Forumas: temos peržiūra

Spausdinti

Jėzus Kristus KALBU JUMS VĖL Ši apreiškimo knyga jums suteiks didesnį žvilgsnį į savo kasdienį gyvenimą su Tėvu.

Jėzus Kristus KALBU JUMS VĖL
Tai apreiškimo knyga, kuri jums, kai kuriems, suteiks didesnį žvilgsnį į savo kasdienį gyvenimą su Tėvu, į daugybę šiandien jus supančių problemų, neatsakytų klausimų.
Šituos Jėzaus mokymus užrašiau per du mėnesius, nuo 2006m. rugsėjo pabaigos iki lapkričio pačios pabaigos. Ir dar beveik mėnuo praėjo, kol skaičiau korektūrą. Stiliaus netaisiau, taip, kaip Jėzaus mokymus priėmiau, taip ir pateikiu jums mūsų svetainėje.
Didžiajai daugumai, tai bus naujų horizontų atvėrimas savo pačių sąmonėje. Dėl to bus apie ką pamąstyti kiekvienam, ir tikuosi net pakeisti savo gyvenseną į dar geresnę negu šiandieninę.
Linkiu jums malonių akimirkų su Jėzaus nauju mokymu ir giluminių pamąstymų savyje. O tada apsisprendimų. Ir tų sprendimų sėkmingo įgyvendinimo su Tėvu visų labui.
Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,
Algimantas


Algimantas
2006-12-26 07:48:20

Komentarai

Sveikinu visus forumo dalyvius su Naujaisiais 2007 metais
Linkiu visiems Dievo palaimos,dar dagiau Dieviškos šviesos
Mielas Algimantai,tai aš Irena iš Šakių, kreipiuosiu į tave per"Forumą".Visų pirma aš ir Rūta norime padėkoti tau
už laišką už pamokimus,o labiausiai už maldas. Kaip savo laiške tau rašiau,vėžiu serganti Rūtos mama atsigavo iš
komos,atlaikė antra kojų operaciją.Dar karta dėkojame,kad
meldiesi už mus visus.
Paskaičius "Forumo" dalyvių komentarus,Algimantai, pasikartosiu;"Forumo" auditorija iš tiesų yra labai spalvinga.Aš įsivaizduoju,kad amžiumi esu pati vyriausia
iš visų dalyvių, todel mano mintys gali kai kam pasirodyti
primityvios,senamadiškos,per daug paprastos.
Todel prašau Tėvą Dievą savyje,padėti man.
Džiaugiuosiu,kad gyvenam tokim laikmetį,kada laisvai galima reikšti savo mintis,dalyvauti diskusijoje.Patikėkit, Tarybiniais laikais tokiomis temomis diskutavom labai slaptai.Svajojom apie tuos lai-
kus,kada apie Dievą galėsim kalbėti laisvai ir garsiai.
Pagaliau šis laikas atėjo.Norėčiau pasakyti:"Mieli "Fo-
rumo " dalyviai, vertinkim šitą laisvę".
O tie, kurie einate į Bažnytėles ar Išpažystat kitas reli-
gijas palikit nuošalį,patyčias,sarkazmą,pajuoką.
Krikščioniškos Bažnyčios taip pat moko mylėti savo artymą.
Tie,kurie nepritariate Algimantui,juk nenorite,kad iš jusų
tyčiotosi,tai kodel taip elgetės,kas jus verčia.
Mielieji,tam,kad taptume labiau tolerantiški,tam,kad mus
suvienytų nejaugi reikalingi 91-ų metų sausio 13-os dienos įvykiai.
Man "Urantijos knyga",pati nuostabiausia knyga.Tikiu,kad po kiek laiko bus parašytos naujos knygos,bus Dievo apreikš
tos naujos tiesos.Mane asmeniškai Dievas prie šito Naujau-
sio apreiškimo vedė 26 metus.Butent prieš tiek laiko slaptai skaičiau vieno kunigo-regėtojo pranašystes.Cituoju:"Naujai bus aiškinamas Šventas rąštas,
bus atskleistos naujos paslaptys.Tarp atskleidėjų bus ir
LIETUVIAI".
Todel iš visos širdies palinkėčiau visiems jungtis
su savo Minties Derintoju,su mūsų visų Tevo Dievo Dvasia.
Baigdama,Algimantui norėčiau palinkėt ištvermės,dar glau-
desnio ryšio su Tėvu.
Irena Šakiai


IRENA
2007-01-02 21:20:58



Yra ir daugiau būdų atskirti tikrą nuo netikro.
Jei jau prakalbai apie vaisius, tai kokie tavo, Algimantai, išgirtieji veiklos vaisiai? Sugriauta tavo paties šeima? Susipriešinimas su visais? Atotrūkis nuo realybės? Visame kame ieškojimas patvirtinimų savo įtikėtoms beviltiškoms idėjoms ir beprotiškas priešinimasis viskam, kas tų neatitinka? O kai nebelieka argumentų, kaip paskutinio šiaudo griebiamasi rašyti "apreiškimą"? O gal išskirtine harmonija savo šeimose ir mylimųjų žmonių aplinkoje galėtų pasigirti tavo pasekėjai, prašom, liudykite...
O Dievo malonės nereikia ignoruoti, ji yra ir realiai veikia. Ir nuostabu, kad Dievas tikrai yra šalia, čia pat, tik reikia jį įsileisti. Tik jokiu būdu neįsileiskime melo.

