Forumas: temos peržiūra

Spausdinti

Kvietimas bendrai nuoširdžiai Pirmadieninei maldai II. Temos tęsinys

Mielieji, kviečiu jus prisijungti prie mūsų bendros pirmadienio (2007 03 30 - 22 val.) maldos už mūsų, KIEKVIENO IR VISŲ, didesnę išmintį.
Iš pradžių pagarbinkime mūsų visų mylimą Tėvą. Tiems, kuriems dar sunku garbinti Tėvą ir melstis savais žodžiais, galite pasinaudoti mano siūlomomis maldomis, tik svarbu, kad prieš tai jas perskaitytumėte ir suvoktumėte visų žodžių GILUMINĘ, dvasinę, prasmę, o per mūsų bendrą maldą jas skaitytų jūsų nuoširdžiai atsivėrusi siela.
------------------------------------------------------------------------------------
Mylimas Tėve, aš garbinu Tave, kad iš Tavosios meilės išauga žolė ir prasiskleidžia gėlės žiedas.
Mylimas Tėve, aš garbinu Tave, kad Tavoji meilė suvirpina ir mano sielą iš vidaus.
Tėve, aš garbinu Tave, kad Tavosios meilės dėka galiu mylėti ir aš, ir mylėti vis labiau taip, kaip mokai Tu – visus vienodai.
Tėve, aš garbinu Tave, kad vien tik Tavoji meilė sužadina tokius nuostabius virpesius pačioje mano sieloje, kad ji pajunta Tave esantį gyvą, nes būtent Tu esi gyvybės Šaltinis.
Mylimas Tėve, aš garbinu Tave, atsiverdamas Tau, net ir taip, kaip Tu atsiveri kiekvienam asmeniui ir visiems asmenims vienu metu.
Tėve, aš garbinu Tave, kad galiu patirti Tavąją meilę, ir kad trokštu jos vis daugiau ir daugiau, nes šis troškimas yra iš manosios sielos, kuri ir jaučia Tavosios dalelės, Tavosios dvasios, esnačios manyje, perteikiamus meilės virpesius iš Tavęs, ir dėl to trokšta jų vis daugiau ir daugiau.
Tėve, aš garbinu Tave, kad bet kokiomis sąlygomis, net pačiomis kritiškiausiomis, Tu man dovanoji ramybę ir palaimą, kurią aš ir galiu patirti tik būdamas gyvame ir giluminiame ryšyje su Tavimi.
Mylimas Tėve, aš garbinu Tave, iš meilės Tau ir Tavo kūrinijai, kuri vis labiau tampa ir mūsų kūrinija, kai me vis labiau atsiveriame Tau.
Tėve, aš garbinu Tave laisva valia, kurią Tu dovanoji kiekvienai kūrinijos šeimos asmenybei, ir kurią aš pašvenčiau Tavosios valios vykdymui.
Manoji valia, kad būtų Tavoji vallia. Amen.
----------------------------------------------------
Po maldos dar šiek tiek patylėkite, tegu siela dar labiau panyra į Tėvo meilės virpesius, tegu ji džiaugiasi palaima, patiriama savyje. O tada pereikite prie prašymų maldos už mūsų išmintį.
----------------
Sūnau Kūrėjau, kurį dauguma žino tik kaip Jėzų iš Nazareto, Motina Dvasia, kurią dauguma žino tik kaip Šventąją Dvasią, Visuotini Tėve,
ačiū Tau, kad pakvietei mūsų vis labiau atsiveriančias sielas ir trokštančias dvasinės komunijos su Tavimi ir tarpusavyje į šitą kolektyvinę mūsų maldą už didesnę mūsų išmintį.
Sūnau Kūrėjau, tu sakei ir sakai, jog ten, kur du ir daugiau įtikėjusių į tave ar į Tėvą yra drauge, tarp jų esi ir tu, per savo Tiesos Dvasią.
Aš prašau tavęs, tegu dabar Tiesos Dvasia įeiną į kiekvieną iš mūsų, nuoširdžiai atvertą sielą, kad ji imtų jausti tave esantį realų, tikrą, ir gyvą, net ir taip, koks realus, tikras, ir gyvas kiekvieno iš mūsų viduje yra Tėvo fragmentas, Jo dalelė, dvasia, Minties Derintojas, ir bendrauja su mumis visą laiką iš vidaus, o ypač, kada miegame ir jam nebegalime priešintis.
Aš, drauge su savo sielos sesėm ir broliais, kurie dalyvauja mūsų bendroje maldoje, nors yra toli vienas nuo kito fiziniu pavidalu, net įvairiose pasaulio šalyse, net ir įvairios dvasios, kurios mūsų žvilgsniui yra nematomos net ir būdamos visai šalia mūsų, meldžiu didesnės išminties kiekvienam iš mūsų, kad galėtume patys pajausti, kaip didesnis mūsų išmintingumas palengvina mūsų gyvenimą kasdienybėje.
Tėve, Tu esi išminties Šaltinis. Tavoji dvasia yra mūsų viduje, kiekvieno iš mūsų viduje. Tu mums liete lieji išmintį, tik mūsų nežinojimas, kad Tu kas akimirką, nenutrūkstamai lieji dieviškąją išmintį, ir neleidžia mums, nors trumpam, nurimti dienos metu, nors šiek tiek pabendrauti su Tavimi, suradus ramų kambelį, kad po tokio pabendravimo mūsų protas pajaustų, kaip jis prisipildė Tavosios išminties, padedančios spręsti kasdienius uždavinius savo asmeniniais laisvos valios sprendimais.
Aš meldžiu Tave, kaip ir mano sielos broliai ir sesės, kad mes daugiau paskirtume laiko nugyventos dienos prasmės apmąstymams, kad įvertintume, kaip ją nugyvenome, ar daug jautėme įtampos, nerimo, skubėjimo, ar suteikėme kam nors paguodą ir nuraminimą, ar ką nors įskaudinome ir dėl to patys patyrėme nerimo pojūtį.
Aš meldžiu, kad mes, kiekvienas, po truputį vis labiau priprastume vertinti savo nugyventos dienos prasmingumą, kuris kyla iš Tavosios valios vykdymo, mylimas Tėve. Aš meldžio savo sielos broliams ir sesėms palaimos patyrimo savyje, kuri ir padeda atsiverti daug labiau Tau, mylimas Tėve, ir iš Tavęs semtis didesnės išminties, dieviškosios išminties, kuri toli pranoksta žmogiškojo proto diktuojamus sprendimus savojo ego labui.
Mylimas Tėve, aš, drauge su savo sielos broliais ir sesėm, meldžiu Tave, kad mes vis labiau ir labiau įprastume prašyti iš Tavęs didesnės išminties, kad šitas mūsų prašymas pavirstų į kasdienį prašymą, gilinant ir plečiant mūsų dabartinį požiūrį į aplinką ir į save patį.
Aš meldžiu Tave, kad Tavoji išmintis vis labiau ir labiau įsigalėtų mūsų, kiekvieno, viduje, per mūsų dvasinį ryšį su Tavimi, ir kad mes vis labiau įprastume vadovautis iš Tavęs gaunama išmintimi savo tarpusavio santykiuose su visais savo sielos broliais ir sesėm, Tavo vaikais, kuriuos Tu visus myli vienodai. Tik toks kelias suras sprendimus iš dabartinio gyvenimo akligatvių politikoje, ekonomikoje, šeimoje, visuomenėje. Nesvarbu, kokios būtų sudėtingos problemos, bet Tavoji išmintis visada suteiks didesnę šviesą ir pasitikėkjimą likti šitoje šviesoje su Tavimi.
Aš meldžiu Tave, kad mano sielos broliai ir sesės ryšį su Tavimi, gyvą ryšį su gyvuoju Tavimi, paverstų kasdieniu dvasiniu bendravimu, ir kad šitame bendravime visada būtų ir jų kasdienis troškimas semtis iš Tavęs dieviškosios išminties, laisva valia.
Manoji valia, kad būtų Tavoji valia. Amen.
----------------------------------------------------
Po maldos vėl likite ramybės būsenoje, tegu siela jau dabar ir semiasi iš Tėvo didesnės išminties. Nesvarbu, kad Tėvo perduodamos didesnės išminties nepajausite akimirksniu. Tegu ji nusėda į jūsų pasąmonę. Ateis laikas, kada vis labiau ir labiau bendraudami su Tėvu pasiimsite ir tai, kas Tėvo buvo jau patalpinta į jūsų pasmonę.
Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,


Algimantas
2007-04-30 15:49:08

Komentarai

Mielieji, kviečiu jus į mūsų pirmadienio kolektyvinę maldą (2012 12 17 – 20 val.). Šįkart pasimelskime už dvasiškai aklų ir kurčių mūsų dvasios brolių ir sesių DVASINĮ praragėjimą ir girdėjimą.

Iš pradžių pagarbinkime Rojaus Trejybę.
Kurie dar negalite savais žodžiais ar mintimis garbinti ir melstis, skaitykite mano jums rašomas maldas. Tik skaitykite jas BŪTINAI nuoširdžiai, kad pajaustumėte maldos žodžiuose meilės virpesius, kurie pasiektų ir jūsų sielą-dvasią, atsivėrusią Tėvui.
------------------
Mylimas Tėve, mylimas Amžinasis Sūnau-Kūrinijos Motina-Broli, mylima Begaline Dvasia-Kūrinijos Motina-Sese, aš garbinu tave, nes tik tavo dėka mes turime tavo mums padovanotą ASMENYBĖS DVASINĘ AMŽINĄ DOVANĄ, kuri pati atsivėrė tau, pajutusi tavo meilės virpesius savyje.
Aš garbinu ir šlovinu tave, kad tu DVASIĄ pažadinai ir ją vedi vis pirmyn ir tolyn nuo žmogiškojo gyvulinio ir savanaudiško pasireiškimo.
Aš garbinu ir šlovinu tave, kad tik tavo meilės dėka mano DVASIA taip pat trokšta vesti dvasinius vaisius, net ir taip, kai juos vedi tu – pripildytus vien tik meilės, ir visiems vienos ir tos pačios.
Aš garbinu ir šlovinu tave, kad tavoji meilės GYVOJI BANGA pasiekia kiekvieną tau atsivėrusią DVASIĄ, ir ji PATI IMA ATSPINDĖTI TAVE KITIEMS SAVO GYVENIMU.
Aš garbinu ir šlovinu tave, nes tik tu visą kuriniją žadini ir vedi VISŲ LABUI dalintis meile ir kurti GĖRĮ DRAUGE SU TAVIMI.
Aš garbinu ir šlovinu tave iš meilės ir laisva valia. Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
----------------
Po Rojaus Trejybės pagarbinimo dar pasėdėkite tyloje keletą minučių, tegu jūsų dvasia, kuri dabar taip atsivėrusi Tėvui, geria Jo meilės nektarą, jau esantį jos pačios viduje. Po to pereikite prie prašymų maldos.
----------------------------------------
Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, Begaline Dvasia-Motina-Sese, ačiū tau už vis giliau atsiveriančią mano dvasią.
Ačiū tau už visus patyrimus, ir už šitos akimirkos patyrimą mūsų kolektyvinės dvasinės komunijos su tavimi ir tarpusavyje metu. Ir nors mes esame vienas nuo kito toli savo fiziniu pavidalu, bet esame sujungti dvasioje per mūsų Minties Derintojus.
Šįkart mūsų kolektyvinė malda yra skirta mūsų brolių ir sesių dvasioje, aklų ir kurčių dvasiškai, praregėjimui ir girdėjimui.
Tai pats baisiausias žmogaus aklumas ir kurtumas – DVASINIS – nes tik jis pridaro žmogui daugybę nelaimių – sukelia karus, sunaikina ištisas tautas, pražudo šeimas, nušluoja nuo planetos paviršiaus civilizacijas.
Būtent mes trokšte trokštame savo atsivėrusioje dvasioje, kad mūsų dvasiniai broliai ir sesės, dabar tematantys materialiomis akimis ir girdintys materialiomis ausimis, praregėtų ir išgirstų tokius jiems iki šiol nepažintus virpesius, kad jie patys nustebtų, kaip nuostabiai pražydo jų vidus, kaip prisipildė meilės, GYVOS MEILĖS virpesių, ir jie patys PASIKEITĖ; jie tapo GYVI DVASIA, NE TIK FIZINIU KŪNU.
Mes meldžiame jiems tokio dvasinio praregėjimo ir girdėjimo, kad jie atsivertų tau savo DVASINIU AŠ ir pradėtų patirti, kad tik su Tavimi yra gyvenimo TIKROJI prasmė ir vertybė, o našlaitiškas gyvenimas, kada tu esi gyvas, net esi kiekviename iš mūsų, mūsų viduje, yra panašus į dykumoje augantį silpną medį, kuris savosiomis šaknimis niekaip jau nebegali pasiekti vandens, kad pagirdytų taip akyse nykstančius žalius lapelius.
Ir tik tau atsiverusi DVASIA ir pati pamato, koks tu esi nuostabus ir mylintis, kiek tu daug jau mums, kiekvienam, esi suteikęs, net save padovanojęs, padovanodamas savo dvasią ir patalpindamas ją mūsų prote, ir kiek iš mūsų tereikia tau mažai – tik dvasiškai praregėti ir girdėti; be jokių pinigų, be jokių pareigų, be jokių turtų, tu esi prieinamas kiekvienam, net ir pačiam dvasiškai kurčiausiam ir akliausiam, jeigu tik šis PANORI panaikinti savo dvasinį aklumą ir kurtumą. Ir jokios nėra rizikos jo kūnui.
Dar daugiau, tu suteiki ir stiprią sveikatą, kada DVASINIS AŠ atsiveria tau ir ima gerti tavo gyvą vandenį, ir jausti tave esantį gyvą savo viduje. Šitaip jis gyvuoju tavo vandeniu pagirdo save, o kada DVASIA yra sveika ir stipri, tai ji trokšta gyventi VISŲ LABUI, o tada net ir paliegęs iki tol, visiškai apleistas kūnas taip pat pradeda atsitiesti ir gauti meilės virpesių iš DVASIOS, kada ji ima kurti gėrį DRAUGE SU TAVIMI.
Mes meldžiame savo DVASIOS BROLIAMS IR SESĖMS tokio dvasinio praregėjimo ir girdėjimo, kad jie taip pat prisijungtų prie mūsų kolektyvinės dvasinės komunijos, nes tik šitaip mes galime šviesinti visą žmoniją, keisti tamsą aplink mus taip, kad ji pavirstų tavąja šviesa, kada iš mūsų vis labiau ir stipriau sklis gyvi tavosios meilės virpesiai visų labui, ir tada nebekils ne tik tarpusavio konfliktų, bet ir tokių pilteinių maištų, kaip darbar vyksta Libijoje, Afganistane, Sirijoje, ar kitose valstybėse, ir tokių žemės drebėjimų ir tsunami bangų ir atominių elektrinių katastrofų, kaip Japonijoje.
Mano valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
-------------------------------
Po maldos dar kelias minutes pasėdėkite tyloje, tegu jūsų dvasinis aš klausosi Tėvo jam suteikiamų mokymų, kaip gi padėti praregėti mūsų dvasios broliams ir sesėms dvasiškai.

Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,

Algimantas
2012-12-15 15:51:17



Mielieji, kviečiu jus šįkart pasimelsti mūsų bendroje pirmadienio (2012 12 10 - 20 val.) maldoje už MŪSŲ GILESNĮ ĮTIKĖJIMĄ.
Pagarbinkime iš pradžių Rojaus Trejybę. Jeigu jums sunku garbinti ir melstis savais žodžiais, savomis mintimis, tuomet skaitykite, tik nuoširdžiai, mano jums nuolat rašomas maldas.
-----------------------------------
Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Motina-Bropli, Begaline Dvasia-Motina-Sese, aš garbinu ir šlovinu tave, kad tu esi Šviesų Šviesa ir Šviesos Šaltinis ir Centras, bet nė vieno neakindamas, o kiekvienam šviesdamas tiek, kiek tavo vaikas pats atsiveria tau IŠ. VIDAUS.
Aš garbinu ir šlovinu tave, kad tu esi pati nuostabiausia gyvoji kūrinijos energija, net jos Šaltinis, kuri skatina tvarinį gyventi ir mylėti amžinai, nesiekiant sau jokios naudos, savo žvilgsnį kreipiant tik į VISŲ GĖROVĘ, NET VISOS KŪRINIJOS GĖROVĘ, nes būtent tu taip vedi šitos gyvos ir viduje tekančios energijos dėka kiekvieną tvarinį iš vidaus, kad jis rūpintųsi savo gyvenimą nukreipti visumos labui ir visų gėrovei.
Aš garbinu ir šlovinu tave, kad tu esi Visuma ir tos Visumos dalelę, savo dvasią, Minties Derintoją, padovanoji mums, kiekvienam, ir šituo mums leidi patirti tą palaimą, kurią aš patiriu ir garbinimo metu, ir ypač galingai.
Aš garbinu ir šlovinu tave, kad tu, būdamas pati nuostabiausia ir gyvybingiausia Šviesa išorėje, esi patiriamas VIDUJE PATIES TVARINIO NUŠVITIMU, ir tik tada DVASINIS AŠ pajunta, jog ir kiekvieno asmeninis ryšys su tavimi, kaip su VISUMOS ŠALTINIU, MYLINČIU IR BESIRŪPINANČIU VISUMOS KLESTĖJIMU, PER KIEKVIENO PASTANGAS VISUMOS LABUI SUTEIKIA KLESTĖJIMĄ IR KIEKVIENAM ASMENIŠKAI, JAM TAIP PAT AUGANT IR PANAŠĖJANT Į TAVE.
Aš garbinu ir šlovinu tave, kad tu mus MOKAI ŽVELGTI Į APLINKĄ TAVUOJU MEILĖS ŽVILGSNIU IR SKLEISTI MEILĘ VISIEMS VIENODAI, NET IR TAIP, KAIP JĄ SKLEIDI TU.
Aš garbinu ir šlovinu tave iš meilės tau ir savo laisva valia, gauta iš tavęs. Manoji valia, kad būtų Tavoji valia. Amen.
---------------------------------------------------
Po mylimos Rojaus Trejybės pagarbinimo dar pasėdėkite tyloje keletą minučių, kad kuo daugiau patirtumėte liejamo Tėvo-Rojaus Trejybės meilės gyvo nektaro. O tada pereikite prie maldos už gilesnį ĮTIKĖJIMĄ.
-----------------------------------
Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, Begaline Dvasia-Motina-Sese, ačiū tau už visus patyrimus iki šios akimirkos, ačiū iš šitos pačios akimirkos patyrimą, kad mes bendraujame kolektyviai šitame gyvame komunijos ryšyje su tavimi, ir tarpusavyje.
Šįvakar aš pakviečiau savo dvasios brolius ir seses pasimelsti už GILESNĮ MŪSŲ VISŲ ĮTIKĖJIMĄ, kad mes dar daugiau patirtume GYVĄ ryšį su tavimi ir stiprėtume savo dvasiniu charakteriu ir gėrio skleidimu drauge su tavimi visų labui savo kasdiene materialia veikla.
Tu suteiki AMŽINYBĘ, IR GYVYBĘ AMŽINYBĖJE visiems, nė vienas nėra atstumtas, tačiau patekimas į prisikėlimo salę yra vienas – per ĮTIKĖJIMĄ – GYVĄ ĮTIKĖJIMĄ SAVYJE. TIE, KURIE TURI ĮTIKĖJIMĄ Į TAVE, TIEMS NĖRA MIRTIES, NES TAVOJI KŪRINIJA YRA GYVA, TUO PAČIU NĖRA IR MIRUSIŲJŲ, KAIP NĖRA IR GEDULO. Gedulas yra tik NEĮTIKĖJUSIOJO Į TAVE TAMSOS IR TERŠALŲ PILNOJE PASĄMONĖJE, KURIE JAU VIEŠPATAUJA IR SĄMONĖS LYGIU.
Šiandien mūsų pasaulio NĖ VIENOJE BAŽNYČIOJE IR NĖ VIENOJE RELIGIJOJE NĖRA GYVOJO ĮTIKĖJIMO, NES JOSE – VISOSE – VIEŠPATAUJA vien tiktai IŠORINIAI RITUALAI IR NEGYVOS DOGMOS. Ir tik mūsų GYVOJI ŠVENTOVĖ – ROJAUS TREJYBĖS GYVOJI ŠVENTOVĖ – yra VIENINTELĖ VISAME MŪSŲ PASAULYJE be prietarų, laisva nuo ritualų ir negyvų dogmų, nes ji remiasi vien tiktai GYVA KOLEKTYVINE KOMUNIJA SU TAVIMI, IR KIEKVIENO ĮTIKĖJUSIOJO ASMENINIU GYVU RYŠIU SU TAVIMI IR GYVU ĮTIKĖJIMU Į TAVE, IR DRAUGE SU TAVIMI VEIKIMU VISŲ DIDESNĖS ŠVIESOS LABUI. TAI VIENINTELĖ PASAULYJE GYVOJO ĮTIKĖJIMO ROJAUS TREJYBĖS RELIGIJA, KURI NUŠVITUS MŪSŲ PASAULIUI APIMS VISĄ PLANETĄ GYVUOJU ĮTIKĖJIMU.
Tegu dabar mūsų atsivėrusių tau meilės virpesiai būna siunčiami visiems TIEMS, KURIE DAR NEĮTIKĖJĘ IR KURIE NETIKI Į PRISIKĖLIMĄ, TAVO SUTEIKIAMĄ UŽ ŠĮ ĮTIKĖJIMĄ KIEKVIENAM, KAD MIRUSIŲJŲ NEBŪTŲ NĖ VIENO. O fizinio kūno trumpalaikiškumas šitoje planetoje niekaip nepaneigia to fakto, kad šitame kūne gyvenantis tikrasis DVASINIS gyventojas, KURIS IR ĮTIKI, yra PAŽADINAMAS VĖL SU SAVO TIKRUOJU DVASINIU AŠ, IR KURIS TURI TAVE ATRADĘS SAVYJE IR PUIKIAI ŽINO, KAD NĖRA MIRTIES NĖ VIENAM ĮTIKĖJUSIAM, nes būtent tokią žinią gauna kiekvienas tau atsivėręs, dėl to jis ir ŽINO, KODĖL NĖRA MIRTIES IR KODĖL NEGALI BŪTI IR JOKIO GEDULO DĖL GYVŲJŲ.
Tegu mūsų meilės virpesiai pasiekia valstybių politinius vadovus, prezidentus, premjerus, karalius, karalienes, vyriausybės ir parlamento narius, religijų vadovus, kad jie pajaustų mūsų jiems siunčiamus ramybės virpesius, kad jų aplinka, nors mūsų ir nedidelio indėlio dėka, šiek tiek nuskaidrėtų ir prašviesėtų, kad mūsų meilės virpesiai jiems padėtų priimti sprendimus, tik niekada tarp jų nebūtų gedulo, karinių veiksmų, ir bet kokių kitų SAVANAUDIŠKŲ SPRENDIMŲ PRIEŠ TAVO VALIĄ, nes šitokie jų sprendimai yra VISI TAMSOS JŲ PROTO SPRENDIMAI, BET NE ATSIVĖRUSIOS, GYVOS, IR MYLINČIOS DVASIOS SPRENDIMAI, KURIUOS DIKTUOTŲ JIEMS IŠMINTIS, TAVO JIEMS SUTEIKTA PER JŲ GYVĄ ATSIVĖRIMĄ TAU IR ĮTIKĖJIMĄ Į TAVE; tegu jie priima tokius sprendimus, kokių trokšta jų DVASINIS AŠ, o ne savanaudiškas jų žmogiškasis protas, paskendęs baimėje ir intrigose, politiniuose išskaičiavimuose ir rietenose, net kariniuose ir prievartiniuose veiksmuose.
Tegu mūsų Minties Derintojai, kurie tobulai veikia mus, IR MŪSŲ DVASINĘ ASMENYBĘ JAU PAŽADINO, KAD DABAR NET IR MES PATYS TROKŠTAME PANAŠIŲ MEILĖS IR ŠVIESOS PATYRIMŲ IR ATSIVERTIMŲ MŪSŲ DVASIOS BROLIAMS, kurie šiandien IŠ BAIMĖS gyvena ir veikia savanaudiškai tik savo pačių ar vien tik savo biologinės šeimos labui, ir vis bijodami, kad savanaudiškas ir gyvulinis jų ego nebūtų sumažintas, nustumtas, bijodami, kad jie praras savo tuščiavidurį įvaizdį tarp kitų į juos panašių brolių ir sesių dvasioje, todėl jie nuolat, kasdien, ir priima klaidingus sprendimus, kurie pažeidžia TAVO valią, kuri visada yra nukreipta visų labui, kuri pasireiškia visiems vienodai.
Mes meldžiame, kad MŪSŲ GYVASIS ĮTIKĖJIMAS GILĖTŲ, O DĖL TO SUSTIPRĖTŲ IR MŪSŲ SKLEIDŽIAMI MEILĖS VIRPESIAI Į APLINKĄ IR STIPRESNI pasiektų pasaulio valstybių politinius ir religinius vadovus, nesvarbu kaip save jie bevadintų – karaliais, prezidentais, premjerais, parlamentarais, ministrais, imamais, metropolitais, lamomis, popiežiais, kardinolais, vyskupais, kunigais – kad ir jie pradėtų patirti mūsų šią akimirką siunčiamų meilės virpesių švelnų poveikį jų dvasiai, ir kad nuo to jie sustiprėtų iš vidaus meilės, tiesos, ir GYVOS ŠVIESOS sprendimams ir veiksmams VISŲ LABUI.
Tegu mūsų bendros GYVOJO ĮTIKĖJIMO pastangos, nukreiptos, į tavosios valios vykdymą visų labui, lygiai taip sustiprina ir kiekvieną dalyvaujantį mūsų bendroje maldoje, net ir tas dvasias, mūsų angelus serafimus, tarpines būtybes, kad ir jie dar ryžtingiau kurtų gėrį drauge su tavimi savo asmeninio GILESNIO atsivėrimo ir AKTYVESNIO veikimo dėka pasitarnaudami mums visiems kaip APVAIZDA, TAVO SUTEIKTA MŪSŲ PAGALBAI.
Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
-----------------------------
Po maldos dar pasėdėkite kelias minutes tyloje. Tėvas-Rojaus Trejybė perteikia savo mokymus kiekvienam. Tegu jie nusėda į pasąmonę. Jie niekur nepradings. O kuriuo nors laiku ateityje išplauks ir į sąmonės paviršių, kad jus apšviestų, o jūs – kitus.
Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,

