Forumas: temos peržiūra

Spausdinti

Lietuvoje - beveik pusketvirto milijono gyventojų. Ar tarp jų atsirastų dvyliką vyrų, kurie pasirinktų šiandieninio APAŠTALO tarnavimą? Ar atsirastų septyniasdešimti penki EVANGELININKAI, kurie sklelbtų Urantijos Knygos apreiškimo Tėvą? Ar

Lietuvoje - beveik pusketvirto milijono gyventojų. Ar arp jų atsirastų dvylika vyrų, kurie pasirinktų šiandieninio APAŠTALO tarnavimą? Ar atsirastų septyniasdešimti penki EVANGELININKAI, kurie skelbtų Urantijos Knygos apreiškimo Tėvą? Ar atsirastų dvylika moterų EVANGELININKIŲ, kurios atsiduotų Dievo Meilės ir Tiesos skelbimui ŠIANDIEN, NE RYTOJ? O juk taip buvo prieš du tūkstančius metų, o šiandien YRA KAS?


Algimantas
2006-05-16 11:44:26

Komentarai

o tai tu ką veiksi ??? jei derintojai ir gyvenimas rūpinsis...

golgoto
2006-07-12 21:30:11



Aš manau, nereikia skelbti Urantijos Knygos apreiškimo Tėvą, nes tai "per didelė šviesa, kuri gąsdina"...Minties Derintojai ir gyvenimas pasirūpins sąlygomis, kurios nuves pačius žmones prie Urantijos Knygos...Informacija, mano manymu, turėtų būti prieinama, tačiau ji turėtų būti *tyli*. O APAŠTALAI ir EVANGELININKAI (-ės), manau, jau dabar egzistuoja, tik mes jų neatpažįstam, nes jie nevadina savęs apaštalais ir evangelininkais...........(tik nuomonė)

Saule
2006-07-12 21:16:46



Kad apashtalai jau mire! Ir apshtalishkas tarnavimas jau baigesi, taip istorija mums byloja, o EVANGELININKU ir ash noriu buti>

Sysas
2006-07-12 21:01:26



Algimantai, atsiprašau, jei mano komentaras nuskambėjo pašaipiai ir įžeidžiančiai, to nenorėjau. Tavo pasisakymai, deja, veikia priešingai negu tu norėtum, nors darai tai nuoširdžiai. Jei tai būtų tik mano vieno nuomonė, bala nematė. Bet taip yra ne man vienam, tai gal verta pagalvoti kodėl?

Jonas
2006-07-12 20:55:42



Apaštale Jonai, :) tėvo siųstam mesijui reikia padėti , o tu siunti tolyn :)

Tikas
2006-07-12 20:55:40



Tikai, gal galėtum pakomentuoti savo repliką?

Jonas
2006-07-12 20:29:44



Jonai,išduoti mesiją - Judo prerogatyva

Tikas
2006-07-12 20:23:35



Ačiū tau Algimantai, kad esi toks ištikimas savo misijai. Mums nuo to tik linksmiau :)
Jei pameni, joks pranašas yra negerbiamas savo tėviškėje. Su tavim tas pats, nėr čia ką slėpti. Tai va, Algimantai, tau pasiūlymas: moki anglų kalbą, turi patirties, tai gal metas būtų išeiti į platųjį pasaulį? Gal ten tau labiau sektųsi, papasakotum, kokių gražių matei skraidančių lėkščių, prisistatytum ambasadorium, pavarytum ant vietinių kunigų, padalintum lipdukų "Father Inside", žiūrek ir misija pavyktų, a? O kad mum nebūtų liūdna, forume juk galėtum dalyvauti prisijungęs iš belekur. O mes čia tuo tarpu dirvą papurensim, žmonės va kauptukų turi.

Jonas
2006-07-12 20:15:44



Atsirastų 14 vyrų,79 evangelininkai,17 moterų evangelikių ir net 42 gėjai evangelikai ,jei .... jų nebaidytų Algimantas

Statis
2006-07-12 20:02:29



"Kolektyvinis dievo garbinimas" - labai įdomu,labai įdomu.Grupinis ,taip skont.Škes , užsipuolam keliese tą dievą ir mylim,ir mylim,ir garbinam ,garbinam.O jis,škes, apsalęs mūsų garbėje ir meilėje bus toks laimingas,toks laimingas.
p.s. tarp kito,turiu gerų kauptukų ir akėčių ,taip skont,dirvos purenimui .

Ditas
2006-07-12 19:47:07




[Prisijunkite ir parašykite savo komentarą]
Spausdinti
Grįžti atgal