Forumas: temos peržiūra

Spausdinti

Kvietimas bendrai nuoširdžiai Pirmadieninei maldai II. Temos tęsinys

Mielieji, kviečiu jus prisijungti prie mūsų bendros pirmadienio (2007 03 30 - 22 val.) maldos už mūsų, KIEKVIENO IR VISŲ, didesnę išmintį.
Iš pradžių pagarbinkime mūsų visų mylimą Tėvą. Tiems, kuriems dar sunku garbinti Tėvą ir melstis savais žodžiais, galite pasinaudoti mano siūlomomis maldomis, tik svarbu, kad prieš tai jas perskaitytumėte ir suvoktumėte visų žodžių GILUMINĘ, dvasinę, prasmę, o per mūsų bendrą maldą jas skaitytų jūsų nuoširdžiai atsivėrusi siela.
------------------------------------------------------------------------------------
Mylimas Tėve, aš garbinu Tave, kad iš Tavosios meilės išauga žolė ir prasiskleidžia gėlės žiedas.
Mylimas Tėve, aš garbinu Tave, kad Tavoji meilė suvirpina ir mano sielą iš vidaus.
Tėve, aš garbinu Tave, kad Tavosios meilės dėka galiu mylėti ir aš, ir mylėti vis labiau taip, kaip mokai Tu – visus vienodai.
Tėve, aš garbinu Tave, kad vien tik Tavoji meilė sužadina tokius nuostabius virpesius pačioje mano sieloje, kad ji pajunta Tave esantį gyvą, nes būtent Tu esi gyvybės Šaltinis.
Mylimas Tėve, aš garbinu Tave, atsiverdamas Tau, net ir taip, kaip Tu atsiveri kiekvienam asmeniui ir visiems asmenims vienu metu.
Tėve, aš garbinu Tave, kad galiu patirti Tavąją meilę, ir kad trokštu jos vis daugiau ir daugiau, nes šis troškimas yra iš manosios sielos, kuri ir jaučia Tavosios dalelės, Tavosios dvasios, esnačios manyje, perteikiamus meilės virpesius iš Tavęs, ir dėl to trokšta jų vis daugiau ir daugiau.
Tėve, aš garbinu Tave, kad bet kokiomis sąlygomis, net pačiomis kritiškiausiomis, Tu man dovanoji ramybę ir palaimą, kurią aš ir galiu patirti tik būdamas gyvame ir giluminiame ryšyje su Tavimi.
Mylimas Tėve, aš garbinu Tave, iš meilės Tau ir Tavo kūrinijai, kuri vis labiau tampa ir mūsų kūrinija, kai me vis labiau atsiveriame Tau.
Tėve, aš garbinu Tave laisva valia, kurią Tu dovanoji kiekvienai kūrinijos šeimos asmenybei, ir kurią aš pašvenčiau Tavosios valios vykdymui.
Manoji valia, kad būtų Tavoji vallia. Amen.
----------------------------------------------------
Po maldos dar šiek tiek patylėkite, tegu siela dar labiau panyra į Tėvo meilės virpesius, tegu ji džiaugiasi palaima, patiriama savyje. O tada pereikite prie prašymų maldos už mūsų išmintį.
----------------
Sūnau Kūrėjau, kurį dauguma žino tik kaip Jėzų iš Nazareto, Motina Dvasia, kurią dauguma žino tik kaip Šventąją Dvasią, Visuotini Tėve,
ačiū Tau, kad pakvietei mūsų vis labiau atsiveriančias sielas ir trokštančias dvasinės komunijos su Tavimi ir tarpusavyje į šitą kolektyvinę mūsų maldą už didesnę mūsų išmintį.
Sūnau Kūrėjau, tu sakei ir sakai, jog ten, kur du ir daugiau įtikėjusių į tave ar į Tėvą yra drauge, tarp jų esi ir tu, per savo Tiesos Dvasią.
Aš prašau tavęs, tegu dabar Tiesos Dvasia įeiną į kiekvieną iš mūsų, nuoširdžiai atvertą sielą, kad ji imtų jausti tave esantį realų, tikrą, ir gyvą, net ir taip, koks realus, tikras, ir gyvas kiekvieno iš mūsų viduje yra Tėvo fragmentas, Jo dalelė, dvasia, Minties Derintojas, ir bendrauja su mumis visą laiką iš vidaus, o ypač, kada miegame ir jam nebegalime priešintis.
Aš, drauge su savo sielos sesėm ir broliais, kurie dalyvauja mūsų bendroje maldoje, nors yra toli vienas nuo kito fiziniu pavidalu, net įvairiose pasaulio šalyse, net ir įvairios dvasios, kurios mūsų žvilgsniui yra nematomos net ir būdamos visai šalia mūsų, meldžiu didesnės išminties kiekvienam iš mūsų, kad galėtume patys pajausti, kaip didesnis mūsų išmintingumas palengvina mūsų gyvenimą kasdienybėje.
Tėve, Tu esi išminties Šaltinis. Tavoji dvasia yra mūsų viduje, kiekvieno iš mūsų viduje. Tu mums liete lieji išmintį, tik mūsų nežinojimas, kad Tu kas akimirką, nenutrūkstamai lieji dieviškąją išmintį, ir neleidžia mums, nors trumpam, nurimti dienos metu, nors šiek tiek pabendrauti su Tavimi, suradus ramų kambelį, kad po tokio pabendravimo mūsų protas pajaustų, kaip jis prisipildė Tavosios išminties, padedančios spręsti kasdienius uždavinius savo asmeniniais laisvos valios sprendimais.
Aš meldžiu Tave, kaip ir mano sielos broliai ir sesės, kad mes daugiau paskirtume laiko nugyventos dienos prasmės apmąstymams, kad įvertintume, kaip ją nugyvenome, ar daug jautėme įtampos, nerimo, skubėjimo, ar suteikėme kam nors paguodą ir nuraminimą, ar ką nors įskaudinome ir dėl to patys patyrėme nerimo pojūtį.
Aš meldžiu, kad mes, kiekvienas, po truputį vis labiau priprastume vertinti savo nugyventos dienos prasmingumą, kuris kyla iš Tavosios valios vykdymo, mylimas Tėve. Aš meldžio savo sielos broliams ir sesėms palaimos patyrimo savyje, kuri ir padeda atsiverti daug labiau Tau, mylimas Tėve, ir iš Tavęs semtis didesnės išminties, dieviškosios išminties, kuri toli pranoksta žmogiškojo proto diktuojamus sprendimus savojo ego labui.
Mylimas Tėve, aš, drauge su savo sielos broliais ir sesėm, meldžiu Tave, kad mes vis labiau ir labiau įprastume prašyti iš Tavęs didesnės išminties, kad šitas mūsų prašymas pavirstų į kasdienį prašymą, gilinant ir plečiant mūsų dabartinį požiūrį į aplinką ir į save patį.
Aš meldžiu Tave, kad Tavoji išmintis vis labiau ir labiau įsigalėtų mūsų, kiekvieno, viduje, per mūsų dvasinį ryšį su Tavimi, ir kad mes vis labiau įprastume vadovautis iš Tavęs gaunama išmintimi savo tarpusavio santykiuose su visais savo sielos broliais ir sesėm, Tavo vaikais, kuriuos Tu visus myli vienodai. Tik toks kelias suras sprendimus iš dabartinio gyvenimo akligatvių politikoje, ekonomikoje, šeimoje, visuomenėje. Nesvarbu, kokios būtų sudėtingos problemos, bet Tavoji išmintis visada suteiks didesnę šviesą ir pasitikėkjimą likti šitoje šviesoje su Tavimi.
Aš meldžiu Tave, kad mano sielos broliai ir sesės ryšį su Tavimi, gyvą ryšį su gyvuoju Tavimi, paverstų kasdieniu dvasiniu bendravimu, ir kad šitame bendravime visada būtų ir jų kasdienis troškimas semtis iš Tavęs dieviškosios išminties, laisva valia.
Manoji valia, kad būtų Tavoji valia. Amen.
----------------------------------------------------
Po maldos vėl likite ramybės būsenoje, tegu siela jau dabar ir semiasi iš Tėvo didesnės išminties. Nesvarbu, kad Tėvo perduodamos didesnės išminties nepajausite akimirksniu. Tegu ji nusėda į jūsų pasąmonę. Ateis laikas, kada vis labiau ir labiau bendraudami su Tėvu pasiimsite ir tai, kas Tėvo buvo jau patalpinta į jūsų pasmonę.
Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,


