Forumas: temos peržiūra

Spausdinti

Klausimai urantams

Sveiki , norečiau visiems forumų dalyviams užduoti kelis paprastus klausimus :
Ar Jūs šiuo metu gyvenate tradicinėje šeimoje tai yra vyras ir žmona neišsiskyrę ?
Ar Jūs pasirinkote kitą kelią kuriuo nėjo Jūsų vyras ar žmona ir išsiskyrėte ?

Pirmoje eilėje į šiuos paprastus klausimus, labai tikiuosi gauti trumpus atskymus iš aktyviausių forumų dalyvių Janinos , Jurgitos , Petro, Julijos, Vitos , Irenos , Algimanto taip pat ir iš kitų žmonių skaitančių šiuos forumus.

Išanksto dėkoju už Jūsų bendravimą , šie klausimai manau labai aktualus , skleidžiant gėrį šeimose.

Pasiuntinys
Mielieji, perkėliau šį anonimo laiškelį su klausimais urantams į atskirą temą. Tačiau šis baimės pilnas mirtingasis bijo pasirašyti net savo TIKRĄ vardą, o man prireikė net kelerių metų, kad Forumą apvalyčiau nuo tokių savo tikrąjį vardą pasirašyti bijančių, tad dabar man teks apsispręsti, ar verta atsakinėti ANONIMUI, ar vis tik padaryti vieną išimtį, nors trumpam, o tada visą šią temą vis tik pašalinti, nes ji be tikrojo vardo to, kuris ir nori išgirsti atsakymus į jo pateiktus klausimus.

Telydi jus Kūrėjo Palaima ir Ramybė, ir mano Broliškas-Tėviškas apkabinimas.

Algimantas
2018-04-11 07:36:04

Komentarai

Na taip teisingas Laimos apibudinimas, dar nesubrendes vaikas, kuris visiskai nesupranta kas aplinkui vyksta. Ir labai liudna bet daugelis zmoniu sioje planetoje yra butent tokie. Ka gi cia ir daugiau klabeti. Kiekvienas tik savo individualiu atsiverimu ir tegali pakeisti si pasauli ir visa visata. Juk visa yra viena bendra sistema.

Ar savyje atrades Kureja, skaitantis Urantijos Knyga ar kita saltini kuriame ideta tiesa ir sviesa kada nors patikes kazkokiais paistalais kurie uzrasyti, atseit Pakyletos Motinos Marijos per Kim Michaels? tikrai ne. Nes kiekvienas savyje atrades Kurejo Dvasia visada klausosi savo viduje, i bet kokia tiesa atsiliepiancius virpesius ir labai gerai atskirs paistalus nuo tikroves, nes tai jaucia vidus, dvasinis gyvas atvertas vidus.

As irgi pasakau, kad nedalyvausiu jokiose diskusijose jokiais klausimais su zmonemis kurie nenori ir neturi noro pajudinti pirsta ir padeti pastangas tam, kad save istustinti nuo siela spaudziancio ir ja nelaisveje laikancio balasto, nuosirdziomis pastangomis ir gyvu pabendravimu su Kureju. As tikrai sakau, kad toks diskutavimas yra kaip diskutavimas tarp dvieju uzsienieciu, kurie ranku zenklais dar geiau, turbut, susikalbetu negu taip kaip siuloma diskutuoti apie dvasios dalykus. Dvasinis Kelias – Gyvasis Kelias yra individualios pastangos tai yra praktika o ne tauskalai. ir bet koks intelektualus suspindejimas matosi kiaurai nuosirdziam, save Kurejui atverusiam, zmogui. Yra individualios pastangos ir tada dalinimasis patyrimais tam, kad tie kurie nuosirdziai iesko neklaidziotu, bet gertu tuos patyrimus ir taikytu juos savo praktikoje, savo individualiame Gyvame Kelyje.

