Forumas: temos peržiūra

Spausdinti

Kvietimas bendrai nuoširdžiai maldai 2007m. sausio 1d.22val. Ir tokiai bendrai maldai kviečiu susiburti KIEKVIENĄ PIRMADIENĮ tuo pačiu laiku.

Kviečiu jus prisijungti prie manęs, kad galėtume kolektyvinėje maldoje 2007 metų sausio 1 dieną 22 valandą savais žodžiais pasimelsti už tuos, kurie yra pilni pykčio, pagiežos, paniekos, keršto, pavydo, pasimelsti už juos, kad mūsų atsivėrusių sielų meilės virpesiai paliestų jų dar nepabudusias sielas, kurios dar nepatyrė Tėvo meilės, nes tų žmonių savasis gyvulinis ego neleidžia išsivaduoti jų dieviškajam - sielos - ego, kurio viduje viešpatautų Tėvo meilė, tiesa, gėris, gailestingumas, tarnavimas, grožis.
Čia tik paskelbiu savo kvietimą jums atskira tema, kad nepradingtų tarp kitų pasisakymų, tačiau apie tai aš šiandien parašiau kitoje temoje, reaguodamas į vieno mūsų Forumo dalyvio pyktį, kuris ir pasufleravo man išeitį iš dabartinės tokios tamsos situacijos - pradėti bendras maldas.
Todėl pradėkime nuo pykčio valymo savo meile, gaunama iš Tėvo.
Tie, kurie dar negali melstis savai žodžiais, aš parašiau Tėvo garbinimo maldą ir prašymų maldą temoje - Jėzus Kristus KALBU JUMS ŠIANDIEN VĖL apreiškimo knyga... - dėl to atsiverskite ją ir galite sausio 1d. 22val. ją skaityti, tačiau iki tol vertėtų šią maldą suprasti tiek, kad kiekvienas jos žodis jums taptų SAVAS, KAD JĮ PAJAUSTŲ JŪSŲ ATVERTA SIELA, NES MALDOJE REIKALINGAS JŪSŲ NUOŠIRDUS ATSIVĖRIMAS, O NE JOS GARSINIS PERSKAITYMAS.
O po ateinančio pirmadienio jus kviečiu į bendrą maldą KIEKVIENĄ PIRMADIENĮ 22 VAL. LIETUVOS LAIKU, NESVARBU KUR JŪS BŪTUMĖTE. Mūsų dvasiniam ryšiui jokie atstumai neegzistuoja. Svarbu, kad mūsų būtų nuoširdus dvasinis atsivėrimas, tada mes patirsime ir REALŲ DVASINĮ RYŠĮ PER TĖVĄ. O tada ir patys pajausite, kokia tai nuostabi GYVO RYŠIO SU GYVUOJU TĖVU IR TARPUSAVYJE DVASINĖ JUNGTIS. JŪS PATIRSITE SAVYJE NUOSTABIĄ, NEPAKARTOJAMĄ RAMYBĘ. IR TOS RAMYBĖS BŪSENOJE JŪSŲ MEILĖS VIRPESIAI IR PASKLIS PO VISĄ LIETUVĄ, PO VISUS MIESTUS, MIESTELIUS, KAIMUS, IR VIENKIEMIUS. JIE IŠSIVERŠ IŠ LIETUVOS IR APIMS VISĄ PLANETĄ, IŠSIVERŠ IR IŠ JOS IR PASKLIS PO VISĄ KŪRINIJĄ.
Už ką norėtumėte melstis bendroje maldoje, kad labiau nušvistų Tėvo šviesa mūsų šalyje ir visame pasaulyje, jūs galite pasiūlyti ir patys. Tada aš jums parašysiu kitų maldų, tiems, kurie taip pat galėtų jomis pasinaudodami, įsijungti į bendrą maldą, kol įpras patys atsiverti ir pati siela ir jiems pradės diktuoti maldos žodžius.
Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,
Algimantas


Algimantas
2006-12-30 18:36:20

Komentarai

Aids -> žodžiai yra simboliai išreikšti mintį, jeigu kyla asocijacijos su dideliu pakitimo(divergencijos) laipsniu tai tas pamastymas yra ekvivalenčiai neteisingas.

Vaidas
2007-03-29 17:26:12



Turėti savo nuomonę leidžia ir įstatymai :) Tai ką parašiau yra apibendrinimas. Manau tai yra labai logiška, ir aš žinau kaip viskas egzistuoja. kaipsakan pilnai suvokiu, kažkuria prasme. Galbūt jus reikėtų vadinti nepilnapročiais jeigu nežinote kaip viskas egzistuoja? Manau yra negražu ir netinkama nustatyti kokią nors riba kur yra pilno proto ir kur nepilno, jeigu žmogus yra protaujantis tai jis mažiau ar daugiau turi proto. Visada yra daugiau ir mažiau žinančių/suprantančių. O ką duoda skirstymas į kategorijas? galbūt galimybę būti arogantišku, niekinančiu/menkinančiu kitus? Koks tavo tikslas?

Vaidas
2007-03-29 17:23:26



O taip, analini žmogau, jeigu tas žmogus tikrai yra sveiko proto, vadinasi tas "dievas" apie kurį parašyta, turi vidurius, kurie gali užkietėti arba pasileisti.
Bet, eeee... Tada jis ne dievas?

