Forumas: temos peržiūra

Spausdinti

Kvietimas bendrai nuoširdžiai Pirmadieninei maldai II. Temos tęsinys

Mielieji, kviečiu jus prisijungti prie mūsų bendros pirmadienio (2007 03 30 - 22 val.) maldos už mūsų, KIEKVIENO IR VISŲ, didesnę išmintį.
Iš pradžių pagarbinkime mūsų visų mylimą Tėvą. Tiems, kuriems dar sunku garbinti Tėvą ir melstis savais žodžiais, galite pasinaudoti mano siūlomomis maldomis, tik svarbu, kad prieš tai jas perskaitytumėte ir suvoktumėte visų žodžių GILUMINĘ, dvasinę, prasmę, o per mūsų bendrą maldą jas skaitytų jūsų nuoširdžiai atsivėrusi siela.
------------------------------------------------------------------------------------
Mylimas Tėve, aš garbinu Tave, kad iš Tavosios meilės išauga žolė ir prasiskleidžia gėlės žiedas.
Mylimas Tėve, aš garbinu Tave, kad Tavoji meilė suvirpina ir mano sielą iš vidaus.
Tėve, aš garbinu Tave, kad Tavosios meilės dėka galiu mylėti ir aš, ir mylėti vis labiau taip, kaip mokai Tu – visus vienodai.
Tėve, aš garbinu Tave, kad vien tik Tavoji meilė sužadina tokius nuostabius virpesius pačioje mano sieloje, kad ji pajunta Tave esantį gyvą, nes būtent Tu esi gyvybės Šaltinis.
Mylimas Tėve, aš garbinu Tave, atsiverdamas Tau, net ir taip, kaip Tu atsiveri kiekvienam asmeniui ir visiems asmenims vienu metu.
Tėve, aš garbinu Tave, kad galiu patirti Tavąją meilę, ir kad trokštu jos vis daugiau ir daugiau, nes šis troškimas yra iš manosios sielos, kuri ir jaučia Tavosios dalelės, Tavosios dvasios, esnačios manyje, perteikiamus meilės virpesius iš Tavęs, ir dėl to trokšta jų vis daugiau ir daugiau.
Tėve, aš garbinu Tave, kad bet kokiomis sąlygomis, net pačiomis kritiškiausiomis, Tu man dovanoji ramybę ir palaimą, kurią aš ir galiu patirti tik būdamas gyvame ir giluminiame ryšyje su Tavimi.
Mylimas Tėve, aš garbinu Tave, iš meilės Tau ir Tavo kūrinijai, kuri vis labiau tampa ir mūsų kūrinija, kai me vis labiau atsiveriame Tau.
Tėve, aš garbinu Tave laisva valia, kurią Tu dovanoji kiekvienai kūrinijos šeimos asmenybei, ir kurią aš pašvenčiau Tavosios valios vykdymui.
Manoji valia, kad būtų Tavoji vallia. Amen.
----------------------------------------------------
Po maldos dar šiek tiek patylėkite, tegu siela dar labiau panyra į Tėvo meilės virpesius, tegu ji džiaugiasi palaima, patiriama savyje. O tada pereikite prie prašymų maldos už mūsų išmintį.
----------------
Sūnau Kūrėjau, kurį dauguma žino tik kaip Jėzų iš Nazareto, Motina Dvasia, kurią dauguma žino tik kaip Šventąją Dvasią, Visuotini Tėve,
ačiū Tau, kad pakvietei mūsų vis labiau atsiveriančias sielas ir trokštančias dvasinės komunijos su Tavimi ir tarpusavyje į šitą kolektyvinę mūsų maldą už didesnę mūsų išmintį.
Sūnau Kūrėjau, tu sakei ir sakai, jog ten, kur du ir daugiau įtikėjusių į tave ar į Tėvą yra drauge, tarp jų esi ir tu, per savo Tiesos Dvasią.
Aš prašau tavęs, tegu dabar Tiesos Dvasia įeiną į kiekvieną iš mūsų, nuoširdžiai atvertą sielą, kad ji imtų jausti tave esantį realų, tikrą, ir gyvą, net ir taip, koks realus, tikras, ir gyvas kiekvieno iš mūsų viduje yra Tėvo fragmentas, Jo dalelė, dvasia, Minties Derintojas, ir bendrauja su mumis visą laiką iš vidaus, o ypač, kada miegame ir jam nebegalime priešintis.
