Forumas: temos peržiūra

Spausdinti

Lietuvoje - beveik pusketvirto milijono gyventojų. Ar tarp jų atsirastų dvyliką vyrų, kurie pasirinktų šiandieninio APAŠTALO tarnavimą? Ar atsirastų septyniasdešimti penki EVANGELININKAI, kurie sklelbtų Urantijos Knygos apreiškimo Tėvą? Ar

Lietuvoje - beveik pusketvirto milijono gyventojų. Ar arp jų atsirastų dvylika vyrų, kurie pasirinktų šiandieninio APAŠTALO tarnavimą? Ar atsirastų septyniasdešimti penki EVANGELININKAI, kurie skelbtų Urantijos Knygos apreiškimo Tėvą? Ar atsirastų dvylika moterų EVANGELININKIŲ, kurios atsiduotų Dievo Meilės ir Tiesos skelbimui ŠIANDIEN, NE RYTOJ? O juk taip buvo prieš du tūkstančius metų, o šiandien YRA KAS?


Algimantas
2006-05-16 11:44:26

Komentarai

Ai, zinai, Grisha, mums cia visiems reik pagalbos. Ir, pastebejau, kuo labiau "dvasiskai ispruses", tuo labiau ir pagalbos reik...

Audrys
2006-07-15 10:42:50



na dievo kūrinius tai aš matau , o va kristaus kažkaip nelabai pavyksta atskirti :)Gal apakęs aš ? Padėk man

Grigorijus
2006-07-15 10:35:44



Gal nuo siol as visai atbukau? Bet, Grigorijau, man tavo paskutiniai zodziai nuskambejo... na bijau net ir sakyt... tipo, Dievas yra, o Kristaus, kaip ir ne...

Audrys
2006-07-15 10:31:39



Audry ,nesidrabstyk :) Turiu aš viską ,ką pavardijai , tik dėl vieno abejoju vis - dėl Jėzaus turėjimo

Grigorijus
2006-07-15 10:24:54



Tegyvuoja dievo potencialai!

Potencija
2006-07-15 09:56:51



Ei, brolyciai, tai jus jau apsisprende? Jus jau atsidavet tarnystei, jau atsisakete zemiskuju dziaugsmu ir malonumu? Vadinas, Grigorijau, neturite seimu, neturite jokiu darbu, isskyrus kasdienine tarnyste Jezui?
As maniau tik Algimantas avangarde, o cia, pasirodo, as vienas likau atstovauti nesusivokusiuju mazuma...

Audrys
2006-07-15 09:51:07



Na, ką - ir aš jungiuosi prie vyriškos Grigorijaus ir Mindaugo kompani...

Debesa
2006-07-14 23:36:15



Visiškai pritariu Grigorijui.

Mindaugas
2006-07-14 23:34:53



Audry,ar tau maža stebūklų ant svieto ? Tai ,kas vyksta aplinkui yra pats didžiausias stebūklas .Argi to negana ?Argi tai nepatvirtina dievo ,jo meilės kiekvienam žemės tvariniui ?
Net aklas ir kurčias jį jaučia .Jo nereikia aprašinėti knygose ,jis yra visur -kiekvienoje dulkėje .Nesuvokiančiam to ,nepadės net storiausios knygos,net ir tūkstantis apaštalų su gausybe apreiškimų.

Grigorijus
2006-07-14 21:22:44



Vaidai , liekant prie tavo žirafos pavyzdžio ,o kaip atrodys po kurio laiko žmogus?
Aš netvirtinau ,kad žuvis turi gyventi pašildytam vandenėlyje,aš tik tvirtinu,kad žuviai būtinas vanduo ,kaip žmogui -oras , o jei pastarasis ne koks , pirmiausia kenčia smegenys:)

Grigorijus
2006-07-14 20:42:53




[Prisijunkite ir parašykite savo komentarą]
Spausdinti
Grįžti atgal