Forumas: temos peržiūra

Spausdinti

Kvietimas bendrai nuoširdžiai Pirmadieninei maldai II. Temos tęsinys

Mielieji, kviečiu jus prisijungti prie mūsų bendros pirmadienio (2007 03 30 - 22 val.) maldos už mūsų, KIEKVIENO IR VISŲ, didesnę išmintį.
Iš pradžių pagarbinkime mūsų visų mylimą Tėvą. Tiems, kuriems dar sunku garbinti Tėvą ir melstis savais žodžiais, galite pasinaudoti mano siūlomomis maldomis, tik svarbu, kad prieš tai jas perskaitytumėte ir suvoktumėte visų žodžių GILUMINĘ, dvasinę, prasmę, o per mūsų bendrą maldą jas skaitytų jūsų nuoširdžiai atsivėrusi siela.
------------------------------------------------------------------------------------
Mylimas Tėve, aš garbinu Tave, kad iš Tavosios meilės išauga žolė ir prasiskleidžia gėlės žiedas.
Mylimas Tėve, aš garbinu Tave, kad Tavoji meilė suvirpina ir mano sielą iš vidaus.
Tėve, aš garbinu Tave, kad Tavosios meilės dėka galiu mylėti ir aš, ir mylėti vis labiau taip, kaip mokai Tu – visus vienodai.
Tėve, aš garbinu Tave, kad vien tik Tavoji meilė sužadina tokius nuostabius virpesius pačioje mano sieloje, kad ji pajunta Tave esantį gyvą, nes būtent Tu esi gyvybės Šaltinis.
Mylimas Tėve, aš garbinu Tave, atsiverdamas Tau, net ir taip, kaip Tu atsiveri kiekvienam asmeniui ir visiems asmenims vienu metu.
Tėve, aš garbinu Tave, kad galiu patirti Tavąją meilę, ir kad trokštu jos vis daugiau ir daugiau, nes šis troškimas yra iš manosios sielos, kuri ir jaučia Tavosios dalelės, Tavosios dvasios, esnačios manyje, perteikiamus meilės virpesius iš Tavęs, ir dėl to trokšta jų vis daugiau ir daugiau.
Tėve, aš garbinu Tave, kad bet kokiomis sąlygomis, net pačiomis kritiškiausiomis, Tu man dovanoji ramybę ir palaimą, kurią aš ir galiu patirti tik būdamas gyvame ir giluminiame ryšyje su Tavimi.
Mylimas Tėve, aš garbinu Tave, iš meilės Tau ir Tavo kūrinijai, kuri vis labiau tampa ir mūsų kūrinija, kai me vis labiau atsiveriame Tau.
Tėve, aš garbinu Tave laisva valia, kurią Tu dovanoji kiekvienai kūrinijos šeimos asmenybei, ir kurią aš pašvenčiau Tavosios valios vykdymui.
Manoji valia, kad būtų Tavoji vallia. Amen.
----------------------------------------------------
Po maldos dar šiek tiek patylėkite, tegu siela dar labiau panyra į Tėvo meilės virpesius, tegu ji džiaugiasi palaima, patiriama savyje. O tada pereikite prie prašymų maldos už mūsų išmintį.
----------------
Sūnau Kūrėjau, kurį dauguma žino tik kaip Jėzų iš Nazareto, Motina Dvasia, kurią dauguma žino tik kaip Šventąją Dvasią, Visuotini Tėve,
ačiū Tau, kad pakvietei mūsų vis labiau atsiveriančias sielas ir trokštančias dvasinės komunijos su Tavimi ir tarpusavyje į šitą kolektyvinę mūsų maldą už didesnę mūsų išmintį.
Sūnau Kūrėjau, tu sakei ir sakai, jog ten, kur du ir daugiau įtikėjusių į tave ar į Tėvą yra drauge, tarp jų esi ir tu, per savo Tiesos Dvasią.
Aš prašau tavęs, tegu dabar Tiesos Dvasia įeiną į kiekvieną iš mūsų, nuoširdžiai atvertą sielą, kad ji imtų jausti tave esantį realų, tikrą, ir gyvą, net ir taip, koks realus, tikras, ir gyvas kiekvieno iš mūsų viduje yra Tėvo fragmentas, Jo dalelė, dvasia, Minties Derintojas, ir bendrauja su mumis visą laiką iš vidaus, o ypač, kada miegame ir jam nebegalime priešintis.
Aš, drauge su savo sielos sesėm ir broliais, kurie dalyvauja mūsų bendroje maldoje, nors yra toli vienas nuo kito fiziniu pavidalu, net įvairiose pasaulio šalyse, net ir įvairios dvasios, kurios mūsų žvilgsniui yra nematomos net ir būdamos visai šalia mūsų, meldžiu didesnės išminties kiekvienam iš mūsų, kad galėtume patys pajausti, kaip didesnis mūsų išmintingumas palengvina mūsų gyvenimą kasdienybėje.
Tėve, Tu esi išminties Šaltinis. Tavoji dvasia yra mūsų viduje, kiekvieno iš mūsų viduje. Tu mums liete lieji išmintį, tik mūsų nežinojimas, kad Tu kas akimirką, nenutrūkstamai lieji dieviškąją išmintį, ir neleidžia mums, nors trumpam, nurimti dienos metu, nors šiek tiek pabendrauti su Tavimi, suradus ramų kambelį, kad po tokio pabendravimo mūsų protas pajaustų, kaip jis prisipildė Tavosios išminties, padedančios spręsti kasdienius uždavinius savo asmeniniais laisvos valios sprendimais.
Aš meldžiu Tave, kaip ir mano sielos broliai ir sesės, kad mes daugiau paskirtume laiko nugyventos dienos prasmės apmąstymams, kad įvertintume, kaip ją nugyvenome, ar daug jautėme įtampos, nerimo, skubėjimo, ar suteikėme kam nors paguodą ir nuraminimą, ar ką nors įskaudinome ir dėl to patys patyrėme nerimo pojūtį.
Aš meldžiu, kad mes, kiekvienas, po truputį vis labiau priprastume vertinti savo nugyventos dienos prasmingumą, kuris kyla iš Tavosios valios vykdymo, mylimas Tėve. Aš meldžio savo sielos broliams ir sesėms palaimos patyrimo savyje, kuri ir padeda atsiverti daug labiau Tau, mylimas Tėve, ir iš Tavęs semtis didesnės išminties, dieviškosios išminties, kuri toli pranoksta žmogiškojo proto diktuojamus sprendimus savojo ego labui.
Mylimas Tėve, aš, drauge su savo sielos broliais ir sesėm, meldžiu Tave, kad mes vis labiau ir labiau įprastume prašyti iš Tavęs didesnės išminties, kad šitas mūsų prašymas pavirstų į kasdienį prašymą, gilinant ir plečiant mūsų dabartinį požiūrį į aplinką ir į save patį.
Aš meldžiu Tave, kad Tavoji išmintis vis labiau ir labiau įsigalėtų mūsų, kiekvieno, viduje, per mūsų dvasinį ryšį su Tavimi, ir kad mes vis labiau įprastume vadovautis iš Tavęs gaunama išmintimi savo tarpusavio santykiuose su visais savo sielos broliais ir sesėm, Tavo vaikais, kuriuos Tu visus myli vienodai. Tik toks kelias suras sprendimus iš dabartinio gyvenimo akligatvių politikoje, ekonomikoje, šeimoje, visuomenėje. Nesvarbu, kokios būtų sudėtingos problemos, bet Tavoji išmintis visada suteiks didesnę šviesą ir pasitikėkjimą likti šitoje šviesoje su Tavimi.
Aš meldžiu Tave, kad mano sielos broliai ir sesės ryšį su Tavimi, gyvą ryšį su gyvuoju Tavimi, paverstų kasdieniu dvasiniu bendravimu, ir kad šitame bendravime visada būtų ir jų kasdienis troškimas semtis iš Tavęs dieviškosios išminties, laisva valia.
Manoji valia, kad būtų Tavoji valia. Amen.
----------------------------------------------------
Po maldos vėl likite ramybės būsenoje, tegu siela jau dabar ir semiasi iš Tėvo didesnės išminties. Nesvarbu, kad Tėvo perduodamos didesnės išminties nepajausite akimirksniu. Tegu ji nusėda į jūsų pasąmonę. Ateis laikas, kada vis labiau ir labiau bendraudami su Tėvu pasiimsite ir tai, kas Tėvo buvo jau patalpinta į jūsų pasmonę.
Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,


Algimantas
2007-04-30 15:49:08

Komentarai

Mielieji, kviečiu jus šįkart pasimelsti mūsų bendroje pirmadienio (2022 03 14 – 20 val.) maldoje už Rojaus Trejybės-AŠ ESU apreikštąją ir Gyvąją religiją ir Gyvąją to paties vardo šventovę.

Pagarbinkime iš pradžių Rojaus Trejybę-AŠ ESU.
Jeigu jums sunku garbinti ir melstis savais žodžiais, savomis mintimis, tuomet skaitykite, tik nuoširdžiai, mano jums nuolat rašomas maldas.
---------------------------
Mylimas Tėve, Amžinoji Motina, Begaline Motina, AŠ ESU, aš garbinu ir šlovinu Tave, kad Tu esi Šviesų Šviesa ir Šviesos Šaltinis ir Centras, bet nė vieno neakindamas, o kiekvienam šviesdamas tiek, kiek Tavasis vaikas pats atsiveria Tau iš vidaus.
Aš garbinu ir šlovinu Tave, kad Tu esi pati nuostabiausia gyvoji kūrinijos Energija, net jos Šaltinis, kuris skatina tvarinį gyventi ir mylėti amžinai, nesiekiant sau jokios naudos, savo žvilgsnį kreipiant tik į VISŲ GEROVĘ, NET VISOS KŪRINIJOS GEROVĘ, nes būtent Tu taip vedi šitos gyvos ir viduje tekančios energijos dėka kiekvieną tvarinį iš vidaus, kad jis rūpintųsi savo gyvenimą nukreipti visumos labui ir visų gerovei, NET KAIP TĄ NUOLAT DARAI TU.
Aš garbinu ir šlovinu Tave, kad Tu esi VISUMOS ASMENYBĖ ir pati Visuma, ir tos Visumos dalelę, savo dvasią, Minties Derintoją, padovanoji mums, kiekvienam, ir šituo mums leidi patirti tą palaimą, kurią aš patiriu ir garbinimo metu, ir TĄ patiriu ypač galingai, kada atsiveriu Tau visa savo dvasine gelme ir su Tavimi SUSILIEJU.
Aš garbinu ir šlovinu Tave, kad Tu, būdamas pačia nuostabiausia ir gyvybingiausia Šviesa išorėje, esi patiriamas VIDUJE PATIES TVARINIO NUŠVITIMU, ir tik tada dvasinis aš pajunta, jog ir kiekvieno asmeninis ryšys su Tavimi, kaip su VISUMOS ŠALTINIU, MYLINČIU IR BESIRŪPINANČIU VISUMOS KLESTĖJIMU, PER KIEKVIENO ASMENINES PASTANGAS VISUMOS LABUI, SUTEIKIA KLESTĖJIMĄ IR KIEKVIENAM ASMENIŠKAI, JAM TAIP PAT AUGANT IR PANAŠĖJANT Į TAVE.
Aš garbinu ir šlovinu Tave, kad Tu mus MOKAI ŽVELGTI Į APLINKĄ TAVUOJU MEILĖS ŽVILGSNIU IR SKLEISTI MEILĘ VISIEMS VIENODAI, NET IR TAIP, KAIP JĄ SKLEIDI TU.
Aš garbinu ir šlovinu Tave iš meilės Tau, ir savo laisva valia, gauta iš Tavęs. Manoji valia per amžius ir amžinybėje yra sulieta su Tavąja. Amen.
---------------------------------------------------
Po mylimos Rojaus Trejybės-AŠ ESU pagarbinimo dar pasėdėkite tyloje keletą minučių, kad jūsų atsivėręs dvasinis aš kuo daugiau patirtų jam liejamo Meilės gyvo nektaro. O tada pereikite prie maldos už GYVĄJĄ RELIGIJĄ IR ŠVENTOVĘ.
-----------------------------------
Mylimas Tėve, mylima Amžinoji Motina, mylima Begaline Motina, mylimas AŠ ESU, ačiū Tau už mūsų visus patyrimus iki šios akimirkos, ačiū už NAUJĄJĄ IR GYVĄJĄ RELIGIJĄ IR ŠVENTOVĘ, KURIĄ TU JAU PAVADINAI ROJAUS TREJYBĖS-AŠ ESU VARDU.
Aš meldžiu, kad ši Gyvoji ir apreikštoji religija ir gyvoji Tavojo vardo Šventovė niekada neturėtų pabaigos. Rugsėjo pirmąjį šeštadienį suėjo aštuoniolika metų nuo pirmųjų gyvųjų pamaldų šioje Gyvosios Religijos Šventovėje. Ją taip pat patiria ir kiti mūsų dvasios broliai ir sesės, kurie prisijungia prie mūsų Gyvosios kolektyvinės komunijos, nesvarbu kur jie tuo metu yra – Lietuvoje ar Amerikoje, Švedijoje ar Australijoje, Londone ar Berlyne, ar net morontiniuose pasauliuose – mes esame tuo metu suvienyti dvasioje. O pati Gyvosios Šventovės ir religijos pradžia buvo vieša, skvere, mums aštuoniems susirinkus į pirmąsias ir Gyvąsias pamaldas, ir neturint jokio suvokimo, kad praeis aštuoniolika metų, o trys iš jų ir toliau lankys Tavąją – ir mūsų – Gyvąją Šventovę. Ji IŠSILAIKĖ, IR NET PLEČIASI, IR KITUOSE MIESTUOSE JAU YRA MŪSŲ BROLIŲ IR SESIŲ TAVE GARBINANČIŲ KOLEKTYVIAI IŠ MEILĖS, nors Gyvasis Kelias ir Gyvoji religija be ritualų ir dogmų reikalauja gyvų pastangų, o dėl baimės ne vienas urantas apsisprendė pasitrauktI net į negyvos tamsos klystkelius. Tad Vilniuje dabar renkasi kaip ir prieš aštuoniolika metų vos keli, o pasitraukę mano, kad jie pasielgė teisingai. Jiems taip atrodo, bet dėl tokių žingsnių jie patys kloja ligų ir kančių kelią visiems, ir ypač sau, ir savo artimiesiems, o tada pergyvens, kad sunku gyventi, kad vaikai ar anūkai, ar jie patys nebetenka sveikatos, kad prarado gyvenimo prasmės orientyrą, kuris yra VIENAS - KŪRĖJAS IR JO GARBINIMAS SAVUOJU GYVENIMU, IR YPAČ GYVOJOJE ŠVENTOVĖJE KOLEKTYVIAI IR VISŲ GEROVEI, jie pergyvens, kad Evoliucija - ŠVIESA - aplinkoje irgi stringa vis griežtesniuose KARANTINUOSE, ir vis aršesniu aplinkos elgesiu ir prieš juos pačius. KLYSTKELIAI IRGI TURI SAVO KAINĄ KIEKVIENAM, BET TAI NĖRA INDĖLIS Į KŪRĖJO BANKĄ DANGUJE, TAI YRA DEGRADAVIMAS IR ĖJIMAS PRIEŠ KŪRĖJO VALIĄ. Šis laikotarpis su karūnos virusu ištraukė urantų pasąmoninę baimę ir jie ne juokais išsigandino ir apleido Gyvąją Šventovę, galbūt tik laikinai, nors jie ir mąsto savo viduje - palauksiu ramesnių laikų, o dabar tegu Gyvąja Šventove ir Kūrėjo Šviesa tesirūpina kiti - gyviejii - urantai - drąsūs ir ryžtingi, mylintys ne intelekto valdomu liežuviu, o Gyva Širdimi - Asmenybės Dieviškąja Meile, gauta ir gaunama iš TAVĘS - Kūrėjo - Rojaus Trejybės-AŠ ESU.
Aš meldžiu, kad vis daugiau mūsų dvasios brolių ir sesių sužinotų – išgirstų ar perskaitytų – apie šitą Gyvąją Religiją ir Šventovę, ir patirtų tokį dvasinį impulsą, kad jiems kiltų noras patirti tai, ką patiriame mes, ir jie ateitų, nuoširdžiai pajutę Tavo vedimą iš vidaus, į Gyvąsias pamaldas dalyvauti kolektyvinėje dvasinėje komunijoje.
Aš meldžiu, kad ir katalikai ATSIVERTŲ IR ĮTIKĖTŲ, KAD JŲ BAŽNYČIA IŠTIRPTŲ ROJAUS TREJYBĖS-AŠ ESU GYVAJAME MEILĖS VANDENYNE IR GYVOJOJE ROJAUS TREJYBĖS-AŠ ESU RELIGIJOJE IR ŠVENTOVĖJE, IR TADA IŠNYKTŲ RITUALINĖ IR NEGYVA KATALIKŲ SEKTA, KIEKVIENAM JOS NARIUI GYVAI ATRADUS ROJAUS TREJYBĘ-AŠ ESU SAVYJE IR ŠITAIP REALIAI TAPUS URANTU. IR TAIP BUS ATEITYJE.
ŠITOKIU BŪDU Rojaus Trejybės-AŠ ESU Gyvoji Religija ir Gyvoji šventovė ir išplis po VISĄ pasaulį.
Tegu dabar mūsų atsivėrusios dvasios-asmenybės savo meilės virpesius siunčia visiems TIEMS, KURIE DAR NEĮTIKĖJĘ, IR KURIE NĖRA ĮTIKĖJĘ Į AMŽINĄJĮ GYVENIMĄ DVASIOJE SU TAVIMI.
Žmogaus fizinio kūno trumpalaikiškumas šitoje planetoje niekaip nepaneigia to fakto, kad šitame kūne gyvena tikrasis – ir TAVO PADOVANOTAS – DVASINIS AŠ-ASMENYBĖ – TIKRASIS gyventojas – KURIAM EGZISTUOJA būtent TAVOSIOS AMŽINOSIOS DVASINĖS VERTYBĖS, O NE MATERIALŪS IŠORINIAI RITUALAI, KURIE PILNI KLAIDINIMŲ IR NETIKRŲ IR TRUMPALAIKIŲ POMĖGIŲ IR INTERESŲ, TODĖL NIEKAS TAIP IR NESUSIMĄSTO, KAD DVASINĖ GYVOJI RELIGIJA NEGALI TURĖTI KOKIŲ NORS VALSTYBĖS APRIBOJIMŲ, SIENŲ, RIBŲ, O VIEN TIK ASMENYBĖS TAPATYBĖS TOS AKIMIRKOS APRIBOJIMĄ SAU PAČIAI, KIEK JI NORI ATSIDUOTI TAU - ROJAUS TREJYBEI-AŠ ESU.
Tegu mūsų bendros pastangos, nukreiptos, į Tavosios valios vykdymą visų labui, lygiai taip sustiprina ir kiekvieną dalyvaujantį mūsų bendroje maldoje, net ir tas dvasias, mūsų angelus serafimus, Tarpines Būtybes, kad ir jie dar ryžtingiau kurtų gėrį drauge su Tavimi, savo asmeninio atsivėrimo dėka padėdami ir mūsų broliams, kurie šiandien yra dabartiniai Urantijos politiniai ir religiniai lyderiai, kad jie praregėtų ir patys pamatytų, į kokią aklavietę atvedė, o sveikų žmonių visuotiniu izoliavimu jie net paralyžiavo visus, ir nurodė visiems privalomai gelbėti savo kūną, bet ne sielą, avys liko be piemens, kurios Gerojo piemens ir nebuvo mačiusios ir iki tol - tik vilkus ėriuko kailyje, kurių apgaulės nepajėgė atpažinti. Aš meldžiu, kad visa Urantija trokštų susiburti į Kūrėjo - Rojaus Trejybės-AŠ ESU - GYVĄJĄ BANDĄ, nes tai ir yra GYVASIS KELIAS TIKROVĖJE.
IŠEITIS YRA TIK ATSIGRĘŽUS Į TAVE VISU SAVO DVASINIU AŠ, IR VEIKIANT TIK DRAUGE SU TAVIMI, IR TAIP, KAIP VEDI IŠ VIDAUS TU, KAD TAVOJI GYVOJI RELIGIJA IR ŠVENTOVĖ BŪTŲ AMŽINA, IR VISOJE PLANETOJE VIENA IR VIENINTELĖ - TAVOJI -- KAIP IR VISOJE KŪRINIJOJE -- NES BE GYVOSIOS RELIGIJOS IR GYVOSIOS ŠVENTOVĖS KŪRINIJA IR EVOLIUCIJA NEĮMANOMA - TOKS TAVO SUMANYMAS - GYVOJI RELIGIJA IR GYVOJI ŠVENTOVĖ YRA IR BUS GYVA AMŽINAI.
Ir gyvoji pasaulio politika ir ekonomika tegali būti amžina tik mums bendradarbiaujant brolystėje ir vien tik su Tavimi. Tik tokia aplinka bus Palaimos ir Ramybės Tavo mums teikiama aplinka - be ligų, be virusų, vien tik Meilėje ir Darnoje kiekvienam pasireiškiant visų Labui ir Gerovei Meilės Galia ir Tavo suteikta laisva valia, ir būtent taip, kaip vedi Tu iš vidaus.
Manoji valia yra sulieta su Tavąja per amžius ir amžinybėje. Amen.
---------------------
Po maldos dar pasėdėkite kelias minutes tyloje. Rojaus Trejybė-AŠ ESU perteikia savo mokymus, tegu jie nusėda į pasąmonę. Jie niekur nepradings. Jie tikrai kuriuo nors laiku ateityje išplauks ir į sąmonės paviršių, kad jus apšviestų, o jūs – kitus.

