Forumas: temos peržiūra

Spausdinti

Jėzus Kristus KALBU JUMS VĖL Ši apreiškimo knyga jums suteiks didesnį žvilgsnį į savo kasdienį gyvenimą su Tėvu.

Jėzus Kristus KALBU JUMS VĖL
Tai apreiškimo knyga, kuri jums, kai kuriems, suteiks didesnį žvilgsnį į savo kasdienį gyvenimą su Tėvu, į daugybę šiandien jus supančių problemų, neatsakytų klausimų.
Šituos Jėzaus mokymus užrašiau per du mėnesius, nuo 2006m. rugsėjo pabaigos iki lapkričio pačios pabaigos. Ir dar beveik mėnuo praėjo, kol skaičiau korektūrą. Stiliaus netaisiau, taip, kaip Jėzaus mokymus priėmiau, taip ir pateikiu jums mūsų svetainėje.
Didžiajai daugumai, tai bus naujų horizontų atvėrimas savo pačių sąmonėje. Dėl to bus apie ką pamąstyti kiekvienam, ir tikuosi net pakeisti savo gyvenseną į dar geresnę negu šiandieninę.
Linkiu jums malonių akimirkų su Jėzaus nauju mokymu ir giluminių pamąstymų savyje. O tada apsisprendimų. Ir tų sprendimų sėkmingo įgyvendinimo su Tėvu visų labui.
Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,
Algimantas


Algimantas
2006-12-26 07:48:20

Komentarai

Jus Irena labai indomus vaisius. Jus menate tuos laikus, aki skaisciai sviete Lenino saulute ir mes visi buvome jo mylimais anukais. Tai garbes rastus, kiek zinau, gaudavo tie, kurie ta saulute garbino ir jai lenkes,- tokiems, zinia, negresdavo Saugumo rastai i tardymo skyriu ir baimes jiems nebuvo. Tai katruoj pusej buvuot? Ar tu, kurie ismintingai adoravo ideologija ir uzeme prizines vietas puikavosi garbes rastais, ar tu,kurie Kristaus kancias kentejo saugumo rumuose? Jus labai spalvotas vaisius,- nesuprasi: valgomas ar nevalgomas,nu labai neaiskus.

Aurora
2007-01-12 23:46:18



Irena rašo:
<Prašymas tiems,kurie įlipot į aukšto intelekto Olimpo kalną,nežiūrėkit tokiu žudikišku žvilksniu į mus,papėdėje
esančius.Mes pranašesni,nes jau sugebam mylėt,net ir tuos,
kuriems taip nemalonūs esam.>
Mieloji, kodėl tu taip "dvejiniesi", kodėl priešiniesi ne kažkokiam "piktam ir žudančiam intelektui", o paprasčiausiems geranoriškiems pasisakymams, kurie juk ir tau tik gero nori? Ar tave kas nors smerkia, žudo? Kas tau kužda kas naktį ir nuolat rodo priešus? Iš kur pas tave ta kankinio aureolė? Jei ir pasakom aštresnį žodį, tai tik tavo "bosui", kuris visą šitą košę ir verda.
Pagalvok gerai, juk siekdami ir deklaruodami visų žmonių bendrystę, jūs patys save nustūmėte į užribį ir atsiskyrėte? Nuo ko jūs atsiskyrėte, nejau nepastebi? Atsiskyrėte ne tik nuo kitų "blogiečių" (gal niekad ir nebuvote kartu), bet svarbiausia - atsiskyrėte nuo daugybės gerų ir mylinčių žmonių, nes visur, išskyrus SAVYJE, matote tik blogį ir tamsą. Ar tam suprasti reikia kažkokio super duper intelekto?

