Forumas: temos peržiūra

Spausdinti

Lietuvoje - beveik pusketvirto milijono gyventojų. Ar tarp jų atsirastų dvyliką vyrų, kurie pasirinktų šiandieninio APAŠTALO tarnavimą? Ar atsirastų septyniasdešimti penki EVANGELININKAI, kurie sklelbtų Urantijos Knygos apreiškimo Tėvą? Ar

Lietuvoje - beveik pusketvirto milijono gyventojų. Ar arp jų atsirastų dvylika vyrų, kurie pasirinktų šiandieninio APAŠTALO tarnavimą? Ar atsirastų septyniasdešimti penki EVANGELININKAI, kurie skelbtų Urantijos Knygos apreiškimo Tėvą? Ar atsirastų dvylika moterų EVANGELININKIŲ, kurios atsiduotų Dievo Meilės ir Tiesos skelbimui ŠIANDIEN, NE RYTOJ? O juk taip buvo prieš du tūkstančius metų, o šiandien YRA KAS?


Algimantas
2006-05-16 11:44:26

Komentarai

O man kaip tik pasirodė, kad Audrio komentaras yra išmintingas ir realus. Tik va klausimas - jei iš tikrųjų būtų Jėzus, ar jis rinktųsi apaštalus skelbti būtent URANTIJOS knygos apreiškimo tėvą?

Jonas
2006-07-14 20:34:41



Mielas Audry, mane tavo paskutinis atsakymas nustebino. Nejaugi tu nejauti, kad Jėzus yra gyvas ir Tėvas yra gyvas ir net TAVO PATIES viduje. Tai nejaugi tau dar reikia, kaip tam netikinčiam, TIK MATERIALAUS JĖZAUS PAVIDALO. O be JO taip išeina, kad tu palūžti. Tai kur tavasis ĮTKĖJIMAS?
Jėzaus apaštalai ir išėjo skelbti naujosios karalystės tik tada, KADA JĖZUS JAU BUVO PAKILĘS IŠ URANTIJOS IR SU JAIS JĖZAUS MATERIALAUS PAVIDALO NEBEBUVO. IR TIK ĮTIKĖJIMO IR TĖVO DVASIOS IR JĖZAU TIESOS DVASIOS VEDAMI ĖJO IR SUTIKO MIRTĮ, KAI KURIE IŠ JŲ, LYGIAI TOKIĄ PAČIĄ, KOKIA BUVO NUKANKINTAS IR MOKYTOJAS, ANT KRYŽIAUS. O PETRO ŽMONA BUVO ATIDUOTA ŽVĖRIMS SUDRASKYTI. Ir ji nepalūžo tik įtikėjimo dėka, o ne dėl to, kad būtų buvusi greta materialaus Jėzaus pavidalo.
Kur tavasis įtikėjimas į Jėzų, mielasis Audry? Juk turi lygiai tokias pačias ir tobulas dvasias, kurios tave veda, kaip ir kiekvieną kitą nesutrikusio proto mirtingąjį - Tėvo Dvasia, Minties Derintojas, Jėzaus Dvasia, Tiesos Dvasia, ir Visatos Motinos Dvasios dvasia, Šventoji Dvasia, ir angelai serafimai padeda iš išorės. Dėl to tavieji argumentai visiškai netinka.

Algimantas
2006-07-14 19:26:50



[ne i tema]aha, prisimenu kazka, kaip sake "eikit su manim ir prizvejosite minias zmoniu, kurie seks paskui jus" o gal kazka painioju. tai tas pasakymas kad jie zvejai, man primena ju veikla kad jie ejo i minias ir skelbe savo tiesas..

Vaidas
2006-07-14 19:07:53



šiandien penktadienis - žuvies diena :)
beje Jėzaus apaštalai daugelis buvo žvejai...

Jonas
2006-07-14 18:49:01



Labai sena pasakojima pakartosiu, kaip atseit budda sedejo po medziu, noredamas iminti gyvenimo klausimus kaip išsivaduoti is gyvenimo kanciu ir/ar kazka panasaus, o priešais upe plauke kazkokie atlikejai valtimis, ir buda išgirdo, kaip vienoje valtyje mokytojas mokino mokinį elgtis su styginiu instrumentu: "jei styga bus perdaug laisva neišgausi garso, o jei perdaug itempta ji nutrūks. Styga turi buti itempta tiek kiek reikia, pusiausvyra ir tt ir pan". :)
Girdejau anksciau, o poto geriau supratau teiginį, kad dievas zino kiekvieno is musu pajegumus ir suteikia mums tokius isbandymus kurie skatina mus tobuleti. Neduoda tokiu kad zmogu visiskai palauztu, neduoda ir per lengvu. duoda net kazkiek labiau sudetingesnes, kad butu spartesnis tobulejimas.
Taip ir ta linksma zuvis, turi ne seip buti vandenyje, kvepuoti ir issizioti kai kazkas dar jai i burna maista ikisa. Ji turi pati susidurti su visokiomis situacijomis, kai maisto uztektinai, ir kai maisto stinga, kai salta ir kai karsta, kai sviesu ir kai tamsu, kai ji vandenyje ir kai issoka ant kranto, ar kai mazas berniukas ja sugriebia ir iskelia virs vandens - ta akimirka jei ji nieko atkakliai nebutu kovojusi, tai istraukta is vandens ji ir toliau ramiai butu kol nugaistu, bet ji ne seip "sedejo prie tv ir miegojo" visa gyvenima, ji judina savo peleka ir tiki kad gali istrukti, ir ji to pasiekia jei ja veikia nepakankamai stiprus reiskiniai.
Taip, kai zuvis susiduria su skirtingu ir ivairiu maistu, tai ji adaptuojasi, derinasi prie aplinkos. Kaip manai kodel žirafos kaklas toks ilgas? todel kad šie gyvunai auga ir vystosi, kai nera tokiu idealiu salygu kokie jie galbut noretu. bet jie is tikro manau noretu to ka dabar ir gauna. o ir mes patys to nesuvokiame ka gauname is aplinkos, kad tai ka gauname cia ir dabar, o ir kiekviena akimirka yra tai ko mes labiausiai noretume.