Algimantas
2007-04-30 15:49:08

Komentarai

Mielieji, kviečiu jus į mūsų kolektyvinę pirmadienio (2009 08 31 – 22val.) komuniją su Rojaus Trejybe ir tarpusavyje už teisingumą.
Šiandien tiek Lietuvoje, tiek visoje Urantijoje teisingumo NĖRA, nors šis žodis ir vartojamas net nesuvokiant jo prasmės.
Teisingumas kyla tik iš Rojaus Trejybės, ne iš žmogaus proto vertinimų. Todėl tik ryšyje su Tėvu mes ir galime būti teisingi. Kito kelio tiesiog nėra.
Iš pradžių pagarbinkime Rojaus Trejybę. Kuriems tą dar sunku daryti savais žodžiais, skaitykite mano jums rašomas maldas labai nuoširdžiai, atsivėrusia siela.
----------------------------------------------------------------------------------------
Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, Begaline Dvasia-Motina-Sese, aš garbinu tave, kad tu esi, ir kad sukūrei komosą ir visą kūriniją kosmose, su jos visa gyvybe.
Aš garbinu tave, kad tu mus vedi per savo kūirniją tobulėjimo keliu, kad mes taptume, kasdien, vis geresni, vis daugiau pažįstantys kūriniją, ir patiriantys tave vis giliau.
Aš garbinu tave, kad tavoji meilė ir yra pati galingiausia galia, kurios negali pranokti niekas, išskyrus bet kurios asmenybės laisvą valią, kurią ji yra gavusi iš tavęs, nes tik ji vienintelė gali rinktis tarp meilės ir neapykantos, ir jos pasirinkimo negali pakeisti niekas, net ir tu, nes tuomet subyrėtų visa kūrinija, netekusi laisvos valios aukščiausiojo veikimo, tada ji taptų robotų kūrinija, kurioje tavo buvimas būtų NEBEĮMANOMAS, nes tu esi laisvos valios Šaltinis ir Centras.
Aš garbinu tave, kad tu lieji savo begalinę meilę visiems ir be perstojoe, ir visiems vienodai, ir tik tos meilės dėka atsiranda teisngumo pasireiškimas tau atsivėrusiame tavo sūnuje ar dukroje.
Aš garbinu tave, kad tu mus visus glaudi prie savosios krūtinės ir visus ramini niekada nieko nebijoti, ir tuo pačiu ragini žengti pirmyn į dar didesnės meilės iš tavęs patyrimą ir josios dalinimą visiems be kokio nors išskaičiavimo.
Aš garbinu tave, kad tavoji meilė yra gyva ir ji uždega sielą tokiu nenumaldomu troškimu panašėti į tave vis daugiau ir daugiau.
Aš garbinu tave iš meilės ir laisva valia, gauta iš tavęs.
Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
---------------------------------------------------
Po Rojaus Trejybės pagarbinimo dar pasėdėkite kelias minutes tyloje, tegu jūsų atsivėrusi siela dabar geria Rojaus Trejybės meilės tekėjimą, gyvą tekėjimą palaimos ir ramybės pavidalu, kurį ji ir patiria. O tada pereikite prie prašymų maldos.
------------------------------------------------------------------------------------------
Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, Begaline Dvasia-Motina-Sese, ačiū tau už visus patyrimus, kurie yra sukaupti iki šios akimirkos, ačiū tau už šitą akimirką, kad mes dalyvaujame šioje kolektyvinėje komunijje, nesvarbu, kad fiziniu pavidalu esame už tūkstančių klilometru, bet travoisos dvasios dėka mes esame apjungti į vieną šeimą ir dvasinę vienove.
Šįkart mes meldžiamės už teisingumą, kurio taip stinga mūsų planetoje. Dabar teisngumas yra pamintas ir neegzistuoja, dėl to daugybė žmonių yra įtraukti į nusikaltimus, karus, apgaudinėjimą, įstatymų pažeidinėjimus visame pasaulyje, daugybė mūsų sielos brolių ir sesių yra išnaudojami, prievartaujami, skriaudžiami, jie be perstojo kankinasi tiek šeimose, tiek darbe, tiek tarpusavio ryšiuose, tiek valstybių įvairiose institucijose, tiek tarpvalstybiniuose santykiuose, nes visur teisingumo riba yra pažeidžiama ir dėl to kenčia aplinkui mūsų sielos broliai ir sesės dėl priimamų neteisingų sprendimų tiek savo atžvilgiu, tiek kitų atžvilgiu.
Mes meldžiame, kad teisingumo siekis būtų ne per žmogaus protą, kuris yra tiek ribotas, tiek ir iškreipiantis tikrovę, bet per sielos atsivėrimą tau, KURIS IR ESI TEISINGUMO AMŽINASIS ŠALTINIS IR CENTRAS VISOJE KŪRINIJOJE.
Mes meldžiame, kad siela iš tavęs gertų meilės gyvą tekėjimą, ir tik tavoji ir gyva meilė, pasiekinti GYVAI atsivėrusią tau sielą tampa teisinga tiek savo atžvilgiu, tiek kitų atžvilgiu. Ir tik toks gyvas ryšys su tavimi pradeda keisti aplinką į teisingą ir tesią, į tokią aplinką, KOKIĄ tu ir esi sumanęs žmonijai - tavosios meilės Viešpatiją kiekvienoje sieloje ir Teisingumo pasirišikimą jos santykiuose su kitomis sielomis – sielos broliais ir sesėmis.
Mes meldžiame, kad mūsų sielos broliai ir sesės, kurie šiandien tiek daug kenčia nuo neteisingumo, atvertų savo sielas tau ir pajaustų nusiraminimą net ir neteisingumo aplinkoje, kad jie patys patirtų atsivėrimą tau vis gilesnį ir stipresnį, ir šituo pačiu pademonstruotų ir kities sielos broliams ir sesėms, kad Meilės Teisingumas spindi net ir neteisingumo visuomenėje.
Mes meldžiame vis glaudesnio gyvo ryšio su tavimi mums, kurie jau imame suvokti ir patirti tavo gyvą buvimą savyje, ir kurie vis labiau elgiamės teisngai, kad tomis akimirkomis, kada mūsų ryšys su tavimi susilpnėja ir mes taip pat paminame teisingumą, kad tuoj pat mes kreiptumėmės į tave kuo nuoširdžiau, nes tik šis gyvas ryšys atsivėrusią tau sielą vėl sugrąžina į teisingumo kelią.
Mes meldžiame, kad visa mūsų aplinka siektų TAVOJO TEISINGUMO per gyvą ryšį su tavimi, o ne intelektualių klaidingų samprotavimų ir grupinių interesų įgyvendinimo būdu, nes pastarasis kelias veda tik į tavojo teisingumo iškreipimą ir net visišką paneigimą. O antrojo, arba žmogiškojo ir savanaudiško teisingumo nėra, nes tu suteiki tik TEISINGUMĄ, kurį žmogus priima arba pamina, bet savojo teisingumo jis sukurti negali, nes tokio teisingumo tiesiog neegzistuoja.
Mes meldžiame, kad mūsų aplinka gražėtų meilės ir tiesos darbais teisingumo vardan.
Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
---------------------------------------------------
Po maldos dar pasėdėkite keletą minučių, tegu jūsų atsivėrusi siela dabar geria Tėvo mokymą apie teisingumo įtvirtinimą per gyvą ryšį su Juo.
Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,




Algimantas
2009-08-30 10:31:25



Mielieji, šįkart aš jus kviečiu pasimelsti pirmadienio mūsų kolektyvinės komunijos metu (2009 08 24 – 22 val.) už tai, kad vis daugiau mūsų sielos brolių ir sesių pradėtų patirti savo viduje tokią būseną, kad jie yra ne DIEVO TARNAI, BET TĖVO SŪNŪS IR DUKROS.
Iš pradžių pagarbinkime Rojaus Trejybę. Kuriems dar sunku ją garbinti savais žodžiais ar mintimis, skaitykite mano jums rašomas maldas. Tik skaitykite jas nuoširdžiai, visa savo atverta siela.
---------------
Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, Begaline Dvasia-Motina-Sese, aš garbinu tave, kad tu esi tiesa ir tikrovė, ir kad tu vedi per ją kiekvieną gyvu asmeniniu kiekvieno patyrimu.
Aš garbinu tave, nes tiktai tu augini sielą Meile.
Aš garbinu tave, nes iš tavo TARNO tapau tavo SŪNUMI, IR TĄ PASIKEITIMĄ PAJUTAU SAVO VISU VIDUMI, SAVO SIELA, KURI YRA GYVA, IR ATSIVĖRUSI TAU IŠ MEILĖS, NE IŠ PAREIGOS.
Aš garbinu tave, kad tavo deka matau ir kituose savo sielos broliuose ir sesėse tavo sūnus ir dukras.
Aš garbinu tave, jog tik tavo dėka patiriu tavosios kūrinijos visos šeimos buvimą kosmose.
Aš garbinu tave, kad tik tavoji meile leido man pajausti grožį ir meilę aplinkoje, gamtoje, debesyse, kosmose, ir savo sielos broliuose ir sesėse.
Aš garbinu tave iš meilės ir laisva valia, gauta iš tavęs. Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
---------------
Po Rojaus Trejybės pagarbinimo, pasėdekite tyloje kelias minutes, tegu jūsų siela patiria tikrus savo Rojaus Tėvų meilės virpesius, o tada pereikite prie prašymų maldos.
------------------------------------------------------------------------------------------------
Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, Begaline Dvasia-Motina-Sese, ačiū tau už mano vis labiau ir labiau tau atsiveriančią sielą, už visus patyrimus, kokius esu patyręs iki šiol, ir ką patiriu šitą pačią akimirką, kaip tavo SŪNUS.
Šįkart aš pakviečiau savo sielos brolius ir seses pasimelsti, kad vis daugiau tavo vaikų pajaustų savo atsivėrusiose tau sielose, patirtų, kad jie yra TAVO SŪNŪS IR DUKROS, O NE TAVO TARNAI, nes tik tavo sūnus ar dukra gali jausti meilę, kaip joks tarnas nepajaus meilės savo šeimininkui.
Mes meldžiame, kad vis daugiau mūsų sielos brolių ir sesių pajustų, kokia yra galia ir laisvė kurti gėrį drauge su tavimi būnant tavo SŪNUMI AR DUKRA.
Mes meldžiame, kad nustotų žmonės vieni kitus apgaudinėti, engti, prievartauti, net naikinti vieni kitus, siekdami savo gyvulinio ir pilno baimės ego troškimų patenkinimo. Joks tave mylintis sūnus ar dukra šitaip nedorai ir negarbingai nesielgs mylėdamas tavo kitus sūnus ir dukras.
Mes meldžiame tave, kad atsivėrimas tau kasdiene malda taptų nepakeičiamu poreikiu, ir per ją visi galėtų tau atsiverti ir patirti savo sielos viduje, kad šis gyvas Tėvo ir sūnaus ar dukros ryšys yra tikras ir jį dar daugiau suartinantis, jį dar daugiau pripildantis meilės gyvų virpesių ir toks tavo vaikas pats sau ištars: Aš daugiau nebesu nuodėmingas, aš jaučiu Tėvo meilę savo viduje, aš daugiau niekada nebenoriu sugrįžti į tarno būseną dabar realiai jausdamas, kad esu tavo mylimas sūnus, ir tave myliu kaip sūnus.
Mes meldžiame, kad mūsų sielos broliai ir sesės visuose krarštuose vis atviriau ir drąsiau pažvelgtų į savo aplinką, ir net į visą kūriniją tavuoju meilės žvilgsniu, ir tada apgaulė, išnaudojimas, savanaudiškumas, prievarta, nusikalstamumas, karai, savižudybės, depresija, ir bloga nuotaika nustos kankinti ir kelti BAIMĘ daugumai mūsų sielos brolių ir sesių, nes Tėvo sūnus ar dukra tokių veiksmų nebeatlieka, dėl kurių tamsa ir baimė plistų po visą aplinką. O kada šitos tamsos savybės nustoja veikti, tada ir įsivyrauja Tėvo sūnų ir dukrų viešpatija, kurią JŪS, MYLIMAS TĖVE, AMŽINASIS SŪNAU-MOTINA-BROLI, IR BEGALINE DVASIA-MOTINA-SESE, ir esate sumanę, kad ir mes taptume tokie pat tobuli, koks tobulas esi TU, NES VUISI TAVO SŪNŪS IR DUKROS TOBULĖJA PANAŠĖDAMI Į TAVE. O mūsų pirminis žingsnis šitame tobulėjimo kelyje – atrasti tave savyje ir patirti dvasinį pasikeitimą iš tavo TARNO į tavo SŪNŲ AR DUKRĄ, ir tada dings našlaitiškumo ir apleistumo jausmai ir klaidingi pojūčiai.
MANOJI VALIA, KAD BŪTŲ TAVOJI VALIA. Amen.
---------------------------------------------------------------------
Po maldos dar pasėdėkite ramybės būsenoje, tegu jūsų siela, dabar tokia atsivėrusi, mėgaujasi savo sūnystės ar dukterystės artimu ir gyvu ryšiu su savo Rojaus Tėvais.
Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,