Sis Forumas ir Si svetaine yra pilna patyrimu, informacijos ir joje yra viskas ko reikia tam, kad bet kuris norintis ir dedanits pastangas savyje Kureja atrastu. O pasirinkimas kiekvieno asmeninis, nei vieno nepriversi aukstinti savo vibracijas ir pasauli pamatyti kitokioje sviesoje. As tai sakau ir patvirtinu savo patyrimu, nes kai atradau si foruma, ir sia svetaine, ir pradejau garbinti Rojaus Trejybe, taikyti tylos praktika, melstis uz kitu gerove, as savyje kalbant Kureja isgirdau labai greitai, ir pradejau girdeti is vidaus sklindancius Kurejo mokymus. Jais pasidalinau ankstesniuose sio forumo puslapiuose. Ir ta gali padaryti kiekvienas. Tereikia tik tikslingai ir nuosirdziai nukreipti savo energija ta linkme ir nuosirdziai, nesiekiant jokiu rezultatu praktikuoti tai kiekviena diena. PRAKTIKUOTI o ne apie tai paistalioti.

Savo si trumputi mokyma uzbaigziu senoves indijos isminties trupineliu. Ismintis ji ir Afrikoj ismintis.

Vien paistyt kas dharmas(Tiesa, Teisingumas, Dorybe)
Tai nest palankina
Jo paisyt
Sedet viduje

Ramybes, visokiariopos ramybes jums mylimi broliai ir seses – Proto, Dvasios, Kuno, Minciu. Ramybe yra viska keicianti busena.

ValdasA
2018-05-23 23:00:42



Mielieji, be šios Dvasinių Mokytojų rengimo svetainės niekada nesu sukūręs jokio kito puslapio, niekada jokiuose kituose facebook ar tweeter puslapiuose nedalyvavau ir nedalyvauju, ir jokios urantų organizacijos niekada nebuvo ir nebus, nors mane dar prieš daug metų būtent kauniečių urantų grupė ragino tokią įkurti, kad mes galėtume turėti didesnio poveikio, ir tada aš labai aiškiai ir kategoriškai jiems pasakiau - jokios organizacijos aš nesteigsiu NIEKADA, o jeigu ją įsteigsite jūs, aš jos nariu netapsiu niekada, tačiau jūs kiekivenas turite laisvą valią, ir galite steigti, ką tik norit, tačiau niekada tuomet jos nesiekite su manimi - tad kas ka įsteigia facebook ar tweeter manęs nedomina ir tai su manimi visiškai nesusiję.

Telydi jus Kūrėjo Palaima ir Ramybė, ir mano Broliškas-Tėviškas apkabinimas

Algimantas
2018-05-23 08:32:19



Ačiū Algimantai , kad paviešinote savo facebook puslapį . Ten iškarto yra trumpas aprašymas apie jūsų organizaciją .
Ten taippat galite ir daugiau pasiskaityti....
Šiame facebook puslapyje labai mažas lankomumas , galėtumėt daugiau tai pareklamuoti.

Nuoroda iš jūsų facebook puslapio, pradžiai susipažinkit :

http://www.kristustavyje.lt/html/klausimai_ir_atsakymai/praktinis_gyvenimas/knygos/urantija_ir_fantastines_knygos.php