Algimantas
2012-12-08 13:54:59



Mielieji, kviečiu jus į mūsų kolektyvinę pirmadienio komuniją (2012 12 03 20val.) su Rojaus Trejybe ir tarpusavyje.
Šįkart pasimelskime už MUS – KAD MES NEBIJOTUME BŪTI TIKRUOJU SAVIMI, NET IR TOKIU, KOKĮ MUS SUKŪRĖ TĖVAS-ROJAUS TREJYBĖ.
Iš pradžių pagarbinkime Rojaus Trejybę. Kas dar garbinti ir melstis savais žodžiais ar mintimis negalite, skaitykite mano jums rašomas maldas. Tik jas skaitykite labai nuoširdžiai.
--------------
Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, Begaline Dvasia-Motina-Sese, aš garbinu tave, kad tu savo gyva meile sukūrei kūriniją iš savosios energijos, ir ją skleidi visai kūrinijai pagal poreikius.
Aš garbinu ir šlovinu tave, kad tu mus mokai vis labiau atsiduoti tavo vedimui iš vidaus ir vis labiau pasitikėti tavimi, kad mes galėtume tapti tikruoju savimi – dvasiniu aš – tavo atvaizdu, net ir tokiu, kokį galėtų pamatyti kiti mūsų sielos broliai ir sesės, kurie tavęs dar neieško ir net nenori ieškoti, žvelgdami į šviesos matomus mūsų darbus.
Aš garbinu ir šlovinu tave, nes mano siela jaučia tavo gyvos meilės tekėjimą, kada ji tau vis giliau ir giliau atsiveria, pakeldama savo vidinius vožtuvus, kad prisipildytų tavo gyvojo vandens, ir ji trokšta šitos gyvos komunijos su tavimi vis daugiau, ir vis gilesnės.
Aš garbinu ir šlovinu tave, nes tavoji kosmoso kūrinija ir tavoji šeima, mano sielą traukte traukia naujiems patyrimams ir kelionei pas tave į Rojų, tavo mums visiems suteiktą likimą visoje Urantijos planetoje, ir tada siela prisipildo tokio nuostabaus ir gyvybingo troškimo dar daugiau gerti iš tavęs šviesą ir meilę ir visa tai skleisti ir kitiems mano sielos broliams ir sesėms, kurie dar nejaučia tavosios meilės ir dar nemato tavo tokios ryškios, ir vis ryškėjančios, šviesos.
Aš garbinu ir šlovinu tave, kad tu - Rojaus Trejybė – esi Dievas VIENAS TRIJUOSE ASMENYSE, Pirmasis Šaltinis ir Centras kaip Tėvas, MYLINTIS Tėvas, Antrasis Šaltinis ir Centras, kaip mylintis Amžinasis Sūnus-Kūrinijos Motina-Brolis, ir Trečiasis Šaltinis ir Centras, kaip Begalinė Dvasia-Kūrinijos Motina-Sesė, ir tu mums iš paties kūrinijos geografinio centro, savo gyvenamosios buveinės, suteiki energiją tam, kad turėtume iš tavęs atsiradusius pasaulius, kad juose vis daugiau pajaustume tavo kūrinijos ryškesnę šviesą ir visą šeimą, o tiesiai iš savęs tu mums, net ir patiems mažiausiems, materialiems mirtingiesiems suteiki ir meilę, ir dvasingumą, ir išmintį, tereikia tik mums atsiverti tau, ir visa tai gauname kaip brangiausias dovanas NEMOKAMAI, vien tik tam, kad taptume savo tikraisiais aš, kokius tu mus ir sumanei padovanodamas kiekvienam unikalią ir nepakartojamą ASMENYBĘ.
Aš garbinu ir šlovinu tave, kad tik tavo dėka siela nori šlovinti ir garbinti tave iš meilės ir laisva valia, gauta iš tavęs. Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
----------
Po Rojaus Trejybės garbinimo dar likite keletą minučių tyloje, tegu jūsų siela, dabar taip atsivėrusi, patiria giluminius meilės virpesius, palaimos virpesius, pasiekiančius ją tiesiai iš Rojaus Trejybės Asmenybių, o tada pereikite prie prašymų maldos.
----------
Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, Begaline Dvasia-Motina Sese, ačiū tau už visus mano sielos patyrimus, kaip ir už visų mano sielos brolių ir sesių patyrimus, kurie visi buvo, yra, ir bus reikalingi mūsų dvasiniam augimui.
Ačiū už šitą pačią gyvą dvasinę ir kolektyvinę bendrą komuniją su Tavimi ir tarpusavyje, nors mes esame fiziškai toli vienas nuo kito, ir net nesame daug ko sutikę akivaizdžiai, bet savo sielos atsivėrime ji jaučia, patiria DVASINĮ RYŠĮ ir kolektyvinę komuniją, visų; kaip šeimos dalies komuniją; net ir dvasinių būtybių ir Tarpinių Būtybių dalyvavimą šitoje komunijoje.
Šitą jausmą ir pajunta atsivėrusi tau mūsų siela, kuri ir atspindi mūsų tikrą, savąjį aš, kuris toli pranoksta materialaus kūno ir proto patyrimus savo kasdienėje aplinkoje ir kasdieniame savojo asmens veikime.
Mes melžiame šįvakar, kad nebijotume savo, ir tikrojo, aš, kad tikrai būtume savimi, net ir tokie, kokius esi tu mus numatęs, kaip tavo mums suteiktos amžinosios asmenybės dovanos pasireiškimą kuo ryškesniu spindėjimu, kuo ryžtingesniu veiksmu, pripildytu tavosios meilės ir šviesos. Tik šitaip mes ir galime atskleisti, kiekvienas iš mūsų, savo tikrąjį save, kaip tavo atvaizdą materialiu pasireiškimu, net kaip jį atskleidė Jėzus mums visiems prieš du tūkstančius metų, ir kokį jį mes pažįstame iš Urantijos Knygos apreiškimo, iš Jėzaus Kristaus apreiškimo KALBU JUMS VĖL, iš mūsų sielų asmeninių patyrimų su tavimi garbinimo komunijos metu ir savo kasdienio pasireiškimo savo tikruoju aš metu.
Mes meldžiame šįvakar, kad šitame gyvajame kelyje mes nebjotume būti tikruoju savimi su draugais, su pažįstamais ir nepažįstamais, su giminaičiais ir žemiškos šeimos nariais, kad mūsų tikrasis aš leistų ir jiems pažinti TAVE, jeigu ne tiesiogiai, tai bent per jų vidinius pamąstymus, analizuojant mūsų materialius žodžius, veiksmus, mūsų elgesį.
Mes meldžiame, kad vis daugiau ir giliau bendrautume su tavimi, garbindami tave ir prisipildydami iš tavęs vis daugiau gyvojo meilės vandens, ir jį taip pat dalintume ir kitiems, kurie dar yra sausringoje dykumoje, ir yra ištroškę, bet neranda gyvojo vandens, nes nežino kaip ir kur jį surasti, nes jų ŠITO nemoko nei bažnyčios kunigai, nei tėvai, nei mokyklos mokytojai, nei gyvenimo kasdienė aplinka darbe ir gatvėje. Jie yra ištroškę, pilni baimės, pasimetę, sunerimę, ir net nesuvokia, kad jie NĖRA TIE, KOKIUS SUKŪREI TU KAIP SAVO ATVAIZDĄ.
Aš meldžiu, kad mes taptume tais tavo gyvais ir vaikščiojančiais švyturiais, degančiais gyvąja tavo meilės ir kūrinijos šeimos šviesa, ir tuo pačiu mes patys pajustume vis tvirčiau ir gyvą ryšį su tavimi, ir pasitikėjimą tavimi, ir savo tikrojo aš buvimą šitame materialiame kūne, kuris neturi nieko bendro su mūsų tikruoju aš, išskyrus tik tai, kad jame tu ir patalpinai mūsų tikrąjį aš, kad jis galėtų bendrauti su kitais, taip pat tavo patalpintais tikraisiais aš, ir šį bendravimą skirti tavo labui, šlovinant tave ir garbinant tave; ir šitaip keičiant planetos sąlygas ir TIKRAIAI ekonomikai, ir TIKRAJAI politikai, ir TIKRAJAI šeimai, ir TIKRAJAM mokslui, ir TIKRAJAM tarpusavio bendravimui kaip su tikraisiais savo aš, kaip su tavo sūnumis ir dukromis, kaip su mūsų sielos broliais ir sesėmis.
Manoji valia, kad būtų tavoji valia.Amen.
---------------------
Po maldos dar pasėdėkite tyloje, tegu jūsų siela klausosi Tėvo jai suteikiamo mokymo, kaip jai likti savimi ir stiprėti tikruoju savo aš.

Telydi jus ramybė.
Su broliška meile.

Algimantas
2012-12-01 15:36:11



Mielieji, kviečiu jus į mūsų kolektyvinę pirmadienio (2012 11 26 – 20val) komuniją su Rojaus Trejybe ir tarpusavyje, kurioje taip pat dalyvauja ir daugybė įvairių dvasių ir Tarpinių Būtybių, kad mūsų komuniją dar labiau sustiprintų.

Šįkart pasimelskime už IŠMINTĮ TŲ mūsų sielos brolių ir sesių, kurie priima politinius ir ekonominius sprendimus, būdami materialioje valdžioje valstybėje ar valdydami pasaulines korporacijas, ir kurių sprendimų vykdymas turi poveikio visai žmonijai.