Algimantas
2009-08-23 14:43:58



Mieliejei, kviečiu jus į mūsų kolektyvinę pirmadienio (2009 10 26 – 22 val.) komuniją su Rojaus Trejybe ir tarpusavyje. Šįkart pasimelskime už tuos, kurie serga nepagydomai, kad jie iškeliautų RAMYBĖJE.
Iš pradžių pagarbinkime Rojaus Trejybę.
Kas dar negalite garbinti ir melstis savais žodžiais, skaitykite mano jums rašomas maldas, tik skaitykite jas labai nuoširdžiai, kad pajustumėte savo atsivėrusia siela giluminę žodžių prasmę, net tik jų reikšmes, kurias duoda žodynas.
-----------------
Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, Begaline Dvasia-Motina-Sese, aš garbinu tave, kad tu sukūrei materialią kūriniją, daugybę visatų, o jose daugybę saulių-žvaigždžių, kurios visos turi savo veikimą, turi PRASMĘ VISOJE KŪRINIJOS ŠEIMOJE.
Aš garbinu tave už sukurtą gyvybę, tokią įvairią ir tokią gausią milžiniškame skaičiuje planetų-pasaulių.
Aš garbinu tave, kad tavoji meilė, gyvoji meilė, visą kūriniją taip pat pavertė gyvu visos tavosios šeimos pasireiškimu visumos labui, visų labui, kad tik meilės dėka visa kūrinija yra VALDOMA, PLEČIAMA, IR ŠVIESINAMA.
Aš garbinu tave, kad tavoji kūrinija visur turi nuostabų energijos pasireiškimą, energijos, kuri sukuria naujas planetas, naujus pasaulius, kuriuose taip pat bus kuriama nauja gyvybė, ir ji vystysis ir augs, net ir taip, kaip vystomės mes dabar čia, šitame pasaulyje. Tačiau tu mus ruoši tų naujų, būsimųjų, pasaulių būsimosios gyvybės dvasiniais mokytojais, kad mes patys galėtume iš pradžių pažinti visą tavo DABARTINĖS kūrinijos veikimą ir mokėti panaudoti energiją net ir taip, kaip ją panaudoji tu VISUMOS LABUI IR VISŲ GEROVEI.
Aš garbinu tave, kad tu mus visus, ir kiekveną, vedi link savęs į Rojų ir šituo vedimu atskleidi vis naujus ir naujus kūrinijos pažinimo ir veikimo horizontus, kad jie mūsų negąsdintų, bet priešingai vyliotų jų siekti dar ryžtingiau, atkakliau, ir kantriau.
Aš garbinu tave, kad tu esi meilė, tiesą, gailetingumas, gėris ir grožis, ir mus mokai šituos pačius dvasinius vaisius vesti kasdien.
Aš garbinu tave iš meilės ir laisva valia, gauta iš tavęs. Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
-----------------
Po Rojaus Trejybės pagarbinimo dar pasėdėktie kelias minutes ramybės būsenoje ir gerkite Rojaus Trejybės Asmenų GYVĄJĄ MEILĘ, o tada pereikite prie prašymų maldos.
----------------
Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, Begaline Dvasia-Motina-Sese, ačiū tau už visus patyrimus, ką patyriau iki šios akimirkos, ir ką patiriu šitą pačią akimirką, nes būtent dėl šitų patyrimų ir esu dabar toks, kad meldžiu tave ramybės ir tikėjimo tiems mūsų sielos broliams ir sesėms, kurie serga napagydomomis ligomis, ir kurie netrukus turės iškeliauti į aukštesnį savo tolimesnio vystymosi lygmenį.
Aš meldžiu, drauge su savo sielos broliais ir sesėmis, kad tie mūsų sielos broliai ir sesės, kurie dabar atsidūrė tokio jiems sunkioje padėtyje, kada jų protes pilnas baimės, nežinios, kada jie neturi ramybės ir puola net į paniką, kas taip pat dar labiau gąsdina ir aplinkinius, matančius tokią jų agoniją, kad pajaustų jie mūsų meilės jiems siunčiamus gyvus virpesius iš išorės, net ir taip, kaip tavo meilės virpesiai juos ramina ir stiprina iš vidaus, tik jie jų nejunta dėl savo sielos uždarumo tiems gyviems meilės virpesiams, ir dėl to jie yra patekę į tokią jiems atrodančią beviltišką padėtį.
Aš meldžiu, kad šitie mūsų sielos broliai ir sesės patikėtų, jog šitas pasaulis nėra vienintelis pasaulis jų kelyje pas tave Rojuje, kad išėjimas iš šito kūno nėra pabaiga, nėra išnykimas į nežinomybę, kad jie pajustų vidinį nusirminimą, jog tikrai tu esi realus Tėvas, esi gyvas, ir esi jų viduje, ir NĖ VIENO, nė vieno, nepalieki niekada apliesto ar atstumo, kad jie patirtų savyje gyvybės, aukštesnės gyvybės, TOVOSIOS, mylimas Tėve, ir tuo pačiu ir Rojaus Trejybės, dvasios nuraminimą iš vidaus, kad jie yra laukiami po prisikėlimo net labiau negu mylintys žemiškieji tėvai laukia savo pirmojo kūdikio gimimo materialiu pavidalu šitame pasaulyje.
Aš meldžiu, kad gydytojai pajaustų TAVO GYVĄ buvima savo viduje ir jie patys aiškintų tokiems savo sielos broliams ir seėms, kurie dabar yra tokioje sunkioje padėtyje, kad šis kelias į amžinybę yra tikras, realus, ir amžinas, ir materialaus kūno pakeitimas po prisikėlimo yra neišvengiamas ir būtinas, nes tolimesnis kelias veda daug aukštesniu sąmonės ir meilės lygiu, kur materialus kūnas yra perdaug grubus ir jau nebereikalingas, nes yra parengiamas naujas ir nesergantis sielos kūnas, o dar toliau pažengus dvasinio vystymosi keliu – ir amžinosios dvasios kūnas.
Aš meldžiu, kad mes visiems, ypač mažiems vaikams, tą aiškintume, kad jie kuo jaunesni būdami sužinotų apie REALŲ, NE ILIUZINĮ GYVENIMĄ KŪRINIJOJE DRAUGE SU TAVIMI, TAVYJE, IR ATRANDUS TAVE SAVYJE, IR AIŠKINTUME JIEMS PATEKIMO Į AMŽINYBĘ KAINĄ.
Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
---------------
Po maldos dar pasilikite kelias minutes ramybės būsenoje, tegu jūsų siela klausosi Rojaus Trejybės Asmenų jai suteikiamų mokymų apie gyvenimą kituose ir aukštesniuose pasauliuose ir kaip mes galime padėti tiems mūsų sieios broliams ir sesėms, kurie serga nepagydomai, kad jie nusiramintų ir patikėtų REALIA Amžinybe ir PRIEINAMA JIEMS PATIEMS.
Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,


