Forumas: temos peržiūra

Spausdinti

Kaip kūrinijoje perteikiama informacija

Ši tema yra labai vertinga dėl to, kad nors maža dalele galėtumėte pamėginti suprasti, kaip veikia visos kūrinijos informacijos perteikimo mechanizmas, kada galima iš vienos vietos atspindėti bet kokio tvarinio tiek vaizdą, tiek MINTIS. Būtent šitas mechanizmas nėra automatinis, o jį įgyvendina protingos dvasios - Atspindinčiosios Dvasios, ir jų vadovas Madžestonas, bei tam tikra prasme Atspindimojo Įvaizdžio Padėjėjai.
Dėl to aš jums siūlau susipažinti su Urantijos Knygos 17 dokumento trimis skyriais.
--------------
2. MADŽESTONAS – ATSPINDĖJIMO VADOVAS
Atspindinčiosios Dvasios yra kilusios iš dieviškosios Trejybės. Šitų unikalių ir tam tikra prasme paslaptingų būtybių yra penkiasdešimt. Vienu metu buvo sukuriama po septynias tokias nepaprastas asmenybes, ir kiekvieną tokį kūrybinį epizodą įgyvendino Rojaus Trejybės ir vienos iš Septynių Pagrindinių Dvasių ryšys.
Šita svarbi transakcija, įvykusi laiko aušroje, išreiškia Aukščiausiųjų Asmenybių Kūrėjų, kuriems atstovauja Pagrindinės Dvasios, pirmines pastangas veikti su Rojaus Trejybe kaip bendriems kūrėjams. Šitoji Aukščiausiųjų Kūrėjų kuriančiosios galios sąjunga su Trejybės kūrybiniais potencialais yra būtent pats tas Aukščiausiosios Būtybės aktualybės šaltinis. Dėl to, kada atspindimojo kūrimo ciklas išsisėmė, kada kiekviena iš Septynių Pagrindinių Dvasių surado tobulą kūrybinį sinchroniškumą su Rojaus Trejybe, kada keturiasdešimt devintoji Atspindinčioji Dvasia buvo įasmeninta, tada Dievybės Absoliute įvyko nauja ir toli siekianti reakcija, kuri naujas asmenybės išskirtines teises perteikė Aukščiausiajai Būtybei ir aukščiausią tašką pasiekė įasmenindama Madžestoną, keturiasdešimt devynių Atspindinčiųjų Dvasių ir jų padėjėjų per visą visatų visatą viso darbo atspindėjimo vadovą ir centrą Rojuje.
--------------------------------------------------------------------------------
[200]▼
Madžestonas yra tikras asmuo, atspindėjimo reiškinių asmenis ir neklystantis centras laiko ir erdvės visose septyniose supervisatose. Jis turi nuolatinę būstinę Rojuje netoli visų daiktų centro Septynių Pagrindinių Dvasių susitikimo vietoje. Jis rūpinasi vien tiktai atspindėjimo tarnystės koordinavimu ir palaikymu toli nusidriekiančioje kūrinijoje; kitokiu būdu jis nėra įsitraukęs į visatos reikalų administravimą.
Madžestonas į Rojaus asmenybių mūsų katalogą nėra įtrauktas, nes jis yra vienintelė egzistuojanti dieviškumo asmenybė, kurią yra sukūręs Aukščiausiosios Būtybės veikiantis ryšys su Dievybės Absoliutu. Jis yra asmuo, bet išimtinai ir akivaizdžiai automatiškai rūpinasi visatos veiklos šituo vienu aspektu; dabar jo asmeninė veikla visiškai nėra susijusi su visatos asmenybių kitomis (neatspindinčiomis) kategorijomis.
Madžestono sukūrimas pažymėjo Aukščiausiosios Būtybės pirmąjį aukščiausiąjį kuriantįjį veiksmą. Šitas noras veikti buvo valinis Aukščiausiojoje Būtybėje, bet stulbinanti Dievybės Absoliuto reakcija iš anksto nebuvo numatyta. Niekada nuo tada, kada amžinybėje atsirado Havona, visata iš tikrųjų nematė tokio gigantiško ir toli nusidriekiančio energijos suderinimo ir funkcinio dvasinės veiklos koordinavimo įgyvendinimo tokiu milžinišku laipsniu. Dievybės reagavimas į Aukščiausiosios Būtybės ir jos pagalbininkų kūrybinius norus toli pranoko jų tikslingą ketinimą ir labai smarkiai viršijo jų koncepcines prognozes.
Mus apima didinga pagarba dėl tos galimybės, ką ateities amžiai, per kuriuos Aukščiausiasis ir Galutinysis gali pasiekti dieviškumo naujus lygius ir pakilti į asmenybės veikimo naujas sritis, galės sudievinimo sferose pamatyti dar kitokių netikėtų ir nesvajotų būtybių, kurios turės neįsivaizduojamas padidinto visatos koordinavimo galias. Atrodytų, jog nėra ribų Dievybės Absoliuto potencialo reagavimui į tokį ryšių tarp patirtinės Dievybės ir egzistencialios Rojaus Trejybės suvienijimą.
3. ATSPINDINČIOSIOS DVASIOS