Jonas
2006-12-27 23:07:34



Mielieji,kad žmogus atsivertų Tėvui, kad jis JĮ PATIRTŲ, būtinas ne TEORINIS SAMRPOTAVIMAS APIE TĖVĄ, BET BENDRAVIMAS SU JUO SAVOMIS MINTIMIS, SAVAIS ŽODŽIAIS, KAIP SU PAČIU ARTIMIAUSIU DRAUGU, APTARIANT SU JUO SAVO GYVENIMO VINGIUS.
Tada, po atkaklių ir nuolatinių pastangų, jūs ir patys žinosite, ką reiškia Tėvą ATRASTI SAVYJE, JĮ PATIRTI. Ir tada matysite, kas yra TIKRA, o kas ne, savo atverta širdimi, o ne materialiomis akimis.
Ir tada pažinsite tikrus ir netikrus pranašus iš jų darbo VAISIŲ. Ir ne raštais tikrinkite, bet savo atsivėrusia širdimi. Tik ji, jūsų siela, yra pilna Tėvo meilės ir yra vienintelė pajėgi atskirti tikrą nuo netikro. Tad leiskite jai išskleisti savo sparnus skrydžiui link Tėvo, esančio jūsų viduje.

Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,
Algimantas

Algimantas
2006-12-27 20:41:51



Dar nevelu, dar sveikinu Tave Algimantai, su Sv Kaledom ir linkiu prasmingu,vaisingu kurybiniu horizontu. Tai ka Tu rasai, visada tik parodo Tavo gilia isminti ir Auksciausiojo padovanota charizma.

petras
2006-12-26 19:17:46



Sveikinu visus su šv. Kalėdom!
Mylėkime Dievą ir vieni kitus, šypsokimės, Dievas mums šypsosi ir mus fotografuoja :).
*
Pranašai, kaip ir apreiškimai, būna dviejų rūšių - tikri ir netikri. Viena yra iš Dievo, kita - iš šėtono. Abu kalba gražiai, tačiau antrasis yra melo tėvas, jo žodžiuose melas yra įvyniotas į tiesos apvalkalą. Jis yra jau daugelį apgavęs ir toliau ieško savo lengvatikių. Patiems savo protu, širdimi ar jausmais atpažinti apgavystę yra sunku, nes šėtonas apeliuoja ir į žmogaus protą, ir į jausmus, taiko tiesiai į širdį, spekuliuoja meile, tikėjimu, įtikėjimu. Pats žmogus dažnai yra per silpnas priešintis. Ir tik Dievo malonė leidžia mums atpažinti, kas yra tikra. Jos ir prašykime pirmiausia, o tikrinkime Šventuoju Raštu. Telydi jus visus Dievo pagalba ir malonė,

Jonas
2006-12-27 09:27:39



Algimantai, sveikinu su Šv. Kaledomis! Noriu iš visos širdies padėkoti jums už tokį nuostabų darbą Lietuvai ir visai žmonijai. Tikrai yra ir dar atsiras daug žmonių, kurie su didžia meile ir atsidavimu įvertins jūsų triūsą. O jei kas ir pajuoks, tas dar nesubrendo šiai svarbiai žiniai. Taigi dar kartą dėkui už šią apreiškimų knygą :) Žinot, žodžiais daug sunkiau išreikšti tai, ką jaučiu jausmais. O šie Jėzaus žodžiai atsiliepė manoj širdy, kaip ir turėtų kiekvienoj.
Manau, kai perskaitysiu tai, suprasiu dar daugiau, nes kaskart iškyla naujų klausimų. Pvz. tas Jėzaus gimimas per Kalėdas - man tai simbolinis paminėjimas. Juk jis yra gyvas kiekviename iš mūsų ir nemiršta ir negimsta kiekvienais metais - kaip tvirtina ir šaukia bažnyčių kunigai. Vadinasi turėtume išsivaduoti iš pasenusio supratimo ir atrasti naują. Ką manot?


Jurgita
2006-12-26 16:40:13




[Prisijunkite ir parašykite savo komentarą]
Spausdinti
Grįžti atgal