Forumas: temos peržiūra

Spausdinti

Jėzus Kristus KALBU JUMS VĖL Ši apreiškimo knyga jums suteiks didesnį žvilgsnį į savo kasdienį gyvenimą su Tėvu.

Jėzus Kristus KALBU JUMS VĖL
Tai apreiškimo knyga, kuri jums, kai kuriems, suteiks didesnį žvilgsnį į savo kasdienį gyvenimą su Tėvu, į daugybę šiandien jus supančių problemų, neatsakytų klausimų.
Šituos Jėzaus mokymus užrašiau per du mėnesius, nuo 2006m. rugsėjo pabaigos iki lapkričio pačios pabaigos. Ir dar beveik mėnuo praėjo, kol skaičiau korektūrą. Stiliaus netaisiau, taip, kaip Jėzaus mokymus priėmiau, taip ir pateikiu jums mūsų svetainėje.
Didžiajai daugumai, tai bus naujų horizontų atvėrimas savo pačių sąmonėje. Dėl to bus apie ką pamąstyti kiekvienam, ir tikuosi net pakeisti savo gyvenseną į dar geresnę negu šiandieninę.
Linkiu jums malonių akimirkų su Jėzaus nauju mokymu ir giluminių pamąstymų savyje. O tada apsisprendimų. Ir tų sprendimų sėkmingo įgyvendinimo su Tėvu visų labui.
Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,
Algimantas


Algimantas
2006-12-26 07:48:20

Komentarai

svarbu ne kas tau patinka, o kad tu patinki nors kam. Gal tuomet ir gaunasi kas nors, o jei ne, tai nelabaij kas gaunasi..Kolkas tiek.

Vynis
2007-01-06 00:57:58



[kiti mokymai] Savaime suprantama kad Dievas visus myli vienodai, mokymų yra skirtingų ir daug. Man pačiam patinka kartais paskaityti kai turiu laiko Pakyletųjų Valdovų laiškų, nes jie turi savyje įkvėpimo, raginimo, sustiprinimo - juose PERDUODAMA KRYPTIS kuria reikia eiti galima sakyt. Taip pat mokymai perduodami prisiderinant "savotiškai" prie toje aplinkoje esančių žmonių. Kada aiškiai nepasakoma apie karmą, apie reinkarnaciją - svarbu yra tas savokas vartoti žmonių dvasiniam ugdymui, o kad atskleisti kaip yra iš tikro bus jiems uždavinys gal po daugiau laiko. Urantijos knyga - apreiškia daugiausia koncentruotos ir sistemingos informacijos apimdama daug sričiu: kosmoso administravimas, evoliucija, ivairios dvasinių butybių kategorijos, jezaus gyvenimas ir mokymai. Ir Urantijos Knyga buvo perduota ne padiktuojant, o jau materialiu pavidalu nurašius po kelias kopijas iš "stebuklingu budu" atsiradusių dokumentų seife.
Todėl mokymų yra daug ir skirtingų. Vieniems žmonėms tinka sudėtingesni mokymai, kitiems labiau neaiškūs. Kiekvieno žmogaus atvejis individualus galbūt galima pasakyti, aš džiaugiuosi tiek dėl UK, tiek dėl PVL, bet PVL labiau užsiima vien kartojimo panašių paprastų dalykų, tiesiog kalbėjimo. Tai jei būtų skaitomi vien PVL, atrodo kad žmogus nesusidarytų tokio pilno kurinijos veikimo vaizdo, ir 'aklai' tiesiog mylėtų visus be didesnių žinių. Na čia gali būti variantų.
Iš skaitytų PVL, esu sakės kad kaikurie iš kalbėsenos man nepatiko, kur jaučiasi charakteris nelabai koks, bet Sidharta Gautama man patiko gerai rašo kiek pamenu. Taip pat pritariu kad UK forume nelabai tinka talpinti PVL, jis turetu turėti savo atskirą. Esmė yra tame kad per dieną apsilanko kažkiek žmonių, ir didelius tekstus pakraunant tai manau daugiau kainuoja tiems kas moka už puslapio išlaikymą. Jeigu tie kas kūrė puslapį norėjo pasidalinti daugiau UK ją vertindami, tai kišti PVL perdaug taspats kas atiminėti pinigus papildomai iš tų kurie moka už puslapio išlaikymą, na ir dar kiti dalykai. Šiaip visi mokymai yra dvasiniai. Bet jeigu sukišime į vieną svetainę 12 mokymų dvasinių, kurie tarpusavyje skirtingi, nors puslapis pagrinde vieno mokymo, tai nelabai kas gaunasi.. Kolkas tiek.