Aš, drauge su savo sielos sesėm ir broliais, kurie dalyvauja mūsų bendroje maldoje, nors yra toli vienas nuo kito fiziniu pavidalu, net įvairiose pasaulio šalyse, net ir įvairios dvasios, kurios mūsų žvilgsniui yra nematomos net ir būdamos visai šalia mūsų, meldžiu didesnės išminties kiekvienam iš mūsų, kad galėtume patys pajausti, kaip didesnis mūsų išmintingumas palengvina mūsų gyvenimą kasdienybėje.
Tėve, Tu esi išminties Šaltinis. Tavoji dvasia yra mūsų viduje, kiekvieno iš mūsų viduje. Tu mums liete lieji išmintį, tik mūsų nežinojimas, kad Tu kas akimirką, nenutrūkstamai lieji dieviškąją išmintį, ir neleidžia mums, nors trumpam, nurimti dienos metu, nors šiek tiek pabendrauti su Tavimi, suradus ramų kambelį, kad po tokio pabendravimo mūsų protas pajaustų, kaip jis prisipildė Tavosios išminties, padedančios spręsti kasdienius uždavinius savo asmeniniais laisvos valios sprendimais.
Aš meldžiu Tave, kaip ir mano sielos broliai ir sesės, kad mes daugiau paskirtume laiko nugyventos dienos prasmės apmąstymams, kad įvertintume, kaip ją nugyvenome, ar daug jautėme įtampos, nerimo, skubėjimo, ar suteikėme kam nors paguodą ir nuraminimą, ar ką nors įskaudinome ir dėl to patys patyrėme nerimo pojūtį.
Aš meldžiu, kad mes, kiekvienas, po truputį vis labiau priprastume vertinti savo nugyventos dienos prasmingumą, kuris kyla iš Tavosios valios vykdymo, mylimas Tėve. Aš meldžio savo sielos broliams ir sesėms palaimos patyrimo savyje, kuri ir padeda atsiverti daug labiau Tau, mylimas Tėve, ir iš Tavęs semtis didesnės išminties, dieviškosios išminties, kuri toli pranoksta žmogiškojo proto diktuojamus sprendimus savojo ego labui.
Mylimas Tėve, aš, drauge su savo sielos broliais ir sesėm, meldžiu Tave, kad mes vis labiau ir labiau įprastume prašyti iš Tavęs didesnės išminties, kad šitas mūsų prašymas pavirstų į kasdienį prašymą, gilinant ir plečiant mūsų dabartinį požiūrį į aplinką ir į save patį.
Aš meldžiu Tave, kad Tavoji išmintis vis labiau ir labiau įsigalėtų mūsų, kiekvieno, viduje, per mūsų dvasinį ryšį su Tavimi, ir kad mes vis labiau įprastume vadovautis iš Tavęs gaunama išmintimi savo tarpusavio santykiuose su visais savo sielos broliais ir sesėm, Tavo vaikais, kuriuos Tu visus myli vienodai. Tik toks kelias suras sprendimus iš dabartinio gyvenimo akligatvių politikoje, ekonomikoje, šeimoje, visuomenėje. Nesvarbu, kokios būtų sudėtingos problemos, bet Tavoji išmintis visada suteiks didesnę šviesą ir pasitikėkjimą likti šitoje šviesoje su Tavimi.
Aš meldžiu Tave, kad mano sielos broliai ir sesės ryšį su Tavimi, gyvą ryšį su gyvuoju Tavimi, paverstų kasdieniu dvasiniu bendravimu, ir kad šitame bendravime visada būtų ir jų kasdienis troškimas semtis iš Tavęs dieviškosios išminties, laisva valia.
Manoji valia, kad būtų Tavoji valia. Amen.
----------------------------------------------------
Po maldos vėl likite ramybės būsenoje, tegu siela jau dabar ir semiasi iš Tėvo didesnės išminties. Nesvarbu, kad Tėvo perduodamos didesnės išminties nepajausite akimirksniu. Tegu ji nusėda į jūsų pasąmonę. Ateis laikas, kada vis labiau ir labiau bendraudami su Tėvu pasiimsite ir tai, kas Tėvo buvo jau patalpinta į jūsų pasmonę.
Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,


Algimantas
2007-04-30 15:49:08

Komentarai

Mielieji, kviečiu jus į mūsų bendrą komunją su Rojaus Trejybe, su visą dvasių ir sielų kūrinijos šeima, o taip pat tarpusavyje.
