Forumas: temos peržiūra

Spausdinti

Kvietimas bendrai nuoširdžiai maldai 2007m. sausio 1d.22val. Ir tokiai bendrai maldai kviečiu susiburti KIEKVIENĄ PIRMADIENĮ tuo pačiu laiku.

Kviečiu jus prisijungti prie manęs, kad galėtume kolektyvinėje maldoje 2007 metų sausio 1 dieną 22 valandą savais žodžiais pasimelsti už tuos, kurie yra pilni pykčio, pagiežos, paniekos, keršto, pavydo, pasimelsti už juos, kad mūsų atsivėrusių sielų meilės virpesiai paliestų jų dar nepabudusias sielas, kurios dar nepatyrė Tėvo meilės, nes tų žmonių savasis gyvulinis ego neleidžia išsivaduoti jų dieviškajam - sielos - ego, kurio viduje viešpatautų Tėvo meilė, tiesa, gėris, gailestingumas, tarnavimas, grožis.
Čia tik paskelbiu savo kvietimą jums atskira tema, kad nepradingtų tarp kitų pasisakymų, tačiau apie tai aš šiandien parašiau kitoje temoje, reaguodamas į vieno mūsų Forumo dalyvio pyktį, kuris ir pasufleravo man išeitį iš dabartinės tokios tamsos situacijos - pradėti bendras maldas.
Todėl pradėkime nuo pykčio valymo savo meile, gaunama iš Tėvo.
Tie, kurie dar negali melstis savai žodžiais, aš parašiau Tėvo garbinimo maldą ir prašymų maldą temoje - Jėzus Kristus KALBU JUMS ŠIANDIEN VĖL apreiškimo knyga... - dėl to atsiverskite ją ir galite sausio 1d. 22val. ją skaityti, tačiau iki tol vertėtų šią maldą suprasti tiek, kad kiekvienas jos žodis jums taptų SAVAS, KAD JĮ PAJAUSTŲ JŪSŲ ATVERTA SIELA, NES MALDOJE REIKALINGAS JŪSŲ NUOŠIRDUS ATSIVĖRIMAS, O NE JOS GARSINIS PERSKAITYMAS.
O po ateinančio pirmadienio jus kviečiu į bendrą maldą KIEKVIENĄ PIRMADIENĮ 22 VAL. LIETUVOS LAIKU, NESVARBU KUR JŪS BŪTUMĖTE. Mūsų dvasiniam ryšiui jokie atstumai neegzistuoja. Svarbu, kad mūsų būtų nuoširdus dvasinis atsivėrimas, tada mes patirsime ir REALŲ DVASINĮ RYŠĮ PER TĖVĄ. O tada ir patys pajausite, kokia tai nuostabi GYVO RYŠIO SU GYVUOJU TĖVU IR TARPUSAVYJE DVASINĖ JUNGTIS. JŪS PATIRSITE SAVYJE NUOSTABIĄ, NEPAKARTOJAMĄ RAMYBĘ. IR TOS RAMYBĖS BŪSENOJE JŪSŲ MEILĖS VIRPESIAI IR PASKLIS PO VISĄ LIETUVĄ, PO VISUS MIESTUS, MIESTELIUS, KAIMUS, IR VIENKIEMIUS. JIE IŠSIVERŠ IŠ LIETUVOS IR APIMS VISĄ PLANETĄ, IŠSIVERŠ IR IŠ JOS IR PASKLIS PO VISĄ KŪRINIJĄ.
Už ką norėtumėte melstis bendroje maldoje, kad labiau nušvistų Tėvo šviesa mūsų šalyje ir visame pasaulyje, jūs galite pasiūlyti ir patys. Tada aš jums parašysiu kitų maldų, tiems, kurie taip pat galėtų jomis pasinaudodami, įsijungti į bendrą maldą, kol įpras patys atsiverti ir pati siela ir jiems pradės diktuoti maldos žodžius.
Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,
Algimantas


Algimantas
2006-12-30 18:36:20

Komentarai

Ir dar prisiminiau gerą filmą su Russelu Crow "Nuostabus protas". Jei kas nematėte, rekomenduoju.