Šios keturiasdešimt devynios Atspindinčiosios Dvasios yra kilusios iš Trejybės, bet kiekvienas iš šitų septynių kūrybinių epizodų, kurie lydėjo jų atsiradimą, sukūrė tokį būtybės tipą, kuris prigimtimi buvo panašus į bendros protėvinės Pagrindinės Dvasios bruožus. Šitokiu būdu jos skirtingai atspindi Visuotinio Tėvo, Amžinojo Sūnaus, ir Begalinės Dvasios dieviškumo bruožų suvienijimo septynių įmanomų kombinacijų prigimtis ir charakterius. Dėl šitos priežasties kiekvienos supervisatos būstinėje būtina turėti septynias iš šitų Atspindinčiųjų Dvasių. Po vieną dvasią iš kiekvieno iš septynių tipų yra reikalinga tam, kad būtų pasiektas trijų Rojaus Dievybių kiekvieno įmanomo pasireiškimo visų fazių tobulas atspindėjimas taip, kaip tokie reiškiniai galėtų vykti septynių supervisatų bet kurioje dalyje. Šitos septynių nepanašių Atspindinčiųjų Dvasių grupės būstines turi supervisatos sostinėse kiekvienos valdos atspindinčiame fokuse, ir jis nėra tapatus dvasinio poliariškumo taškui.
Atspindinčiosios Dvasios turi vardus, bet šitie įvardijimai nėra apreiškiami erdvės pasauliuose. Jie yra susiję su šitų būtybių prigimtimi ir charakteriu, ir yra Rojaus slaptųjų sferų vienos iš septynių visuotinių paslapčių dalis.
--------------------------------------------------------------------------------
[201]▼
Atspindėjimo savybė, Bendrai Veikiančiojo, Aukščiausiosios Būtybės, ir Pagrindinių Dvasių proto lygių reiškinys, gali būti perduodamas visoms būtybėms, susijusioms su šito milžiniško visuotinio intelekto plano įgyvendinimu. Ir čia yra viena didžioji paslaptis: Nei Pagrindinės Dvasios, nei Rojaus Dievybės, po vieną ar drauge, šito lygiaverčio visuotinio atspindėjimo galių neatskleidžia taip, kaip jos pasireiškia šitose keturiasdešimt devyniose Madžestono ryšininkų asmenybėse, ir vis tik jos yra visų šitų nuostabiai apdovanotų būtybių kūrėjai. Dieviškasis paveldėjimas kartais iš tiesų tvarinyje atskleidžia tam tikrų savybių, kokių nepastebima Kūrėjuje.
Atspindėjimo tarnybos personalas, išskyrus Madžestoną ir Atspindinčiąsias Dvasias, yra visi Begalinės Dvasios tvariniai ir tiesioginiai jos padėjėjai ir pavaldiniai. Kiekvienos supervisatos Atspindinčiosios Dvasios yra savo Atspindimojo Įvaizdžio Padėjėjų kūrėjai, jų asmeniniai balsai Dienų Senųjų valdyme.
Atspindinčiosios Dvasios nėra vien tik perduodantys agentai; jos taip pat yra dvasios, kurios informaciją išsaugo. Jų palikuonys, sekonafimai, taip pat yra informaciją išsaugančios arba registruojančios asmenybės. Viskas, kas turi tikros dvasinės vertės, yra užregistruojama dublikate, ir vieną kopiją saugo sekorafinių asmenybių, priklausančių Atspindinčiųjų Dvasių gausiam personalui, vienos iš didelio skaičiaus kategorijų kažkurio nario asmeniniai sugebėjimai.
Visatų oficialūs įrašai į viršų yra perduodami angeliškųjų registruotojų ir per angeliškuosius registruotojus, bet tikrieji dvasiniai įrašai yra surenkami atspindėjimu, ir yra laikomi atitinkamų ir tam skirtų asmenybių, priklausančių Begalinės Dvasios šeimai, prote. Jos yra visatos gyvieji dokumentai, priešingai negu formalūs ir negyvi dokumentai, ir jie yra tobulai saugomi Begalinės Dvasios registruojančiųjų asmenybių gyvame prote.
Atspindėjimo organizacija taip pat yra visos kūrinijos žinių rinkimo ir įsakų išplatinimo mechanizmas. Ji veikia nuolat, priešingai negu įvairių transliavimo tarnybų periodiškas darbas.
Viskas, kas svarbaus vyksta vietinės visatos būstinėje, yra visą laiką atspindima į jos supervisatos sostinę. Ir atvirkščiai, viskas, kas yra svarbu vietinei visatai, yra atspindima išorėn į vietinių visatų sostines iš jų supervisatos būstinės. Atspindėjimo tarnyba iš laiko visatų viršun į supervisatas gali pasirodyti, jog yra automatiška ar savaime vykstanti, bet taip nėra. Ji visa yra labai asmenė ir išmintinga; jos tikslumas yra dėl asmenybių bendradarbiavimo tobulumo ir dėl to vargu ar gali būti priskiriamas Absoliutų neasmeniam buvimui-veikimui.
Nors Minties Derintojai ir nedalyvauja visuotinio atspindėjimo sistemos veikime, bet mes turime pagrindo manyti, jog visi Tėvo fragmentai ik galo suvokia šitas transakcijas ir gali pasinaudoti jų turiniu.