Šįkart siūlau melstis už visų vaikų sielos atsiverimą, nes jie savo tėvų pavyzdžio nemato, jiems labai sunku atsiverti patiems, kada jų šito daryti nemoko niekas, todėl jie auga našlaičiais.
Padėkime jiems savo malda.
Pirmiausia pagarbinkime Rojaus Trejybę.
Kas dar negalite Rojaus Trejybės garbinti ir melstis savais žodžiais ar mintimis, skaitykite mano jums rašomas maldas, tik skaitykite jas atsivėrusia širdimi-siela, kad suprastumėte, o dar geriau, PAJAUSTUMĖTE maldos žodžių giluminę prasmę.
------------------------------------------------------------------------------------------------
Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, Begaline Dvasia-Motina-Sese, aš garbinu tave, kad tu esi kūrinijos Šaltinis ir Centras, Amžinasis ir Gyvasis ir viskas kyla iš tavęs, kas turi meilės atspalvį ir gėrį.
Aš garbinu tave, kad tu apjuosi savo meilės juosta visą kūrinijos šeimą, ir kiekvieną jos narį asmeniškai, pripildydama visus, tau atsivėrusius, tavo gyvais meilės virpesiais, kad tavo vaikas ir pats pajunta, ir patiria, tavo gyvą buvimą savyje, ir jis pamilsta tavąja meile visus, kaip ir tu, nes susilieja jis su tavimi ir pulsuoja tavo ritmu ir gyvena tavąja meile.
Aš garbinu tave, kad tu, ir tik tu visą kūriniją ugdai ir globoji vien tik savo meilės ir gėrio glebyje laikydam, ir visą laiką nepaliaujamai liedama gyvus meilės virpesius, visą laiką, nė akimirkai nesustodama tu dirbi visų mūsų labui, kad tik mes, savo vidue, irgi atsibustume ir praregėtume, kokia nuostabi yra tavosios meilės gyvoji jėga, ir ji yra mūsų viduje.
Aš garbinu tave, kada mano siela trokšte trokšta giedoti tau šlovės himnus, iš meilės ir laisva valia, nes atsivėrusi tau siela ir pati pajunta, kad jai liete liejasi meilės virpesiai, kurie ją pasiekia iš tavęs, ir jie iš sielos liejasi visiems, ir visiems vienodai, ir sugrįžta, tą pačią akimirką, vėl pas tave, esančią Rojuje, sugrįžta be jokių kliūčių, šitaip mus sujungdami, per tavosios dvasios veikimą kiekviename iš mūsų, mus visus tarpusavyje kaip milžinišką kurinijos šeimą.
Aš garbinu tave, kad tu esi šalia, kad aš esu su tavimi, kad tu esi net mano viduje, kaip ir kiekvieno kito ivduje., ir garbinu tave iš meilės ir laisva valia, gauta iš tavęs.
Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
-----------------------------------------------------
Po Rojauis Trejybės pagarbinimo dar pasėdėkite tyloje, tegu jūsų dabar taip giliai atsivėrusi Rojaus Trejybei siela geria Jos meilės gyvus nektaro virpesius savo viduje, tegu ji mėgaujasi palaimos virpesiais. O tada pereikite prie prašymų maldos.
-------------------------------------------------------------------------------------------
Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, Begaline Dvasia-Motina-Sese, ačiū tau už mano, kaip ir kitų mano sielos brolių ir sesių, vis labiau atsiveriančias sielas, ačiū už visus ikišiolinius patyrimus, ir šios akimirkos patyrimą, kada mes esame susieti į kolektyvinę dvasinę komuniją tarpusavyje ir su tavimi, nors esame savo pavidalu toli viena nuo kito, bet tavosios dvasios dėka, kuri yra kiekviename iš mūsų, mes pajuntame ir dvasinę vienovę ir tarpusavio dvasinį ryšį per atsivėrimą tau.
Ir šįkart aš pakviečiau savo sielos brolius ir seses pasimelsti už visus vaikus, tiek kūdikius, tiek paauglius, net ir už tuos vaikelius, kurie dar nėra išvydę Urantijos pasaulio, kurie dar tebėra motinos įsčiose, kad jie pajaustų mūsų meilės gyvus virpesius, skatinančius juos atrasti tave, mylimas Tėve, savyje.