Iš pradžių pagarbinkime Rojaus Trejybę.
Kas dar negalite garbinti ir melstis savais žodžiais, skaitykite mano jums rašomas maldas, tik skaitykite jas labai nuoširdžiai.
-------------------
.Mylimas Tėve, mylimas Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, mylima BegalineDvasia-Motina-Sese, aš garbinu tave, visa savo atsivėrusios tau DVASIOS gelme, nes mano TIKRASIS AŠ IR YRA DVASIA – DVASINĖ ASMENYBĖ, GAUTA IŠ TAVĘS KAIP AMŽINOJI DOVANA, SU VISU MANO AMŽINYBĖS POTENCIALU, KOKS AŠ BŪSIU PER VISĄ AMŽINYBĘ ATEITYJE, BET BŪSIU TAS PATS AŠ - ir aš trokštu šito gyvo ryšio su tavimi, šitos gyvos KOMUNIJOS, kuri leidžia pajausti tavo gyvą buvimą mano viduje, nes tu ir esi kiekviename iš mūsų per savo dvasią – Minties Derintoją, ir mus suvieniji – net ir dabar – šitoje dvasinėje komunijoje.
Aš garbinu tave, nes tavoji meilės vandenyno banga tiek užlieja mane atsivėrusį TAU, kad aš trokštu suptis ant tavosios meilės bangų, ir skęsti kuo gliau tavajame meilės vandenyne GARBINDAMAS ir ŠLOVINDAMAS tave.
Aš garbinu ir šlovinu tave, nes tik tu esi nesibaigiančios ir gyvos meilės Šaltinis ir Centras visai kūrinijai ir visą kūrinijos šeimą maitini gyvais meilės virpesiais, kurie leidžia patirti tavo gyvą buvimą viduje ir dar didesnį troškimą gerti tavo gyvąjį meilės vandenį.
Aš garbinu iš šlovinu tave, kad tu visą kūriniją be perstojo girdydamas savo gyvuoju meilės vandeniu suteiki jos kiekvienam vaikui tiek gyvybinės energijos, kad jis visą savo energiją trokšte trokšta pašvęsti TAU, ir DRAUGE SU TAVIMI KURTI GĖRĮ VISOS KŪRINIJOS ŠEIMOS ŠVIESOS, IR DAR RYŠKESNIO SAVO NUŠVITIMO LABUI.
Aš garbinu ir šlovinu tave, kad tu mus, kiekvieną, vedi gyvuoju keliu kasdien, ir į vis ryškesnę šviesą, ir tik mūsų atsitolinimas nuo tavęs ir sukelia daugumai, absolučiai daugumai mūsų brolių ir sesių dvasioje NENORĄ SIEKTI DAR RYŠKESNĖS TAVOSIOS ŠVIESOS NEGU JĄ JAU PASIEKĖ ŠIANDIEN, NES BET KOKS NENORAS IR VISOS ABEJONĖS IŠKYLA TIK TADA, KADA SUSILPNĖJA GYVAS ASMENINIS RYŠYS SU TAVIMI ARBA JIS NET VISAI NUTRŪKSTA dėl polinkių siekti malonumų tik sau, o apie visumą net negalvoti.
Aš garbinu tave iš meilės ir laisva valia, gauta iš tavęs. Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
----------------
Po Rojaus Trejybės pagarbinimo dar pasėdėkite keletą minučių tyloje ir pajuskite gyvąjį Rojaus Trejybės meilės nektaro tekėjimą savyje, o tada pereikite prie prašymų maldos.
-----------------
Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, Begaline Dvasia-Motina-Sese, ačiū tau už visus patyrimus, ką patyriau iki šios akimirkos, nes jie visi buvo labai vertingi, kad pasiekčiau šitos akimirkos giluminį atsivėrimą tau ir dabar dalyvaučiau šitoje kolektyvinėje gyvoje komunijoje su tavimi.
Aš, drauge su savo broliais ir sesėmis dvasioje žmiogiškuoju pavidalu, o taip pat drauge su savo dvasiniais broliais ir sesėmis dvasiomis, ir Tarpinėmis Būtybėmis, kurios taip pat dalyvauja mūsų šioje kolektyvinėje maldoje, kad mus stiprintų ir padėtų eiti šituo gyvuoju šviesos ir meilės Rojaus Trejybės keliu, meldžiu TAVOSIOS GYVOSIOS IŠMINTIES visiems mūsų dvasiniams broliams ir sesėms, kurie priima politinius ir ekonominius sprendimus, turinčius poveikio visos planetos tolimesniam vystymuisi.

Dabar, kada kaip katilas kunkuliuoti ima vis stipriau Afrika pilietinių karų proveržiu Libijoje, Somalyje, Sudane, kada dešimtmečiais žudomi žmonės Palestinojoje ir Izraelyje, kada Sirijoje šaudomi žmonės, turintys ir reiškiantys savo kitokią nuomonę, kada neramumai apima Europą ir veržiasi protestų lavinos bangos su fizinės prievartos pasireiškimu Graikijoje, Ispanijoje, nesvarbu, ar sprendimus priimantys mūsų dvasiniai broliai ir sesės būtų prezidentai, ministrai, bankinnkai, verslininkai, mes jiems visiems meldžiame tikrosios – TAVOSIOS – išminties, kuri ateina tiesiai iš tavęs, nes tik tu esi neišmatuojamas Išminties Šaltinis visai kūrinijai.
Aš meldžiu, kad šitos mūsų dvasinės kolektyvinės komunijos metu, mūsų gyvi meilės virpesiai, per mūsų viršsąmonę pasklindantys po visą kūriniją, pasiektų kiekvieną mūsų planetos prezidentą, premjierą, ministrą, bankininką, verslininką, ir kad šiems nors kiek jie padėtų pajausti jų pasąmonėje, o tada šitoji mintis prasiskverbtų ir į jų sąmonę – koks gi yra jų TIKRASIS vaidmuo šitame gyvenime – toliau būti savanaidžių ir tk grupuotes tenkinančių sprendimų priėmėjais ir vykdytojais, ar PADĖTI VISIEMS savo darbais siekti išmintingų ir šviesių sprendimų įgyvendinimo visų labui, ir visos kūrinijos labui, tiek politikos, tiek ekonomikos sferose.
Aš meldžiu, kad mūsų gyvi meilės ir šviesos virpesiai kuo stipriai lietųsi iš mūsų nušvitusių dvasių, kurios jau pačios patiria nušvitimą ir trokšta dar didesnės šviesos ir gėrio kūrimo drauge su TAVIMI, ką jos daro ir DABAR, PAČIOS SUSILIEDAMOS SU TAVIMI ŠITOJE DVASINĖJE KOLEKTYVINĖJE KOMUNIJOJE IR SIŲSDAMOS SAVO ŠVIESĄ, KURIĄ JOS SIUNČIA IŠ MEILĖS, KAD NUŠVISTŲ IR VISI KITI DABAR DAR TEBESKENDINTYS TAMSOJE IR SAVANAUDIŠKUME IR TEBEPRIIMANTYS TOKIUS SPRENDIMUS, KURIE ŠVIESAI DAR LABIAU APSUNKINA KELIĄ, KAD JI PASIEKTŲ IŠSIGANDUSIUS IR ĮKALINTUS SAVANAUDIŠKUMO NARVE MŪSŲ BROLIUS IR SESES DVASIOJE.
AŠ MELDŽIU, KAD IŠ TAMSOS IR BAIMĖS VADUOTŲSI ATRADĘ TAVE SAVYJE TIE, KURIE ŠIANDIEN VALDO MILŽINIŠKAS AR MAŽAS KARIUOMENES, GALINGAS IR DIDŽIULES AR MAŽAS VALSTYVBES, BET ŠIANDIEN JIE VISA TAI VALDO IŠ BAIMĖS IR BE TAVĘS, TODĖL IR KYLA TOKIE VEIKAMAI, KURIE DAR DAUGIAU JAUKIA PLANETOS EVOLIUCIJĄ, KURIĄ TU SUMANEI TAM, KAD JOJE ĮSIVIEŠPATAUTŲ ŠVIESA IR TIESA MEILĖJE KIEKVIENAM ATRADUS TAVE SAVYJE..
Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
------------------
Po maldos dar pasėdėkite tyloje keletą minučių, klausykitės Tėvo-Rojaus Trejybės mokymų, kaip ryžtingai ir drąsiai siekti dar ryškesnės šviesos ir ją skleisti kitiems.

Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,

Algimantas
2012-11-24 16:24:55



Mieliejei, kviečiu jus į mūsų kolektyvinę pirmadienio (2012 11 19 – 20 val.) komuniją su Rojaus Trejybe ir tarpusavyje. Šįkart pasimelskime už mūsų dvasinius brolius ir seses, sergančius ar patyrusius fizinius sužalojimus, įskaitant ir vaikus.
Iš pradžių pagarbinkime Rojaus Trejybę.
Kas dar negalite garbinti ir melstis savais žodžiais, skaitykite mano jums rašomas maldas, tik skaitykite jas labai nuoširdžiai, kad pajustumėte – savo būsena – giluminę žodžių prasmę, o ne vien tik suprastumėte jų reikšmes, kurias duoda žodynas.
-----------------
Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, Begaline Dvasia-Motina-Sese, aš garbinu tave, kad tu sukūrei materialią kūriniją, daugybę visatų, o jose daugybę saulių-žvaigždžių, kurios visos turi savo veikimą, turi PRASMĘ VISOJE KŪRINIJOS ŠEIMOJE.
Aš garbinu tave už sukurtą gyvybę, tokią įvairią ir tokią gausią milžiniškame skaičiuje planetų-pasaulių.
Aš garbinu tave, kad tavoji meilė, gyvoji meilė, visą kūriniją taip pat pavertė gyvu visos tavosios šeimos pasireiškimu visumos labui, visų labui, kad tik meilės dėka visa kūrinija yra VALDOMA, PLEČIAMA, IR ŠVIESINAMA.
Aš garbinu tave, kad tavoji kūrinija visur turi nuostabų energijos pasireiškimą, energijos, kuri sukuria naujas planetas, naujus pasaulius, kuriuose taip pat bus kuriama nauja gyvybė, ir ji vystysis ir augs, net ir taip, kaip vystomės mes dabar čia, šitame pasaulyje. Tačiau tu mus ruoši tų naujų, būsimųjų, pasaulių būsimosios gyvybės dvasiniais mokytojais, kad mes patys galėtume iš pradžių pažinti visą tavo DABARTINĖS kūrinijos veikimą ir mokėti panaudoti energiją net ir taip, kaip ją panaudoji tu VISUMOS LABUI IR VISŲ GEROVEI.
Aš garbinu tave, kad tu mus visus, ir kiekveną, vedi link savęs į Rojų ir šituo vedimu atskleidi vis naujus ir naujus kūrinijos pažinimo ir veikimo horizontus, kad jie mūsų negąsdintų, bet priešingai vyliotų jų siekti dar ryžtingiau, atkakliau, ir kantriau.
Aš garbinu tave, kad tu esi meilė, tiesą, gailestingumas, gėris ir grožis, ir mus mokai šituos pačius dvasinius vaisius vesti kasdien visų labui.
Aš garbinu tave iš meilės ir laisva valia, gauta iš tavęs. Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
-----------------
Po Rojaus Trejybės pagarbinimo dar pasėdėkite kelias minutes ramybės būsenoje ir gerkite Rojaus Trejybės Asmenų GYVĄJĄ MEILĘ, o tada pereikite prie prašymų maldos.
----------------
Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, Begaline Dvasia-Motina-Sese, ačiū tau už visus patyrimus, ką patyriau iki šios akimirkos, ir ką patiriu šitą pačią akimirką, nes būtent dėl šitų patyrimų ir esu dabar toks, kad meldžiu tave ramybės ir įtikėjimo tiems mūsų dvasios broliams ir sesėms, įskaitant ir mažuosius brolius ir seses dvasioje, kurie taip pat kenčia fizines kūno kančias, kaip ir jų tėvai pergyvena ir kenčia savo viduje, matydami sergančius savo mylimuosius vaikelius.
Aš meldžiu, drauge su savo dvasiniais broliais ir sesėmis, kad vsi sergantieji ir sužeistieji per nelaimingus atsitikimus, o taip pat ir šie mažyliai ir jų žemiškieji tėvai, kurie dabar atsidūrė tokioje jiems sunkioje padėtyje, kada jų protas, pilnas baimės, nežinios, kada jie neturi ramybės ir puola net į paniką, jeigu jų mylimųjų gijimo-sveikimo procesas per ilgai užtrunka, tada įsivelia abejonės, kodėl taip ilgai nepagyjama. Tada kyla ĮTAMPA IR JI PERSIDUODA REALIAIS VIRPESIAIS - ŽEMO DAŽNIO ENERGETINIAIS VIRPESIAIS IR APLINKINIAMS, TIEMS PATIEMS JŲ MYLIMIEMS IR NEGALINTIEMS PASVEIKTI, TODĖL GIJIMO PROCESAS TIK SUNKĖJA.
Mes meldžaime jiems visiems pasveikimo ir siunčiame savo gyvus meilės virpesius, kad juos pajaustų kaip nuraminimo impulsą iš išorės, net ir taip, kaip tavo meilės virpesiai juos ramina ir stiprina iš vidaus; tik jie jų nepajunta dėl savo uždarumo tiems gyviems meilės virpesiams, ir dėl to jie yra patekę į tokią jiems sunkią ir kančias keliančią padėtį.
Aš meldžiu, kad TAVOJI APVAIZDA ISIKIŠTŲ IR SUTEIKTŲ PAGALBĄ GYDANT JUOS VISUS, kad šitie mūsų dvasiniai broliai ir sesės patikėtų, jog TAVOJI MEILĖS ENERGIJA DARO TAI, KAS NEPRIEINAMA NET GERIAUSIEMS ŽMOGIŠKIESIEMS DAKTARAMS, KAIP IR VAISTAMS, O TAU PRIEINAMA IŠ VIDAUS, IR PANAUDOJANT APVAIZDOS ĮSIKIŠIMĄ, kad pasveikimas stiprintų ir pasveikusius ir jų mylimus artimuosius, kad jie nors kiek susimąstytų, jog su malda ir apvaizda pasveikstama visada daug greičiau ir lengviau.
Aš meldžiu, kad gydytojai pajaustų TAVO GYVĄ buvima savo viduje ir jie patys aiškintų savo pacientams, bet ypač susirgusių vaikų tėvams, kurie dabar yra tokioje sunkioje padėtyje, kad jie turi su meile ir su tavimi gydyti save mylimus vaikelius.
Aš meldžiu, kad mes visiems, ypač mažiems vaikams, tą aiškintume, kad jie kuo jaunesni būdami sužinotų apie REALŲ, NE ILIUZINĮ GYVENIMĄ KŪRINIJOJE DRAUGE SU TAVIMI, TAVYJE, IR ATRADUS TAVE SAVYJE, IR AIŠKINTUME JIEMS PATEKIMO Į AMŽINYBĘ KAINĄ – ĮTIKĖJIMO Į TAVE KAINĄ – KAD JIE NIEKADA NEBESIRGTŲ BŪDAMI GYVAME RYŠYJE SU TAVIMI NUO KO JAUNESNIO AMŽIAUS.
Aš meldžiu, kad mes, kiekvienas, pajautę savyje negalavimą, tuoj pat kreiptumėmės į Tave, mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, Begaline Dvasia-Motina-Sese, kad savo vidine būsena pajaustume Tavo mums suteiktą ramybę, kuri ir panaikina stresą kiekvienai kūno fizinei ląstelei, ir palaipsniui atstato prarastą energetinę pusiausvyrą matariaus kūno orgnizme. O tai savaime stiprina mūsų PASITIKĖJIMĄ TAVIMI, nes būtent PASITIKĖJIMO praradimas ir pažeidžia energetinę pusiausvyrą, ir negalia ima reikštis ir fizine išraiška materialaus kūno lygiu.
Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
---------------
Po maldos dar pasilikite kelias minutes ramybės būsenoje, klausykitės Rojaus Trejybės Asmenų suteikiamų mokymų, kaip mes galime padėti sergantiems, ypač vaikams, kaip ir jų žemiškiesiems tėvams.

Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,

Algimantas
2012-11-17 13:19:14



Mielieji, kviečiu jus į mūsų kolektyvinę pirmadienio (2012 11 12 – 20val) komuniją su Rojaus Trejybe ir tarpusavyje, kurioje taip pat dalyvauja ir daugybė įvairių dvasių ir Tarpinių Būtybių, kad mūsų komuniją dar labiau sustiprintų iš išorės, kaip ją iš vidaus stiprina Tėvas-Rojaus Trejybė.

Šįkart pasimelskime už mūsų planetos gyvūnus – žvėris ir naminius – už gamtos apsaugą – vandens, žemės, miškų, atmosferos.
Iš pradžių pagarbinkime Rojaus Trejybę.
Kas dar negalite garbinti ir melstis savais žodžiais, skaitykite mano jums rašomas maldas, tik skaitykite jas labai nuoširdžiai.
-------------------
Mylimas Tėve, mylimas Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, mylima Begaline Dvasia-Motina-Sese, aš garbinu tave, visa savo atsivėrusios tau dvasinės asmenybės gelme, nes manoji asmenybė trokšta šito gyvo ryšio su tavimi, šitos gyvos KOMUNIJOS, kuri leidžia pajausti tavo gyvą buvimą mano viduje, nes tu ir esi kiekviename iš mūsų per savo dvasią – Minties Derintoją, ir mus suvieniji net ir dabar šitoje dvasinėje komunijoje.
Aš garbinu tave, nes tavoji meilės vandenyno banga tiek užlieja mano atsivėrusią TAU asmenybę, kad ji pati trokšta suptis ant tavosios meilės bangų, ir skęsti kuo giliau tavajame meilės vandenyne GARBINDAMA tave.
Aš garbinu tave,. nes tik tu esi nesibaigiančios ir gyvos meilės Šaltinis ir Centras visai kūrinijai ir visą kūrinijos šeimą maitini gyvais meilės virpesiais, kurie leidžia patirti tavo saldumą ir dar didesnį troškimą gerti tavo gyvąjį meilės vandenį.
Aš garbinu tave, kad tu visą kūriniją be perstojo girdydamas savo gyvuoju meilės vandeniu suteiki jos kiekvienam vaikui tiek gyvybinės energijos, kad jis visą savo energiją trokšte trokšta pašvęsti TAU, ir DRAUGE SU TAVIMI KURTI GĖRĮ VISOS KŪRINIJOS ŠEIMOS ŠVIESOS, IR DAR RYŠKESNIO SAVO NUŠVITIMO LABUI.
Aš garbinu tave, kad tu mus, kiekvieną, vedi gyvuoju keliu kasdien, ir į vis ryškesnę šviesą, ir tik mūsų atsitolinimas nuo tavęs ir sukelia daugumai, absoliučiai daugumai mūsų brolių ir sesių dvasioje NENORĄ SIEKTI DAR RYŠKESNĖS TAVOSIOS ŠVIESOS NEGU JĄ JAU PASIEKĖ ŠIANDIEN, NES BET KOKS NENORAS IR VISOS ABEJONĖS IŠKYLA TIK TADA, KADA SUSILPNĖJA GYVAS ASMENINIS RYŠYS SU TAVIMI ARBA JIS NET VISAI NUTRŪKSTA DĖL VIS DAUGIAU ĮSIVIEŠPATAUJANČIŲ KITOKIŲ POLINKIŲ, KURIE TUO METU ATRODO YRA SVARBESNI IR VERTINGESNI, IR TADA APIE VISUMĄ, KURIOS ŠVIESA IR PRIKLAUSO NUO TAVO ASMENINIO DAR RYŠKESNIO NUŠVITIMO, NEBEPAGALVOJI.
Aš garbinu tave, kad tu suteikei mums tokią nuostabią aplinką – gamtą, žvėris, naminius gyvulius – tam, kad mes kauptume patyrimus drauge su visuma save suderindami, o ne kenkdami jai.
Aš garbinu tave iš meilės ir laisva valia, gauta iš tavęs. Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
----------------
Po Rojaus Trejybės pagarbinimo dar pasėdėkite keletą minučių tyloje ir pajuskite gyvąjį Rojaus Trejybės meilės nektaro energetinių virpesių tekėjimą savo viduje. O tada pereikite prie prašymų maldos.
-----------------
Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, Begaline Dvasia-Motina-Sese, ačiū tau už visus patyrimus, ką patyriau iki šios akimirkos, nes jie visi buvo labai vertingi, kad pasiekčiau šitos akimirkos giluminį atsivėrimą tau ir dabar dalyvaučiau šitoje kolektyvinėje gyvojoje komunijoje su tavimi.
Aš, drauge su savo broliais ir sesėmis DVASIOJE žmogiškuoju pavidalu, o taip pat drauge su savo broliais ir sesėmis dvasiomis, ir Tarpinėmis Būtybėmis, kurių nemato mūsų materialios akys, tačiau kurios taip pat dalyvauja mūsų šioje kolektyvinėje KOMUNIJOJE, kad mus stiprintų ir padėtų eiti šituo gyvuoju šviesos ir meilės Rojaus Trejybės keliu, meldžiu TAVOSIOS GYVOSIOS IŠMINTIES visiems mūsų broliams ir sesėms dvasioje, kurie niokoja mūsų planetos gamtos turtus, be saiko teršia vandenį, žemę, atmosferą, kerta miškus, net tiek gausiai Amazonės upės baseine, kad toks milžiniškas miškų naikinimas jau turi poveikio net klimatinėms sąlygoms tame regione.
Aš meldžiu, kad mūsų dvasiniai broliai ir sesės patirtų savo viduje šviesą ir pakeistų savo požiūrį į žvėris, kad jie pažvelgtų į juos meilės žvilgsniu ir nustotų juos žudyti – medžioti. Meldžiu kad jie pradėtų juos saugoti, o ne naikinti dėl pinigų ir savanaudiško savojo aš išaukštinimo prieš kitus savo brolius ir seses.
Aš meldžiu nušvitimo tiems mūsų dvasios broliams ir sesėms, kurie laiko naminius gyvūnus, kad jie būtų pašerti ir ne badmyriautų, kad su jais elgtųsi su meile ir kantrumu, tie, kurie laiko namuose šunis ir kates, kad jų neapleistų ir neišmestų į gatvę, kada norai išgaruoja juos laikyti ir kaip daiktą išmeta lauk.
Aš meldžiu kantrybės ir gyvo ryšio tiems mūsų dvasios broliams ir sesėms, kurie teikia apsaugą gyvūnams įvairiuose globos namuose, kad jie savo veiklą sietų su Kūrėju, kad jie ir atsiremtų į Kūrėją – Rojaus Trejybę.
Tylenė Japonija masiškai žudo banginius, ir jokia pasaulio politinė ar ekonominė jėga jos negali priversti nutraukti tokią politiką.
Aš meldžiu kad mūsų dvasiniai broliai, kurie yra susiję su JAV kariniais daliniais ruošiančiais kovai su teroristais net delfinus, kurie ištreniruojami surasti minas po vandeniu ir net nužudyti teroristus po vandeniu, atsisakytų tokių tamsos planų šitaip išnaudoti gyvūnus. Aš meldžiu, kad dabar JAV kariškiai nutrauktų savo tokius planus, kurie dabar labai plačiai įgyvendinami Afganistane, kur keli tūkstančiai specialiai ištreniruotų šunų ieško minų jau užminuotuose laukuose, ir jas suranda, deja, tie šunys jau yra pasmerkti suluošinimui, o dažnas ir mirčiai, kada minos sprogsta jiems beieškant..
Planeta yra ne MŪSŲ NUOSAVYBĖ, NE MŪSŲ NEKILNOJAMASIS TURTAS, BET TAVOJI NUOSAVYBĖ, TODĖL JOJE ESANTYS GAMTOS TURTAI – TAIP PAT IR ŽVĖRYS, PAUKŠČIAI, JŪROS GYVŪNIJA – YRA TAVO, NE MŪSŲ. TU JUOS SUMANEI, KAD JIE BŪTŲ NAUDOJAMI VISŲ ŠVIESOS LABUI, O NE GRUPELĖS PASIPELNYMO TIKSLAMS, IR VISŲ KITŲ KANČIOS KAINA.
Aš meldžiu, kad šitos mūsų dvasinės kolektyvinės komunijos metu, mūsų atsivėrusių tau dvasinių asmenybių gyvi meilės virpesiai, per mūsų viršsąmonę pasklindantys po visą kūriniją, pasiektų kiekvieną mūsų planetos prezidentą, premjerą, ministrą, bankininką, verslininką, medžiotoją, ūkininką, kiekvieną laikantį namuose katę ar šunį, ar bet kokį kitą gyvūną, ir kad šiems mūsų broliams ir sesėms dvasioje nors kiek jie padėtų pajausti – jų pasąmonėje, o tada šitoji mintis prasiskverbtų ir į jų sąmonę – kokia gi yra jų TIKROJI rolė šitame gyvenime – toliau būti savanaudžių ir tk grupuotes tenkinančių sprendimų priėmėjais ir vykdytojais, ar siekti išmintingų ir šviesių sprendimų įgyvendinimo visų labui, ir visos kūrinijos labui, ir su tokiu požiūriu žvelgti ir į visus gamtos turtus ir jų panaudojimą visų labui, tuo pačiu ir į gyvūnus, kaip tu ir esi numatęs, kad šitaip būtų tausojama planetos aplinka ir joje esantys gamtos turtai – augmenija ir gyvūnija, mineralai ir gamtos visi ištekliai, kurie visi yra sukurti iš tavosios meilės energijos.
Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
------------------
Po maldos dar pasėdėkite tyloje keletą minučių, tegu jūsų dvasinė asmenybė klausosi Tėvo-Rojaus Trejybės mokymų, kaip joms pačioms ryžtingai ir drąsiai siekti dar ryškesnės šviesos ir ją skleisti kitiems.

Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,

Algimantas
2012-11-10 14:09:46



Mielieji, kviečiu jus į mūsų kolektyvinę pirmadienio (2012 11 05 – 20val) komuniją su Rojaus Trejybe ir tarpusavyje, kurioje taip pat dalyvauja ir daugybė įvairių dvasių ir Tarpinių Būtybių, kad mūsų komuniją dar labiau sustiprintų iš išorės, kaip ją iš vidaus stiprina Tėvas-Rojaus Trejybė.

Šįkart pasimelskime už IŠMINTĮ TŲ mūsų brolių ir sesių dvasioje, kurie priima politinius, ekonominius, ir finansinius sprendimus, būdami materialioje valdžioje valstybėje ar valdydami pasaulines korporacijas, ir turėdami smulkų verslą, kurių sprendimų vykdymas turi poveikio visai gyvai aplinkai.