Haris

Pasiuntinys
2018-05-23 01:03:26



Mielieji, Simono žinutę perkėliau čia, nes ja mėginama urantus grąžinti į mūsų anksčiau nueitą žemesnį laiptelį, kada dar nebuvome patyrę dvasinio Kūrėjo - Rojaus Trejybės-AŠ ESU - mūsų visų - ir kiekvieno asmeniškai - Tėvo ir Motinos atradimo savyje, kada dar nebuvo net gyvosios Rojaus Trejybės-AŠ ESU ŠVENTOVĖS ir Rojaus Trejybės-AŠ ESU garbinimo ir šlovinimo Gyvųjų Pamaldų, todėl tokia atskira tema šiandien jau būtų mūsų pačių proto degradavimo pasireiškimas mūsų svetainėje, kur aš rengiu būtent Dvasinius Mokytojus, kuris pirmiausia reikalingas VISIEMS, o ne VIEN TIK intelektualūs ir tušti, energiją eikvojantys ir nieko neduodantys dvasiai - ASMENYBEI - būreliai, susitikimai, ir postringavimai.
O tau, mielas Simonai, siūlau aplankyti mano buvusių mokinių, kurie pabijojo įžengti į Gyvąjį Kelią ir dėl to iš baimės taip ir pasiliko savo sustingusio proto sprendimo KLAIDOJE, ir dėl to sprendimo IR ĖMĖ SAVO PROTU DEGRADUOTI - IR TOLIAU DEGRADUOJA - įkūrė man alternatyvų Forumą, tad gali lankytis tame Forume, ir ten turėtų ir būti aptarinėjama tik Urantijos Knyga, ir tik intelektualiai, nes tie broliai ir sesės yra akli ir kurti dvasia. Jie vien tik tokiomis intelektualiomis nuostatomis realiai trukdo sau patiems - neleidžia pabusti savo asmenybei, kuri yra Kūrėjo - Rojaus Trejybės-AŠ ESU - jiems padovanota DVASINĖ asmenybė. Dar daugiau, tokiu savo elgesiu jie net jau paneigia Kūrėjo - Rojaus Trejybės-AŠ ESU - Evoliucinį Planą - Evoliuciją Tikrovėje - nes kūrinijoje - visoje kūrinijoje - VISA KO PAGRINDAS YRA DVASIA, VISOS KURINIJOS PAGRINDAS YRA DVASINIS-ENERGINIS, o PER SAVYJE ASMENIŠKAI IR REALIAI ATRASTĄ KŪRĖJĄ - MŪSŲ - IR KIEKVIENO - TĖVĄ IR MOTINĄ - VIS LABIAU HARMONIZUOJAMAS intelektualiu ir dvasiniu energiniu lygiu kiekvienoje išsivystymo pakopoje garbinant ir šlovinant DVASIOS ŠALTINĮ IR CENTRĄ, kuris ir yra Pats Dvasia. O tu nori vien tik intelektą lavinti ir pildyti sausais skaičiais ir formulėmis iš Urantijos Knygos be Gyvojo Vandens ir be Gyvosios Duonos DVASIAI - ASMENYBEI.

ŠIANDIEN urantams jau būtų KVAILYSTĖ lavinti intelektą be dvasinio pamato - be savyje atrasto Kūrėjo - Rojaus Trejybės-AŠ ESU - mano - ir kiekvieno TĖVO ir MOTINOS, PAČIŲ MYLIMIAUSIŲ ASMENŲ MAN ŠIRDYJE.
Būtent ir tave, Simonai, taip pat mylėdamas, sakau - neklaidžiok, O STUDIJUOK NE TIK URANTIJOS KNYGĄ, BET IR KITUS MŪSŲ DVASINIUS ŠALTINIUS - Jėzaus Kristaus KALBU JUMS VĖL, Rojaus Trejybės apreiškimų knygas AKIMIRKOS AMŽINYBĖ, GYVOJI TYLA, ir MANO MOKYMUS. Kalbėkis nuoširdžiai, kreipdamasis į Tėvą ir Motiną - Rojaus Trejybę-AŠ ESU, ir pats praregėsi ir išgirsi savo dvasinės asmenybės Balsą viduje, kurį dabar nuslopina tavosios tapatybės informacijos prigrūstas ir pasimetęs chaose intelektas.
O Urantijos Knygos teiginius mes ir aptariame - savo mokymais juos paversdami - Rojaus Trejybės-AŠ ESU gyvojoje šventovėje. Kaip ir čia - urantų Forume - niekas tau netrukdo tą daryti - siūlyk savo temas, parodyk savo sampratas savo pateikiamais mokymais ir pirmyn į tavosios asmenybės tapatybės aukštesnio laiptelio įsisavinimą, ką aš nuolat ir Rojaus Trejybės-AŠ ESU gyvojoje šventovėje sakau urantams - rašykite į savo Forumą, diskutuokite.
Telydi jus Kūrėjo Palaima ir Ramybė, ir mano Brolilškas-Tėviškas apkabinimas.
Laba diena,