Jiems, kaip ir visai žmonijai, tai vienintelis kelias iš aklavietės, į kurią yra patekusi žmonija.
Tačiau vaikai niekuo nekalti, kad jie dabar patys yra šitokioje aklavietėje ir tamsoje, kur vyrauja vien tik materialūs svertai šeimoje, mokykoje, bažnyčioje, ir gatvėje. Jie nemato sektinų pavyzdžių ir nežino, kas gi yra meilės ir gėrio šviesa, kada gyvenimas yra skirtas visų labui. Šiandien jie yra našlaičiai, nors turi savo materialius tėvus, kurie taip pat yra dvasiniai našlaičiai ir jų ne tik nesupranta, bet iš viso jų neauklėja kaip tavo šviesos sūnų ar dukrų visos žmonijos, visos kūrinijos labui.
Būtent todėl mūsų malda yra skirta jų pagalbai iš išorės, kad mūsų suvienytos meilės virpesioai vis labiau ir labiau pasiektų juos, dabar tokius pasimetusius ir pasiklydusius, ir vis labiau pasimetančius ir pasiklystančius, nors kai kurie iš jų yra fiziškai jau išsivystę, bet dvasiškai visiškai bejėgiai.
Mes meldžiame, kad jie pajustų mūsų dvasinių gyvų meilės virpesių lietų, kaip tu jiems lieji tą patį meilės lietų iš vidaus, kaip jų serafimai angelai jiems meilę nuolat lieja taip pat, kaip dabar ir mes, iš išorės, kad jie pradėtų jausti, be jokios baimės, kaip rimsta jų vidus, kaip nyksta nerimas ir pyktis, kaip atsiranda meilės pojūtis visiems, ir jie ta permaina didžiuotųs savo viduje, kad jie nušvito, nušvito iš vidaus, ir tai atsispindės jų gėrio darbuose visiems.
Aš meldžiu, kad mes kasdien, melsdamiesi asmeniškai, pasimelstume lygiai taip už visus vaikus, už jų sielos atsivėrimą tau, kad jie patys taptų matomu pavyzdžiu savo tėvams, mokytojams, ir kunigams, kurie šito atsivėrimo nepatyrė, todėl ir jų negali išmokyti nieko daugiau be ritualo, nieko daugiau be dogmų ir paklusimo jų žodžiui.
Aš meldžiu, kad jų siela pajustų LAISVĘ IŠ NEGYVŲ DOGMŲ IR RITUALŲ, TEGU JI ATSIVERIA TAU IR ATRANDA TAVE SAVYJE, O TADA TEGU ŠVIEČIA DRĄSIAI VISIEMS, KADA JIE PATYS KALBĖS TAVĄJA IŠMINTIMI, PRANOKSTANČIA JŲ JAUNĄ AMŽIŲ, KADA JŲ SVEIKATA BUS VISADA TIK NUOSTABI ŠITUO NUSTEBINDAMI NET JŲ PAČIŲ TĖVUS.
Aš meldžiu, kad mūsų ateities kartos taptų vis šviesesnės šitų nušvitusių vaikų dėka, o jų vaikai nuo pat gimimo nebebūtų kaip našlaičiai, turėdami gyvus Tėvus – Trejybę – SAVYJE.
Manojo valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
---------------------------------------------------
Po maldos dar pasėdėkite tyloje kelias minutes, tegu jūsų atsivėrusi siela dabar klausosi Tėvo jai suteikiamų mokymų, kaip ji gali padėti savo kasdiene malda atsiverti Jo mažyliams žmogiškiems vaikeliams.
Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,


Algimantas
2009-07-26 12:22:00



Mielieji, šįkart kviečiu jus į mūsų kolektyvinę pirmadienio (2009 07 20 – 22 val.) komuniją su Rojaus Trejybe, ir tarpusavyje, ir net su visa kūrinijos šeima, už ligonių SIELŲ ATSIVĖRIMĄ, nes būtent jų BAIMĖ VIDUJE BLOKUOJA JŲ PASVEIKIMĄ.
Iš pradžių pagarbinkime Rojaus Trejybę.
Kas dar negalite garbinti savais žodžiais ar mintimis, skaitykite mano jums nuolat rašomas maldas. Tik skaitykite labai nuoširdžiai, suvokdami maldos žodžių prasmės gelmę, o ne tik paviršutines žodžių reikšmes.
