Forumas: temos peržiūra

Spausdinti

Klausimai urantams

Sveiki , norečiau visiems forumų dalyviams užduoti kelis paprastus klausimus :
Ar Jūs šiuo metu gyvenate tradicinėje šeimoje tai yra vyras ir žmona neišsiskyrę ?
Ar Jūs pasirinkote kitą kelią kuriuo nėjo Jūsų vyras ar žmona ir išsiskyrėte ?

Pirmoje eilėje į šiuos paprastus klausimus, labai tikiuosi gauti trumpus atskymus iš aktyviausių forumų dalyvių Janinos , Jurgitos , Petro, Julijos, Vitos , Irenos , Algimanto taip pat ir iš kitų žmonių skaitančių šiuos forumus.

Išanksto dėkoju už Jūsų bendravimą , šie klausimai manau labai aktualus , skleidžiant gėrį šeimose.

Pasiuntinys
Mielieji, perkėliau šį anonimo laiškelį su klausimais urantams į atskirą temą. Tačiau šis baimės pilnas mirtingasis bijo pasirašyti net savo TIKRĄ vardą, o man prireikė net kelerių metų, kad Forumą apvalyčiau nuo tokių savo tikrąjį vardą pasirašyti bijančių, tad dabar man teks apsispręsti, ar verta atsakinėti ANONIMUI, ar vis tik padaryti vieną išimtį, nors trumpam, o tada visą šią temą vis tik pašalinti, nes ji be tikrojo vardo to, kuris ir nori išgirsti atsakymus į jo pateiktus klausimus.

Telydi jus Kūrėjo Palaima ir Ramybė, ir mano Broliškas-Tėviškas apkabinimas.

Algimantas
2018-04-11 07:36:04

Komentarai

Algimantai , man nesuprantama dėl ko negalite parašyti adreso , iš to turiu suprasti , kad Jūs kažka slepiate. Kristus mokė - būti teisingiems ir atviriems .
Jūs gaunate į savo asmeninę sąskaitą pinigus įvardintus ,kaip aukas (net rašote - "knyga galite įsigyti už paaukojimą") , o už knygas Urantijos fondui perveda kažkas kitas . Kaip čia suprast ?
Gal galėtumėt paviešinti savo urantams atvirai kas tas asmuo ar įmonė kuri surinktas aukas už knygas perveda į Jungtines Valstijas , ar vėl bus paslaptis ,kaip ir adresas ?

Miela Skaiste, taip aš matau šitą knygą įkelta tinklapyje tam , kad Jūs galėtumėt greičiau nukopijuoti pastraipas ir įkelti į forumą nereikšdami savo minčių .
Skaiste , man labai malonu , kad Jūs parašėte savo mintimis . Norėčiau Jūsų paklausti kokiame mieste lankote mokymus , galbūt man pavyktų pasidalinti mintimis su jūsų vyru .

