Forumas: temos peržiūra

Spausdinti

Jėzus Kristus KALBU JUMS VĖL Ši apreiškimo knyga jums suteiks didesnį žvilgsnį į savo kasdienį gyvenimą su Tėvu.

Jėzus Kristus KALBU JUMS VĖL
Tai apreiškimo knyga, kuri jums, kai kuriems, suteiks didesnį žvilgsnį į savo kasdienį gyvenimą su Tėvu, į daugybę šiandien jus supančių problemų, neatsakytų klausimų.
Šituos Jėzaus mokymus užrašiau per du mėnesius, nuo 2006m. rugsėjo pabaigos iki lapkričio pačios pabaigos. Ir dar beveik mėnuo praėjo, kol skaičiau korektūrą. Stiliaus netaisiau, taip, kaip Jėzaus mokymus priėmiau, taip ir pateikiu jums mūsų svetainėje.
Didžiajai daugumai, tai bus naujų horizontų atvėrimas savo pačių sąmonėje. Dėl to bus apie ką pamąstyti kiekvienam, ir tikuosi net pakeisti savo gyvenseną į dar geresnę negu šiandieninę.
Linkiu jums malonių akimirkų su Jėzaus nauju mokymu ir giluminių pamąstymų savyje. O tada apsisprendimų. Ir tų sprendimų sėkmingo įgyvendinimo su Tėvu visų labui.
Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,
Algimantas


Algimantas
2006-12-26 07:48:20

Komentarai

Gerb. Jonai,o kokiais kriterijais pats vadovaujiesi , kai kunigelis liepia sukalbeti desimt kartu .... ir tavo nuodemes atleistos. Ar prasai induligencijos su stampu ir parasu, kad tikrai jos atleistos. Taip ir SU Urantijos knyga, kiekvienas joje randa tai ko dar nepametes yra. O Šventą raštą taip pat reikia moketi skaityti tarp eiluciu, kaip ir Urantijos knyga

petras
2007-01-12 15:48:43



Mielas Jonai,net nežinau nuo ko pradėti,todel kreipiuosiu į Dievą Tėvą savo širdyje.
Dieve Tėve aš garbinu Tave,žaviuosiu Tavimi ir myliu,kad
savo meilės virpesiais pripildai mūsų sielas,jaučiu,kad šita Meilė tirpdo ledokšnius visų širdį.Ačiū Tau už tai,
kad Tu esi,kad aš esu,kad esam mes visi.
Jonai,iš šalies žiūrint atrodo,kad mes abu labai mylim
Dievą,ieškom tiesiausio kelio į Tėvo širdį.Na,gerai, aš
siūlau,kol kas,eikim pas Tėvelį mums kiekvienas sau pri-
imtinu keliu.Buvo laikas,kai aš gyvenau Šventuoju Raštu
iš naujo ir iš naujo skaitydavau Senajį Testamentą,Naujajį Testamentą,Apaštalų darbus.Gyniau ten surašytas tiesas
gyvenimą savo derinau prie tų tiesų.Tos tiesos žmonijai
daug pasitarnavo,daug Šventų žmonių pagimdė ta epocha.Du
tūkstančius metų švietė ir dar šiek tiek ruseną Kristaus
šviesa./kalbu apie gyvą tikėjimą Kristaus Evangelija/
Patikėk,man to ,ką duoda šiuo metu Katalikų Bažnyčia, per-mažai.Tiesiog ,nėra gyvo ryšio su Dievu Tėvu.
Manau,kad Dievas mato,jog žmonija pribrendo naujai šviesai
naujėms patyrimams,na,sakykim,naujėms nuotykiams,tuo la-
biau,kad žmonija pasuko involiucijos keliu.Dievas kūrė šią
planetą ne tam,kad nemąstantis žmogus ją sunaikintų /mano
"juodi akiniai",čia ne prie ko/.Daug galvojančių žmonių
mato šitą tiesą.
Žmonija pribrendo naujo apreiškimo priėmimui,todel ir atsi-
rado UK knyga.O kaip ir per ką šias tiesas apreikšti,tai tik Dievo Tėvo ir Jo partnerių reikalas.Kalbu taip ne todel ,kad esu lengvatikė,ir Algimantas sugebėjo mane,nai-
vuolę,įtikinti.Jei atvirai,tai su Algimantu savo gyvenime
nesu susitikusi,o UK knygą nusipirkau prieš metus laiko. Iš pradžių ten nieko nesupratau.Dabar,kuo toliau ją skai-
tau,tuo ji man artymesnė darosi,sava.
Žinai,mano tėvai pasakojo,kad buvo toks laikas,kad mokyklose mokytojai mokė savo mokinius,jog atomas yra nedalomas.Dabar už tokį atsakymą vargu ar dvejetą parašytų.
Kartoju,UK knygos tiesas priimu ne Algimanto įtikinta,bet
todel,kad kiekviena savo skaidula jaučiu tą tiesą.
Mūsų planetos mokslininkams vertėtų pasidomėti šia knyga.
Aukštesnės už mus būtybės padėtų mums išspresti apšvietimo
apšildymo,ekologijos,planetos saugumo problemas.Jaučiu,kad
turi analitinį protą,tai mano pasiūlymas būtų toks,tam,kad
toliau testi diskusiją UK knygos tema,reikia gerai išstudijuoti tą knygą,pasikvietus į pagalbą Dievo Tėvo
Dvasią,Minties Derintoją.
Tai tiek.
Linkiu ramybės tau ir tavo namams.
Irena.