Iš pradžių pagarbinkime Rojaus Trejybę.
Kas dar negalite garbinti ir melstis savais žodžiais, skaitykite mano jums rašomas maldas, tik skaitykite jas labai nuoširdžiai.
-------------------
.Mylimas Tėve, mylimas Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, mylima Begaline Dvasia-Motina-Sese, aš garbinu tave, visa savo atsivėrusios tau dvasinės asmenybės gelme, nes manoji asmenybė trokšta šito gyvo ryšio su tavimi, šitos gyvos KOMUNIJOS, kuri leidžia pajausti tavo gyvą buvimą mano viduje, nes tu ir esi kiekviename iš mūsų per savo dvasią – Minties Derintoją, ir mus suvieniji net ir dabar šitoje dvasinėje komunijoje.
Aš garbinu tave, nes tavoji meilės vandenyno banga tiek užlieja mano atsivėrusią TAU asmenybę, kad ji pati trokšta suptis ant tavosios meilės bangų, ir skęsti kuo gliau tavajame meilės vandenyne GARBINDAMA tave.
Aš garbinu tave, nes tik tu esi nesibaigiančios ir gyvos meilės Šaltinis ir Centras visai kūrinijai ir visą kūrinijos šeimą maitini gyvais meilės virpesiais, kurie leidžia patirti tavo saldumą ir dar didesnį troškimą gerti tavo gyvąjį meilės vandenį.
Aš garbinu tave, kad tu visą kūriniją be perstojo girdydamas savo gyvuoju meilės vandeniu suteiki jos kiekvienam vaikui tiek gyvybinės energijos, kad jis visą savo energiją trokšte trokšta pašvęsti TAU, ir DRAUGE SU TAVIMI KURTI GĖRĮ VISOS KŪRINIJOS ŠEIMOS ŠVIESOS, IR DAR RYŠKESNIO SAVO NUŠVITIMO LABUI.
Aš garbinu tave, kad tu mus, kiekvieną, vedi gyvuoju keliu kasdien, ir į vis ryškesnę šviesą, ir tik mūsų atsitolinimas nuo tavęs ir sukelia daugumai, absoliučiai daugumai mūsų brolių ir sesių dvasioje NENORĄ SIEKTI DAR RYŠKESNĖS TAVOSIOS ŠVIESOS NEGU JĄ JAU PASIEKĖ ŠIANDIEN, NES BET KOKS NENORAS IR VISOS ABEJONĖS IŠKYLA TIK TADA, KADA SUSILPNĖJA GYVAS ASMENINIS RYŠYS SU TAVIMI ARBA JIS NET VISAI NUTRŪKSTA DĖL VIS DAUGIAU ĮSIVIEŠPATAUJANČIŲ KITOKIŲ POLINKIŲ, KURIE TUO METU ATRODO YRA SVARBESNI IR VERTINGESNI, IR TADA APIE VISUMĄ, KURIOS ŠVIESA IR PRIKLAUSO NUO TAVO ASMENINIO DAR RYŠKESNIO NUŠVITIMO, NEBEPAGALVOJI.
Aš garbinu tave iš meilės ir laisva valia, gauta iš tavęs. Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
----------------
Po Rojaus Trejybės pagarbinimo dar pasėdėkite keletą minučių tyloje ir pajuskite gyvąjį Rojaus Trejybės meilės nektaro tekėjimą savo viduje. O tada pereikite prie prašymų maldos.
-----------------
Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, Begaline Dvasia-Motina-Sese, ačiū tau už visus patyrimus, ką patyriau iki šios akimirkos, nes jie visi buvo labai vertingi, kad pasiekčiau šitos akimirkos giluminį atsivėrimą tau ir dabar dalyvaučiau šitoje kolektyvinėje gyvoje komunijoje su tavimi.
Aš, drauge su savo broliais ir sesėmis DVASIOJE žmogiškuoju pavidalu, o taip pat drauge su savo broliais ir sesėmis dvasiomis, ir Tarpinėmis Būtybėmis, kurios taip pat dalyvauja mūsų šioje kolektyvinėje KOMUNIJOJE, kad mus stiprintų ir padėtų eiti šituo gyvuoju šviesos ir meilės Rojaus Trejybės keliu, meldžiu TAVOSIOS GYVOSIOS IŠMINTIES visiems mūsų broliams ir sesėms dvasioje, kurie priima politinius, ekonominius, finansinius sprendimus, turinčius poveikio visos planetos tolimesniam vystymuisi, ar vietos mastu. Nesvarbu, ar jie būtų prezidentai, ministrai, bankinnkai, verslininkai, mes jiems visiems meldžiame tikrosios išminties, kuri ateina tiesiai iš tavęs, nes tik tu esi neišmatuojamas Išminties Šaltinis visai kūrinijai.
Aš meldžiu, kad šitos mūsų dvasinės kolektyvinės komunijos metu, mūsų atsivėrusių tau dvasinių asmenybių gyvi meilės virpesiai, per mūsų viršsąmonę pasklindantys po visą kūriniją, pasiektų kiekvieną mūsų planetos prezidentą, premjierą, ministrą, bankininką, verslininką, ir kad šiems mūsų broliams ir sesėms dvasioje nors kiek tai padėtų pajausti – jų pasąmonėje, o tada šitoji mintis prasiskverbtų ir į jų sąmonę – kokia gi yra jų TIKROJI rolė šitame gyvenime – toliau būti savanaudžių ir tk grupuotes tenkinančių sprendimų priėmėjais ir vykdytojais, ar PADĖTI VISIEMS savo darbais siekti išmintingų ir šviesių sprendimų įgyvendinimo visų labui, ir visos kūrinijos labui, tiek politikos, tiek ekonomikos, tiek finansų sferose.
Aš meldžiu, kad mūsų gyvi meilės ir šviesos virpesiai kuo stipriai lietųsi iš mūsų nušvitusių dvasinių asmenybių, kurios jau pačios patiria nušvitimą ir trokšta dar didesnės šviesos ir gėrio kūrimo drauge su TAVIMI, ką jos daro ir DABAR, PAČIOS SUSILIEDAMOS SU TAVIMI ŠITOJE DVASINĖJE KOLEKTYVINĖJE KOMUNIJOJE IR SIŲSDAMOS SAVO ŠVIESĄ, KURIĄ JOS SIUNČIA IŠ MEILĖS, KAD NUŠVISTŲ IR VISI KITI MŪSŲ BROLIAI IR SESĖS DVASIOJE, DABAR DAR TEBESKENDINTYS TAMSOJE IR SAVANAUDIŠKUME IR TEBEPRIIMANTYS TOKIUS SPRENDIMUS, KURIE ŠVIESAI DAR LABIAU APSUNKINA KELIĄ, KAD JI PASIEKTŲ IŠSIGANDUSIAS IR ĮKALINTAS SAVANAUDIŠKUMO NARVE KITAS SIELAS-DVASIAS.
Aš meldžiu, kad tie savo atskirą PSEUDO kastą – kasmet vykstančių susitikimų Šveicarijoje DAVOSO kalnų kurore DALYVIŲ PSEUDOKASTĄ - sukūrę turtuoliai ir politiniai PSEUDOlyderiai patirtų mūsų meilės ŠIŲ virpesių impulsą palietusį jų išorę kaip švelnaus vėjelio dvelksmas, kad juos pačius tai nustebintų ir jie susimąstytų – KAS TAI, KĄ JIE KĄ TIK PAJAUTĖ, O PAJAUTĖ REALIAI IR FIZIŠKAI.
Aš meldžiu, kad toks jų patyrimas – jiems dar toks netikėtas ir nesuprantamas – jiems padėtų nurimti, ir tuo pačiu pajausti Tavo vedimą iš vidaus, kad savo nuostatas pradėtų keisti iš politinės, ekonominės bei finansinės KONKURENCIJOS į BENDRADARBIAVIMĄ VISOSE SRITYSE VISŲ ŠVIESOS LABUI, meldžiu iš meilės ir laisva valia, gauta iš tavęs.
Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
------------------
Po maldos dar pasėdėkite tyloje keletą minučių, tegu jūsų dvasinė asmenybė klausosi Tėvo-Rojaus Trejybės mokymų, kaip joms pačioms ryžtingai ir drąsiai siekti dar ryškesnės šviesos ir ją skleisti kitiems.

Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,

Algimantas
2012-11-03 14:52:00



Mielieji, kviečiu jus į mūsų kolektyvinę pirmadienio (2012 10 29 – 20val) komuniją su Rojaus Trejybe ir tarpusavyje, kurioje taip pat dalyvauja ir daugybė įvairių dvasių ir Tarpinių Būtybių, kad mūsų komuniją dar labiau sustiprintų iš išorės, kaip ją iš vidaus stiprina Tėvas-Rojaus Trejybė.