Haris

Pasiuntinys
2018-04-14 10:19:48



Mielas Hari, mane stebina tavo nenuovokumas. Aš juk aiškiai parašiau - adreso neparašysiu, nes jeigu galėčiau parašyti, tuomet jis ir būtų parašytas, o ne asmeniškai kam nors vieną ar du kartus atsakant. O kodėl yra būtent taip, tai tau ir paaiškinčiau telefonu, bet tu skambinti nenori. Kristus mokė - būkite taikūs kaip balandžiai ir išmintingi kaip gyvatės. Aš tą patį teiginį pakartoju.
Tu supranti klaidingai - Už Urantijos Knygą aš jokių pinigų nepervedu, juos perveda visiškai kitas asmuo. Ir Urantijos Knyga yra Urantios Fondo leidžiama, tad visos lėšos yra atiduodamos tam Fondui, ir mūsų paslaugos yra nemokamos, todėl jokio atlygio už platinimą mes negauname ir jokio pelno neturime. Tai tiesiog Kūrėjo Šviesos skleidimas iš Meilės ir tau, mielas Hari, kad ir tau būtų prieinama Urantijos Knyga. Anksčiau ji buvo platinama per knygynus, bet kaip dažnai nutinka - platintojas pinigus už parduotas knygas Urantijos Fondui nepervedė, o Fondas klausia, kur pinigai arba kur knygos? Tad dėl nesąžiningų Lietuvos verslininkų teko padengti tuos tūkstančius ir Urantios Fondui nusiųsti pinigus iš mūsų kišenės - ir didžiausias indėlis buvo net iš to žmogaus, kuris iš viso neina Gyvuoju Keliu, bet kurio Širdis yra jautri neteisingumui.
Tu teisus, žmonijos ateitis sprendžiama būtent čia, nes aš ir esu Kūrėjo - Rojaus Trejybės-AŠ ESU atstovas žmogišku pavidalu visai planerai, kad žmonių ateitis vystytųsi pagal Kūrėjo Evoliucinį Planą, kurį sugriovė prieš 200 tūkstančių metų Liuciferio ir jo padėjėjo Šėtono sukeltas prieš Tėvą maištas, prie kurio prisijungė ir mūsų buvęs ir puolęs į maišto beprotybę Planetos Princas Kaligastija, kuris vėlaiu tapo velnio prototipu įvairiose pasakose.
O jeigu tau žmonių ateitis būtų tikrai brangi, tai tu seniai jau būtumei Gyvajame Kelyje, ir Kūrėjo - Rojaus Trejybės-AŠ ESU gyvojoje šventovėje ir tavo gyvenimas būtų prasmingas visų labui, o šeimoje nebūtų šiandieninių problemų.
Žodžiai, net ir gražūs, yra netikri, negyvi turiniu, jeigu tariami be Kūrėjo, atrasto savyje, Meilės ir Šviesos.

Telydi jus Kūrėjo Palaima ir Ramybė, ir mano Broliškas-Tėviškas apkabinimas.

Algimantas
2018-04-14 08:38:04



Mielas Hari,
jeigu tau tikrai įdomu, tai visas šias knygas gali rasti šioje svetainėje ir skaityti nemokamai. Urantijos knyga turi konkrečią kainą ir pinigai už ją keliauja Urantijos fondui. Aš ją pirkau knygyne, tik nežinau ar ir dabar parduoda. O visos kitos minėtos knygos yra išleistos Algimanto iniciatyva ir yra dalinamos už aukas (moki tiek, kiek tau norisi paaukoti). Pradžiai perskaityk knygą "Jėzus Kristus, Kalbų jums vėl", informacijos pakaks, kad susigaudytum. Urantijos knygos greit neperskaitysi, nes ji milžiniškos apimties.
Dėl šeimų, tai tikrai nėra taip, kad visi urantai išsiskyrę arba visi eina tuo pačiu keliu. Yra visokių, ir tokių, kai vienas eina Gyvuoju keliu, o kitas ne. Kaip jiems sekasi - nežinau, reikia klausti jų konkrečiai, bet žinau, kad gyvena normaliai šeimoje daug metų. Yra tokių, kurie dėl šio kelio išsiskyrę. Yra tokių, kurie abu buvo urantai, tačiau to nepakako išsaugoti ir užauginti santykius. Kiekvieno asmeninis gyvenimas skirtingas. Aš taip pat gyvenu santuokoje su vyru, neinančiu šiuo Gyvuoju keliu, tačiau mes vienas kitam suteikiam laisvę elgtis kaip mums atrodo teisinga. Man šio kelio reikia, o jis ne tik, kad neprieštarauja, bet dar ir atveža mane su dukra į pamaldas. Nėra viskas idealu, tačiau kertiniai dalykai, ypač dėl dukros auginimo sutampa, o tai man yra labai svarbu.
Čia nėra kažkokia sekta, siekianti pritraukti kuo daugiau žmonių bet kokia kaina ir išskirti šeimas. Ateina tie, kurie jaučia vidinį vedimą. O jei jo nejauti, tai ir neini. Laisvos valios nieks neketina ir negali pažeisti. Taip pat ir šeimoje - kaip tu gali leisti savo žmonai arba neleisti kažko? Ji yra suaugusi moteris ir sprendimus priima pati.
Tad jei tikrai nori išsaugoti šeimą, gerbk savo žmonos pasirinkimą, pakalbėk su ja atvirai, ir neprieštarauk dėl šio kelio. Jei abu to norėsite, galbūt viskas susitvarkys. Bet jei išsaugoti šeimą nori tik vienas asmuo, deja, nieko gero nebus.
Linkiu visa ko geriausio,

