Forumas: temos peržiūra

Spausdinti

Kvietimas bendrai nuoširdžiai maldai 2007m. sausio 1d.22val. Ir tokiai bendrai maldai kviečiu susiburti KIEKVIENĄ PIRMADIENĮ tuo pačiu laiku.

Kviečiu jus prisijungti prie manęs, kad galėtume kolektyvinėje maldoje 2007 metų sausio 1 dieną 22 valandą savais žodžiais pasimelsti už tuos, kurie yra pilni pykčio, pagiežos, paniekos, keršto, pavydo, pasimelsti už juos, kad mūsų atsivėrusių sielų meilės virpesiai paliestų jų dar nepabudusias sielas, kurios dar nepatyrė Tėvo meilės, nes tų žmonių savasis gyvulinis ego neleidžia išsivaduoti jų dieviškajam - sielos - ego, kurio viduje viešpatautų Tėvo meilė, tiesa, gėris, gailestingumas, tarnavimas, grožis.
Čia tik paskelbiu savo kvietimą jums atskira tema, kad nepradingtų tarp kitų pasisakymų, tačiau apie tai aš šiandien parašiau kitoje temoje, reaguodamas į vieno mūsų Forumo dalyvio pyktį, kuris ir pasufleravo man išeitį iš dabartinės tokios tamsos situacijos - pradėti bendras maldas.
Todėl pradėkime nuo pykčio valymo savo meile, gaunama iš Tėvo.
Tie, kurie dar negali melstis savai žodžiais, aš parašiau Tėvo garbinimo maldą ir prašymų maldą temoje - Jėzus Kristus KALBU JUMS ŠIANDIEN VĖL apreiškimo knyga... - dėl to atsiverskite ją ir galite sausio 1d. 22val. ją skaityti, tačiau iki tol vertėtų šią maldą suprasti tiek, kad kiekvienas jos žodis jums taptų SAVAS, KAD JĮ PAJAUSTŲ JŪSŲ ATVERTA SIELA, NES MALDOJE REIKALINGAS JŪSŲ NUOŠIRDUS ATSIVĖRIMAS, O NE JOS GARSINIS PERSKAITYMAS.
O po ateinančio pirmadienio jus kviečiu į bendrą maldą KIEKVIENĄ PIRMADIENĮ 22 VAL. LIETUVOS LAIKU, NESVARBU KUR JŪS BŪTUMĖTE. Mūsų dvasiniam ryšiui jokie atstumai neegzistuoja. Svarbu, kad mūsų būtų nuoširdus dvasinis atsivėrimas, tada mes patirsime ir REALŲ DVASINĮ RYŠĮ PER TĖVĄ. O tada ir patys pajausite, kokia tai nuostabi GYVO RYŠIO SU GYVUOJU TĖVU IR TARPUSAVYJE DVASINĖ JUNGTIS. JŪS PATIRSITE SAVYJE NUOSTABIĄ, NEPAKARTOJAMĄ RAMYBĘ. IR TOS RAMYBĖS BŪSENOJE JŪSŲ MEILĖS VIRPESIAI IR PASKLIS PO VISĄ LIETUVĄ, PO VISUS MIESTUS, MIESTELIUS, KAIMUS, IR VIENKIEMIUS. JIE IŠSIVERŠ IŠ LIETUVOS IR APIMS VISĄ PLANETĄ, IŠSIVERŠ IR IŠ JOS IR PASKLIS PO VISĄ KŪRINIJĄ.
Už ką norėtumėte melstis bendroje maldoje, kad labiau nušvistų Tėvo šviesa mūsų šalyje ir visame pasaulyje, jūs galite pasiūlyti ir patys. Tada aš jums parašysiu kitų maldų, tiems, kurie taip pat galėtų jomis pasinaudodami, įsijungti į bendrą maldą, kol įpras patys atsiverti ir pati siela ir jiems pradės diktuoti maldos žodžius.
Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,
Algimantas


Algimantas
2006-12-30 18:36:20

Komentarai

atrodo tą patį daro abi puses fifti fifti, tik viena teisi,o kita teisesne, o kuri kuri?

