Forumas: temos peržiūra

Spausdinti

Klausimai urantams

Sveiki , norečiau visiems forumų dalyviams užduoti kelis paprastus klausimus :
Ar Jūs šiuo metu gyvenate tradicinėje šeimoje tai yra vyras ir žmona neišsiskyrę ?
Ar Jūs pasirinkote kitą kelią kuriuo nėjo Jūsų vyras ar žmona ir išsiskyrėte ?

Pirmoje eilėje į šiuos paprastus klausimus, labai tikiuosi gauti trumpus atskymus iš aktyviausių forumų dalyvių Janinos , Jurgitos , Petro, Julijos, Vitos , Irenos , Algimanto taip pat ir iš kitų žmonių skaitančių šiuos forumus.

Išanksto dėkoju už Jūsų bendravimą , šie klausimai manau labai aktualus , skleidžiant gėrį šeimose.

Pasiuntinys
Mielieji, perkėliau šį anonimo laiškelį su klausimais urantams į atskirą temą. Tačiau šis baimės pilnas mirtingasis bijo pasirašyti net savo TIKRĄ vardą, o man prireikė net kelerių metų, kad Forumą apvalyčiau nuo tokių savo tikrąjį vardą pasirašyti bijančių, tad dabar man teks apsispręsti, ar verta atsakinėti ANONIMUI, ar vis tik padaryti vieną išimtį, nors trumpam, o tada visą šią temą vis tik pašalinti, nes ji be tikrojo vardo to, kuris ir nori išgirsti atsakymus į jo pateiktus klausimus.

Telydi jus Kūrėjo Palaima ir Ramybė, ir mano Broliškas-Tėviškas apkabinimas.

Algimantas
2018-04-11 07:36:04

Komentarai

Jiems valgant skurdžią vakarienę, Petras paklausė Mokytojo, “Kiek ilgai mes pasiliksime ant šito kalno atskirai nuo savo sielos brolių?” Ir Jėzus atsakė: “Tol, kol jūs pamatysite Žmogaus Sūnaus šlovę ir sužinosite, jog viskas, ką aš jums esu sakęs, yra tiesa.” Ir jie sėdėdami prie rusenančio laužo žarijų šnekėjosi apie Liuciferio maišto reikalus iki apgaubė tamsa, ir apaštalų akys ėmė merktis, nes savo kelionę tą rytą jie buvo pradėjo labai anksti.(1753-03)
Kada šie trys greitai užmigo ir pamiegojo apie pusvalandį, tada juos netikėtai pažadino netoli sklindantis traškesys, ir dideliam savo nustebimui ir siaubui, apsidairę aplink save, jie pamatė Jėzų draugiškai besikalbantį su dviem spindinčiomis būtybėmis, apsirengusiomis dangiškojo pasaulio šviesos apdarais. Ir Jėzaus veidas ir forma švietė dangiškosios šviesos spindesiu. Šitie trys šnekėjosi keista kalba, bet iš kai kurių pasakytų dalykų, Petras klaidingai pamanė, jog šios būtybės su Jėzumi yra Mozė ir Elijas; tikrovėje tai buvo Gabrielis ir Tėvas Melkizedekas. Dėl to, kad Jėzus paprašė, fiziniai kontrolieriai pasirūpino, jog šitą sceną pamatytų ir apaštalai. (1753-04)
Šie trys apaštalai buvo taip smarkiai išsigandę, kad jiems ilgai negrįžo nuovoka, bet Petras, kuris atsigavo pirmasis, tarė, kada akinanti vizija, buvusi prieš juos, palaipsniui išnyko ir jie pamatė Jėzų stovintį vieną: “Jėzau, Mokytojau, gerai, kad mes čia pabuvome. Mes džiaugiamės, kad pamatėme šitą šlovę. Mes nenorime leistis žemyn į tą nešlovingą pasaulį. Jeigu tu nori, gyvenkime čia, o mes pastatysime tris palapines, vieną tau, kitą Mozei, ir trečią Elijui.” Ir Petras taip pasakė, nes buvo pasimetęs, ir dėl to, jog kaip tik tuo momentu jam į galvą nieko daugiau neatėjo.(1753-05)
Petrui vis dar tebekalbant, prisiartino sidabro spalvos debesis ir sustojo virš jų visų keturių. Dabar apaštalai labai išsigando, ir kada jie parkrito veidu žemyn, kad pagarbintų, tada jie išgirdo balsą, tą patį, kuris buvo kalbėjęs Jėzaus krikšto proga, tariantį: “Tai yra mano mylimas Sūnus; klausykite jo.” Ir kada debesis išnyko, tada Jėzus vėl buvo vienas su šitais trimis, ir jis pasilenkė ir palietė juos, tardamas: “Kelkitės ir nebijokite; jūs tikrai pamatysite didingesnių dalykų už šitą.” Bet apaštalai iš tikrųjų buvo išsigandę; šis trejetas tylėjo ir mąstė rengdamasis nusileisti nuo kalno likus nedaug laiko iki pusiaunakčio. (1753-05)