Jonas
2007-01-11 16:17:47



Dieve Tėve,aš garbinu Tave,šlovinu Tave ir myliu.Todel,kad
tavo meilės virpesiai netelpa sieloje mano.Tėvelį,nuostabu
dalyką Tu sugalvojai,MEILĘ. Man norisi tuo nuostabiu paty-
rimu pasidalinti su kitais.Mielieji,sakau tiems,kuriems sunku patikėt tais didžiais sielos patyrimais.Akimirkai atidėkim pajuoką, sarkazmą,patyčias, na, visa tai,kas sielosnepuošia, įsiklausykim į sielos virpesius,ten Tvėrė-
jas mūsų kalba,ypač nakties metu.Daug nuostabių dalykų Jis
pasako.Staiga pajunti,tokį įkvėpimą,tokį žodžių srautą,kad
imi rašiklį ir vos spėji užrašyti,eilėmis imi rašyti,nors
per visa savo gyvenimą praeitą poeto dovanos ir neturėjai.
Prašymas tiems,kurie įlipot į aukšto intelekto Olimpo kalną,nežiūrėkit tokiu žudikišku žvilksniu į mus,papėdėje
esančius.Mes pranašesni,nes jau sugebam mylėt,net ir tuos,
kuriems taip nemalonūs esam.
Ir dar."Sektos","psichiškai nesveiki","žemo intelektuali-
nio lygio""psichiatrinės ligoninės jūsų pasiilgo";iki skau-smo pažystami žodžiai.Atrodo,kad vel gyvenu sovietmečiais
ir laukiu iš saugumo organų pranešimo atvykti tardymui.
Tuomet meldėmės už laisvę,už tikėjimo laisvę,ir,kad tokios
knygos,kaip UK nebūtų priskirtos prie"geltonos" literatūros ,už kurias galima buvo atsidurti prie nežino-
mos upės akmenų skaldyti.
Komentaruose buvo pasiūlymas melstis už nuskriaustuosius.
Su nuoširdžia pagarbą priimam šią mintį.Mes meldžiamės ne už tai,kad kaliniai būtų paleisti ir,kad narkotikai ir
alkoholizmas dar labiau plistų,bet už tai,kad aukščiau paminėti dvasiškai praregėtų ir Dieviškoje šviesoje pamatytų savo veiksmuose, siaubą.Kai nebus skriaudikų ne-
bus ir nuskriaustujų.Neprievartaus mųsų dūkrų,Nežudys senelių.Tik visų mūsų gyvas atsigręžimas į Tėvą mųsų viduje,gali dar išgelbėt mūsų planetą.Neužmikim vien tik ant didžiai intelektualių filosofinių išvedžiojimų.Blogai
artymui mūsų,bus blogai ir mums.
Te lydi jus ir jūsų šeimas Dievo ramybė.
Irena.


IRENA
2007-01-11 15:35:21



Miela Rūta,
o jums kartais neatėjo į galvą pasimelsti už tų įkalintųjų nuskriaustus žmones? Arba už girtuolių ir narkomanų terorizuojamus artimuosius? Ar bent žinote, kokios teisės girtuoklių ir kokios šalia gyvenančiųjų?
Jei Algimantui tikrai rūpi padėti paklydusiems, tegu jis suburia grupeles tų nelaimingųjų ir padeda jiems atsistoti, padeda jų artimiesiems ištverti šį žemiškąjį pragarą. Tik per konkrečią veiklą galima užsitarnauti pripažinimą.
Pilstyti čia iš tuščio į kiaurą visų lengviausia. Sėkmės neartuose dirvonuose!