Mano vardas Simonas. Esu perskaitęs Urantijos knygą nuo pradžių iki galo kol kas tik vieną kartą. Šiuo metu skaitau antrą kartą. Tam skiriu daug laiko ir pastangų. Manau, jog naujų skaitytojų, kurie dar nėra itin įsigilinę į knygą ir tik pradeda kaupti žinias, tačiau kuriems tai yra svarbu, yra ne vienas. Norėčiau pasiteirauti ar būtų norinčių (esant poreikiui) susitikti ir pasidalinti savo mintimis, supratimu ir padiskutuoti apie įvairias knygos įžvalgas. Būtų tikrai įdomu išgirsti visų nuomones. Norėtųsi koncentruotis tik į Urantijos knygą bei intelektualų šios knygos suvokimą visas kitas knygas ar su tuo susijusias bei atliekamas dvasines praktikas palikti kitų tam skirtų grupių diskusijoms. Jau yra keletas bendraminčių, kurie išreiškė norą reguliariai bendrauti ir diskutuoti. Tuo tikslu taip pat sukurta ir grupė pavadinimu “Urantija” socialiniame tinke Facebook. Mano kontaktai: simonasjurgionis@gmail.com

Algimantas
2018-05-22 15:10:52



Labai liudna, kad neuzauges iki vaisiu stalo vaikas bando uzlipti ant stalo ir sutrypti visas vaises padovanotas Kurejo kiekvienam nuosirdziai iskanciam vaikeliui. Gyvulinio proto vedamas bando tapti aukstesniu uz kiekviena ir pakliuves i nepazystama aplinka nori pasirodyti labai protingu. Is vienatves nori atkreipti kitu demesi i save nepajudines net pirstelio, kad uzaugtu bent vienu laipteliu auksciau gyvulines prigimties. Sugrysk i save, pabuk tyloje ir atrask Kureja savo viduje. Istirpes Kurejo Meileje ir visas problemas isspresi, mielas Hari. Apkabindama tave linkiu deti pastangas, keistis ir augti su meile, o ne ieskoti kituose sapelio akyje. Linkiu sekmes ir aciu, kad mus stiprini. Matant tavo klaidziojima ir nusigrezimas nuo Kurejiskos tiesos dar labiau norisi susilieti i GYVA KOMUNIJA SU ROJAUS TREJYBE AS ESU. KUREJAS MUMS VISIEMS TIK IR DOVANOJA MEILE, GERI, GROZI IR AUGIMA DRAUGE KURINIJOS SEIMOJE. O jeigu to dziaugsmo nejauti savo aplinkoje nesistenk ieskoti kituose savo problemu sprendimo, o keiskis pats is vidaus. Visos nesekmes eina is tavo pacio vidaus. Kuo sia akimirka gyveni savo mintyse, ta jau turi sekancias dienas. Priezasties veiksmo pasekmes desnis- ka duodi ta ir gauni. Susimastyk ir sekmes gyventi savo viduje Kurejo surastoje Meileje.
Su meile Laima.

LaimaJAV
2018-05-22 07:00:45



Algimntai , Valdai , jūs aiškiai pasakote , kad visi kiti neinantis šiuo keliu pasirenkatys laisva valia kitą kelią išnyks . Čia grynai džigadistų principasas kurie nori užkariauti visą pasaulį.
Valdai , nieko negali pasakyti apie savo šeimą , kuri jau senai turbut išardyta.
Manau tikrasis dievas tikrai pasirinks tikrąjį gėrį ir visi kiti neišnyks .
Kodėl jūs bendraujat su manim kaip su kokiu priešu , aš paprasčiausiai diskutuoju man rūpimais klausimais apie išdrąskytas šeimas ir tai vadinamu gėriu.
Nebijokit viešumo , tik taip galima surasti tikrą atsakymą į įvarius iškilusius klausimus. Sukurkit urantų puslapį facebooke , plačioje auditorijoje galėsim plačiau padiskutuoti urantams iškilusiais klausimais. Dėl ko taip nepadaroma ?

