Forumas: temos peržiūra

Spausdinti

Klausimai urantams

Sveiki , norečiau visiems forumų dalyviams užduoti kelis paprastus klausimus :
Ar Jūs šiuo metu gyvenate tradicinėje šeimoje tai yra vyras ir žmona neišsiskyrę ?
Ar Jūs pasirinkote kitą kelią kuriuo nėjo Jūsų vyras ar žmona ir išsiskyrėte ?

Pirmoje eilėje į šiuos paprastus klausimus, labai tikiuosi gauti trumpus atskymus iš aktyviausių forumų dalyvių Janinos , Jurgitos , Petro, Julijos, Vitos , Irenos , Algimanto taip pat ir iš kitų žmonių skaitančių šiuos forumus.

Išanksto dėkoju už Jūsų bendravimą , šie klausimai manau labai aktualus , skleidžiant gėrį šeimose.

Pasiuntinys
Mielieji, perkėliau šį anonimo laiškelį su klausimais urantams į atskirą temą. Tačiau šis baimės pilnas mirtingasis bijo pasirašyti net savo TIKRĄ vardą, o man prireikė net kelerių metų, kad Forumą apvalyčiau nuo tokių savo tikrąjį vardą pasirašyti bijančių, tad dabar man teks apsispręsti, ar verta atsakinėti ANONIMUI, ar vis tik padaryti vieną išimtį, nors trumpam, o tada visą šią temą vis tik pašalinti, nes ji be tikrojo vardo to, kuris ir nori išgirsti atsakymus į jo pateiktus klausimus.

Telydi jus Kūrėjo Palaima ir Ramybė, ir mano Broliškas-Tėviškas apkabinimas.

Algimantas
2018-04-11 07:36:04

Komentarai

Mielas Hari, Vilniuje nėra tokios vietos, kur būtų kokia nors tvirta garantija, kad galėtume naudotis patalpomis, kaip Kaune yra Šviesos namai, todėl adresas ir netalpinamas svetainėje. Kas nuoširdus, tas man ir paskambina, kad sužinotų informaciją. Paskambink man ir tu.

Telydi jus Kūrėjo Palaima ir Ramybė, ir mano Broliškas-Tėviškas apkabinimas.

Algimantas
2018-04-11 12:29:35



Sveiki , aš neanonimas mano, vardas Haris. Mano šeimoje prasidėjo problemos kuomet mano žmona pradėjo studijuoti jūsų knygas ir lankytis pas jus savaitgaliais . Todėl noriu pasidomėti kaip yra su kitomis šeimomis . Labai būtų malonu išgirsti iš kitų žmonių kurie dalyvauja forume ar jie šiuo metu gyvena santuokoje ar yra išsiskyrę ir nuėją kitu keliu.
Taippat norėčiau pats dalyvauti reguliariai mokymuose visuose miestose ir susidaryti savo nuomonę .
Prašau parašyti adresą Vilniuje , nes šio miesto adreso nera puslapyje.

