Forumas: temos peržiūra

Spausdinti

Kvietimas bendrai nuoširdžiai Pirmadieninei maldai II. Temos tęsinys

Mielieji, kviečiu jus prisijungti prie mūsų bendros pirmadienio (2007 03 30 - 22 val.) maldos už mūsų, KIEKVIENO IR VISŲ, didesnę išmintį.
Iš pradžių pagarbinkime mūsų visų mylimą Tėvą. Tiems, kuriems dar sunku garbinti Tėvą ir melstis savais žodžiais, galite pasinaudoti mano siūlomomis maldomis, tik svarbu, kad prieš tai jas perskaitytumėte ir suvoktumėte visų žodžių GILUMINĘ, dvasinę, prasmę, o per mūsų bendrą maldą jas skaitytų jūsų nuoširdžiai atsivėrusi siela.
------------------------------------------------------------------------------------
Mylimas Tėve, aš garbinu Tave, kad iš Tavosios meilės išauga žolė ir prasiskleidžia gėlės žiedas.
Mylimas Tėve, aš garbinu Tave, kad Tavoji meilė suvirpina ir mano sielą iš vidaus.
Tėve, aš garbinu Tave, kad Tavosios meilės dėka galiu mylėti ir aš, ir mylėti vis labiau taip, kaip mokai Tu – visus vienodai.
Tėve, aš garbinu Tave, kad vien tik Tavoji meilė sužadina tokius nuostabius virpesius pačioje mano sieloje, kad ji pajunta Tave esantį gyvą, nes būtent Tu esi gyvybės Šaltinis.
Mylimas Tėve, aš garbinu Tave, atsiverdamas Tau, net ir taip, kaip Tu atsiveri kiekvienam asmeniui ir visiems asmenims vienu metu.
Tėve, aš garbinu Tave, kad galiu patirti Tavąją meilę, ir kad trokštu jos vis daugiau ir daugiau, nes šis troškimas yra iš manosios sielos, kuri ir jaučia Tavosios dalelės, Tavosios dvasios, esnačios manyje, perteikiamus meilės virpesius iš Tavęs, ir dėl to trokšta jų vis daugiau ir daugiau.
Tėve, aš garbinu Tave, kad bet kokiomis sąlygomis, net pačiomis kritiškiausiomis, Tu man dovanoji ramybę ir palaimą, kurią aš ir galiu patirti tik būdamas gyvame ir giluminiame ryšyje su Tavimi.
Mylimas Tėve, aš garbinu Tave, iš meilės Tau ir Tavo kūrinijai, kuri vis labiau tampa ir mūsų kūrinija, kai me vis labiau atsiveriame Tau.
Tėve, aš garbinu Tave laisva valia, kurią Tu dovanoji kiekvienai kūrinijos šeimos asmenybei, ir kurią aš pašvenčiau Tavosios valios vykdymui.
Manoji valia, kad būtų Tavoji vallia. Amen.
----------------------------------------------------
Po maldos dar šiek tiek patylėkite, tegu siela dar labiau panyra į Tėvo meilės virpesius, tegu ji džiaugiasi palaima, patiriama savyje. O tada pereikite prie prašymų maldos už mūsų išmintį.
----------------
Sūnau Kūrėjau, kurį dauguma žino tik kaip Jėzų iš Nazareto, Motina Dvasia, kurią dauguma žino tik kaip Šventąją Dvasią, Visuotini Tėve,
ačiū Tau, kad pakvietei mūsų vis labiau atsiveriančias sielas ir trokštančias dvasinės komunijos su Tavimi ir tarpusavyje į šitą kolektyvinę mūsų maldą už didesnę mūsų išmintį.
Sūnau Kūrėjau, tu sakei ir sakai, jog ten, kur du ir daugiau įtikėjusių į tave ar į Tėvą yra drauge, tarp jų esi ir tu, per savo Tiesos Dvasią.
Aš prašau tavęs, tegu dabar Tiesos Dvasia įeiną į kiekvieną iš mūsų, nuoširdžiai atvertą sielą, kad ji imtų jausti tave esantį realų, tikrą, ir gyvą, net ir taip, koks realus, tikras, ir gyvas kiekvieno iš mūsų viduje yra Tėvo fragmentas, Jo dalelė, dvasia, Minties Derintojas, ir bendrauja su mumis visą laiką iš vidaus, o ypač, kada miegame ir jam nebegalime priešintis.
Aš, drauge su savo sielos sesėm ir broliais, kurie dalyvauja mūsų bendroje maldoje, nors yra toli vienas nuo kito fiziniu pavidalu, net įvairiose pasaulio šalyse, net ir įvairios dvasios, kurios mūsų žvilgsniui yra nematomos net ir būdamos visai šalia mūsų, meldžiu didesnės išminties kiekvienam iš mūsų, kad galėtume patys pajausti, kaip didesnis mūsų išmintingumas palengvina mūsų gyvenimą kasdienybėje.
Tėve, Tu esi išminties Šaltinis. Tavoji dvasia yra mūsų viduje, kiekvieno iš mūsų viduje. Tu mums liete lieji išmintį, tik mūsų nežinojimas, kad Tu kas akimirką, nenutrūkstamai lieji dieviškąją išmintį, ir neleidžia mums, nors trumpam, nurimti dienos metu, nors šiek tiek pabendrauti su Tavimi, suradus ramų kambelį, kad po tokio pabendravimo mūsų protas pajaustų, kaip jis prisipildė Tavosios išminties, padedančios spręsti kasdienius uždavinius savo asmeniniais laisvos valios sprendimais.
Aš meldžiu Tave, kaip ir mano sielos broliai ir sesės, kad mes daugiau paskirtume laiko nugyventos dienos prasmės apmąstymams, kad įvertintume, kaip ją nugyvenome, ar daug jautėme įtampos, nerimo, skubėjimo, ar suteikėme kam nors paguodą ir nuraminimą, ar ką nors įskaudinome ir dėl to patys patyrėme nerimo pojūtį.
Aš meldžiu, kad mes, kiekvienas, po truputį vis labiau priprastume vertinti savo nugyventos dienos prasmingumą, kuris kyla iš Tavosios valios vykdymo, mylimas Tėve. Aš meldžio savo sielos broliams ir sesėms palaimos patyrimo savyje, kuri ir padeda atsiverti daug labiau Tau, mylimas Tėve, ir iš Tavęs semtis didesnės išminties, dieviškosios išminties, kuri toli pranoksta žmogiškojo proto diktuojamus sprendimus savojo ego labui.
Mylimas Tėve, aš, drauge su savo sielos broliais ir sesėm, meldžiu Tave, kad mes vis labiau ir labiau įprastume prašyti iš Tavęs didesnės išminties, kad šitas mūsų prašymas pavirstų į kasdienį prašymą, gilinant ir plečiant mūsų dabartinį požiūrį į aplinką ir į save patį.
Aš meldžiu Tave, kad Tavoji išmintis vis labiau ir labiau įsigalėtų mūsų, kiekvieno, viduje, per mūsų dvasinį ryšį su Tavimi, ir kad mes vis labiau įprastume vadovautis iš Tavęs gaunama išmintimi savo tarpusavio santykiuose su visais savo sielos broliais ir sesėm, Tavo vaikais, kuriuos Tu visus myli vienodai. Tik toks kelias suras sprendimus iš dabartinio gyvenimo akligatvių politikoje, ekonomikoje, šeimoje, visuomenėje. Nesvarbu, kokios būtų sudėtingos problemos, bet Tavoji išmintis visada suteiks didesnę šviesą ir pasitikėkjimą likti šitoje šviesoje su Tavimi.
Aš meldžiu Tave, kad mano sielos broliai ir sesės ryšį su Tavimi, gyvą ryšį su gyvuoju Tavimi, paverstų kasdieniu dvasiniu bendravimu, ir kad šitame bendravime visada būtų ir jų kasdienis troškimas semtis iš Tavęs dieviškosios išminties, laisva valia.
Manoji valia, kad būtų Tavoji valia. Amen.
----------------------------------------------------
Po maldos vėl likite ramybės būsenoje, tegu siela jau dabar ir semiasi iš Tėvo didesnės išminties. Nesvarbu, kad Tėvo perduodamos didesnės išminties nepajausite akimirksniu. Tegu ji nusėda į jūsų pasąmonę. Ateis laikas, kada vis labiau ir labiau bendraudami su Tėvu pasiimsite ir tai, kas Tėvo buvo jau patalpinta į jūsų pasmonę.
Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,