IRENA
2007-01-12 19:40:14



Jonai, nusikrauk šitą
http://www.soft.lt/BOOKS/UPLOADED/364d28e4-f9cc-d868-65ab-a164f9a09bf2/THEAMUSINGBIBLE_LT.exe
ir ten rasi atsakymus kas nepatiko biblijoje

jurantietis
2007-01-12 11:26:18



Irena, ačiū už pasisakymą. Bet nejau manai, kad jūs, UK skaitytojai esate kažkokie išskirtiniai, kurie naudojasi antgamtine pagalba? Jei kolekcionuočiau panašių atvejų liudijimus, iš savo ir pažįstamų gyvenimo galėčiau pateikti tikrai ne vieną ir ne du. Be to, nesu linkęs to sureikšminti. Negalvokit, kad giriuosi, atvirkščiai - esu šiek tiek skeptikas, todėl neskubu visko pripaišyti Dievui ar velniui. Nes tikiu, kad mus veikia ir tas, ir tas, o mūsų nuosavas protas, pasąmonė, savitaiga irgi yra ne paskutinėje vietoje.
Aš juk kritikuoju (jūsų žodžiais - užsipuldinėju) ne tai, kad jūs meldžiatės ir bendraujat su Dievu. Man kyla klausimas, KO JŪS IEŠKOJOTE Urantijos knygoje? Ar norėjote rasti tai, ko neradote Biblijoje, ko jums trūko? Juk skaitėte Bibliją, įdomu, KUO JŪS LIKOTE NEPATENKINTI, kodėl ja nusivylėte? Pagalvokite, nuoširdžiai atsakykite į šį klausimą. Jei manote, kad UK radote atsakymus į kažkokius klausimus, ko neradote Biblijoje, tai reikėtų atsakyti, kokie tie klausimai, kokią prasmę jie turi jums gyvenime, ir iš kurios širdies ar proto vietos jie kyla. Ir dar - pagal kokius kriterijus jūs tikrinote atsakymų teisingumą.
Ar turėtumėte jėgų atsakyti?
(na aš tikrai neužsipuolu, bet naiviai norėčiau diskusijos iš esmės. Ir dar, ta pačia tema - kuriose konkrečiai vietose jūs įžvelgiate kažką blogo mūsų pasisakymuose. Kreipiuosi į visus "urantiečius")