Jonas
2007-04-02 13:11:15



Algimantai, beje, dar klausimuks iš to paties apsireiškimo:
Sakai kad sūnūs kūrėjai skraido šen bei ten.
Tai reiškia ir Jėzus skraido. Kai tu matei Jėzų, atskridusį su UFO (unidentiefied flying object), ar tai buvo tikras Jėzus, ar irgi tik jo asmeninis apsireiškimas? Aprašyme apie apreiškimą nėra pažymėta, kad Jėzus ir VMD (visatos motina dvasia) būtų apsireiškę skirtingo tipo pavidalais, t.y. vienas tikras, o kito tik šmėkla. Taigi dabar turėčiau suprasti, kad jie abu labu tokiu - apsireiškė ne visu savo asmeniu.
Tada kyla klausimas - kam reikalinga skraidanti lėkštė?
Jei apreiškimas tik asmeninis, kurio kiti nemato, manau skraidančios lėkštės nereikalingos. Kol kas nei vienam apreiškimui jų neprireikė. Tačiau čia pateiksiu citatą:
"Vilniuje aš rodydavau tą šviesulį ir kitiems. Net praeivių klausdavau, ką jie mano, ar čia žvaigždė, ar koks nors kitas šviečiantis kūnas. Sakydavo, nelabai tvirtai “Gal žvaigždė..?” O kai paklausdavau, ar neatrodo, kad ji daug arčiau negu visos žvaigždės, tai jie sutikdavo, kad tikrai daug arčiau…
Ir dabar netrukus pamačiau, kad šitas padidėjęs šviesulys įgauna tokią pačią formą, kokią matydavau virš Vilniaus. Aš pajutau norą su juo užmegzti ryšį. Susiradau prožektorių ir ėmiau signalizuoti, sukti ratus, jį uždegti ir vėl užgesinti, mosuoti žemyn aukštyn… Ir kada tik jis sujudėdavo man vėl krūtinėje kildavo pojūtis kažko didingo… Mėginau eiti link pamiškės, bet atstumas nemažas. Dėl to nusprendžiau, kad ateiviams, su jų išsivystymu, lengviau pasiekti mane negu man juos.
Ėmiau skambinti į Vilnių, į Kauną savo bičiuliams ir aiškinti, kad matau nusileidusią skraidančią lėkštę. Ir noriu su jais pabendrauti, paskraidyti. Jeigu rytoj, paskambinus, neatsiliepsiu, tai reiškia, kad su ateiviais esu kur nors kosmose ar net jų planetoje. Tik nežinau, kaip paaiškinti, kur palieku mašina, kad kas nors ja pasirūpintų…"
*
Vat tokie Algimanto asmeninio apreiškimo pojūčiai :). Turėtum nesistebėti ir nesipiktinti, kad uždavinėju tokius klausimus.

Jonas
2007-04-02 13:05:03



O man kažkaip atrodo, kad Algimantas jau seniai tą liepto galą priėjo ir dabar kažkam intensyviai atidirbinėja. Su nugara jaučiu kažkokį dvilypumą ir Algimante, ir Vaide. Ir Irena turbūt visai ne Irena...

liepto galas
2007-04-02 12:58:51



jeigu turėtum ŽINOJIMĄ ir būtum Žinantysis, dėkotum Nežinančiajam už abipusį SUSIŽINOJIMĄ

apkaba
2007-04-02 12:14:19



Algimantas: "Lietuviškai tai vadinama PRIEKABIAVIMU."
...
o dvasiškai tai vadinama paprasčiausiu nežinojimu arba nemokšiškumu. Ir dvasiniame lygmenyje toks žodis apskritai neegzistuoja ir tavo vadinamas priekabiavimas tėra tiktai bandymas pačiais įvairiausiais būdais išsiaiškinti tai, ko žmogus nežino net ir pats nežinodamas, kad nežino.... Ir tie bandymai turėtų tik padėti stiprinti Žinančiojo kantrybę ir atjautą, ieškant pačių įvairiausių būdų paaiškinti Nežinančiam ir perduoti jam tai, ką pats žinai ir parodyti tuos kelius, kurie tave atvedė prie to ŽINOJIMO.

priekaba
2007-04-02 11:03:27



"Eto proval",- podumal Algis.
"Eto pobėda",- skazal minties derintojas,
i Algis zakričal
"Banzaaaaaaai!"