Algimantas
2007-04-30 15:49:08

Komentarai

Mielieji, kviečiu jus į nuolatinę pirmadienio (2010 08 09 – 22val.) mūsų kolektyvinę dvasinę komuniją su Rojaus Trejybe ir tarpusavyje.
Šįkart pasimelsime už tuos mūsų dvasinius brolius ir seses, kurie gesina gaisrus ar nuo jų nukentėjo Rusijoje, Graikijoje, Portugalijoje, Jungtinėse Valstijose, ar kokioje nors kitoje pasaulio šalyje, o taip pat už tuos MILIJONUS mūų dvasios brolių ir sesių, kurie kenčia nuo potvynių Pakistane, Bangladeše ir kitose valstybėse.
Iš pradžių pagarbinkime Rojaus Trejybę.
Kas dar negalite jos garbinti savais žodžiais, skaitykite – tik labai nuoširdžiai – mano jums rašomas maldas.
------------------
Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, Begaline Dvasia-Motina-Sese, aš garbinu tave, kad tu atvėrei mano taip ilgai miegojusį tikrąjį dvasinį aš ir dabar aš trokštu garbinti tave, ir išsilieti tau savo meilės virpesiais, kurie kiekvieną iš mūsų pasiekia iš tavęs, o jau nuspalvinti kiekvieno asmeniniu patyrimu, vėl pasklinda po visą kūriniją ir sugrįžta pas TAVE į Rojų, visos kūrinijos geografinį centrą.
Aš garbinu tave, kad aš trokšte trokšta tave pažinti, patirti daug giliau, trokštu daugiau sužinoti apie tavo kūriniją kosmose, tuo pačiu pajausti, kad ir aš esu pilnateisis tavosios dieviškosios šeimos narys.
Aš garbinu tave, kad tavo vedimas iš vidaus mane tiek pripildo meilės gyvų virpesių, kad aš trokštu šiuos meilės virpesius siųsti visiems, ir visai kūrinijos šeimai, tokštu jų gauti iš tavęs dar daugiau, ir vėl juos siųsti, trokštų susilieti su tavmi, kad šitas gyvas susiliejimas mus sujungtų į neperskiriamą vienovę ne tik dvasioje, bet ir kasdieniuose veiksmuose, kad ir kokie jie būtų nedideli ir nereikšmingi kitų akims žiūrint ir kitų protu vertinant.
Aš garbinu tave, kada tavoji gyvų meilės virpesių banga užlieja mane tiek, kad aš jais apkabinu visa ką,kas tik yra mūųs planetoje, kaip ir kiros eplanetose – visą augaliją, visą gyvūniją, visą žmoniją, visą kūriniją, ir TAVE – KURIS IR PASKLEIDI ŠIUOS MEILĖS GYVUS VIRPESIUS, IR VEL VISUS JUOS SUGERI Į SAVE, IR IŠ VISOS KŪRINIJOS, IR TAIP BUS VISĄ LAIKĄ AMŽINOJOJE ATEITYJE, KAIP BUVO IR AMŽINOJOJE PRAEITYJE, NET KADA DAR NEBUVO KOSMOSO, BET BUVAI TU SAVOJOJE BUVEINĖJE ROJUJE, NES TU IR ESI MEILĖS GYVŲ VIRPESIŲ ENERGIJOS ŠALTINIS IR CENTRAS.
Aš garbinu tave, kad tu kiekvieną, nuoširdžiai tau atsivėrusį, pripildai savosios dvasinės šviesos ir išminties, kiek tik pati siela sugeba jos prisigerti savo atsivėrimu tau ir kaupiamomis žiniomis iš apreiškimų, kad tokia siela galėtų tavo šviesa ir išmintimi dalintis su kitais, kurie jau taip pat nuoširdžiai ieško jos.
Aš garbinu tave, kad tu visą kūrinijos šeimą suvieniji visų labui ne savaime, ne automatiškai, bet kada tau atsiveria kiekvienas asmeniškai ir laisva valia, ir šituo atsivėrimu gyvena kasdien ir visur iš meilės ir laisva valia.
Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
----------------------------------
Po Rojaus Trejybės pagarbinimo dar likite ramybės būsenoje, mėgaukitės Rojaus Trejybės jums suteikiama gyvo ryšio palaima, o tada pareikite prie prašymų maldos.
------------------
Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, Begaline Dvasia-Motina-Sese, ačiū tau už mūsų kolektyvinį gyvą dvasinį ryšį su tavimi ir tarpusavyje. Tegu ir šitoji kolektyvinė komunija mus sustiprina TAVO NUTIESTAME MUMS GYVAJAME KELYJE.
Aš meldžiu, drauge su savo kitais šitame MŪSŲ gyvajame kelyje broliais ir sesėmis DVASIOJE, kad mes dar giliau atsivertume tau, kad trokšte trokštume pačios giliausios, kokia tik dabar prieinama mums, DVASINĖS JUNGTIES SU TAVIMI IR TARPUSAVYJE, kad šitoje kolektyvinėje dvasinėje mūsų komunijoje gyvi meilės virpesiai pasiektų visus tuos, kurie dabar taip atkakliai ir ryžtingai veikia milžiniškose gaisro apimtose vietose Rusijoje, Graikijoje, Portugalijoje, Jungtinėse Valstijoje, ar bet kurioje kitoje pasaulio valstybėje, kad milžiniškas teritorijas apėmę miškų gaisrai būtų užgesinti, kad mūųs meilės gyvi virpesiai susitprintų ir tuos milijonus mūsų dvasinių brolių ir sesių, šiuo metu esančų potvynio vietose Pakistane, Bangladeše ir kitose šalyse, ir negalinčių iš ten niekur pajudėti, laukiančių pagalbos ant namų stogų ar medžiuose, užsikabinę už šakų; mes meldžiame, kad mūsų meilės gyvi virpesiai pasiektų visus tuos, kurie per gaisrus ir potvynius neteko savo namų, o kai kurie ir savo mylimų biologinės šeimos narių – fiziniu pavidalu sudegusių ir nuskendusių – ir jie pajustų juos sustiprinantį ir nuraminantį impulsą TARSI švelnaus vėjelio, bet pajuntamo, dvelktelėjimą iš išrorės, o tai leistų jiems pajusti ir tavo meilę iš vidaus, kuria juos tu taip pat ramini ir stiprini NUOLAT, TIK JIE ŠITO NEPATYRĖ IR NEŽINO.
Mes meldžiame, kad šiuos mūsų dvasinius brolius ir seses mūsų meilės gyvi virpesiai taip pat žadintų gilesniam požiūriui, KODĖL UŽSIDEGA MIŠKAI, KODĖL KYLA TOKIE GALINGI POTVYNIAI, KODĖL ŽMOGUS GYVENA BE TAVĘS, KODĖL REIKALINGAS GYVAS RYŠYS SU TAVIMI, KODĖL SU TAVIMI GYVENIMAS ĮGAUNĄ GYVĄ PRASMĘ VISŲ LABUI, KODĖL TOKIA SEKLI MŪSŲ DVASINĖ MINTIS IR SKURDI DVASINĖ PATIRTIS, O MATERIALI CIVILIZACIJA UŽGOŽIA VISKĄ, KAS SUDARO TAVO GYVĄJĄ ŠVIESĄ VISŲ LABUI IR GYVENIMĄ SU TAVIMI VISIEMS, KAS SUDARO IR KOSMINĘ ĮŽVALGĄ, KADA MES GERIAU PAŽĮSTAME TAVE, IR TAVO VEIKIMĄ KŪRINIJOJE, TUO PAČIU IR MŪSŲ APLINKOJE, IR NET MATERIALIAI GESINANT MIŠKŲ GAISRUS IR GELBSTINT POTVYNIO APSEMTUS ŽMONES.
Aš meldžiu, kad mes šitame GYVAJAME kelyje, eidami pas Tave Rojuje, šitaip grįždami į namus pas JUS – VIENINTELIUS MŪSŲ TĖVUS – jau dabar trokštume patirti kuo gilesnę GYVĄ JUNGTĮ IR SUSILIEJIMĄ SU TAVIMI, PRISIPILDYTI TAVIMI, kad galėtume vis giliau žvelgti TAVUOJU ŽVILGSNIU Į MŪSŲ BETARPIŠKĄ APLINKĄ, VIENI Į KITUS, KAD MES PAMATYTUME DAUG PLATESNĮ MŪSŲ VEIKIMO LAUKĄ, KURIAME VISKAS TARPUSAVYJE YRA SUSIETA Į GYVĄ SISTEMĄ, KAD MŪSŲ MINTYS IR VEIKSMAI VIS LABIAU ATSIREMTŲ Į TAVO MOKYMUS IR VEDIMĄ IŠ VIDAUS, O NE Į SUJAUKTOS IR SUMATERIALĖJUSIOS DABARTINĖS ŽMONIJOS UŽTERŠTO PASĄMONĖS IR YDŲ INTELEKTO DIKTUOJAMUS SAVANAUDIŠKUS SPRENDIMUS.
Aš meldžiu, kad mano, IR KITŲ MANO DVASIOS BROLIŲ IR SESIŲ, troškimas kuo giliau pažinti tave, patirti tave, ir suprasti tavo veikimą kosminėje tavo dvasinėje šeimoje leistų suvokti ir mūsų KIEKVIENO giluminę prasmę ir vietą šitoje mūsų planetoje ir pačioje kosminėje šeimoje ir kūrinijoje, o toks ŠVIESOS gyvenimas savaime saugotų miškus nuo suliepsnojimo milžiniškais dabartiniais gaisrais, nes ir gaisrai yra atspindys mūsų dvasinio gyvenimo tikrovės, kiek ji yra reali, ir kiek iškreipta. KAIP IR MILŽINIŠKI POTVYNIAI.
Aš meldžiu, kad šitoji mano šviesos troškimo banga niekada neatslūgtų, o tik visą laiką kiltų ir nesibaigtų KAIP AMŽINASIS DVASINIS, NE MATERIALUS POTVYNIS, KURIS SAUGO VISKĄ IR VISUS TAVAJAME GYVAJAME GLĖBYJE.
Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
------------------------
Po maldos dar likite tyloje, klausykitės Tėvo jums suteikiamo mokymo.
Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,

Algimantas
2010-08-08 11:13:28



Mielieji, kviečiu jus į mūsų kolektyvinę pirmadienio (2010 08 02 – 22 val.) komuniją su Rojaus Trejybe ir tarpusavyje. Šįkart pasimelskime už tuos, kurie nukentėjo Duisburge per sumaištį tunelyje VADINAMOJO Meilės parado metu, kai spūstyje žuvo 21, o daugiaiu kaip 500 žmonių buvo sužeista, o dar kiek patyrė nervinį šoką, įskaitant ir jų šeimų narius, draugus, gamines, ir VISUS MĄSTANČIUS.
Iš pradžių pagarbinkime Rojaus Trejybę.
Kas dar negalite garbinti ir melstis savais žodžiais, skaitykite mano jums rašomas maldas, tik skaitykite jas labai nuoširdžiai, kad pajustumėte savo DVASINIU TIKRUOJU AŠ giluminę žodžių prasmę, ne tik jų reikšmes, kurias duoda žodynas.
-----------------
Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, Begaline Dvasia-Motina-Sese, aš garbinu tave, kad tu sukūrei materialią kūriniją, daugybę visatų, o jose daugybę saulių-žvaigždžių, kurios visos turi savo veikimą, turi PRASMĘ VISOJE KŪRINIJOS ŠEIMOJE.
Aš garbinu tave už sukurtą gyvybę, tokią įvairią ir tokią gausią milžiniškame skaičiuje planetų-pasaulių.
Aš garbinu tave, kad tavoji meilė, gyvoji meilė, visą kūriniją taip pat pavertė gyvu visos tavosios šeimos pasireiškimu visumos labui, visų labui, kad tik meilės dėka visa kūrinija yra VALDOMA, PLEČIAMA, IR ŠVIESINAMA.
Aš garbinu tave, kad tavoji kūrinija visur turi nuostabų energijos pasireiškimą, energijos, kuri sukuria naujas planetas, naujus pasaulius, kuriuose taip pat bus kuriama nauja gyvybė, ir ji vystysis ir augs, net ir taip, kaip vystomės mes dabar čia, šitame pasaulyje. Tačiau tu mus ruoši tų naujų, būsimųjų, pasaulių būsimosios gyvybės dvasiniais mokytojais, kad mes patys galėtume iš pradžių pažinti visą tavo DABARTINĖS kūrinijos veikimą ir mokėti panaudoti energiją net ir taip, kaip ją panaudoji tu VISUMOS LABUI IR VISŲ GEROVEI.
Aš garbinu tave, kad tu mus visus, ir kiekvieną, vedi link savęs į Rojų ir šituo vedimu atskleidi vis naujus ir naujus kūrinijos pažinimo ir veikimo horizontus, kad jie mūsų negąsdintų, bet priešingai vyliotų jų siekti dar ryžtingiau, atkakliau, ir kantriau.
Aš garbinu tave, kad tu esi meilė, tiesą, gailetingumas, gėris ir grožis, ir mus mokai šituos pačius dvasinius vaisius vesti kasdien.
Aš garbinu tave iš meilės ir laisva valia, gauta iš tavęs. Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
-----------------
Po Rojaus Trejybės pagarbinimo dar pasėdėktie kelias minutes ramybės būsenoje ir gerkite Rojaus Trejybės Asmenų GYVĄJĄ MEILĘ, o tada pereikite prie prašymų maldos.
----------------
Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, Begaline Dvasia-Motina-Sese, ačiū tau už visus patyrimus, ką patyriau iki šios akimirkos, ir ką patiriu šitą pačią akimirką, nes būtent dėl šitų patyrimų ir esu dabar toks, kad meldžiu tave ramybės ir tikėjimo tiems mūsų dvasiniams broliams ir sesėms, kurie Vokietijos Duisburgo miestos tunelyje patyrė tragediją, pareikalavusią tunelyje per milžinišką spūstį 21 tavo vaikų fizinių gyvybių ir daugiau kaip 500 sužeistų, o dar kokia daugybė jų, ir ne tik jų, šeimų narių, giminių,. draugų ir pažįstamų patyrė sukrėtimą dėl šios tragedijos, kurios galėjo nebūti, jeigu tie mūsų dvasios broliai ir sesės būtų atradę tave ANKSČIAU, tuomet į tokį vadinamąjį Meilės paradą jie nebūtų iš viso atėję, nes ten, kur masiniai reginiai organizuojami iš godumo, vardan didesnio pelno, ar savanaudiškumo, ten tų rengėjų žemi sąmonės virpesiai pritraukia ir pačius dalyvius, kurių sąmonės virepsiai yra PANAŠAUS DAŽNIO, KAIP IR PANAŠAUS SĄMONĖS IŠSIVYSTYMO ŽIŪROVUS. Masiniai renginiai, kuriuose vyrauja žemi sąmonės virpesiai yra pavojingi visuomenei, nes jie stiprina agresiją ir prievartą. Ir dar daugiau degraduoja visuomenė.
Aš meldžiu, drauge su savo DVASINIAIS broliais ir sesėmis, kad tie mūsų broliai ir sesės DVASIOJE, kurie dabar atsidūrė jiems sunkioje padėtyje, gal net ir tragiškoje jų supratimu, kada jų protas pilnas baimės, kada jie neturi ramybės ir puola net į paniką, kas taip pat dar labiau gąsdina ir aplinkinius, matančius tokią jų agoniją, kad pajaustų jie mūsų meilės jiems siunčiamus gyvus virpesius iš išorės, net ir taip, kaip tavo meilės virpesiai juos ramina ir stiprina iš vidaus, tik jie jų nejunta dėl savo sielos uždarumo tiems gyviems meilės virpesiams, ir dėl to jie yra patekę į tokią jiems dabar sunkią padėtį.
Aš meldžiu, kad ir jų gydytojai pajustų mūsų meilės virpesių bangos impulsą, ir visiškai kitokiu žvilgsniu pažvelgtų ir į savo pacientus, pažvelgtų į juos kaip į savo brolius ir seses dvasioje, kuriems reikia suteikti pagalbą patiems tampant Tėvo-Rojaus Trejybės instrumentais.
Aš meldžiu, kad šitie mūsų dvasios broliai ir sesės patikėtų, jog šitas jiems sunkus patyrimas yra NE ATSITIKTINIS, BET DAR VIENAS ŽINGSNIS SUSIMĄSTYTI APIE SAVO GYVENIMO PRASMĘ, IR APIE TAI, KAIP JIE GYVENO IKI ŠIOL.
Aš meldžiu, kad mūsų meilės virpesiai leistų visiems su šia tragedija susijusiems žmonėms pajausti savo viduje MINTĮ - šitas pasaulis nėra vienintelis pasaulis jų kelyje, yra tolimesnis ir realus gyvenimas po išėjimo iš šito pasaulio nėra pabaiga, nėra išnykimas į nežinomybę, kad jie pajustų vidinį nusiraminimą, jog tikrai tu esi realus Tėvas, esi gyvas, ir esi jų viduje, ir NĖ VIENO, nė vieno, nepalieki niekada apliesto ar atstumo, kad jie patirtų savyje gyvybės, aukštesnės gyvybės, TOVOSIOS, mylimas Tėve, ir tuo pačiu ir Rojaus Trejybės, dvasios nuraminimą iš vidaus, kad jie yra laukiami po prisikėlimo net labiau negu mylintys žemiškieji tėvai laukia savo pirmojo kūdikio gimimo materialiu pavidalu šitame pasaulyje, ir pajustų, kad jie turi KEISTI SAVO GYVENIMO KRYPTĮ NUO SAVANAUDIŠKO Į VISŲ LABUI..
Aš meldžiu, kad mes visiems, ypač mažiems vaikams, aiškintume, kad jie kuo jaunesni būdami sužinotų, apie REALŲ, NE ILIUZINĮ GYVENIMĄ KŪRINIJOJE DRAUGE SU TAVIMI, TAVYJE, IR ATRADUS TAVE SAVYJE, IR AIŠKINTUME JIEMS PATEKIMO Į AMŽINYBĘ KAINĄ, TIK TADA NEBEBUS TOKIŲ MASINIŲ IR SAVANAUDIŠKŲ RENGINIŲ, KURIE PAREIKALAUJA NEMAŽŲ FIZINIŲ KANČIŲ, IR NET GYVYBIŲ, KAS TAIP PAT ATSITINKA IR PER SPORTO VARŽYBAS.
Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
---------------
Po maldos dar pasilikite kelias minutes ramybės būsenoje, klausykitės Rojaus Trejybės Asmenų jums suteikiamų mokymų.

Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,
Algimantas

Algimantas
2010-08-01 11:16:19



Mielieji, kviečiu jus prisijungti prie mūsų bendros kiekvieno pirmadienio ( 2010 07 26 - 22 val.) maldos.
Šįkart pasimelskime už MŪSŲ PAČIŲ TAPIMĄ KRISTUMI, koks jis buvo tarp mūsų prieš du tūkstančius metų, ir už mūsų gyvą ryšį su juo per jo išlietą visiems mums Tiesos Dvasią.

Iš pradžių pagarbinkime savais žodžiais ar mintimis Rojaus Trejybę.
Jeigu kam dar sunku garbinti ir melstis savais žodžiais, tuomet pasinaudokite mano jums rašomomis maldomis. Tik jas gerai persiskaitykite, kad suvoktumėte jų dvasinę prasmę.
------------------
Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, Begaline Dvasia-Motina-Sese, aš garbinu tave, kad tu sukūrei šitą nuostabų grožį, kurį gali matyti mano akys ir pajausti širdis.
Aš garbinu tave, kad visą mūsų nuostabią planetą tu taip puoselėji ir globoji, tarsi ji būtų viena vienintelė visoje kūrinijoje, kai joje DABAR yra septyni trilijonai planetų su žmonėmis, TOKIAIS KAIP MES, ir DAR gausybe planetų, kur PO PRISIKĖLIMO mes mokysimės DVASINGĖDAMI morontiniu lygiu ir PASIEKĘ DVASIOS LYGĮ ir jau tapę amžinomis dvasiomis, SAVO TIKRUOJU DVASINIU AŠ, KOKĮ TU MUMS IR PADOVANOJAI KAIP ASMENYBĖS DOVANĄ, ŽENGDAMI PAS TAVE Į SAVO TIKRUOSIUS NAMUS ROJUJE, visos kūrinijos geografiniame centre.
Aš garbinu tave, kad visus mus ugdai panašiais į save, net savo dalelę, Minties Derintoją, padovanojai kiekvienam, kad ji iš vidaus mūsų mąstymą plėstų link visos kūrinijos šeimos sampratos, kaip šito siekė ir Jėzus, tik jo šviesa buvo perdaug akinanti tos kartos aplinkai, todėl jis TAVOSIOS ŠEIMOS SAMPRATĄ PAKEITĖ Į TAVOSIOS KARALYSTĖS ŠIRDYJE sampratą.
Aš garbinu tave, kad tu atsiuntei į mūsų planetą vieną iš daugybės savo sūnų – visos mūsų vietinės visatos Sutvėrėją ir Valdovą, kuris tarp mūsų gyveno Jėzaus iš Nazareto pavidalu, ir mums parodė kelią pas tave, ir rodo jį dabar taip pat, jau savo Tiesos Dvasios, kurią jis išliejo visiems, dėka.
Aš garbinu tave, kad su tokia meile tu mus vedi vis arčiau savęs, o tuo pačiu ir arčiau Sūnaus Kūrėjo, Jėzaus, kuris veikia drauge su tavimi mus kiekvieną. Tik per JĮ – JAU PO MŪSŲ ASMENINIO PRISIKĖLIMO MORONTINIU PAVIDALU IR MŪSŲ ASMENINIO TAPIMO AMŽINĄJA DVASIA – mes pasieksime savuosius namus ir jus TRIS – ROJAUS TREJYBĘ – ROJUJE. Mes susitiksime su Jėzumi ir kalbėsimės su juo apie savo nueitą kelią ir apie tai, kas dar mūsų laukia, nes jis mums papasakos daug to, ko dar nebūsime iki tol patyrę, bet ką patirsime tolimesniame kelyje.
Aš garbinu tave, kad šitoje nuostabioje planetoje, kuri patyrė tiek daug skausmo ir kančios dėl savo dvasinių vadovų išdavystės ir maišto prieš tave, tu vis tiek kantriai ir be perstojo lieji savo meilę ir šviesą kiekvienam šios planetos, kaip ir visos kūrinijos, tvariniui.
Aš garbinu tave, kad tu ne tik leidi mums jau dabar TAVO MEILĘ PATIRTI, kada tik mes atsiveriame tau, bet nuolat ir be perstojo vis skatini iš vidaus, kad tik mes daugiau tau atsivertume ir daugiau mylėtume VISUS, IR VIENODAI VISUS, TAVĄJA MEILE.
Aš garbinu tave iš meilės ir laisva valia, gauta iš tavęs. Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.

-------------------------------
Pasėdėkite dar kurį laiką po Rojaus Trejybės pagarbinimo tyloje, nes dabar jūs ypač imlūs gyvų meilės virpesių poveikiui. O tada pereikite prie prašymų maldos.
---------------------------------
Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Motina Broli, Begaline Dvasia-Motina Sese, ačiū TAU, kad kvieti mus iš vidaus be perstojo vis gliiau tau atsiverti ir susiburti į mūsų KOLEKTYVINĘ KOMUNIJĄ-maldą, kurios metu mes užmezgame DVASINĘ KOMUNIJĄ SU TAVIMI IR TARPUSAVYJE.

Šio pirmadienio mūsų bendroji malda yra skirta mūsų giluminiam nušvitimui ir gyvojo kelio vis ryžtingesniam pasirinkimui, ir drąsesniam žengimui juo, kad mes taptume Jėzumi Kristumi patys, koks jis buvo prieš du tūkstančius metų, kada buvo vienas iš mūsų ir tarp mūsų.
Aš, drauge su savo sielos broliais ir sesėm, meldžiu, kad tavoji dvasia – Minties Derintojas – kaip ir Šeimininko Sūnaus Kūrėjo-Mykolo, arba kaip absoliuti dauguma žino jį tik žemiškuoju Jėzaus Kristaus vardu, Tiesos Dvasia – dabar – mūsų giluminio atsivėrimo tau akimirką šitos dvasinės komunijos metu – suteiktų tuos galingus impulsus mūsų dvasiniam aš, kuris jų ir trokšta, kad mes patys pajustume savyje troškimą tapti tokiu Jėzumi Kristumi, koks jis buvo prieš du tūkstančius metų, tačiau JO NEKOPIJUODAMI, BET EIDAMI GYVUOJU KELIU KAIP MOKĖ JIS – ATVERTA ŠIRDIMI TĖVUI, O DABAR MES JAU ESAME ATVĖRĘ SAVO ŠIRDĮ JUMS TRIMS - ROJAUS TREJYBEI – kasdien gyventume meile ir tiesa, teisingumu ir šviesa, IR VISŲ LABUI.I, NES TIK TAIP GYVENO IR SAVUOJU GYVENIMU MOKĖ, IR MOKO, TIK ŠITAIP GYVENTI JĖZUS IR MUS.
Tėve, Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, Begaline Dvasia-Motina-Sese, mūsų nuostabūs virpesiai sujungia su jumis kiekvieną, sujungia mus visus tarpusavyje, nesvarbu, kur mes bebūtume fiziniu pavidalu per šitą maldą – šalia vienas kito ar pačiame tolimiausiame planetos kampelyje, ar net jau po prisikėlimo žengiantys tolyn kitose planetose, sujungia ir visas dvasias, kurios dabar dalyvauja mūsų maldoje. Ir sujungia kaip TAVO KŪRINIJOS ŠEIMOS VIENAS KITĄ MYLINČIUS NARIUS, PILNATEISIUS NARIUS.
Mes meldžiamės ir už tuos savo dvasios brolius ir seses, kurie NET IR ŠIANDIEN gyvena TAMSOJE IR BAIMĖJE, todėl laikosi tik negyvų ritualų ir dogmų, ir nors jie ir kalba apie TAVO Sūnų Kūrėją-Jėzų iš Nazareto, gražiais žodžiais, bet jo PATIES vis tiek neįsileidžia į savo ŠIRDĮ, nes jų širdis yra užverta proto vartais. TODĖL MES MELDŽIAMĖS UŽ JUOS, KAD JIE ATVERTŲ SAVO ŠIRDĮ TAU, O TUO PAČIU IR JĖZUI, IR KAD PATYS IMTŲ IŠ MEILĖS GARBINTI TAVE – MYLIMAS TĖVE, AMŽINASIS SŪNAU-MOTINA-BROLI, MYLIMA BEGALINE DVASIA-MOTINA-SESE, KAIP TAVE GARBINA IR JĖZUS NET IR DABAR JAU BŪDAMAS ŠEIMININKAS SŪNUS KŪRĖJAS, VISOS VISATOS VALDOVAS.
Sūnus Kūrėjas-JĖZUS mus ir dabar – per savo Tiesos Dvasią – stiprina ir ragina nebijoti eiti meilės ir tiesos keliu. Jėzus yra GYVAS, ir aš liudiju jo gyvą buvimą, nes su juo ne tik buvau susitikęs vidurnaktyje miške prie Kretingos per savo pirmąją kelionę su Urantijos Knyga po Lietuva ir su juo bendravau dvi valandas, ir jo man pasakyti žodžiai ir išsipildė, ir pildosi toliau.
Jėzus, kaip ir VISI TRYS ROJAUS TREJYBĖS ASMENYS VEIKIA MŪSŲ LABUI URANTIJOJE, IR MUS NUOLAT RAGINA NEBIJOTI ATSIVERTI ROJAUS TREJYBEI IR TAPTI JĖZUMI KRISTUMI SAVO ORIGINALIA IR NEPAKARTOJAMA IŠRAIŠKA BENRAUJANT SU SAVO DVASIOS BROLIAIS IR SESĖMIS KASDIENIAME GYVENIME IŠ MEILĖS, TAIP, KAIP BENDRAVO IR JĖZUS.
Mes meldžiame VISIEMS DVASINIO PABUDIMO IR PAJAUTIMO, KAIP MŪSŲ MYLIMAS JĖZUS BELDŽIA Į ŠIRDIS, NUOLAT BELDŽIA, KAD TIK JĮ GYVĄ ĮSILEISTŲ Į SAVO ŠIRDIS JAS ATVĖRĘ IR JAM IR TAU, NET IR TAIP, KAIP IR JĖZUS BUVO SAVO ŠIRDĮ ATVĖRĘS TĖVUI BŪDAMAS TARP MŪSŲ TIK LABAI TRUMPĄ LAIKĄ IR GARBINO IR ŠLOVINO TAVE IŠ MEILĖS IR LAISVA VALIA.
Mes meldžiame, kad nebijotume ir nevengtume trokšti tapti Jėzumi Kristumi, klaidingai manydami, kad jis yra nepsiekiamas idealas, todėl jo ir nereika siekti, nes jo gyvenimas ir buvo skirtas mūsų dvasiniam pabudimui ir ĖJIMUI DRAUGE SU JUO PABUDUS DVASIOJE.
Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.

-------
Po maldos dar pasėdėkite ramybės būsenoje, klausykite, ką kalba TĖVAS viduje.

Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,

Algimantas
2010-07-26 00:39:24



Mielieji, kviečiu jus į mūsų pirmadienio (2010 07 19 – 22 val.) kolektyvinę komuniją su Rojaus Trejybe ir tarpusavyje.
Šįkart siūlau psaimelsti už TOLERANCIJOS NE TIK VYSTYMĄ, BET JOS IŠTIRIPINIMĄ MEILĖJE, nes tik ji padeda ugdyti mūsų charakterį ir siekti didesnių ir šviesesnių žinių apie Roajus Tejybę ir kūriniją, kada mes, kiekvienas, kaip tikrojo dvasinė asmenybė, padovanota Tėvo-Rojaus Trejybės, esame pilni meilės ir trokštame gilesnio pažinimo – kas yra kūrinija ir kas yra jos Šaltinis, ir kaip jis veikia joje.

Iš pradžių pagarbinkime Rojaus Trejybę.

Kas dar negalite garbinti ir melstis savais žodžiais, pasinaudokite mano jums nuolat rašomomis maldomis. Tik skaitykite jas nuoširdžiai, o ne intelektu, kuris yra labai seklus ir nepajėgus suvokti aukštesnio dvasinio proto gelmės.

----------
Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, Begaline Dvasia-Motina-Sese, aš garbinu tave, kad tu pats būdams be pavidalo ir formos, esi Asmenybių Padovanotojas ir Kūrėjas, tu neturi rankų, ir kojų, bet dirbi nuolat nesustodamas nė akimirkai per visą amžinybę,kaip ir judi be perstojo, BŪTENT TU sukūrei, iš savosios DVASINĖS MEILĖS ENERGIJOS, visą materialią kūriniją. Argi ne nuostabu, kad tu iš mūsų matomos žvaigždės-saulės atgabenai visą mūsų planetą, ne iš karto tokią sukurtą, bet auginta per milijardą metų, ir visą šitą materiją tu atgabenai per kosminę erdvę be jokių instrumentų, be jokių įrengimų, kad parengtum mums pirminio žaidimo aikštelę mums žengiant į amžinybę per įtikėjimą ir tavęs ir kūrinijos gilesnį pažinimą.
Aš garbinu tave už kalnus ir slėnius, už jūras ir vandenynus, už miškus ir dykumas, už pievas ir geles, už jų nuostabų spalvų suderinimą ir gyvumą, ko negali atkartoti joks žmogiškasis menininkas nei drobėje, nei žodyje, ne skambesyje.
Aš garbinu tave už gyvybę planetoje, ir visoje kūrinijoje, nes ji kilo iš tavosios gausios – BEGALINĖS – meilės REALAUS pasireiškimo tavo kosminiame žaidime, kuriame jau dalyvaujame dabar IR MES, tą puikiai suvokdami ir tavęs JAU NEBEBIJODAMI, O MYLĖDAMI.
Aš garbinu tave, kad tavoji kūrinija yra vienintelė arena, kurioje ugdoma TOLERANCIJA IR MEILĖ TIK ATSIVĖRUS TAU, PER GYVĄ RYŠĮ SU TAVIMI, vis daugiau tave pažįstant ir matant, kokia yra nuostabi tavoji veikla ne tik aplinkui, bet ir kiekviename iš mūsų, kurie tik atsiveria tau savo tikruoju dvasiniu vidumi, o ne ritualiniu žodžiu, ir tada jie trokšte trokšta panašėti į tave.
Aš garbinu tave, kad tavoji gyva kūirnija yra parengta mūsų naujų patyrimų kaupimui – mokymuisi ir naujų žinių pritaikymui visų šviesos ir dvasingėjimo labui – nes tik šitaip didėja tavosios šviesos sklidimas kiekviename iš mūsų, kaip ir visoje planetoje, ir visoje kūrinijoje, kada mes su meile ir ryžtingai, su didžiuliu noru ir nuosekliai studijuojame Urantijos Knygą ir KALBU JUMS VĖL, Jėzaus perteiktą visai žmonijai, ir tavuosius, mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Motina Broli, ir Begaline Dvasia-Motina-Sese perteiktus mokymus-apreiškmus mums visiems, ir kada šita tiesa ir šviesa pradedame gyventi ir patys ir perteikti kitiems mūsų dvasiniams broliams ir sesėms dabar taip pasimetusiems ir klaidžiojantiems tamsoje.
Aš garbinu tave už gyvą ryšį ir vedimą iš vidaus, kad jo dėka mes – kiekvienas –keičiamės iš vidaus ir savo veiksmais, bet ypač savo mielės gyvais virpesiais, gautais iš tavęs, keičiame ir visą aplinką ją šveisindami ir minkštindami, net ir taip, kaip tu esi sumanęs kad ją keistume priimdami vis didesnį tavosios šviesos sisteminį ir nuoseklų bei giluminį požiūrį.
Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
----------------------------------------------------
Po Rojaus Trejybės Asmenų pagarbinimo, pasėdėkite tyloje, dabar jūs esate atsivėrę Rojaus Trejybei, geriate jos meilės gyvus virpesius savo dvasiniu aš, o tada pareikite prie prašymų maldos.
---------------------
Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, Begaline Dvasia-Motina-Sese, ačiū tau už visus patyrimus iki šios akimirkos, ir ką patiriu šitą pačią mūsų kolektyvinės komunijos akimirką.
Tu esi TAS, KURIS ŽINAI, ką mes turime patirti, tu taip pat mums suteiki ir TOLERANCIJOS PATYRIMĄ, nes BŪTENT ŠITO PATYRIMO taip stinga MŪSŲ DVASINIAMS BROLIAMS IR SESĖMS, KURIE NĖRA ATRADĘ TAVĘS SAVYJE IR DĖL TO JŲ ŽMOGIŠKASIS EGO-PROTAS JUOS TAIP PAVERGĖ, KAD JIE NESUVOKIA DVASINĖS KALBOS ŽODŽIŲ-VIRPESIŲ, IR NUOLAT PILĄ JAUNĄ DVASINĮ VYNĄ – NAUJUS APREIŠKIMUS – Į SENUS VYNMAIŠIUS – Į SAVOJO GRYNAI ŽMOGIŠKOJO INTELEKTO SAMPRATAS BE DVASINIO PATYRIMO GYVAME RYŠYJE SU TAVIMI – IR TUO JIE PATYS TAMPA NETOLERANTIŠKI NET IR SAU, JAU NEKALBANT APIE MUS, URANTUS, KURIŲ NET NESUPRANTA, KADA MES KALBAME DVASINE KALBA-VIRPESIAIS.
Mes meldžiame, kad, per GYVĄ atsivėrimą tau, per GYVŲ apreiškimų nuoseklų studijavimą, per šitų gilesnių ir nuoseklių šviesos žinių taikymą savo kasdieniame gyvenime, PER GYVĄJĄ KOMUNIJĄ SU TAVIMI, mes vis labiau pradėtume PATIRTI, kaip mus pripildo meilės gyvi virpesiai, pasiekiantys mus, kiekvieną iš Tavęs – ŠALTINIO IR CENTRO. Tik tada mes vis giliau ir giliau pajuntame, kad tapome tolerantiški VISIEMS, NES PAMILOME VISUS, IR TAVO GYVOJI MEILĖ IŠTIRPDĖ MŪSŲ ANSKTESNĮ NETOLERANTIŠKUMĄ, ir ypač buvusį netolerantiškumą savo pačių atžvilgiu, nes mes jau nebebijome RYŠKESNĖS ŠVIESOS, IR GYVOJO RYŠIO SU TAVIMI, kada aplinka mums svaidė, ir toliau svaido, akmenis, kad tik mes sustotume, kad tik nebežengtume dar vieno žingsnio gyvajame kelyje pirmyn PAS TAVE IR VISOS PLANETOS NUŠVITIMO LABUI, kada NETOLERANTIŠKA GYVAJAI ŠVIESAI aplinka nori, kad mes TAIP PAT BŪTUME TOKIE PATYS NETOLERANTIŠKI, KOKIE BUVOME ANKSČIAU, kad ir toliau MĄSTYTUME IR GYVENTUME TAIP, KAIP IR ANKSČIAU, TARSI MŪSŲ ASMENINIO GYVOJO PATYRIMO IR TAVO GYVOSIOS MEILĖS IR NEBŪTUME PATYRĘ IR NEBEPATIRTUME, KAD IR VĖL TAPTUME UŽGUITAIS PROTO ĮKAITAIS IR RITUALŲ VERGAIS TARSI MŪSŲ DVASINIS AŠ – MŪSŲ ASMENYBĖ – AMŽINOJI MUMS SUTEIKTA TAVO DOVANA – IR TOLIAU MIEGOTŲ LETARGO MIEGU, O MUMS VADOVAUTŲ NETOLERANTIŠKAS GYVULINIS PROTAS, VISADA IEŠKANTIS NAUDOS SAU IR DAR KITŲ SĄSKAITA.
Aš meldžiu, drauge su savo DVSINIAIS broliais ir sesėmis, kad mes galėtume giliau pajausti tavo mums suteiktą, IR TEIKIAMĄ MEILĘ, kada MŪSŲ TIKRASIS DVASINIS ASMUO-ASMENYBĖ ATSIVERIA TAU, ima patirti tavo meilę savo viduje, ir tada jis vis labiau nustoja klausyti dar stipraus viduje veikiančio žmogiškojo proto netolerantiškų minčių ir siūlomų sprendimų toms mintims įgyvendinti, ir tada toks mūsų tikrasis dvasinis aš, atsirėmęs vis tvirčiau į TAVE, ESANTĮ VIDUJE, IR VEDANTĮ SAVO MEILE IR ŠVIESA IŠ VIDAUS, ir pats ima TOLERANTIŠKAI NUSITEIKTI IR SAVO ATŽVILGIU ir siekti didesnės GYVOSIOS šviesos, ir šita šviesa dalintis su kitais savo DVASINIAIS broliais ir sesėmis. Ir tada vis galingiau ir daugiau urantų GARBINS IR ŠLOVINS TAVE –
MYLIMAS TĖVE,
MYLIMAS AMŽINASIS SŪNAU-MOTINA-BROLI,
MYLIMA BEGALINE DVASIA-MOTINA-SESE,
MŪSŲ GYVOJOJE ŠVENTOVĖJE, PAVADINTOJE TAVO VARDU – ROJAUS TREJYBĖS ŠVENTOVĖJE.
ŠITAIP NUŠVIS URANTIJA APREIKŠTOS IR PATIRIAMOS TAVO – ROJAUS TREJYBĖS – GYVOSIOS RELIGIJOS DĖKA, ŠITAIP ROJAUS TREJYBĖS GYVOJI ŠVENTOVĖ APIMS VISAS DABARTINES PASAULIO ŠVENTOVĖS.
Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
----------------------------------------------------
Po maldos dar pasėdėkite tyloje, klausykitės JUMS suteikiamų mokymų, kurie nusės į žmogiškąją pasamonę, bet reikiamu momentu galės iškilti mintimi ar atliktu veiksmu visų šviesos labui.

Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,
Algimantas

Algimantas
2010-07-15 19:11:09



Mielieji, kviečiu jus į mūsų kolektyvinę pirmadienio (2010 07 12 – 22 val.) komuniją su Rojaus Trejybe ir tarpusavyje. Šikart pasimelskie už mažus vaikelius, kurie patyrė traumų, fizinių truamų, arba kurie serga vadinamosiomis nepagydomomis ligmis.

Iš pradžių pagarbinkime Rojaus Trejybę.