Šįkart pasimelskime už IŠMINTĮ TŲ mūsų brolių ir sesių dvasioje, kurie TARIAMAI yra religiniai vedliai – už kunigus.
Iš pradžių pagarbinkime Rojaus Trejybę.
Kas dar negalite garbinti ir melstis savais žodžiais, skaitykite mano jums rašomas maldas, tik skaitykite jas labai nuoširdžiai.
-------------------
Mylimas Tėve, mylimas Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, mylima Begaline Dvasia-Motina-Sese, aš garbinu tave, visa savo atsivėrusios tau dvasinės asmenybės gelme, nes manoji asmenybė trokšta šito gyvo ryšio su tavimi, šitos gyvos KOMUNIJOS, kuri leidžia pajausti tavo gyvą buvimą mano viduje, nes tu ir esi kiekviename iš mūsų per savo dvasią – Minties Derintoją, ir mus suvieniji net ir dabar šitoje dvasinėje komunijoje.
Aš garbinu tave, nes tavoji meilės vandenyno banga tiek užlieja mano atsivėrusią TAU asmenybę, kad ji pati trokšta suptis ant tavosios meilės bangų, ir skęsti kuo giliau tavajame meilės vandenyne GARBINDAMA tave.
Aš garbiu tave, nes tik tu esi nesibaigiančios ir gyvos meilės Šaltinis ir Centras visai kūrinijai ir visą kūrinijos šeimą maitini gyvais meilės virpesiais, kurie leidžia patirti tavo saldumą ir dar didesnį troškimą gerti tavo gyvąjį meilės vandenį.
Aš garbinu tave, kad tu visą kūriniją be perstojo girdydamas savo gyvuoju meilės vandeniu suteiki jos kiekvienam vaikui tiek gyvybinės energijos, kad jis visą savo energiją trokšte trokšta pašvęsti TAU, ir DRAUGE SU TAVIMI KURTI GĖRĮ VISOS KŪRINIJOS ŠEIMOS ŠVIESOS, IR DAR RYŠKESNIO SAVO NUŠVITIMO LABUI.
Aš garbinu tave, kad tu mus, kiekvieną, vedi gyvuoju keliu kasdien, ir į vis ryškesnę šviesą, ir tik mūsų atsitolinimas nuo tavęs ir sukelia daugumai, absoliučiai daugumai mūsų brolių ir sesių dvasioje NENORĄ SIEKTI DAR RYŠKESNĖS TAVOSIOS ŠVIESOS NEGU JĄ JAU PASIEKĖ ŠIANDIEN, NES BET KOKS NENORAS IR VISOS ABEJONĖS IŠKYLA TIK TADA, KADA SUSILPNĖJA GYVAS ASMENINIS RYŠYS SU TAVIMI ARBA JIS NET VISAI NUTRŪKSTA DĖL VIS DAUGIAU ĮSIVIEŠPATAUJANČIŲ KITOKIŲ POLINKIŲ, KURIE TUO METU ATRODO YRA SVARBESNI IR VERTINGESNI, IR TADA APIE VISUMĄ, KURIOS ŠVIESA IR PRIKLAUSO NUO KIEKVIENO IŠ MŪSŲ ASMENINIO DAR RYŠKESNIO NUŠVITIMO, NEBEPAGALVOJI.
Aš garbinu tave iš meilės ir laisva valia, gauta iš tavęs. Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
----------------
Po Rojaus Trejybės pagarbinimo dar pasėdėkite keletą minučių tyloje ir pajuskite gyvąjį Rojaus Trejybės meilės nektaro tekėjimą savo viduje. O tada pereikite prie prašymų maldos.
-----------------
Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, Begaline Dvasia-Motina-Sese, ačiū tau už visus patyrimus, ką patyriau iki šios akimirkos, nes jie visi buvo labai vertingi, kad pasiekčiau šitos akimirkos giluminį atsivėrimą tau ir dabar dalyvaučiau šitoje kolektyvinėje gyvoje komunijoje su tavimi.
Aš, drauge su savo broliais ir sesėmis DVASIOJE žmogiškuoju pavidalu, o taip pat drauge su savo broliais ir sesėmis dvasiomis, ir Tarpinėmis Būtybėmis, kurios taip pat dalyvauja mūsų kolektyvinėje KOMUNIJOJE, kad mus stiprintų ir padėtų eiti šituo gyvuoju šviesos ir meilės Rojaus Trejybės keliu, meldžiu TAVOSIOS GYVOSIOS IŠMINTIES visiems mūsų broliams ir sesėms dvasioje, kurie save laiko religiniais lyderiais ir net dar daugiau – tarpininkais tarp tavęs ir mūsų eilinių mirtingųjų. Tokios nuostatos yra NETIESA, NES TARP TAVĘS IR MŪSŲ – KIEKVIENO MIRTINGOJO – NĖRA – IR BŪTI NEGALI – JOKIO TARPININKO, NES TU KIEKVIENAM IŠ MŪSŲ PADOVANOJAI SAVE – SAVO DVASIĄ IR APGYVENDINAI MŪSŲ VIDUJE – MŪSŲ PROTE – KAD ŠIS GYVAS TILTAS SUJUNGTU MUS BE TARPININKŲ, O TIESIOGIAI TAM, KAD MES – KIEKVIENAS – NUŠVISTUME TAVIMI IR GYVENTUME TAVO MEILE IR KURTUME GĖRĮ DRAUGE SU TAVIMI VISŲ ŠVIESOS LABUI – MŪSŲ VISŲ TOLIMESNIO VYSTYMOSI LABUI IR GERESNIO GYVENIMO ATEINANČIOMS KARTOMS LABUI – KAIP TU IR SUMANEI SAVO EVOLIUCINIAME PLANE VISAI KŪRINIJAI, KAD JI NUŠVISTŲ DAR LABIAU, NUŠVINTANT KIEKVIENAM INDIVIDUI ASMENIŠKAI..
Aš meldžiu, kad mūsų gyvi meilės ir šviesos virpesiai kuo stipriai lietųsi iš mūsų dvasinių asmenybių, kurios jau pačios patiria nušvitimą ir trokšta dar didesnės šviesos ir gėrio kūrimo drauge su TAVIMI, ką jos daro ir DABAR, PAČIOS SUSILIEDAMOS SU TAVIMI ŠITOJE DVASINĖJE KOLEKTYVINĖJE KOMUNIJOJE IR SIŲSDAMOS SAVO ŠVIESĄ, KURIĄ JOS SIUNČIA IŠ MEILĖS, KAD NUŠVISTŲ IR KUNIGAI – MŪSŲ BROLIAI IR SESĖS DVASIOJE – DABAR DAR TEBESKENDINTYS TAMSOJE IR SAVANAUDIŠKUME IR KLAIDINANTYS ŽMONES BAŽNYČIOJE APRAIZGYDAMI ŽMONES NEGYVAIS RITUALAIS, O JŲ DVASIĄ PAVERGDAMI NEGYVOMIS DOGMOMIS, IR ŠITUO VEDA TOLYN NUO TAVĘS Į DAR DIDESNĘ BAIMĘ IR TAMSĄ, kuri ypač patiriama per ritualines ir dėl to negyvas religines šventes, ir ypač per tokias dienas, kaip Vėlinės ir Visų Šventųjų. Šiomis dienomis kunigai turi ypač gerą galimybę paskleisti Tavo, mylima Rojaus Trejybe, gyvą šviesą, jeigu tik jie būtų atsivėrę Tau ir atradę Tave SAVYJE, tada jie ir kitus- ir visus – pamokytų, kad nereikia lėkti visiems vieną dieną į kapines, nes tas, kas įtikėjęs, tas yra GYVAS, todėl kapinių – konkretaus žemės lopinėlio – lankymas ir žvakučių deginimas yra grynai PAGONIŠKA APEIGA, kuri visiškai netinka Rojaus Trejybės gyvam sūnui ar gyvai dukrai, nes jiems BŪTINAS GYVAS RYŠYS SU SAVO TIKRAISIAIS TĖVAIS, SU TAVIMI, MYLIMA ROJAUS TREJYBE. Ir NUOSTABU BŪTŲ, jog nušvitę kunigai mokytų gyvo atsivėrimo tau, ir Tavęs atradimo savyje; jie patys iš pradžių turi patirti tavęs atradimą savyje, kad šito galėtų mokyti kitus – savo brolius ir seses dvasioje – tikrus Tavo vaikus.
Aš meldžiu, kad jų BŪSIMASIS ATSIVĖRIMO PATYRIMAS – jiems toks netikėtas ir nesuprantamas – jiems padėtų nurimti VIDUJE, ir tuo pačiu pajausti Tavo vedimą IŠ VIDAUS, kad savo nuostatas jie pakeistų iš SAVO DABARTINIŲ IR KLAIDINGŲ INTELEKTUALIŲ Į GYVAS DVASINES, TAVO SUTEIKIAMAS PER TAVO DVASIOS GYVĄ VEIKIMĄ IŠ VIDAUS, IR TADA JIE ŠITO RYŠIO JIE PRADĖTŲ MOKYTI IŠ SAKYKLŲ IR KITUS, IEŠKANČIUS TAVĘS – DAR NEĮVARDINTO TĖVU-ROJAUS TREJYBE.
Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
------------------
Po maldos dar pasėdėkite tyloje keletą minučių, tegu jūsų dvasinė asmenybė klausosi Tėvo-Rojaus Trejybės mokymų, kaip joms pačioms ryžtingai ir drąsiai siekti dar ryškesnės šviesos ir ją skleisti kitiems.

Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,

Algimantas
2012-10-27 17:26:55



Mielieji, kviečiu jus į mūsų pirmadienio (2012 10 22 – 20val.) kolektyvinę dvasinę komuniją, kad pasimelstume už mūsų – URANTŲ – ryžtingesnį dalyvavimą gyvajame dvasiniame kelyje ir gyvąjį augimą didesnėje ir ryškesnėje šviesoje, ir už ką tik pasirodžiusios Rojaus Trejybės apreiškimų-mokymų knygos – Akimirkos Amžinybė – skleidimą Lietuvoje, ir už jos ribų.

Iš pradžių pagarbinkime Rojaus Trejybę. Kas dar negalite garbinti ir melstis savais žodžiais, skaitykite mano jums rašomas maldas, tik skaitykite jas labai nuoširdžiai.
------------
Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, Begaline Dvasia-Motina-Sese, aš garbinu ir šlovinu tave, kad tu esi meilė, tiesa, teisingumas, gailestingumas, gėris, ir grožis, kad tu mus mokai visus meilės, tiesos, teisingumo, gailestingumo, gėrio, ir grožio.
Aš garbinu ir šlovinu tave, kad tu mus ragini būti tobulais, net ir tokiais tobulais, koks tobulas esi TU.
Aš garbinu ir šlovinu tave, kad tu mus ragini – ir ragini nepaliaujamai – NEBIJOTI tavosios šviesos, kurią tu skleidi tiek iš vidaus, tiek iš išorės, suteikdamas mokymus-apreiškimus, ir net tokį nuostabų EPOCHINĮ APREIŠKIMĄ, kaip Urantijos Knygą, Jėzaus Kristaus KALBU JUMS VĖL, ir SAVO – ROJAUS TREJYBĖS – apreiškimus-mokymus, kurių nedidelė dalis ką tik atspausdinta materialios knygos – Akimirkos Amžinybė – pavidalu, kad tik mes juos nuosekliai STUDIJUOTUME KUO GILIAU – IR JŲ STIPRINAMI – AUGTUME DVASIOJE, NES MES VISI ESAME DVASIOS, KAIP IR TU ESI DVASIA, IR DVASIOS-ASMENYBĖS ŠALTINIS IR CENTRAS VISAI KŪRINIJAI.
Aš garbinu ir šlovinu tave, kad tu suteikei mums nuostabų likimą – evoliuciniu savuoju dvasiniu augimu ir patyrimu pasiekti TAVE ROJUJE, ir STOVĖTI TAVO BETARPIŠKOJE AKIVAIZDOJE. Ir nors tu neturi jokio kūno, jokios formos, jokio pavidalo, bet tavo kaip Dvasios Asmenybės ir Šaltinio energetinis sukoncentravimo centras yra Rojuje, ir mes energetiniu savosios sąmonės lygiu tave PATIRSIME IR ATPAŽINSIME MŪSŲ BUVIMĄ TAVOJOJE AKIVAIZDOJE..
Aš garbinu ir šlovinu tave, kad tik tu mus visus, ir KIEKVIENĄ, stiprini iš vidaus ir DRĄSINI, kad tik NEBIJOTUME BŪTI SAVIMI PATYS, išsiskleisti savo dvasiniu asmenybės ūgiu, kurį mums ir esi suteikęs TU – SU VISU AMŽINYBĖS PRIPILDYTU MŪSŲ KIEKVIENO VIDUJE POTENCIALU, ir kad NE TIK NEBIJOTUME, BET VIETOJE ŠITO TROKŠTUME SAVO ASMENYBĖS IŠSISKLEIDIMU RODYTI PAVYZDĮ KITIEMS, KAIP GI GYVENT TAVĄJA ŠVIESA, PAČIA RYŠKIAUSIA ŠVIESA, KOKIA TIK ŠIANDIEN GALIME GYVENTI URANTIJOJE, IR KAIP GI JA DALINTIS SU KITAIS SAVO DVASINIAIS IR NUOŠIRDŽIAIS BROLIAIS IR SESĖMIS PRISIPILDĘ IŠ TAVĘS MEILĖS IR ŠVIESOS APIE TAVO – IR MŪSŲ – BENDRĄ KŪRINIJOS ŠEIMĄ IR JOS VEIKIMĄ JOJE, TUO PAČIU IR MŪSŲ VEIKIMĄ JOJE.
Aš garbinu ir šlovinu tave iš meilės ir laisva valia, gauta iš Tavęs. Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
----------
Po pagarbinimo dar likite ramybės būsenoje, jūs dabar esate ypač atsivėrę Rojaus Trejybės meilei, ir tegu ši meilė gyvais virpesiais numalšina jūsų dvasinį troškulį palaimoje. O tada pereikite prie prašymų maldos.
-------------------
Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, Begaline Dvasia-Motina-Sese, ačiū tau už kiekvieną patyrimą iki šios akimirkos, ir už šitos pačios akimirkos patyrimą kolektyvinėje dvasinėje komunijoje su tavimi, ir tarpusavyje.
Šįvakar mes meldžiame SAU patiems, URANTAMS, einantiems gyvuoju dvasiniu keliu Urantijoje, didesnio ryžto ir atsidavimo tavajam vedimui iš VIDAUS IR SKLANDAUS PLITIMO TAVO mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, Begaline Dvasia-Motina-Sese ką tik atspausdintos mokymų-apreiškimų knygos Akimirkos Amžinybė, sklidimo ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų, kur tik kas skaito lietuviškai.
Tačiau ypač meldžiu ATSIVĖRIMO URANTAMS, kad jie šitą šviesos ir meilės knygą skaitytų ne akimis, bet širdimi, kad jie patirtų savo pačių būsena skaitomų teiginių VIDINĮ TURINĮ – TIKROVĘ.
Aš meldžiu, kad šitame gyvajame dvasiniame kelyje, kuriame mes einame remdamiesi pačiais ryškiausiais tavo suteiktais dvasiniais šaltiniais – epochiniu apreiškimu Urantijos Knyga, Jėzaus Kristaus KALBU JUMS VĖL, ir JŪSŲ TRIJŲ perduodamais mokymais-apreiškimais, O DABAR IR JAU DALIES TAVO MOKYMŲ IŠLEISTA MATERIALIA KNYGA Akimirkos Amžinybė, einame šituo gyvuoju dvasiniu keliu garbindami tave mūsų gyvojoje šventovėje pavadintoje TAVUOJU vardu – ROJAUS Trejybės šventovėje, ir kurdami GĖRĮ DRAUGE SU TAVIMI, ATSIDAVĘ TAVAJAM VEDIMUI IŠ VIDAUS, aš meldžiu, drauge su savo dvasiniais broliais ir sesėmis, kad šitame kelyje nebijotume žengti drąsiau ir ryžtingiau, ir būtume tie pirmeiviai, kurie KITOMS KARTOMS kloja NAUJOS evoliucinės TIKROVĖS, GYVOSIOS EPOCHOS Urantijoje – ir net visoje didžiojoje visatoje – NAUJUS DVASINIUS pamatus, KOKIŲ IKI ŠIOL DAR NEBUVO – GARBINAME IR ŠLOVINAME TAVE, MYLIMA ROJAUS TREJYBE, O NE VIEN TIK VIENA TĖVĄ, KAS BUVO DAROMA KITOSE PLANETOSE IR TEBEDAROMA JOSE IR TOLIAU, kad SAVO NAUJOMS kartoms paliktume ryškesnę ir NEIŠKRAIPYTĄ KOMPROMISŲ DĖL VIENADIENIŲ IR TARIAMŲ LAIMĖJIMŲ ŠVIESĄ IR TIESĄ, KURI VIENINTELĖ TURI GALIMYBĘ NUŠVIESTI VISĄ ŽMONIJĄ TOLIMOJE ATEITYJE – tavąją šviesą – mylima Rojaus Trejybe – mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, Begaline Dvasia-Motina-Sese.
Aš meldžiu, kad vis daugiau ir daugiau mūsų brolių ir sesių dvasioje praregėtų ir PAŽINTŲ TAVO KŪRINIJĄ VIS GILIAU IR GERIAU. Gyvasis dvasinis kelias yra ir lengvas, ir sunkus,. Lengvas todėl, kad TAVE ATRADUS SAVYJE IR GIMUS IŠ DVASIOS PAJUNTI TOKĮ MILŽINIŠKĄ VEDIMĄ IŠ VIDAUS, TOKIĄ GALINGĄ ŠVIESĄ, kad trokšte trokšti studijuoti, NUOSEKLIAI IR KANTRIAI, ir Urantijos Knygą, ir Jėzaus Kristaus apreiškimą KALBU JUMS VĖL, IR TAVUOSIUS APREIŠKIMUS-MOKYMUS – o dabar dalį jų išleistus ir materialios knygos – Akimirkos Amžinybė – pavidalu , IR DALINTIS SAVO SUPRATIMU APIE JUOS, LENGVA NUO TOKIO NUOSTABAUS NUŠVITIMO IR PAŽINIMO. O sunkus šis kelias dėl to, kad absoliuti žmonijos dauguma skendi gūdžioje tamsoje ir šviečiančių ŠVYTURIŲ yra TIEK MAŽAI, o dar mažiau žinančių ir pačią šviesą, kad šviestų ją būtent neiškraipytą – TAVO ŠVIESĄ IR MEILĘ. Tačiau sunkiausia yra tada, kada ir einantys atrodytų net ir mūsų gyvuoju dvasiniu keliu – DĖL GILUMINIO ĮTIKĖJIMO STOKOS – staiga patys išsigąsta ŠITO ŠVIESOS KELIO ir ima TRAUKTIS Į PAPRASTESNIUS IR ŠALUTINIUS KLYSTKELIUS, KUR NEREIKIA TIEK DAUG NEI PASTANGŲ, NEI ŠVIESOS.
Aš meldžiu, kad mano broliai ir sesės dvasioje, net ir tie, kurie dalyvauja mūsų Forume, NEDARYTŲ LANKSTŲ IR NESIRINKTŲ LENGVESNIO KELIO, KURIS GALIAUSIAI ATVES PRIE TO PETIES AKLIGATVIO, PRIE KURIO JAU SENIAI ATVEDĖ – O TOLIAU VEDA DAR STIPRIAU – VISOS MŪSŲ PLANETOS DABAR EGZISTUOJANČIOS IR SUSIPRIEŠINUSIOS RITUALINĖS IR DOGMATINĖS RELIGIJOS.
Aš meldžiu VISIEMS MUMS DIDESNIO ĮTIKĖJIMO IR PASITIKĖJIMO TAVIMI. Meldžiu iš meilės ir laisva valia, gauta iš tavęs.
Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
-------------------
Po maldos dar likite ramybės būsenoje, klausykitės Tėvo-Rojaus Trejybės mokymo, kaip gi ryžtingai eiti GYVUOJU DVASINIU ŠVIESOS keliu JOS NEIŠKRAIPANT.
Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,