patrukes
2007-04-02 16:52:46



Ar šitai jūs vadinate akivaizdos vengimu.Informacija/Naujienos


VILNIUJE
- Kiekvieną savaitę, penktadieniais, Vilniaus mokytojų namuose 17.00 val. II aukšte (Vilniaus g. 39), vyksta Urantijos Knygos grupės užsiėmimai. Užsiėmimų metu vyksta diskusijos, perskaitytų temų aptarimas, pasidalijimas asmenine patirtimi.
- Kiekvieną savaitę, šeštadieniais, Dievo Tėvo ir Jo Sūnaus Jėzaus Šventovėje, vyksta pamaldos. Pamaldų pradžia 9:00 val. Papildoma informacija 8 699 44059.
KAUNE
- Kiekvieną savaitę, antradieniais 17.30 val. Kauno Kultūros centre 416 auditorijoje (buvę Kauno Profsąjungų rūmai, Vytauto pr. 79), vyksta Urantijos Knygos skaitymai. Skaitymų metu vyksta diskusijos, perskaitytų temų aptarimas, pasidalijimas asmenine patirtimi.
--------------------------------------------------------------------------------

2007-03-23
!!! Urantijos grupės užsiėmimai Kaune. Keičiasi susitikimų vieta. Smulkesnė informacija tel. 8 687 30629





rimantas ( Kaunas )
2007-04-02 16:12:11



O man Jonas pasirodė visiškai normalus, mąstantis, mandagus vaikis. Skirtingai, UK šalininkai atrodo tokie susireikšminę, taip paskendę toje savo "šviesoje", kad per ją patys nebenori kitko matyti. Jeigu šiek tiek ir abejojau, tai po "Nuostabaus proto" pasidarė tikrai viskas aišku, susistojo viskas į savo vietas.

visiems
2007-04-02 15:39:52



Algimanta irgi reiktu paragint, nes neuztenka sutarti su dievais, reikia ir su zmonemis kalbetis, juk jie irgi yra dievai, nors ir zemiausio dieviskojo pasireiskimo

tiesa
2007-04-02 15:33:03



Neabejoju tavo nuoširdumu ir gebėjimu draugiškai kalbėtis geriant arbatą ir suprasti, taip pat neabejoju, kad atsilieptum į kvietimą susiburti draugėn. Kaip tu manai, ar atsilieptų Vaidas, Irena, Rimantas, Petras į tokį kvietimą? Pakvieskime juos arbatai, paklauskime, ar jie atsilieptų. Aš tarkim,iškart,o jūs, Vaidai, Rimantai, Petrai, atsilieptumėte ar sugalvotumėte priežaščių vengdami akivaizdos? Gal pirma su meile stokim vienas kito akivaizdon ir nepulkim iškart prie Dievo stalo. Turiu nuojautą, kad dieviškojon akivaizdon stosim visi drauge,o ne po vieną.

Jonui
2007-04-02 15:25:56



tu cia sauniausias ir turi puikia nuovokos, tolerancijos ir sveikos pusiausvyros dovana, o lietuviskas pavydas yra beribis ir geda apsivozusiems knygomis pulti asmeni pasizyminti sveika nuovoka ir naturaliu kritiniu protu.

Jonui
2007-04-02 15:14:42



Ačiū abiems, perskaičiau, jūs jau tokie supanašėję. Šiandien sužinojau apie save daug naujo.
Aš esu rašęs į forumą labai daug nuoširdžių pasisakymų, negailėjau laiko ir pastangų, kad kuo geriau perteikčiau tas tiesas, kaip suprantu jas pats. Ir man labai daug kas tikrai pavyko, aš tuo džiaugiuosi. Manau, kad daugelis skaitančių ir neįklimpusių suprato mano nuomonę ir jos motyvus, ir nepasipiktino. Jiems labiausiai ačiū. Jei kas sugebėjo įžvelgti cinizmą, panieką ar neapykantą, tai turėčiau pasakyti, kad aš to tikrai nesiekiu, tai yra tik jųsų asmeninė nuomonė, kuri atsiranda gal iš bejėgiškumo, gal iš nesubrendusio įsižeidimo. Aš galiu su bet kuriuo forumo dalyviu draugiškai išgerti arbatos, kalbėtis, bendrauti ir netgi suprasti. O va jūs laikote man kažkokį sunkiai sutramdomą negatyvų jausmą, kuris ir prasiveržia tokiais beviltiškais komentarais.
Buvau metęs forumą, bet ir vėl grįždavau, kai matydavau, kad galiu šį bei tą pasakyti į temą. Taigi dar kartą siūlau liautis įsižeidinėti ir ieškoti priešų. Tai tikrai neprideda dieviškumo. Mano stilius yra toks, koks yra, ir nieko čia nepadarysi. Algimantai ir Vaidai, visus jūsų kaltinimus turiu atmesti kaip nepagrįstus.