Kasdar negalite garbinti ir melstis savais žodžiais ar mintimis, skaitykite mano jums rašomas maldas, tik skaitykite jas labai nuoširdžiai, kad suprastumėte žodžių gilumines prasmes, net tik jų tiesiogines reikšmes.
-----------------
Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, Begaline Dvasia-Motina-Sese, aš garbinu tave, kad tu padedi kiekvienam iš vidaus patirti tave GYVĄ IR REALŲ, ir ne tik savyje, bet ir KIEKVIENAME IŠ MŪSŲ, kada mes žvelgiame į aplinką tavuoju DVASINIU žvilgsniu.
Aš garbinu tave, kad tik tavo dėka mano tikrasis ir dvasinis aš, amžinoji asmenybė, kurią tu man padovanaojai, kaip ir kiekvienam iš mūsų, vis daugiau atsivėria naujiems darbams, naujiems veiklos horizontams, apie kuriuos anksčiau net pagalvoti negalėjau, nes buvau dar nepabudęs iš dvasinio miego ir viską mačiau vien tik materialiu žvilgsniu.
Aš garbinu tave, kad tu iš vidaus žadini kiekvieną savo vaiką ir jį vedi meilės gyvu vedimu taip pat iš vidaus, kad drąsiai ir ryžtingai jis žengtų tavo jam numatytu keliu, kad jis be baimės augtų dvasiškai DIDESNĖS šviesos ir tiesos tavuoju sūnumi ar dukra.
Aš garbinu tave, kad tavoji gyva ir nepaprastai galinga meilė kiekvieną tau atsivėrusį dvasinį vaiką pakeičia tiek, kad jis irgi pati pamilsta visus be jokių išskaičiavimų, be jokių SĄLYGŲ, be privilegijų teikimo vieniems, o diskriminacijos rodymo kitiems, nes toks tavo sūnus ar dukra myli jau tavąja šviesos ir tiesos meile, kokia myli tu visą savo kūrinijos šeimą, ir nė vieno neišskirdams kaip artimesnio tau, ir nė vieno nenustumdamas, kaip mažiau verto, bet visada palikdamas kiekvienam savo laisva valia reguliuoti priartėjimą prie tavęs, ar net SUSILIEJIMĄ SU TAVIMI JAU DABAR – MATERIALIAU PAVIDALU DAR ESANT URATNIJOJE – PRIKLAUSOMAI NUO KIEKVIENO IŠ MŪSŲ ASMENINIO ATSIDAVIMO TAU IR GYVO ASMENINIO RYŠIO SU TAVIMI..
Aš garbinu tave, kad aš vis labiau stiprėju ir pradedu įveikti naujus laiptelius savo dvasinio augimo kelyje visų labui, apie kokius anksčiau net nieko nežinojau, ir kokie tik atsivėrus tau atrodė iš pradžių neįveikiami, o šiandien liudiju jau savo patyrimu, kokie tai nuostabūs gyvi žingsniai ir laiptai, kuriais tu mus vedi iš vidaus kiekvieną tau atsivėrusį.
Aš garbinu tave iš meilės ir laisva valia, gauta iš tavęs. Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
-----------------
Po Rojaus Trejybės pagarbinimo dar likite ramybės būsenoje, tegu jūsų tikrasis dvasinis aš – jūsų amžinoji asmenybė, gauta iš Tėvo-Rojaus Trejybės – dabar taip atsivėręs Rojaus Trejybei, mėgaujasi tokia palaimos akimirka dar kurį laiką, o tada pereikite prie prašymų maldos.
-----------------------------------------
Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, Begaline Dvasia-Motina-Sese, ačiū tau už visus patyrimus, kuriuos patyriau iki šiol, ir ką patiriu šitą pačią akimirką, nes tu daug geriau žinai už mane, ką aš turėjau, turiu, ir turėsiu patirti, kad atsiskleisčiau tavuoju atvaizdu, kaip tu ir esi sumanęs kaip ASMENYBĘ PER VISĄ AMŽINYBĘ, ir kaip esi sumanęs ir kiekvienam iš mūsų tokį atsiskleidimų TAVUOJU ATVAIZDU.
Mes šitoje kolektyvinėje dvasinėje komunijoje, nors fiziniu pavidalu esame toli, bet tavo dvasios – Minties Derintojo – dėka esame apjungti į bendrą šeimos būrį, ir visa savo DVASINE GELME meldžiame, SIŲSDAMI TAVO-SAVO meilės GYVUS VIRPESIUS tiems mažyliams vaikučiams, kurie yra patyrę didžiulių fizinių sužalojimų, yra netekę net galūnių per įvairius nelaimingus atsitikimus, ar karo veiksmus tuose kraštuose, kur jie dar vyksta labai intensyviai ir šiandien, net dviems tūkstančiams metų praėjus po tavoji Sūnaus Kūrėjo ir mūsų dvasios brolio Jėzaus iš Nazareto šviesos ir meilės žinios ir misijos mūsų planetoje, TAVO-SAVO meilės GYVUS VIRPESIUS mes siunčiame tiems mažyliams, kurie sergaga vadinamosiomis nepagydomomis ligomis, siunčiame šiuos virpesius i rjų tėvams, jiegu jie yra, ir jų gydytojams.
Mes meldžiame TAVO-SAVO meilės virpesių dėka ir vien tik jų pagrindu, kad ramybė šių vaikučių širdelėse, kaip ir jų tėvų ir gydytojų viduje, leistų jiems pajausti mūsų siunčiamų virpesių impulsą jų viduje, kad jie pajustų, kad yra kažkokia jiems nesuprantama gyva jėga ir energija, juos dabar palietusi iš vidaus ir nuraminusi, sustiprinusi, ir net suartinusi, kad jie pažvelgtų į aplinką kitokiu žvilgsniu, kad pradėtų bendrauti vieni su kitais tarpusavyje ne BAIMĖS, bet NAUJU IR GYVU PAGRINDU, kurį pajunta kiekvienas, ir ką mes jau patys patyrėme, kada įvyksta atsivėrimas tau, ir kada pradedama žvelgti į tave kaip į visos kūrinijos TRIS ŠALTINIUS IR CENTRUS, kurie sumanė kuriniją iš meilės, ir laisva valia sukūrė milžinišką savo šeimą, kurios tarpusavio veikimą mes ir galime pažinti studijuodami pačius šviesiausius šaltinius, dabartinei žmonijai suteikiamus TAVO apreiškimus-mokymus, tavo Sūnaus Kūrėjo, daugumai žinomo tik Jėzaus iš Nazareto vardu mokymus, jo naująjį apreiškimą KALBU JUMS VĖL, ir epochinį apreiškimą Urantijos Knyga.
Mes meldžiame, kad tokiomis sunkiomis tiems vaikučiams aplinkybėmis mes galime jiems realiai padėti gyvais TAVO-SAVO meilės virpesiais juos nukreipdami būtent šiems vaikučimas, ir šitaip juos paveikdami – aparamindami ir stiprindami juos – kad jie nejaustų taip smarkiai visos aplinkos žemų virepsių poveikio, kuris juos pasiekia iš VISOS PLANETOS ŽEMŲ VIRPESIŲ, NUOLAT – DIENĄ NAKTĮ - SKLEIDŽIAMŲ MŪSŲ DVASIOS BROLIŲ IR SESIŲ, KURIE NĖRA TAU ATSIVĖRĘ IR YRA SAVANAUDŽIAI IR TAMSŪS. Būtent vien tik TOKIŲ žemų virpesių vandenynas ir sudaro aplinkybes, kad įvykata avarijos ir nelaimingi atsitikimai, karai ir plinta ligos, taip pat ir vadinamosios nepagydomos ligos, o taip pat ir sužalojimai šeimose ar gatvėje.
Mes meldžiame, kad savo kuo aukštesniais sąmonės virpesiais valytume žemų virpesių vandenyną, paversdami jį šviesos ir meilės gyvų virpesių vandenynu, nes jame maudoma visa kūriniija, ir niekas nėra užmirštas ar apleistas, kad būtų be šitų virpesių, tik mažai kas apie juos žino ir dar mažiau kas juose maudosi pats, todėl mes meldžiame, kad dar daugiau atsivertume Tėvui-Rojaus Trejybei ir garbintume ją tiek asmeniškai, tiek kolektyviai Rojaus Trejybės gyvojoje šventovėje, kad studijuotume mums jau suteiktus šviesos šaltinius ir tokių šviesos apreiškimų šviesą dalintume kitiems, ir visiems, kurie yra sunerimę ir pasimetę, kada net nežino KODĖL MAŽI VAIKELIAI TURI PATIRTI TIEK DAUG FIZINIŲ KANČIŲ, ir dėl to net KALTINA Tėvą-Rojaus Trejybę aklumu, žiaurumu, arba JĄ iš viso neigia, nes jeigu JI tikrai būtų, tai tokių žiauriumų neleistų atsitikti, PATYS NESUVOKDAMI, JOG TIK DĖL SAVOJO AKLUMO IR SAVANAUDIŠKUMO BŪTENT JIE PATYS IR SUKELIA VISAS APLINKYBES TOKIOMS ŽIAURIOMS TRAGEDIJOMS ATISITKTI, DĖL KURIŲ KALTINA TĖVĄ-ROJAUS TRJEYBĘ.
Mes meldžiame, kad nuoširdžiai ir nuosekliai studijuodami visus šituos šaltinius mes drąsiai ir ryžtingai visada šviestume šitą NAUJĄ IR GYVĄ šviesą savo aplinkoje ir į JĄ PAČIĄ žvelgtume tavuoju platesniu panoramimniu ir giluminiu matymu, pajusdami mūsų visų tarpusavio naujos KOKYBĖS RYŠĮ IR PASKIRTĮ TĄ RYŠĮ PANAUDOTI DIDESNĖS ŠVIESOS SKLEIDIMUI VISŲ LABUI, IŠ MEILĖS IR LAISVA VALIA, gauta iš tavęs. Ir tik tokia ŠIVESOS IR MEILĖS aplinka bus be vaikų skausmo ir kančios, be nelaimingų atsitikimų ir vadinamųjų nepagydomų ligų.
Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
---------------------------------------------------
Po maldos dar likite ramybės būsenoje, klausykitės Tėvo suteikiamų mokymų apie mūsų dar didesnį atsivėrimą Jam ir gilesnę meilę visiems dvasinės brolystės šviesos pagrindu.

Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,

Algimantas
2010-07-12 00:50:46



Mielieji, kviečiu jus į mūsų kolektyvinę pirmadienio (2010 07 05 – 22val.) komuniją su Rojaus Trejybe, ir tarpusavyje. Šįkart pasimelskime už mūsų brolį dvasioje Algirdą Brazauską, kuris jau iškeliavo iš mūsų pasaulio ir toliau turėtų žengti sielos tapatybės pavidalu į Rojų. Jis niekur neišnyko, ir yra GYVAS. Ir pasimelskime ir už tuos katalikus kunigus, kurie dar iki šiol skendi tamsoje ir negyvuose ritualuose, ir kurie neįsileido Algirdo Brazausko kūno į Arkikatedrą net per jo paties sielai skirtas mišias.