Skaiste
2018-04-14 01:31:29



Mielas Algimantai , mes nekalbam , kad reiktų adresą įrašyti į tinklapio reklamą. Kodėl negalima forume parašyti kur vyks mokymai rytoj , kas čia tokio paslaptingo .

Kaip suprantu už urantijos knyga pinigai iš jūsų asmeninės sąskaitos pervedami į Jungtines Valstijas Urantijos fondui , nors prieštai rašėte ,kad jau daugelį metu nebepalaikot ryšių su tuo fondu.
Kaip galima atsiskaityti už knygas Jungtinėm Valstijom jeigu nežinoma knygų kaina, knygos dalinamos už aukas. Už knygas gaunamos aukos per fizinius asmenis sukelia įtarimą ,kad taip yra slepiamas pelno mokestis .

Algimantai , labai reikalingas paprastas atviras pokalbis , be citatų ir išvedžiojimų .
Čia sprendžiama tolimesnė žmonių ateitis , kuri man labai brangi . Turėsiu neskubėdamas viką po truputi suprasti iki smulkmenų kas čia vyksta .

Ačiū, Haris

Pasiuntinys
2018-04-13 23:23:25



Mielas Hari, manau, kad tu turi nuovokos suprasti, jeigu nėra parašyta adreso, tai jo ir negaliu parašyti, nes dėl patalpų nėra garantijos, kaip yra Kaune, todėl aš jo kol kas ir neviešinu, kada turėsiu tvirtas garantijas, tada ir paviešinsiu.
Aš nedalyvauju jokiame visuomeniniame tinkle, o kai dėl kitų urantų, nežinau - tai kiekvieno asmeninis reikalas.

Už Urantijos Knygą gauti pinigai persiunčiami Urantijos Fondui. Jis registruotas Jungtinėse Valstijose, būstinė Čikagoje. Ir tai visiškai nesusiję dalykai su kitomis Lietuvoje leidžiamomis apreiškimų knygomis, kurias leidžiu aš, ir apie kurias ir paaiškinau ankstesniame savo komentare.

Telydi jus Kūrėjo Palaima ir Ramybė ir mano Broliškas-Tėviškas apkabinimas.

Algimantas
2018-04-13 21:35:56



Algimantai , kodėl aš turiu skambinti dėl mokymų adreso , parašykit forume ir niekam nereiks skambinėtis. Noriu bendrauti nieko neslėpdamas atvirai , kad visi matytų ir galėtų pritarti arba paneigti dėstomas mintis.

Ar dalyvauja urantai kokiame nors socialiniame tinkle tokiame ,kaip facebook ? Jeigu yra tarp urantų toks bendravimo būdas , galėčiau pabendrauti su didesne žmonių grupe ir sužinoti daugiau nuomonių apie mano problemą.

Dėl knygos įsigijimo taip ir nesupratau . Jūsų tinklapyje parašyta - "Pinigai, gauti už Urantijos Knygą, turi būti persiunčiami Urantijos fondui" norėčiau sužinoti koks tai fondas , kur yra registruotas ?

Ačiū

Haris

Pasiuntinys
2018-04-13 21:11:56



Mielas Hari, aš tau parašiau, paskambink, ir tau paaiškinsiu dėl šeštadienio.

Urantijos Knygą aš išverčiau iš anglų kalbos ir šią knygą išleido Urantijos Fondas, esantis Jungtinėse Valstijose. Dabar su šiuo Fondu jau daug metų nebepalaikau jokių ryšių.