Dabartiniame visatos amžiuje už Rojaus ribų atspindėjimo tarnybos erdvės nuotolis atrodo, jog ribojasi septynių supervisatų periferija. Šiaip jau šitos tarnybos veikimas atrodo, kad yra nepriklausomas nuo laiko ir erdvės. Atrodo, kad jis yra nepriklausomas ir nuo visų žinomų ikiabsoliučių visatos grandinių.
Kiekvienos supervisatos būstinėje atspindinti organizacija veikia kaip atskiras vienetas; bet tam tikrais ypatingais atvejais, vadovaujant Madžestonui, visos septynios gali veikti ir iš tikrųjų veikia visuotiniu unisonu, kaip antai, jubiliejaus atveju,
--------------------------------------------------------------------------------
[202]▼
kuris būna tada, kada visa vietinė visata įžengia į šviesą ir gyvenimą, ir tuo metu, kada Septyni Aukščiausieji Vykdytojai kreipiasi su pasveikinimu tūkstantmečio proga.
4. ATSPINDIMOJO ĮVAIZDŽIO PADĖJĖJAI
Šie keturiasdešimt devyni Atspindimojo Įvaizdžio Padėjėjai yra sukurti Atspindinčiųjų Dvasių, ir kiekvienos supervisatos būstinėje yra kaip tik po septynis Padėjėjus. Uversos septynių Atspindinčiųjų Dvasių pirmasis kūrybinis veiksmas buvo savo septynių Įvaizdžio Padėjėjų sukūrimas, kiekviena Atspindinčioji Dvasia sukūrė savo pačios Padėjėją. Įvaizdžio Padėjėjai yra, kai kuriomis savybėmis ir bruožais, savo Atspindinčiųjų Motinų Dvasių tobulos reprodukcijos; jie iš tikrųjų yra dublikatai, neturintys atspindėjimo savybės. Jie yra tikri įvaizdžiai ir nuolat veikia kaip bendravimo kanalas tarp Atspindinčiųjų Dvasių ir supervisatos valdžios. Įvaizdžio Padėjėjai nėra tiesiog pagalbininkai; jie yra savo atitinkamų protėvinių Dvasių tikrieji atstovai; jie yra įvaizdžiai, ir jie atitinka savo vardą.
Pačios Atspindinčiosios Dvasios yra tikros asmenybės, bet tokios kategorijos, kuri yra nesuvokiama materialioms būtybėms. Net supervisatos būstinės sferoje joms reikia savo Įvaizdžio Padėjėjų pagalbos visuose asmeniniuose ryšiuose su Dienų Senaisiais ir jų pagalbininkais. Ryšiuose tarp Įvaizdžio Padėjėjų ir Dienų Senųjų, kartais deramai veikia vienas Padėjėjas, tuo tarpu kitais atvejais reikalingi du, trys, keturi, ar net visi septyni tam, kad iki galo ir tinkamai būtų perteiktas pranešimas, kuris ir yra jiems patikėtas, kad būtų perduotas. Lygiai taip Įvaizdžio Padėjėjų pranešimus gali įvairiai priimti vienas, du, ar visi trys Dienų Senieji, priklausomai nuo pranešimo turinio.
Įvaizdžio Padėjėjai amžinai tarnauja šalia savo protėvinių Dvasių, ir savo dispozicijoje turi neįsivaizduojamą gausybę pagalbininkų sekonafimų. Įvaizdžio Padėjėjai tiesiogiai nėra susiję su kylančiųjų mirtingųjų mokymo pasauliais. Jie yra glaudžiai susieti su informacijos rinkimo tarnyba, veikiančia pagal mirtingųjų žengimo į priekį visuotinį planą, bet jūs asmeniškai su jais nebendrausite, kada viešėsite Uversos mokyklose, nes šitos tariamai asmenės būtybės neturi valios; jos nesinaudoja pasirinkimo galia. Jos yra tikri įvaizdžiai, visiškai atspindintys atskiros protėvinės Dvasios asmenybę ir protą. Kaip klasė, kylantieji mirtingieji glaudaus ryšio su atspindėjimu nepalaiko. Visada kokia nors atspindinčioji būtybė bus įterpta tarp jūsų ir šios tarnybos realaus veikimo.
---------------
Apskritai, visoje kūrinijoje yra tūkstančiai įvairiausių Dievo Sūnų dvasių KATEGORIJŲ, IR KIEKVIENOJE IŠ JŲ YRA DAUGYBĖ ATSKIRŲ ASMENYBIŲ. Kiekviena dvasių kategorija, kuri yra tokia sukurta, ar tokia tapusi progresinio žengimo į priekį būdu, būtent ir atlieka atitinkamas funkcijas kūrinijoje, kokioms ji yra kvalifikuotai arba parengta, arba sukurta. Štai dėl ko kūrinija veikia be sutrikimu, labai sklandžiai, nors visur egzistuoja ir tokioms asmenybėms laisva valia. Tačiau, kuo aukštesnio rango asmenybė, tuo mažiau galimybių, kad laisva valia bus panaudota prieš Tėvo valią.
Kada suvoki, kad Tėvo dvasia, Minties Derinotojas, yra kiekvieno iš mūsų prote, kada matai Atspindinčiųjų Dvasių sugebėjimą atspindėti bet kokią informaciją, tada verta pamąstyti kiekvienam, net ir DAR neatradusiam Tėvo savyje, ar verta meluoti, daryti kokius nors darbus, slepiant tikruosius motyvus, kada vis tiek paslėpti NEĮMANOMA NIEKO. Tad, ar ne geriau tapti skaisčiam, koks skaistus yra Tėvas, kuris skleidžia vien tik meilę ir nieko daugiau?
Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,
Algimantas


