Forumas: temos peržiūra

Spausdinti

Kvietimas bendrai nuoširdžiai maldai 2007m. sausio 1d.22val. Ir tokiai bendrai maldai kviečiu susiburti KIEKVIENĄ PIRMADIENĮ tuo pačiu laiku.

Kviečiu jus prisijungti prie manęs, kad galėtume kolektyvinėje maldoje 2007 metų sausio 1 dieną 22 valandą savais žodžiais pasimelsti už tuos, kurie yra pilni pykčio, pagiežos, paniekos, keršto, pavydo, pasimelsti už juos, kad mūsų atsivėrusių sielų meilės virpesiai paliestų jų dar nepabudusias sielas, kurios dar nepatyrė Tėvo meilės, nes tų žmonių savasis gyvulinis ego neleidžia išsivaduoti jų dieviškajam - sielos - ego, kurio viduje viešpatautų Tėvo meilė, tiesa, gėris, gailestingumas, tarnavimas, grožis.
Čia tik paskelbiu savo kvietimą jums atskira tema, kad nepradingtų tarp kitų pasisakymų, tačiau apie tai aš šiandien parašiau kitoje temoje, reaguodamas į vieno mūsų Forumo dalyvio pyktį, kuris ir pasufleravo man išeitį iš dabartinės tokios tamsos situacijos - pradėti bendras maldas.
Todėl pradėkime nuo pykčio valymo savo meile, gaunama iš Tėvo.
Tie, kurie dar negali melstis savai žodžiais, aš parašiau Tėvo garbinimo maldą ir prašymų maldą temoje - Jėzus Kristus KALBU JUMS ŠIANDIEN VĖL apreiškimo knyga... - dėl to atsiverskite ją ir galite sausio 1d. 22val. ją skaityti, tačiau iki tol vertėtų šią maldą suprasti tiek, kad kiekvienas jos žodis jums taptų SAVAS, KAD JĮ PAJAUSTŲ JŪSŲ ATVERTA SIELA, NES MALDOJE REIKALINGAS JŪSŲ NUOŠIRDUS ATSIVĖRIMAS, O NE JOS GARSINIS PERSKAITYMAS.
O po ateinančio pirmadienio jus kviečiu į bendrą maldą KIEKVIENĄ PIRMADIENĮ 22 VAL. LIETUVOS LAIKU, NESVARBU KUR JŪS BŪTUMĖTE. Mūsų dvasiniam ryšiui jokie atstumai neegzistuoja. Svarbu, kad mūsų būtų nuoširdus dvasinis atsivėrimas, tada mes patirsime ir REALŲ DVASINĮ RYŠĮ PER TĖVĄ. O tada ir patys pajausite, kokia tai nuostabi GYVO RYŠIO SU GYVUOJU TĖVU IR TARPUSAVYJE DVASINĖ JUNGTIS. JŪS PATIRSITE SAVYJE NUOSTABIĄ, NEPAKARTOJAMĄ RAMYBĘ. IR TOS RAMYBĖS BŪSENOJE JŪSŲ MEILĖS VIRPESIAI IR PASKLIS PO VISĄ LIETUVĄ, PO VISUS MIESTUS, MIESTELIUS, KAIMUS, IR VIENKIEMIUS. JIE IŠSIVERŠ IŠ LIETUVOS IR APIMS VISĄ PLANETĄ, IŠSIVERŠ IR IŠ JOS IR PASKLIS PO VISĄ KŪRINIJĄ.
Už ką norėtumėte melstis bendroje maldoje, kad labiau nušvistų Tėvo šviesa mūsų šalyje ir visame pasaulyje, jūs galite pasiūlyti ir patys. Tada aš jums parašysiu kitų maldų, tiems, kurie taip pat galėtų jomis pasinaudodami, įsijungti į bendrą maldą, kol įpras patys atsiverti ir pati siela ir jiems pradės diktuoti maldos žodžius.
Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,
Algimantas


Algimantas
2006-12-30 18:36:20

Komentarai

Nuostabu. Dazniau tokiu kvietimu.

petras
2006-12-30 21:11:50



Apie Jurga Ivanauskaite, manau galima pasiskaityti kad ir čia: www.rasyk.lt/index.php/fuseaction,writers.view;id,101
Su google.lt galima greitai rasti kanors.
Tuo pačiu, sveikinu tokią idėją melstis kiekvieną pirmadienį. Galbūt kaikuriems tai bus žingsnis į kasdienę maldą. Urantijos Knygoje mano vertinimu geras dokumentas(91) apie maldos evoliuciją yra www.urantija.lt/?pid=191 Malda labai visapusiška ir reikšminga veikla.