Pavasario akimirka
2007-04-02 10:28:16



Algimantai, aš pats asmeniškai jau seniai neturiu tau klausimų apie dėstomus dalykus. Tai, kokius klausimus užduodu forume, darau ne dėl savęs, o dėl kitų. Beje, vakar pamiršau tave pasveikinti su profesine švente. Tai sveikinu nors su praėjusia!
Prašyčiau detaliau forumo dalyviams paaiškinti, kokiems negyviems ritualams ir dogmoms vergaudamas pacitavau ištraukas apie panelę Nebadoniją.
Labai nuoširdžiai patarčiau neužsiimti priešų ieškojimu, tai atrodo nedieviškai ir rodo tavo paties silpnumą. Juk anksčiau ar vėliau vistiek prieisi liepto galą...

Jonas
2007-04-02 10:06:15



tai kodėl jūs nematerialiu protu patiriamus dalykus aprašote taip tarsidvasiniuose pasauliuose egzistuotu atstumai? Jonas nesikabinėja,o tik konstatuoja,kad Nebadonija, kuri negali pajudėti iš savo vietos, taip sau neatsidutų už trijų šimtų metrų nuo Jėzaus apsireiškimo. Man atrodo,kad jūs taip sakydamas klaidinate supainiodamas skirtingų realybių parametrus. Nebadoniją jūs matėte ne atstumu kaip objekta iprastu būdu,o tik jos pasireiškimą. Kodėl supriešinate materialaus proto logiką su dvasinių pasaulių logika ir čia pat skelbiate žmogui nuosprendį. Aš neįžvelgiau Jono komentare pikdžiugiškumo, nei gyvatės geluonies ir sakau, kad jūs pats kalbate kaip teisėjas, užuot pasistengęs suprasti nesusikalbėjimo priežastis ir įvardijęs jas. Aš nematau kaltų ir nesupriešinu materialios ir dvasinės tikrovės.O jūsų verdikto Jonui argumentai yra paviršiniai ir labai žmogiško vertinimo.

Algimantui
2007-04-02 09:05:33



taip, bet tu nežinai ką reiškia būti žmogumi, kuriam lemta dieviškoji skirtis ir tu nežinai, ka reiškia kilti iš tamsos, ir tu neragavai Niekio žemes duonos skonio