Telydi jus Kūrėjo Palaima ir Ramybė ir mano Broliškas-Tėviškas apkabinimas.

Algimantas
2022-03-09 16:44:46



20


Mielieji, kviečiu jus šįkart pasimelsti mūsų bendroje pirmadienio (2022 03 07 - 20 val.) maldoje už GILESNĮ ĮTIKĖJIMĄ.

Pagarbinkime iš pradžių Rojaus Trejybę-AŠ ESU.
Jeigu jums sunku garbinti ir melstis savais žodžiais, savomis mintimis, tuomet skaitykite, tik nuoširdžiai, mano jums nuolat rašomas maldas.
------------------------
Mylimas Tėve, Amžinoji Motina, Begaline Motina, AŠ ESU, aš garbinu ir šlovinu Tave, kad Tu esi Šviesų Šviesa ir Šviesos Šaltinis ir Centras, bet nė vieno neakindamas, o kiekvienas geria Tavo Šviesą ir Gyvąjį Vandenį tiek, kiek pats atsiveria Tau IŠ VIDAUS ŠIRDIMI.
Aš garbinu ir šlovinu Tave, kad Tu esi pati nuostabiausia gyvoji kūrinijos energija, net jos Šaltinis, kuris skatina VISUS IR KIEKVIENĄ gyventi ir mylėti amžinai, nesiekiant sau jokios naudos, savo žvilgsnį kreipiant tik į VISŲ GĖROVĘ, NET VISOS KŪRINIJOS GĖROVĘ, nes būtent Tu taip vedi šitos gyvos ir viduje tekančios Energijos dėka kiekvieną tvarinį iš vidaus, kad jis rūpintųsi savo gyvenimą nukreipti visumos labui ir visų Gerovei, NET TAIP, KAIP TĄ NUOLAT DARAI TU.
Aš garbinu ir šlovinu Tave, kad Tu esi ASMENYBĖ ir ASMENYBĖS ŠALTINIS IR CENTRAS, ir Savo dvasią, Minties Derintoją, padovanoji mums, kiekvienam, ir šituo mums leidi patirti palaimą, kuo gilesniu susiliejimu su Tavimi, ir ypač giluminės iš Širdies sklindančios komunijos metu garbinant Tave gyvojoje Tavo vardo Šventovėje.
Aš garbinu ir šlovinu Tave, kad Tu, būdama pati nuostabiausia ir gyvybingiausia Šviesa išorėje, esi patiriama VIDUJE PATIES TVARINIO NUŠVITIMU, ir tik tada asmenybė pajunta, jog kiekvieno asmeninis ryšys su Tavimi, kaip su VISUMOS ŠALTINIU, MYLINČIU IR BESIRŪPINANČIU VISUMOS KLESTĖJIMU, PER KIEKVIENO ASMENINES PASTANGAS VISUMOS LABUI, SUTEIKIA KLESTĖJIMĄ IR KIEKVIENAM ASMENIŠKAI, JAM TAIP PAT AUGANT IR PANAŠĖJANT Į TAVE.
Aš garbinu ir šlovinu Tave, kad Tu mus MOKAI ŽVELGTI Į APLINKĄ TAVUOJU MEILĖS ŽVILGSNIU IR SKLEISTI MEILĘ VISIEMS VIENODAI, NET IR TAIP, KAIP JĄ SKLEIDI TU.
Aš garbinu iš šlovinu Tave iš Meilės Tau, ir savo laisva valia, gauta iš Tavęs. Manoji valia yra sulieta su Tavąja Valia. Amen.
---------------------------------------------------
Po Rojaus Trejybės-AŠ ESU pagarbinimo dar pasėdėkite tyloje keletą minučių, kad kuo daugiau patirtumėte Meilės gyvo nektaro. O tada pereikite prie maldos už gilesnį GYVĄJĮ ĮTIKĖJIMĄ.
-----------------------------------
Mylimas Tėve, mylima Amžinoji Motina, mylima Begaline Motina, AŠ ESU, ačiū Tau už mūsų visus patyrimus iki šios akimirkos, ačiū už patyrimą Tavo vardo Gyvojoje Šventovėje - kokia galinga energija pulsuoja urantų viduje, kada jie garbina kolektyviai Tave. Ačiū Tau už tokį vis gilėjantį patyrimą su Tavimi, ačiū už šitos pačios akimirkos patyrimą, kada mes bendraujame kolektyviai šitame gyvame komunijos ryšyje ir tarpusavyje.
Šįvakar mes meldžiamės dėl MŪSŲ GILESNIO ĮTIKĖJIMO, IR YPAČ DABAR, KAI KARANTINAS ATSKYRĖ URANTUS TOKIAM ILGAM LAIKUI, IR JŲ GRETOS DAR LABIAU SUMAŽĖJO, O TAI IR PALIUDIJA GYVOJO ĮTIKĖJIMO SEKLUMĄ JŲ ŠIRDYJE.
Aš meldžiu Širdies atverimo Tau ir Įtikėjimo visiems, kurie lanko ritualinę bažnyčią, kuri gyvena dvasinės Šviesos prieangyje, bet žengti į jos vidų bijo, dėl to visi ir gyvena vien tik religiniais ritualais ir religinėmis dogmomis ir šventėmis - be Gyvojo ĮTIKĖJIMO. O mūsų patiriamas KOKYBINIS ŠUOLIS, garbinant Tave, iškelia mus į Tavąją Gyvąją patyrimų Šviesą, o tai milžinišku kontrastu dar daugiau apšvietė bažnytinių ritualų beprasmybę, kurių tamsoje skendi visa katalikų sekta, ir visos kitos negyvos-ritualinės bažnyčios.
Aš meldžiu, kad mūsų viduje stipriau viešpatautų Rojaus Trejybės-AŠ ESU Gyvoji Meilė, jos milžiniškos virpesių bangos tekėjimu ir asmenybės gyvu prisipildymu šiais virpesiais tiesiai iš Rojaus Trejybės-AŠ ESU, ir esant bet kurioje pasaulio vietoje.
Meldžiu drauge su savo dvasios broliais ir sesėmis, kad ir katalikai ĮTIKĖTŲ, KAD BAŽNYČIA IŠTIRPTŲ TĖVO-ROJAUS TREJYBĖS-AŠ ESU GYVAME VANDENYNE, IR TADA JI IŠNYKTŲ KAIP RITUALINĖ IR NEGYVA SEKTA, KIEKVIENAM JOS NARIUI GYVAI ATRADUS ROJAUS TREJYBĘ-AŠ ESU SAVYJE, IR ŠITAIP REALIAI TAPUS URANTU. ŠITOKIU BŪDU Rojaus Trejybės-AŠ ESU Gyvoji Religija ir išplis po VISĄ pasaulį.
Aš meldžiu, kad ir valstybių politikai praregėtų DVASINIU MATYMU IR SUPRATIMU, o tai padėtų jiems priimti išmintingus sprendimus visų gerovei.
Tegu dabar mūsų atsivėrusios Tau asmenybės Meilės virpesius siunčia visiems TIEMS, KURIE DAR NEĮTIKĖJĘ, KURIE NĖRA ĮTIKĖJĘ Į AMŽINĄJĮ GYVENIMĄ DVASIOJE SU TAVIMI, KURIEMS REIKIA NE TAVĘS, NET NE TAVO SŪNAUS KŪRĖJO-JĖZAUS, BET KURIEMS SVARBUS IŠORINIS MATERIALUS RITUALAS.
Žmogaus fizinio kūno trumpalaikiškumas šitoje planetoje niekaip nepaneigia to fakto, kad šitame kūne gyvena tikrasis – ir TAVO PADOVANOTAS – DVASINIS AŠ-ASMENYBĖ – TIKRASIS gyventojas – KURIAM EGZISTUOJA AMŽINOSIOS DVASINĖS VERTYBĖS, O NE MATERIALŪS IŠORINIAI RITUALAI, KURIE PILNI KLAIDINIMŲ IR NETIKRŲ IR TRUMPALAIKIŲ SIEKIŲ, TODĖL NIEKAS TAIP IR NESUSIMĄSTO, KAD DVASINĖ GYVOJI RELIGIJA NEGALI TURĖTI, KOKIŲ NORS VALSTYBĖS APRIBOJIMŲ, KOKIŲ NORS MATERIALIŲ ĮSTATYMŲ REIKALAVIMŲ ROJAUS TREJYBĖS-AŠ ESU SŪNUMS IR DUKROMS, NES JIE VADOVAUJASI ROJAUS TREJYBĖS-AŠ ESU VEDIMU IŠ VIDAUS MEILĖS GALIA IR VISŲ GEROVEI.
Tegu Mūsų Meilės virpesiai pasiekia valstybių politinius vadovus – prezidentus, premjerus, karalius, karalienes, vyriausybės ir parlamento narius, religijų vadovus, kad jie pajaustų mūsų jiems siunčiamus Meilės GYVUS virpesius, kad jų aplinka, nors mūsų ir nedidelio indėlio dėka, šiek tiek nuskaidrėtų ir prašviesėtų, kad mūsų Meilės virpesiai jiems padėtų priimti išmintingesnius sprendimus, kad niekada tarp jų nebūtų PRIEŠTARAUJANČIŲ ROJAUS TREJYBĖS-AŠ ESU VALIAI, nes šitokie jų sprendimai yra VISI TAMSOS JŲ PROTO SPRENDIMAI, BET NE ATSIVĖRUSIOS, GYVOS, IR MYLINČIOS DVASIOS-ASMENYBĖS IŠMINTINGI SPRENDIMAI, tegu jie priima TOKIUS sprendimus, kokių trokšta jų DVASIA-ASMENYBĖ, KAD JIE VIS LABIAU DŽIUGINTŲ MUS VISUS, O TAIP PAT IR ROJAUS TREJYBĘ-AŠ ESU.