Vaidas
2007-01-06 00:22:33



Giliau, o kur tu matei, kad zvelgiantis is apacios i virsu matuotu tiesa ir dar sprestu esas teisingam kely? Ar galima zinoti tiksla esant teisinga dar nepasiekus jo? Cia tu, Giliau, suskaiciavai dievus, tiesas ir sventas karves. Bet tu gi is medzio iskrites! Paziuriek, anava ir Algimantas kazkur metosi!

Merfis
2007-01-05 18:01:22



Ačiū Gilei už pasisakymą. Pats norėjau Algimantui atsakyti, kas liečia jo nepagarbų ir menkinantį atsiliepimą apie Gautamą Budą. Bet laiku sustojau, nes prisiminiau, kad tai kažkokia prasme bus kova, o kovos jausmas-nėra Dieviškas jausmas.
Pateiksiu ištrauką iš Kuthumio 2006-12-26d. diktavimo:
"Visi jūs stovite skirtinguose savo evoliucinio vystymosi laipteliuose. Ir todėl skirtingumas jūsų sąmonėje kartais toks didelis, kad kartais atrodo, kad jūs kalbate skirtingomis kalbomis, iki tiek skiriasi ir jūsų interesų sferos ir jūsų sąmonės lygis. Todėl tada, kai jums eilinį kartą kyla noras duoti mokymą arba propaguoti savo požiūrius tarp tų, kuriems, pagal jūsų nuomonę, reikalingas pamokslas, prisiminkite šį mano diktavimą ir prisiminkite Jėzaus žodžius: <<Nebarstykite perlų kiaulėms>>.*
Viskas, kas duodama, turi būti duodama pagal sąmonės lygį ir daugelis dalykų, kurie jums atrodo tiek akivaizdūs, kad jūs net nustojote kreipti į juos dėmesį, gali sukelti šoką tiems žmonėms, kurie tolimi nuo jūsų pažiūrų. Dar blogiau, tai gali iššaukti juose ištisą neigiamų jausmų ir netgi veiksmų gamą. Ir kaip jūs manote, ant ko duotu atveju guls šių negatyvių pasireiškimų karma? Jeigu jūs dar nesupratote, tai aš jums pasufleruosiu: karma guls ant jūsų. Todėl, kad tas, kuris randasi aukštesniame evoliucinio vystymosi laiptelyje, neša visą karminės atsakomybės pilnumą ne tik už savo veiksmus, bet ir už tų žmonių veiksmus, kuriuos jis išprovokavo neteisingiems poelgiams.
Šitai nereiškia, kad žmonės už neteisingus savo poelgius visiškai išsilaisvina nuo karmos. Aš norėčiau tik pasakyti, kad didelė karmos dalis guls ant jūsų, nes jūs išprovokavote jų neteisingus veiksmus. Todėl prieš tai, kai pamokslausite ar kam tai bebūtų duosite patarimus, kaip jiems jų gyvenimuose elgtis, daugelį kartų pagalvokite, ar verta jums šitai daryti?
Jūsų atsakomybė tiesiogiai proporcinga tam evoliucinių kopėčių laipteliui, kuriame jūs stovite.
Šitai nereiškia, kad jūs turite užsidaryti savyje ir nustoti bendrauti su žmonėmis ir kalbėti su jais dvasinėmis temomis. Jūs paprasčiausiai turite pastoviai analizuoti savo veiksmų pasekmes ir nebandyti mokyti ten, kur jūsų mokymą tuoj pat sumaišo su purvu.
Pagalvokite apie mano pasakytus žodžius. Ir visada prisiminkite apie tai, kad pačiu geriausiu pavyzdžiu bus tai, kaip jūs elgiatės gyvenime, kaip reaguojate į vienas ar kitas gyvenimiškas situacijas ir vaidus. Visas jūsų pamokslas bus apsprendžiamas jūsų poelgiuose. Ir pagal jūsų poelgių vaisius žmonės jumyse atpažins tą žmogų, kurio verta įsiklausyti ir su kuriuo vertėtų pasitarti. Ir taip, aš vėl lenkiu prie to, kad vieninteliu žmogumi šiame pasaulyje, kuriuo jums reikia rimtai užsiimti, esate jūs patys. Ir jūs patys esate pačiu vertingiausiu visų jūsų jėgų ir sugebėjimų pritaikymu.
Negalvokite apie tai, kad kažkas elgiasi neteisingai ir negalvokite, kaip jam reikėtų elgtis. Susikoncentruokite savyje ir pagalvokite, kodėl jus erzina kitų žmonių žodžiai ir poelgiai. Ar ne dėl to, kad visa tai, kas jus erzina, yra jumyse pačiuose kaip jūsų praeities neteisingų poelgių pasireiškimas.
Jus supantis pasaulis yra veidrodžiu, kuriame atsispindi jūsų netobula sąmonė. Todėl natūralu būtų numanyti, kad jeigu kažkas pastoviai savo gyvenime susitinka su nemokšiškumu ir nesupratimu, tai šios savybės egzistuoja jame pačiame. Ir jeigu jūs pastoviai esate puolami iš kitų žmonių pusės, tai jumyse egzistuoja ta negatyvi energija, kuri žmones priverčia taip su jumis elgtis".
-----------------------------------------------------------
* Neduokite šventenybių šunims ir nebarstykite savo perlų kiaulėms, kad kartais jų nesutryptų ir apsigręžusios jūsų pačių nesudraskytų. Mt. 7:6