Haris

Pasiuntinys
2018-05-21 23:04:09



Dar pridursiu,
Suvokti mokytojo, koks jis tu nesugebėsi tokiu savo žvilgsniu nes matysi viską iškreiptai, matysi savo paties idas, taip deja veikia Mokytojas kuris yra dalis amžinybės, nes joje yra ištirpdęs savo vidų. Kol žvilgsnis neatvertas viskas ka matysi bus tik tavo nelygiai ir paklaidžiai tekančios energijos atspindys, taip veikia gyvenimas tiesindamas iliuzini tavo žemesnes asmenybes dalies pasireiškimą, taip veikia ir mokytojas ir bet kuris kitas savo vidų atvėręs Kūrėjui žmogus - asmuo. Tik tada kai atrasi savo sielos protą ir Kūrėja savo viduje, tik tada suvokia tikras mokytojo elgesio priežastis ir tik tada pradėsi matyti ir suprasti kas gi jis yra tad mojytojas, nes... ha ha, pats juo tapsi. Ir tik tiek ir galėsi giliau regėti kitus kiek į save pasinėrusi ir save atversi pats.
Šis gyvasis kelias yra patyrimu, dažniau vidiniu, kaupimo kelias ir jis yra kiekvieno individo asmeninis žengimas kartu su Kureju. Tu gali atsirasti su pačiais šviesiausiais asmenimis, bet jei tavo viduje tamsa, ir tu nesistengi jos sklaidyti, atpalaiduoti ir apšviesti, aplinkos šviesa mažai tegalės tave apšviesti. Jei atsidursi net pačiame Rojuje, be patirties ir atsivėrimo, nieko tu ten nepamatysi ir nepajausi
Taigi, taip yra sutvarkyta kūrinija, visur reikalingos pastangos, o pradiniame šiame pasaulyje kartai jos atrodo ir skausmingos nes žengiant link savęs reikia atsisakyti visko, kad paskui viską atrasti per nauja, bet čia visiems skirtingai. Gyvulinius žmogaus pradas puola į panika ir tirta iš baimes kai pradėti riboti jo pasireiškimą ir ji nutildai, atrodo kad kraustaisi iš proto, juk iš tikrųjų taip ir yra, perėjimas nemalonus.

Sėkmės ir RAMYBES tau Hari ir visiems mano mylimiems broliams ir sesems. Ramybe yra tas garantas kuris veda į vis gilesni atsivėrima. Neveltui mokytojas rašo, “Telydi jus ramybe.., ir Jėzus sako “Duodu jums ramybe, palieku jums savo ramybe”.
Tik proto ramybėje įmanoma gyventi čia ir dabar, šioje akimirkoje ir jausti gyva Kūrėjo tekėjimą per asmenybe, gyvenant žemesnes savo gamtos energijoje esi praeities problemose, lygindamas ir vis pergyvendamas praeiti arba baimėje dėl ateities. Tai vadinasi iliuzija. Tik būnant čia ir dabar būsenoje gali pajausti gyvybe ir tikrove Kūrėja, jo mokymus ir vedimą ir ne kitaip. O kaip to siekti tai čia jau vėl pastangos pastangos pastangos, atsiveriant vis labiau ir gyvenant ramybėje, čia ir dabar.

Tai ir telydi jus visus Kūrėjo Rojaus Trejybes-AŠ ESU ramybe ČIA IR DABAR.

ValdasA
2018-05-18 13:46:26



Hari, na ir Kas kad tu sužinosi kažką apie urantų šeimas, ka tau tai duos? Ogi nieko. Diskutuoti apie šita kaip tu vadini religija... o ka gi čia diskutuoti. Mes esame Rojaus Trejybes vaikai garbinantys Rojaus Trejybe-AŠ ESU. Darom tylos praktika, meldžiam gerovės visai kūrinijai, visiems jos segmemtams. Skleidžiam šviesa darbais ir žodžiais, ir dar atverdami save ir atsiverdami Kūrėjui susiliejame su Juo ir prisipildom Jo gyvos energijos – meiles. O tada skatinami tos meilės pasireiškiame savo aplinkoje visu gerovei. Tai kad mes tokie esame yra gerai aplinkai ir visam šitam pasauliui ir ji praturtiname savo buvimu. O tada mes dalinamės savo patyrimais, vidiniais ir visuomeniniais kad praturtinti ir kitus, tuos kurie pasiruošę tokia energija ir tiesas priimti. Tuos kurie trokšta šitos energijos ir nežino kaip ir kur jos gauti. Vat tiek ir diskusijų o ką dar galima parasyti facebooke? Mums nereikalingi pasekėjai ir mes neturime jokio tikslo kažką įkalbinėti ar prievartauti, kad ateitų į gyva bendra urantu bendravimą ir susijungimą su Kūrėju. Mes tik žinome, kad tik tada kai nušvis ir nuoširdžiais taps daugelis planetos žmonių, tai tada ir bus mūsų darbas daromas, be tai tęsis su mumis ir kituose pasauliuose ir net per visa amžinybe mes darysime viena ir ta pati – BŪSIME, gyvi Rojaus Trejybes-AŠ ESU VAIKAI ( ne darysime kažką bet būsime)