Tegu mūsų bendros pastangos, nukreiptos, į Tavosios valios vykdymą visų labui, lygiai taip sustiprina ir kiekvieną dalyvaujantį mūsų bendroje maldoje, net ir tas dvasias, mūsų angelus serafimus, Tarpines Būtybes, kad ir jie dar ryžtingiau kurtų Gėrį drauge su Tavimi savo asmeninio ATSIVĖRIMO IR VEIKIMO dėka pasitarnaudami ir mūsų DVASIOS broliams, kurie šiandien yra dabartiniai Urantijos politiniai ir religiniai lyderiai, kad jie praregėtų ir patys pamatytų, į kokią aklavietę atvedė visą Urantiją, ĮSKAITANT IR KARANTINO PASKELBIMĄ VISAME PASAULYJE, IR TUO PAČIU PAMATYTŲ, KAD IŠEITIS YRA TIK ATSIGRĘŽUS Į TAVE VISU SAVO DVASINIU AŠ, IR
VEIKIANT TIK DRAUGE SU TAVIMI, IR TAIP, KAIP VEDI IŠ VIDAUS TU.
Manoji valia sulieta su Tavąja Valia. Amen.
------------------------------
Po maldos dar pasėdėkite kelias minutes tyloje. Rojaus Trejybė-AŠ ESU perteikia savo MOKYMUS-VIRPESIUS, tegu jie nusėda į pasąmonę. Jie niekur nepradings. Jie tikrai kuriuo nors laiku ateityje išplauks ir į sąmonės paviršių, kad jus apšviestų, o jūs – kitus.

Telydi jus Kūrėjo Palaima ir Ramybė, ir mano Broliškas-Tėviškas apkabinimas.

Algimantas
2022-03-02 12:03:42



Mielieji, kviečiu jus šįkart pasimelsti mūsų bendroje pirmadienio (2022 02 28 - 20 val.) maldoje už GILESNĮ ĮTIKĖJIMĄ.

Pagarbinkime iš pradžių Rojaus Trejybę-AŠ ESU.
Jeigu jums sunku garbinti ir melstis savais žodžiais, savomis mintimis, tuomet skaitykite, tik nuoširdžiai, mano jums nuolat rašomas maldas.
------------------------
Mylimas Tėve, Amžinoji Motina, Begaline Motina, AŠ ESU, aš garbinu ir šlovinu Tave, kad Tu esi Šviesų Šviesa ir Šviesos Šaltinis ir Centras, bet nė vieno neakindamas, o kiekvienas geria Tavo Šviesą ir Gyvąjį Vandenį tiek, kiek pats atsiveria Tau IŠ VIDAUS ŠIRDIMI.
Aš garbinu ir šlovinu Tave, kad Tu esi pati nuostabiausia gyvoji kūrinijos energija, net jos Šaltinis, kuris skatina VISUS IR KIEKVIENĄ gyventi ir mylėti amžinai, nesiekiant sau jokios naudos, savo žvilgsnį kreipiant tik į VISŲ GĖROVĘ, NET VISOS KŪRINIJOS GĖROVĘ, nes būtent Tu taip vedi šitos gyvos ir viduje tekančios Energijos dėka kiekvieną tvarinį iš vidaus, kad jis rūpintųsi savo gyvenimą nukreipti visumos labui ir visų Gerovei, NET TAIP, KAIP TĄ NUOLAT DARAI TU.
Aš garbinu ir šlovinu Tave, kad Tu esi ASMENYBĖ ir ASMENYBĖS ŠALTINIS IR CENTRAS, ir Savo dvasią, Minties Derintoją, padovanoji mums, kiekvienam, ir šituo mums leidi patirti palaimą, kuo gilesniu susiliejimu su Tavimi, ir ypač giluminės iš Širdies sklindančios komunijos metu garbinant Tave gyvojoje Tavo vardo Šventovėje.
Aš garbinu ir šlovinu Tave, kad Tu, būdama pati nuostabiausia ir gyvybingiausia Šviesa išorėje, esi patiriama VIDUJE PATIES TVARINIO NUŠVITIMU, ir tik tada asmenybė pajunta, jog kiekvieno asmeninis ryšys su Tavimi, kaip su VISUMOS ŠALTINIU, MYLINČIU IR BESIRŪPINANČIU VISUMOS KLESTĖJIMU, PER KIEKVIENO ASMENINES PASTANGAS VISUMOS LABUI, SUTEIKIA KLESTĖJIMĄ IR KIEKVIENAM ASMENIŠKAI, JAM TAIP PAT AUGANT IR PANAŠĖJANT Į TAVE.
Aš garbinu ir šlovinu Tave, kad Tu mus MOKAI ŽVELGTI Į APLINKĄ TAVUOJU MEILĖS ŽVILGSNIU IR SKLEISTI MEILĘ VISIEMS VIENODAI, NET IR TAIP, KAIP JĄ SKLEIDI TU.
Aš garbinu iš šlovinu Tave iš Meilės Tau, ir savo laisva valia, gauta iš Tavęs. Manoji valia yra sulieta su Tavąja Valia. Amen.
---------------------------------------------------
Po Rojaus Trejybės-AŠ ESU pagarbinimo dar pasėdėkite tyloje keletą minučių, kad kuo daugiau patirtumėte Meilės gyvo nektaro. O tada pereikite prie maldos už gilesnį GYVĄJĮ ĮTIKĖJIMĄ.
-----------------------------------
Mylimas Tėve, mylima Amžinoji Motina, mylima Begaline Motina, AŠ ESU, ačiū Tau už mūsų visus patyrimus iki šios akimirkos, ačiū už patyrimą Tavo vardo Gyvojoje Šventovėje - kokia galinga energija pulsuoja urantų viduje, kada jie garbina kolektyviai Tave. Ačiū Tau už tokį vis gilėjantį patyrimą su Tavimi, ačiū už šitos pačios akimirkos patyrimą, kada mes bendraujame kolektyviai šitame gyvame komunijos ryšyje ir tarpusavyje.
Šįvakar mes meldžiamės dėl MŪSŲ GILESNIO ĮTIKĖJIMO, IR YPAČ DABAR, KAI KARANTINAS ATSKYRĖ URANTUS TOKIAM ILGAM LAIKUI, IR JŲ GRETOS DAR LABIAU SUMAŽĖJO, O TAI IR PALIUDIJA GYVOJO ĮTIKĖJIMO SEKLUMĄ JŲ ŠIRDYJE.
Aš meldžiu Širdies atverimo Tau ir Įtikėjimo visiems, kurie lanko ritualinę bažnyčią, kuri gyvena dvasinės Šviesos prieangyje, bet žengti į jos vidų bijo, dėl to visi ir gyvena vien tik religiniais ritualais ir religinėmis dogmomis ir šventėmis - be Gyvojo ĮTIKĖJIMO. O mūsų patiriamas KOKYBINIS ŠUOLIS, garbinant Tave, iškelia mus į Tavąją Gyvąją patyrimų Šviesą, o tai milžinišku kontrastu dar daugiau apšvietė bažnytinių ritualų beprasmybę, kurių tamsoje skendi visa katalikų sekta, ir visos kitos negyvos-ritualinės bažnyčios.
Aš meldžiu, kad mūsų viduje stipriau viešpatautų Rojaus Trejybės-AŠ ESU Gyvoji Meilė, jos milžiniškos virpesių bangos tekėjimu ir asmenybės gyvu prisipildymu šiais virpesiais tiesiai iš Rojaus Trejybės-AŠ ESU, ir esant bet kurioje pasaulio vietoje.
Meldžiu drauge su savo dvasios broliais ir sesėmis, kad ir katalikai ĮTIKĖTŲ, KAD BAŽNYČIA IŠTIRPTŲ TĖVO-ROJAUS TREJYBĖS-AŠ ESU GYVAME VANDENYNE, IR TADA JI IŠNYKTŲ KAIP RITUALINĖ IR NEGYVA SEKTA, KIEKVIENAM JOS NARIUI GYVAI ATRADUS ROJAUS TREJYBĘ-AŠ ESU SAVYJE, IR ŠITAIP REALIAI TAPUS URANTU. ŠITOKIU BŪDU Rojaus Trejybės-AŠ ESU Gyvoji Religija ir išplis po VISĄ pasaulį.
Aš meldžiu, kad ir valstybių politikai praregėtų DVASINIU MATYMU IR SUPRATIMU, o tai padėtų jiems priimti išmintingus sprendimus visų gerovei.
Tegu dabar mūsų atsivėrusios Tau asmenybės Meilės virpesius siunčia visiems TIEMS, KURIE DAR NEĮTIKĖJĘ, KURIE NĖRA ĮTIKĖJĘ Į AMŽINĄJĮ GYVENIMĄ DVASIOJE SU TAVIMI, KURIEMS REIKIA NE TAVĘS, NET NE TAVO SŪNAUS KŪRĖJO-JĖZAUS, BET KURIEMS SVARBUS IŠORINIS MATERIALUS RITUALAS.
Žmogaus fizinio kūno trumpalaikiškumas šitoje planetoje niekaip nepaneigia to fakto, kad šitame kūne gyvena tikrasis – ir TAVO PADOVANOTAS – DVASINIS AŠ-ASMENYBĖ – TIKRASIS gyventojas – KURIAM EGZISTUOJA AMŽINOSIOS DVASINĖS VERTYBĖS, O NE MATERIALŪS IŠORINIAI RITUALAI, KURIE PILNI KLAIDINIMŲ IR NETIKRŲ IR TRUMPALAIKIŲ SIEKIŲ, TODĖL NIEKAS TAIP IR NESUSIMĄSTO, KAD DVASINĖ GYVOJI RELIGIJA NEGALI TURĖTI, KOKIŲ NORS VALSTYBĖS APRIBOJIMŲ, KOKIŲ NORS MATERIALIŲ ĮSTATYMŲ REIKALAVIMŲ ROJAUS TREJYBĖS-AŠ ESU SŪNUMS IR DUKROMS, NES JIE VADOVAUJASI ROJAUS TREJYBĖS-AŠ ESU VEDIMU IŠ VIDAUS MEILĖS GALIA IR VISŲ GEROVEI.
Tegu Mūsų Meilės virpesiai pasiekia valstybių politinius vadovus – prezidentus, premjerus, karalius, karalienes, vyriausybės ir parlamento narius, religijų vadovus, kad jie pajaustų mūsų jiems siunčiamus Meilės GYVUS virpesius, kad jų aplinka, nors mūsų ir nedidelio indėlio dėka, šiek tiek nuskaidrėtų ir prašviesėtų, kad mūsų Meilės virpesiai jiems padėtų priimti išmintingesnius sprendimus, kad niekada tarp jų nebūtų PRIEŠTARAUJANČIŲ ROJAUS TREJYBĖS-AŠ ESU VALIAI, nes šitokie jų sprendimai yra VISI TAMSOS JŲ PROTO SPRENDIMAI, BET NE ATSIVĖRUSIOS, GYVOS, IR MYLINČIOS DVASIOS-ASMENYBĖS IŠMINTINGI SPRENDIMAI, tegu jie priima TOKIUS sprendimus, kokių trokšta jų DVASIA-ASMENYBĖ, KAD JIE VIS LABIAU DŽIUGINTŲ MUS VISUS, O TAIP PAT IR ROJAUS TREJYBĘ-AŠ ESU.

Tegu mūsų bendros pastangos, nukreiptos, į Tavosios valios vykdymą visų labui, lygiai taip sustiprina ir kiekvieną dalyvaujantį mūsų bendroje maldoje, net ir tas dvasias, mūsų angelus serafimus, Tarpines Būtybes, kad ir jie dar ryžtingiau kurtų Gėrį drauge su Tavimi savo asmeninio ATSIVĖRIMO IR VEIKIMO dėka pasitarnaudami ir mūsų DVASIOS broliams, kurie šiandien yra dabartiniai Urantijos politiniai ir religiniai lyderiai, kad jie praregėtų ir patys pamatytų, į kokią aklavietę atvedė visą Urantiją, ĮSKAITANT IR KARANTINO PASKELBIMĄ VISAME PASAULYJE, IR TUO PAČIU PAMATYTŲ, KAD IŠEITIS YRA TIK ATSIGRĘŽUS Į TAVE VISU SAVO DVASINIU AŠ, IR
VEIKIANT TIK DRAUGE SU TAVIMI, IR TAIP, KAIP VEDI IŠ VIDAUS TU.
Manoji valia sulieta su Tavąja Valia. Amen.
------------------------------
Po maldos dar pasėdėkite kelias minutes tyloje. Rojaus Trejybė-AŠ ESU perteikia savo MOKYMUS-VIRPESIUS, tegu jie nusėda į pasąmonę. Jie niekur nepradings. Jie tikrai kuriuo nors laiku ateityje išplauks ir į sąmonės paviršių, kad jus apšviestų, o jūs – kitus.

Telydi jus Kūrėjo Palaima ir Ramybė, ir mano Broliškas-Tėviškas apkabinimas.

Algimantas
2022-02-23 19:36:09



Mielieji, kviečiu jus į mūsų pirmadienio (2022 02 21 - 20 val. ) maldą - kolektyvinę komuniją su Rojaus Trejybe-AŠ ESU ir tarpusavyje.