Audrius
2007-01-05 17:39:26



Dudoriau, nesimaivyk ir verčiau tiesiai šviesiai kalbėk. Daug kas daug kam atrodo. Bet Dievas yra vienas, viena ir Tiesa ir vieta šventa ( ji visame kame) – viena.
Ir priežasties-veiksmo-pasekmės dėsnis yra.
Ir yra nenutrūkstamas judėjimas, nenutrūkstamas virsmas – kas ne savo vietoje, tas turės grįžti ten kur jam ir derėtų būt. Tas virsmas vyksta jau dabar, jis akivaizdus ir pastebimas labai daug kam.


Gilė
2007-01-05 17:32:32



Ale Giliau i tu ta pacia katalikiskaja kristologine Algimanto duda puti! Gali pagalvoti, kad kitos aukstesnes samones, be Kristaus, kaip ir nera? Nera? Tu paminejai "visus", kurie ragina "butent aukstesnes samones- Kristaus samones" siekti. Argi jau jie taip ir "visi" ir yra? O gal cia tik tu nori, kad "visi" butu tik tokie? Algimantas irgi nori, kad visi Auksciausiaji adoruotu tik per Kristu, bet Backis su Romos teveliu laikinai vieta yra uzeme

Dudorius
2007-01-05 16:23:42



Gerbiamas Algimantai,
skaitau atidžiai Urantijos kygą, forumo temas ir kyla minčių, kurias noriu išdėstyti Jums. Su pagarba ir meile priimu Jūsų mokymus ir būtent taip žvelgiu į Jūsų tarnystę Dievui. Bet ....kai kas man atrodo ne taip. Tai yra karštas kalbėjimas apie kitus mokymus. Jų yra daugiau. Dievas gi yra vienas, Žemė viena, Dievo vaikų daug – ir jie visi labai skirtingi savo gyvenimo būdu, konkrečiomis gyvenimo sąlygomis ( turiu galvoje klimatą, geografinę padėtį, tradicijas, papročiu) – BET VISI JIE YRA TO PATIES DIEVO VAIKAI. Mano, nors ir labai maža galva, Dievas myli savo vaikus vienodai, tai ir Jėzus tvirtina ne tik per Tave, bet ir per Tatjaną, per Kim.
Aš į visa tai žvelgiu taip ( nes mano širdis taip kalba) – Dievas siuntė daugiau nei vien tik Jėzų savo susiskaldžiusiems ir susipykusiems vaikams mokytojų – kad šie prabiltų į juos jiems suprantama kalba, atitinkančia jų suvokimo lygį. Mano širdis visuose šituose mokymuose ieško bendrumo – to kas vienija visus šituos mokymus, o ne vienas kitą paneigia ir išskirtinai ir teigia tik save. Ir tų bendrumų randu labai daug. Nei Viename Budos laiške, užrašytame Tatjanos, jis neteigia esąs Dievas – priešingai jis rodo tik kitokį takelį į Dievą, bet į Dievą – ne į save. Vyresnieji už mus Dievo vaikai – Pakylėtieji, taip kaip žmonės nesipyksta ir neneigia vienas kito.
Tu uždraudei Audriui spausdinti Pakylėtųjų Valdovų laiškus – o jų tarpe yra ir Jėzus. Jie visi yra apsijungę į Didžiąją Baltąją Broliją (Sanat Kumara, Numylėtiis Jėzus, Viešpats Maitrėja, Numylėtiniai Archangelas Mykolas, El Morija, Surija, Gautama Buda, Sen Žermenas, Motina Marija, Kuthumi, Mozė, Serapis Bėjus, Lanello-Markas Profetas, Viešpats Šyva ir dar daug kitų) ir sutartinai, draugiškai, komentuodami vienas kito mokymus ir patarimus ragina žmones atsigręžti į Dievą – KURĮ VISI KARTU IR VIENINGAI ŠLOVINA. TIK JĮ VIENINTELĮ – NE KĄ KITĄ. Jie ir prisistato kas jie tokie yra, kada buvo įsikūniję Žemėje ir kokie tada buvo jų įspūdžiai, jų gyvenimas, mokymas – kaip kad ir Tu dabar užrašei Jėzaus mokymą „Kalbu Jums šiandien vėl“.
Esu daug kur skaičiusi Jėzaus mokymų, užrašytų skirtingų pasiuntinių, bet niekur nebuvau aptikusi tokio man (gal tik man) keistai kategoriško mokymo tono, kai Tu komentuoji ir pradedi vertinti kitus.
Aš įžvelgiu tą patį mokymą pateiktą skirtingais terminais. Pavvyzdžiui Minties Derintojas – Aš Esu Buvimas; karma - priežasties-veiksmo-pasekmės dėsnis; Meilę rvisi interpretuoja vienodai, kelio – vedančio į Dievą Jie VISI ragina, pataria ieškoti, rasti savyje, savo širdyje ir , kas be ko eiti tuo keliu. Tik virpesius jie vadina vibracija ( bet tai tas pat), Jie visi sutartinai ragina ir patarinėja kaip pasiekti būtent aukštesniosios sąmonės – Kristaus sąmonės. Algimantai, aš niekur nemačiau, kad jie pyktųsi ar vienas kitą neigtų. Ten – Jų tarpe – ir iš ten sklindančių mokymų turinyje, tokia neaprėpiama Meilė sklinda – ir jie kviečia mus visus kilti, atsiverti, patirti visa tai ir kilti pastoviai aukštyn į Šviesą į Dangiškojo Tėvo namus.