Ačiū

Haris

Pasiuntinys
2018-04-11 11:46:23



Kada aš perskaičiau Urantijos Knygą anglų kalba, tada jau viduje turėjau aiškų suvokimą – šitą Kūrėjo Šviesą ir Tiesą būtina nešti žmonėms, kad apie ją sužinotų ir jie.
Aš baigiau Vilniaus universitete anglų kalbos ir filologijos studijas, ir dar specialią vertėjų grupę, todėl turėjau profesionalų ne tik išsilavinimą, bet ir sukauptą patyrimą dirbant televizijoje su įvairių pasaulio šalių televizijos kompanijų žurnalistais, tad man buvo – tuo metu - akivaizdu, kad Urantijos Knygos išversti tiesiog neįmanoma, nes perdaug jau sudėtingas tekstas. Tad priėmiau sprendimą parašyti seriją straipsnių ir po jų – tuo buvau nuoširdžiai – o iš tiesų naiviai – įsitikinęs – žmonės taps geri vien tik juos perskaitę, ir tada iš karto visur Lietuvoje įsivyraus savitarpio supratimas ir santarvė šeimose, ko niekaip negalėjo pasiekti tuometinė katalikų bažnyčia, ir katalikai net ir jausdami baimę vis tik šeimose nesugyvendavo ir išsiskirdavo, arba gyveno – o iš tiesų tik egzistavo – šeimose, kuriose buvo netikrumas, nerimas, daug kur – konfliktai, net momentais ir pats tas tariamas pragaras dėl įtampos ir nesutarimų, arba jeigu būdavo tyla, tai tik apsimestinė, o viduje nebuvo gvvos Meilės, kuri yra iš Kūrėjo – Rojaus Trejybės-AŠ ESU, kada Kūrėją atrandi savo viduje.
Tuo metu aš nieko dar nebuvu patyręs, kas gi yra Kūrėjas, atrastas savyje, nieko nežinojau ir apie Kūrėjo Meilės Virpesius – Gyvus Virpesius, irgi patiriamus savyje. Tačiau viduje aš turėjau tvirtą ŽINOJIMĄ, kas beatsitiktų, šitą Urantijos Knygos Šviesą aš nešiu žmonėms, ir nešiu nemokamai, kai tuo metu buvo daugybė mokamų seminarų ezoterinėmis temomis, bet aš apsisprendžiau – nieko neorganizuosiu už pinigus, kad ši Šviesa būtų prieinama ir patiems vargingiausiems, kokios jie negaus jokiuose už pinigus organizuojamuose seminaruose, aš pats eisiu į žmones, kaip ėjo Jėzus, ir dirbsiu tik už aukas – kas parems laisva valia, iš to priimsiu ir dėkosiu Kūrėjui už paramą, nes tai ir bus mano darbas, kurio nedirbs niekas kitas, kuris net nieko nežino apie tokią Urantijos Knygą. Ir tada aš dar tik sau pačiam daviau žodį – tegu kiti daro karjerą versle, tegu sau kaupia materialų turtą, tegu siekia populiarumo, tegu daro karjerą politikoje, o aš nešiu Šviesą, kuria galėtų pasinaudoti visi, kas tik jos nuoširdžiai ieško.
Ir kada Vilniaus Mokytojų namuose pradėjau užsiėmimus Urantijos grupėje, susirinko apie 400-500 žmonių. Ir taip kiekveną savaitę daugiau kaip du dešimtmečius. Po kelerių metų ir Kaune pradėjau savo užsiėmimus. Ir man žmona pareiškė kategoriškai – arba aš, arba Urantijos Knyga, aš atsakiau – niekas neatsistos tarp Tėvo ir manęs, todėl aš renkuosi Tėvą. Ir nuo tos akimirkos mūsų žemiška šeima nustojo egzistuoti. Buvo mėginama mane gąsdinti, kerštauti man, bet tai mano sprendimo nepakeitė. Aš lilkau su Kūrėju, ir būsiu amžinai su Kūrėju. Ir būtent dėl savo tokio sprendimo niekada nenusivyliau, o priešingai visada jaučių orų pasitenkinimą, kad padariau teisingą sprendimą, nors man tuo metu ir skausmingą. Ir šiandien matau, kaip mano buvusi žmona be Kūrėjo vis labiau degraduoja, gyvendama nuolatiniame nerime su vaistų gausa. Bet tai – jos sprendimas – Gyvą Kūrėją atstumti.
Ir jokia šeima nėra gyva ir Meilės pilna šeima, jeigu Kūrėją – Rojaus Trejybę-AŠ ESU – yra atradęs tik vienas iš sutuoktinių ar drauge gyvenančių – Kūrėją turi būti atradę abu, nes tik tokioje būsenoje bus abu ir galės jausti darną per atsivėrimą Kūrėjui, esančiam kiekvieno viduje Minties Derintojo – Kūrėjo fragmento – dėka. Ir tik tokioje šeimoje galima Kūrėjo gyvą Meilę ir Šviesą patirti ir vaikams, ir juos mokyti taip pat atrasti Kūrėją savyje, kad ir jie pamiltų visus. Ir tik tokiomis sąlygomis išnyks skyrybos, bus darna ir harmonija šeimoje - kaip ir sumanęs Kūrėjas – Rojaus Trejybė-AŠ ESU – ir prasmingas gyvenimas visų Šviesos labui. Taip ir bus, tik tolimoje ateityje. Ir būtent dėl to aš ir einu Gyvuoju Keliu, kad padėčiau žmonėms atrasti Kūrėją savo viduje – ir jau po Kūrėjo atradimo – savuoju patyrimu paliudyti manosios evangelijos Tikrovę – Kūrėjas yra gyvas, realus, ir tikras, ir yra kiekvieno viduje, ir galima Jį atrasti savyje. Ir tada Jėzaus skelbtos evangelijos – Dievo Tėvystės ir žmonių Brolystės – įprasminimas pasireiškia Gyva Tikrove – visi suvokia, kad Kūrėjas yra vienas visiems, net visai kūrinijai, ir Jis yra Tėvas ir Motina, o visi žmonės yra broliai ir sesės tarpusavyje, ir ne tik čia, bet visoje kūrinijoje, kaip broliais ir sesėmis yra ir visos sielos ir dvasios. Ateityje taip tikrai ir bus, nes tokia yra Kūrėjo valia. O kol kas, deja, dėl Satanijos Vietinės Sistemos vadovų, Liuciferio ir jo padėjėjo Šėtono, maišto prieš Tėvą, sukelto prieš du šimtus tūkstančių metų, ir prie kurio prisijungė ir mūsų buvęs Planetos Princas, Kaligastija, ir nutraukus planetos žmonijos dvasinį lavinimą iš aukščiau, mes ir turime tokią padėti, kad šeimose vyrauja dvasinis sąstingis, baimė, ir konfliktai. Ir urantams tai tikrai dideli išmėginimai. Kristus mokė, jeigu kas mėgins atsistoti tarp jūsų ir Tėvo, palikte tokį, net jeigu tai būtų jūsų motina, ar tėvas, vyras ar žmona. Atrodytų tikrai negailestinga. Neskubėkite su išvadomis ir apibendrinimais, nes tai – labai išmintinga – niekada nenusigręžkite nuo Tėvo, kuris nuo jūsų niekada nenusisuks, nes Jis net į jūsų vidų – kiekvieno – iš Meilės padovanojo savo dvasią, savo fragmentą – Minties Derintoją – o žemiškosios šeimos koks nors vienas narys, ar net keli nariai, mėginantys pažeisti jūsų laisvą valią, jau eina prieš Tėvo valią – pažeidžia paties Kūrėjo suteiktą jūsų asmenybei laisvą valią – o laisvos valios net ir pats Kūrėjas niekada nepažeidžia – ir dar su gąsdinimais, o tai jau to jus gąsdinančio nuodėmė , tai kodėl gi jūs turėtumėte iš baimės savo Tėvą išduoti, ir likti su žemiškaisiais šeimos nariais būtent tokiomis aplinkybėmis, kada jus jie maitoja iš visų pusių, kad tik atsisakytumėte Gyvojo Kelio, o neužilgo jie ims iš jūsų reikalauti vis naujų ir naujų nusižeminimo veiksmų, kad jūs visiškai prarasite savo orumą, kurį gaunate tik iš Rojaus Trejybės-AŠ ESU, ir tada jau gyvensite – ne gyvensite, o tik egzistuosite toje tamsos ir skriaudos aplinkoje – kaukėtą gyvenimą, praradę net savo tikrąjį aš. O tai pati skausmingiausia kaina, ir nuodėmė, iš kurios niekaip nepavyks ištrūkti be Kūrėjo, kurio atsisakėte, todėl vis tiek būsite priversti sugrįžti pas Kūrėją savo viduje, ir vėl iškils tas pats klausimas ir dėl tolimesnio šeimos gyvenimo. Ir išeitis yra tik viena – SKYRYBOS su vyru ar žmona, bet tik ne su Kūrėju – Rojaus Trejybe-AŠ ESU. Ir tik laisvos valios sprendimu, be jokios prievartos, be jokių gąsdinimų – gera valia, nes kiekvienas turi laisvą valią, suteiktą Kūrėjo kaip dovaną, kad ją panaudotume prasmingai ir visų Šviesos labui kiekvienu savo sprendimu.
Tad urantai ir eina GYVUOJU KELIU, kuriame nėra materialių ritualų ir negyvų dogmų, kuriame tikėjimas yra virtęs gyvu ir būsena patiriamu Įtikėjimu viduje, ir patyrimo patvirtinamu išorėje, kuriame Rojaus Trejybė-AŠ ESU ir yra tas savyje realiai atrastas Asmuo – Tėvas ir Motina, Mokytojas ir Vedlys, Guodėjas ir Stiprintojas.
Tik su Kūrėju ir gali gyventi visų Šviesos labui, nes būtent tada ir pajauti Kūrėjo vedimą iš vidaus. Ir kuo gilesnis įtikėjimas, tuo stipresnis pasitikėjimas tiek Kūrėju, tiek ir savimi, kaip ir atsidavimas Kūrėjui, šai tada ir ateina Kūrėjo teikiama Išmintis. O su Kūrėjo Išmintimi Kūrėjo neatsisakysi jau niekada – per visą amžinybę.