Šįkart siūlau pasimelsti už tuos, kurie kovoja prieš DABARTINĮ antidievišką, ir antižmogišką, transnacionalinių korporacijų ir politikų jėga primetamą visam pasauliui, besaikio vartotojiškumo ir besaikės gamybos GLOBALIZMĄ, ir už tuos kurie pradeda kovoti prieš skiepus, kurie yra pragaištingi tiek vaikams, tiek suaugusiems, bet korporacijoms atneša milijardus dolerių pelno.
Iš pradžių pagarbinkime Rojaus Trejybę-AŠ ESU. Kam dar sunku garbinti ir melstis savais žodžiais, skaitykite mano maldas, tik nuoširdžiai, ne mechaniškai.
--------------
Mylimas Tėve, Amžinoji Motina, Begaline Motina, AŠ ESU aš garbinu ir šlovinu Tave, kad Tu esi, kad sukūrei kosminę erdvę iš savosios Meilės Energijos, ir planetas, ir gyvybę jose, kur ir vyksta mūsų veikimas visų labui.
Aš garbinu ir šlovinu Tave, kad Tu esi tas begalinis ir neišsenkantis Meilės ir Gėrio Šaltinis, kuris iš vidaus Savo gyvais virpesiais vedi mus kiekvieną į dar ryškesnę Šviesą, į dar didesnę Meilę, į dar galingesnį Gėrį, kai tik mes asmeniškai atsiveriame Tau ir atrandame Tave savyje. Ir šitas patyrimas
nustelbia daugybę iki tol viešpatavusių abejonių ir nepasitikėjimo apraiškų, nes su Tavimi gyvenimas tampa gyvas Tikrovėje, o ne egzistavimas iliuzijoje.
Aš garbinu Tave, kad Tu mums, kiekvienam, esi parengęs visą amžinybę patyrimų, kurie niekada nesikartos, niekada nebus nė vieno dublio, visada bus vien tik originalai be jokių kopijų, nes Tu esi tas Tėvas ir Motina, suteikiantis mums asmenybes - unikalias ir nesikartojančias - todėl ir mes niekada nepatirsime dviejų vienodų patyrimų.
Aš garbinu ir šlovinu Tave, kad Tu atvėrei mane Tau, kada aš atradau Tave savyje, ir patyriau Tavo gyvą buvimą savyje.
Aš garbinu ir šlovinu Tave, kad dabar esu toks, koks esu - pilnas Tavosios Meilės ir Gėrio, ir trokštu tą patyrimą dalinti ir kitiems, norintiems taip pat gyvo ryšio su Tavimi ir Tavo gyvo buvimo patyrimo savyje.
Aš garbinu ir šlovinu Tave, iš Meilės ir laisva valia, gauta iš Tavęs. Manoji valia yra sulieta su Tavąja.
Amen.
-----------------------------
Po Rojaus Trejybės-AŠ ESU pagarbinimo dar likite tyloje ir ramybėje, tegu jūsų dvasinė asmenybė kuo daugiau prisigeria jai suteikiamos palaimos, gyvos, patiriamos palaimos. Tada pereikite prie prašymų maldos.
---------------
Mylimas Tėve, Amžinoji Motina, Begaline Motina, AŠ ESU, ačiū Tau už visus patyrimus iki šios dienos, ačiū Tau už visus ateities patyrimus per visą amžinybę, nes Tu geriau žinai, kokie patyrimai reikalingi kiekvienam, kad jis atsivertų visu savo spindesiu, kokį Tu ir esi sumanęs kiekvienam, kaip asmenybės amžiną dovaną, kad ji šviestų iš Meilės visų labui.
Aš dabar, drauge su savo dvasiniais broliais ir sesėmis, taip pat ir su mums kol kas dar nematomomis Tarpinėmis Būtybėmis ir dvasiomis, meldžiu išminties, kuri ateina iš Tavęs, tiems mūsų dvasiniams
broliams ir sesėms, kurie kovoja prieš dabartinį tamsos globalizmą, kada saujelė monopolistinių kompanijų ir politikų pradeda vis labiau diktuoti savo principus ir veiklos būdą, tuo pačiu ir gyvenseną net valstybėms, kada bankininkai yra užkulisių žaidėjai ir demonstruoja savo pinigų valdžią, pavergdami tiek bet kokį mažą verslą, tiek ir asmeninius indėlius laikančius žmones, nes būtent dėl jų transnacionalinių interesų tenkinimo ėmė kurtis ir kitos gamybos kompanijos, jau nebeišsitenkančios
savo šalyje. Šita saujelė mūsų dvasinių brolių ir sesių, visiškai aklų ir kurčių dvasioje - pavergė ir engia visą žmoniją, ir tą jų -bankininkų - vergovę jie pridengia kaip figos lapeliu globalizavimo reiškiniu.
Būtent tokia yra TRANSNACIONALINIŲ KORPORACIJŲ VIEN SAVO GODUMU BESIVADOVAUJANČIŲ IR DEMAGOGIJĄ IR MELĄ PASKLEIDUSIŲ JŲ LIOKAJŲ SUFABRIKUOTA IR SUFALSIFIKUOTA Europos pseudosąjunga, kur tokie liliputai, kaip Lietuva mindomi iš visų pusių, ir jiems numetamas apgraužtas kaulas, kurio kaip išganymo laukia ir Lietuvos pseudoprezidentas ir pseudopolitikai - duos pinigų Europa, padės Europa - o žmonės net jau nebesuvokia, kad tik savarankiška ir nepriklausoma šalies politinė valdžia gali tvarkytis savame krašte remdamasi Kūrėju, o ne Briuselio vienalytininkų direktyvomis.
Meldžiu, kad kiekviena šalis galėtų gyventi jai savitą gyvą ir įvairų gyvenimą kaip ir numatė tą Rojaus Trejybė-AŠ ESU.
Būtent dabar dėl karūnos viruso ir matau, kaip sustojo visa pasaulio gamyba, nes Kinija savo sustabdytais fabrikais nebetiekia milijonų įvairiausių detalių, kurios būtinos kitose šalyse gaminamiems įrengimams ar mašinoms, nes dėl didesnio pelno imperialistai perkėlė savo fabrikus į Kiniją, kad už kelis centus, sumokėtus kinams, gautų milijardinius pelnus į savo sąskaitas. Ir dėl tokios neteisingos ir pragaištingos ekonomikos ir politikos yra ir dabartinė karūnos viruso pandemija - dėl iškrypusio mąstymo, kurį demonstruoja pseudopolitikai visame pasaulyje, ir dėl tokių jų kvailų sprendimų, yra visa iškreipta Evoliucija, todėl mes matome paniką ir pasimetimą, nes jie nieko net nesuvokia, o kas laukia toliau. O be Rojaus Trejybės-AŠ ESU-Jėzaus ir apvaizdos rasti išeitį iš tokios aklavieties - besaikio vartotojiškumo ir godumo, savanaudiškumo ir agresyvumo, tiesiog neįmanoma, dėl to pasaulio padėtis vis blogės ir blogės.
Dar liūdniau matyti farmacijos koncernų toli siekančius tikslus - narkotizuoti visą pasaulį skiepais, kurių poveikis silpnina imunitetą, nes pats organizmas nustoja jį stiprinti, nes nebemoka, vis laukia kasmetinių porcijų narkotikų-skiepų tai nuo gripo, tai nuo tuberkuliozės, tai nuo tymų, ir taip be galo. Ir
farmacijos korporacijos susižeria už kiekvieną vakciną pinigus sau, nekreipdamos jokio dėmesio į šalutinius poveikius, kad kiekviena karta tampa vis labiau biologiškai silpnesnė ir ligos vis labiau kerta ir jauniems. Aš dar vaikas būdamas taip džiaugiausi, kada užaugsiu, jau bus sukurti vaistai nuo vėžio, ir nereikės bijoti, kad numirsiu. Praėjo daugybė metų, o niekas tų stebuklingų vaistų taip ir nesukūrė, o priešingai, dabar pilna vaikų su vėžiniais įvairiais susirgimais, kai mano vaikystėje tokių nebuvo iš viso.
Vėžys ne tik neišnyko, bet dar tapo jaunas ir stiprus!
O iš viso to pelnosi korporacijpos, ligoninės, nes palaikomos masinės baimės sąlygomis galima siūlyti ir siūloma daugybė naujų tariamų vaistų. Štai tik per radiją perdavė Pasulinės pseudosveikatos organizacijos naują baubą - sepsio - kraujo užkrėtimo - epidemiją - nuo jos pernai numirė 19 milijonų
žmonių visame pasaulyje, ir dauguma atvejų kilo ligoninėse, ir jau po poros dienų Vilniaus gatvėse išskleistos palapinės, aprengtos panelės dalina lapelius, atspausdintus spaustuvėje, ir gąsdina žmones dar viena nauja baimės banga - sepsiu. Tai tik rodo, kad visa tai yra specialiai organizuota iš anksto ir veikia ši sistema tiek per masines informavimo priemones, tiek ir gatvėje, kaip sustiprinanti vaizdinė priemonė, kada gatvėje po kaukėmis paslėptais veidais baimėje gyvenančios medicinos studijų studentės prisideda prie globalistų intrigų, net pačios to nesuvokdamos, nes kai pamėginau joms aiškinti, ką jos daro, jos ir klausyti manęs nenorėjo, net išsityčiojo. Taip sėjama masinė baimės psichozė ir tos jau zombiuotos studentės ir nebenori jokio Šviesos ir Tiesos Žodžio, jos kaip robotai klusniai vykdo tik savo funkciją.
Aš meldžiu, kad visi tie, kurie vis tik išdrįsta protestuoti prieš tokią antidievišką ir antižmogišką globalizmo politiką ir ekonomiką, ir kuriuos suiminėja ir baudžia tie skurdžiai dvasioje tamsuoliai turtuoliai ir piniguočiai, primetantys politikams savo sprendimus ir nuostatas, kad jie vis tik atsivertų Tau ir pamatytų, jog tokia jų protesto veikla jokiu būdu nesprendžia ne tik pačios problemos, bet dar labiau įsiutina piniguočius vargšus-tamsuolius.
Aš meldžiu, kad jie atrastų Tave savyje, ir tik tada jie suvoks, kad Tavoji Globalizacija bus tada ir tokia, kada bus viena valstybė, viena kalba, ir viena vyriausybė, nors bus daug tautų. Pasaulyje į valdžią ateis Dvasinė Aristokratija, ir Tavo įgaliojimu ves visą pasaulį Tavojo Evoliucinio Plano numatyta kryptimi ir Tavuoju Meilės Įstatymu, ir Gėrio bendro kūrimo su Tavimi visų labui principu Brolystėje.
Tavoji Globalizacija yra toji pati Jėzaus evangelija - Tavoji Tėvystė ir žmonių Brolystė - o aš šią Jėzaus evangeliją išplėčiau iki Tavosios Tėvystės-Motinystės ir visos kūrinijos Šeimos Brolystės - ir tik įsisavinus mano evangeliją - Kūrėjas yra gyvas, ir Jį galima atrasti savo viduje - ir atradus Tave - Kūrėją - būtent savyje, globalizacija visoje planetoje ir taps Tikrove - be dabartinių siaubūnų-monopolijų viešpatavimo, kad nebūtų visi engiami, niekinami, ir beteisiai, turtus kraunantys tik pavieniams ir nenusipelniusiems jų mūsų dvasios broliams ir sesėms, kaip ir be valdžioje išsilaikančių tik jėgos ir apgaulės dėka.
Aš meldžiu, kad mūsų - urantų - gyvas pavyzdys būtų mūsų asmeninis Gyvenimas, ir veikla drauge su Tavimi visų labui, kad daugelis paklaustų - kaip gi jie šitaip gali gyventi, kai aplinkui tiek daug apgaulės, savanaudiškumo, ir baimės. Ir tik tada, kada urantų daugės, kada jie steigs savo įmones, kada ateis į politinę valdžią, iš pradžių
Lietuvoje, o vėliau ir kitose valstybėse, tada ir Apvaizda suteiks pagalbą tokią, kad Globalizacija iš tiesų apimtų visą planetą, tačiau ji bus sukurta ant Tavųjų dvasinių pamatų ir patiriant Tavo Meilę savo
viduje.
Manoji valia yra sulieta su Tavąja. Amen.
-----
Po maldos dar pasėdėkite kelias minutes tyloje, pasiklausykite jums asmeniškai perteikiamų Rojaus Trejybės-AŠ ESU mokymų per jūsų Minties Derintoją - Rojaus Trejybės-AŠ ESU fragmentą-dvasią jūsų dabartiniame prote.

Telydi jus Kūrėjo Palaima ir Ramybė, ir mano Broliškas-Tėviškas apkabinimas.

Algimantas
2022-02-17 09:42:40



Mielieji, kviečiu jus šįkart pasimelsti mūsų bendroje pirmadienio (2022 01 14 – 20 val.) maldoje už Rojaus Trejybės-AŠ ESU apreikštąją ir Gyvąją religiją ir Gyvąją to paties vardo šventovę.