Algimantas
2007-03-04 10:11:23

Komentarai

Broli Algimantai! Broli Algimantai! Negi šiuos nirtulio žodžius Dievas Tėvas sudėjo į atsivėrusios širdies lūpas? Negi jų neiškraipė pragaištingos grimasos? Negi tokia yra ramybė ir skelbimas įtikėjusiojo ir sutapusiojo su Dievo Tėvo valia:
Įspėjantis skambutis Nr.4 - Dievo Tėvo Apraiška 2007 m. kovo2007-03-04 14:10Manasis laikas jau žemėje, atėjau teisti, kaip ir buvau anuomet pažadėjęs. Amen. Jūs šokate bei dainuojate, o po tuo slypi trečiojo karo sūkurys. Amen. Pasiruoškite, vaikai žemėje, turėti kuo daugiau dvasinės duonos, nes esate nutroškėliai dvasioje. Amen. Jūsų indėliai Manyje, Dieve, tušti, vynmedis džiūsta be Gyvojo vandens. Amen. Kunigai jūsų nebeišgano, nuėmiau Aš, Dievas Tėvas, nuo jų šventumą ir parodžiau klydusius dėlei nuodėmės. Amen. Jėzuitiškumas jumyse sunykęs, todėl pabalo jūsų veidai nuo chemijos. Amen. Jūs esate nenaudėliai visoje šios eros epochoje, prikūrėte daug ir dėlei savųjų žūčių. Amen.
Rusų stačiatikiai ortodoksai jau seniai budi Mūsų atėjimo į žemę ir išlaiko tyrumą Eucharistijoje. Amen. Mano mylimasis Sūnus Jėzus aukojasi už jus Antrojo atėjimo laike, leidžia suniekinti save kaip ir anuomet. Amen. Jūs iškeitėte Jį eucharistinį į pajuodusio laiko dvasią tam, kad pabodo Man, Dievui, tarnauti. Amen. Prie demono stalo aukojamos mišios nebuvo niekam užskaitomos, tapote Jėzaus kūno žudikais, pelnėte Manyje, Dieve, nugramzdinimą. Amen. Sunkus bus jūsų kelias, nes nebudėjote Gyvojo Dievo gyvybės. Amen. Vienuoliai ir katechetai išdavė Jėzų pirmieji, jiems lengviau bendrauti tuštumų odėje. Amen. Kunigų dvasia pajuodo dėlei didelių pinigų, jie nepanori atsiteisti nuklydus. Amen.
Jūs neišmokėte vaikų kaip atpažinti Gyvojo Dievo džiūstantį vynmedį, sudavėte smūgiuojančiai aukštoms sniego keteroms. Amen. Liesis jūsų ašaros jūromis, ošimo negirdėsiu Aš, Dievas Tėvas. Amen. Mano luomas didelis ir garbingas, o jūs susijaukėte vagystėse bei paleistuvystėje. Amen. Kunigų pėdose vien tuštuma, jie neatvedė į Manąją avidę savų palikuonių. Amen. Bebaigiąs išsipildyti Šventasis Raštas, kurio sudėtyje slypėjo Antrojo atėjimo diatezė. Amen.
Bernardinus pašlovinsiu, jie pelnė didaktines Saliamonų malones. Amen. Pranciškonai- Mano Sūnaus Jėzaus broliai abitiečiai, jiems jau daug atleidžiama, kenčia dėlei rūbo nemielo. Amen.
Mano skambutis ketvirtas ir bus dar trys, kurių sandėryje vibruoja jūsų visų ateitis. Amen. Gerųjų darbų pradžia ir baiga esate sužymėti Manojoje knygoje, o tai reiškia, kad tiek bus pridėta dėlei atleidimo. Amen.
Jūs esate Trečiojo Pasaulinio karo išvakarėse, tai kodėl nesuvedate sąskaitų su Dievu Gelbėtoju? Amen. Iškrisite musėmis, žiojės akiduobės, bus duotas ženklas kančioje. Amen. Kas pridėjo prie Manojo Sūnaus Žodžio- žodį, tam jau pridedu daugybę juodojo malonių, sakiau, kad Aš esu Didžioji išlyga. Amen.
Jūs tapote kurčnebyliais ir nebegirdite pranašų šauksmo- ištaisyti Manyje, Dieve, kelią. Amen. Kas suniekino bent vieną mažutėlį dėlei Manojo ir Sūnaus Vardo, tas esate pražuvėlis sieloje. Amen. Pasiruoškite sau įkapes- dvasingumą, žūstate nuolat be vilties prisikelti. Amen.