----------------------------------------------------
Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, Begaline Dvasia-Motina-Sese, aš garbinu tave, kad tu ESI ir esi VISOJE KŪRINIJOJE, IR VISA KŪRINIJA YRA TAVYJE, NES TU TALPINI SAVYJE BEGALYBĘ, BE TU VIS TIEK PRISIDERINI PRIE PATIES SILPNIAUSIO IR LABIAUSIAI NUO TAVĘS NUTOLUSIO - MIRTINGOJO ŽMOGAUS - KAD NET JAM PADOVANOJI SAVO DALELĘ – TĖVO DVASIĄ – MINTIES DERINTOJĄ IR APGYVENDINI JĄ KIEKVIENO MIRTINGOJO PROTE, KAD TIK MIRTINGASIS PAJAUSTŲ TAVO VEDIMĄ IŠ VIDAUS IR TARSI IŠ MIEGO ATSIBUSTŲ, IR PATIRTŲ TAVO GYVĄ BUVIMĄ SAVYJE, IR TADA DINGTŲ JO BAIMĖ, O JOS VIETĄ UŽIMTŲ ĮSIVIEŠPATAVUSI TAVOJI MEILĖ IR ŠVIESA.
Aš garbinu tave, nes tu, atverdamas kiekvieno iš mūsų sielą, jau net dabar mus laikai AMŽINOSIOMIS DVASIOMIS, IR NET JAU PASIEKUSIOMIS TAVE ROJUJJE, NES TU SAVYJE TALPINI VISĄ AMŽINYBĘ, SUTELKTĄ Į KIEKVIENOS TAVO VAIKŲ AKIMIRKOS GYVĄ RYŠĮ SU TAVIMI. TODĖL tik MUMS tos akimirkos išsitęs į milijardus metų, o tau visa amžinybė yra tavo šitoji dabarties akimirka, nes tavo amžinybės praeitis ir ateitis yra visada tavojoje DABARTIES AKIMIRKOJE, KURIOJE TAVOJI MEILĖ BE PERSTOJO LIEJASI KAIP VANDENYNO BANGOS. IR NESVARBŲ UŽ KELIŲ TŪKSTANČIŲ KILOMETRŲ GALI BŪTI MATERIALŪS MIRTINGIEJI VIENAS NUO KITO, TAČIAU BŪDAMI VANDENYNE JIE YRA TAME PAČIAME VANDENYJE, TUO PAČIU JIE YRA IR TO PATIES TAVOJO MIELĖS VANDENYNO DVASINIAME VANDENYJE.
Aš garbinu tave, nes tik tu mus visus, ir kiekvieną PO VIENĄ, bet visus drauge ir tuo pačiu metu, tu vedi iš vidaus; prie kiekvieno tu prisiderini, ir kiekvienam kalbi ir kiekvieną mokai, taip pat be perstojo; ir mokai tik to, ko tą akimirką tavajam vaikui taip stinga; ir tą darai taip dėmesingai ir su tokia vienintele ir unikalią meile, kad tavo vaikas, susiliejęs su tavimi, negali atsidžiaugti savo atrastu gyvu ryšiu su tavimi; ir dėl to trokšte trokšta tave garbinti, ir garbinti vien tik iš meilės, ir tik laisva valia, gauta iš tavęs.
Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
---------------------------------------------------
Po Rojaus Trrejybės pagarbinimo, dar pasėdėkite tyloje keletą minučių, tegu jūsų dabar tiek atsivėrusi siela, geria Rojaus Trejybės meilės nektarą, tegu ji mėgaujasi šita GYVA PALAIMA, ATITEKANČIA IŠ Rojaus Tėvų..
O tada pereikite prie prašymų maldos.
---------------------------------------------
Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, Begaline Dvasia-Motina-Sese, ačiū tau už mano vis labiau ir giliau atsiveriančią tau sielą,, ačiū, kad ji trokšta dar glaudesnio susiliejimo su TAVIMI, nes tik per šitą gyvą ryšį ji ir patiria tavo meilės gyvus virpesius, ir tada pati trokšta jais gyventi ir visiems skleisti be jokio išskaičiavimo, ir tą daro vis drąsiau ir ryžtingiau.
Ir šitą mūsų komuniją – už ligonių atsivėrimą TAU – MYLIMAS TĖVE - aš pasiūliau dėl TAVO, MYLIMA BEGALINE DVASIA-MOTINA-SESE man suteikto mokymo, kuris man atskleidė milžinišką gelmę ir šviesą, kodėl žmonės taip serga, ir taip sunkiai sveiksta. Pats didžiausias stabdis, pati didžiausia kliūtis pasveikimui tu mane mokei, jog yra sergančiojo sielos brolio ar sesės BAIMĖ, VIDINĖ BAIMĖ, PASĄMONINĖ BAIMĖ.
