Forumas: temos peržiūra

Spausdinti

Jėzus Kristus - KALBU JUMS VĖL (AUDIO KNYGA)

Nuo šiandien yra paleidžiama Jėzaus Kristaus - Kalbu Jums Vėl audio knygos demonstracinė versija.

Kairėje pusėje paspaudus "Jėzus Kristus KALBU JUMS VĖL" po šiuo užrašu atsiras "Jėzus Kristus - KALBU JUMS VĖL (AUDIO KNYGA), paspaudus ant nuorodos atsidarys puslapis su mėnesiu, paspaudus ant jo atsidarys sąrašas dokumentų, kurių pavadinimo gale rasite nuorodą "mp3", paspaudus šį simbolį galėsite paklausyti įrašo.

Prašymas visiems klausantiems: prašau klausyti itin atidžiai ir apie išgirstas klaidas, tarkim teksto pasikartojimą ar kitokią surastą klaidą pranešti šioje temoje, kadangi knygos garsinis variantas dar ruošiamas, tai klaidos bus operatyviai ištaisomos.

Audio įrašai bus atnaujinami/įkeliami kas savaitę. Kuomet bus baigtas redagavimas, įkelsiu instrukciją kaip galima atsisiųsti visą knygą ir įsirašyti pas save į kompiuterį ar kitokią laikmeną.

Dėkoju už bendradarbiavimą ir malonaus klausymo.




EvaldasV
2018-01-28 11:39:08

Komentarai

Ačiū jums mielieji ir brangieji Algimantai ir Evaldai už nuoširdžias pastangas, kad atsirastų įgarsintas mylimo Jėzaus Apreiškimas. Tai tiesiog nuostabu ir patogu. Aš kasdien įsikeliu į savo telefoną vis kitus įrašus ir darbe dirbdama klausausi jų per ausinukus. Nors darbe didelis triukšmas, bet Algimanto tvirtas balsas yra gerai girdimas. Jau perklausiau iš viso 60 skyrių. Šiandien klausydama 48 skyrių, išgirdau sakinio dalį, kuri skamba taip ir yra tarp 3.30 ir 3.36 minučių – Iki Mozės žydai nuodėmių išpirkimui naudojo pačią brangiausią žmogaus... – čia Algimantas sustoja skaitęs ir tada vėl grįžta į šito sakinio pradžią ir visą sakinį perskaito jau visą. Tai štai šitą atkarpėlę reikėtų pašalinti tarp šitų nurodytų minučių, nes ji nereikalinga.
Linkiu visiems gerovės ir apkabinu su Meile.

DDaiva
2018-02-01 21:26:52



Ačiū, Janina, ištaisiau.

EvaldasV
2018-02-01 14:58:42



Mielas Algimantai ir Evaldai, ačiū už didelį ir kokybišką darbą Jėzaus Kristaus KALBU JUMS VĖL(AUDIO KNYGA).Klausiau ne vieną kartą, jaučiau sustiprinimą, ramybę, malonią būseną.Klausydama pastebėjau: 39.Manasis dvasinis statusas ir 41.Mano misija gilumine prasme 2kartus įgarsintas, 40.Dvasinės karjeros laiptai ir 42.Juozapas ir Marija nėra. Reikia ištaisyti


Su Kūrėjo Meile ir Ramybe.

VJANINA
2018-01-31 20:26:08



Ačiū jums už nuostabius virpesius žodžių išraiška.

Pataisiau įrašus pagal Jurgitos pastabą ir įkėliau dar keletą dokumentų įrašų.

EvaldasV
2018-01-30 12:51:50



Brangus Algimantai ir Evaldai, ačiū už nuostabų didelį darbą, įgarsinant Jėzaus Kristaus apreiškimą KALBU JUMS VĖL. Labai malonu klausytis ramaus, švelnaus, ir kartu tvirto Algimanto balso, girdėti sklandų ir aiškų žodžių tarimą, intonaciją ir teiginių pabrėžimą. Tikrai puikus jausmas, tarsi pats Jėzus Kristus kalba Algimanto lūpomis, mums visiems, ir tą liudija gyvi meilės kupini energiniai virpesiai, sklindantys iš pačios Algimanto asmenybės, atsivėrusios Kūrėjui – Rojaus Trejybei-AŠ ESU. Dėl to ir AUDIO KNYGĄ labai gera klausytis – gyva ramybė, harmonija, meilė liejasi, ir visa tai būsena jaučiama, beklausant. O ir garso kokybė puiki, Evaldo dėka.