Gilė
2007-01-05 15:28:54



Tėve Dieve!Aš trokštu garbinti Tave savo darbais kasdieniais
Dalintis rūpesčiais su Tavimi
Tau pasipasakot apie pirma Meilę savo
Atspėk,į KĄ aš įsimylėjus taip esu?
Kodėl nesugebu savy atskleisti talento galingo
Surasti Žodžius tinkamiausius Tau,
Kad apdainuočiau Tėvo Meilę stebūklinga
Kad visiems sušukt galėčiau:
"Savyje Dievą suradau"!
Sveiki mielieji forumo dalyviai,sveikas Algimantai.
Mane ir Rūtą labai domina kartu ir džiugina tavoji patirtis
su Dievu. Aš asmeniškai taip pat,beveik visada,mintyse esu su Tėveliu.Žinau,kad jis yra vertas vien tik garbinimo,bet
nelengva kasdienybė verčia kreiptis į Jį su prašymais.
Jau 8 metai esu bedarbė,bedarbis ir sūnus mano.Patikėkit,
Dievulis niekada mūsų neapvylė,kada su pasitikėjimu krei-
piamės į Jį.Dėkoju Tėvui,dėkoju Jėzui,Jo Sūnui ,Dvasiai
Šventai,kad mane suvedė su jumis,nors ir neakyvaizdžiai.
Na,o tiems,kuriems iš pat kart nepatikau,o ateitį,gal,dar
labiau nepatiksiu turiu pasiūlymą; nors 5 minutėm,ir ne
vieną kartą dienoje sustabdykit minčių"maišyklę".Pajuskit
Tėvo Meilės virpesius savo širdy.Pasiuskit maldos žodžius
už nemalonius jums asmenis,ir už geradarius.
Manau,kad reikėtų objektyviai vertinti tuos asmenis,kurie
aukoja savo asmeninius gyvenimus,norėdami,kad mūsų planeto-
je gyventu vien laimingi žmones.O laimė vien tik meilėja
Neapykanta sielos nepasotina,
nuo jos netampi laimingu.
Tai tiek

Ramybė Jums ir Jūsų namams.
Irena. Šakiai.