Algimantas
2009-10-25 13:42:01



Mielieji, kviečiu jus į mūsų kolektyvinę pirmadienio maldą (2009 08 17 -22val.). Nesvarbu kur jus šitoji valanda pasitiktų, Amerikoje, Europoje, Azijoje, Afrikoje, Lietuvoje, jūs savo sielos atsivėrimu Tėvui vis tiek esate sujungiami vieni su kitais Tėvo dvasios – Minties Derintojo – dėka tarsi būtumėte visiškai šalia savo fiziniu pavidalu.
Šįkart mes pasimelsime už politinę išmintį, kurios trūksta dabartiniams pasaulio vadovams, dėl to šiandien kariniai konfliktai, genocidas, kariniai persversmai, politinių priešininkų naikinimas yra kasdieniai dalykai, į kuriuos niekas nekreipia dėmesio.
Ir dar mažiau į juos kreips dėmesį ateityje, jeigu politikų sielos bus tokios apkerpėjusios, kokios yra dabar.
Būtent dėl to mes turime melstis ir siųsti jiems savo meilės virpesius, kad atitirpdytume jų sielų gyvybingumą jų pačių viduje.
Iš pradžių pagarbinkime Rojaus Trejybės visus tris asmenis – Tėvą, Amžinąjį Sūnų-Kūrinijos Motiną-Kūrinijos Brolį, ir Begalinę Dvasią-Kūrinijos Motiną-Kūrinijos Sesę.
Jeigu kam sunku juos garbinti ir melstis savais žodžiais, tuomet perskaitykite mano jums nuolat rašomas maldas. Tik skaitykite savo atsivėrusia siela, ne vien mechaniškai akimis matydami žodžius.
Leiskite savo sielai ir širdžiai pajausti šitų žodžių giluminę prasmę.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
Mylimas Tėve, Mylimas Amžinasis Sūnau-Kūrinijos Motina-Kūrinijos Broli, mylima Begaline Dvasia-Kūrinijos Motina-Kūrinijos Sese, aš garbinu tave, nes pati siela šaukiasi tokio garbinimo iš savosios gelmės, nes tik šitokio garbinimo metu ji ir patiria, kokia nuostabi yra tavosios meilės banga, užliejanti visą atsivėrusią mano sielą ir skandinanti ją iš meilės.
Aš garbinu tave, kad tik tavosios meilės dėka visur egzistuoja grožis ir gėris, sukurti meilės gyvos energijos, kuri yra kiekvienoje sieloje ir kiekviena siela ima patirti šitą meilės galią, kada tik ji atsiveria ir ima bendrauti su tavimi, mylimas Tėve.
Aš garbinu tave, kad visa kūrinija mano sielai atrodo tokia kupina meilės, tokia draugiška ir gailestinga, tarnaujanti ir šviesi, kad ir mano siela trokšta nesuteršti tavosios kūrinijos tyrumo ir šlovės ir netgi prisidėti savo tarnyste prie jos dvasinimo ir stiprinimo net ir taip, kaip jai yra numatyta tavo evoliuciniame sielos ir dvasios tobulinimo plane, kuris numatytas visai ateities amžinybei.
Aš garbinu tave, kad tavoji meilės energija sielą tiek paveikia savo gyvais meilės energijos virpesiais, kad ji pati ima spinduliuoti tokius pačius meilės virpesius kitoms sieloms ir dvasioms, ir visai kūrinijai, net ir taip, kaip ji pati, per gyvą ryšį ir bendravimą su tavimi, prisigeria jų ir trokšta dalintis jais su visais.
Aš garbinu tave, nes šitas gyvas dvasinis garbinimo ryšys su tavimi sielą stiprina ir glaudina jos ryšį su tavimi, būtent dėl to pati siela ir jaučia vidinį traukimą garbinti tave ne iš pareigos, kad taip jai kažkas sako, jog garbinti tave ji turi, bet ji pati jaučia savo viduje nuostabų ir nenumaldomą ir net augantį potraukį atsiverti tau tokiame garbinimo dvasiniame ir gyvame ryšyje ir laisva valia, gauta iš tavęs, mylimas Tėve.
Manoji valia, kad būtų tavoji valia.Amen.
--------------------------------------------------
Po garbinimo dar pasėdėkite keletą minučių tyloje, tegu jūsų atsivėrusi siela geria Tėvo meilės nektaro saldumą ir pati pajunta, kad jis yra gyvas gėrimas, nors ir pasiekia ją dvasiniais meilės virpesiais. O tada pereikite prie prašymų maldos.
--------------------------------------------------------------------------------
Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Visuotine Motina-Visuotini Broli, Begaline Dvasia-Visuotine Motina-Visuotine Sese, ačiū tau, kad tavo meilė ir dvasinis vedimas yra toks gyvas ir stiprus mano atsivėrusiai sielai, kad ji iš vidaus, iš savo atsivėrusio tau vidaus pajunta meilės traukos jėgą burtis į tokią dvasinę kolektyvinę maldą ir prašyti dvasinio nušvitimo mūsų pasaulio dvasinį nuosmukį patiriantiems politiniams vadovams.
Šitas nušvitimas neateina be asmeninių pastangų, o kai kuriems iš mūsų ir didžiulių fizinių sukrėtimų ir kančių.
Dėl to mūsų malda tik suminkština tą neapsakomai standžiai suveržiantį politkų ir pasaulio valstybių vadovų sielas neapsakomai savanaudišku savo interesų tenkinimo juos kankinančiu ir bauginančiu gyvenimo sprendimų ratu, kuris juos gramzdina dar į gilesnį savanaudiškumo ir baimės liūną ir traukia kaip pelkė fizinį kūną, priimti naujus srpendimus, kurie dar klaidingesni ir savanaudiškesni. Tą rodo ir Gruzijos bei Rusijos politinių vadovų savanaudiški žaidimai ir lengva ranka nubraukiami žmnių gyvenimai, kada jie žūsta nuo kulkų ir bombų.
Mes meldžiame šitų valstybių vadovams pajusti savo atsivėrusių sielų viduje, kad jų ikišioliniai sprendimai buvo vien tik jų gyvulinio ir savanaudiško ego siekiais grindžiami tamsos sprendimai, kaip ir Amerikos ar Lietuvos, Lenkijos ar Ukrainos, Kazachstano ar Latvijos, Estijos ar bet kurios kitos valstybės, Afrikos ar Azijos valstybės,. Kinijos ar Japonijos, Korėjos ar Vietnamo, Birmos ar Tibeto, visų šitų politinių darinių, pavadintų laikinai savarankiškomis valstybėmis, vadovai siekia savanaudiškų ambicijų tenkinimo ir nedorų tikslų prisidengdami tautų laisvės šūkiais, ir visiškai nustumdami į šalį TĖVĄ, kuris yra JŲ VIDUJE, KIEKVIENO VIDUJE, net ir to, kurį jie NAIKINA SAVO DUODAMAIS KAREIVIAMS ĮSAKYMAIS NUŽUDYTI KITĄ SAVO SIELOS BROLĮ, KURIS TAIP PAT TURI TOKIĄ PAČIĄ TEISĘ Į LAISVĘ.
Dėl to aš meldžiu, kad pasaulio valstybių politkai atgaivintų savo sielos gyvastį ir patirtų savo atgaivinta siela, kad jie veda pasaulį į sunaikinimą, į sielos brolių skirstymą į savus ir priešus, į didvyrius ir išdavikus, kai visa kūrinija yra viena, o joje Urantja yra tik mažytis aguonos grudelis, o jame vyskta arši savanaudžių politikų kova ir kūrinijos kitų sielos brolių, lygiai tokių pačių Tėvo vaikų žudynės.
Aš meldžiu, kad mūsų meilės virpesiai, kurie yra realūs ir tikrai veikia ir politinius lyderius, tik ne tiek, kad jie praregėtų, bet tiek, kad jie stabdytų juos dar nuo žiauresnių žudynių, ir skaidrintų Urantijos žemus ir savanaudiškus virpesius, kuriuos nuolat skleidžia, ir net miego metu, savanaudiški pasaulio valstybių vadovai, meldžiu, kad mūsų aukšti ir kupini Tėvo, Amžinojo Sūnaus, ir Begalinės Dvasios meilės virpesiai, siunčiami ir šitos maldos metu, ir visą laiką, mums palaikant dvasinį ir gyvą ryšį su Tėvu, esančiu mūsų viduje, silpnintų savanaudiškų žmonių skeidžiamų žemų virpesių lauką, ir tuo pačiu palengvintų kitiems žmonėms patirti melės aukštus virpesius, ateinančius ir mus pasiekiančius realiai iš Tėvo.
Ir mūsų siunčiami meilės virpesiai pasaulio valstybių vadovams ir šitos maldos metu veikia visą aplinka taip, kad aplinka taip pat mikšėja, nors ir ne tiek, kiek siela trokšta, kad ji minkštėtų ir šviesėtų.
Aš meldžiu,, kad mūsų meilės virpesiai, kurie pasiekia visus kūrinijos kampelius, tuo labiau apima visą Urantiją, lygiai taip pabelstų ir į dabartinių politinių aklų vadovų sielas ir žadintų jas iš vidaus, ir kad mūsų meilės virpesių pasireiškimai gėrio darbais jų aplinkoje, padėtų jiems pamatyti gėrio vaisius, o ne vien tik jausti baimę ir pasimetimą savo viduje, nežinant ką daryti toliau, kur sukti, ko griebtis, nes kiekvienas jų naujas savanaudiškas sprendimas ir žingsnis sukuria dar daugiau problemų, kaip supainiotų siūlų kamuolyje.
Manoji vala, kad būtų tavoji valia. Amen.
-----------------------------------------------
Po maldos, dar pasėdėkite kelias minutes tyloje, tegu jūsų atsivėrusi Tėvui siela geria Tėvo suteikiamus meilės ir šviesos virpesius, kurie pasiekę jūsų sąmonės lygį pavirs jūsų šviesiomis ir kupinomis meilės mintimis ir gėrio darbais visų labui.
Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,