Tuo tarpu Jėzaus Kristaus apreiškimus, kurie tapo knygą KALBU JUMS VĖ, man padiktavo Jėzus, ir aš Kristaus mokymus užrašiau per du mėnesius, ir jie yra knygoje pateikti būtent autentiški, kokie mano ir buvo priimti, be pataisymų.

Vėliau KALBU JUMS VĖL išverčiau į anglų kalbą ir išleidau čia Lietuvoje siekdamas, kad ši knyga pateiktų į anglosaksų šalis, nes būtent ten gyvena jos pagrindinis skaitytojas angliškai, ir kad ją ten toliau jau kas nors globotų ir leistų, ir dalintų kitiems irgi už aukas.

Dar vėliau Izidorius išvertė KALBU JUMS VĖL į rusų kalbą, ir aš ją išleidau rusų kalba irgi Lietuvoje.

Rojaus Trejybės mokymus aš priiminėju jau daug metų, o pastaruosius keletą metų gaunu apreiškimus ir iš Visuminės Dievybės AŠ ESU, tad šiems mokymams yra skirtas mūsų svetainėje atskiras puslapis, deja, nevisi turi kompiuterius, todėl nusprendžiau ir Rojaus Trejybės apreiškimus išleisti ir materialių knygų pavidalu, galų gale jas ir skaityti maloniau ir patogiau, o ir akims sveikiau skaityti materialią knygą, o ne monitoriaus ekrane matomą. Tad dabar yra išleistos dvi knygos AKIMIRKOS AMŽINYBĖ ir GYVOJI TYLA. Šiuo metu Valdas Londone verčia AKIMRIKOS AMŽINYBĘ į rusų kalbą.

Dabar išleidau Jėzaus Kristaus apreiškimų knygą Kalbu Jums Vėl antrąjį leidimą su Papildiniu - 17 papildomų Jėzaus mokymų knygos pabaigoje.

Kai išleidau pirmąją knygą KALBU JUMS VĖL, 2008 metais, man buvo neaišku, kaip ją paskleisti. O ją išleidau 4500 egzempliorių tiražu, tad kaip tiek daug knygų išplatinti nesugalvojau, nes jų buvo tiek daug - jomis mano kambarys buvo visas užkrautas, ir aš miegojau ilgą laiką tarp jų tarsi tarp dangoraižių, nes tuo metu miegodavau ant grindų, tad kartoninių dėžių stirtos ir panašėjo į dangoraižius žiūrint man nuo grindų, nes tos stirtos buvo visur ir bevek iki lubų, o jos 3m. aukštyje.
Tad nusprendžiau patarimo kreiptis į Visuotinį Tėvą, ir man buvo duotas Visuotinio Tėvo net atskiras mokymas - knygos turi būti platinamos nekomerciniu pagrindu - už aukas. O auką sudaro ne kiek gali paaukoti, bet Meilės pagrindas - dalintis su kitais vardan didesnės Šviesos. Todėl aukos dydis nėra tiek svarbu, kiek svarbu, kad auka būtų iš Širdies, kad ir ji prisidėtų prie kitų šviesinimo leidžiant šias knygas visų Šviesos labui. Taip pat Tėvas atskleidė, kad aš nebijočiau tiek daug knygų platinti, nes netrukus man padės ir kiti urantai, ir taip platintojų skaičius apims visą Lietuvą. O taip pat labai svarbu bus tai, kad urantai turės paaiškinti, kad knyga dalinama už aukas, nes ir knygos leidžiamos už tas pačias aukas, taip užsimegs bendravimas su nepažįstamu žmogumi, ir tuomet bus paaiškinta ir kas yra auka, ir koks čia apreiškimas, ir jeigu žmogus tikrai nuoširdžiai šios knygos nori, bet neturi nė cento, bus galima ją tiesiog padovanoti.
Tuo tarpu komerciniu būdu pardavinėjant šią knygą, niekas knygyne jos nedovanos, o taip pat ir neparduos, jeigu stigs kelių centų. Nebus ir pokalbio tarp pirkėjo ir pardavėjo, tiesiog pardavėjas atliks tik savo funkciją,nes jis turi parduoti daug knygų, kurių ir pats ar pati neperskaitė, tad jo ir požiūris į knygą bus nesuformuotas - ji tik pinigus paims ir knygą paduos. Tuo tarpu urantas jau žino, kokia tai knyga, ir daug ką paaiškins, ir ne tik apie knygą, bet ir apie Kūrėją, nes jis jau turi savo patyrimo su Kūrėju kažkokį įdirbį ir gali juo pasidalinti savo pasakojimu.
Štai koks kokybinis skirtumas yra tarp komercinio ir nekomercinio šių knygų paskleidimo. Ir Tėvo visi pasakyti teiginiai pasitvirtino. Ir patys urantai tą jau patvirtina, kaip nuostabu šitaip užmegzti kontaktą ir pasėti Gyvosios Šviesos Sėklą savo broliui ar sesei. Ir ji jau sėjama, ir ne tik Lietuvoje, bet ir kitose šalyse - Anglijoje, Airijoje, JAV, Australijoje, Vokietijoje, Rusijoje, Baltarusijioje., Ukrainoje, net ir Tailande.