Vaidas
2007-02-02 23:37:02



Marijampole, labai norėčiau būti tokia kaip jūs. Ir kalbėti taip kaip jūs. Algimantui labai patiktų. Bet esu ne tos kartos,- netikiu jokiais apreiškimais, gal greičiau jais nesinaudoju, juk kas tikrai myli, tai dievą atpažysta lietaus lašelyje,- žodžiu kasdienybės apraiškose, o apreiškimai- kažkoks ekskliuzyvas, egzaltuotos sielos poreikis. Natūra- pati gražiausia duotybė. Ateis laikas "aukštesnėms" apraiškoms. Kam tas sielos davatkiškumas?

Saliute
2007-02-02 21:18:34




MALONĖ JUMS IR RAMYBĖ NUO DIEVO, MŪSŲ TĖVO, VIEŠPATIES JĖZAUS KRISTAUS IR JO MOTINOS
Mielieji, dėkoju Jums, kurie pasveikinote mane ir meldėtės už visus. Dėkoju už didingą maldą,už gerą žodį, už gražius palinkėjimus. Dėkoju tiems, kurie tikite manimi.
Jei tikite manimi - TIKITE JĖZUMI KRISTUMI IR DIEVU TĖVU!
Neteiskime tų, kurie netiki, nes jiems dar neduota.
Koks būtų mano įtikėjimas į Dievą, jei aš netikėčiau Apreiškimais. Aš džiaugiuosi už mus visus, mūsų tautą, kad Dievas išsirinko mūsų mažą tautelę. Tad dėkokime JAM, Šlovinkim ir Garbinkim JĮ, bet neskaudinkim. Juk JIS kiekviename iš mūsų. Pamilkime SAVĄJĮ DIEVĄ visa širdimi, siela ir protu, gyvenkime JUO ir JAM, nes DANGAUS KARALYSTĖ čia pat.
Aš nešu Jums ŠVIESĄ, TIESĄ ir MEILĘ. Kol aš esu, Jūs vaikščiojate ŠVIESOJE. Tad auginkite meilę savo širdyje, gyvenkite geromis mintimis, gražiais žodžiais, gerais poelgiais, rodykite kitiems pavyzdį savo geru elgesiu.
Pradėkime kiekvienas nuo savęs. Blogį nugalėkime gerumu ir blogyje stenkimės įžiūrėti gėrį. Juk Dievas yra Meilė, Gėris, Grožis, o mes esame JO dalelės, tad ir mes būkime tokie! Nepamirškime, kad nei plaukas nepajudės be Dievo valios, todėl ĮTIKĖKIME. Tikėjimas riboja - įtikėjimas išlaisvina. Tad linkiu VISIEMS ĮTIKĖTI ir buti vieningiems.
Tepamato visos tautos, kokie mes lietuviai esame vieningi ir kaip mes tikime, ir dėkojame JĖZUI KRISTUI, JO MOTINAI IR DIEVUI TĖVUI už tai, kad išsirinko mus.
Jei MOTINA su Jumis, tai ir JĖZUS KRISTUS, nes JIE VIENA,o
taip pat ir DIEVAS TĖVAS bei ŠVENTOJI DVASIA.
Tad dėkokime, dėkokime ir dar kartą dėkokime už tokią nuostabią dovaną!
Negalvokite apie kūną, galvokite apie DVASIĄ.
Aš negalvoju apie kūną, aš žinau, kad AŠ ESU DVASIA.
AŠ ESU TAS KAS ESU!
Aš esu Jūsų Visų Motina ir labai myliu VISUS ir trokštu matyti visus laimingus.
Jus amžinai mylinti Judita-Marija.
Būkite laimingi!

Marijampolė
2007-02-02 21:58:53




[Prisijunkite ir parašykite savo komentarą]
Spausdinti
Grįžti atgal