YRA skirtumas tarp nurimusio savyje ir Saltini atradusio žmogaus ir Šaltinio savyje neatradusio. Tu skirtumu aš priskaičiavau daug, ir tie skirtumai, deja, man tikrai nuosirdziai kartais liūdna, neleidzia susikalbėti su žmonėmis Kūrėjo savo viduje neatradusiais. Dėl to yra šeimos, konfliktai ir karai plačiai paplitę ir persmelke visas šios planetos visuomenes. Ką darysi. Dirbam ir mes ir gal kiti.

Prieš atrandant gyvąjį kelia 20 metu meditavau, kartojau mantras, praktikavau Joga, skaičiau Bjagavadgita, Korano ir viską kas po ranka patekdavo geriau į save nes ieškojau ieškojau ieškojau, jaučiausi našlaičių. Kai atradau Gyva Kūrėja savyje nebeieškau, džiaugiuosi gyvenimu su Jais.
Kuo toliau eini tai matai, kad didėja tarpas, patirtinis, kalbos, suvokimo tarpas su kitais žmonėmis, bet vistiek lieji Kūrėjo šviesa visiems to ieškantiems taip kaip pats Kūrėjas iš vidaus diktuoja kiekvienam Jo vaikui, kantriai aiskiai ir suprantamai. Bet, kad tas vaikas nepasiima, arba neturi tos vietos savo smegenyse kuri ta informacija ir šviesa gali priimti, tai čia jau ne skleidėjo reikalas, atsiverti reikia savo siela daugiau, primamciajam.

Patariu Hari nešvaistyk laiko. Jau šiandien.
1. Pasimelsk nuosirdziai už ką nors, taip suaktyvinsi energijos tekėjimą per savo siela iš vidaus į išore.
2. Išsikalbėk nuoširdžiai Kūrėjui, taip ištuštinsi savo vidų ir Kurejas po truputi užpildys ji savimi, savo gyva energija.
3. Tada lik savo proto tyloje tiek kiek gali. Net ir dienos metu išlaikyk protą ramu. taip viena diena išgirsi Kūrėją į tavo vidų kalbant.
O tada mielas drauge grįžk čia ir pasidalink savo patyrimais kaip ta daro ir kiti čia nuosirdziai besilankantys. Vat tai ir visas facebookas.
Geros amžinybės :)

ValdasA
2018-05-18 11:40:23



Mielas Hari, tu taip ir nesuvoki, kur patekai - į dvasinių mokytojų rengimo svetainę - vienintelę pasaulyje - ir vienintelės gyvosios ir apreikštosios dabar esančios planetoje religijos -Rojaus Trejybės-AŠ ESU religijos - svetainę. Pateikęs tokį faktą tiesiog konstatuoju Tikrovę. Visi kiti tikėjimai yra ritualų- negyvų ritualų - atlikimas, ir tiek, todėl jie visi išnyks, ir bus tik gyvoji Rojaus Trejybės-AŠ ESU RELIGIJA - TIKROVĖ. Ir tada jokių šeimose skyrybų nebebus - bus Gyva Dieviška Meilė vyro žmonai, žmonos vyrui, vaikams, vaikų tėvams, nebus jokių konfliktų, jokių žudymų - medžioklių, žvejybų, alkoholizmo, narkomanijos, konkurencijos - bus bendradarbiavimas brolystėje tiek šeimose, tiek mokykloje, tiek ekonomikoje, tiek gatvėje. Ir tai bus vien dėl to, kad kiekvienas bus atradęs dar vaikystėje, tėvų išmokytas, kaip tą padaryti, savo Rojaus Tėvus - Rojaus Trejybę-AŠ ESU savo viduje.