Mano Sūnus nebesiaukoja už jus ant kryžiaus altorių garbėje, todėl leidžiu perparduoti bažnyčias, kurios išniekintos netyrųjų kunigų. Amen. Jėzuitiškumas jumyse visai užgesęs, nebeturite žibintuose alyvos, tamsu tamsumoje. Amen. Alyva ir žibintas esame Mudu su Sūnumi bei Šventąja Dvasia, kurių dėsnyje visi esate šaukiami. Amen. Kas neišpažins Mano meilingojo Sūnaus ir nesiaukos Jo paliktojoje maldoje Tėve Mūsų, tas jau ženklinamas žūties ženklu, turite kaktoje juodojo ženklą- raudonąjį kryžių. Amen.
Jonos ženklo idilija gyva per amžius, davė, duoda ir duos ateičių kartoms tai, kas nuveda sielas į Amžinybės tyrąją šalį. Amen. Vergvaldžiai jūs šioje žemėje, atliekate naikinamąją citadelę. Amen. Palaimintas bus tas, kurs kentėjo anuomet nuo žiaurių teisėjų dvasių, kenčia žeminami kunigų bei katechetų. Amen. Jūsų dvasinis drabužis pajuodęs, jūs nebegalite dalyvauti Mano Sūnaus kviečiamojoje puotoje. Amen.
Aš uždarysiu visą parazitizmą žemėje, nuvalysiu taip, kad ilgėsitės gyvojo žmogaus, paliegėliai. Amen. Aš, Dievas Tėvas, atveriu požemių duris ir išleidžiu pajuodėlius dvasioje, kad ekstrasensinėse bei bildukinėse sistemose regėtumėte kito išmatavimo laiko dvasias- velnią. Amen. Pažadėjau atsiųsti jums Tiesos Dvasią Globėją ir atsiunčiau, o jūs panorote šėtoniškų linksmybių, nebeatliekate dvasinių užduočių- maldų aukojimo. Amen. Suaukota Tėve Mūsų malda, tai jūsų dvasinis lobis, kuris jumyse dar nesukrautas. Amen. Siunčiau per Dvasią Globėją jums Jėzaus Švenčiausiosios Širdies rožinį, daviau kaip kardą nuo priešų. Amen.
Švento Kazimiero dienoje apreiškiu jums visiems, kad pasiruoštumėte Mane sutikti dvasinį ugniniame pavidale- žmoguje. Amen. Aš Gyvas per amžius ir Mano Sūnaus Dvasia Gyva, tai kodėl atmetėte Šventojo Jono pažadėjimą? Amen. Jums baugu, kad daug daviau ir pareikalauju keturgubai, tokia- Mano valia danguje bei žemėje. Amen.
Kuo skubiau susitvirtinkite save dvasinėje išpažintyje, nes tik Jėzus jus atpirko. Amen. Imkite Jį dvasinį į savas širdis, nes sakraluose tuščia ir nyku, namai išliko bevaisiais. Amen. Išmokykite vaikus teisingai persižegnoti, o tai ir bus jiems vadavimo pradžia. Amen.
Sustabdykite kuo skubiau narkomanijos plėtotę per kunigiją, žūstate be išganymo, krito ant jūsų, kunigai, gyvojo asmens žūtis. Amen.
Saulėlydis prie kiekvieno arti, o jūs sakote, kad amžiams nėra galo, kvaili ir neregiai, bemoksliai išskaityti rodomus ženklus. Amen. Ženklus kuriate jūs patys, užtvirtinimus uždedu Aš, Kūrėjas Dvasia. Amen.
Kiekvienas privalote nuimti nuo kryžiaus Mūką, kančia išsibaigusi, Sūnus prisikėlė dvasioje ir Gyvas išliko amžiams Žodyje. Amen. Susitaurinkite savyje nuodėmių naštą; atlikdami išpažintis kunigams, jūs įgavote jų nuodėmių sankrovą, o tai reiškia, kad laimėjote pražūtį. Amen.
Mano Sūnus aplankys kiekvienus namus, apžvalga bus su netektimi bei ašarų gausa. Amen. Sujunkite širdis vienam atodūsiui, atodūsis ateina per skausmą, išgąstį, nemeilę tautoms. Amen. Mano šis laiškas- skambutis nepaskutinis, budėkite atvertomis širdimis, ausims duokite gaivaus peno, kalbu ir kalbėsiu ten, kur paruošiau Sau ir Sūnui atėjimą- Lietuvą- Naująją Jeruzalę. Amen.


