Forumas: temos peržiūra

Spausdinti

Jėzus Kristus - KALBU JUMS VĖL (AUDIO KNYGA)

Nuo šiandien yra paleidžiama Jėzaus Kristaus - Kalbu Jums Vėl audio knygos demonstracinė versija.

Kairėje pusėje paspaudus "Jėzus Kristus KALBU JUMS VĖL" po šiuo užrašu atsiras "Jėzus Kristus - KALBU JUMS VĖL (AUDIO KNYGA), paspaudus ant nuorodos atsidarys puslapis su mėnesiu, paspaudus ant jo atsidarys sąrašas dokumentų, kurių pavadinimo gale rasite nuorodą "mp3", paspaudus šį simbolį galėsite paklausyti įrašo.

Prašymas visiems klausantiems: prašau klausyti itin atidžiai ir apie išgirstas klaidas, tarkim teksto pasikartojimą ar kitokią surastą klaidą pranešti šioje temoje, kadangi knygos garsinis variantas dar ruošiamas, tai klaidos bus operatyviai ištaisomos.

Audio įrašai bus atnaujinami/įkeliami kas savaitę. Kuomet bus baigtas redagavimas, įkelsiu instrukciją kaip galima atsisiųsti visą knygą ir įsirašyti pas save į kompiuterį ar kitokią laikmeną.

Dėkoju už bendradarbiavimą ir malonaus klausymo.




EvaldasV
2018-01-28 11:39:08

Komentarai

Jums sunku patikėti mano žodžiais, tačiau mano žodžius jums liudija, jau daugelį metų, dabartinis mano apaštalas, kuris iki šito ryšio su Tėvu užmezgimo irgi turėjo daug baimės ir nerimo, noro pasiekti materialių viršūnių, patyrė išdavimo skausmą, draugų nusigręžimą, visišką izoliaciją tiek aplinkos, tiek savo šeimos, ir tik tada, kada atrado Tėvą savyje, kada gimė iš dvasios, visi neigiami ir kankinantys iš vidaus jį patį charakterio bruožai buvo tarsi kažkieno nematomos rankos nuvalyti, kad pro nuostabiai švarų lango stiklą jo siela galėtų pamatyti tokį spalvingą ir gražų kūrinijos paveikslą, kuriame jūsų planeta yra tik mažytis aguonos grūdelis. (101 dok., 174-02-01)
Kad nereiktų Evaldui ieškoti klaidos viso ilgo sakinio klausantis, nurodau pastebėtą klaidą; garso įraše buvo ištarta: ...jau daugelį metų dirbantis mano apaštalas... o turėtų būti - dabartinis mano apaštalas.

Jurgita
2018-04-25 17:55:14



Mieli urantai,
Tie kurie dabar redaguojate Jėzaus Kristaus Kalbu Jums Vėl audio knygą – pasiskirstėme šį savaitgalį kas kiek darbo atliks – kada rasite klaidą, ją nurodykite tokiu pačiu būdu kaip nurodome citatos vietą temoje – DIENOS CITATA iš Urantijos Knygos, Jėzaus Kristaus KALBU JUMS VĖL, ar Tėvo-Rojaus Trejybės mokymų – tai yra, nurodykite puslapį, po to – pastraipą, ir eilutę toje pastraipoje, kurioje radote klaidą.
Taip susitariau su Evaldu. Taigi, nereikia rašinėti klaidingo, po to teisingo sakinio ištraukų ar nurodinėti sakinyje aptiktos klaidos pažymint kokią sekundę klausantis ji buvo išgirsta ir panašiai.
Mano paminėtas klaidų žymėjimo variantas bus daug paprastesnis, mums. O Evaldui didelis ačiū už – kantrybę – šiame darbe, visų šviesos labui.

Telydi jus mielieji Kūrėjo Ramybė, Vita

vvita
2018-04-24 00:51:00



Šiandien įkėliau knygos papildinį, malonaus klausymo.

EvaldasV
2018-04-18 12:00:30



Mielieji, kreipiuosi su prašymu.