Vaidas
2006-07-14 18:19:14



Atsiprasau, isiterpsiu su savuoju Algimanto temos komentaru.
Ar atsirastu apastalu ir evangeliku siandien?
Taip, atsirastu, bet tik prie tam tikru aplinkybiu. Visu pirma reikia, kad butu Jezus. Ne del jo vardo ir autoriteto, bet kad giliau suvoktume savo rysi su Dievu, kad pajustume Jo globa.
Buvo pasisakymu apie tai, kad baugu butu pasitiketi vien prijaucianciu aukomis, tad ir apastalo tarnyba vien del to neatrodytu patraukli. Mano nuomone, poziuris radikaliai keistusi, esant salia Jezui. Pajusti jo galias yra ne tas pats kaip perskaityti apie tai knygoje. Esant Jezui salia, atsirastu visai kitoks saugumo ir rysio su Dievu suvokimas. Ypac pamacius kaip Jo prisilietimas prikelia sunku ligoni. Ar kitoki didi darba...
Todel ir manau - bus Jezus, bus ir apastalu

Audrys
2006-07-14 18:15:22



[Grigorijui]Prie aprasomos situacijos, pateikiant pavyzdį kitu reiskiniu, imanoma perteikti pajautima/suvokima. O kalbant vien metaforomis, ir užkoduotu sakiniu, perdaug nutolstama nuo esmes.
` Nežinau ar tavo pasakytas sakinys "jei manai ,kad žuvies gyvenimo vieta yra miškas,diskusijoms - galas." yra visiškai spontaniška ir proto instinktyviai suformuluota mintis, ar šitaip tu išreiški tai ka iš tikro nori pasakyti. Jei butum ižiurėjęs mano komentare koki prieštaravima, ir teigęs šį teiginį kaip parodomajį kad as kazkur klystu, tai jis turetu atspindeti priesinga ideja nei rasyta mano komentare. Bet as pritariu tavo teiginiui, tai logiska, ir is mano ankstesnio komentaro butent tai ir atsispindi, nors tai tik sudetine dalis to ka rasiau, ir dvieju tiesu suliejimas i viena, kuri nelabai ir turi dideles reiksmes, išskyrus ta kad ji apskritai teisinga vis dar.
` Trumpai, išversiu tavo sakinį. Žuvis gali buti vandenyje (ideali aplinka) arba ore (neideali aplinka). Žmogus gali buti, kaip paimta iš paties taves, Grigorijau, ir kaip tavo rekomenduota, kad zmogus suranda dieva miške, ir kad aplinka kalta kad jis neberanda dievo, tai zmogus gali buti miske (ideali aplinka dvasiniam vystymuisi) arba mieste (neideali aplinka, pagal grigoriju, kur sunkiai vystytusi zmogus dvasiskai). O aš butent kalbejau kad Zuvis/zmogus turi priprasti ir prie neidealiu salygu! nes idealiose salygose vystymasis yra tik teorinis daugiau! Ir tavo teiginys kad zuvies/zmogaus gyvenimo vieta yra ore/mieste, o NE vandenyje/miske yra teisingas!
todel pagal tave iseitu kad diskusijoms galo nera, tavo suvokiamoje realybeje, kaip tu ja suvoki. o is tikro tai diskusijos gali nusitesti i begalybe, nes potenciali tikrove yra absoliuti o reali begaline. gaila kad neatsakei i mano (2006-07-14 11:50) komentaro "3)" dalies klausima.. galbut tai buvo tiesiog akivaizdu kad ankstesnis tavo teiginys buvo be pagrindo, ir nebebuvo ka pridurti. sekmes ieskant.

Vaidas
2006-07-14 17:29:38



vaidai,tavo : "O aš butent kalbejau kad Zuvis/zmogus turi priprasti ir prie neidealiu salygu! nes idealiose salygose vystymasis yra tik teorinis daugiau!"
Tai skamba maždaug taip : žuvis auga ,kai pripranta prie prasto maisto,nes kai maistas geras -žuvis neauga .
Filosofija dėl filosofijos - ne filosofija.

Grigorijus
2006-07-14 17:52:12



Aš nerašau, kad koncentracijos stovykla negali sugadinti gero paveldėjimo, aš rašau, kad prie tų pačių sąlygų koncentacijos stovykloje vieni tampa budeliais , kiti išlieka žmonėmis.Galbūt tie , kurių buvo geras paveldėjimas ir visuomeninė aplinka ir švietimas buvo tinkami prieš papuolant į koncentracijos stovyklą ir išliko žmonėmis . Būtent ten nežmoniškomis sąlygomis ir atsiskleidė tai ,kad tinkamas švietimasir gera visuomeninė aplinka yra nepakeičiama dirva ir atmosfera tam, kad iš gero paveldėjimo būtų gauta kuo daugiau.

rimantas ( Kaunas )
2006-07-14 13:36:31



Vaidai,jei manai ,kad žuvies gyvenimo vieta yra miškas,diskusijoms - galas.

Grigorijus
2006-07-14 13:09:51




[Prisijunkite ir parašykite savo komentarą]
Spausdinti
Grįžti atgal