Pagarbinkime iš pradžių Rojaus Trejybę-AŠ ESU.
Jeigu jums sunku garbinti ir melstis savais žodžiais, savomis mintimis, tuomet skaitykite, tik nuoširdžiai, mano jums nuolat rašomas maldas.
---------------------------
Mylimas Tėve, Amžinoji Motina, Begaline Motina, AŠ ESU, aš garbinu ir šlovinu Tave, kad Tu esi Šviesų Šviesa ir Šviesos Šaltinis ir Centras, bet nė vieno neakindamas, o kiekvienam šviesdamas tiek, kiek Tavasis vaikas pats atsiveria Tau iš vidaus.
Aš garbinu ir šlovinu Tave, kad Tu esi pati nuostabiausia gyvoji kūrinijos Energija, net jos Šaltinis, kuris skatina tvarinį gyventi ir mylėti amžinai, nesiekiant sau jokios naudos, savo žvilgsnį kreipiant tik į VISŲ GEROVĘ, NET VISOS KŪRINIJOS GEROVĘ, nes būtent Tu taip vedi šitos gyvos ir viduje tekančios energijos dėka kiekvieną tvarinį iš vidaus, kad jis rūpintųsi savo gyvenimą nukreipti visumos labui ir visų gerovei, NET KAIP TĄ NUOLAT DARAI TU.
Aš garbinu ir šlovinu Tave, kad Tu esi VISUMOS ASMENYBĖ ir pati Visuma, ir tos Visumos dalelę, savo dvasią, Minties Derintoją, padovanoji mums, kiekvienam, ir šituo mums leidi patirti tą palaimą, kurią aš patiriu ir garbinimo metu, ir TĄ patiriu ypač galingai, kada atsiveriu Tau visa savo dvasine gelme ir su Tavimi SUSILIEJU.
Aš garbinu ir šlovinu Tave, kad Tu, būdamas pačia nuostabiausia ir gyvybingiausia Šviesa išorėje, esi patiriamas VIDUJE PATIES TVARINIO NUŠVITIMU, ir tik tada dvasinis aš pajunta, jog ir kiekvieno asmeninis ryšys su Tavimi, kaip su VISUMOS ŠALTINIU, MYLINČIU IR BESIRŪPINANČIU VISUMOS KLESTĖJIMU, PER KIEKVIENO ASMENINES PASTANGAS VISUMOS LABUI, SUTEIKIA KLESTĖJIMĄ IR KIEKVIENAM ASMENIŠKAI, JAM TAIP PAT AUGANT IR PANAŠĖJANT Į TAVE.
Aš garbinu ir šlovinu Tave, kad Tu mus MOKAI ŽVELGTI Į APLINKĄ TAVUOJU MEILĖS ŽVILGSNIU IR SKLEISTI MEILĘ VISIEMS VIENODAI, NET IR TAIP, KAIP JĄ SKLEIDI TU.
Aš garbinu ir šlovinu Tave iš meilės Tau, ir savo laisva valia, gauta iš Tavęs. Manoji valia per amžius ir amžinybėje yra sulieta su Tavąja. Amen.
---------------------------------------------------
Po mylimos Rojaus Trejybės-AŠ ESU pagarbinimo dar pasėdėkite tyloje keletą minučių, kad jūsų atsivėręs dvasinis aš kuo daugiau patirtų jam liejamo Meilės gyvo nektaro. O tada pereikite prie maldos už GYVĄJĄ RELIGIJĄ IR ŠVENTOVĘ.
-----------------------------------
Mylimas Tėve, mylima Amžinoji Motina, mylima Begaline Motina, mylimas AŠ ESU, ačiū Tau už mūsų visus patyrimus iki šios akimirkos, ačiū už NAUJĄJĄ IR GYVĄJĄ RELIGIJĄ IR ŠVENTOVĘ, KURIĄ TU JAU PAVADINAI ROJAUS TREJYBĖS-AŠ ESU VARDU.
Aš meldžiu, kad ši Gyvoji ir apreikštoji religija ir gyvoji Tavojo vardo Šventovė niekada neturėtų pabaigos. Rugsėjo pirmąjį šeštadienį suėjo aštuoniolika metų nuo pirmųjų gyvųjų pamaldų šioje Gyvosios Religijos Šventovėje. Ją taip pat patiria ir kiti mūsų dvasios broliai ir sesės, kurie prisijungia prie mūsų Gyvosios kolektyvinės komunijos, nesvarbu kur jie tuo metu yra – Lietuvoje ar Amerikoje, Švedijoje ar Australijoje, Londone ar Berlyne, ar net morontiniuose pasauliuose – mes esame tuo metu suvienyti dvasioje. O pati Gyvosios Šventovės ir religijos pradžia buvo vieša, skvere, mums aštuoniems susirinkus į pirmąsias ir Gyvąsias pamaldas, ir neturint jokio suvokimo, kad praeis aštuoniolika metų, o trys iš jų ir toliau lankys Tavąją – ir mūsų – Gyvąją Šventovę. Ji IŠSILAIKĖ, IR NET PLEČIASI, IR KITUOSE MIESTUOSE JAU YRA MŪSŲ BROLIŲ IR SESIŲ TAVE GARBINANČIŲ KOLEKTYVIAI IŠ MEILĖS, nors Gyvasis Kelias ir Gyvoji religija be ritualų ir dogmų reikalauja gyvų pastangų, o dėl baimės ne vienas urantas apsisprendė pasitrauktI net į negyvos tamsos klystkelius. Tad Vilniuje dabar renkasi kaip ir prieš aštuoniolika metų vos keli, o pasitraukę mano, kad jie pasielgė teisingai. Jiems taip atrodo, bet dėl tokių žingsnių jie patys kloja ligų ir kančių kelią visiems, ir ypač sau, ir savo artimiesiems, o tada pergyvens, kad sunku gyventi, kad vaikai ar anūkai, ar jie patys nebetenka sveikatos, kad prarado gyvenimo prasmės orientyrą, kuris yra VIENAS - KŪRĖJAS IR JO GARBINIMAS SAVUOJU GYVENIMU, IR YPAČ GYVOJOJE ŠVENTOVĖJE KOLEKTYVIAI IR VISŲ GEROVEI, jie pergyvens, kad Evoliucija - ŠVIESA - aplinkoje irgi stringa vis griežtesniuose KARANTINUOSE, ir vis aršesniu aplinkos elgesiu ir prieš juos pačius. KLYSTKELIAI IRGI TURI SAVO KAINĄ KIEKVIENAM, BET TAI NĖRA INDĖLIS Į KŪRĖJO BANKĄ DANGUJE, TAI YRA DEGRADAVIMAS IR ĖJIMAS PRIEŠ KŪRĖJO VALIĄ. Šis laikotarpis su karūnos virusu ištraukė urantų pasąmoninę baimę ir jie ne juokais išsigandino ir apleido Gyvąją Šventovę, galbūt tik laikinai, nors jie ir mąsto savo viduje - palauksiu ramesnių laikų, o dabar tegu Gyvąja Šventove ir Kūrėjo Šviesa tesirūpina kiti - gyviejii - urantai - drąsūs ir ryžtingi, mylintys ne intelekto valdomu liežuviu, o Gyva Širdimi - Asmenybės Dieviškąja Meile, gauta ir gaunama iš TAVĘS - Kūrėjo - Rojaus Trejybės-AŠ ESU.
Aš meldžiu, kad vis daugiau mūsų dvasios brolių ir sesių sužinotų – išgirstų ar perskaitytų – apie šitą Gyvąją Religiją ir Šventovę, ir patirtų tokį dvasinį impulsą, kad jiems kiltų noras patirti tai, ką patiriame mes, ir jie ateitų, nuoširdžiai pajutę Tavo vedimą iš vidaus, į Gyvąsias pamaldas dalyvauti kolektyvinėje dvasinėje komunijoje.
Aš meldžiu, kad ir katalikai ATSIVERTŲ IR ĮTIKĖTŲ, KAD JŲ BAŽNYČIA IŠTIRPTŲ ROJAUS TREJYBĖS-AŠ ESU GYVAJAME MEILĖS VANDENYNE IR GYVOJOJE ROJAUS TREJYBĖS-AŠ ESU RELIGIJOJE IR ŠVENTOVĖJE, IR TADA IŠNYKTŲ RITUALINĖ IR NEGYVA KATALIKŲ SEKTA, KIEKVIENAM JOS NARIUI GYVAI ATRADUS ROJAUS TREJYBĘ-AŠ ESU SAVYJE IR ŠITAIP REALIAI TAPUS URANTU. IR TAIP BUS ATEITYJE.
ŠITOKIU BŪDU Rojaus Trejybės-AŠ ESU Gyvoji Religija ir Gyvoji šventovė ir išplis po VISĄ pasaulį.
Tegu dabar mūsų atsivėrusios dvasios-asmenybės savo meilės virpesius siunčia visiems TIEMS, KURIE DAR NEĮTIKĖJĘ, IR KURIE NĖRA ĮTIKĖJĘ Į AMŽINĄJĮ GYVENIMĄ DVASIOJE SU TAVIMI.
Žmogaus fizinio kūno trumpalaikiškumas šitoje planetoje niekaip nepaneigia to fakto, kad šitame kūne gyvena tikrasis – ir TAVO PADOVANOTAS – DVASINIS AŠ-ASMENYBĖ – TIKRASIS gyventojas – KURIAM EGZISTUOJA būtent TAVOSIOS AMŽINOSIOS DVASINĖS VERTYBĖS, O NE MATERIALŪS IŠORINIAI RITUALAI, KURIE PILNI KLAIDINIMŲ IR NETIKRŲ IR TRUMPALAIKIŲ POMĖGIŲ IR INTERESŲ, TODĖL NIEKAS TAIP IR NESUSIMĄSTO, KAD DVASINĖ GYVOJI RELIGIJA NEGALI TURĖTI KOKIŲ NORS VALSTYBĖS APRIBOJIMŲ, SIENŲ, RIBŲ, O VIEN TIK ASMENYBĖS TAPATYBĖS TOS AKIMIRKOS APRIBOJIMĄ SAU PAČIAI, KIEK JI NORI ATSIDUOTI TAU - ROJAUS TREJYBEI-AŠ ESU.
Tegu mūsų bendros pastangos, nukreiptos, į Tavosios valios vykdymą visų labui, lygiai taip sustiprina ir kiekvieną dalyvaujantį mūsų bendroje maldoje, net ir tas dvasias, mūsų angelus serafimus, Tarpines Būtybes, kad ir jie dar ryžtingiau kurtų gėrį drauge su Tavimi, savo asmeninio atsivėrimo dėka padėdami ir mūsų broliams, kurie šiandien yra dabartiniai Urantijos politiniai ir religiniai lyderiai, kad jie praregėtų ir patys pamatytų, į kokią aklavietę atvedė, o sveikų žmonių visuotiniu izoliavimu jie net paralyžiavo visus, ir nurodė visiems privalomai gelbėti savo kūną, bet ne sielą, avys liko be piemens, kurios Gerojo piemens ir nebuvo mačiusios ir iki tol - tik vilkus ėriuko kailyje, kurių apgaulės nepajėgė atpažinti. Aš meldžiu, kad visa Urantija trokštų susiburti į Kūrėjo - Rojaus Trejybės-AŠ ESU - GYVĄJĄ BANDĄ, nes tai ir yra GYVASIS KELIAS TIKROVĖJE.
IŠEITIS YRA TIK ATSIGRĘŽUS Į TAVE VISU SAVO DVASINIU AŠ, IR VEIKIANT TIK DRAUGE SU TAVIMI, IR TAIP, KAIP VEDI IŠ VIDAUS TU, KAD TAVOJI GYVOJI RELIGIJA IR ŠVENTOVĖ BŪTŲ AMŽINA, IR VISOJE PLANETOJE VIENA IR VIENINTELĖ - TAVOJI -- KAIP IR VISOJE KŪRINIJOJE -- NES BE GYVOSIOS RELIGIJOS IR GYVOSIOS ŠVENTOVĖS KŪRINIJA IR EVOLIUCIJA NEĮMANOMA - TOKS TAVO SUMANYMAS - GYVOJI RELIGIJA IR GYVOJI ŠVENTOVĖ YRA IR BUS GYVA AMŽINAI.
Ir gyvoji pasaulio politika ir ekonomika tegali būti amžina tik mums bendradarbiaujant brolystėje ir vien tik su Tavimi. Tik tokia aplinka bus Palaimos ir Ramybės Tavo mums teikiama aplinka - be ligų, be virusų, vien tik Meilėje ir Darnoje kiekvienam pasireiškiant visų Labui ir Gerovei Meilės Galia ir Tavo suteikta laisva valia, ir būtent taip, kaip vedi Tu iš vidaus.
Manoji valia yra sulieta su Tavąja per amžius ir amžinybėje. Amen.
---------------------
Po maldos dar pasėdėkite kelias minutes tyloje. Rojaus Trejybė-AŠ ESU perteikia savo mokymus, tegu jie nusėda į pasąmonę. Jie niekur nepradings. Jie tikrai kuriuo nors laiku ateityje išplauks ir į sąmonės paviršių, kad jus apšviestų, o jūs – kitus.

Telydi jus Kūrėjo Palaima ir Ramybė ir mano Broliškas-Tėviškas apkabinimas.

Algimantas
2022-02-09 15:39:30



56


Mielieji, šįkart kviečiu jus į mūsų pirmadienio kolektyvinę komuniją (2022 02 07 – 20val.) su Rojaus Trejybe-AŠ ESU ir tarpusavyje už politikų išmintį ir šviesą, kad Lietuvoje galų gale panaikintų visus dirbtinius ir nesąmoningus - antilogiškus - apribojimus, o tuo labiau neįvedinėtų jokios nepaprastosios padėties, kuri iš viso nereikalinga. Tai tik bailių pseudopolitikų mąstysena.
Iš pradžių pagarbinkime Rojaus Trejybę-AŠ ESU.
Kas dar negalite garbinti ir melstis savais žodžiais, skaitykite parašytas jums mano maldas, tik skaitykite nuoširdžiai.
----------
Mylimas Tėve, mylima Amžinoji Motina, mylima Begaline Motina, AŠ ESU, aš garbinu ir šlovinu tave, kad tu esi Rojaus Trejybė ir Visuminė Dievybė AŠ ESU esi DVASIOJE VIEna, nors ir esi KETURIUOSE ASMENYSE, ir tokio dvasios vienovės požiūrio mokai ir mus.
Aš garbinu ir šlovinu Tave, kad tik Tavo dėka aš pradėjau žvelgti KOSMINE ĮŽVALGA Į VISĄ KŪRINIJĄ, NE TIK Į APLINKĄ, kuri yra betarpiškai aplink mane; aš pradėjau žvelgti TAVUOJU ŽVILGSNIU – IŠ KŪRINIJOS VIDAUS Į JOS IŠORĘ.
Aš garbinu ir šlovinu Tave, nes tik Tu, savo gyvais meilės virpesiais pažadini mane tokiam skrydžiui, kad dabar atsidžiaugti negaliu jausdamas save pilnateisiu Tavosios kūrinijos Šeimos nariu, Tavuoju vaiku, Tavo sūnumi, kuris trokšte trokšta dar didesnio susiliejimo su Tavimi ir gėrio skleidimo visiems iš Meilės ir laisva valia. Ir tai yra TAVO DĖKA.
Aš garbinu ir šlovinu Tave, nes Tavoji gyva Meilė atvėrė giluminį ir nuoseklų suvokimą, kokia yra mano vieta kūrinijoje ir koks skirtas vaidmuo šviesinant visą kūrinija, kada ji tą Šviesą atiduoda kitiems, kad ir jiems būtų šviesiau.
Aš garbinu ir šlovinu Tave, kad Tu vis stipriau ir tvirčiau vedi mane iš vidaus, jog vis labiau ir tvirčiau pasitikiu šituo GYVUOJU vedimu ir GYVUOJU ryšiu su Tavimi, nes savo patyrimu patvirtinu visų Tavo pastangų teisingumą, stiprinant mane ir raginant nieko nebijoti šitame Gyvajame Kelyje, nes TU esi mano VIDUJE, IR ESI VISADA.
Aš garbinu iš šlovinu Tave, nes kas yra atsivėręs Tau, tas geria Tave, ir trokšta Tave garbinti ir šlovinti, ir jam kyla vis didesnis troškimas šitą gyvą komuniją pratęsti ir palaikyti vis dažniau ir dažniau, net ir tą pačią dieną, net ir ne vieną kartą pagarbinus, vėl trokšta garbinti.
Aš garbinu ir šlovinu Tave, nes nebegaliu negarbinti ir nešlovinti. Manoji valia yra sulieta su Tavąja valia. Amen.
------
Po Rojaus Trejybės-AŠ ESU pagarbinimo dar pasėdėkite tyloje kurį laiką, gerkite Rojaus Trejybės-AŠ ESU Meilės nektarą, o tada pereikite prie prašymų maldos.
-------
Mylimas Tėve, mylima Amžinoji Motina, mylima Begaline Motina, mylimas AŠ ESU, kaip nuostabu patirti Tavo Meilę, ir vis stiprėjantį gyvą dvasinį ryšį su Tavimi. Visi mano patyrimai, kokie skausmingi bebūtų FIZINIAM KŪNUI AR PROTUI, yra puikūs MANO MOKYTOJAI IR MANO GYVO RYŠIO SU TAVIMI STIPRINTOJAI.
Šįkart aš pakviečiau savo dvasinius brolius ir seses pasimelsti už dabartinių niekam tikusių visose šalyse prie valdžios prilindusių pseudopolitikų IŠMINTĮ IR ŠVIESĄ, kad ji taip pat pasklistų ir iš tų mūsų dvasinių brolių ir sesių, kurie dabar – KOL KAS – valdo politines šalių vyriausybes, ir ypač už tuos, kurie kuria, gamina, ir pardavinėja ginklus, ir kurie ir kuria naujas rinkas karų dėka, nes būtent politikai ir sukursto konfliktus įvairiose šalyse įvairiais pretekstais - Afrikoje vienokiais būdais, Artimuosiuose Rytuose - kitokiais, Ukrainoje - dar kitokiais - iš jų IŠTAKOSE STOVI JUNGTINĖS VALSTIJOS, EUROPOS PSEUDOSĄJUNGA, IR RUSIJA, IR NET NYKŠTUKĖ LIETUVA SAVO DEMAGOGŲ POLITIKŲ NEIŠMANYMO VEDAMA, TAIP PAT SIEKIA SAVO PARTIJĄ SUGROTI, NORS IR GROJA BE KLAUSOS, VIEN TIK PADLAIŽIAVIMO JUNGTINEMS VALSTIJOMS IR EUROPOS PSEUDOSĄJUNGAI MOTYVAIS VISŲ ŽMONIŲ SAUGUMO IR GERBŪVIO KAINA.
Aš meldžiu, kad šie politikai nustotų manipuliuoti žmonių gyvenimu ir gyvybe o dabar dar panaudodami ir karūnos viruso kortą, kad žmones laikytų nuolatinėje baimėje.
Tokia valdžia yra PRIEŠ ROJAUS TREJYBĖS MEILĘ IR ŠVIESĄ, TARP JŲ IR LIETUVOS POLITIKAI. O JUK UŽ ŠIUOS VEIKSMUS REIKES ATSAKYTI PO PRISIKĖLIMO, YPAČ LIETUVOS PSEUDOPOLITIKAMS, KURIE GALI LAISVAI SUSIPAŽINTI SU MANO MOKYMAIS – ATSIGRĘŽKITE Į ROJAUS TREJYBĘ-AŠ ESU, ATRASKITE ROJAUS TREJYBĘ-AŠ ESU SAVYJE, IR ATSIDUOKITE ROJAUS TREJYBĖS-AŠ ESU VEDIMUI IŠ VIDAUS, IR NUSTOKITE ŽMONES GĄSDINTI KAŽKOKIA EMIGRANTŲ BANGA, AKI LAISVAI JUOS GALIMA IŠSIŲSTI ATGAL, IŠ KUR ATKELIAVO, TIK REIKIA PILIETINĖS DRĄSOS IR RYŽTO PASISTENGTI DĖL TAUTOS IR LEITUVOS, O NE DREBĖTI DĖL SSAVO KĖDĖS - KĄ PASAKYS EUROPOS PSEUDOSĄJUNGOS KELI BIUROKRATAI, PRADĖKTIE DIRBTI KAIP VENGRIJOS POLITIKAI IR ŠALIES PREMJERAS URBANAS - SAVO ŠALIES NAUDAI - IR SAVO ŠALIES ĮSTATYMUS LAIKO SVARBIAU UŽ EUROPOS PSEUDOSĄJUNGOS KAŽKOKIAS DIREKTYVAS, KAD IŠ TIESŲ PRADĖTUMĖTE DIRBTI, O NE IMITUOTI KAIP TINGINIAI SAVO DARBĄ, KAD SAVO VEIKLĄ, SAVO GYVENIMĄ, IR SAVO TIKRĄJĄ POLITINĘ VEIKLĄ MOTYVUOTUMĖTE ROJAUS TREJYBĖS-AŠ ESU MEILE IR ŠVIESA, TIESA IR TEISINGUMU – IR JAIS VADOVAUTUMĖTĖS PATYS, KAIP IR JĖZAUS PALIKTU NAUJUOJU ĮSAKYMU – MYLĖKITE VIENAS KITĄ NET IR TAIP, KAIP JUS MYLĖJAU AŠ.
Aš meldžiu, kad visi tokie šios dienos PSEUDOpolitikai nustotų klaidinti pasaulio žmones, šaukdami, kad tik jie užtikrina demokratiją visuomenei, kai iš tikrųjų būtent tamsa yra užvaldžiusi jų protą, o tada savo KVAILAIS sprendimais tamsoje laiko ir visuomenę, ir naikina Tautą– pamina Kūrėjo amžinąsias Vertybes ir Evolicijos Tikrovę, mėgindami primesti savo dirbtines ir kvailystes dėl vienalytininkų pseudošeimų kūrimo, dėl vaikų atiminėjimo, ir atidavimo net vienalytininkams, kurie apskritai yra nesveiki, nes jų hormonų gamyba yra visiškai sutrikusi, nes jie gyvena vien streso ir baimės žemų virpesių būsena, ir dėl to spinduliuoja ypač žemo dažnio energinius virpesius, ir būtent tokioje nesveikoje ir nepaprastai kenksmingoje aplinkoje vaiko psichikai - dar nesusiformavusiai ir nebrandžiai - negalima laikyti NĖ VIENO vaiko NĖ VIENOS DIENOS - tai NUSIKALTIMAS prieš žmoniją ir NUODĖMĖ prieš Rojaus Trejybę-AŠ ESU. Ir būtent TOKIEMS PSEUDOPOLITIKAMS, kurie šiems liguistiems iš JAV ir Europseudosąjungos svaičiojimams pritaria, turi būti panaikintas Seimo nario statusas, nes jie yra be moralės.
Būtent tokia amorali ir nieko nesuvokianti minia šaukė paleisti BARABĄ IR NUKRYŽIUOTI JĖZŲ – MINIA, NETURĖDAMA ŠVIESOS IR MORALĖS KIEKVIENO JOJE ESANČIO ASMENS VIDUJE, YRA BAISUS GAIVALAS, NAIKINANTIS TUOS, KURIE JAI PRIEŠINASI. IR BŪTENT IŠ TOKIOS TAMSIOS IR BE KŪRĖJO AMŽINŲJŲ VERTYBIŲ MINIOS ATĖJĘ PSEUDOPOLITIKAI SIEKIA SUKELTI CHAOSĄ APLINK SAVE, KAD TIK SUJAUKTŲ VISKĄ KUO LABIAU. TOKS GAIVALAS KELIA CHAOSĄ IR KITOSE VIETOSE - SIRIJOJE NIEKAS NEGALI SUPRASTI, KAS TEN SU KUO IR PRIEŠ KĄ IR VARDAN KO ŠAUDO, SPROGDINA. TAS PATS BUVO, IR LIKO, IRAKE, AFGANISTANE, LIBIJOJE, SOMALYJE, SUDANE, NIGERIJOJE.
Aš meldžiu, kad politikai Tavosios Meilės ir Šviesos Gyva Galia vadovautų valstybėms, o ne ginklų sėjama fizine mirtimi, kada baimė, nepasitikėjimas, ir fizinių namų ir šeimų praradimai leistų jiems diktuoti savo sąlygas, prieštaraujančias TAVO MEILĖS ĮSTATYMUI.
Aš drauge su savo dvasiniais broliais meldžiu, kad tokie Šviesos ir Gėrio siekiantys mūsų broliai dvasioje būtų Tavosios Apvaizdos SAUGOMI, kad jie šviestų Tavąja Meile ir Šviesa savo gyvenimo aplinkoje, ir tuo pačiu liudytų visiems Gyvojo Kelio VIENINTELĘ kryptį – GYVENIMĄ TAVIMI KASDIEN, KAS AKIMIRKĄ.
Šiandien prezidentai yra patys savo ŽEMAŽIŪRIO proto ĮKAITAI, todėl jie visais savo sprendimais ir jų įgyvendinimu pažeidžia TAVO MEILĖS IR ŠVIESOS ĮSTATYMĄ IR PRIEŠTARAUJA TAVO VALIAI. Todėl ir ši mūsų malda yra skirta JIEMS, kad ATSIKVOŠĖTŲ, KĄ JIE DARO, PRIIMDAMI VIS KLAIDINGESNIUS SPRENDIMUS, IR STUMDAMI ŽMONES Į DAR DIDESNĮ JŲ PAVERGIMĄ IR SUPRIEŠINIMĄ, IR TUO PAČIU PRIEVARTOS SPROGIMĄ – NET KARO KELIU.
Aš meldžiu, kad tie PSEUDOPOLITIKAI, kurie šitaip NENORI GYVENTI MEILĖJE, TIESOJE, IR ŠVIESOJE, netrukdytų tiems, kurie šitaip augti ne tik trokšta, bet ir auga, ir RODO PAVYZDĮ KITIEMS JAU REALIAI PATYS EIDAMI GYVUOJU KELIU, TAVO NUTIESTU VISAI KŪRINIJAI. IR BŪTENT JIE TURĖTŲ UŽIMTI ŠIANDIENINIŲ SAVANAUDŽIŲ IR ŽEMAŽIŪRIŲ PSEUDOPOLITIKŲ VIETĄ, KAD ŠALĮ VESTŲ TAVUOJU GYVUOJU KELIU VISŲ LABUI - LIETUVOS, ŽMONIJOS, IR KŪRINJOS.
O Lietuvos pseudopolitikai iš viso yra bailūs ir be jokio patyrimo, kaip tvarkytis Leituvoje savarankiškai ir visos Tautos labui, nes iškart parsidavė Europseudosąjungos jungui, paaukodami Tautą, kuri dėl to jau baigia išsilakstyti po pasaulį. Iš gero krašto niekas nebėga į blogą kraštą, bėga iš blogo krašto į gerą kraštą. Leituva šiandien blogas kraštas, kuriame žmonės įvaryti į baimės gniaužtus ir patyčias iš pseudopolitikų pusės, kurus kopijuoja ir valdininkai. Dėl to jau pseudopolitikai zoduoja žmoniųn rakciją - kaip čia įvesti nepaprastąją padėtį, o tam dirbtinę priedangą panaudos tuos kelis nelegalius imigrantus, kuriuos gali jau pirmuoju Reisig išsiųsti į ten, iš kur jie pateko į Lietuvos kraštą - tik tam reikia ryžto ir nors kokos išminties lašelio.
Manoji valia yra sulieta su Tavąja. Amen.
----------
Po maldos dar pasėdėkite keletą minučių tyloje, klausykitės Rojaus Trejybės-AŠ ESU mokymo apie Meilę, Išmintį, ir Šviesą.