Telydi jus Kūrėjo Palaima ir Ramybė ir mano Broliškas-Tėviškas apkabinimas.

Algimantas
2018-04-13 19:29:25



Sveiki , aš nespėjau pasirinkti šio ar kito tikėjimo , bet mano šeima jau beveik išdraskyta . Labai nedaug trūksta ,kad vaikai būtu tampomi tai pas mamą tai pas tėtį, tai Jūs Jurgita tai laikote tusčiais plepalais ?
Kuo toliau gilinuos tuo daugiau pastebiu , kad Jūs jau nebeturite šeimų ir jum jos visai neaktuolu.
Algimantai , kodėl Jūs neparašote adreso kur rytoj 9.00 val Vilniuje vyks užsiemimai , labai noriu toliau gilintis kas čia vyksta.

Algimantai , knygas išleidote Jūs pats ar išvertėte kitų parašytą tekstą?

Klausiau kokia knygos kaina , bet atsakymo negavau . Auka tai yra nenustatyta suma , tai yra kiek žmogus sau gali leisti paaukoti. Pavyzdžiui jeigu aš jum padarysiu pavedimą į asmeninę sąskaitą penkis ar dešimt eurų aš gausiu knygą ar jus man neišsiūsit , nes tai bus permaža auka ?

Labai laukiu rytdienos mokymų adreso

Ačiū

Haris

Pasiuntinys
2018-04-13 17:12:26



Mūsų Lietuvoje du trečdaliai susituokusiųjų anksčiau ar vėliau skiriasi. Tokia liūdna statistika. Daug tam priežasčių yra. Ir viena iš jų – tai kai vienas iš šeimos narių ieško šviesos, mokosi, tobulėja, eina pirmyn, o kitas – stovi vietoje, o tiksliau pasakius – degraduoja.
Štai tokia situacija buvo mano senų draugų šeimoje: žmona nuolat mokėsi, tobulinosi, skaitė paskaitas, o vyras liko tam pačiam skurdžiam lygyje, laidė 20 metų senumo juokelius ir anekdotus retai išsiskirdamas su alaus bokalu.
Pirma apie pirmąjį Hario klausimą: „Ar Jūs pasirinkote kitą kelią kuriuo nėjo Jūsų vyras ar žmona ir išsiskyrėte ?“
Ankstesnėje šeimoje net nežiūrint to, kad mes abu mokėmės, lankėme begalę saviugdos seminarų, paskaitų, atrodo – tobulėjome drauge, bet galų gale vis tiek išsiskyrėme. Viską smulkiai aiškint, tai būtų labai ilga istorija. Po daugelio metų bendro gyvenimo sutuoktinė man pareiškė ultimatumą: arba skiriamės arba aš privalau pasikeisti ir tapti tokiu, kokiu ji nori mane matyti ir dar , kad mudu susituoktumėm bažnyčioje su kunigo palaiminimu.


