Forumas: temos peržiūra

Spausdinti

Lietuvoje - beveik pusketvirto milijono gyventojų. Ar tarp jų atsirastų dvyliką vyrų, kurie pasirinktų šiandieninio APAŠTALO tarnavimą? Ar atsirastų septyniasdešimti penki EVANGELININKAI, kurie sklelbtų Urantijos Knygos apreiškimo Tėvą? Ar

Lietuvoje - beveik pusketvirto milijono gyventojų. Ar arp jų atsirastų dvylika vyrų, kurie pasirinktų šiandieninio APAŠTALO tarnavimą? Ar atsirastų septyniasdešimti penki EVANGELININKAI, kurie skelbtų Urantijos Knygos apreiškimo Tėvą? Ar atsirastų dvylika moterų EVANGELININKIŲ, kurios atsiduotų Dievo Meilės ir Tiesos skelbimui ŠIANDIEN, NE RYTOJ? O juk taip buvo prieš du tūkstančius metų, o šiandien YRA KAS?


Algimantas
2006-05-16 11:44:26

Komentarai

"I don't know how to love him
What to do, how to move him
I've been changed, yes, really changed
In these past few days; when I've seen myself
I seem like someone else
I don't know how to take this
I don't see why he moves me
He's a man, he's just a man
And I've had so many men before
In very many ways He's just one more."


Merė
2006-05-16 14:04:58



Nezinau kokia yra situacija, tik galiu pasakyti kaip man atrodo. Atrodo kad pries 2k metu buvo sunkios salygos, visokia valdzios priespauda, gyvenimas sunkus, buvo ta dvasine tustuma, norejosi izvelgti prasme, bent as isivaizduoju kaip zmones turejo gyvent. O dabar yra televizorius, internetas, filmai, dviraciai, lektuvai, pramogos, linksma gyvent pasirare gal. Tai tik patiriant monotonija, ar perprantant viska atsiranda akivaizdus kazko trukumas, ir noras suprasti viska labiau. Bet ar tas noras taptu svarbesnis uz laiminga gyvenima kur prie upes, ar 7 aukste daugiabutyje. Samoningai tyrinejant galima suvokti kad dievo valios vykdymas naudingas paciam, ir visai visumai, o ar ne puiku kai visuma gereja. tai vykdyti jo valia priimtina. Skleisti ir pranasauti laisvu laiku suteikia dziugesi, suprantant kaip pasikeistu kitu gyvenimas nuo keliu minuciu pokalbio, jei tikrai zmogus jaucia nora keistis. O visiskas atsisakymas visko, cia manau reikia arba viska perprasti kaip sakoma "kad nusvite jau nebeturi ka veikti cia zemeje, ir iseina per 21diena", arba tu zmoniu kurie pasitiki dievu, yra pilni meiles savo broliams ir seserims ir nori padeti, daug negalvodami kas kur kaip.
Jei atkreipus demesi i minties derintojus kaip jie mus moko kiekviena diena, ir vis gilesni tikroves supratima, tai visi gal artejame prie to, bet kaip greitai, ir ar to uzteks.
Jei as pasirinkciau kurti seima, auginti vaikus, gyventi tvarinio gyvenima zemeje, ar ne laimingesnis buciau, nei visko atsisakes ir suteikdamas dziaugsma visiems. cia gal nuo dvasinio alkio priklauso. Ir gal eitu tuo keliu tie kurie myli dieva labiau uz materialiame gyvenime sutikta partnerį, ar kai jis jiems atsibodes ar kaip cia pasakius.
Na asmeniskai gal noreciau, bet ar ne geriau nugyventi zmogiska gyvenima ir patirti koks yra gyvenimas tu zmoniu kurie gyvena cia, o mokyti kitus turetu gal tie labiau suauge ir jau patyre koks tas gyvenimas cia.
Jei man dar po to tarnavimo, duotu kokiu atostogu kad galeciau pagyvent kaip zmogus cia su visais, tai tikriausiai sutikciau :D bet kazin ar taip butu.

Vaidas
2006-05-16 12:17:29



"Jėzus reikalauja, kad jo mokiniai tikėtų ne į jį, bet su juo, tikėtų į Dievo meilės tikrovę ir visiškai pasitikėdami priimtų sūnystės su dangiškuoju Tėvu garantijos saugumą. Mokytojas trokšta, kad jo visi pasekėjai turėtų visišką jo transcendentinį įtikėjimą. Jėzus savo pasekėjams metė nepaprastai jaudinantį iššūkį, kad jie ne tiktai tikėtų tuo, kuo tiki jis, bet ir tikėtų taip, kaip tiki jis. Tokia yra jo vieno aukščiausiojo reikalavimo, "Eik su manimi" giluminė reikšmė. " Leidau sau pacituoti. Ar galiu kalbėti už visus? Gal kai kuo daugiau žmonių bus susipažinę su URANTIJOS knygos apreiškimu atsiras ira apaštalų ir evangelininkų , ir moterų evangelinikių korpusas. Bet reikia atsakyti šiandien. Ar sugebėčiau aš pakilti nuo patogios kėdės prie kompiuterio ir atsiliepti į JĖZAUS kvietimą " EIK SU MANIMI". O gal aš ir bandau eiti tik tokiu būdu kartais šitoje svetainėje užduodamas klausimą ir pats pasisakydamas? Bet reikia nebandyti, o eiti. Jūs gi einat Algimantai.

rimantas
2006-05-16 12:40:33



O babcių nepriimsit?Tiesa, su šiandieninėm technologijom lytį pakeisti nesunku.Ir tada sėkmė garantuota .Pirmyn ,jei nėra vyrų..

no fish,no flash
2006-05-16 12:03:11



Ačiū. Kokybė, kiekybė, kantrybė, kvailybė... Žodžių būna įvairių :). Svarbiausia - atsirinkt limpančius :).

Dalia
2006-05-17 22:28:16




[Prisijunkite ir parašykite savo komentarą]
Spausdinti
Grįžti atgal