Telydi jus Kūrėjo Palaima ir Ramybė, ir mano
Broliškas-Tėviškas apkabinimas

Algimantas
2022-02-02 16:59:11



Mielieji, kviečiu jus į mūsų pirmadienio (2022 01 31– 20val.) kolektyvinę komuniją su Rojaus Trejybe-AŠ ESU ir tarpusavyje.
Šįkart pasimelskime už Tėvo idėjos, perteiktos viename iš Jo mokymų, įgyvendinimą. Tėvo idėja numato, kad Lietuvoje dabar, tokiomis sunkiomis ekonominėmis sąlygomis, kurias dar labiau apsunkino sukelta psichozė dėl karūnos viruso pandemijos, tad statybos labai nukentėjo, ir toliau nukenčia, pagrindinis dėmesys būtų skirtas statyboms, bet ne tokioms, kokios dabar vykdomos stambių statybos kompanijų dėl grobuoniškų pelnų, bet visiems žmonėms reikalingoms statyboms, ir žemės ūkiui, bet ne grobikiškų stambių žemgrobių ir žemvaldžių, bet nedidelių save išlaikančių ūkininkų.
Mes už šitą idėją meldžiamės kartas nuo karto, tačiau pasimelskime ir vėl, ir vėl, kad ši idėja užvaldytų kuo daugiau žmonių, kad iš jų lūpų pasklistų tiek, jog pasiektų ir POLITIKUS – per įvairius susitikimus, per draugus ir pažįstamus.
Iš pradžių pagarbinkime Rojaus Trejybę-AŠ ESU.
Tie iš jūsų, kurie dar negalite garbinti ir melstis savais žodžiais, skaitykite mano maldas, kurias jums rašau iš visos sielos. Todėl ir jūs skaitykite jas atsivėrusia ŠIRDIMI.
----------------------------------
Mano Tėve, Amžinoji Kūrinijos Motina, Begaline Kūrinijos Motina, AŠ ESU, aš garbinu ir šlovinu tave, kad tu pripildai KIEKVIENĄ TAU atsivėrusią dvasią savo gyvais virpesiais, pripildai savimi, gyvuoju savo buvimu, kurį tu suteiki kiekvienam mums per savo dvasią, Minties Derintoją, mūsų viduje esantį – realų ir gyvą.
Aš garbinu ir šlovinu tave, kad mano dvasinis tikrasis aš trokšte trokšta tokio gyvo ryšio su tavimi, nes tavoji dvasia, Minties Derintojas, jį nuolat žadina ir ragina bendrauti su tavimi, patirti tave, ir daryti gėrį drauge su tavimi be jokios baimės.
Aš garbinu ir šlovinu tave, kad tavo gyvoji komunija, gyvas ir labai artimas bendravimas, kiekvieną asmenybę skaistina, skaidrina, ir stiprina, kad ji vis daugiau trokšta būti panaši į tave, trokšta atspindėti tave savo materialiais veiksmais ir mintimis išorėje VISŲ LABUI, VISŲ APŠVIETIMO IR SUSTIPRINIMO LABUI, NES TIK TAIP BUS IŠGYDYTOS VISOS LIGOS TIEK VALSTYBĖS INSTITUCIJŲ, TIEK VISUOMENĖS, TIEK INDIVIDŲ.
Aš garbinu ir šlovinu tave, kada manoji asmenybė iš vidaus atsiveria tau, ir trokšta su tavimi susilieti ir šituo susiliejimu gyventi, net ir taip, kaip su tavimi susiliejo ir gyveno Jėzus prieš du tūkstančius metų.
Aš garbinu ir šlovinu tave, kad mano dvasinis aš – tikrasis aš – tavo padovanotas kaip asmenybės dovana – vis labiau žvelgia tavuoju žvilgsniu, GYVOS TIKROVĖS žvilgsniu, nes tik tu mokai šitokiu žvilgsniu žvelgti į visus, ir net į visą kūriniją, kuri yra draugiška, ir kupina tavo gyvų virpesių, nes tik šie gyvi virpesiai ir yra gyvybinė ir kūrybinė energija, ir ji KURIA kiekvieną iš mūsų PER MŪSŲ ATSIVĖRIMĄ TAU IR DRAUGE SU TAVIMI VEIKIMĄ VISŲ LABUI.
Aš garbinu ir šlovinu tave laisva valia, gauta iš tavęs. Manoj valia yra sulieta su tavąja. Amen.

----------
Po Rojaus Trejybės-AŠ ESU pagarbinimo dar likite ramybės būsenoje, tegu jūsų dabar taip atsivėrusi dvasinė asmenybė, jūsų tikrasis aš, mėgaujasi šito palaimingo ryšio gyvybingu patyrimu su Rojaus Trejybe-AŠ ESU. O tada pereikite prie prašymų maldos.
----------------------
Mano Tėve, Amžinoji Motina, Begaline Motina, AŠ ESU, ačiū tau už visus patyrimus iki šios akimirkos, ir už šitos akimirkos patyrimą. Ačiū tau už vis labiau mano pajuntamą tavo vedimą iš vidaus, kuris yra gyvas ir tikras, realus, ir pranoksta bet kokią iliuziją, ją išsklaidydamas, ir atremdamas į tave, patį tvirčiausią pagrindą, esantį kiekviename iš mūsų, per tavo dvasią – Minties Derintoją.
Šįkart aš pakviečiau savo dvasinius brolius ir seses į mūsų koletyvinę komuniją, kad pasimelstume už Tėvo idėją, man perteiktą viename iš Jo mokymų, ką daryti Lietuvai sunkiomis ekonominėmis sąlygomis - o jas dar labiau pablogino dėl karūnos viruso paskelbtos pandemijos valdžios ir toliau keliama psichozė – valstybės pagrindinį dėmesį nukreipti į statybą ir žemės ūkį, nes statybos vysto papildomai mažiausiai dar penkias kitas šakas – transportą, komunikacijas, kelių tiesimą ir priežiūrą, statinių priežiūrą, ir statybinių medžiagų gamybą, ir prekybą. Tuo tarpu kaimas ir darbas žemės ūkyje visa šeima yra pagrindinis visuomenės moralės aruodas ir darbo aprūpintojas visai šeimai kaime.
Aš šitą idėją patalpinau mūsų svetainėje, o dabar kviečiu mūsų visų bendromis pastangomis melsti, kad kuo daugiau žmonių susipažintų su pačia idėja, kad ji pasiektų tuos žmones, kurie priima sprendimus, ir ypač kad ji pasiektų jų širdis, ne tik protą.
Mes meldžiame, kad ši Tėvo idėja būtų įgyvendinama kuo sklandžiau, ir kuo daugiau visų labui, kad kuo mažiau jos įgyvendinime būtų iškraipymų ir savanaudiškumo, nes dabartinė tamsa sieks ir ją palenkti savo naudai, o ne visų labui, kad išliktų Lietuvos šalis ir jos visuomenė.
Mes meldžiame, kad tai ir būtų TOJI idėja, kurią vyriausybės nariai, parlamento nariai, prezidentas sužinotų iš įvairių EILINIŲ žmonių, ir skirtingose vietose, o ne iš TARIAMŲ ekonomikos ekspertų, kurių nėra DABAR ne tik LIETUVOJE, BET IR VISAME PASAULYJE, nes jie viską daro tik TEORIŠKAI samprotaudami, ir BE KŪRĖJO, todėl jų rekomendacijos ir teorijos žlugo, o pasaulio ekonomika ir finansai prarado Tėvo-Rojaus Trejybės numatytą evoliucinį vystymąsi VISŲ ŠVIESOS LABUI, O NE ATSKIRŲ FINANSINIŲ-EKONOMINIŲ GRUPUOČIŲ LABUI, MŪSŲ VISŲ KITŲ SĄSKAITA. Todėl būtent ir yra tokia nenuosekli, o vis trūkinėjanti ekonomika visame pasaulyje, ir tik įgyvendinus šią Tėvo idėją būtų galima sustabdyti Lietuvos moralinį ir fizinį nykimą, tuo labiau, kad ir Lieruvoje gyvenantiems labai stinga namų, butų, o finansinių išteklių, esant dabartinėms neadekvačioms namų ir butų kainoms, kada juos stato savanaudžiai, valdantys didelius turtus ir didžiules statybos kompanijas, ir nužmogėję bankinininkai, lupantys devynis kailius palūkanomis ir visokiomis prigalvotomis ir tik bankui naudingomis grobikiškomis sąlygomis iš neturtingų Lietuvos žmonių, gaunančių kreditą iš banko, nėra iš viso nei jauniems, nei pagyvenusiems, tuo labiau, kad šios idėjos įgyvendinimas iš vietos resursų nieko papildomai nekainuotų - tereikia politinio sprendimo - sudaryti sąlygas žmogui veikti laisvai. Dar daugiau, bet kokia visuomenė, jeigu joje kaimo gyventojai nesudaro 20 procentų gyventojų, yra savaime pasmerkiama išnykimui. Štai kokia yra kaimo galia, palyginus su miesto - penkis kartus galingesnė, nes tik ji saugo tautos gyvybingumą, todėl ir ji turi būti saugoma, o ne naikinama, kaip yra dabar Lietuvoje - vykdant Eurpos pseudosąjungos kvailas biurokratų direktyvas - palikti žemės ūkyje ne daugiau kaip 5 procentus žmonių. Tai pragaištis bet kuriai tautai.
Mes meldžiame, kad ir patys galėtume prisidėti prie šitos idėjos skleidimo kitiems savo broliams ir sesėms DVASIOJE, kad ji taptų konkrečia kryptimi, kur turi žvelgti Lietuvos valdžia ir verslininkai, jeigu jie nori Lietuvos savarankiškumo ir visuomenės RAMYBĖS, PALAIKYMO, IR IŠLIKIMO.
Mes meldžiame, kad šitoji Tėvo idėja skintųsi kelią kaip pagalbinė priemonė dideliai daliai žmonių nušvisti dvasiškai, nes ją įgyvendinant įvyktų daug dalykų, kurie net ir netikinčius žmones verstų susimąstyti, kaip gi taip galėjo atsitikti, kad jie tokioje padėtyje išsprendė savo reikalus, kada savo žvilgsnį pasuko jau ne vien tik savo naudos, bet visuomenės labui.
Mes meldžiame, kad Tėvo idėja leistų ir mums taip pat tapti ryžtingesniems ir prisidėti prie jos įgyvendinimo savo dvasine šviesa ir vis stipresniu atsidavimu Rojaus Trejybės-AŠ ESU vedimui iš vidaus, ir visų labui.
Mes meldžiame, kad Tėvo idėja skintųsi kelią dabartinėje tamsoje ir ją taip pat veiktų savo DVASINE šviesa, net ir pačios materialios idėjos įgyvendinimo procese.
Aš meldžiu,kad Lietuvos valdžia spręstų realias problemas, o ne BUTAFORINES UKRAINOS, GRAIKIJOS, EUROPOS PSEUDOSĄJUNGOS, KURIOS LIETUVAI YRA TIKRAS AKMUO PO KAKLU, KURIS SUKELS VIS NAUJAS IR NAUJAS IR VIS DIDESNES PROBLEMAS, O TUO PAČIU IR VISAS KAINAS.
Manoj valia yra amžinai ir amžinybėje sulieta su tavąja. Amen.
----------
Po maldos likite ramybės būsenoje, klausykitės Rojaus Trejybės-AŠ ESU suteikiamo mokymo, kaip būtų galima labiau skleisti Tėvo šią idėją, kad ji pasiektų kuo daugiau mūsų dvasios brolių ir sesių.