Algimantas
2009-08-17 13:17:12



Mielieji, paprastai aš maldas stengiuosi parašyti ketvirtadieniais, o šįkart iki pat dabar – sekmadienio dar neparašiau, ir šiandien net neatsidariau mūsų Forumo, todėl net neperskaičiau šito Vitos prašymo:
“Algimantai, noreciau pasiulyti pirmadienio maldoje pasimelsti kartu uz benamius norincius pakilti, ieskancius iseities is savo situacijos.
Vita
2009-08-09 15:48”
Tačiau Vita man dar ir paskambino ir pasakė, kad nusiuintė tokį prašymą. Aš jai ir pasakiau, jog ko gero Tėvo valia tokia ir yra, kad būtų mūsų malda už benamius, siekiančius pakilti, nes nežinau net KODĖL maldų šiam pirmadieniui nebuvau dar parašęs. O Vita man paskambino, nes ir jai galbūt buvo Tėvo impulsas tą padaryti, nes kaip gi kitaip man perduoti šį prašymą, kai Forumo dar neskaičiau, o maldas būčiau pateikęs irgi dar neatsidaręs Forumo.
Ačiū Tėvui ir Vitai už šitaip puikiai sureguliuotą mūsų pabendravimą. Todėl dabar ir paskirkime šitas maldas, kaip Vita paprašė – už benamius, norinčius pakilti.”
Garbinkite Rojaus Trejybę ir melskitės savais žodžiais, o kuriems tai daryti dar neįprasta ir sunku, tuomet skaitykite šitas maldas, tik skaitykite atsivėrusia siela, o ne tik žmogiškuoju protu, kuris kaupia vien tik žodžių reikšmes.
---------------------------------------------------------------------
Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, Begaline Dvasia-Motina-Sese, aš garbinu tave, kad tu vedi kiekvieną savo sūnų ir dukrą į šviesą savo gyvosios meilės gyvais ir patiriamais, atsivėrusioje tau sieloje, virpesiais.
Aš garbinu tave, kad tavoji gyva meile leidžia sielai tapti savimi, kada ji pajunta tavo vedimą iš vidaus ir jam atsiduoda.
Aš garbinu tave, kad tu, ir tik tu keli sielą į laisvą skrydį, kad ji darytų be perstojo gėrio darbus ir nepavargtų, nes ji remiasi į TAVE, kuris ir esi tas amžiansis Gėrio Šaltinis, girdantis JUO kiekvieną sielą, kada tik šį atsiveria tau.
Aš garbinu tave, kad siela pati troikšte trokšta tokio gyvo artumo su tavimi, net SUSILIEJIMO, kad niekas nepajėgtų perskirti, ir tada ji pajunta, kaip vis drąsiau ir ryžtingiau pradeda pulsuoti tavuoju ritmu kasdieniuose darbuose.
Aš garbinu tave, kad tu vedi mus, kiekvieną, ir šitame vedime Tu vis labiau atsiveri kiekvienam iš mūsų, kad mes labiau pasitikėtume tavo vedimu ir jam ne tik nesipriešintume, bet net ir atsiduotume visiškai.
Aš garbinu tave, kqd tavoji meilė neturi ribų nei vietos, nei laiko atžvilgiu ir tu savo meilės negali sutalpinti į laiko ir vietos ribas, ir tik tau atsivėrusi siela taip pat išdrįsta daryti gerus darbus nebekreipdama dėmesio nei į laiką, nei į vietą, nors dar tebebūdama materialiame apvalkale ir nukreipdama savo darbus savo sielos broliams ir sesėms taip pat materialiame kūne, bet visą laiką išlikdama atasidavusi TAU DVASIOJE IŠ MEILĖS IR LAISVA VALIA.
Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
Po Rojaus Trejybės pagarbinimo dar pasėdėkite kelias ninutes tyloje, tegu jūsų dabar tokia atsivėrusi siela, geria Tėvo meilės nektarą, jos gyvus virpesius, o tada pereikite prie prašymų maldos.
--------------------
Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, Begaline Dvasia-Motina-Sese, ačiū tau už mūsų vis gilėjantį atsivėrimą tau ir naujus patyrimus su TAVIMI, tarp mūsų sielos brolių ir sesių. Tegu ir šitos nuostabios mūsų kolektyvinės komunijos su tavimi ir tarpusavyje gyvos akimirkos taip pat prisideda prie mūsų sielų naujų patyrimų su tavimi, kad mes dar geriau pažintume tave, ir tuo pažinimu praturtėję, pasidalintume juo su savo sielos broliais ir sesėmis.
Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, Begaline Dvasia-Motina-Sese, šįkart mes visi, ir dvasios, ir Tarpinės Būtybės, ir mes, mirtingieji, meldžiamės už tuos mūsų sielos brolius ir seses, kurie, dėl įvairių asmeninio gyvenimo aplinkybių, atsidūrė gatvėje, atsidūrė, kai kurie, dėl kitų mūsų sielos brolių ir sesių net nedorų veiksmų prieš juos, tačiau visa valstybės sistema juos ignoruoja, tarsi jų NĖRA, neištiesia rankos, sakydama, kad neturi lėšų, neturi pinigų, nors jų yra pakankamai švaistyti fejerverkams ir jūros šventėms.
Todėl mes meldžiame tave, kad tik tavo meilės ir šviesos dėka PAJAUSTŲ, savo ŠIRDYJE, esantį nuskriaustą mūsų pačių valstybės benamį, kuris nori atsitiesti ir keltis iš tokios padėties, kuris trokšta nešti gėrį ie dalinti tavo meilę, o valdininakai šito ne tik nejaučia, bet ir jausti NENORI, NES JAUCIA TIK SAVE..
Aš meldžiu, kad mūsų atsivėrusios TAU sielos meilės virpesisus nukreiptų mūsų sielos broliams ir sesėms, kurie šiandien yra be pastogės, be švarių drabužių, be ramybės, be teisių į žmogiškumą, kurį, kol kas, pamina valdininkai, nematydami savo siela regėjimu, atsivėrusia siela, nes niekas jų šitokio matymo nemokė – nei tėvai, nei mokytojai, nei kunigai - kad tai jų sielos broliai ir sesės, TAVO VAIKAI, šitaip egzistuoja KASDIEN, KASNAKT, SAVAITĖMIS, MĖNESIAIS, METŲ METAIS.
AŠ MELDŽIU, KAD TAVOJI VALIA, GRINDŽIAMA MEILE, TAPTŲ IR JŲ VALIA.
Aš meldžiu, kad mūsų meilės lavina, kokia ji sklinda iš mūsų, suvirpintų mūsų valdininkus, ir jie patys patirtų savo viduje, jog KAŽKAS VYKSTA JŲ SĄMONĖJE, KAD JIE IMA JAUSTI GAILESTINGUMĄ ŠITIEMS ATSTUMTIESIEMS, KURIŲ VIS DAUGĖJA, IR DAR DAUGĖS, JEIGU SIELA TAIP IR LIKS NEPABUDUSI.
Aš meldžiu kad šitie jų sielos GAUNAMI IŠ TAVĘS IMPULSAI, jiems patiems dar nesuprantami ir nesuvokiami impulsai, stiprėtų jų viduje vos tik jie pamato tokį bejėgį ir nuskriaustą VISOS VISUOMENĖS TOKĮ SIELOS BROLĮ AR SESĘ.
Aš meldžiu, kad mes patys stiprintume gyvą ryšį su tavimi, kad atsremtume į tavo vedimą vis tvirčiau, kad nebijotume užkalbinti benamį ir sustiprinti jį, sustiprinti padrąsinančiu žodžiu, ir MALDA. Jeigu kitokių priemonių neturime, tai pasinaudokime TĖVO MEILE IR PAGALBA, ir pamokykime benamį, kad jis pats pradėtų suvokti, kad TĖVAS VUSADA YRA SU JUO IR NET JO VIDUJE, KAD NIEKADA JO NEAPLEIDŽIA, BET STIPRINA IR MYLI NEPALIAUJAMAI, IR NET VEDA IŠ TOKIOS PADĖTIES, KAD TIK PAJUSTŲ TĖVO VEDIMĄ SACO VIDUJE IR JAM ATSIDUOTŲ.
Aš meldžiu, kad ir benamį mes pamokytume, kaip jam gyvai bendrauti su Tėvu, kad jis pats visada palaikytų su Tėvu gyvą ryšį Jam išsisakydamas ir tuo išliedamas savo skausmą ir atiduodmas savo naštą TĖVUI, ir prašytų iš TĖVO IŠMINTIES IR SUSTIPRINIMO, KAIP JAM KILTI IŠ TOKIOS PADĖTIES, KILTI Į ŠVIESĄ, KAD JIS TIKRAI BŪTŲ TĖVO SŪNUS AR DUKRA, IR ŠITUO NET STIPRINDAMAS IR KITUS, TOKIUS PAT KAIP JIS BENAMIUS KADA JŲ PROTAS PATIRIA TIEK DAUG KANČIŲ IR BAIMĖS, IR, PALAIPSNIUI, NUSTOJA VEIKTI TAIP, KAIP SUMANYTAS TAVO, KAD BŪTŲ AKTYVUS IR JAUČIANTIS TAVO PALAIMĄ VISUR IR VISADA IR DALINANTIS TAVO MEILĘ IR ŠVIESĄ KITIEMS SAVO SIELOS BROLIAMS IR SESĖMS.
Aš meldžiu, kad vis daugiau ir daugiau benamių išgirstų Tėvą savyje ir pajaustų, kad jie yra nepaleisti, kad jie yra Tėvo sūnūs ir dukros, kuriems šitoji našta bus Tėvo nuimta, kada tik jie atsivers Tėvui ir atsirems į JĮ.
Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
----------------------------------------------------
Po maldos dar pasėdėkite ramybės būsenoje keletą minuičių. Tegu jūsų atsivėrusi siela dabar klausosi jai suteikiamų Tėvo mokymų, kaip sustiprinti benamius, kad jų būsena pasikeistų, kad jie atsiremtų į Tėvą, ir tada jie išsivaduos iš tokioos apverktinos savo padėties,
Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,


Algimantas
2009-08-09 21:53:55



Algimantai, noreciau pasiulyti pirmadienio maldoje pasimelsti kartu uz benamius norincius pakilti, ieskancius iseities is savo situacijos.

Vita
2009-08-09 15:48:00



Mielieji, kviečiu jus į mūsų kolektyvinę komuniją su Rojaus Trejybe ir tarpusavyje su kūrinijos šeima pirmadienį (2009 08 03 – 22 val.) už žmonių prablaivėjimą, nes jie vis labiau ir labiau pasiduoda alkoholio įsiviešpatavimui jų viduje, ir vis jaunesniame amžiuje, net vaiko amžiuje. O tai tikra katastrofa visuomenei, nes ji išsigimsta, o tada dar mažiau jos nariai suvokia savo atsidavimo alkoholiui pasekmes kitoms kartoms, kurios palaipsniui tampa net NIHILISTĖMIS TĖVO MEILEI IR TIESAI.
Iš pradžių pagarbinkime Rojaus Trejybę – Tėvą, Amžinąjį Sūnų-Motiną-Brolį, ir Begalinę Dvasią-Motiną-Sesę.
Garbinkime savais žodžiais, mintimis, o kurie dar šito daryti nedrįstate, skaitykite mano jums nuolat rašomas maldas, tik skaitykite jas labai nuoširdžiai, suprasdami žodžių ne tik reikšmes, bet ir PRASMES. O tai skirtingi dalykai – reikšmes supranta intelektas, o prasmes pajunta atsivėrusi siela-širdis.
----------------------------------------------
Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, Begaline Dvasia-Motina-Sese, aš garbinu tave, kad tu augini žalią žolę ir pripildai vandenyną tokia gausa vandens, savo spalvą keičiančio priklausomai nuo gelmės ir šviesos patekimo į jį.
Aš garbinu tave, kad tavoji šviesa pranoksta net pačios tamsiausios nakties tirštą ir nepermatomą juodą tamsą, nes tavoji šviesa yra jaučiama sielos ir dvasios atsivėrimo akimirką viduje.
Aš garbinu tave, kad tu taip puoselėji gyvybės įvairovę visoje kūrinijoje, ir kas akimirką rūpiniesi, kad ji vis gražėtų ir vystytųsi vien tik šviesėjimo kryptimi, net ir tamsių dėmių išnykimo kaina, dėl to vis atsiranda naujos ir naujos gyvybės rūšys, kurios pakeičia išnykstančias, kaip tas, kurios savo pakopą evoliucijai jau sudėvėjo ir ateina laikas ją pakeisti aukštesne, kurios laukia tokia pati lemtis. Ir tik žmogui tu suteikei savo paties dvasią – Minties Derintoją – kad jis niekada kaip asmenybė neišnyktų, bet pasietų tave amžinosios ir ištobulėjusios dvasios pavidalu ant Rojaus krantų įžengęs į amžinybę ir pakilęs virš laiko.
Aš garbinu tave, kad tu suvieniji visą įvairiarūšę ir įvairiapusę gyvybę savo milžiniškoje kūrinijos šeimoje, kur kiekvienos asmenybės dvasinio išsivystymo lygis labai siejasi su tos asmenybės palaikomais ryšiais ir su ją supančia gyva aplinka, ir atitinkančia tos asmenybės poreikius.
Aš garbinu tave, kad tu, ir tik tu savo meile apgaubi tokios nesuskaičiuojamos gyvybės gausos kiekvieną, net ir pačią menkiausią rūšį, ir ją saugai ir puoselėji, padėdamas jai atlikti savo užuotį, numatytą tavo kūrinijos evoliucijos plane.
Aš garbinu tave iš meilės ir laisva valia, gauta iš Tavęs. Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
---------------
Po garbinimo maldos pasėdėkite tyloje keletą minučių, nes dabar jūsų siela yra ypač atsivėrusi, tad tegu jūsų siela ir geria Roajus Trejybės meilę visu savo atsivėrimu, o tada pereikite prie prašymų maldos.
-------------------------------------
Mylimaas Tėve, Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, Begaline Dvasia-Motina-Sese, ačiū tau už vis labiau atsiveriančią mano sielą, ačiū už visus patyrimus, ačiū už tavo vedimą, kuris vis tvirčiau juntamas mano atsivėrusios tau sielos, ačiū tau už tavo gyvą buvimą manyje. Aš meldžiu, šįkart, su savo sielos broliais ir sesėmis, ir su dvasiomis, visomis dvasiomis, kurios prisijungia prie šios mūsų kolektyvinės komunijos, kad mūsų VISŲ meilės virpesiai, kurie mus pasiekia iš tavęs, pasiekia kiekvieną atsivėrusią sielą, IR DVASIĄ, ir tampa nuspalvinti kiekvieno asmeniniu patyrimu, pasiektų vis daugiau ir daugiau mūsų sielos brolių ir sesių, kurie gyvena vien tik savo gyvulinio proto suformuota sąmone ir kurioje viešptatauja vien žemo dažnio virpesiai, gyvi energetiniai žemo dažnio virpesiai, kurie ir skatina juos ieškoti išeities iš aplinkos, kuri jiems yra negailestinga, pilna savanaudiškumo, prievartos, pašaipos, paniekos, madų demonstravimo, baimės, kad tik neatsilikti nuo kitų, kad tik nebūti žemesniam negu savo amžiaus kiti sielos broliai ir sesės, o dar geriau juos pralenkti, ir tokioje įtampoje gyvulinis protas negali ilgai ištverti, todėl jis arba suserga, arba griebiasi narkotizuojančių smegenis, vadinamųjų raminančių vaistų, o dažniausia ir lengviausiai suranda nusiraminimą alkoholyje.
Aš meldžiu ir siunčiu savo atsivėrusios tau sielos virpesius visiems savo sielos broliams ir sesėms, kurie šitą pačią akimirką nebegali ištverti tokios įtampos ir vis giliau ir dažniau tampa tiesiogine prasme alkoholio vergu, ir vis ankstesniame amžiuje, nes įtampos neišlaiko ypač jauni.
Aš meldžiu, kad tokia jaunimą žudanti rykštė – alkoholis – pradėtų trauktis iš nušvitusių mūsų sielos brolių ir sesių aplinkos, nes kiekvienas jo lašas turi poveikį visai visuomenei.
Aš meldžiu, kad jaunimas atsigręžtų į tave, atrastų tave, mylimas Tėve, savo viduje, o tada tu, ir tik tu, nuraminsi jų sielą ir be jokių alkoholio sukeliamų pagirių ir savigraužos, nes tik tu suteiki palaimą ir saugai šeimą, tik tu globoji ir puoselėji meilę ir darną tiek šeimoje, tiek ir visuomenėje, tik tu išsaugai bendrus saitus su visuma, su visa kūrinja, kada nušvinta tavimi tavo vaikas, nors jau ir pats turintis savo vaikų, savo sielos brolių ir sesių, kaip žemiškasis tėvas ar motina. Ir tik tada toks nušvitęs tavo vaikas, mūsų sielos brolis ar sesė pajunta, visa savo atsivėrusia siela, kiek jis daug save skriaudė, kai galėjo tiek daug meilės ir šviesos nešti visiems, ir ne tik savo žemiškos šeimos nariams, kuriuos taip pat baugino ir skaudino, o tuo pačiu žemino ir jų sielų virpesius, silpnino jų sveikatą, biologine prasme.
Aš meldžiu, kad mūsų sielų, atsivėrusių tau sielų, virpesiai pasiektų visus dabar priklausančius nuo alkoholio, kad jie šitą pačią akimirką pajaustų įtampos palengvėjimą ir jaustų sielos vidinį impulsą, kad jie gali sustoti ir išsivaduoti iš tokios netinkamos tavo sūnui ar dukrai priklausomybės, nors toji priklausomybė gali būti net ir retai, tegu net ir tik per kelias šventes per visus metus, kad jie pajustų savo vidue, kad jų vidus nebenori šitokio šventimo, kur siela miega, o protui nuraminti vartojama ne tavoji gyva meilė, sklindanti gyvais energijos aukšto dažnio virpesiais, bet nešvarus dvasine prasme materialus skystis, vien tik tam, kad tik užslopintų smegenų veiklą.
Nėra tokios kitos gyvybės rūšies visoje kūrinijoje, kuri savo gyvenimą paverčia vien tik kenkimu tiek sau, tiek kitiems, tiek net visai kūrinijai, koks ŠIANDIEN YRA ŽMOGUS URANTIJOJE.
Aš meldžiu, kad šitoks žmogus ištirptų tavojoje meilėje ir pats taptų tavosios meilės laidininku, apsvaigusiu nuo jos ir niekada nejaučiančiu pagirių.
Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
---------------------------------------------------
Po maldos pasėdėkite tyloje kelias minutes. Tegu jūsų siela klausosi Tėvo mokymo, skirto būtent jai, kaip gi ji gali padėti visuomenei vaduotis iš alkoholio pragaištingos mados.
Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,