Jaunėlis brolis
2007-03-04 23:54:17



Miela Rūta, kada skaitai, stenkis skaityti net kelis kartus tą temos tekstą, tada turėtum pati suprasti, kad Atspindinčiosios Dvasios perteikia informaciją Dienų Seniesiems, tai aukštenio Deivybės laipsnio asmenybės už Sūnų Kūrėja (Jėzų), o su žmogui jos informacijos jos nepateikia, nors iš žmogaus "galvos" pasiiima viską, ko tik joms "reikia." Žmogui jų poreikio nėrą, nes jis tu paties TĖVO DVASIĄ, MINTIES DERINTOJĄ.
Būtent Minties Derintojas padaro projekciją miritngojo prote į bet kurį kūrinijos tašką, net į ROJŲ. Tačiau apie tai aš dar nedaug ką galiu pasakyti.
Lygiai taip pat ir tau, mielas Snakai, dar neiko negaliu daugiau paaiškinti, nes tos vaizdinės informacijos tegauniu tik labai labai retus trupinėlius, ir kaip Vaidas sako irgi teisingai, labai trumpus akimirksnius. Su žodie informacija jau šiek tiek geriau, nes su Derintoju bendrauju nemažai. Tačiau dabar mane moko bendrauti tuo pačiu metu ne tsu kelių žmonių Minites Derintojais, kad sekčiau jų diskusiją telefonu JAV vien tik per Minties Derintojo patreikiamą informaciją. Kadangi tokios sesijos vyksta kas savaitę po 60-70 minučių, tai aš išlaikau apie 45-50 minučių. Kol kas mano protui tai per didelė įtsmpa.
Tačiau Tėvas man ir sako, kuo daugiau tą darysiu, tuo labiau protas ADAPTUOSIS PRIE TOKIO RYŠIO IR NE TIEK PAVARGS.
Žodžiu, vyksta bendravimo procesas ne per pasąmonę, ne per sąmonę, bet per VIRŠSĄMONĘ, KAIP IR MALDOS METU.
Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,
Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,