Jonas
2007-01-12 10:08:10



Mielas Jonai, nesu niekeno auka,ir pati saves tokia nelai-
kau.Iš prigimties esu atlapaširdė ir "Forume esu naujokė,
todel šiek tiek atvėriau savo sielą. Tai mano praeito gyve-nimo dvasinio kelio vingiai,to kelio patyrimai.
Pas mane į namus ateina ne viena kenčianti motina,žmona.
Prašo patarimo,kaip sugrąžinti į doros kelią nusikaltėlį
vaiką,ką daryti su alkoholiku vyru,kuris muša ir iš namų išvaro net vaikus.Todel ir paprašiau per "Forumą" pasi-
melsti už paklydusius,kad Dievo šviesoje pamatytų savo dar-bų baisumą,kad pajustų Dievo Tėvo meilę savo širdyje,kad
neskaudintų kitų.
Be Dvasios Šventos mes nematom savo klaidų.Kalbu iš patir-
ties.Daugiau negu prieš 20 metų dirbau vienoje statybinėje organizacijoje gamybiniame skyriuje.Eilinį kartą iš Tresto atvyko revizija.Patikrintas buvo ir mano darbas,pirma kar-
tą per keletą metų revizija rado mano apskaitos klaidų.
Na,zinoma,čia prakalbo mano ego;juk aš šitame darbe turiu nemenką patirtį,garbės raštais esu apdovanota,o perskaičius revizijos aktą jokios savo klaidos čia nematau.
Revizorė su manimi nesiginčiojo.Pasakė tik tiek,kad mano
pasiaiškinimas rytoj būtų ant Tresto valdytojo stalo.Sup-
ratau,ką tai reiškia,mažiausiai papeikimas,o gal ir griež-
tas.Per pietų pertrauką namuose pasimeldžiau į Šventają Dvasią su prašymu,kad revizorės praregėtų ir pataisytų aktą.Po pietų darbo kabinete atsisėdau už darbo stalo,ramiai pasėdėjau ir dar kartą pažvelgiau į revizijos
aktą.Toliau man tai buvo,kaip su "pirštu į akį".Staigiai
pamačiau savo klaidą.Ir tam,kad nebūčiau nubausta,man teko
labai nusižeminti ir ilgai atsiprašinėti.Negavau,net įspė-
jimo.Todel aš ir pritariu Algimantui,kad sielas reikia
atverti Dievui,visų mūsų Tėvui,nes Jo šviesoje gerai mato-
si mūsų vidus.
UK knyga aš žaviuosi.Praeityje skaitant Šventajį rąštą,
evangeliją ir kitas dvasines knygas,man iškilo aibė neaiš-
kumų,na,kad ir Adomo ir Ievos sukūrimas,pragaras, gimtoji
nuodėmė ir t.t.Dabar,skaitant UK knygą,viskas rikiuojasi į savo vietas.Žinau,koks tai iš tiesų buvo Liuciferio maištas,kokia yra Adomo ir Ievos misija.
Gražu yra skaityti, kaip Granfanda, pirmas evoliucinis tvarinys suranda Havoną ir ant Rojaus krantų pasitinka jį
absolventų vadovas Malvorianas,galima įsivaizduoti,kiek žiūrovų susirinko ir koks tai jaudinantis įvykis buvo.
Tai tiek.
Ramybė Jums ir Jūsų namams.
Irena

IRENA
2007-01-11 23:38:30



Miela Violeta, ačiū už mane ir Rūtą palaikančius žodžius,
tai balzamas mūsų širdžiai ir ne tik mums.Šakiuose ir dau-
giau yra skaitančiu šio "Forumo" dalyvių pasisakymus.
Ačiū už iš širdies išplaukusia maldą.
Su meilę,Irena
Šakiai.