Kol nuo kalno nebuvo nusileista maždaug pusė kelio, tol nebuvo ištarta nė žodžio. Tada pokalbį pradėjo Jėzus pastebėdamas: “Žiūrėkite, kad nepasakotumėte nė vienam žmogui, net ir savo sielos broliams, ką pamatėte ir išgirdote ant šio kalno tol, kol Žmogaus Sūnus nebus prisikėlęs iš mirusiųjų.” Šiuos tris apaštalus pritrenkė ir suglumino Mokytojo žodžiai, “kol Žmogaus Sūnus nebus prisikėlęs iš mirusiųjų.” Jie taip neseniai buvo vėl patvirtinę savo įtikėjimą į jį kaip į Išvaduotoją, Dievo Sūnų, ir jie ką tik savo pačių akimis jį matė pakeistos formos šlovėje, ir dabar jis ėmė kalbėti apie “prisikėlimą iš mirusiųjų”!(1754-01)

Dovydas Zabediejus, per savo slaptus agentus Jeruzalėje, buvo iki galo informuotas apie tai, kaip vystėsi planas Jėzų suimti ir nužudyti. Jis žinojo viską apie Judo vaidmenį šitame sąmoksle, bet šių žinių jis niekada neatskleidė nei kitiems apaštalams, nei kuriam nors iš mokinių. Iškart po pietų jis iš tikrųjų pasivedė Jėzų į šalį ir, sukaupęs drąsą, jo paklausė, ar jis žino – bet toliau savo klausimo jis taip ir nebeužbaigė. Mokytojas, pakėlęs ranką, sustabdė jį, sakydamas: “Taip, Dovydai, apie tai aš žinau viską, ir aš žinau ir tai, kad ir tu žinai, bet žiūrėk, kad to nepasakotum nė vienam žmogui. Tiktai savo širdyje neabejok, jog galiausiai triumfuos Dievo valia.”(1932-06)
Šitą pašnekesį su Dovydu nutraukė pasiuntinio iš Filadelfijos atvykimas, atnešusio žinią, jog Abneris sužinojo apie sąmokslą nužudyti Jėzų ir klausia, ar jam reikėtų vykti į Jeruzalę. Šitas bėgikas į Filadelfiją išskubėjo su šitokia žinia Abneriui: “Tęsk savo darbą. Jeigu aš paliksiu jus materialiame kūne, tai tiktai dėl to, jog galėčiau sugrįžti dvasioje. Aš jūsų tikrai neapleisiu. Aš tikrai su jumis būsiu iki galo.”(1933-01)
Maždaug šiuo metu Pilypas priėjo prie Mokytojo ir paklausė: “Mokytojau, kadangi Perėjimo šventimas artėja, tai kur tu norėtum, kad mes paruoštume šventinį valgymą?” Ir kada Jėzus išgirdo Pilypo klausimą, tada jis atsakė: “Eik ir atvesk Petrą ir Joną, ir aš jums duosiu nurodymus dėl vakarienės, kurią mes valgysime drauge šią naktį. Kai dėl Perėjimo šventės, tai jūs turėsite tą apsvarstyti po to, kai iš pradžių mes būsime padarę šitą.”(1933-02)
Kada Judas išgirdo, kaip apie šiuos reikalus Mokytojas kalbėjosi su Pilypu, tada jis prislinko arčiau, kad nugirstų jų pašnekesį. Bet Dovydas Zabediejus, kuris stovėjo netoli, priėjo ir įtraukė Judą į pokalbį tuo metu, kada Pilypas, Petras, ir Jonas nuėjo į šalį, kad pasišnekėtų su Mokytoju.(1933-03)
Jėzus tarė šitiems trims: “Eikite nedelsiant į Jeruzalę, ir kai eisite per vartus, tuomet sutiksite vyrą, nešantį vandens ąsotį. Jis užkalbins jus, ir tada jūs iš tikrųjų nueikite drauge su juo. Kada jis palydės jus iki vieno namo, tada drauge įeikite į jį ir paklauskite tų namų šeimininko, ‘Kur yra tas svečių kambarys, kuriame Mokytojas su savo apaštalais turi valgyti vakarienę?’ Ir kada jūs šitaip pasiteirausite, tai šitas namų šeimininkas parodys jums didžiulį viršutinį kambarį, visą sutvarkytą ir paruoštą mums.”(1933-04)