Atidžiai beklausydama šią AUDIO KNYGĄ pastebėjau tam tikrų netikslumų, kuriuos reikėtų ištaisyti. Taigi, pirmojo skyrius yra nebaigtas, nepilnas, nes jo tęsinys atsiradęs jau antrame skyriuje, kitame garso įraše, pavadinimu „2. Kodėl buvo perduodami šitie mokymai?“, prasidedančiame nuo 19 puslapio 5 pastraipos ties teiginiu: „Dėl to, kad pajaustumėte ir savo, ir kitų savo sielos brolių augimą, jūs turite turėti ir didesnius tiesos ir šviesos rašytinius dokumentus, kuriuos ir galėtumėte patikrinti savo vidiniu balsu, savo sielos balsu. ...“. O kai pasibaigia pirmojo skyriaus įgarsinimas, iš karto prasideda antrasis skyrius. Taigi gaunasi, pirmojo skyriaus pabaiga ir visas antrasis skyrius yra viename garso įraše.

Su Kūrėjo meile,

Jurgita
2018-01-29 12:57:25



Mielas Algimantai ir Evaldai, nuoširdžiai dėkoju už mums suteiktą galimybę Jėzaus Kristaus Kalbu Jums Vėl apreiškimą turėti audio pavidalu.
Kaip maloniai nustebau tik įsijungusi pradžią – pasiklausyti koks gi bus garsas, koks gi bus – Jausmas –klausantis? Nustebau to ką išgirdau – toks švelnumas ir kažkoks ramumas sklido klausantis įrašo. Nežinau kaip paaiškint, nuo kokių ten niuansų priklauso toks garsas, toks efektas, bet klausytis įrašo Tiesiog Gera. Netgi pasakyčiau, kad garsas sklindantis iš įrašo savotiškai užliūliuoja, sūpuoja kaip kokį mažytį vaikelį. Tiesiog nuostabu, tikrai.
Man paprasčiausia tą nuostabų jausmą klausantis įrašų, paaiškinti vienu žodžiu – VIRPESIAI.
Kūrėjo virpesiai ramina, Kūrėjo virpesiai sūpuoja ir myluoja mus, Kūrėjo vaikus, ir dėl to yra Gera.

Telydi jus Kūrėjo Ramybė, Vita

vvita
2018-01-29 01:34:04



Mielieji Evaldai ir Algimantai, dėkoju už atliktą tokį grandiozinį darbą atliekant šitos nepaprastos knygos įgarsinimą ir kitus techninius suderinimus, kad urantai ir ne tik urantai galėtų klausytis. Didesniam suvokimui įtaką turi ir balso tembras, skaitymo kokybė. Net labai jaučiasi profesionalo dikcija.
Įrašo kokybė gera.
Dar kartą ačiū.

Telydi jus Tėvo Kūrėjo-Rojaus Trejybė-AŠ ESU palaimą, Jo Išmintis ir Ramybė.

Su meile,

irena1950
2018-01-28 17:31:32



Mielas Evaldai, ačiū už šią akimirką mūsų svetainėje, ir ne tik joje, kad jau galime pasiklausyti Jėzaus Kristaus apreiškimo KALBU JUMS VĖL garsinio varianto. Ačiū tau už visą indėlį mūsų bendro darbo metu įrašinėjant šią Jėzaus Knygą, ir jau po įrašo, kada tu ir toliau tvarkei tekstą, kad galų gale jį ir gallime klausyti mūsų svetainėje.
Aš perklausiau Paaiškinimą ir tris skyrius, ir man asmeniškai įrašas yra geras, dėl to labai džiaugiuosi.
Visiems linkiu malonių akimirkų klausantis KALBU JUMS VĖL knygos garsinio varianto.

Telydi jus Kūrėjo Palaima ir Ramybė, ir mano Broliškas-Tėviškas apkabinimas.

Algimantas
2018-01-28 16:13:30




[Prisijunkite ir parašykite savo komentarą]
Spausdinti
Grįžti atgal