Todėl šįkart aš meldžiu, su savo sielos broliais ir sesėmis, GYVO RYŠIO SU TAVIMI visiems sergantiems, visiems, kurie jaučia savo viduje nerimą ir baimę, kurie negali pasveikti, ir dėl to baimė dar labiau sustiprėja.
Meldžiu, kad jie labai NUOŠIRDŽIAI PASIKALBĖTŲ SAVO PAČIŲ ŽODŽIAIS, BE JOKIŲ ĮMANTRYBIŲ, BE JOKIŲ POTERIŲ AR TĖVE MŪSŲ, BET SAVO PAČIŲ SKAUSMU IR NERIMU NUSPALVINTAIS IR PASŪDYTAIS SKAUSMO, KANČIOS, IR PATYRIMO TIKRAIS IR RUPIAIS ŽODŽIAIS, KURIE VIENINTELIAI IR YRA GYVO RYŠIO SU TAVIMI, MYLIMAS TĖVE, LAIDININKAI, KAIP IR SAVO PASVEIKIMUI IŠ VISŲ LIGŲ; IŠ BET KOKIOS LIGOS – BET KOKIOS. O, KAD JIE ŠITĄ ŽINOTŲ! O, KAD JIE ŠITUO GYVENTŲ! TAI JIE NE TIK PASVEIKTŲ, BET NIEKADA IR NEBESIRGTŲ, NES GYVENTŲ TAVO GYVŲ IR SVEIKŲ MEILĖS VIRPESIŲ LIETUMI, KURIS NE TIK MAITINA, BET IR VIS LABIAU IR LABIAU TEIKIA PASITIKĖJIMĄ IR TAVIMI IR SAVIMI.
Aš meldžiu, kad mūsų sielos broliai ir sesės, kurie dabar patys yra beviltiškoje padėtyje, nes gydytojai, materialiūs gydytojia, mūsų sielos broliai ir sesės gydytojai, jiems jau yra pasakę, kad medicina yra bejėgė jiems padėti, ir jie iškelia rankas, bet prieš KĄ JIE IŠKELIA RANKAS? – PRIEŠ LIGĄ – VĖŽĮ, AIDS, TUBERKULIOZĘ, AR DIABETĄ? Ir šituo pasakymu jie dar didesnę varo baimę sergančiajam, o tuo pačiu ir dar daugiau sukelia kliūčių pasveikimui.
Aš meldžiu, kad mano sielos broliai ir sesės niekada netikėtų tokais dakatarais, kurie sako, kad reikia iškelti rankas, NIEKADA, nes yra TOKS DAKTARAS, KURIS NIEKADA NEIŠKELIA RANKŲ PRIEŠ LIGĄ, BET KOKIĄ, NES JIS NEŽINO, KAS YRA LIGA – TAI TU ESI TAS DAKTARAS, IR ESI MŪSŲ VIDUJE, KIEKVIENO VIDUJE.
Aš meldžiu, kad mūsų sielos broliai ir sesės, jau praradę viltį ir nuleidę rankas, nes atsiremti nebeturi į ką, atvertų SAVO SIELĄ TAU, IR ATSIDUOTŲ TAVO MEILEI. TU JUOS RAMINI IŠ VIDAUS, VISUS, IR KIEKVIENĄ. IR TADA, NURIMUS BAIMEI, SIELA PAJAUSTŲ TAVO GYVĄ BUVIMĄ VIDUJE, O KIEKVIENA GYVA KŪNO LĄSTELĖ SUREAGUOTŲ Į ŠITĄ PALAIMĄ IR IŠSIVADUOTŲ IŠ IKI TOL, DAUGYBĘ MATŲ, DEŠIMTMEČIŲ, JAUČIAMO IR PATIRIAMO STRESO, ĮTAMPOS, NERIMO, IR BAIMĖS, IR PALAIPSNIUI VĖL ATSISTATYTŲ SVEIKATA, KADA SIELA GERTŲ VIEN TIK TAVO, MYLIMAS TĖVE, MEILĖS GYVĄ VANDENĮ, KURIS NIEKADA NESIBAIGIA, IR VISADA YRA BET KOKIO LIGONIO VIDUJE – GYVAME JO RYŠYJE SU TAVIMI.