O pamatyti atsakymų būtent į tavo pateiktus klausimus tau taip ir neužteko kantrybės, kad perskaitytum mano pateiktas citatas su platesniu kontekstu iš Urantijos Knygos epochinio apreiškimo, o ne mano knygos, nes ji yra tiek pat ir tavo, ir visų Knyga - visos žmonijos Ateities Knyga. Taigi Jėzus irgii slėpė Paskutinės Vakarienės vietą, ir apaštalams nelelsdavo pasakoti kitiems savo bičiuliams, ką jis pasakydavo asmeniškai kiekvienam, net ir išgydęs žmogų, liepdavo to niekam nepasakoti.

O tu, mielas Hari, esi iš anų laikų - Jėzaus laikų- priekabiautojas, tik 21-ojo amžiaus Lietuvoje, bet nuo to esmė - priekabiavimo turinys - nė per nago juodymą nepasikeitė - tu nori tik kenkti Šviesai ir Meilei - Kūrėjui - net nesuvokdamas prieš ką tu bergždžiai užsimojai, tu nori tik kenkti, ir jau piktybiškai vis kartoji tą patį tau atsakytą klausimą. Žinok, tokiu elgesiu tu baudi save, nes tavo paties viduje esantys žemo dažnio virpesiai verčia tavo organizmo kiekvieną ląstelę veikti padidintos įtampos terpėje, nes taip tu elgiesi ir kitose vietose, o Kūrėjas tokios nuolatinės įtampos ląstelei nenumatė, tad ląstelė tokios nuolatinės įtampos tikrai negali ištverti, ir ji gindama pati save, deja, pradės išsigimti - o tai jau bus kančių ir skausmų pradžia fiziniam organizmui.
Bet gi kiekvienas turime laisvą valią, ir patys asmeniškai nusprendžiame, kokie gyvenimo prioritetai tinka asmeniškai - ir pasekmės būtent ir atitinka tuos mūsų priimamus sprendimus. Tad ir tu, mielas Hari, visada būk su Kūrėju, o ne priekabiauk prieš Kūrėją.

Telydi jus Kūrėjo Palaima ir Ramybė, ir mano Broliškas-Tėviškas apkabinimas.

Algimantas
2018-05-18 00:33:53



Algimanatai , taip ir tikėjausi ,kad jūs pridėsit pastraipų iš savo knygos . Aš klausiau koks kitas tikėjimas mokina nuslėpti , nesakyti tiesos , buti neviešam , užsidariusiam savo rate , neklausyti kitų nuomonės .
Kas tai yra dogmos , šitą žodį labai dažnai vartojate savo pastraipuose . Susidaro tokia nuomonė , kad jūs pilate ant kitų religijų purvą siekdamas savo pasiekėjų. Kas čia yra politika , kaip partijos viena kitą šmeižią siekdamos rinkėjų ? Įsivaizduokit , kaip tai atrodo žmogui kuris turi savo nuomone , o ne vien tai ką jam teigia .

Valdai , susitikimo vieta tai nėra esmė , tai galima sužinoti labai greitai , aš tik noriu sužinoti po truputi koks yra jūsų mokytojas .
Valdai , norėčiau jūsų paklausti ar gyvenat santuokoje , ar turit vaikų . Jeigu gyvenat santuokoje , ar kartu su žmona einat į šiuos mokymus ?

Kodėl nebūtų galima pradėti diskutuoti socialiniuose tinkluose tokiuose kai facebook apie šį tikėjimą , kaip tai daro kiti tradiciniai tikėjimai , ar dėl kažkokių priežasčių to daryti negalima ?


Haris

Pasiuntinys
2018-05-17 23:22:20




[Prisijunkite ir parašykite savo komentarą]
Spausdinti
Grįžti atgal