rytmetys
2007-04-02 08:48:50



Mielas Jonai, ir visi kiti mano sielos broliai ir sesės, noriu jums nors kiek paaiškinti, kad be reikalo nesikabinėtumėte prie kiekvieno atskiro žodžio, kaip tą mėgsti daryti tu, mielas Jonai, ir dar keli Forumo dalyviai, tik visada darai mėgindamas žmogų ne sustiprinti ir šviesinti, bet prispausti ir neleisti jam augti šviesoje.
Lietuviškai tai vadinama PRIEKABIAVIMU.
Jeigu tu skaitytum Urantijos Knygos APREIŠKIMĄ, tada tau nebekiltų tokių klausimų, kuriais mėgini tarsi mano tau pateiktą atsakymą ir mano aprašymus apie kelionę su Urantijos Knyga po Lietvą supriešinti vieną su kitų. Tačiau tu daug ko neišmanai. Labai dug ko.
Dėl to šįkart labai trumpai pateiksiu tik tokį paaiškinimą - Nebadonija, Visatos Motina Dvasia - ASMENIŠKAI kaip VISAS SAVO ASMUO - niekur negali pajudėti iš Salvingtono - ir ji man pasirodė tik kaip savojo asmens PASIREIŠKIMAS.
IR JĖZUS MAN PASIRODĖ, KAIP SAVOJO ASMENS PASIREIŠKIMAS SUVOKIAMAS MAN ASMENIŠKAI. Nors tuo pačiu metu NEBADONIJA KAIP ASMUO LIKO, IR VISADA LIEKA SALVINGTONE. Visa jos ŠVENTOSIOS DVASIOS GRANDINNĖ, UŽPILTANTI VISĄ VIOETINĖS VISATOS KOSMINĘ ERDVĘ, IRGI YRA MOTINOS DVASIOS PASIREIŠKIMAS, IR TUO PAČIU METU NĖ KIEK NESUMAŽINA PAČIOS VISATOS MOTINOS DVASIOS BUVIMO KAIP ASMENYBĖS, KAIP ASMENS SALVINGTONE.
Ir SŪNUS KŪRĖJAS, Jėzus, tuo pačiu metu, kada man apsireiškė, kaip savojo asmens PASIREIŠKIMAS, GALĖJO BŪTI NET ROJUJE, TUO TARPU JO ASMENINIS PASIREIŠKIMAS, KIEKVIENAS GALI BŪTI VIS KITOKS IR TUO PAČIU METU SKIRTINGOSE VIETOSE, IR DAUGYBĖJE VIETŲ.
Būtent ŠITOKIU JŲ APSIREŠKIMU PER ŠITOKĮ JŲ PASIREIŠKIMĄ man, KAIP MATERIALIAM MIRTINGAJAM VIZUALIAI PADEMONSTRAVO, kad jie - SŪNUS KŪRĖJAS IR VISATOS MOTINA DVASIA - yra DU SKIRTINGI ASMENYS, NORS YRA VIENA DVASIOJE.
Mielas Jonai, paskaityk, mano aprašymą, kada važiavau iš klasiokų susitikimo Utenoje praėjusį rudenį ir kaip man apsireiškė Tėvas, kelyje Utena-Vilnius, irgi naktį. O juk net ir PATS TĖVAS IŠ ROJAUS NEGALI IRGI PAJUDĖTI NIEKUR, NĖ IŠ VIETOS. TAČIAU JIS MAN APSIREIŠKĖ SAVUOJU PASIREIŠKIMU, IR TOKIU, KOKS BUVO SUPRANTAMAS MANO SIELAI. Ir būtent manoji siela iš virpesių atskyrė Tėvą nuo Sūnaus Kūrėjo.
Tuo tarpu tai visiškai NEREIŠKIA, KAD ASMENIŠKAI TĖVAS ATSKRIDO IŠ ROJAUS IR NUSILEIDO PRIE ŠIO KELIO, PALIKĘS ROJŲ.
Net ir Tėvo dvasia, Minties Derintojas, NĖRA TĖVAS VISUMINE PRASME, BET VIS TIEK Minties Derintojas yra TĖVO DALELĖ MUMYSE IR JI PRILYGSTA, MUMS, TĖVUI.
Dėl to tavo PIKTDŽIUGIŠKUMAS YRA KAIP SALDUS IR NUSMAILINTAS GYVATĖS GELUONIS, PRIMENANTIS FARIZIEJUS, KADA JIE BANDĖ SAVO PAINIAIS KLAUSIMAIS ĮVARYTI Į KAMPĄ JĖZŲ. Jie ne ŠVIESOS TROŠKO, BET TROŠKO UŽDRAUSTI JAI PRASIVERŽTI PRO TAMSĄ.
Tu net nuoširdžiai nedrįsti paklausti, ko NESUPRANTI, TAČIAU KĄ NORĖTUM SUŽINOTI, DĖL TO PALIEKI PASIMĖGAUDAMAS SAVO TEISUMU IR VIRŠUMU PAKLAUSTI ŠIUOS KLAUSIMUS KITIEMS, PATS MATYDAMAS, KAD TU JUOS VEDI BŪTENT Į TAI, KAD IR KLAUSIMŲ JIEMS NEBEREIKIA KLAUSTI, NES TU TOKIU CITAVIMU MĖGINAI SUPRIEŠINTI TĄ, KO PATS IKI GALO NESUVOKI, IR KO SUPRIEŠINTI NEGALIMA, NES TAI YRA VIENA DVASIOJE.
Mielas Jonai, kviečiu prisijungti prie mūsų bendros šio pirmadienio maldos, kuri ir skirta tokiems ritualų ir dogmų vergams, koks esi tu ir daugybė kitų tamsių mūsų sielos brolių ir sesių. Atsiverk Tėvui, kad šviesa ir meilė šalintų iš tavęs tamsą ir piktdžiugiškumą, kad taptum nuoširdus TĖVO SŪNUS, SIEKIANTIS ATRASTI TĖVĄ SAVYJE, PATIRTI JO MEILĘ, O TADA TALINTIS JA SU KITAIS SAVO SIELOS BROLIAIS IR SESĖM, KAD JIE IRGI STIPRĖTŲ IR IŠSILAISVINTŲ IŠ DABARTINĖS TAMSOS.
Telydi tave ramybė.
Su broliška meile,

Algimantas
2007-04-02 08:38:29




[Prisijunkite ir parašykite savo komentarą]
Spausdinti
Grįžti atgal