Aš meldžiu, kad vis daugiau ir daugiau mūsų sielos brolių ir sesių, atsivėrę TAU ir PASVEIKĘ iš materialių daktarų vadinamų nepagydomų ligų, galėtų liudyti, kad yra GALINGESNIS IR MYLINTIS DAKTARAS, NESAVANAUDIŠKAS DAKTARAS, IR KIEKVIENO VIDUJE YRA JIS GYVAS, IR GYDO VIEN TIK RAMINDAMAS, TIRPDYDAMAS BAIMĘ, NERIMĄ, IR PAVERČIA JĄ MEILE, VISIEMS DALINAMA MEILE, KAD IR PASVEIKĘS LIGONIS PALIUDYTŲ, JOG JIS TAPO TĖVO SŪNUMI AR DUKRA, KAD ŠITĄ MEILĘ TAIP PAT DALINTŲ VISIEMS BE JOKIO IŠSKAIČIAVIMO, BE JOKIOS SAVANAUDIŠKOS NAUDOS SAU, BET VISŲ ŠVIESOS IR ATSIBUDIMO GYVAM RYŠIUI SU TĖVU LABUI.
Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
--------------------------------------------------
Po maldos dar pasėdėkite tyloje, nes jūsų atsivėrusi siela dabar tokia imli Tėvo mokymui apie vidinio nerimo ir baimės pakeitimą MEILE, kad šitaip būtų sunaikintos VISOS LIGOS Urantijoje.
Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,


Algimantas
2009-07-19 16:19:30



Mielieji, šįkart mūsų kolektyvinėje pirmadienio (2009 07 13 – 22val.) dvasinėje komunijoje su Rojaus Trejybe ir tarpusavyje pasimelskime, mūsų sielos sesės prašymu, kad jos žemiškoje šeimoje gimtų vaikelis, kad gimtų su meile, ir su visos kūrinijos TĖVAIS pradėtas, vardan visos kūrinijos šeimos meilės ir šviesos.
Iš pradžių pagarbinkime Rojaus Trejybę.
Kas dar negalite Jos garbinti savais žodžiais ar mintimis, skaitykite mano jums rašomas maldas. Tik būtinai skaitykite atsivėrusia siela-širdimi, kad kiekvienas žodis pasiektų jūsų vidinę gelmę ir pajustumėte šitų žodžių giluminę prasmę, ne tik paviršinę jų reikšmę. Pajuskite juose MANO MEILĘ.
-------------------------------------
Mylimas Tėve, mylimas Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, mylima Begaline Dvasia-Motina-Sese, aš garbinu JUS, bet labai dažnai maldoje į JUS kreipiuosi vienaskaita - TU, nes jūs tiek esate susilieje savo TOBULYBE, kad ir esate tas nuostabusis GYVASIS IR MYLINTIS DIEVAS TRIJUOSE ASMENYSE, bet TOKS Dievas, kuris veikia tobulai vieningai, todėl net ir būdamas trijuose asmenyse mano sielai yra labai suvienytas ir artimas.
Aš garbinu TAVE, kad tavoji, po visą kūriniją paskleista, ir be perstojo skleidžiama, meilė nuramina kiekvieną atsivėrusią TAU sielą ir dvasią, kad ir ši PAMILTŲ TAVĄJA MEILE VISUS, ir šituo pati prsidėtų prie visos kūrinijos šviesinimo, nes tavoji kūrinija vis labiau ir labiau ima tapti ir manoji kūrinija, nes tavoji meilė sulieja mano sielą su tavimi ir su visa kūrinijos šeima.
Aš garbinu tave, kad tik TU esi toji viena vienintelė ir nesibaigianti niekada gyvoji gija, kuri ir MUS visus sujungia į DVASINĘ VIENOVĘ, kada tik mes atsiveriama tau savo siela, savo vidumi, kada tik patys prisipildome tavosios meilės gyvų virpesių juos PATIRDAMIi, tada mes PAJUNTAME, jog esame tavo MYLIMI vaikai, PATIRIAME, kad esame NEBEATSKIRIAMI nuo tavęs, kad ir kas sakytų priešingai, nes atsivėrusi tau siela, ir patyrusi tavo gyvą buvimą savo viduje, niekada nebenori sugrįžti į praeities vienišumo ir tuštumo būseną, kada aplinkui buvo daug šurmulio, bet nebuvo tavęs, nors tu ir tada buvai viduje, tik aš tuo metu gyvenau išorine įvykių gausa ir įvairovę, net nesuvokdamas, kad pilnatvė ir tikrovė prasideda nuo manojo VIDAUS ATVĖRIMO TAU, IR TAVĘS ATRADIMO SAVYJE.