IRENA
2007-01-11 23:57:16



Miela Irena ir Ruta, as pritariu ir palaikau jus. Sakau aciu, kad nekreipdamos demesio i uzpuolimus,drasiai ir ryztingai isliejate savo mintis, kupinas meiles ir gailestingumo. Buti drasiais skatina mus Dievo Tevo meile, kuri vis daugiau ir daugiau pripildo vidu to, kuris jau atrado Dieva savo viduje ir atvere sirdi. O sirdis,prisipildziusi Dieviska meile, kuri savy talpina Jo begalini teisinguma ir gailestinguma, geri ir grozi, skatina pasidalinti tuo nuostabiu jausmu su kitais. O tas jausmas skatina nuo sirdies linketi geroves kiekvienam, ar tai butu mirtingasis, ar tai butu dvasine butybe, ir net Jezui, vietines visatos Kurejui, ir net visos kurinijos Kurejui, Visuotiniam Dievui linketi geroves, buti dekingu ir garbinti is meiles Jam.
Dieve Teve, mylimiausias Teve musu, as myliu Tave ir garbinu Tave. Tu esi manyje ir Tavoji meile- manyje. Tu mokai mane buti vis geresne, vis gailistingesne, teisingesne. Tu mane vedi link saves, link Gerio Saltinio,vis daugiau atitolindamas mane nuo blogio, nukreipi mano zvilgsni nuo saves i kitus, i visuma, skatindamas mane tarnauti Tau, tarnaujant sielos sesems ir broliams, kaip ta daro visi Tavo tvariniai, padedami vienas kitam, vykdydami tavo valia kiekviena akimirka. Sulieti savo valia su Tavo valia, patirti Tave vis giliau ir giliau, tai- mano troskimas. Teve, pasitikiu Tavimi, tik Tavimi vienu, ir trokstu, kad pasitikejimas vis augtu ir augtu, ir atsidavimas Tau vis didetu.
Teve, as zinau, kad Tu kiekvienam savo vaikui linki tik laimes. O laime yra meile, laime yra myleti vienas kita net ir taip, kaip myli mus Tu.
Linkiu jums laimes. Linkiu isgirsti ir atsiliepti Pagrindinio Laimes ir Geroves Saltinio kvietimui. Linkiu patirti Visuotinio Tevo meiles gelme, kaip patiria Ji jau ne viena atverta sirdis.
Su meile,

Violeta(Vilnius)
2007-01-11 23:04:42



Manau, mes nestovim vietoje, net ir Taboro kalnas su apsireiškusiu Jėzum nebuvo ta vieta, kur būtų reikėję pasistatyti palapines, kaip siūlė apaštalai. Nesureikšminkite to, viršūnėje ar slėnyje esate šiuo metu. Rytoj jau būsite kitoje vietoje. Kol Irena užlips į Olimpą, mes gal būsim nulipę. Tik štai, ko ieškome, vaikščiodami kalnais? Ar Dievo? O jei ir Dievo, tai kam? Kad kai rasite, sustotumėte ir pasistatytumėte palapinę? O jis, tas Dievas, juk kartu su jumis visur eina, o kartais ir paneša...
(na aš irgi ne poetas, bet kažkaip netyčia išėjo :)

Jonas
2007-01-11 18:22:33



"Esu išmintinga..." kva kva kva :D net ir tikras išminčius nesumąstytų šitaip "pasikelti", o juo labiau - kariauti...

bublikas
2007-01-11 18:07:56



Stai Irena kiekviena skaidula jaucia ta tiesa, o stai jauciant kiekviena skaidula vis kita tiesa, gaunasi daug sauliu ir nebezinai, i kuria veizieti, ir tai jauciu kiekviena savo skaidula kaip atskira tiesa skaidulu visumoje

Radasta
2007-01-12 23:55:44




[Prisijunkite ir parašykite savo komentarą]
Spausdinti
Grįžti atgal