Telydi jus Kūrėjo Ramybė ir Palaima, ir mano Broliškas-Tėviškas apkabinimas.

Algimantas
2022-01-27 21:34:27



Mielieji, šįkart kviečiu jus į mūsų pirmadienio kolektyvinę komuniją (2022 01 24 – 20val.) su Rojaus Trejybe-AŠ ESU ir tarpusavyje už tuos mūsų dvasinius brolius ir seses, kurie neina vakcinuotis, kai nuo 2021 m. rugsėjo 13-osios jie tapo diskriminuojami.
Iš pradžių pagarbinkime Rojaus Trejybę-AŠ ESU.
Mylimas Tėve, Amžinoji Motina, Begaline Motina, AŠ ESU, aš garbinu ir šlovinu Tave, kad Tu esi Šviesų Šviesa ir Šviesos Šaltinis ir Centras, bet nė vieno neakindamas, o kiekvienam šviesdamas tiek, kiek Tavasis vaikas pats atsiveria Tau iš vidaus.
Aš garbinu ir šlovinu Tave, kad Tu esi pati nuostabiausia gyvoji kūrinijos Energija, net jos Šaltinis, kuris skatina tvarinį gyventi ir mylėti amžinai, nesiekiant sau jokios naudos, savo žvilgsnį kreipiant tik į VISŲ GĖROVĘ, NET VISOS KŪRINIJOS GĖROVĘ, nes būtent Tu taip vedi šitos gyvos ir viduje tekančios energijos dėka kiekvieną tvarinį iš vidaus, kad jis rūpintųsi savo gyvenimą nukreipti visumos labui ir visų gerovei, NET KAIP TĄ NUOLAT DARAI TU.
Aš garbinu ir šlovinu Tave, kad Tu esi VISUMOS ASMENYBĖ ir pati Visuma, ir tos Visumos dalelę, savo dvasią, Minties Derintoją, padovanoji mums, kiekvienam, ir šituo mums leidi patirti tą Palaimą, kurią aš patiriu ir garbinimo metu; ir TĄ patiriu ypač galingai, kada atsiveriu Tau visa savo dvasine gelme ir su Tavimi SUSILIEJU.
Aš garbinu ir šlovinu Tave, kad Tu, būdamas pačia nuostabiausia ir gyvybingiausia Šviesa išorėje, esi patiriamas VIDUJE PATIES TVARINIO NUŠVITIMU, ir tik tada dvasinė pažadinta asmenybė Širdimi pajunta asmeninį Gyvą ryšį su Tavimi, kaip su VISUMOS ŠALTINIU, MYLINČIU IR BESIRŪPINANČIU VISUMOS KLESTĖJIMU, PER KIEKVIENO ASMENINES PASTANGAS VISUMOS LABUI, SUTEIKIA KLESTĖJIMĄ IR KIEKVIENAM ASMENIŠKAI, JAM TAIP PAT AUGANT IR PANAŠĖJANT Į TAVE.
Aš garbinu ir šlovinu Tave, kad Tu mus MOKAI ŽVELGTI Į APLINKĄ TAVUOJU MEILĖS ŽVILGSNIU IR SKLEISTI MEILĘ VISIEMS VIENODAI, NET IR TAIP, KAIP JĄ SKLEIDI TU.
Aš garbinu iš šlovinu Tave iš Meilės Tau, ir savo laisva valia, gauta iš Tavęs. Manoji valia yra sulieta su Tavąja. Amen.
---------------------------------------------------
Po Kūrėjo - Rojaus Trejybės-AŠ ESU - pagarbinimo dar pasėdėkite tyloje keletą minučių, kad jūsų atsivėrusi dvasinė asmenybė kuo daugiau patirtų liejamo Kūrėjo Meilės gyvo nektaro. O tada pereikite prie maldos už nesivakcinuojančius mūsų dvasinius brolius ir seses ir neturinčius skiepų paso.
-----------------------------------
Mylimas Tėve, mylima Amžinoji Motina, mylima Begaline Motina, mylimas AŠ ESU, ačiū Tau už mūsų visus patyrimus iki šios akimirkos, ačiū už mūsų kolektyvinę šio vakaro Gyvąją komuniją su Tavimi ir tarpusavyje.
Šįkart aš pakviečiau savo dvasinius brolius ir seses pasimelsti už nesivakcinuojančius, kurių teises dar labiau varžo nuo rugsėjo 13-osios pseudopolitikai savo antikonstituciniais sprendimais - nebeleisti nusipirkti duonos prekybos centre, uždrausti jiems įeiti į bet kokią drabužių, avalynės parduotuvę, į kirpyklą, ir visur, kur tik jie susigalvoja, kad šiems eiti negalima. Tai Liuciferio-Šėtono-Kaligastijos maišto prieš Tave aidai, biologine-genetine-protine degradacija atsiritę per du šimtus tūkstsnčių metų laikmetį iki mūsų planetos šios dienos Lietuvoje, ir visoje planetpje.
Nuo rugsėjo 13-osios nenorintys skiepytis ir nepasiskiepiję tapo antrarūšiais, nebeturi savo teisių ir nebeverti Duonos Riekės, kurią turėtų Teisę nusipirkti prekybos centre - jie tapo PRIEVARTAUJAMI GRUPELĖS MAIŠTININKŲ PRIEŠ KŪRĖJĄ - ROJAUS TREJYBĘ-AŠ ESU, neteisėtai veikiančių prieš Kūrėją ir žmoniją, pires Lietuvą ir pasaulį, įvedus apribojimus pseudoargumentais ir prisidengus figos lapeliu, kadish jipe saugo mūsų sveikatą ir rūpinasis mumis. Tai akivaizdus melas ir nusiklatimas pires žmogiškumą ir žmoniją, nusikkaltimas prieš Kūrėją, prieš asmenybę.
Deja, šiandien visose valstybėse žmogui Kūrėjo suteiktas Orumas yra sutryptas melu, diskriminavimu, prisidengiant pseudopandemija banksteriai iš Vašingtono įgyvendina savo tamsos užmačiomis - pasimėgauti savąją pseudogalybe ir likti tariamai nepažeidžiamais viešpačiais veikdami vietinės valdžios rankomis.
Aš meldžiu, kad nesivakcinuojantys, kurie tokį sprendimą priima dėl savo gilesnės Įžvalgos. Tačiau šiandien tokį gilios Įžvalgos įgyvendinimą vis stipriau visomis išgalėmis ir antikonstituciniais ir antidieviškais sprendimais ir veiksmais varžo grupelė banksterių iš Vašingtono, savo piniginiais čiuptuvais kaip vorai apraizgę visą pasaulį ir goduoliams numetę milijardinius auksinius trupinius, verčia juos lesti ir politikus, ir transnacionalinių korporacijų savininkus, ypač farmacininkus.
Aš meldžiu, kad dar labiau spaudžiami vakcinuotis, ištvertų tokias sunkėjančias aplinkybes, kad jų dvasia neišblėstų, nes jiems ją ir suteiki būtent Tu, mylimas Tėve, mylima Amžinoji Motina, mylima Begaline Motina, mylimas AŠ ESU, kad jie dar labiau šviesėtų ir ryžtingėtų.
Aš meldžiu, kad nesutinakantys skiepytis, ir nesiskiepijantys ir dėl to diskriminuojami, nes neturi to gyvuliško skiepų paso, kuris nenumatytas jokiame įstatyme, ir dėl grupelės valdžioje nelegaliai veikiančiųjų, tapę atstumtaisias ir antrarūšiais - tarsi raupsuotaisiais, kai tikrieji tokie tariami raupsuotieji yra būtent tie, kurie užgrobę valdžią tyčiojasi iš žmonių teisės į orų gyvenimą Laisvėje, ir nesiskiepijant nuo kvailystės ir kvailių, kai jie ir taip mąsto logiškai ir blaiviai savo pačių protu.
Aš meldžiu, kad Laisvė mąstyti ir veikti visumos Gerovei, pirkti ten, kur širdis geidžia - visose parduotuvėse ir prekybos centruose - be diskriminacijos, nebūtų reguliuojama draudimais, kuriuos primeta prievarta daugumai Tautos neteisėtai tie pseudovadai, patys praradę nuovoką ir loginį mąstymą, leidžiantys vis naujus įsakymus - suk kairėn, dešinėn, aplink, gulkis, stokis, pirmyn, atgal, stovėk, bėk, krisk, rėk, tylėk..! Šitokia tvarka Lietuvoje - tai netvarka, tai tarša DVASIOJE maištaujant prieš Kūrėją - Rojaus Trejybę-AŠ ESU, vėl kalant Jėzų ant politinio Kryžiaus Liuciferio-Šėtono-Kaligastijos maišto prieš Kūrėją aidų Gyvais Vinimis, ir kalant ir kiekvieno uranto Šridyje!
Aš meldžiu, kad mes dar labiau atsivertume Rojaus Trejybei-AŠ ESU, ir dar labiau pajaustume didesnį atsidavimą Kūrėjui, ir Meilę savyje visiems, Meilę Kūrėjui - Kūrėjo Meilę savo viduje - kad iš mūsų dar aukštesnio dažnio virpesiai apgautų visus.
Meldžiu Tavąja Meilės Galia ir savąja Išmintimi, kurią kas akimirką geriu iš Tavęs. Manoji valia sulieta su Tavąja. Amen.
----------
Po maldos dar pasėdėkite keletą minučių tyloje, klausykitės Rojaus Trejybės-AŠ ESU mokymo apie Kūrėjo Meilę, Išmintį, ir Šviesą.

Telydi jus Kūrėjo Palaima ir Ramybė, ir mano Broliškas-Tėviškas apkabinimas.