Jonas
2007-04-02 14:56:34



nu neturiu daug laiko, bet kaip taip gali buti, kad visi pasauliai yra materialus o tapti vis tiek turesime dvasiomis, tai kokios mes dvasios busime ir kam rupintis dvasiniais dalykais, jei visi pasauliai materialus, tai rupinkimes materialiais dalykais nu,ne tokie jau jie ir blogi tie materialus musu pasaulio dalykai, kad juos taip reiketu supriesinti su kito lygmens pasauliais. Koks skirtumas kaip pavadinsi?

skubacius
2007-04-02 14:36:42



Toks jau elgesys, ne klausti, bet padaryti klaidingas išvadas, ir šitaip tarsi šmeižiant prašytis komentaro.
Linkiu tau Jonai, sugebėti kita kartą paklausti, o ne nuvertinti. Būtent jeigu būtum klausęs, tai būtų norėjimas išsiaiškinti, o kai tu parašai du teiginius kurių nesuvoki kaip reikėtų suprasti ir darai išvadas smerkiančias jų autorių - tai tikrai yra priekabiavimas.
Iš tavęs pastoviai reiškiasi cinizmas, pajuoka kitiems. Tavo nenoras suprasti kitų, nenoras sužinoti, o tik vieninteliu tikslu piktdžiugiškai juoktis pralenkia visų kitų dalyvių su blogomis nuostatomis veiksmus. Kartais tu dar parašai kanors, bet tavo neapykanta taip poto išlenda, kad net neturėdamas argumentų laisvai rodai savo pyktį, nepasiteinkinimą. Ir tada žmonės pradeda sakyti kiek tu visiems atsibodai. Nes tada pasiekiama ta riba, kad tikrai neapsimoka kalbėtis su žmogumi, kuris yra visiškai užvaldytas savo noro pasityčioti iš kitų, ir net negirdi kas sakoma. Kai žmogus dar ten turi kokių blogų charakterio savybių, jis ten pareiškia iš savo pozicijos kad va čia nesamonė tarkim, tai aš pilnai suprantu tokius žmones, tai natūrali nuoširdi reakcija, galima dar jiems pasakyti, nors jie yra nusistatę prieš bet kažkiek dar turi atviro proto pamąstymams. Ir nors ant tokių galima pasakyti "nedalinti perlų kiaulems" tai vistiek norisi ir tokiems kažką pasakyti padėti, nors lyginant su tuo ka galima padėti tiems kurie iesko jau galbūt labai ilgai, tai galima pavadinti neprotingu laiko leidimu. O tu, esi labai uždaras, ir toks atsitokėjęs nuo bandymo suprasti, net ir taip kaip Liuciferis bandė tapti izoliuotu savo sistemos valdovų, nebepaklusdamas aukštesniai valdžiai, ar tvarkai kuri buvo visur kitur.
Čia kaip įsivaizduoju renkasi žmonės, kurie vertina dvasines vertybes, ieško medžiagos apie dvasinius mokymus, išminties. Jie yra viena ar kita patyrę, ir bando nuoširdžiai ieškoti atsakymų. Jie SKAITO/DOMISI bent kuo nors iš dvasinių mokymų. O tu kaip suprantu nesidomi jokiais mokymais, nevertini visiškai ir nesigaudai dvasinėse vertybėse. Tu tik su protu ieškai priekabių, loginių netikslumų, kabinėjiesi prie žodžių, ieškai kur galima pasijuokti ir kokiu būdu išreikšti savo nepasitenkinimą kitiems.
Labai rimtai tau sakau, jeigu tau Urantijos Knyga perdaug akinanti šviesa, pradėk nuo mažesnių mokymų, skaityk knygas kuriose yra rašoma išmintis, tai bus tavo išsigelbėjimas kažkuria prasme, o dabar tavo elgesys yra negatyvus. Prašyk dievo apreiškimo tau, kaip turėtum pasielgti. Ar tikrai svarbiau eiti ir tyčiotis iš to ko nesupranti? Gal visgi svarbiau pradėti bent žingsnelį žengti savo augime? Žinau kas yra proto ir kas yra dvasios vedimas, ir atrodo kad tu esi užsiciklinęs vien protu permąstyti, bet