Forumas: temos peržiūra

Spausdinti

Jėzus Kristus KALBU JUMS VĖL Ši apreiškimo knyga jums suteiks didesnį žvilgsnį į savo kasdienį gyvenimą su Tėvu.

Jėzus Kristus KALBU JUMS VĖL
Tai apreiškimo knyga, kuri jums, kai kuriems, suteiks didesnį žvilgsnį į savo kasdienį gyvenimą su Tėvu, į daugybę šiandien jus supančių problemų, neatsakytų klausimų.
Šituos Jėzaus mokymus užrašiau per du mėnesius, nuo 2006m. rugsėjo pabaigos iki lapkričio pačios pabaigos. Ir dar beveik mėnuo praėjo, kol skaičiau korektūrą. Stiliaus netaisiau, taip, kaip Jėzaus mokymus priėmiau, taip ir pateikiu jums mūsų svetainėje.
Didžiajai daugumai, tai bus naujų horizontų atvėrimas savo pačių sąmonėje. Dėl to bus apie ką pamąstyti kiekvienam, ir tikuosi net pakeisti savo gyvenseną į dar geresnę negu šiandieninę.
Linkiu jums malonių akimirkų su Jėzaus nauju mokymu ir giluminių pamąstymų savyje. O tada apsisprendimų. Ir tų sprendimų sėkmingo įgyvendinimo su Tėvu visų labui.
Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,
Algimantas


Algimantas
2006-12-26 07:48:20

Komentarai

Cituoju „Dėl to jūs niekada neskubėkite kategoriškai atmesti kokio nors dvasinio mokymo vien tik dėl to, kad jis neatitinka jūsų dabartinių nuostatų“ - tai Jėzaus žodžiai iš "Kalbu Jums šiandien vėl" 114 temos „Dvasinio mokymo patikrinimas patyrimu“. Taigi Jėzus nėra toks kategoriškas kaip Algimantas.

Gilė
2007-01-09 10:45:06



a kuoks skyrtumas, kaij sutvie tapati?

Oslas
2007-01-09 10:48:39



Irena,tamstai pravartu būtų dar ir lietuvių kalbos gramatikos vadovėlį pastudijuoti.Iš Jūsų rašto matosi,kad šitos,kur kas paprastesnės knygelės ,lyginant su Urantija,neįveikėt.Gyvenime pravartu viską daryti nuosekliai.Juk ir Algimantas pirmiau gerai išmoko gramatiką,o tik po to sekė stebuklas su dantuku.Liaudies išmintis sako: moki žodį-žinai kelią.

Tautvyda
2007-01-09 07:31:13



Algimantai,dėkoju už išsamu paaiškinima apie pomirtinį
gyvenimą.Dabar suprantu iš kur šiais laikais daug kas
tiki reinkarnacija. Nes yra žmonių, kurie sakosi prisi-
mena praeitus gyvenimus. Pasirodo tiesa yra visai kita.
Apie save tik tiek galiu pasakyti,į Bažnyčia neinu jau
20 metų.Tėvą Dievą garbinu ir myliu sąmoningai jau 23
metus.Kitaip mylėti visų mūsų Tėvą, Jėzų ir kitas Dan-
giškas Būtybes , tikriausiai ir nesugebėčiau.Iš pačių
sunkiausių aplinkybių Dievas Tėvas mane išvedė,kada su
pasitikėjimu į Jį kreipiausi.
Algimantai, mes su Rūtą su džiaugsmu jungiamės prie bendrų
maldų,nepamiršdamos alkoholį ir narkotikuose paskendusi pa-saulio jaunimą.Aš irgi galvoju,kad reikia mažiau kalbų,o
daugiau darbų.
Aš taip pat augu.Kai dvasiškai buvau lopšelinukė suvokimas
apie Dievą buvo vienoks, darželinukės-kitoks.Na, o dabar
Urantijos knygą man tampa vis suprantamesnė ir sava. Aš
turiu žinoti į ką tikiu ir įtikiu dar giliau.Algimantai,
žaviuosiu tavo įtikėjimu,leist ištraukti dantį be nuskau-
sminamujų, aš dar negalėčiau.Tai aukštas pilotažas.
Tai tiek.
Su gilia pagarbą,
Irena.