Algimantas
2022-01-19 11:58:56



Mielieji, kviečiu jus į mūsų kolektyvinę pirmadienio (2022 01 17 – 20 val.) komuniją su Rojaus Trejybe-AŠ ESU ir tarpusavyje. Šįkart pasimelskime už mūsų dvasinius brolius ir seses, sergančius, kuriems nustatytas karūnos virusas, įskaitant ir vaikus, o taip pat ir kitomis ligomis sergančius..
Iš pradžių pagarbinkime Rojaus Trejybę-AŠ ESU.
Kas dar negalite garbinti ir melstis savais žodžiais, skaitykite mano jums rašomas maldas, tik skaitykite jas labai nuoširdžiai, kad pajustumėte giluminę žodžių prasmę, net tik jų reikšmes, kurias duoda žodynas.
-----------------
Mylimas Tėve, Amžinoji Motina, Begaline Motina, AŠ ESU, aš garbinu ir šlovinu Tave, kad Tu sukūrei materialią kūriniją, daugybę visatų, o jose daugybę saulių-žvaigždžių, kurios visos turi savo veikimą, turi PRASMĘ VISOJE KŪRINIJOS ŠEIMOJE.
Aš garbinu ir šlovinu Tave už sukurtą gyvybę, tokią įvairią ir tokią gausią milžiniškame skaičiuje planetų-pasaulių.
Aš garbinu ir šlovinu Tave, kad Tavoji Meilė, Gyvoji Meilė, visą kūriniją taip pat pavertė gyvu visos Tavosios Šeimos pasireiškimu visų labui, kad tik Meilės dėka visa kūrinija yra VALDOMA, PLEČIAMA, IR ŠVIESINAMA.
Aš garbinu ir šlovinu Tave, kad Tavoji kūrinija visur turi nuostabų Tavosios Energijos pasireiškimą, Energijos, kuri sukuria naujas planetas, naujus pasaulius, kuriuose taip pat bus kuriama nauja gyvybė, ir ji vystysis ir augs, net ir taip, kaip vystomės mes dabar čia, šitame pasaulyje. Tačiau Tu mus ruoši tų naujų, būsimųjų, pasaulių būsimosios gyvybės Dvasiniais Mokytojais, kad mes patys galėtume iš pradžių pažinti visą Tavo DABARTINĖS kūrinijos veikimą ir mokėti panaudoti Energiją net ir taip, kaip ją panaudoji Tu VISUMOS LABUI IR VISŲ GEROVEI.
Aš garbinu ir šlovinu Tave, kad Tu mus visus, ir kiekvieną, vedi link savęs į Rojų ir šituo vedimu atskleidi vis naujus ir naujus kūrinijos pažinimo ir veikimo horizontus, kad jie mūsų negąsdintų, bet priešingai viliotų jų siekti dar ryžtingiau, atkakliau, ir kantriau.
Aš garbinu ir šlovinu Tave, kad Tu esi Meilė, Tiesą, Gailestingumas, Gėris ir Grožis, ir mus mokai šituos pačius dvasinius vaisius vesti kasdien visų labui.
Aš garbinu ir šlovinu Tave iš Meilės ir laisva valia, gauta iš Tavęs. Manoji valia yra sulieta su Tavąja. Amen.
-----------------
Po Rojaus Trejybės-AŠ ESU pagarbinimo dar pasėdėkite kelias minutes ramybės būsenoje ir gerkite Rojaus Trejybės-AŠ ESU Asmenų GYVĄJĄ VIRPESIŲ TIKROVĘ, o tada pereikite prie prašymų maldos.
----------------
Mylimas Tėve, Amžinoji Motina, Begaline Motina, AŠ ESU, ačiū Tau už visus patyrimus, ką patyriau iki šios akimirkos, ir ką patiriu šitą pačią akimirką, nes būtent dėl šitų patyrimų ir esu dabar toks, kad meldžiu Tave ramybės ir įtikėjimo tiems mūsų dvasios broliams ir sesėms, kurie kenčia fizines kūno kančias, ir baimės galios veikimą, nustačius jiems karūnos virusą.
Aš meldžiu, drauge su savo dvasiniais broliais ir sesėmis, kad visi tokie sergantieji, kurie dabar atsidūrė tokioje jiems sunkioje padėtyje, kada jų protas, pilnas baimės, nežinios, kada jie neturi ramybės ir puola net į paniką, jeigu gijimo-sveikimo procesas per ilgai užtrunka, tada įsivelia abejonės, kodėl taip ilgai nepagyjama - baimė dar labiau apima protą. Tada kyla ĮTAMPA IR JI PERSIDUODA REALIAIS VIRPESIAIS - ŽEMO DAŽNIO ENERGINIAIS VIRPESIAIS IR APLINKINIAMS. TODĖL GIJIMO PROCESAS TIK SUNKĖJA. O ARTIMŲJŲ BAIMĖ IR NEPASITIKĖJIMAS TIK DAR LABIAU PAAŠTRINA LIGOS PASIREIŠKIMĄ JAU IR TAIP BE JĖGŲ ESANČIAM JŲ ŠEIMOS NARIUI.
Taip pat meldžiuosi ir už jaunas motinas, po gimdymo patiriančias stresą, kai jų centrinė nervų sistema yra sutrikdyta dėl papildomo nerimo, kurį kelia baimė apsikrėsti virusu ir tuo galbūt pakenkti ir vaisiui įsčiose. Meldžiu, kad jos atrastų savo viduje Tave ir tik šitokiu būdu jos palaipsniui pajėgs sustyguoti savo gyvenimą.
MELDŽIU, KAD PASĄMONINĖ BAIMĖ TIRPTŲ TAVOJOJE TIKROVĖJE KIEKVIENAM, DABAR MASIŠKAI PATIRIAMĄ DĖL KARŪNOS VIRUSO SKLIDIMO, KOKĮ PROPAGUOJA MASINĖS MELAVIMO PRIEMONĖS, MELDŽIU, KAD TAVOJI APVAIZDA PADĖTŲ TOKIEMS TAVO VAIKAMS, O STIPRESNI, KAD PASIIMTŲ TAVO TEIKIAMĄ IŠ VIDAUS PASVEIKIMĄ, KURIO NEPAJĖGŪS SUTEIKTI MATERIALŪS DAKTARAI, MELDŽIU, KAD ATLIEKAMOS PROCEDŪROS NIEKAM NETURĖTŲ ŠALUTINIO NEIGIAMO POVEIKIO, KURĮ NEUTRALIZUOTŲ TAVOJI APVAIZDA, KAD STIPRĖTŲ JŲ VISŲ PASITIKĖJIMAS TAVIMI, IR SAVIMI, IR GILĖTŲ ĮTIKĖJIMAS Į TAVĄJĮ VISAGALIŠKUMĄ IR PASVEIKIMĄ FIZINE IR DVASINE PRASME, KADA DVASIA TAMPA VIS LABIAU VIEŠPATAUJANČIA MATERIALAUS KŪNO ATŽVILGIU, KAD JIE PASVEIKĘ PALIKTŲ LIGONINĘ KAIP PATYRIMO PRAEITĮ, IR VISIŠKAI ĮSISAVINĘ TAVO NAUJĄ IŠŠŪKĮ – TIK ATSIDAVUS VISA SAVO DVASINE ASMENYBE ĮMANOMAS PASVEIKIMAS IR SVEIKATOS PALAIKYMAS VISADA, KAD IR KOKIA BŪTŲ NEPALANKI APLINKA.

Manoji valia yra sulieta su Tavąja. Amen.
---------------
Po maldos dar pasilikite kelias minutes ramybės būsenoje, klausykitės Rojaus Trejybės-AŠ ESU Asmenų suteikiamų mokymų, kaip mes galime padėti sergantiems.

Telydi jus Kūrėjo Palaima ir Ramybė, ir mano Broliškas-Tėviškas apkabinimas.

Algimantas
2022-01-12 09:17:00



Mielieji, kviečiu jus į mūsų pirmadienio (2022 01 10 – 20val.) kolektyvinę gyvą komuniją su Rojaus Trejybe-AŠ ESU, ir tarpusavyje.
Šįkart drauge pasimelskime ir savo meilės virpesius siųskime jaunimui, kuris yra mūsų visų ateitis Lietuvoje, ir Urantijoje, kad jis atsivertų Rojaus Trejybei-AŠ ESU.

Iš pradžių pagarbinkime Rojaus Trejybę-AŠ ESU.

Kas dar negalite garbinti ir melstis savais žodžiais, savomis mintimis, skaitykite parašytas maldas, tik skaitykite jas nuoširdžiai.
------
Mano Tėve, Amžinoji Motina, Begaline Motina, AŠ ESU, aš garbinu ir šlovinu Tave, kad Tu esi ir kad iš Meilės sukūrei gyvybę, kuri gali augti, vystytis, ir šviesėti taip, kaip ir numato Tavo sumanytas Evoliucijos Planas visai kūrinijos šeimai, tuo pačiu ir mūsų planetos - Urantijos - jaunimui, kad jis atsivertų Tau ir siektų vis ryškesnės ir didesnės mokslo ir mokymosi Šviesos iš Meilės Tau, ir visiems.
Aš garbinu ir šlovinu Tave, nes Tu savo gyvos energijos galia, pavertei mane į REALŲ ASMENĮ BE ILIUZIJOS, ir vis labiau ir labiau trokštantį susilieti su Tavimi, garbinant Tave visa savo atsivėrusia šios akimirkos gelme. Aš taip pat vis labiau trokštu patirti ir Tavo gyvą buvimą savo viduje ir tokio nuoširdaus atsivėrimo akimirką garbinimo metu, kad šituo patyrimu dar labiau sustiprinčiau savo gyvą ryšį su Tavimi ir Pasitikejimą Tavimi, ir savimi.
Aš garbinu ir šlovinu Tave, kad tik Tavo dėka mes – įskaitant ir jaunimą – ir galime šviesėti, kada savo laisvą valią suliejame su Tavąja.
Aš garbinu ir šlovinu Tave, nes Tu esi toji nuostabi ir nesustabdoma gyvoji energijos realių virpesių upė, kurioje kiekviena atsivėrusi Tau asmenybė pajunta Tavosios Tikrovės Upės tekėjimo kryptį ir atsiduoda Tavosios upės tekėjimo srovei jausdama Tave, savyje.
Aš garbinu ir šlovinu Tave, kad Tu mus visus – ir jaunimą – kiekvieną asmeniškai, vedi iš vidaus, žinodamas visus mums reikalingus augimo veiksmus, ir visą laiką mus skatini tuos veiksmus atlikti – SAVO LYGIU – visumos labui, visų Šviesos labui, nes Tu ir esi toji Šviesa – IR NET JOS ŠALTINIS IR CENTRAS – į kurią mes žengiame pažindami Tavo kūriniją ir Tavo veikimą joje vis labiau ir giliau.
Aš garbinu ir šlovinu Tave, kad Tavoji gyvoji ENERGIJOS VIRPESIŲ TIKROVĖ kiekvieną TAU ATSIVĖRUSĮ paverčia – Tavo varomąja gyvosios energijos virpesių banga, ir jos vis augančia galia – tokiu, kuris trokšte trokšta skvarbesnės įžvalgos ir gilesnio patyrimo kūrinijos šeimoje ir Tavojo veikimo joje, ir jos labui.
Aš garbinu ir šlovinu Tave laisva valia. Manoji valia yra sulieta su Tavąja. Amen.
------------
Po pagarbinimo dar likite ramybės būsenoje, ir gerkite Rojaus Trejybės-AŠ ESU gyvą energijos nektarą, o tada pereikite prie prašymų maldos.
------------
Mano Tėve, Amžinoji Motina, Begaline Motina, AŠ ESU, ačiū Tau už mūsų visų patyrimus, ir už mano patyrimą ir vis didėjantį troškimą susilieti su Tavimi, ačiū Tau ir už šios pačios akimirkos patyrimą.
Šįkart savo kolektyvinėje gyvojoje komunijoje su Tavimi ir tarpusavyje mes meldžiamės už jaunimą – Lietuvos ir Urantijos ateitį. Tačiau šios dienos akimirka, kada pseudopolitikų sukelta psichozė dėl tariamo karūnos viruso siautėjimo tiek pasaulyje, tiek Lietuvoje visiškai paralyžiavo savarankišką mąstymą tiek pačių tų pseudopolitikų, kurie jo niekada ir neturėjo, nes jiems niekada neteko savarankiškai vadovauti Lietuvai ir sukaupti tokio vadovavimo patyrimo, tiek mokytojų, tiek filosofų, tiek gydytojų, tad jie ir negali nieko patarti jaunimui, išskyrus savo gyvuliniu ir nemąstančiu protu juos gąsdinti, o egzaminus paversti egzaminų parodija. Šitaip griaunama Lietuvos visa ateitis. Tai vis labiau kvailėjantis gyvulinio proto pasireiškimas, kuris nepaprastai neigiamai veikia ir dar labiau veiks visų žmonių psichiką, bet ypač jaunimo, kuriam būdinga kolektyvinė veikla, nes jie dar neturi tiek baimės savyje, kiek jos turi suaugę. Būtent kai ugdomas ir patiriamas visuomeninimas, mokant jaunimą prasmingo bendravimo ir bendradarbiavimo - ypač mokykloje - yra viena iš Rojaus Trejybės-AŠ ESU Evoliucinio Plano įgyvendinimo krypčių mūsų planetoje visiems urantams - Urantijos gyventojams. O dabar jis yra dirbtinai stingdomas. Tai iš kur atsiras tarpusavio bendrumo pojūtis ir mokėjimas bendrauti visuomenėje? Nesant to išaugs savanaudiškumas, nusikalstamumas, ir šeimų tragedijos, skyrybos, depresijos, savižudybės, ir nužudymai, narkomanija, alkoholizmas, patyčios. Tai - Lietuvos laidojimas. O tai irgi turi poveikio virusų atsiradimui, kada jaunimas keikiasi, geria, rūko, ir tuščiai švaisto laiką vien tik pramogavimui be jokio siekio atrasti Kūrėją, patirti Kūrėją, ir Gyventi Kūrėju visų Gerovei. Kas šiandien mokykloje moko mandagumo, pagarbos, ypač vyresniajam amžiumi? - Niekas! Įtampa, stresas auga, nusikaltimai plinta, virusas nesitraukia - o kaip jis trauksis, kai jis yra planetoje nuo pat evoliucijos pradžios, niekada nebuvo tos akimirkos, kada buvo implantuota gyvybės plazma Urantijoje ir ėmė vystytis savąja eiga, tai būtent tos energinės evoliucinės išraiškos, kurios kaip šešėlis lydėjo vystymąsi pažangos kryptimi tarsi grūdindamos primityviąją gyvybę planetoje. Ir tik mirtingasis savo dvasingėjimu gali Jiems užkirsti kelią.

Apgailėtina yra tokia padėtis, kuri tik blogėja ir dar labiau blogės.
Iš valdžioje esančiųjų suaugusiųjų, švietimo neišmanančių, kyla pataikavimas jaunimo ydoms. Taip tarp jaunimo išplito praeities Urantijos laukinių mirtingųjų papročiai - tatuiruoti savo kūną ir vertis žiedus į savo kūną. Ir mokytojai tyli, gydytojai tyli, pseudopolitikai tyli, psichologai tyli, psichiatrai tyli. Kas tai? O gi proto degradavimo akivaizdi pandemija. Ir ji daugybę kartų pavojingesnė už karūnos virusą - tai iškreiptos ir užterštos sąmonės būsena kas akimirką siunčianti žemo energinio dažnio virpesius ir jų poveikis trunka visą gyvenimą. O juk tai agresyvių tolimų praeityje laukinių baimės pamatu tikėjimo aidas dabartyje - ištatuiruoti genties totemų ženklai juos saugo nuo priešiškų genčių, o savo kūno žalojimas veriant įvairius žiedus į įvairias kūno vietas juos saugo, jų supratimu, nuo mirusiųjų vėlių, kad jos jų nepasigriebtų į mirusiųjų pasaulį, jausdamos pavydą, kad čia mirtingieji turi gražius kūnus ir jiems sekasi, todėl šitaip jie dirbtinai darkydavo save ir net žalodavo ant savo kūno padarydami daug randų. Tačiau toks mąstymas tiko LAUKINIAM. Dabartinis jaunimo kūno tatuiravimas ir žiedų vėrimas tolygus PROTO DEGRADAVIMUI IKI LAUKINIO LYGIO. Prie tokios jaunimo akivaizdžios protinės degradacijos prisideda narkotikų, alkoholio, ir tabako vartojimo manija, keiksmai, vien tik savanaudiškų interesų vaikymasis, tarp jaunų žmonių susiformavusių įtakos grupių veikimas, bendraujant su draugais, visiškai ignoruojant Rojaus Trejybės-AŠ ESU – Kūrėjo – veikimą jų prote, ir jų protui, iš vidaus, nes ignoruojant Kūrėją, veikiantį iš vidaus, jaunimą apima gyvenimo beprasmybės pojūtis, nusivylimo nuotaikos, depresija, ir mintys apie savižudybę, kada žemo dažnio virpesių realus pasireiškimas nesubrendusio proto viduje pasiekia kulminacijos būseną, kai jauno žmogaus smegenys patiria milžinišką stresą ir įtampą. O dažnai ir patyčias iš SAVO BENDRAAMŽIŲ, kurie iš to pasidaro savo degraduojančiam protui PRAMOGĄ pažeminant kitą - SILPNESNĮ, O STIPRESNIO - BIJANT.
Ir tai kaip tik ir nužemina bendrą energinių virpesių dažnį tiek žemai, kad be virusų tiesiog aplinka būti ir negali. Štai jums ir šios dienos pasekmės. Rytoj jos bus dar skaudesnės ir daug ilgalaikiškesnės - ir ramybė jau nebesugrįš niekada, nors jos niekada iš tiesų ir nebuvo, nes buvo tik iliuzinė tamsa.
Meldžiu, kad jaunimas nevažiuotų gyventi į užsienio šalis, bet visomis jėgomis kabintųsi į gyvenimą savo gimtojoje Lietuvoje, nes būtent nuo jų buvimo ir priklauso Lietuvos ir Tautos ateitis, ir jaunimas betarpiškai atsakingas už būsimųjų kartų gyvenimą Lietuvoje, o išvykus svetur nusilpsta gyvas ryšys su gimtine, ir interesai krypsta į ten, kur gyveni.
Tačiau Lietuvos ateitis yra tik toks jaunimas, kuris nuoširdžiai ieško Kūrėjo, ir dvasinių mokymų ir Mokytojų dėka atranda Kūrėją savyje.
Manoji valia yra sulieta su Tavąja. Amen.
---------------
Po maldos dar pasėdėkite keletą minučių tyloje, klausykitės suteikiamų Rojaus Trejybės-AŠ ESU mokymų.

Telydi jus Kūrėjo Palaima ir Ramybė, ir mano Broliškas-Tėviskas apkabinimas.

Algimantas

Algimantas
2022-01-07 09:46:22




[Prisijunkite ir parašykite savo komentarą]
Spausdinti
Grįžti atgal