Telydi jus Kūrėjo Palaima ir Ramybė, ir mano Broliškas-Tėviškas apkabinimas.

Algimantas
2018-04-11 10:45:40



Kadangi anonimo pateiktame klausime yra paminėtas ir mano vardas - atsakysiu trumpai.

Šiuo metu negyvenu tradicinėje šeimoje; negyvenau tradicinėje šeimoje ir tuomet, kada pasirinkau kitą kelią, GYVOS TIKROVĖS pajėškos kelią, pradžia to kelio buvo 1980 metai.
Negyvenu tradicinėje šeimoje, nes mano vyras gana senokai iškeliavo į morontinius pasaulius.
Man greitai sueis 68 metai.
Visai neseniai daviau sau žodį, kad man asmeniškai reikėtų užbaigti viešas išpažintis vieną kartą ir visiems laikams, bet ir vėl pasidaviau provokacijai.
Nemanau, kad ši temą yra labai svarbi šiam sudėtingam laikotarpiui.
Aš nedalyvausiu diskusijose, nešvaistysiu veltui energijos. Manau, kad reikia ieškoti sąlyčių taškų, o ne ieškoti to, kas mus nuo vienas kito skiria.
Visiems linkiu Tėvo Kūrėjo-Rojaus Trejybės-AŠ ESU palaimos ir vis gilėjančio atsivėrimo Vienintelės Tikrovės Šaltiniams ir Centrams.
Su meile,

irena1950
2018-04-11 08:58:31



Mielas bičiuli, bijantis savo vardo, paskambink man, mano telefono numeris yra mūsų svetainėje, ir aš tau paaiškinsiu, kas tau neaišku, o anoniminių diskusijų Forume jau seniai atsisakiau.

Telydoi jus Kūrėjo Palaima ir Ramybė, ir mano Broliškas-Tėviškas apkabinimas

Algimantas
2018-04-11 08:48:59




[Prisijunkite ir parašykite savo komentarą]
Spausdinti
Grįžti atgal