IRENA
2007-01-08 20:18:32



Jėzus yra pasakęs: ""Štai Aš veikiai ateinu, ir mano atlygis su manimi, kad kiekvienam atlyginčiau pagal jo darbus. Aš esu Alfa ir Omega, Pradžia ir Pabaiga, Pirmasis ir Paskutinysis". "Palaiminti, kurie vykdo Jo įsakymus, kad įgytų teisę į gyvenimo medį ir galėtų įžengti pro vartus į miestą. O lauke lieka šunys, burtininkai, ištvirkėliai, žudikai, stabmeldžiai ir visi, kurie mėgsta melą ir jį daro".(Šv.Raštas, Apreiškimo knyga22sk.12-15))


balandis
2007-01-14 21:53:40



Jėzaus Kristaus apreiškimo knygos pavadinimą sutrumpinau vienu žodžiu, išleisdamas ilgiausią žodį "šiandien", kurio praleidimas pavadinimo esmės nepakeitė. Tad dabar apreiškimo knyga vadinasi "Kalbu jums vėl," ir jį bus lengviau ištarti kalbant, nes jis sutrumpėjo pačiu ilgiausiu ir sunkiausiai ištariamu iš visų pavadinimo žodžių.


Algimantas
2007-01-14 21:32:56



"... materialiame kūne tikrai gimsta visiškai kitas žmogaus charakteris kupinas meilės, tiesos, gailestingumo ir tarnavimo, nebeturintis baimės, pykčio, neapykantos, keršto ir visų kitų GYVULINIŲ ydų...."
Kada nustosi įžeidinėti kitas gyvybės formas tvariny ?


Algimantui
2007-01-08 08:50:20



Manau žodis "šiandien" yra svarbus. Yra net dvasinio nusistatymo metodika, kad: tik šiandien aš nepyksiu, tik šiandien būsiu ramus, tik šiandien mylėsiu visus, ir t.t.
Esmė kad žmogui sunku į savo gyvenimą priimti didelius pasikeitimus gal, bet kai yra iššūkis tik šiandien, jis yra budrus visą dieną, ir jis tai padaro, kitą dieną vėl taspats, ir nors tai truktų daug metų, kasdien būtų toji vienintele diena.
Taip pat išsireiškime, "kalbu jums šiandien vėl" yra toks kaip svarbus dalykas kad "šiandien" nes žmonės įpratę kad storos knygos, ar seni šventraščiai tarsi ir liktų, tarsi iš senų laikų. Pvz žmogus skaito biblijoje ten apie visokius dalykus, ir jam tai atrodo taip tolima, įprasta kad neatrodo kad reiktų kažkaip reaguoti. Kai Algimantas buvo susitikęs su Jėzum porai valandų per savo kelionę po Lietuvą, tai irgi aš tikiu tuo, bet tai gyvenime atrodo taip neįprasta nes tiesiog yra įprotis kad visokia išmintis yra iš senų laikų. Tarsi įprasta nieko nedaryti, pvz priimti tiesas kad Dievas geras mylintis, ir maždaug nieko naujo ir toliau gyventi.. Tai tas šiandien suteikia manau kiekvienam žmogui pajautimą, kad būtent šiandien Jėzus yra šalia per savo dvasią, Dievas yra šiandien, tai nėra tūkstančio metų liekanos.
Čia mano nuomonė, logiškai apibendrinta per aplinkos pažinimą ir vidinius jautimus, tai tik pasakiau, nežinau kaip geriau.

Vaidas
2007-01-15 15:41:06



Algimantai Algimantai Algimantai nemeluok nemeluok nemeluok! NERA JOKIO KITO KELIO! NEKALBEK NETIESOS! TERA TIKTAI BUTI!

tevas
2007-01-08 07:07:26



olia lia! Tokie mokymai veikia kaip Vaido uzmaisyta arbata! Stai juodas katafalkas, stai gulintis ant jo, smirda geles. Drengia. Angelui serafimui stovi... sarasas pries akis...Archangelas... tenkina... auka... nenorinti... ne... buties

paskutinis
2007-01-08 00:57:54




[Prisijunkite ir parašykite savo komentarą]
Spausdinti
Grįžti atgal