Po ilgų apmąstymų nutariau likti savimi - tokiu, kokiu esu ir atsisakiau bažnytinės santuokos. Nutariau nesipriešinti jos laisvai valiai – skirtis, bet išsaugojau ir savo valios laisvę. Sutuoktinis – ne šuva, negali jo pririšti. Po skyrybų savo vaikų aš tikrai nepraradau. Visi mano draugai ir toliau liko mano draugais.
Esu labai dėkingas savo buvusiai sutuoktinei, kad ji žengė drąsų ir ryžtingą žingsnį – pasiūlė skirtis. Man tai buvo puiki galimybė pradėti naują gyvenimą, elgtis taip, kaip aš pats noriu, kaip man atrodo, kad yra teisinga, o ne būti tokiu, kokį mane nori matyti kiti. Atsivėrė nauji horizontai ir galimybės.

„ Ar Jūs šiuo metu gyvenate tradicinėje šeimoje tai yra vyras ir žmona neišsiskyrę ?“
Po dvejų metų nuo naujo gyvenimo pradžios vieną gražią dieną Kūrėjas mane suvedė su savo šviesos vaiku – Jurgita. Tuomet pirmą kartą sužinojau apie Rojau trejybę, šventovę, apie daugelį tiesų, apie kurias anksčiau nė susapnuoti negebėjau.
Dabar aš kartais sakau – tai mano žmona. Taip mes vienas kitą vadiname gyvendami santuokoje. Bet iš tiesų tai aš negaliu savintis ir sakyti, kad tas žmogus mano. Mano žmona nėra mano nuosavybė ir man nepriklauso. Ji visada turi valios laisvę rinktis ir elgtis taip, kaip jai atrodo. Mes sakome – štai, tai mano vaikas. Bet iš tiesų ir vaikas nėra jo žemiškųjų tėvų nuosavybė. Mums tik suteikta laimė džiaugtis vaiku jį auginant ir auklėjant.
Mes dabar esame šeimoje kaip vyras ir žmona. Gerbiame vienas kito pasirinkimus, požiūrį, pomėgius.

Tikra laimė kai sutampa požiūriai, vertybės, pomėgiai ir siekiai, gyvenam su meile ir pagarba vienas kitam ir be jokio pavydo.

Pavydas neturi jokio ryšio su meile. Pavydas susijęs su noru nusavinti, užvaldyti. Niekas niekam nepriklauso. Nedera painioti meilę su troškimu užvaldyti. Šitas troškimas atneša tiktai kančias. Priešingai, nei mano dauguma, meilė nesukelia kančių nei skausmo. Kančias sukelia savininkiškumo instinktas, o jis – meilės priešingybė.

Žmogus iš prigimties linkęs nieko nekeisti. Jis pripažįsta tai, kas yra artima ir seniai žinoma. Norint keistis turi žengti ten, kur dar nesi buvęs, pažinti tai, kas dar visai nepažįstama, turi eit į nežinomybę, kuri sukelia nežinią ir baimę.
Norint žengti pirmąjį žingsnį kartais reikia drąsos ir krislelio beprotybės.
Kam nors peprotybė gali būti šuolis parašiutu. Kitam beprotybė – tai šokti iš lėktuvo be parašiuto, kai bendrininkas turėdamas parašiutą šoka paskui ir tave ore pagauna.
Gali kažkam beprotybė bus jau vyresniame amžiuje kurti naujus santykius, susilaukti vaikų...
Bet pakeisti gyvenimą ir pradėti viską nuo nulio – tai ne beproptybė.
Tikra beprotybė – gyventi taip, kaip nenori ir apsimesti laimingu.