Algimantas
2007-03-04 20:54:35



Algimantai, rašai,kad Tėvas tave moko kaip gauti informaciją tiesiogiai.Ar tai informacija per Atspindinčias
Dvasias?Pvz.,ar galima paprastam evoliuciniam žmogui pama-
tyti,arba išgirsti kas vyksta vietinės Visatos būstinėje,
arba Rojuje.Ar aiškeriagių mątymus reguliuoja asmeninis
Minties Derintojas?
Su meilę
Rūta.

RŪTA
2007-03-04 17:06:51



Sveiki, del klausimo apie paskirtį, jeigu tai to atspindėjimo atveju kūrinijoje tai akivaizdu kad "geras ryšys" kad ir internetas greitesnis visada praverčia. O jau kam panaudoti, tai labai daug kam, jei reikia galiu pavardint tiems kurie patys negali numanyti.
O apie informacijos gavimą per Minties Derintoją, galiu ir pagal save pasakyti, nors nelabai gaunu kokių ilgų mokymų, ar pats dažnai tuo naudojuosi galbūt. Kiek kiti klysta teigdami apie tokius "Dievo Tėvo kalbėjimus" mano kad jis nurodinėja ką daryti ar panašiai, tai taip nėra, visada yra ugdoma tvarinio laisva valia, viskas kaip suprantu vyksta per tai kad pateikiama kokia išmintis, o tada jau tvarinys suvokdamas ją gali pasirinkti pats kaip nori elgtis, ar vadovaudamasis išmintimi kurią pats suvokia, ar elgdamasis taip kaip būtų pasielgęs dar neišgirdęs kokios išminties. Ir nėra tai kažkoks vien tik dvasinis ugdymas vienam žmogui, visada Dievas yra mylintis visą šeimą savo tvarinių ir jis vedą į bendravimą tarpusavyje ir vienas kito supratimą, bendradarbiavimą. Ir jeigu ir keičiasi žmogus, tai jis kalbėdamasis su kitu žmogumi jau perduoda jam tai ką pats gavo, kažkuria prasme. Apibendrintai, visi tie minčių perdavimai yra tam kad pats žmogus geriau save suprastų, tai ką jis daro, nes galbūt pats nesupranta ką dabar veikia.
Taip pat man būna kad pasikartoja tie patys teiginiai ir klausimai. Būna nuraminimui skirti teiginiai, taip pat teiginiai apie susimąstymą apie aukštesnius o ir tokius giluminius ir pagrindinius dalykus kaip meilė (nors tas žodis painus, ir dabar gali būti neaišku kuria prasme apie jį aš kalbu), per įsiklausimą i širdies plakimą, per tai koks yra vidinis jausmas skirtingose situacijose. Per klausimus kas yra svarbiausia? Ir tada pats atsakai, iki tol galbūt visai pamiršęs kas tau svarbu ir kokie tavo tikslai. Esu klausęs ir Dievo ko jis nori, ar kas jam svarbu, jau nepamenu kaip, bet jis atsakė (tarkim) kad Nori mylėti visus. Ir į tokį posakį daug sutelpa, kai pagalvoji. Šiuo atveju aš nesu dar gal toks atviras kad labai išreikščiau meilę visiems, tuo tarpu vieną žmogų ypatingai myliu, ir atrodytų per tai patiriu ką apskritai reiškia mylėti. Kolkas tiek.
***
O apie vaizdinius, esu gal kažką panašaus labai trumpomis akimirkomis patyręs. Kaip visada geriausia yra kai protas labai ramus ir tai būna ryte, arba atsigulus lovoje ir atsipalaidavus. Kada savotiškai susitelkus 'vienu pastoviu dažniu' ir norint mamatyti kažkokį vaizdinį, būna tamsu tamsu, ir staiga akimis užmerktomis pamatai kokį vaizdinį. Retai labai tai darau, ir įsivaizduoju to sunkumą, taip pat nenusprendžiu ar tai yra būtent panašus būdas. Ir dar tas 'pastovus dažnis' atrodo yra kaip taškas kuriame sunku išsilaikyti o vis nuslystama tai perdaug i 'dešinę' ar į 'kairę'. Dar suprantu kad ir tie vaizdiniai turbūt yra iš mano pasamonės, o ne iš Minties Derintojo, bet kaip įsivaizduoju panašiu būdų gal ir jo vaizdiniai gaunami.