Iš pradžių pagarbinkime Rojaus Trejybę. Kas dar negalite garbinti ir melstis savais žodžiais, skaitykite mano jums rašomas maldas, tik skaitykite jas labai nuoširdžiai.
------------
Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, Begaline Dvasia-Motina-Sese, aš garbinu tave, nes tik tu atveri sielą, kad ji ima vis giliau ir tvirčiau trokšti šito gyvo bendravimo su tavimi, šitos gyvos komunijos, pačios artimiausios, kuri ir tegali būti tik tave garbinant savo mintimis, savo žodžiais nuoširdžiai tau atsivėrus.
Aš garbinu tave, kad mano siela vis daugiau mato tavo akimis gamtą ir žmoniją, mato save ir kitus vis daugiau ir giliau patirdama, kad tik tavo dėka tegali egzistuoti palaima ir meilė, gėris ir grožis, nes tik toks gyvas ir laisvas mano tikrasis dvasinis aš trokšte trokšta dar didesnės šviesos, dar geriau pažinti tave ir kūriniją, visą jos šeimą, dar giliau suprasti tavo gyvą veikimą ir pasireiškimą aplinkoje ir visoje kūrinijoje, kad ir kitiems savo broliams ir sesėms dvasioje galėčiau šitokią ryškią šviesą nešti tam, kad ir jie įgytų giluminių šviesos ir tiesos ŽINIŲ, KOKIŲ DABAR TAIP STINGA TARP MŪSŲ, TODĖL ŠVIESOS VIETĄ DABAR UŽIMA TAMSA.
Aš garbinu tave, nes tu atveri save kiekvienam – ir visiems – ir tik mūsų pačių nepakankamas atsivėrimas stabdo ir kiekvieną iš mūsų nuo to, kad GYVENTUME TAVO ŠVIESA PATYS ir kad mes galėtume daugiau šviesti ir kitiems savo kasdieniais veiksmais VISŲ ŠVIESOS LABUI.
Aš garbinu tave, kad tavojoje kūrinijoje veikia nuostabus evoliucijos planas, kuris vienintelis ir numato augimą, kiekvieno iš mūsų augimą, per didesnės šviesos įsisavinimą ją skaitant, girdint, ir kitiems dalinant, šitaip šitą naują, ir vis ryškesnę, šviesą pritaikant kasdienėje aplinkoje.
Aš garbinu tave, kad tik tu sugalvojai evoliuciją, kurios tik maža dalelė yra mūsų pradinis DVASINIS atsivėrimas ŠITAME PASAULYJE, mums būnant dar materialiu pavidalu, tačiau tu jau dabar mums leidi pajusti, kokia yra nuostabi tavoji kūrinijos šviesa ir visa kūrinijos šeima, skirta MUMS, kad mes, jos prisigėrę, nebegalime jos laikyti savye, kad kiti mūsų broliai ir sesės DVASIOJE ir toliau skendėtų TAMSOJE.
Aš garbinu tave iš meilės ir laisva valia, gauta iš tavęs. Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
--------------
Po Rojaus Trejybės pagarbinimo dar pasėdėkite tyloje, tegu jūsų atsivėrusi siela mėgaujasi gyva meilės palaima, o tada pereikite prie prašymų maldos.
---------------
Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, Begaline Dvasia-Motina-Sese, ačiū tau už mūsų patyrimus iki šios akimirkos, ir už šios akimirkos patyrimą. Mūsų kolektyvinėje komunijoje taip pat dayvauija daug dvasių ir Tarpinių Būtybių, kad stiprintų mūsų maldos virpesius.
Šįkart mes meldžiamės už savo brolį dvasioje Algirdą Brazauksą, kuris jau palikoo mūsų pasaulį, ir turėtų po prisikėlimo trečiąją dieną jau žengti aukšttesniu – morontiniu – savo dvassinio augimo lygiu į Rojų pas Tėvą-Rojaus Trejybę. Ir meldžiamės už tuos mūsų brolius dvasioje, kurie yra katalikai kunigai, ir kuire taip pažeidė Tėvo-Rojaus Trejybės vienintelį visoje kūrinijoje meilės įstatymą, neįsileisdami į Arkikatedrą velionio kūno net per mišias skirtas būtent JO sielai. Šitaip jie pažeidė TAVO VALIĄ, nes tu nė vieno neatstumi, nė vieno neišskiri, o VISUS MYLI VIENODAI, kaip ir šituos pačius tavęs neatradusius savyje katalikų kunigus.
Tu sumanei nuostabiausią planą – evoliuciją – vystytis ir tobulėti net ir tiems, kurie nėra tobuli, ir tą įgyvendini per mūsų įtikėjimą į tave ir mūsų asmeninį prisikėlimą aukštesniu energetiniu pavidalu – morontiniu lygiu – tačiau su ta pačia savo asmenybės tapatybe, kokia savo evoliucinį procesą ji pradeda šitame pasaulyje. Tu sujungei du krantus – dvasinį ir materialų – sielos tapatybės prisikėlimu; ir visą sielos vystymosi etapą po prisikėlimo pavadinai morontine sielos karjera pakeliui pas tave į Rojų.
Mes meldžiame, kad mūsų brolis dvasioje, kuris dar visai neseniai buvo tarp mūsų ir užėmė aukštas žmogiškąsias pareigas, tačiau kuris jau iškeliavo į kitą – aukštesnį lygį – taip pat materialiuose ir realiuose pasauliuose, drąsiai ir ryžtingai žengtų šituo savosios sielos tapatybės vystymosi keliu, gyvuoju keliu, atsiduodamas tik tavo vedimui, jį vis stipriau pajausdamas ir vis labiau pasitikėdamas tavimi, kada šitame kelyje jo nauji patyrimai dar kartą patvirtina šito kelio teisingumą ir prasmę visos kūrinijos šviesėjimo labui.
Mes meldžiame ir katalikų kunigams ATSIVĖRIMO TAU IŠ PAČIOS DVASIOS GELMĖS, IŠ SAVO TIKROJO DVASINIO AŠ, KURĮ TU IR PADOVANAOJAI KAIP ASMENYBĖS DOVANĄ KIEKVIENAM IŠ MŪSŲ, IR JOKIO TARPININKO TARP TAVĘS IR MIRTINGOJO NĖRA, NES TU TAIP PAT PADOVANOJAI IR SAVO DVASIĄ, KURI GYVENA MŪSŲ VIDUJE, IR TIK ATSIVĖRUS TAU IR TEGALI MIRTINGASIS PATIRTI TAVO MEILĘ, IR VISIEMS VIENODĄ, IR TADA NĖ VIENO JIS NEATSTUMS IR NĖ VIENAM NEUŽTRENKS ŠVENTOVĖS DURŲ.
Mes meldžiame, kad šitame GYVAJAME kelyje, mes ir patys dar daugiau PASITIKĖTUME TAVIMI, tavuoju vedimu iš vidaus, kad šitame kelyje vis giliau ir tikriau suvoktume, kad jokios mirties NĖRA, IR BŪTI NEGALI, KAS TIK EINA ATSIDAVĘS TAVO VEDIMUI IR JUO VIS LABIAU PASITIKI, o ne vien tik atlieka negyvus ritaulau ir išpažįsta negyvas dogmas.
Todėl mes meldžiame ir mūsų visiems broliams ir sėsėms dvasioje, JAU žengiantiems morontiniu lygiu po prisikėlimo, dar didesnio pasitikėjimo tavimi, kad savo kelyje jie būtų tavo atvaizdai jų aplinkai, net ir taip, kaip savo aplinkai tavo atspindžiais mes siekiame būti čia, Urantijoje, iš meilės ir laisva valia skleisdami tavo šviesą visų labui.
Mes meldžiame kad Lietuvos, kaip ir viso pasaulio, katalikų kunigai, pabustų iš dvasinio letargo miego, ATSIVERTŲ TAU, ir pradėtų žengti koja kojon su LIETUVOS URANTAIS JAU ŽENGIANČIAIS TAVO GYVUOJU KŪRINIJOS KELIU BE NEGYVŲ RITUALŲ, PATIRDAMI TAVE SAVYJE IR TAVO MEILĖS GYVUS VIRPESIUS
Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
------------------
Po maldos dar likite ramybės būsenoje, tegu jūsų atsivėręs dvasinis ir tikrasis aš klausosi Tėvo mokymo, kaip gi stiprinti savo tikrąjį aš savojo augimo kelyje.

Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,
Algimantas

Algimantas
2010-07-03 07:53:51



My dears, I call on you for our Monday night (July 5, 2010 at 7p.m. GMT) collective communion with the Paradise Trinity and among us for the soul-morontia career of the former president of Lithuania Algirdas Brazauskas who has just passed away, and for the catholic priests who did not allow his body into the Arch-cathedral during the mass for his soul.

At first let us worship the Paradise Trinity, in our own words, or thoughts. Those of you who do not yet dare to pray in your own words, do read, only very sincerely, my prayers written for you for this purpose.
----------
My beloved Father, Eternal Son-Mother of Creation-Brother of Creation, Infinite Spirit-Mother of Creation-Sister of Creation I worship you for your existence and for your evolutionary plan for all of us to grow and develop even as you have designed for each of us to grow in your love and truth.
I worship you for your leading from within so that my soul desires to build up this living relationship with you ever stronger and by this to experience your living presence within each of us.
I worship you for your love and care which make up a living power of every soul so that the soul desires to strive for you and develop itself the way you have planned this development for each of us so that we would become your images in our daily living by performing our daily chores in love and care.
I worship you for it is your living love that makes my soul experience bliss within and sing a hymn of praise for you out of love and of my own free will bestowed by you. My will is that your will be done.
--------------
After the Paradise Trinity worship carry on sitting in peace and let your soul, which is so deeply opened to the Father now, take in living vibrations of the love of the Father-Paradise Trinity, and after that pass to the petition prayer.
----------
My beloved Father, Eternal Son-Mother-Brother, Infinite Spirit-Mother-Sister, thank you for all our experience to date and for the experience in this very moment.
This time I called on my brethren to join me in our collective prayer for the former president of Lithuania Algirdas Brazauskas, who has just passed away, soul-morontia career and for the Lithuanian catholic priesthood which have denied the last will of the late president to be served the last mass with his body in the Arch-cathedral.
You have designed an intermediary stage, or bridge, which is called a soul, or morontial life, which connects the two banks of our eternal career – spiritual and material. You have designed that we cannot jump from our flesh into our spirit form right away, you have designed an intermediary stage – to make our career more profound and full – our resurrection in the form of soul, or morontia form, while preserving our own selves who live in the material form, and which humans call a body.
Therefore, tonight we send our love vibrations in this living communion to our brother in spirit Algirdas Brazauskas who might be resurrected on the third day and who might be already progressing to Paradise on a higher level of his spiritual development, in the stage of his soul identity after the resurrection as his material vehicle has already consumed all energy for his living on our planet.
And we pray for those blind and deaf catholic priests who dare to consider themselves as mediators between you and humans and who did not allow the body of the late president of Lithuania be brought in the Arch-cathedral even during the mass for his soul. We pray that they open their souls-hearts to you and would begin to feel within their hearts that you LOVE ALL BY THE SAME LOVE, and there is no one whom you might either reject or abandon.
We pray for the morontia career of all who have already been resurrected so that they would bravely and resolutely stride along their living path of spiritual growth and that they would lean upon your permanent leading from within and would never step aside from this main path of faith and experience in your creation.
We pray that we would also realize – ever deeper – that there is no death which would destroy one’s personal identity –against the will of this person – therefore one’s passing away does not mean one’s disappearance into darkness. That only means that this person has been taken onto a higher plane of his existence and our separation is very short and that is why there is no need to shed tears.
We pray for the wellbeing of our brethren on the soul-morontia level and we are looking forward to meeting them soon, also on a higher level of morontia after OUR resurrection until which we will be doing your will in our daily environment with love and care even as you DO IT and teach us to do it.
My will is that your will be done. Amen.
---------------
Sit in peace for a while after this prayer and allow your soul to listen to the Father’s teaching as to how souls progress on this level towards Him on Paradise.

Peace be upon you.
With brotherly love,
Algimantas
--------------
Mielieji, kviečiu jus į mūsų kolektyvinę pirmadienio (2010 07 05 – 22val.) komuniją su Rojaus Trejybe, ir tarpusavyje. Šįkart pasimelskime už mūsų brolį dvasioje Algirdą Brazauską, kuris jau iškeliavo iš mūsų pasaulio ir toliau turėtų žengti sielos tapatybės pavidalu į Rojų. Jis niekur neišnyko, ir yra GYVAS. Ir pasimelskime ir už tuos katalikus kunigus, kurie dar iki šiol skendi tamsoje ir negyvuose ritualuose, ir kurie neįsileido Algirdo Brazausko kūno į Arkikatedrą net per jo paties sielai skirtas mišias.