Robertas
2018-04-13 09:33:27



Iš tiesų ši svetainė yra Rojaus Trejybės-AŠ ESU Gyvosios Šviesos svetainė, o ne diskusijų ar tuščių plepalų forumas, ir tai yra labai teisinga ir puiku. O Algimantas savo nuoširdžiais mokymais atsakė net tik į Hariui, bet ir visiems kitiems, kuriems buvo iškilę panašūs klausimai. O jie kyla ir kils tiems, kurie įžengia į šį Gyvąjį kelią, jie kilo ir man, kad aš net klausiau mokymo Rojaus Trejybės, ir per Algimantą buvo perduotas Begalinės Dvasios-Motinos-Sesės mokymas - ką daryti, kai šeimoje vienas eina gyvuoju dvasiniu keliu, o kitas jį net neigia, 2009 05 21.
Mano ankstesnė santuoka iširo, nes aš drąsiai ir tvirtai pasirinkau Kūrėją – Tėvą, o ne savo buvusį vyrą. Mus vis labiau ėmė išskirti pagrindinių vertybių skirtumai, skirtinga mąstymo kryptis, ydos, baimė, ir kt. Kūrėjo taip sumanyta, kad bet koks jo vaikas, štai – žmogus, nuolat tobulėtų ir augtų savuoju dvasiniu ūgiu, dabar ir per visą amžinybę ateityje. Ir neišvengiamai taip nutinka, kuomet vienas asmuo šeimoje pajaučia meilės impulsą iš Kūrėjo ieškoti gyvos šviesos, tiesos, gilesnės gyvenimo prasmės, gyvosios ir amžinosios meilės, teisingumo, nuoširdumo, ramybės, drąsos, ir štai atranda Kūrėją Gyvą savyje, kitas gi asmuo netrokšta tokių pokyčių, nes nejaučia jokio Kūrėjo beldimo savyje, o dargi pasišaipo iš tokio gyvą šviesą atradusiojo, bando sumenkinti, atbaidyti, kad tai nesąmonė ir panašiai. Tai kokia gali būti santuoka tarp tokio vyro ir žmonos, jeigu vienas kitą menkina, žemina, psichologiškai ar fiziškai smurtauja, vienas kito nebesupranta, o liūdniausia – nenori suprasti, o nenoras kyla, nes nėra tikros meilės to šeimos nario – vyro arba žmonos viduje, o vien tik savininkiškumo jausmas, o tai jau yra asmens laisvos valios pažeidimas. Ir seniai pastebiu, kad santuokoje vyras arba žmona, arba abu yra linkę vienas kitą savintis, tarsi kokį daiktą. Bet juk žmogus ne daiktas, vyras nėra žmonos nuosavybė, o žmona nėra vyro nuosavybė. Žmogus yra laisva asmenybė. Tokia tragiška padėtis šeimose yra todėl, nes nėra atrastas Gyvas Kūrėjas abiejų partnerių viduje, o tik Kūrėjas – Rojaus Trejybė-AŠ ESU apdovanoja vyrą ir moterį, suvestą Apvaizdos, Meile, ir tokia meile, kuri yra ne savanaudiška, o Dieviška Meilė. Tuomet toks vyras ir moteris vien myli vienas kitą, nes abu gyvena gyvos meilės būsenoje, abu supranta vienas kitą, gerbia, sustiprina, palaiko vienas kitą įvairiems sunkumams užklupus, nuramina vienas kitą, ir papildo. Abu eina ta pačia kryptimi, ir mąsto vien šviesia kryptimi – Kūrėjo – Rojaus Trejybės-AŠ ESU kryptimi. Taigi, Kūrėjas nepažeidžia nė vieno savojo vaiko laisvos valios, neprievartauja eiti link Jo, tai kodėl taip turėtų elgtis žmogus?
Dabartinis mano vyras apie šį Gyvąjį kelią sužinojo tik mums susipažinus, o kadangi yra gilesnės tiesos, išminties ir šviesos ieškotojas, tai ir įžengė į jį savo laisva valia, o aš jį palaikau ir sustiprinu, įkvepiu siekti Kūrėjo gyvos šviesos, nes jaučiu Rojaus Trejybės-AŠ ESU vedimą savyje. Pagarbiname Kūrėją ir pasimeldžiam drauge. Štai taip žingsnelis po žingsnelio į Gyvąją šviesą, ramybę, darną, gerovę savyje, šeimoje, ir visoje aplinkoje.

Su Kūrėjo meile,

Jurgita
2018-04-12 23:38:46




[Prisijunkite ir parašykite savo komentarą]
Spausdinti
Grįžti atgal