galbūt netgi nieko nejauti kas liečia dvasinius reikalus. Pvz kas yra meilė? atsakytum kad tai nuostabus geras dalykas. Bet ar tu jauti ją? Kas yra gyvenimas? Atsakytum kad va visi gyvena, užsieme savo reikalais. Bet kur yra gyvenimo laimė? Nežinau, gal tau visgi pavyks susimąstyti. O gal išdidumas ir nenoras suprasti atmes viską ir toliau ieškos pasitenkinimo egoistinio. Galbūt geras matas yra kiek mes darome del savęs ir kiek del kitu. Tu atrodytų sakai, kad nori galbūt kitus apsaugoti nuo to kas yra dvasinis augimas, pagal savo samprata nes pagal tave viskas ka zmogus gali pasiekti jau buvo pasiekta dvieju tukstanciu metu senumo lygiu, ir nebereikia vystytis. Bet turėtum suprasti, kad tu jeigu BE PRIEŽASTIES atmeti domėjimąsi dvasiniais reikalais, NESKAITAI, tai tu pasirenki SAU tokią dalią. Bet kaip tu gali kalbėti kitiems, kai tu net nesusipažinai ką atmeti? Logiškai pagalvok, ar tik ne 'blogiukas' tavimi naudojasi, kad neleistų kitiems augti, neleistų nuskaidrinti savo proto ir pagaliau išreikšti iš savo vidaus visa kas veda žmogų artyn link Dievo? Tikrai yra daug žmonių, kurie nėra 'akli' kurie perskaitė daugiau už tave, ir suvokia kad tu klysti darydamas išvadas neperskaitęs. Pakartosiu, kad svarbu yra ugdyti geras charakterio savybes, pažinti Dievą, todėl labai tavęs prašyčiau kad pagal savo lygį pradėk skaityti ir bandyti suprasti kas gi yra dvasinės vertybės, kas yra dvasiniai dalykai. Nes jeigu ne, tai ir toliau būsi įveltas vien tik į materialią veiklą, protinį kaip pas robotus mastymą.
Ir, prisimink Jėzaus posakį iš evangelijos neištrintą "Dar didesnius darbus negu aš, darysite jūs!" Sakė ir kad "Jei nebūsite kaip vaikai, neįeisite į Dangaus karalystę." Kiek dar tau reikia užuomenų? Jonai, įsivaizduoju kad tau reikėtų susivokti ką tu veiki gyvenime, pvz tavo veikla, ar ji duoda ką gero, kiek laiko skiri paskaityti kokią išminties knygą. Galbūt paskaityk mano komentarą ir antrą kartą. Žinau kad du žmonės su skirtingomis žiniomis ir skirtingu patyrimu gali nesuprasti vienas kito, bet pasidalinę jausmais ir mintimis bus suprasti vienas kito. Šiuo atveju, visiems tikrai atrodo kad supranta tave, nes žino viską ką ir tu žinai, plius dar turi patirties ir žinių iš naujų apreiškimų ar dvasinių mokymų. O tu žinai savo patyrimus ir informaciją, bet nežinai kitų, todėl juos tau ir sunku suprasti. Ir kol tu nepradėsi bent kiek domėtis, tol mūsų bendravimas galbūt mažai ką duos.
Siūlau tau pvz išsirinkti kokią mažą knygutę, kuo arčiau tavo lygio, kad ir krikščionišką, ją perskaityti, o tada pasidalinti forume ko gero ji moko. Ar teisti kitus, ar bandyti suprasti, su meile tarnauti. Manau tai labai gera mintis. Taip pat galime pasirašinėt elektroniniu paštu, bent tiek kiek tavyje dar yra reagavimas į aplinką, o ne kaip pas miegantį žmogų - jis gyvena tik savo proto susikurtame pasaulyje.
Galbūt priežastis tavo elgesio ta, kad tu neskaitai jokio dvasinio mokymo, ir kalbi vien iš savo gyvenimo, prisižiūrėjęs tv, filmų, reklamų, kvailai besielgiančių suaugusiųjų žmonių. Ir sprendimas būtų kad bent kanors pradėtum bandyti pažinti suprasti.
Tegul Dievo rūpinimasis, gydimas, išmintis atgaivina tave nuo to kas žmonių ego-protų kurta.