Kadangi audio knygos redagavimas beveik baigtas, tai labai padėtumėt, jei surašytumėt pastabas dėl suklydimų, norisi pateikti kiek įmanoma sklandesnį audio knygos variantą. Ačiū už bendradarbiavimą.

EvaldasV
2018-04-15 09:29:45



Mielas Evaldai, 102 skyriuje, klausantis 2.55 min. ties šitokio sakinio paskutiniais žodžiais – Ne tie, kurie buvo, jų supratimu, nieko neišmanantys apie žydų Dievą – Jahvę – bet tie, kurie mokė žydus Dievo žodžio ir reikalavo jo laikytis, tie, kurie privalėjo matyti toliau... – atsiranda pauzė ir pastraipa lieka neužbaigta. Šioje pauzėje trūksta sakinio pabaigos, ir dar vieno, pilno, neilgo sakinio. O tada nuo 3.03 min. skaitoma jau sekanti pastraipa.
Visiems linkiu gerovės ir apkabinu su Meile

DDaiva
2018-02-16 18:14:32



Brangus Evaldai, 44 skyriuje "Stebuklų nėra" ties 5.30 minute pasikartoja žodžiai: ir tai bus meilė...ir tai bus meilės priežasties-veiksmo-pasekmės ir t.t. Manau tą pasikartojimą reiktų pašalinti.

Su Kūrėjo meile,

Jurgita
2018-02-16 15:12:10



Mielieji.

Klausantis audio knygos, Jezus Kristus “Kalbu Jums Vel” apsakyti ir apibudinti virpesius, kuriuos jauciu savaja busena yra zodziais neimanoma. Ir tarti Evaldui ir Algimantui Aciu, sis zodis menkas, jis nepasako ka siela saukia pasakyti.
Siltai apkabinu dekingumo glebiu, kaip apkabinus laiko mus Rojaus Trejybe AS ESU.
Su meile Laima.

LaimaJAV
2018-02-07 00:35:55



Ačiū, Daiva, pataisiau 48.
Janina, Valdai, ačiū, už sustiprinimą.

EvaldasV
2018-02-06 21:59:24



As taip pat noriu padėkoti už Jezaus knygos igarsinimą, dirbu ir klausau, žmones dirbantys aplink klausia ką klausau, tai jiems ir atsakau. Puiku pradėti pokalbį su visiškai na pažįstamais žmonėmis, o tada žadinti jų sielas tikrovei. Nėra nieko nuostabesnio kaip dalintis šviesa ir žadinti kitus iš miego.

Šiandien kaip tik kalbėjau su vienu Ukrainiečiu. Jis man apie karo svarba aiškino o aš jam dėsčiau kokia nesąmonė yra tas karas, jis niekam nereikalingas. Aš myliu Kūrėja ir visus žmones ir karas yra niekam nereikalingas ir dėl tu kurie ji sukuria meldžiuosi, sakiau jam. Paaiškinau apie vergove kokia vyrauja visoje planetoje, kaip valstybių struktūros engia ir paverčia žmogų, ir kad jo pinigai kuriuos jis uždirba ir atiduoda mokesčiams yra dalinai panaudojami ir žudymui. O juk pinigu žemėje yra tiek kad visi gyventojai multimilijonieriaus galetu būti, ir vietoj to kad dirbti po 6 dienas per savaite po 10-12 valandų galetum praleisti su šeima ir draugais. Tylėjo nieko nesakė mano kolega ukrainietis suprasdamas šios dabartines sistemos beprasmiskuma.

Ramybes ir giliu apmąstymų ir jums mieli broliai ir seses, ramybes ramybes ramybes, ir gilesnio ryšio su mūsų visu Šaltiniu Kūrėju.

ValdasA
2018-02-06 13:39:54



Ačiū mielas Evaldai už tavo nuoširdų darbą, kantrybę ir reagavimą į mūsų pastabas, ir klaidų taisymą kad visiems būtų maloniau klausytis garsinių įrašų.

Su Kūrėjo Meile ir Ramybe.

VJANINA
2018-02-02 16:59:06




[Prisijunkite ir parašykite savo komentarą]
Spausdinti
Grįžti atgal