Algimantas
2009-08-02 10:07:04



Mielieji, kviečiu jus į mūsų bendrą komunją su Rojaus Trejybe, su visą dvasių ir sielų kūrinijos šeima, o taip pat tarpusavyje.
Šįkart siūlau melstis už visų vaikų sielos atsiverimą, nes jie savo tėvų pavyzdžio nemato, jiems labai sunku atsiverti patiems, kada jų šito daryti nemoko niekas, todėl jie auga našlaičiais.
Padėkime jiems savo malda.
Pirmiausia pagarbinkime Rojaus Trejybę.
Kas dar negalite Rojaus Trejybės garbinti ir melstis savais žodžiais ar mintimis, skaitykite mano jums rašomas maldas, tik skaitykite jas atsivėrusia širdimi-siela, kad suprastumėte, o dar geriau, PAJAUSTUMĖTE maldos žodžių giluminę prasmę.
------------------------------------------------------------------------------------------------
Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, Begaline Dvasia-Motina-Sese, aš garbinu tave, kad tu esi kūrinijos Šaltinis ir Centras, Amžinasis ir Gyvasis ir viskas kyla iš tavęs, kas turi meilės atspalvį ir gėrį.
Aš garbinu tave, kad tu apjuosi savo meilės juosta visą kūrinijos šeimą, ir kiekvieną jos narį asmeniškai, pripildydama visus, tau atsivėrusius, tavo gyvais meilės virpesiais, kad tavo vaikas ir pats pajunta, ir patiria, tavo gyvą buvimą savyje, ir jis pamilsta tavąja meile visus, kaip ir tu, nes susilieja jis su tavimi ir pulsuoja tavo ritmu ir gyvena tavąja meile.
Aš garbinu tave, kad tu, ir tik tu visą kūriniją ugdai ir globoji vien tik savo meilės ir gėrio glebyje laikydam, ir visą laiką nepaliaujamai liedama gyvus meilės virpesius, visą laiką, nė akimirkai nesustodama tu dirbi visų mūsų labui, kad tik mes, savo vidue, irgi atsibustume ir praregėtume, kokia nuostabi yra tavosios meilės gyvoji jėga, ir ji yra mūsų viduje.
Aš garbinu tave, kada mano siela trokšte trokšta giedoti tau šlovės himnus, iš meilės ir laisva valia, nes atsivėrusi tau siela ir pati pajunta, kad jai liete liejasi meilės virpesiai, kurie ją pasiekia iš tavęs, ir jie iš sielos liejasi visiems, ir visiems vienodai, ir sugrįžta, tą pačią akimirką, vėl pas tave, esančią Rojuje, sugrįžta be jokių kliūčių, šitaip mus sujungdami, per tavosios dvasios veikimą kiekviename iš mūsų, mus visus tarpusavyje kaip milžinišką kurinijos šeimą.
Aš garbinu tave, kad tu esi šalia, kad aš esu su tavimi, kad tu esi net mano viduje, kaip ir kiekvieno kito ivduje., ir garbinu tave iš meilės ir laisva valia, gauta iš tavęs.
Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
-----------------------------------------------------
Po Rojauis Trejybės pagarbinimo dar pasėdėkite tyloje, tegu jūsų dabar taip giliai atsivėrusi Rojaus Trejybei siela geria Jos meilės gyvus nektaro virpesius savo viduje, tegu ji mėgaujasi palaimos virpesiais. O tada pereikite prie prašymų maldos.
-------------------------------------------------------------------------------------------
Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, Begaline Dvasia-Motina-Sese, ačiū tau už mano, kaip ir kitų mano sielos brolių ir sesių, vis labiau atsiveriančias sielas, ačiū už visus ikišiolinius patyrimus, ir šios akimirkos patyrimą, kada mes esame susieti į kolektyvinę dvasinę komuniją tarpusavyje ir su tavimi, nors esame savo pavidalu toli viena nuo kito, bet tavosios dvasios dėka, kuri yra kiekviename iš mūsų, mes pajuntame ir dvasinę vienovę ir tarpusavio dvasinį ryšį per atsivėrimą tau.
Ir šįkart aš pakviečiau savo sielos brolius ir seses pasimelsti už visus vaikus, tiek kūdikius, tiek paauglius, net ir už tuos vaikelius, kurie dar nėra išvydę Urantijos pasaulio, kurie dar tebėra motinos įsčiose, kad jie pajaustų mūsų meilės gyvus virpesius, skatinančius juos atrasti tave, mylimas Tėve, savyje.
Jiems, kaip ir visai žmonijai, tai vienintelis kelias iš aklavietės, į kurią yra patekusi žmonija.
Tačiau vaikai niekuo nekalti, kad jie dabar patys yra šitokioje aklavietėje ir tamsoje, kur vyrauja vien tik materialūs svertai šeimoje, mokykoje, bažnyčioje, ir gatvėje. Jie nemato sektinų pavyzdžių ir nežino, kas gi yra meilės ir gėrio šviesa, kada gyvenimas yra skirtas visų labui. Šiandien jie yra našlaičiai, nors turi savo materialius tėvus, kurie taip pat yra dvasiniai našlaičiai ir jų ne tik nesupranta, bet iš viso jų neauklėja kaip tavo šviesos sūnų ar dukrų visos žmonijos, visos kūrinijos labui.
Būtent todėl mūsų malda yra skirta jų pagalbai iš išorės, kad mūsų suvienytos meilės virpesioai vis labiau ir labiau pasiektų juos, dabar tokius pasimetusius ir pasiklydusius, ir vis labiau pasimetančius ir pasiklystančius, nors kai kurie iš jų yra fiziškai jau išsivystę, bet dvasiškai visiškai bejėgiai.
Mes meldžiame, kad jie pajustų mūsų dvasinių gyvų meilės virpesių lietų, kaip tu jiems lieji tą patį meilės lietų iš vidaus, kaip jų serafimai angelai jiems meilę nuolat lieja taip pat, kaip dabar ir mes, iš išorės, kad jie pradėtų jausti, be jokios baimės, kaip rimsta jų vidus, kaip nyksta nerimas ir pyktis, kaip atsiranda meilės pojūtis visiems, ir jie ta permaina didžiuotųs savo viduje, kad jie nušvito, nušvito iš vidaus, ir tai atsispindės jų gėrio darbuose visiems.
Aš meldžiu, kad mes kasdien, melsdamiesi asmeniškai, pasimelstume lygiai taip už visus vaikus, už jų sielos atsivėrimą tau, kad jie patys taptų matomu pavyzdžiu savo tėvams, mokytojams, ir kunigams, kurie šito atsivėrimo nepatyrė, todėl ir jų negali išmokyti nieko daugiau be ritualo, nieko daugiau be dogmų ir paklusimo jų žodžiui.
Aš meldžiu, kad jų siela pajustų LAISVĘ IŠ NEGYVŲ DOGMŲ IR RITUALŲ, TEGU JI ATSIVERIA TAU IR ATRANDA TAVE SAVYJE, O TADA TEGU ŠVIEČIA DRĄSIAI VISIEMS, KADA JIE PATYS KALBĖS TAVĄJA IŠMINTIMI, PRANOKSTANČIA JŲ JAUNĄ AMŽIŲ, KADA JŲ SVEIKATA BUS VISADA TIK NUOSTABI ŠITUO NUSTEBINDAMI NET JŲ PAČIŲ TĖVUS.
Aš meldžiu, kad mūsų ateities kartos taptų vis šviesesnės šitų nušvitusių vaikų dėka, o jų vaikai nuo pat gimimo nebebūtų kaip našlaičiai, turėdami gyvus Tėvus – Trejybę – SAVYJE.
Manojo valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
---------------------------------------------------
Po maldos dar pasėdėkite tyloje kelias minutes, tegu jūsų atsivėrusi siela dabar klausosi Tėvo jai suteikiamų mokymų, kaip ji gali padėti savo kasdiene malda atsiverti Jo mažyliams žmogiškiems vaikeliams.
Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,