Kada apaštalai pasiekė miestą, tada netoli vartų jie sutiko vyrą su vandens ąsočiu ir nusekė paskui jį iki Jono Morkaus namo, kur šio vaikino tėvas sutiko juos ir parodė jiems viršutinį kambarį, paruoštą vakariniam valgymui.(1933-05)
Ir visa tai įvyko dėl to, kad Mokytojas buvo susitaręs su Jonu Morkumi per ankstesniosios dienos popietę, kada jie buvo vieni kalnuose. Jėzus norėjo būti tikras, kad tuo metu, kada jis paskutinį kartą valgys drauge su savo apaštalais, niekas netrukdys, ir turėdamas omenyje, jeigu apie jų susirinkimo vietą Judas sužinotų iš anksto, tai jis galėtų susitarti su jo priešais jį suimti, dėl to su Jonu Morkumi jis sudarė šitą slaptą susitarimą. Šitokiu būdu Judas nieko nesužinojo apie jų susirinkimo vietą tol, kol į ten neatėjo drauge su Jėzumi ir kitais apaštalais.(1933-06)
Dovydas Zabediejus turėjo sutvarkyti daug reikalų su Judu, taip, kad jam buvo lengvai užkirstas kelias sekti paskui Petrą, Joną, ir Pilypą, ką jis taip troško padaryti. Kada Judas padavė Dovydui tam tikrą sumą pinigų maistui, tada Dovydas jam tarė: “Judai, ar nebūtų geriau, esant tokioms aplinkybėms, kad tu man iš anksto duotum šiek tiek pinigų visiems mano realiems poreikiams?” Ir po to, kada Judas minutėlę pasvarstė, jis atsakė: “Taip, Dovydai, aš manau tai būtų išmintinga. Iš esmės, turint omenyje neramią padėtį Jeruzalėje, manau, kad man geriausia būtų tau perduoti visus pinigus. Prieš Mokytoją jie rengia sąmokslą, ir jeigu kas nors atsitiktų man, tai jūs nebūsite suvaržyti.”(1933-07)
Ir šitaip Dovydas gavo visus apaštališkus grynuosius pinigus ir kvitus už visus piniginius indėlius. Apaštalai apie šitą perdavimą sužinojo tik kitos dienos vakare.(1934-01)
Buvo maždaug pusė penkių, kada sugrįžo šie trys apaštalai ir informavo Jėzų, jog vakarienei viskas parengta. Mokytojas iškart pasiruošė savo dvylika apaštalų vestis taku iki Betanės kelio, o toliau į Jeruzalę. Ir tai buvo paskutinioji kelionė, kurią jis kada nors atliko drauge su visais dvylika. (1934-02)

Algimantas
2018-05-17 13:18:01



Hari to Hari, nu taigi jeigu tu ištikrųjų būtum nuoširdus tai tu jau seniai būtum pakeles telefona ir paskambinęs kad sužinotum ta vieta kur garbinimas vyksta. Bet juk tau svarbiau vesti visus iš kantrybes, įrodinėti savo tiesas, kelti nereikalingas bangas, kurios tik sužemina energitinius virpesius. Ar tu visur atėjęs darai savo tvarka?

Priedo paaiškinsiu. Cia ne Algimanto kaprizai nesakyti tau to ko tu prašai, bet taip veikia energija, visatos dėsniai. Jeigu tu būtum nuoširdus ir ištikrųjų siektum dvasiniu tiesu ir informacijos, tau net į galva neateitų rašinėti ir reikalauti to ko tu prašai. Bet, kokia tavo priežastis tokia tau ir pasekmė ar nematai?