Algimantas
2012-10-20 18:24:35



Mielieji, kviečiu jus į mūsų kolektyvinę pirmadienio (2012 10 15 – 20val) komuniją su Rojaus Trejybe ir tarpusavyje, kurioje taip pat dalyvauja ir daugybė įvairių dvasių ir Tarpinių Būtybių, kad mūsų komuniją dar labiau sustiprintų.

Šįkart pasimelskime už IŠMINTĮ TŲ mūsų sielos brolių ir sesių, kurie priima politinius ir ekonominius sprendimus, būdami materialioje valdžioje valstybėje ar valdydami pasaulines korporacijas, ir kurių sprendimų vykdymas turi poveikio visai žmonijai.

Iš pradžių pagarbinkime Rojaus Trejybę.
Kas dar negalite garbinti ir melstis savais žodžiais, skaitykite mano jums rašomas maldas, tik skaitykite jas labai nuoširdžiai.
-------------------
.Mylimas Tėve, mylimas Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, mylima BegalineDvasia-Motina-Sese, aš garbinu tave, visa savo atsivėrusios tau DVASIOS gelme, nes mano TIKRASIS AŠ IR YRA DVASIA – DVASINĖ ASMENYBĖ, GAUTA IŠ TAVĘS KAIP AMŽINOJI DOVANA, SU VISU MANO AMŽINYBĖS POTENCIALU, KOKS AŠ BŪSIU PER VISĄ ATEITYJE, BET BŪSIU TAS PATS AŠ - ir aš trokštu šito gyvo ryšio su tavimi, šitos gyvos KOMUNIJOS, kuri leidžia pajausti tavo gyvą buvimą mano viduje, nes tu ir esi kiekviename iš mūsų per savo dvasią – Minties Derintoją, ir mus suvieniji – net ir dabar – šitoje dvasinėje komunijoje.
Aš garbinu tave, nes tavoji meilės vandenyno banga tiek užlieja mane atsivėrusį TAU, kad aš trokštu suptis ant tavosios meilės bangų, ir skęsti kuo gliau tavajame meilės vandenyne GARBINDAMAS ir ŠLOVINDAMAS tave.
Aš garbinu ir šlovinu tave, nes tik tu esi nesibaigiančios ir gyvos meilės Šaltinis ir Centras visai kūrinijai ir visą kūrinijos šeimą maitini gyvais meilės virpesiais, kurie leidžia patirti tavo gyvą buvimą viduje ir dar didesnį troškimą gerti tavo gyvąjį meilės vandenį.
Aš garbinu iš šlovinu tave, kad tu visą kūriniją be perstojo girdydamas savo gyvuoju meilės vandeniu suteiki jos kiekvienam vaikui tiek gyvybinės energijos, kad jis visą savo energiją trokšte trokšta pašvęsti TAU, ir DRAUGE SU TAVIMI KURTI GĖRĮ VISOS KŪRINIJOS ŠEIMOS ŠVIESOS, IR DAR RYŠKESNIO SAVO NUŠVITIMO LABUI.
Aš garbinu ir šlovinu tave, kad tu mus, kiekvieną, vedi gyvuoju keliu kasdien, ir į vis ryškesnę šviesą, ir tik mūsų atsitolinimas nuo tavęs ir sukelia daugumai, absolučiai daugumai mūsų brolių ir sesių dvasioje NENORĄ SIEKTI DAR RYŠKESNĖS TAVOSIOS ŠVIESOS NEGU JĄ JAU PASIEKĖ ŠIANDIEN, NES BET KOKS NENORAS IR VISOS ABEJONĖS IŠKYLA TIK TADA, KADA SUSILPNĖJA GYVAS ASMENINIS RYŠYS SU TAVIMI ARBA JIS NET VISAI NUTRŪKSTA dėl polinkių siekti malonumų tik sau, o apie visumą net negalvoti.
Aš garbinu tave iš meilės ir laisva valia, gauta iš tavęs. Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
----------------
Po Rojaus Trejybės pagarbinimo dar pasėdėkite keletą minučių tyloje ir pajuskite gyvąjį Rojaus Trejybės meilės nektaro tekėjimą savyje, o tada pereikite prie prašymų maldos.
-----------------
Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, Begaline Dvasia-Motina-Sese, ačiū tau už visus patyrimus, ką patyriau iki šios akimirkos, nes jie visi buvo labai vertingi, kad pasiekčiau šitos akimirkos giluminį atsivėrimą tau ir dabar dalyvaučiau šitoje kolektyvinėje gyvoje komunijoje su tavimi.
Aš, drauge su savo broliais ir sesėmis dvasioje žmiogiškuoju pavidalu, o taip pat drauge su savo dvasiniais broliais ir sesėmis dvasiomis, ir Tarpinėmis Būtybėmis, kurios taip pat dalyvauja mūsų šioje kolektyvinėje maldoje, kad mus stiprintų ir padėtų eiti šituo gyvuoju šviesos ir meilės Rojaus Trejybės keliu, meldžiu TAVOSIOS GYVOSIOS IŠMINTIES visiems mūsų dvasiniams broliams ir sesėms, kurie priima politinius ir ekonominius sprendimus, turinčius poveikio visos planetos tolimesniam vystymuisi.

Dabar, kada kaip katilas kunkuliuoti ima vis stipriau Afrika pilietinių karų proveržiu Libijoje, Somalyje, Sudane, kada dešimtmečiais žudomi žmonės Palestinojoje ir Izraelyje, kada Sirijoje šaudomi žmonės, turintys ir reiškiantys savo kitokią nuomonę, kada neramumai apima Europą ir veržiasi protestų lavinos bangos su fizinės prievartos pasireiškimu Graikijoje, Ispanijoje, nesvarbu, ar sprendimus priimantys mūsų dvasiniai broliai ir sesės būtų prezidentai, ministrai, bankinnkai, verslininkai, mes jiems visiems meldžiame tikrosios – TAVOSIOS – išminties, kuri ateina tiesiai iš tavęs, nes tik tu esi neišmatuojamas Išminties Šaltinis visai kūrinijai.
Aš meldžiu, kad šitos mūsų dvasinės kolektyvinės komunijos metu, mūsų gyvi meilės virpesiai, per mūsų viršsąmonę pasklindantys po visą kūriniją, pasiektų kiekvieną mūsų planetos prezidentą, premjierą, ministrą, bankininką, verslininką, ir kad šiems nors kiek jie padėtų pajausti jų pasąmonėje, o tada šitoji mintis prasiskverbtų ir į jų sąmonę – koks gi yra jų TIKRASIS vaidmuo šitame gyvenime – toliau būti savanaidžių ir tk grupuotes tenkinančių sprendimų priėmėjais ir vykdytojais, ar PADĖTI VISIEMS savo darbais siekti išmintingų ir šviesių sprendimų įgyvendinimo visų labui, ir visos kūrinijos labui, tiek politikos, tiek ekonomikos sferose.
Aš meldžiu, kad mūsų gyvi meilės ir šviesos virpesiai kuo stipriai lietųsi iš mūsų nušvitusių dvasių, kurios jau pačios patiria nušvitimą ir trokšta dar didesnės šviesos ir gėrio kūrimo drauge su TAVIMI, ką jos daro ir DABAR, PAČIOS SUSILIEDAMOS SU TAVIMI ŠITOJE DVASINĖJE KOLEKTYVINĖJE KOMUNIJOJE IR SIŲSDAMOS SAVO ŠVIESĄ, KURIĄ JOS SIUNČIA IŠ MEILĖS, KAD NUŠVISTŲ IR VISI KITI DABAR DAR TEBESKENDINTYS TAMSOJE IR SAVANAUDIŠKUME IR TEBEPRIIMANTYS TOKIUS SPRENDIMUS, KURIE ŠVIESAI DAR LABIAU APSUNKINA KELIĄ, KAD JI PASIEKTŲ IŠSIGANDUSIUS IR ĮKALINTUS SAVANAUDIŠKUMO NARVE MŪSŲ BROLIUS IR SESES DVASIOJE.
AŠ MELDŽIU, KAD IŠ TAMSOS IR BAIMĖS VADUOTŲSI ATRADĘ TAVE SAVYJE TIE, KURIE ŠIANDIEN VALDO MILŽINIŠKAS AR MAŽAS KARIUOMENES, GALINGAS IR DIDŽIULES AR MAŽAS VALSTYVBES, BET ŠIANDIEN JIE VISA TAI VALDO IŠ BAIMĖS IR BE TAVĘS, TODĖL IR KYLA TOKIE VEIKAMAI, KURIE DAR DAUGIAU JAUKIA PLANETOS EVOLIUCIJĄ, KURIĄ TU SUMANEI TAM, KAD JOJE ĮSIVIEŠPATAUTŲ ŠVIESA IR TIESA MEILĖJE KIEKVIENAM ATRADUS TAVE SAVYJE..
Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
------------------
Po maldos dar pasėdėkite tyloje keletą minučių, klausykitės Tėvo-Rojaus Trejybės mokymų, kaip ryžtingai ir drąsiai siekti dar ryškesnės šviesos ir ją skleisti kitiems.

Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,

Algimantas
2012-10-13 14:42:53




[Prisijunkite ir parašykite savo komentarą]
Spausdinti
Grįžti atgal