xx
2007-01-11 08:49:56



Brangus Algimantai,mieli forumo dalyviai.
Tikrai aš nesiruošiau rašyti šito laiško,nes daugelis iš jūsų aukšta mokslą baigė,bet UK perskaitė tik iš žingeidumo,o ne ieškodami gyvenimo prasmės,ar Dievo. Tokie
mano laiške ieškos ne tai ką aš norėčiau išsakyti,bet mano
juodulių arba gramatinių klaidų.Matau,kad kai kurie bando
įspudžiais dalintis apie knygą,kiti nesupranta Algimanto
skleidžiamų tiesų,. dar kitus stebina ar net piktina jo pa- tyrimai.Ir aš norėčiau išreikšti savo mintis šiuo požiūriu .Norint išvyst tuos nuostabius pasaulius ir pažint tas nuostabias būtybes,kurios aprašomos UK knygoje
mes turim padėt pamatus jau šiandien,kad tai ką perskaitėm
virstų tikru gyvenimu.o ne liktų tik perskatyta knyga,apie
tai Algimantas mums kalba,apie Tėvo suradimą savyje,apie
gyvos Bažnyčios sukūrimą širdyje.Tokiu būdu nelieka tarpininko tarp žmogaus ir Dievo.O kad Tėvas nenori,kad su
Juo kalbetume kiekvieną dieną tais pačiais žodžiais tik-
riausiai ir taip aišku.Na,kad Algimanto nuostabūs patyrimai,tai kas čia nuostabaus ,ar net papiktinančio?
Juk jis ne su kuo nors kitu,o su pačiu Dievu susijungė,ir
Dieviškumas reiškiasi jame,o Dievas viską gali.O kas svar-
biausia tai, kad mes visi tai padaryti galim.Tai pamėginkime užmegzti tokį ryšį su Dievu, ar gi sunku su Juo
kasdien pasikalbėti, ir vėliau pasidalint patyrimu.
Ar, Jėzus, ne apie tai kalbėjo? Ar iš Jo patyrimų ir sklei-
džiamų tiesų nebuvo pasišaipyta?Ar ne už tai Jis buvo nuk-
ryžiiuotas?Mano manymu, pakaks kryžiuoti švieskleidžius moraliai.Pamastykim,kur švieskleidžiai mus veda,link Dievo, ar tolyn nuo Jo? Algimantas mums rodo kelią, kaip
išsivaduoti iš žemųjų virpesių ,kurie verčia mus kentėt ir
vienas kitą skaudint.Yra tokių žmonių,kurie ramybės nejau-
čia nei dieną , nei naktį. Vieni alkoholyje kiti narkoti-
kuose nors trumpam ramybės ieško,nors tai yra tik laikina ramybė.Algimanto kelias ir veda ten,kur meilę,ramybę ir
paguodą rasim.Aš nežinau,, mieli mano sielos broliai ir sesės,ką renkatės jūs?Aš renkuosi išsivadavimą iš žemųjų
virpesių,nes toliau be Tėvo savo, aš gyvent nenoriu.Dėkoju už maldas ,Algimantai,dėkoju,kad esi,tikiuosi,kad dauguma, taip mąnot, ir dauguma Algimantą palaikot ir suprantat,
kaip ir tada daugelis suprato ir palaikė Jėzų.
Šakių grupelė siūlo trečiadienį 22 valandą pasimelsti už
įkalintus likimo broliusir seses,už narkotikuose ir alkoholį paskendusius. Su meile visiems ,Rūta.
Šakiai.

RŪTA
2007-01-10 14:30:39



Irena,Olimpo kalne ne tik intelektas.Jame viskas.Gramatikos pradžiamokslis irgi.Lipk pas mus,pamokysim.Ir ne tik gramatikos.Esu išmintinga,bet kariauti neatsisakau,nors strategiškai pirmenybę suteikiu visada žodžio ginklui.

Atėnė
2007-01-11 17:50:57



smagūs ginčai,kai nieks negali patikrinti.O žiemos jau kaip ir nėr.

Tlakautas
2007-01-09 17:25:26



Taktinis manevras! O strategija silpna: "Pasirodo tiesa yra visai kita."

Sachmatas
2007-01-09 12:40:31



Miela Tautvyda,
truputi pasiaškinsiu, 11 metų išgyvenau Rusijoje,pirma
lietuviška knygą perskaičiau būdama 16 metų.
Ramybė tau ir tavo namams.
Irena, Šakiai.

IRENA
2007-01-09 12:02:34



Jūs visiškai teisus, pone Oslai.
"Miela" ponia Jelena Rerich, labai pagarsėjusi savo bandymais "apjungti" visas pasaulio religijas ir LABAI GARSIAI trimitavusi, jog ji yra krikščionė, galiausiai paskelbė, kad Liuciferis yra VIENINTELIS IR IŠTIKIMAS žmonijos Dievas...
Tad tokia šutvės žodžio vertė...

Aidas
2007-01-09 10:58:54




[Prisijunkite ir parašykite savo komentarą]
Spausdinti
Grįžti atgal