Vaidas
2007-03-04 12:28:45



Ačiū už paaiškinimą. Vis tik, kokio pobūdžio tai informacija ir koks praktinis jos pritaikymas mus visus supančioje žemiškoje aplinkoje. Kaip ją panaudojate toje socialinėje terpėje, į kurią visi esame "patupdyti"ir kuri vadinama "mūsų gyvenimu" . Ar tai yra svertai, kuriais turite galimybę įtakoti supančią aplinką ar tik jūsų paties individualistis dvasinis tobulėjimas?

Snakas
2007-03-04 10:57:10



Mano mielas sielos broli Snakai, jeigu tu atidžiau perskaitysi šitą temos išdėstymą, tada pamatysi, kad toks informacijos atspindėjimo mechanizmas yra naudojamas administruojant kūrinijos įvairius segmentus. Dėl to jį ir galima panaudoti tik tiems tvariniams, kurie su tokiu visatų valdymu yra betarpiškai susiję. Tačiau ir žmogui yra duota kai kas, nores iš esmės jam tai yra tik informacija, kad kūrinija turi net ir tokius informacijos perteikimo mechanizmus, kuriems nėra jokių laiko kliūčių, nes informacija akimirksniu pasklinda per šimtus tūkstančių šviesmečių iš bet kurio kūrinijos taško, ir ji pasklinda ne automatiškai, bet gyvų ir labai protingų ir mylinčių dvasių dėka, su kuriomis gali bendrauti tik tokio lygio dvasios, kurios turi tokį rangą, kuris ir įgalintų jas užmegzti tokį ryšį.
Tokia informacija žmogui padeda orientuotis, jog kūrinija nėra choaso išraiška, kad ten nieko niekas negali padaryti, nes nieko niekas apie ją nežino, o kad ji yra ORGANIZUOTA, KUR INFORMACIJA YRA LABAI IŠMINTINGAI VALDOMA IR PANAUDOJAMA KŪRINIJOS LABUI.
Tuo tarpu žmogus turi paties Tėvo dvasią, Minties Derintoją, ir būtent Minties Derintojo dėka žmogus ir gali informaciją tiek siųsti kitų žmonių Minties Derintojams, tiek iš jų Minties Derintojų gauti per savo Minties Derintoją informaciją per atstumą, net ir iš kitų planetų. Įskaitant ir vaizdą.
Kaip tik dabar, jau keletą mėnesių, mane ir moko Tėvas, kaip galėčiau gauti informaciją iš kitų vietų, ir kaip turėčiau matyti Minties Derintojo pateikiamą projekciją mano protui.
Tai nbaujas mano protui patyrimas, dėl to dar jį varginantis, nes tai dar sunkiau negu užmegzti gyvą ryšį su Minties Derintoju ir kalbėtis su Tėvu. Tačiau jau patyriau nuostabių dalykų ir šioje sferoje. Bet tia tik pati pradžia. Ir vėl viskas priklauso nuo mano asmneinių pastangų, kuo daugiau jų dėsiu, tuo labiau galėsių tiek matyti vaizdus, tiek pasiimti informaciją iš kitų šaltinių per Minties Derintojo veikimą.
Telydi tave ramybė.
Su broliška meile,

Algimantas
2007-03-04 10:42:03



Mielas Algimantai, norėčiau paklausti,ar jūs esate įvaldęs informacijos perteikimo mechanizmą iš vienos vietos atspindint bet kokio tvarinio tiek vaizdą tiek mintis? Ir kokia praktinė nauda ir prasmė iš to žmogiškai būtybei?

Snakas
2007-03-04 10:19:19




[Prisijunkite ir parašykite savo komentarą]
Spausdinti
Grįžti atgal