Algimantas
2009-07-26 12:22:00



Mielieji, šįkart kviečiu jus į mūsų kolektyvinę pirmadienio (2009 07 20 – 22 val.) komuniją su Rojaus Trejybe, ir tarpusavyje, ir net su visa kūrinijos šeima, už ligonių SIELŲ ATSIVĖRIMĄ, nes būtent jų BAIMĖ VIDUJE BLOKUOJA JŲ PASVEIKIMĄ.
Iš pradžių pagarbinkime Rojaus Trejybę.
Kas dar negalite garbinti savais žodžiais ar mintimis, skaitykite mano jums nuolat rašomas maldas. Tik skaitykite labai nuoširdžiai, suvokdami maldos žodžių prasmės gelmę, o ne tik paviršutines žodžių reikšmes.
----------------------------------------------------
Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, Begaline Dvasia-Motina-Sese, aš garbinu tave, kad tu ESI ir esi VISOJE KŪRINIJOJE, IR VISA KŪRINIJA YRA TAVYJE, NES TU TALPINI SAVYJE BEGALYBĘ, BE TU VIS TIEK PRISIDERINI PRIE PATIES SILPNIAUSIO IR LABIAUSIAI NUO TAVĘS NUTOLUSIO - MIRTINGOJO ŽMOGAUS - KAD NET JAM PADOVANOJI SAVO DALELĘ – TĖVO DVASIĄ – MINTIES DERINTOJĄ IR APGYVENDINI JĄ KIEKVIENO MIRTINGOJO PROTE, KAD TIK MIRTINGASIS PAJAUSTŲ TAVO VEDIMĄ IŠ VIDAUS IR TARSI IŠ MIEGO ATSIBUSTŲ, IR PATIRTŲ TAVO GYVĄ BUVIMĄ SAVYJE, IR TADA DINGTŲ JO BAIMĖ, O JOS VIETĄ UŽIMTŲ ĮSIVIEŠPATAVUSI TAVOJI MEILĖ IR ŠVIESA.
Aš garbinu tave, nes tu, atverdamas kiekvieno iš mūsų sielą, jau net dabar mus laikai AMŽINOSIOMIS DVASIOMIS, IR NET JAU PASIEKUSIOMIS TAVE ROJUJJE, NES TU SAVYJE TALPINI VISĄ AMŽINYBĘ, SUTELKTĄ Į KIEKVIENOS TAVO VAIKŲ AKIMIRKOS GYVĄ RYŠĮ SU TAVIMI. TODĖL tik MUMS tos akimirkos išsitęs į milijardus metų, o tau visa amžinybė yra tavo šitoji dabarties akimirka, nes tavo amžinybės praeitis ir ateitis yra visada tavojoje DABARTIES AKIMIRKOJE, KURIOJE TAVOJI MEILĖ BE PERSTOJO LIEJASI KAIP VANDENYNO BANGOS. IR NESVARBŲ UŽ KELIŲ TŪKSTANČIŲ KILOMETRŲ GALI BŪTI MATERIALŪS MIRTINGIEJI VIENAS NUO KITO, TAČIAU BŪDAMI VANDENYNE JIE YRA TAME PAČIAME VANDENYJE, TUO PAČIU JIE YRA IR TO PATIES TAVOJO MIELĖS VANDENYNO DVASINIAME VANDENYJE.
Aš garbinu tave, nes tik tu mus visus, ir kiekvieną PO VIENĄ, bet visus drauge ir tuo pačiu metu, tu vedi iš vidaus; prie kiekvieno tu prisiderini, ir kiekvienam kalbi ir kiekvieną mokai, taip pat be perstojo; ir mokai tik to, ko tą akimirką tavajam vaikui taip stinga; ir tą darai taip dėmesingai ir su tokia vienintele ir unikalią meile, kad tavo vaikas, susiliejęs su tavimi, negali atsidžiaugti savo atrastu gyvu ryšiu su tavimi; ir dėl to trokšte trokšta tave garbinti, ir garbinti vien tik iš meilės, ir tik laisva valia, gauta iš tavęs.
Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
---------------------------------------------------
Po Rojaus Trrejybės pagarbinimo, dar pasėdėkite tyloje keletą minučių, tegu jūsų dabar tiek atsivėrusi siela, geria Rojaus Trejybės meilės nektarą, tegu ji mėgaujasi šita GYVA PALAIMA, ATITEKANČIA IŠ Rojaus Tėvų..
O tada pereikite prie prašymų maldos.
---------------------------------------------
Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, Begaline Dvasia-Motina-Sese, ačiū tau už mano vis labiau ir giliau atsiveriančią tau sielą,, ačiū, kad ji trokšta dar glaudesnio susiliejimo su TAVIMI, nes tik per šitą gyvą ryšį ji ir patiria tavo meilės gyvus virpesius, ir tada pati trokšta jais gyventi ir visiems skleisti be jokio išskaičiavimo, ir tą daro vis drąsiau ir ryžtingiau.
Ir šitą mūsų komuniją – už ligonių atsivėrimą TAU – MYLIMAS TĖVE - aš pasiūliau dėl TAVO, MYLIMA BEGALINE DVASIA-MOTINA-SESE man suteikto mokymo, kuris man atskleidė milžinišką gelmę ir šviesą, kodėl žmonės taip serga, ir taip sunkiai sveiksta. Pats didžiausias stabdis, pati didžiausia kliūtis pasveikimui tu mane mokei, jog yra sergančiojo sielos brolio ar sesės BAIMĖ, VIDINĖ BAIMĖ, PASĄMONINĖ BAIMĖ.
Todėl šįkart aš meldžiu, su savo sielos broliais ir sesėmis, GYVO RYŠIO SU TAVIMI visiems sergantiems, visiems, kurie jaučia savo viduje nerimą ir baimę, kurie negali pasveikti, ir dėl to baimė dar labiau sustiprėja.
Meldžiu, kad jie labai NUOŠIRDŽIAI PASIKALBĖTŲ SAVO PAČIŲ ŽODŽIAIS, BE JOKIŲ ĮMANTRYBIŲ, BE JOKIŲ POTERIŲ AR TĖVE MŪSŲ, BET SAVO PAČIŲ SKAUSMU IR NERIMU NUSPALVINTAIS IR PASŪDYTAIS SKAUSMO, KANČIOS, IR PATYRIMO TIKRAIS IR RUPIAIS ŽODŽIAIS, KURIE VIENINTELIAI IR YRA GYVO RYŠIO SU TAVIMI, MYLIMAS TĖVE, LAIDININKAI, KAIP IR SAVO PASVEIKIMUI IŠ VISŲ LIGŲ; IŠ BET KOKIOS LIGOS – BET KOKIOS. O, KAD JIE ŠITĄ ŽINOTŲ! O, KAD JIE ŠITUO GYVENTŲ! TAI JIE NE TIK PASVEIKTŲ, BET NIEKADA IR NEBESIRGTŲ, NES GYVENTŲ TAVO GYVŲ IR SVEIKŲ MEILĖS VIRPESIŲ LIETUMI, KURIS NE TIK MAITINA, BET IR VIS LABIAU IR LABIAU TEIKIA PASITIKĖJIMĄ IR TAVIMI IR SAVIMI.
Aš meldžiu, kad mūsų sielos broliai ir sesės, kurie dabar patys yra beviltiškoje padėtyje, nes gydytojai, materialiūs gydytojia, mūsų sielos broliai ir sesės gydytojai, jiems jau yra pasakę, kad medicina yra bejėgė jiems padėti, ir jie iškelia rankas, bet prieš KĄ JIE IŠKELIA RANKAS? – PRIEŠ LIGĄ – VĖŽĮ, AIDS, TUBERKULIOZĘ, AR DIABETĄ? Ir šituo pasakymu jie dar didesnę varo baimę sergančiajam, o tuo pačiu ir dar daugiau sukelia kliūčių pasveikimui.
Aš meldžiu, kad mano sielos broliai ir sesės niekada netikėtų tokais dakatarais, kurie sako, kad reikia iškelti rankas, NIEKADA, nes yra TOKS DAKTARAS, KURIS NIEKADA NEIŠKELIA RANKŲ PRIEŠ LIGĄ, BET KOKIĄ, NES JIS NEŽINO, KAS YRA LIGA – TAI TU ESI TAS DAKTARAS, IR ESI MŪSŲ VIDUJE, KIEKVIENO VIDUJE.
Aš meldžiu, kad mūsų sielos broliai ir sesės, jau praradę viltį ir nuleidę rankas, nes atsiremti nebeturi į ką, atvertų SAVO SIELĄ TAU, IR ATSIDUOTŲ TAVO MEILEI. TU JUOS RAMINI IŠ VIDAUS, VISUS, IR KIEKVIENĄ. IR TADA, NURIMUS BAIMEI, SIELA PAJAUSTŲ TAVO GYVĄ BUVIMĄ VIDUJE, O KIEKVIENA GYVA KŪNO LĄSTELĖ SUREAGUOTŲ Į ŠITĄ PALAIMĄ IR IŠSIVADUOTŲ IŠ IKI TOL, DAUGYBĘ MATŲ, DEŠIMTMEČIŲ, JAUČIAMO IR PATIRIAMO STRESO, ĮTAMPOS, NERIMO, IR BAIMĖS, IR PALAIPSNIUI VĖL ATSISTATYTŲ SVEIKATA, KADA SIELA GERTŲ VIEN TIK TAVO, MYLIMAS TĖVE, MEILĖS GYVĄ VANDENĮ, KURIS NIEKADA NESIBAIGIA, IR VISADA YRA BET KOKIO LIGONIO VIDUJE – GYVAME JO RYŠYJE SU TAVIMI.
Aš meldžiu, kad vis daugiau ir daugiau mūsų sielos brolių ir sesių, atsivėrę TAU ir PASVEIKĘ iš materialių daktarų vadinamų nepagydomų ligų, galėtų liudyti, kad yra GALINGESNIS IR MYLINTIS DAKTARAS, NESAVANAUDIŠKAS DAKTARAS, IR KIEKVIENO VIDUJE YRA JIS GYVAS, IR GYDO VIEN TIK RAMINDAMAS, TIRPDYDAMAS BAIMĘ, NERIMĄ, IR PAVERČIA JĄ MEILE, VISIEMS DALINAMA MEILE, KAD IR PASVEIKĘS LIGONIS PALIUDYTŲ, JOG JIS TAPO TĖVO SŪNUMI AR DUKRA, KAD ŠITĄ MEILĘ TAIP PAT DALINTŲ VISIEMS BE JOKIO IŠSKAIČIAVIMO, BE JOKIOS SAVANAUDIŠKOS NAUDOS SAU, BET VISŲ ŠVIESOS IR ATSIBUDIMO GYVAM RYŠIUI SU TĖVU LABUI.
Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
--------------------------------------------------
Po maldos dar pasėdėkite tyloje, nes jūsų atsivėrusi siela dabar tokia imli Tėvo mokymui apie vidinio nerimo ir baimės pakeitimą MEILE, kad šitaip būtų sunaikintos VISOS LIGOS Urantijoje.
Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,