Vaidas
2007-04-02 14:16:33



Mielas Jonai, jeigu būtum nuoširdžiai trokštantis kitiems didesnės šviesos, o ne PRIEKABIAUTI, TAI BŪTUM PACITAVĘS VISĄ EPIZODĄ SU JĖZAUS APSIREIŠKIMU MAN VIDURNAKTĮ MIŠKE NETOLI KRETINGOS.
Ir tada visi būtų suvokę, kad tolimesnis to šviesulio tyrinėjimas nuo mano materialaus proto sampratos ir palyginimo su skraidančia lėkšte pakilo į morontinio sielos proto lygį, kada apsireiškė Jėzus būtent mano SIELOS žvilgsniui. Ir ne bet kokiu pavidalu, bet tik tokiu, kokį aš galėčiau KUO LENGVIAU ATPAŽINTI.
Dėl to aš ir aprašiau epipzodą Šiauliuose pėsčiųjų gatvėje, įvykusį prieš dvi dienas, bet kuris buvo glaudžiai susijęs su pačiu apsireiškimu. Tada Šiauliuose prie manęs priėjo senas pensininkas anglų kalbos mokytojas ir paprašė mane nuvažiuoti tą pačią dieną į Kryžių kalną, ir kur važiuoti nenorėjau, nes reikėjo toli važiuoti iš mano maršruto į šoną, ir aprašiau, ką ten dariau nuvažianęs, ir kaip būtent Jėzus įgavo būtent tokį pavidalą, kokį palikau Krįžių kalne nuo savo kaklo nusiėmęs Jėzaus galvos su erškėčių vainikų medalioną. Ir taip toliau. Ir kada tu viską SĄMONINGAI išleidi, tai ir yra tavo sąmoningas mėginimas IŠKRAIPYTI TIESĄ, KAD GALĖTUM PASIMĖGAUTI IR KITIEMS SUTEIKTI PROGĄ PASITYČIOTI IŠ MANĘS. Tai tavo valia. Man toks dalykas kelia užuojautą tau. Manęs tai nežeidžia, tik gaila, kad kitus klaidini. Ir tą darai SĄMONINGAI.
JEIGU, MIELAS JONAI, TAU RŪPĖTŲ ŽMONIŲ DVASINGĖJIMAS, TADA NEFALSIFIKUOTUM NET MANO APRAŠYMŲ, O CITUOTUM JUOS TAIP, KAD ATSISKLEISTŲ VISAS EPIZODAS, KURIAME AŠ ATVIRAI IR NUOŠIRDŽIAI DALINUOSI SAVUOJU PATYRIMU IR SU TAVIMI, TROKŠDAMAS, KAD IR TU IŠSIVADUOSI IŠ NEGYVŲ DOGMŲ IR TAPSI TĖVO SŪNUS, ATRADĘS JĮ PATĮ SAVYJE IR NEŠANTIS JO MEILĘ IR TIESĄ VISIEMS, NET IR TAIP, KAIP TĄ DARAU AŠ.
Jėzus neskraido, tuo tarpu SŪNUS KŪRĖJAS, KURIS tau žinomas tik kaip Jėzus, TAIP, Sūnus Kūrėjas SKRAIDO IR DAUG DIDESNIU NEGU ŠVIESOS GREIČIU. Kaip ir mes skraidysime.
Ir tai, kas buvo parodyta man, tai buvo IR JĖZAUS, KAIP SŪNAUS KŪRĖJO, IR NEBADONIJOS, VISATOS MOTINOS DVASIOS, APSIREIŠKIMAS, o ne ATĖJIMAS KAIP ASMENS.