Ir kol nuosirdziai nepradėsi domėtis ir ieškoti, tol tavo elgesys ir minties veikimas diktuos tau vat tokį elgesį kuris savo veikimu negales žengti ten kur jau yra, nuo nei vieno ne paslėptas, nei adresas nei informacija ir kelias.

Linkiu tau ir visiems ramybes. Atpalaiduoti protą, nustoti be reikalo reaguoti. Ir laikyti ji ramybėje, nes tai ir yra kelias į tikraji dieviškąjį save. Kitokio tiesiog nėra.

ValdasA
2018-05-17 11:31:11



Algimantai , kokiame tikėjime Kristus mokino kažką nutylėti ,meluoti, nesakyti tiesos , turėti paslapčių?
Niekad negirdėjau , kad tokių tikėjimų kaip Ortodoksų , Katalikų , Musulmonų būtų slepiami Bažnyčių adresai ar susitikimo vietos.

Džihadistai bendraudami su savo grupuočių nariais bendrauja paslapčiomis nenurodydami susitikimo vietų , su kiekvienu mokiniu atskirai , kad galėtų paveikti netrukdomai kiekvieno psichologiją .Šita jūsų sistema labai panaši .


Manau , mes toliau ir toliau studijuosime jūsų teigiamas mintis , aišku jeigu jūs neištrynsite mano parašymų iš savo tinklapio .


Haris

Pasiuntinys
2018-05-17 10:17:38



Taip, ir Jėzus daug ko negalėjo sakyti tiems, kurie nebuvo nuoširdūs savo tikslais ir turėjo kitokių siekių, o ne nuoširdaus Dievo pažinimo, ko būtent ir mokė Jėzus. Ir net savo apaštalams negalėjo sakyti visko, dėl to jis daug bendraudavo asmeniškai su kiekvienu apaštalu, kurie ateidavo prie jo su klausimais. Būtent tą ir aš darau bendraudamas su urantais irgi asmeniškai, dėl to galiu daug daugiau pasakyti asmeniškai, kas tinka ir reikalinga būtent tam urantui ar urantei, o ne Forume pateikdamas savo mokymus visiems. Tai - skirtingo lygio bendravimas - reikalingas ir vienas, ir kitas, kaip vienas kitą papildantis.
Ir dar daugiau - net ir bendraudamas asmeniškai su urantais vis tiek negaliu daug ko sakyti, kad jų neapakinčiau ar neišgąsdinčiau, kol jis ar ji patria iššūkių būtent ant tokio konkretaus dvasinio Gyvojo Kelio laiptelio.
O kaip gauti knygų, paskaityk trečią iš viršaus puslapį kairėje ekrano pusėje - Kur įsigyti apreiškimus Urantijos Knyga, Rojaus Trejybė AKIMIRKOS AMŽINYBĖ, ir Jėzus Kristus KALBU JUMS VĖL?

O dabar dar prisidėjo nauja Rojaus Trejybės apreiškimų knyga - GYVOJI TYLA.

Telydi jus Kūrėjo Palaima ir Ramybė, ir mano Broliškas-Tėviškas apkabinimas.

Algimantas
2018-05-17 07:42:04



Algimantai., kas čia per paslaptis susitikimo vieta ?
Kiek vietų talpina salė Vilniuje ?
Kaip galima įsigyti jūsų verstų knygų ir kokiu būdu ?
Kūrėjas manau mokina būti atviram,
ar jūs sakysit , kad Kristus savo pasiuntiniam sakė visko nesakyti , kaip man sakėt .


Haris

Pasiuntinys
2018-05-16 23:40:32



Mielas Hari, aš tau Kaune asmeniškai paaiškinau, kodėl negaliu tau pasakyti gyvosios šventovės Vilniuje adreso - mūsų gyvosios pamaldos vyksta ne man priklausančiose patalpose, ir aš nesu įgaliotas laisvai viešinti būtent šį adresą, kaip tą darome Kaune ar Pakalniuose.