Algimantas
2009-07-19 16:19:30



Mielieji, šįkart mūsų kolektyvinėje pirmadienio (2009 07 13 – 22val.) dvasinėje komunijoje su Rojaus Trejybe ir tarpusavyje pasimelskime, mūsų sielos sesės prašymu, kad jos žemiškoje šeimoje gimtų vaikelis, kad gimtų su meile, ir su visos kūrinijos TĖVAIS pradėtas, vardan visos kūrinijos šeimos meilės ir šviesos.
Iš pradžių pagarbinkime Rojaus Trejybę.
Kas dar negalite Jos garbinti savais žodžiais ar mintimis, skaitykite mano jums rašomas maldas. Tik būtinai skaitykite atsivėrusia siela-širdimi, kad kiekvienas žodis pasiektų jūsų vidinę gelmę ir pajustumėte šitų žodžių giluminę prasmę, ne tik paviršinę jų reikšmę. Pajuskite juose MANO MEILĘ.
-------------------------------------
Mylimas Tėve, mylimas Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, mylima Begaline Dvasia-Motina-Sese, aš garbinu JUS, bet labai dažnai maldoje į JUS kreipiuosi vienaskaita - TU, nes jūs tiek esate susilieje savo TOBULYBE, kad ir esate tas nuostabusis GYVASIS IR MYLINTIS DIEVAS TRIJUOSE ASMENYSE, bet TOKS Dievas, kuris veikia tobulai vieningai, todėl net ir būdamas trijuose asmenyse mano sielai yra labai suvienytas ir artimas.
Aš garbinu TAVE, kad tavoji, po visą kūriniją paskleista, ir be perstojo skleidžiama, meilė nuramina kiekvieną atsivėrusią TAU sielą ir dvasią, kad ir ši PAMILTŲ TAVĄJA MEILE VISUS, ir šituo pati prsidėtų prie visos kūrinijos šviesinimo, nes tavoji kūrinija vis labiau ir labiau ima tapti ir manoji kūrinija, nes tavoji meilė sulieja mano sielą su tavimi ir su visa kūrinijos šeima.
Aš garbinu tave, kad tik TU esi toji viena vienintelė ir nesibaigianti niekada gyvoji gija, kuri ir MUS visus sujungia į DVASINĘ VIENOVĘ, kada tik mes atsiveriama tau savo siela, savo vidumi, kada tik patys prisipildome tavosios meilės gyvų virpesių juos PATIRDAMIi, tada mes PAJUNTAME, jog esame tavo MYLIMI vaikai, PATIRIAME, kad esame NEBEATSKIRIAMI nuo tavęs, kad ir kas sakytų priešingai, nes atsivėrusi tau siela, ir patyrusi tavo gyvą buvimą savo viduje, niekada nebenori sugrįžti į praeities vienišumo ir tuštumo būseną, kada aplinkui buvo daug šurmulio, bet nebuvo tavęs, nors tu ir tada buvai viduje, tik aš tuo metu gyvenau išorine įvykių gausa ir įvairovę, net nesuvokdamas, kad pilnatvė ir tikrovė prasideda nuo manojo VIDAUS ATVĖRIMO TAU, IR TAVĘS ATRADIMO SAVYJE.
Aš garbinu tave, kad tu suteiki kiekvienai sielai SPARNUS ir oro MEILĖS sroves jose skristi, bet visada palieki sprendimą, ir jo įgyvendinimą – ar išskleisti sielos sparnus ir jais moti – kiekvienam asmeniškai.
Aš garbinu tave, kad tu esi AMŽINASIS MEILĖS IR GYVYBĖS ŠALTINIS IR CENTRAS VISOJE KŪRINIJOJE, ir garbinu tave iš meilės ir laisva valia, gauta iš tavęs.
Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
---------------------------------------------------
Po Rojaus Trejybės pagarbinimo dar pasėdėkite tyloje kelias minutes, tegu jūsų atsivėrusi, dabar ypač atsivėrusi siela, geria gyvus Rojaus Trejybės meilės virpesius, tegu patiria palaimos akimirką su Rojaus Trejybe visa savojo atsivėrimo pilnatve. O tada pereikite prie prašymų maldos.
-------------------------------------
Mylimas Tėve, mylimas Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, mylima Begaline Dvasia-Motina-Sese, ačū tau už visus mūsų patyrimus; ačiū tau, kad mes atsiveriame savo siela tau vis labiau, ir drąsiau; ačiū tau, kad mūsų atsivėrusi siela vis giliau nuramina ir mūų pasąmonę, kurioje yra tiek daug baimės, kuri mums labai trukdo ir pridaro daug problemų, kurias mes imame realiai patirti savo kelyje pas Tave Rojuje.
Šįkar mes meldžiamės mūsų sielos sesės prašymu, kad jos žemiškoje šeimoje gimtų žemiškasis vaikelis, TAVOJI GYVYBĖ, TAVASIS SŪNUS AR DUKRA, jeigu šie žemiškieji tavo vaikai, šitaip jo trokšdami, jį ir išauklės TAVO SŪNUMI AR DUKRA, pajutę TAVO VEDIMĄ IŠ VIDAUS.
Aš meldžiu jiems GILUMINIO DVASINIO ATSIVĖRIMO, kad jų sielos pajustų TAVO GYVĄ BUVIMĄ JŲ PAČIŲ VIDUJE, kad jos atsivėrusios tau, pradėtų savo žodžiais bendrauti su tavimi, kreipdamiesi į TAVE kaip į TĖVĄ, KAIP Į MYLINTĮ TĖVĄ, nes kreiptis į tavė kaip į Rojaus Trejybės tris asmenis jiems dar yra per sunku.
Aš meldžiu, kad jie abu pradėtų DĖKOTI TAU UŽ VISAS kartu tarpusavyje patirtas akimirkas, ir tuo pačiu, kad pradėtų dėkoti ir TAU, už tavo nuostabią išmintį šitas akimirkas jiems suteikus.
Aš meldžiu, kad jų sielos atsivertų palaipsniui tiek, kad jie patys imtų jausti, kaip šitas GYVAS BENDRAVIMAS SU TAVIMI JIEMS IMA TEIKTI PALAIMĄ IR RAMYBĘ, O TUO PAČIU IR DIDESNĮ PASITIKĖJIMĄ TAVIMI.
Aš meldžiu, kad per GYVĄ RYŠĮ SU TAVIMI jie patirtų ir didesnį atsidavimą tau, kaip tavo vaikai, tokštantys skleisti meilę ir gėrį kitiems.
Aš meldžiu, kad savo gyvu atsivėrimu tau, per jų gyvą komuniją su tavimi IŠ VISOS ATSIVĖRUSIOS SIELOS, jie patys paskęstų tavo glėbyje ir pajustų, kaip NURIMSTA JŲ PROTAS, nes siela visa susilieja su tavimi ir ištirpsta tavo meilėje; ir meilės guolis, išklotas TAVO MEILĖS VIRPESIAIS, yra skirtas kurti naują gyvybę su TAVIMI PALAIMOS BŪSENOJE IR GYVAME RYŠYJE SU TAVIMI; ir tik giluminė PASĄMONINĖ BAIMĖ jiems neleidžia susilaukti savo žemiškojo taip trokštamo vaikelio, nes nerimas tik didėja su kiekviena praeinančia diena, ir šitoji BAIMĖ ir yra TOJI KLIŪTIS, kuri jiems neleidžia įgyvendinti savo troškimą.
Aš meldžiu, kad jie savo atsivėrimu patys pajaustų, kaip keičiasi jų vidus, kaip į šituos pokyčius reaguoja kiekviena kūno ląstelė, kuri pati ima stiprėti ir tampa tokia gyvybinga, kad ir tas nuostabus bendras kūdikio, KŪRINIJOS KŪDIKIO, KŪRIMAS DRAUGE SU TAVIMI, MYLIMAS TĖVE, vainikuoja tavosios gyvos meilės gyvą pasireiškimą naujos GYVYBĖS VAISIUMI, SUKURTU SU TAVIMI, TAVYJE, IR JAUČIANT TAVE KIEKVIENAME IŠ DRAUGE SU TAVIMI KURIANČIŲ ŽEMIŠKŲJŲ BŪSIMO KŪDIKIO TĖVŲ.
Aš meldžiu mano sielos broliui ir sesei GYVO KŪRIMO SU TAVIMI VISIŠKAI PASKĘSTANT TAVAJAM GLĖBYJE.
Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
-------------------------------------------------
Po maldos dar pasėdėkite keletą minučių tyloje, tegu jūsų atsivėrusi siela klausosi mokymų, kaip gi kurti TĖVO GYVYBĘ DRAUGE SU JUO. Net jeigu ir neišgirsite šito mokymo sąmonės lygiu, jis vis tiek nusės į jūsų pasąmonę ir niekur nedings, ateis akimirka, kada šio mokymo mintys pasieks ir sąmonės lygį.
Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,


Algimantas
2009-07-12 16:36:02




[Prisijunkite ir parašykite savo komentarą]
Spausdinti
Grįžti atgal