Iš pradžių pagarbinkime Rojaus Trejybę. Kas dar negalite garbinti ir melstis savais žodžiais, skaitykite mano jums rašomas maldas, tik skaitykite jas labai nuoširdžiai.
------------
Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, Begaline Dvasia-Motina-Sese, aš garbinu tave, nes tik tu atveri sielą, kad ji ima vis giliau ir tvirčiau trokšti šito gyvo bendravimo su tavimi, šitos gyvos komunijos, pačios artimiausios, kuri ir tegali būti tik tave garbinant savo mintimis, savo žodžiais nuoširdžiai tau atsivėrus.
Aš garbinu tave, kad mano siela vis daugiau mato tavo akimis gamtą ir žmoniją, mato save ir kitus vis daugiau ir giliau patirdama, kad tik tavo dėka tegali egzistuoti palaima ir meilė, gėris ir grožis, nes tik toks gyvas ir laisvas mano tikrasis dvasinis aš trokšte trokšta dar didesnės šviesos, dar geriau pažinti tave ir kūriniją, visą jos šeimą, dar giliau suprasti tavo gyvą veikimą ir pasireiškimą aplinkoje ir visoje kūrinijoje, kad ir kitiems savo broliams ir sesėms dvasioje galėčiau šitokią ryškią šviesą nešti tam, kad ir jie įgytų giluminių šviesos ir tiesos ŽINIŲ, KOKIŲ DABAR TAIP STINGA TARP MŪSŲ, TODĖL ŠVIESOS VIETĄ DABAR UŽIMA TAMSA.
Aš garbinu tave, nes tu atveri save kiekvienam – ir visiems – ir tik mūsų pačių nepakankamas atsivėrimas stabdo ir kiekvieną iš mūsų nuo to, kad GYVENTUME TAVO ŠVIESA PATYS ir kad mes galėtume daugiau šviesti ir kitiems savo kasdieniais veiksmais VISŲ ŠVIESOS LABUI.
Aš garbinu tave, kad tavojoje kūrinijoje veikia nuostabus evoliucijos planas, kuris vienintelis ir numato augimą, kiekvieno iš mūsų augimą, per didesnės šviesos įsisavinimą ją skaitant, girdint, ir kitiems dalinant, šitaip šitą naują, ir vis ryškesnę, šviesą pritaikant kasdienėje aplinkoje.
Aš garbinu tave, kad tik tu sugalvojai evoliuciją, kurios tik maža dalelė yra mūsų pradinis DVASINIS atsivėrimas ŠITAME PASAULYJE, mums būnant dar materialiu pavidalu, tačiau tu jau dabar mums leidi pajusti, kokia yra nuostabi tavoji kūrinijos šviesa ir visa kūrinijos šeima, skirta MUMS, kad mes, jos prisigėrę, nebegalime jos laikyti savye, kad kiti mūsų broliai ir sesės DVASIOJE ir toliau skendėtų TAMSOJE.
Aš garbinu tave iš meilės ir laisva valia, gauta iš tavęs. Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
--------------
Po Rojaus Trejybės pagarbinimo dar pasėdėkite tyloje, tegu jūsų atsivėrusi siela mėgaujasi gyva meilės palaima, o tada pereikite prie prašymų maldos.
---------------
Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, Begaline Dvasia-Motina-Sese, ačiū tau už mūsų patyrimus iki šios akimirkos, ir už šios akimirkos patyrimą. Mūsų kolektyvinėje komunijoje taip pat dayvauija daug dvasių ir Tarpinių Būtybių, kad stiprintų mūsų maldos virpesius.
Šįkart mes meldžiamės už savo brolį dvasioje Algirdą Brazauksą, kuris jau palikoo mūsų pasaulį, ir turėtų po prisikėlimo trečiąją dieną jau žengti aukšttesniu – morontiniu – savo dvassinio augimo lygiu į Rojų pas Tėvą-Rojaus Trejybę. Ir meldžiamės už tuos mūsų brolius dvasioje, kurie yra katalikai kunigai, ir kuire taip pažeidė Tėvo-Rojaus Trejybės vienintelį visoje kūrinijoje meilės įstatymą, neįsileisdami į Arkikatedrą velionio kūno net per mišias skirtas būtent JO sielai. Šitaip jie pažeidė TAVO VALIĄ, nes tu nė vieno neatstumi, nė vieno neišskiri, o VISUS MYLI VIENODAI, kaip ir šituos pačius tavęs neatradusius savyje katalikų kunigus.
Tu sumanei nuostabiausią planą – evoliuciją – vystytis ir tobulėti net ir tiems, kurie nėra tobuli, ir tą įgyvendini per mūsų įtikėjimą į tave ir mūsų asmeninį prisikėlimą aukštesniu energetiniu pavidalu – morontiniu lygiu – tačiau su ta pačia savo asmenybės tapatybe, kokia savo evoliucinį procesą ji pradeda šitame pasaulyje. Tu sujungei du krantus – dvasinį ir materialų – sielos tapatybės prisikėlimu; ir visą sielos vystymosi etapą po prisikėlimo pavadinai morontine sielos karjera pakeliui pas tave į Rojų.
Mes meldžiame, kad mūsų brolis dvasioje, kuris dar visai neseniai buvo tarp mūsų ir užėmė aukštas žmogiškąsias pareigas, tačiau kuris jau iškeliavo į kitą – aukštesnį lygį – taip pat materialiuose ir realiuose pasauliuose, drąsiai ir ryžtingai žengtų šituo savosios sielos tapatybės vystymosi keliu, gyvuoju keliu, atsiduodamas tik tavo vedimui, jį vis stipriau pajausdamas ir vis labiau pasitikėdamas tavimi, kada šitame kelyje jo nauji patyrimai dar kartą patvirtina šito kelio teisingumą ir prasmę visos kūrinijos šviesėjimo labui.
Mes meldžiame ir katalikų kunigams ATSIVĖRIMO TAU IŠ PAČIOS DVASIOS GELMĖS, IŠ SAVO TIKROJO DVASINIO AŠ, KURĮ TU IR PADOVANAOJAI KAIP ASMENYBĖS DOVANĄ KIEKVIENAM IŠ MŪSŲ, IR JOKIO TARPININKO TARP TAVĘS IR MIRTINGOJO NĖRA, NES TU TAIP PAT PADOVANOJAI IR SAVO DVASIĄ, KURI GYVENA MŪSŲ VIDUJE, IR TIK ATSIVĖRUS TAU IR TEGALI MIRTINGASIS PATIRTI TAVO MEILĘ, IR VISIEMS VIENODĄ, IR TADA NĖ VIENO JIS NEATSTUMS IR NĖ VIENAM NEUŽTRENKS ŠVENTOVĖS DURŲ.
Mes meldžiame, kad šitame GYVAJAME kelyje, mes ir patys dar daugiau PASITIKĖTUME TAVIMI, tavuoju vedimu iš vidaus, kad šitame kelyje vis giliau ir tikriau suvoktume, kad jokios mirties NĖRA, IR BŪTI NEGALI, KAS TIK EINA ATSIDAVĘS TAVO VEDIMUI IR JUO VIS LABIAU PASITIKI, o ne vien tik atlieka negyvus ritaulau ir išpažįsta negyvas dogmas.
Todėl mes meldžiame ir mūsų visiems broliams ir sėsėms dvasioje, JAU žengiantiems morontiniu lygiu po prisikėlimo, dar didesnio pasitikėjimo tavimi, kad savo kelyje jie būtų tavo atvaizdai jų aplinkai, net ir taip, kaip savo aplinkai tavo atspindžiais mes siekiame būti čia, Urantijoje, iš meilės ir laisva valia skleisdami tavo šviesą visų labui.
Mes meldžiame kad Lietuvos, kaip ir viso pasaulio, katalikų kunigai, pabustų iš dvasinio letargo miego, ATSIVERTŲ TAU, ir pradėtų žengti koja kojon su LIETUVOS URANTAIS JAU ŽENGIANČIAIS TAVO GYVUOJU KŪRINIJOS KELIU BE NEGYVŲ RITUALŲ, PATIRDAMI TAVE SAVYJE IR TAVO MEILĖS GYVUS VIRPESIUS
Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
------------------
Po maldos dar likite ramybės būsenoje, tegu jūsų atsivėręs dvasinis ir tikrasis aš klausosi Tėvo mokymo, kaip gi stiprinti savo tikrąjį aš savojo augimo kelyje.

Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,
Algimantas

Algimantas
2010-07-03 07:52:49



Mielieji, mūsų svetainė dar ne iki galo sutvarkyta, todėl temos šriftas nesiskiria nuo komentarų šrifto, ir tai gali jus klaidinti, kaip suklaidino ir Arūną, kuris pamanė, kad pirmadiienio malda yra 2007 03 30, nors tai yra TEMOS langelyje malda, o ne šio pirmadienio malda.
Visos mūsų kiekvieno kito pirmadienio maldos yra žemiau, po žodžiu KOMENTARAI, ir užbrauktui brūkšniu.
Arūnasl pateikė šio pirmadienio (2010 06 28 - 22 val.) maldą už didesnę IŠMINTĮ, nors mano jau buvo įdėta malda už apleistus vaikus - tiek mūsų Forumo angliškame variante, tiek lietuvių kalba. Todėl atsirado lietuviškame mūsų Forume dvi skirtingos maldos tai pačiai dienai.
Dabar vėl iškeliu maldą už apleistus vaikus, o kitą pirmadienį pasimelsime už didesnę išmintį, kaip tą ir pasiūlė Arūnas.
Tad dar kartą kviečiu jus į mūsų pirmadienio (2010 06 28 – 22val.) kolektyvinę dvasinę komuniją su Rojaus Trejybe ir tarpusavyje.
Šįkart drauge pasimelskime ir savo meilės virpesius siųskime visiems vaikams, kuriuos tėvai, dėl įvarių aplinkybių, paliko likimo valiai.
Iš pradžių pagarbinkime Rojaus Trejybę.
Kas dar negalite garbinti ir melstis savais žodžiais, savomis mintimis, skaitykite mano jums rašomas maldas, tik skaitykite jas nuoširdžiai.
------
Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, Begaline Dvasia-Motina-Sese, aš garbinu tave, kad tu esi ir kad iš meilės sukūrei gyvybę, kuri gali augti, vystytis, ir šviesėti taip, kaip ir numato tavo sumanytas evoliucijos planas visai kūrinijos šeimai, tuo pačiu ir mums – siekti vis ryškesnės ir didesnės šviesos iš meilės tau, ir visiems.
Aš garbinu tave, kad tavoji meilė, savo gyvos meilės galia, pavertė mano sielą vis labiau ir labiau trokštančia susiliejimo su tavimi per garbinimą. Mano siela taip pat vis labiau trokšta patirti ir tavo gyvą buvimą ir tokiame nuoširdžiame garbinimo atsivėrime.
Aš garbinu tave, kad tik tavo dėka mes tegalime šviesėti, kada savo laisvą valią suliejame su tavąja.
Aš garbinu tave, nes tu esi toji nuostabi ir nesustabdoma gyvoji upė, kurioje kiekviena atsivėrusi tau siela pajunta tavosios tikrovės upės tekėjimo kryptį ir atsiduoda tavosios upės tekėjimo srovei jausdama tavąją meilę ir pati mylėdama ir tave, ir kitus sielos brolius ir seses.
Aš garbinu tave, kad tu mus visus, kiekvieną asmeniškai, vedi iš vidaus, žinodamas visus mums reikalingus augimo veiksmus, ir visą laiką mus skatindamas tuos veiksmus atlikti visumos labui, visų šviesos labui, nes tu ir esi toji šviesa, į kurią mes žengiame pažindami tavo kūriniją ir tavo veikimą joje vis labiau ir giliau.
Aš garbinu tave, kad tavoji gyvoji meilė kiekvieną sielą priverčia – varomąja meilės galia – trokšte trokšti skvarbesnės įžvalgos ir gilesnio patyrimo kūrinijos šeimoje ir tavojo veikimo joje, ir jos labui.
Aš garbinu tave, iš meilės ir laisva valia. Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
------------
Po Rojaus Trejybės pagarbinimo dar likite ramybės būsenoje, tegu jūsų atsivėrusi dabar siela geria Rojaus Trejybės meilės gyvą nektarą, o tada pereiite prie prašymų maldos.
------------
Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, Begaline Dvasia-Motina-Sese, ačiū tau už mūsų visų patyrimus, ir už manosios sielos patyrimą ir jos vis didėjantį troškimą susilieti su tavimi, ačiū tau ir už šios pačios akimirkos patyrimą.
Šįkart savo kolektyvinėje dvasinėje komunijoje su tavimi ir tarpusavyje mes meldžiamės už vaikus, kuriuos dėl įvairių priežasčių paliko jų tėvai, paliko, nes jiems buvo per sunki tėvų užduotis išauklėti savo vaikus TAVO SŪNUMMIS AR DUKROMIS.
Mes meldžiame, kad mūsų atsivėrusių sielų meilės gyvi virpesiai pasiektų visus tokius vaikus, nepriklausomai nuo jų amžiaus, kad jie pajaustų iš išorės kažkokį jiems nesuprantamą, bet nuraminantį švelnų energijos dvelktelėjimą, net kaip tu visada juo ramini iš vidaus, kad jie pajaustų savo viduje sustiprinimą ir neapsakomą palaimą.
Mes meldžiame, kad tie vaikeliai, kurie dabar, gal net šitą pačią akimirką, yra skriaudžiami fiziškai, bauginami psichiškai, ar net išnaudojami seksualiai, patirtų gyvą sustiprinimą ir realų nuraminimą iš vidaus.
Mes meldžiame, kad ir jų skriaudėjų sielos pajustų mūsų meilės virpesius, nukreiptus ir į juos, ir tuo pačiu, kad jie savo blogio veiksmus nutrauktų, net ir nesigilindami, kodėl jie taip padarė, ir dar taip netikėtai net jiems patiems.
Mes meldžiame, kad likę vieniši vaikai, neturintys atramos nei šeimoje, nei aplinkoje, ir dėl to pilni baimės, o labai dažnai dar ir pykčio, ir net agresijos, pajustų mūsų meilės virpesių tekėjimą ir patys pradėtų stiprėti, nes pajaustų ir tavo paramą iš vidaus, net ir tokiomis sunkiomis aplinkybėmis, kokiose jie yra šiuo metu.
Mes meldžiame visiems vaikams, neturintiems kur galvos priglausti, kad pailsėtų, alkaniems, kaip ir visiems negalintiems dėl savo vaikiško silpnumo apsiginti nuo taip negailestingai su jais besielgiančių suaugusiųjų, meldžiame jiems gyvo ryšio su tavimi, kad jie pajustų, net ir dabar, jog yra kažkokia galingesnė jėga, ir net jų pačių viduje, kuri juos apramina, kad jie netaptų agresyvūs, kad nesužvėrėtų.
Mes meldžiame šiems vaikams šilumos, meilės, ir ramybės, kurią jie gauna iš tavęs be perstojo, tik kad jie atsivertų tau ir pradėtų patys patirti realiai, jog tu ESI GYVAS IR ESI IR JŲ VIDUJE, KAIP IR VISŲ MŪSŲ.
Mes meldžiame gerovės tokiems vaikeliams, kad jie nušvistų, ir net taip, kad savo nušvitimu nustebintų ir savo skriaudikus.
Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
---------------
Po maldos dar pasėdėkite keletą minučių tyloje, tegu jūsų siela klausosi Tėvo jai suteikiamų mokymų, kaip gi dar daugiau galima padėti tokiems vaikučiams.

Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,

Algimantas
2010-06-27 17:24:58



Mielieji, kviečiu jus į mūsų pirmadienio (2010 06 28 – 22val.) kolektyvinę dvasinę komuniją su Rojaus Trejybe ir tarpusavyje.
Šįkart drauge pasimelskime ir savo meilės virpesius siųskime visiems vaikams, kuriuos tėvai, dėl įvarių aplinkybių, paliko likimo valiai.
Iš pradžių pagarbinkime Rojaus Trejybę.
Kas dar negalite garbinti ir melstis savais žodžiais, savomis mintimis, skaitykite mano jums rašomas maldas, tik skaitykite jas nuoširdžiai.
------
Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, Begaline Dvasia-Motina-Sese, aš garbinu tave, kad tu esi ir kad iš meilės sukūrei gyvybę, kuri gali augti, vystytis, ir šviesėti taip, kaip ir numato tavo sumanytas evoliucijos planas visai kūrinijos šeimai, tuo pačiu ir mums – siekti vis ryškesnės ir didesnės šviesos iš meilės tau, ir visiems.
Aš garbinu tave, kad tavoji meilė, savo gyvos meilės galia, pavertė mano sielą vis labiau ir labiau trokštančia susiliejimo su tavimi per garbinimą. Mano siela taip pat vis labiau trokšta patirti ir tavo gyvą buvimą ir tokiame nuoširdžiame garbinimo atsivėrime.
Aš garbinu tave, kad tik tavo dėka mes tegalime šviesėti, kada savo laisvą valią suliejame su tavąja.
Aš garbinu tave, nes tu esi toji nuostabi ir nesustabdoma gyvoji upė, kurioje kiekviena atsivėrusi tau siela pajunta tavosios tikrovės upės tekėjimo kryptį ir atsiduoda tavosios upės tekėjimo srovei jausdama tavąją meilę ir pati mylėdama ir tave, ir kitus sielos brolius ir seses.
Aš garbinu tave, kad tu mus visus, kiekvieną asmeniškai, vedi iš vidaus, žinodamas visus mums reikalingus augimo veiksmus, ir visą laiką mus skatindamas tuos veiksmus atlikti visumos labui, visų šviesos labui, nes tu ir esi toji šviesa, į kurią mes žengiame pažindami tavo kūriniją ir tavo veikimą joje vis labiau ir giliau.
Aš garbinu tave, kad tavoji gyvoji meilė kiekvieną sielą priverčia – varomąja meilės galia – trokšte trokšti skvarbesnės įžvalgos ir gilesnio patyrimo kūrinijos šeimoje ir tavojo veikimo joje, ir jos labui.
Aš garbinu tave, iš meilės ir laisva valia. Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
------------
Po Rojaus Trejybės pagarbinimo dar likite ramybės būsenoje, tegu jūsų atsivėrusi dabar siela geria Rojaus Trejybės meilės gyvą nektarą, o tada pereiite prie prašymų maldos.
------------
Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, Begaline Dvasia-Motina-Sese, ačiū tau už mūsų visų patyrimus, ir už manosios sielos patyrimą ir jos vis didėjantį troškimą susilieti su tavimi, ačiū tau ir už šios pačios akimirkos patyrimą.
Šįkart savo kolektyvinėje dvasinėje komunijoje su tavimi ir tarpusavyje mes meldžiamės už vaikus, kuriuos dėl įvairių priežasčių paliko jų tėvai, paliko, nes jiems buvo per sunki tėvų užduotis išauklėti savo vaikus TAVO SŪNUMMIS AR DUKROMIS.
Mes meldžiame, kad mūsų atsivėrusių sielų meilės gyvi virpesiai pasiektų visus tokius vaikus, nepriklausomai nuo jų amžiaus, kad jie pajaustų iš išorės kažkokį jiems nesuprantamą, bet nuraminantį švelnų energijos dvelktelėjimą, net kaip tu visada juo ramini iš vidaus, kad jie pajaustų savo viduje sustiprinimą ir neapsakomą palaimą.
Mes meldžiame, kad tie vaikeliai, kurie dabar, gal net šitą pačią akimirką, yra skriaudžiami fiziškai, bauginami psichiškai, ar net išnaudojami seksualiai, patirtų gyvą sustiprinimą ir realų nuraminimą iš vidaus.
Mes meldžiame, kad ir jų skriaudėjų sielos pajustų mūsų meilės virpesius, nukreiptus ir į juos, ir tuo pačiu, kad jie savo blogio veiksmus nutrauktų, net ir nesigilindami, kodėl jie taip padarė, ir dar taip netikėtai net jiems patiems.
Mes meldžiame, kad likę vieniši vaikai, neturintys atramos nei šeimoje, nei aplinkoje, ir dėl to pilni baimės, o labai dažnai dar ir pykčio, ir net agresijos, pajustų mūsų meilės virpesių tekėjimą ir patys pradėtų stiprėti, nes pajaustų ir tavo paramą iš vidaus, net ir tokiomis sunkiomis aplinkybėmis, kokiose jie yra šiuo metu.
Mes meldžiame visiems vaikams, neturintiems kur galvos priglausti, kad pailsėtų, alkaniems, kaip ir visiems negalintiems dėl savo vaikiško silpnumo apsiginti nuo taip negailestingai su jais besielgiančių suaugusiųjų, meldžiame jiems gyvo ryšio su tavimi, kad jie pajustų, net ir dabar, jog yra kažkokia galingesnė jėga, ir net jų pačių viduje, kuri juos apramina, kad jie netaptų agresyvūs, kad nesužvėrėtų.
Mes meldžiame šiems vaikams šilumos, meilės, ir ramybės, kurią jie gauna iš tavęs be perstojo, tik kad jie atsivertų tau ir pradėtų patys patirti realiai, jog tu ESI GYVAS IR ESI IR JŲ VIDUJE, KAIP IR VISŲ MŪSŲ.
Mes meldžiame gerovės tokiems vaikeliams, kad jie nušvistų, ir net taip, kad savo nušvitimu nustebintų ir savo skriaudikus.
Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
---------------
Po maldos dar pasėdėkite keletą minučių tyloje, tegu jūsų siela klausosi Tėvo jai suteikiamų mokymų, kaip gi dar daugiau galima padėti tokiems vaikučiams.

Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,




Algimantas
2010-06-27 16:35:46

Arunas
2010-06-27 16:55:00



Mielieji, kviečiu jus į mūsų pirmadienio (2010 06 28 – 22val.) kolektyvinę dvasinę komuniją su Rojaus Trejybe ir tarpusavyje.
Šįkart drauge pasimelskime ir savo meilės virpesius siųskime visiems vaikams, kuriuos tėvai, dėl įvarių aplinkybių, paliko likimo valiai.
Iš pradžių pagarbinkime Rojaus Trejybę.
Kas dar negalite garbinti ir melstis savais žodžiais, savomis mintimis, skaitykite mano jums rašomas maldas, tik skaitykite jas nuoširdžiai.
------
Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, Begaline Dvasia-Motina-Sese, aš garbinu tave, kad tu esi ir kad iš meilės sukūrei gyvybę, kuri gali augti, vystytis, ir šviesėti taip, kaip ir numato tavo sumanytas evoliucijos planas visai kūrinijos šeimai, tuo pačiu ir mums – siekti vis ryškesnės ir didesnės šviesos iš meilės tau, ir visiems.
Aš garbinu tave, kad tavoji meilė, savo gyvos meilės galia, pavertė mano sielą vis labiau ir labiau trokštančia susiliejimo su tavimi per garbinimą. Mano siela taip pat vis labiau trokšta patirti ir tavo gyvą buvimą ir tokiame nuoširdžiame garbinimo atsivėrime.
Aš garbinu tave, kad tik tavo dėka mes tegalime šviesėti, kada savo laisvą valią suliejame su tavąja.
Aš garbinu tave, nes tu esi toji nuostabi ir nesustabdoma gyvoji upė, kurioje kiekviena atsivėrusi tau siela pajunta tavosios tikrovės upės tekėjimo kryptį ir atsiduoda tavosios upės tekėjimo srovei jausdama tavąją meilę ir pati mylėdama ir tave, ir kitus sielos brolius ir seses.
Aš garbinu tave, kad tu mus visus, kiekvieną asmeniškai, vedi iš vidaus, žinodamas visus mums reikalingus augimo veiksmus, ir visą laiką mus skatindamas tuos veiksmus atlikti visumos labui, visų šviesos labui, nes tu ir esi toji šviesa, į kurią mes žengiame pažindami tavo kūriniją ir tavo veikimą joje vis labiau ir giliau.
Aš garbinu tave, kad tavoji gyvoji meilė kiekvieną sielą priverčia – varomąja meilės galia – trokšte trokšti skvarbesnės įžvalgos ir gilesnio patyrimo kūrinijos šeimoje ir tavojo veikimo joje, ir jos labui.
Aš garbinu tave, iš meilės ir laisva valia. Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
------------
Po Rojaus Trejybės pagarbinimo dar likite ramybės būsenoje, tegu jūsų atsivėrusi dabar siela geria Rojaus Trejybės meilės gyvą nektarą, o tada pereiite prie prašymų maldos.
------------
Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, Begaline Dvasia-Motina-Sese, ačiū tau už mūsų visų patyrimus, ir už manosios sielos patyrimą ir jos vis didėjantį troškimą susilieti su tavimi, ačiū tau ir už šios pačios akimirkos patyrimą.
Šįkart savo kolektyvinėje dvasinėje komunijoje su tavimi ir tarpusavyje mes meldžiamės už vaikus, kuriuos dėl įvairių priežasčių paliko jų tėvai, paliko, nes jiems buvo per sunki tėvų užduotis išauklėti savo vaikus TAVO SŪNUMMIS AR DUKROMIS.
Mes meldžiame, kad mūsų atsivėrusių sielų meilės gyvi virpesiai pasiektų visus tokius vaikus, nepriklausomai nuo jų amžiaus, kad jie pajaustų iš išorės kažkokį jiems nesuprantamą, bet nuraminantį švelnų energijos dvelktelėjimą, net kaip tu visada juo ramini iš vidaus, kad jie pajaustų savo viduje sustiprinimą ir neapsakomą palaimą.
Mes meldžiame, kad tie vaikeliai, kurie dabar, gal net šitą pačią akimirką, yra skriaudžiami fiziškai, bauginami psichiškai, ar net išnaudojami seksualiai, patirtų gyvą sustiprinimą ir realų nuraminimą iš vidaus.
Mes meldžiame, kad ir jų skriaudėjų sielos pajustų mūsų meilės virpesius, nukreiptus ir į juos, ir tuo pačiu, kad jie savo blogio veiksmus nutrauktų, net ir nesigilindami, kodėl jie taip padarė, ir dar taip netikėtai net jiems patiems.
Mes meldžiame, kad likę vieniši vaikai, neturintys atramos nei šeimoje, nei aplinkoje, ir dėl to pilni baimės, o labai dažnai dar ir pykčio, ir net agresijos, pajustų mūsų meilės virpesių tekėjimą ir patys pradėtų stiprėti, nes pajaustų ir tavo paramą iš vidaus, net ir tokiomis sunkiomis aplinkybėmis, kokiose jie yra šiuo metu.
Mes meldžiame visiems vaikams, neturintiems kur galvos priglausti, kad pailsėtų, alkaniems, kaip ir visiems negalintiems dėl savo vaikiško silpnumo apsiginti nuo taip negailestingai su jais besielgiančių suaugusiųjų, meldžiame jiems gyvo ryšio su tavimi, kad jie pajustų, net ir dabar, jog yra kažkokia galingesnė jėga, ir net jų pačių viduje, kuri juos apramina, kad jie netaptų agresyvūs, kad nesužvėrėtų.
Mes meldžiame šiems vaikams šilumos, meilės, ir ramybės, kurią jie gauna iš tavęs be perstojo, tik kad jie atsivertų tau ir pradėtų patys patirti realiai, jog tu ESI GYVAS IR ESI IR JŲ VIDUJE, KAIP IR VISŲ MŪSŲ.
Mes meldžiame gerovės tokiems vaikeliams, kad jie nušvistų, ir net taip, kad savo nušvitimu nustebintų ir savo skriaudikus.
Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
---------------
Po maldos dar pasėdėkite keletą minučių tyloje, tegu jūsų siela klausosi Tėvo jai suteikiamų mokymų, kaip gi dar daugiau galima padėti tokiems vaikučiams.

Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,

Algimantas
2010-06-27 16:35:46




[Prisijunkite ir parašykite savo komentarą]
Spausdinti
Grįžti atgal