Sūnus Kūrėjas, po savosios misijos užbaigimo Jėzaus iš Nazareto pavidalu, išliejo savo dvasią, Tiesos Dvasią, ir būtent Tiesos Dvasia yra SŪNAUS KŪRĖJO PASIREIŠKIMAS, O VISATOS MOTINOS DVASIOS PASIREIŠKIMAS YRA ŠVENTOJI DVASIA. Ir jeigu Sūnus Kūrėjas ir Motina Dvasia, kaip ir Tėvas, nori, kad žmogui būtų parodytas SŪNAUS KŪRĖJO, VISATOS MOTINOS DVASIOS, AR TĖVO apsireškimas, kuris turi ĮVAIRIŲ TIKSLŲ, tada JIE, KIEKVIENAS ASMENIŠKAI IR APSIREIŠKIA PER TIESOS DVASIĄ, PER ŠVENTĄJĄ DVASIĄ, PER MINTIES DERINTOJĄ, IR VISA TAI YRA MATOMA TAM MIRTINGAJAM. Kad šitai būtų matoma, atliekamos labai sudėtingos energijos transformacijos, kurias įgyvendina dvasios - Energijos Reguliuotojai ir Fiziniai Kontrolieriai. Tačiau tas apsireiškimas yra lygiai tas pats SAVO KOKYBINIAIS VIRPESIAIS, KAIP ASMENIŠKAI BŪTŲ PATS SŪNUS KŪRĖJAS, VISATOS MOTINA DVASIA, IR NET PATS TĖVAS.
Tu ir dabar Jonai tyčiojiesi iš Visatos Motinos Dvasios, vadindamas ją menkinančiai su pašaipa panele Nebadonija. O ji yra DIEVYBĖ IR LYGIAVERTĖ SŪNUI KŪRĖJUI, MYKOLUI.
Žinok, mano mielas sielos broli, tu žaidi su ugnimi, kuri nudegins tave, nes tu jau nebegali pasiteisinti, kad šito "nežinojai", nes aš tau, kaip ir visiems, daug kartų aiškinau, kas yra Visatos Motina Dvasia.
O tiems, kurie kalba apie kažkokius dvasinius pasulius, pasakysiu, kad VISI JŪSŲ VADINAMI DVASINIAI PASAULIAI, YRA KŪRINIJOJE NE DVASINIAI, BET MATERIALŪS, NET ROJUS, TĖVO GYVENAMOJI BUVEINĖ IR MŪSŲ LIKIMAS TAIP PAT YRA MATERIALUS.
Ir mes per visą amžinybę gyvensime MATERIALIUOSE PASAULIUOSE IŠ PRADŽIŲ KAIP SIELOS, O VĖLIAU JAU TAPĘ DVASIOMIS. IR ŠITUOSE PASAULIUOSE AIŠKU, KAD YRA ATSTUMAI. Ir skraidysime po VISĄ KOSMOSĄ tarp pasaulių, kur atstumai matuojami milijonais šviesmečių. Ir patys skraidysime būdami SĄMONINGI IR BE JOKIŲ PAGALBINIŲ TRANSPORTUOJANČIŲ PRIEMONIŲ. Tačiau tik tada, kada PASIEKSIME ROJŲ IR STOVĖSIME TĖVO AKIVAIZDOJE.
Tuo tarpu iki tol mes turėsime pasinaudoti angelų transportuotojų pasalugomis,kad keliautume iš vieno materialaus pasaulio į kitą.
Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,

Algimantas
2007-04-02 14:11:43




[Prisijunkite ir parašykite savo komentarą]
Spausdinti
Grįžti atgal