Aids
2007-03-29 17:15:21



paanalizuokime.ar gali būti pilno proto žmogus parašęs tai :"...Galiu pasakyti kad Dievas yra nesikeičiantis, viską apimantis, ir jei kas keičiasi tai jo viduje..." ?

analai
2007-03-29 17:07:17



Aidai ir ką aš kaip būdamas vaikas veiksiu tavo pasiūlytose interneto svetainėse, kurios remiasi tikrais duomenimis , kur aptarinėjami rimtų dėdžių ir tetų rimti klausimai . Ir ką tu kaip rimtas dėdė čia veiki šitoje svetainėje, o nesi tose rimtose tarp rimtų dėdžių ir tetų.Ar ne todėl , kad Knyga yra rimta ir jos ketinimai rimti.Tai tu matai ir šito leisti negali, tą matė ir Jėzaus laikų fariziejai, todel Jis ir buvo nukryžiuotas.

rimantas ( Kaunas)
2007-03-29 16:59:05



cituoju klausimą: "o kas buvo iki tol,kol nebuvo dievo(kitaip sakant kas sukūrė dievą)?" Jums reikėtų atsinaujinti Dievo sampratą, kas tuo žodžiu vadinama. Galiu pasakyti kad Dievas yra nesikeičiantis, viską apimantis, ir jei kas keičiasi tai jo viduje. Bet viskas jau egzistuoja, yra užtikrinta ir laisvai pasirenkama valia. Supratimas kaip viskas egzistuoja man praeitas etapas, turiu savo teoriją kurią pats sugalvojau kažkuriuo laipsniu. Ir viską tai apima, nėra neaiškumų. Esu apie tai rašęs kažkur forume.. Kolkas aukščiau minėtos nuorodos gal padės susivokti daugiau kanors.

Vaidas
2007-03-29 16:55:45



Tai kad tas "viskas griūva" - juk jūsų paties ankstesnių veiksmų bei mąstymo būdo rezultatas. Visiškas sugriuvimas jus tik paskatino pakeisti mąstymą ir pradėti kitaip elgtis."
Sutinku, kad greiciausiai zmogus sugriauna viska pats, savo veiksmais. Taciau nemanau kad zmogus yra pajegus pats vienas, savo jegomis, be Dievo pagalbos elgtis taip kad jis ne griautu bet statytu. Yra zmoguje kazkas, kas zmogu traukia zemyn (Biblijoje rasoma, kad tai yra nuodeme, irasyta zmogaus prigimtyje), ir ko vienas zmogus, be Dievo pagalbos nera pajegus iveikti, manau netgi nera pajegus suprasti, kad jis elgiasi negerai. Kaip ir as ilga laika kaltinau kitus, manydamas, kad kiti yra kalti del mano nesekmiu. Taciau dabar matau, kad del visko greiciausiai esu kaltas as pats, nes kai pakeiciau savo poelgius ir stengiuosi pakeisti savo paties nusistatymus, tai keiciasi ir aplinkiniu poziuris i mane. Velgi as noreciau pasikartoti, kad apie tai taip pat rasoma Biblijoje. Rasoma, kad ka zmogus ses, ta ir pjaus ir dar bus jam prideta. Jei zmogus neskleis gerumo, o uzsiims tik kitu kaltinimu, smerkimu, ieskos to kas skiria, tai ir pats bus atskirtas, pasmerktas, apkaltintas dar labiau nei pats kitus kaltino. Ir atvirksciai, jei zmogus atleis kitiems ir pades jiems, tai ir pats sulauks atleidimo uz savo nusizengimus (jo visiems reikia, nes nusizengia visi) ir pats sulauks pagalbos. Taciau be Dievo pagalbos netgi to zmogus manau negali suprasti, nes siandien visuomeneje kuri neiesko Dievo, nesilaiko moraliniu normu ir nesiekia dorumo, vyrauja ivaizdziai kad zmogus negali kitaip prasigyventi ar praturteti ir buti laimingas kaip tik kita apgaudamas ar engdamas.

Valdas
2007-03-29 19:28:44



Nežinau, ar tikrai reikia atsiprašinėti. Bet liežuvis(pirštai) nenukris :)

Aidas
2007-03-29 16:44:04



O kodėl atsiprašinėji Aidai , esi koks esi ar užtai reikia atsiprašinėti.

rimantas ( Kaunas)
2007-03-29 16:20:38



Ir koks kėdės ar stalo kaip asmenybės likimo tikslas. Ar jie išliks kaip asmenybės po to kaip tokiais daiktais jau nebebus. Ar jie išliks lygiai taip kaip išliksi ir tu po tavojo kūno materialios mirties,kaip asmenybė nesikečiantis , bet vis augantis.Jeigu atsakei, kad evoliucija tikslinė tai koks jos tikslas, jeigu organizuota tai kas ją tuomet organizuoja. Kas tas pagrindinis organizatorius.

rimantas ( Kaunas )
2007-03-29 16:11:30




[Prisijunkite ir parašykite savo komentarą]
Spausdinti
Grįžti atgal