Jeigu yra tokia grupė žmonių, kurie turi jiems sunkumą sukeliančių problemų, kaip rašai - beveik viską gyvenime praradę, kuriems reikalingas palaikymas - tai jiems iš pradžių reikalingas pradinis mokymas apie nuoširdų ir gyvą atsivėrimą Kūrėjui asmeniškai, ir apie gyvąją kolektyvinę komuniją, ir paaiškinimas apie Gyvąjį Kelią - Evoliuciją, Kūrėjo sumanytą visai kūrinijai, ir mūsų planetai taip pat nėra jokių išimčių - ji taip pat dalyauja šioje Evoliucijoje. Dėl to tokiems žmonėms iš pradžių reikėtų nuoširdžiai pasiskaityti mūsų svetainėje esančius dvasinius šaltinius ir Forume talpinamus mokymus.

Telydi jus Kūrėjo Palaima ir Ramybė, ir mano Broliškas-Tėviškas apkabinimas.

Algimantas
2018-05-16 09:00:35



Mielas Algimantai , norėčiau atnaujinti klausima - koks yra adresas Vilniuje vykstančių mokymų 9 val ryte šeštadieniais ?
Aš savo žmona jau praradau , beveik baigiu prarasti vaikus , todėl norėčiau dalyvauti mokymuose , galbut aš ko nesuprantu .
Į mokymus ateitume didesnė grupė žmonių , kurie beveik jau viską gyvenime praradę , kuriems reikalingas palaikymas .
Kiek žmonių talpintų susitikimų salė ?

Haris

Pasiuntinys
2018-05-14 23:00:04



Tik su Kūrėju-Rojaus Trejybe-AŠ ESU gali būti tvirta, darni šeima, vienas kitą palaikant, sustiprinant.
Buvau auklėjama su dievu ir bažnyčia, tolimesniame gyvenime tai jokio pagrindo nedavė. Tai buvo tik ritualai, tamsa, veidmainystė, apgaulė.
Su vyru susipažinau, kai jis gyveno pas dėdę. Mano vyras vaikystėje augo vaikų namuose, aš visa tai sužinojau tik po vestuvių. Su vyru susituokėm bažnyčioje. Gyvenant šeimoje, kaip ir kiekvienoje buvo įvairiausių situacijų, mūsų nuomonės dažnai nesutapo,kerštas, neapykanta, kildavo barniai. Vyras ramybės ieškojo alkoholyje, aš neradus atsakymų ir toliau egzistavau gyvenime. Bet supratau, žmogus turi gyventi, o ne egzistuoti. Po 6m. išsiskyrėm
Visą laiką ieškojau, kaip rasti ramybę, gyvenimo prasmę. Pradėjau lankyti jogą, meditaciją. Po užsiėmimų, vėl visas gyvenimas vyko įprastiniu ritmu, niekas nesikeitė. Čia ir pastebėjau materializmą,savanaudiškumą. Užsiėmimų daugiau nelankiau.
2014m.sutikau sesę Zitą,ji man papasakojo apie gyvąjį Šviesos kelią(to visko negaliu atkartoti pažodžiui), sako eik:nesigailėsi. Taip ir pradėjau lankyti Rojaus Trejybės-AŠ ESU gyvąsias pamaldas Kaune.Čia ir atradau ramybę, gyvenimo prasmę. Su Kūrėju viskas išsprendžiama. Tik su Kūrėju Rojaus Trejybe-AŠ ESU gali augti savo dvasiniu ūgiu, stiprinti savo dvasinį stuburą. Gyventi prasmingą gyvenimą kaip veda Kūrėjas iš vidaus, be kaukės, pasireiškiant tikruoju savimi kiekvieną dieną.

Su Kūrėjo meile ir ramybe,

VJANINA
2018-04-15 00:17:31



Labas Hari, dėl asmeninių klausimų rašyk man el.paštu: skaistez@gmail.com

Skaiste
2018-04-14 14:33:05



Mielas Hari, aš paviešinu tai, ką galiu paviešinti, ko negaliu, to ir neviešinu.
Aš niekam ataskaitos neduodu, tai tik Kūrėjo ir mano reikalas.

Telydi jus Kūrėjo Palaima ir Ramybė, ir mano Broliškas-Tėviškas apkabinimas.

Algimantas
2018-04-14 13:46:35




[Prisijunkite ir parašykite savo komentarą]
Spausdinti
Grįžti atgal