IRENA
2007-01-04 21:21:46



Su naujaisiais metais. Štai sveikindamas, noriu ir užrašyti Viešpaties žodžius parašytus Apreiškime:
"Aš esu Alfa ir Omega, Pradžia ir Pabaiga, Pirmasis ir Paskutinysis". "Palaiminti, kurie vykdo Jo įsakymus, kad įgytų teisę į gyvenimo medį ir galėtų įžengti pro vartus į miestą. O lauke lieka šunys, burtininkai, ištvirkėliai, žudikai, stabmeldžiai ir visi, kurie mėgsta melą ir jį daro". "Aš, Jėzus, pasiunčiau savo angelą jums tai paliudyti apie bažnyčias. Aš esu Dovydo šaknis ir palikuonis, žėrinti aušrinė žvaigždė!" Ir Dvasia, ir sužadėtinė kviečia: "Ateik!" Ir kas girdi, teatsiliepia: "Ateik!" Ir kas trokšta, teateina, ir kas nori, tesisemia dovanai gyvenimo vandens.
Aš sakau kiekvienam, kuris girdi šios knygos pranašystės žodžius: "Jeigu kas prie jų ką pridės - Dievas jam pridės aprašytų šioje knygoje negandų.(Šv.Raštas)


balandis
2007-01-04 14:02:19



Miela Irena, labai džiaugiuosi, kad pradėjai dalintis savo mintimis MŪSŲ VISŲ FORUME. Ačū tau nuo nuoširdžius palinkėjimus. Aš irgi pats visą laiką meldžiu dar artimesnio ryšio su Tėvu, su Jėzumi, su Jėzaus Partnere, Visatos Motina Dvasia, kuri turi lygiai tokias pačias teises, kaip ir mūsų Jėzus-Sūnus Kūrėjas. Dėl to mes VISI TURIME SUŽINOTI APIE ŠITĄ NUOSTABŲ VISATOS BENDRASUKŪRĖJĄ IR BENDRAVALDOVĘ SU JĖZUMI.
MALDA yra pats galingiausias poveikis visiems, ir ypač tiems, kurie meldžiasi.
Šiandien dar kartą patyriau Tėvo nuostabų veikimą. Iš pat ryto ėjau pas dantų gydytoją traukti danties. Eidamas, kaip ir visada, bendravau su Tėvu, ir prašiau, kad Jis padėtų man ištverti fizinį skausmą, nes aš Jam sakiau, kad tikrai nenoriu jokių nuskausminančių cheminių vaistų iš šalies, nes aš ŽINAU, KAD BŪTENT TĖVAS YRA PATS STIPRIAUSIAS NUSKAUSMINANTIS VAISTAS.
Jis man štai ką pasakė: "Mano mylimas sūnau, Aš tikrai esu meilė, o ten, kur yra meilė, ten nėra baimės. Dėl to tu irgi nebijok, nes aš esu su tavimi ir tavyje. Aš savo meile užliesiu tave, kad tu nejausi jokio skausmo. Tu mano veikimą vėl patirsi realiai, kaip ir ne kartą esi patyręs. Tik pasitikėk manimi. Tau niekada nereikia bijoti, nes aš esu tavyje." Ir tą pačią akimirką mano viduje buvo nuostabus meilės ir tokio artimo ryšio pojūtis, kad ašaros užpildė akis. Ir viduje tapo taip gera ir ramu. Ir pats net nusistebėjau, koks vis tik šitas gyvas ryšys yra TIKRAS. Ramybė buvo tokia visaapimanti ir tokia giluminė.
Ir dantį ištraukė be jokių nuskausminančių vaistų. Nejaučiau jokio skausmo. Ir ne tik tada, kada dantį traukė, bet ir ištraukus. Nė akimirkai nejaučiau jokio, net menkiausio, skausmo. Manęs tai nebestebina. Teisiog tą priimu kaip akivaizdų ir realų tikrovės faktų su Tėvu.
Ir maldoje dėkojau Tėvui už tokią realiai juntamą pagalbą, kuri dar labiau liudija, koks yra mylintis Tėvas ir kaip jis apgaubia savo švelnumu kiekvieną, tereikia tik atrasti Tėvą savyje, kad galėtum Jį patirti.
Čia tik pateikiau vieną iš daugybės pavyzdžių, kuriuos aš patyriau ir patiriu.
Dėl to NUOŠIRDUS RYŠYS SU TĖVU YRA VISKAS, KĄ ŽMOGUS GALI ŠITAME GYVENIME PASIEKTI KAIP SAVO IŠSIVYSTYMO AUKŠČIAUSIĄ TAŠKĄ. IR KADA JĮ PASIEKIA, TADA REIKIA TĄ TAŠKĄ PLĖSTI, UŽPILDANT JĮ TARNAVIMO TĖVUI, TARNAUJANT SIELOS BROLIAMS, PATYRIMU.
Telydi tave ramybė.
Su broliška meile,
Algimantas


Algimantas
2007-01-03 21:53:36




[Prisijunkite ir parašykite savo komentarą]
Spausdinti
Grįžti atgal