Aš garbinu tave, kad tu suteiki kiekvienai sielai SPARNUS ir oro MEILĖS sroves jose skristi, bet visada palieki sprendimą, ir jo įgyvendinimą – ar išskleisti sielos sparnus ir jais moti – kiekvienam asmeniškai.
Aš garbinu tave, kad tu esi AMŽINASIS MEILĖS IR GYVYBĖS ŠALTINIS IR CENTRAS VISOJE KŪRINIJOJE, ir garbinu tave iš meilės ir laisva valia, gauta iš tavęs.
Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
---------------------------------------------------
Po Rojaus Trejybės pagarbinimo dar pasėdėkite tyloje kelias minutes, tegu jūsų atsivėrusi, dabar ypač atsivėrusi siela, geria gyvus Rojaus Trejybės meilės virpesius, tegu patiria palaimos akimirką su Rojaus Trejybe visa savojo atsivėrimo pilnatve. O tada pereikite prie prašymų maldos.
-------------------------------------
Mylimas Tėve, mylimas Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, mylima Begaline Dvasia-Motina-Sese, ačū tau už visus mūsų patyrimus; ačiū tau, kad mes atsiveriame savo siela tau vis labiau, ir drąsiau; ačiū tau, kad mūsų atsivėrusi siela vis giliau nuramina ir mūų pasąmonę, kurioje yra tiek daug baimės, kuri mums labai trukdo ir pridaro daug problemų, kurias mes imame realiai patirti savo kelyje pas Tave Rojuje.
Šįkar mes meldžiamės mūsų sielos sesės prašymu, kad jos žemiškoje šeimoje gimtų žemiškasis vaikelis, TAVOJI GYVYBĖ, TAVASIS SŪNUS AR DUKRA, jeigu šie žemiškieji tavo vaikai, šitaip jo trokšdami, jį ir išauklės TAVO SŪNUMI AR DUKRA, pajutę TAVO VEDIMĄ IŠ VIDAUS.
Aš meldžiu jiems GILUMINIO DVASINIO ATSIVĖRIMO, kad jų sielos pajustų TAVO GYVĄ BUVIMĄ JŲ PAČIŲ VIDUJE, kad jos atsivėrusios tau, pradėtų savo žodžiais bendrauti su tavimi, kreipdamiesi į TAVE kaip į TĖVĄ, KAIP Į MYLINTĮ TĖVĄ, nes kreiptis į tavė kaip į Rojaus Trejybės tris asmenis jiems dar yra per sunku.
Aš meldžiu, kad jie abu pradėtų DĖKOTI TAU UŽ VISAS kartu tarpusavyje patirtas akimirkas, ir tuo pačiu, kad pradėtų dėkoti ir TAU, už tavo nuostabią išmintį šitas akimirkas jiems suteikus.
Aš meldžiu, kad jų sielos atsivertų palaipsniui tiek, kad jie patys imtų jausti, kaip šitas GYVAS BENDRAVIMAS SU TAVIMI JIEMS IMA TEIKTI PALAIMĄ IR RAMYBĘ, O TUO PAČIU IR DIDESNĮ PASITIKĖJIMĄ TAVIMI.
Aš meldžiu, kad per GYVĄ RYŠĮ SU TAVIMI jie patirtų ir didesnį atsidavimą tau, kaip tavo vaikai, tokštantys skleisti meilę ir gėrį kitiems.
Aš meldžiu, kad savo gyvu atsivėrimu tau, per jų gyvą komuniją su tavimi IŠ VISOS ATSIVĖRUSIOS SIELOS, jie patys paskęstų tavo glėbyje ir pajustų, kaip NURIMSTA JŲ PROTAS, nes siela visa susilieja su tavimi ir ištirpsta tavo meilėje; ir meilės guolis, išklotas TAVO MEILĖS VIRPESIAIS, yra skirtas kurti naują gyvybę su TAVIMI PALAIMOS BŪSENOJE IR GYVAME RYŠYJE SU TAVIMI; ir tik giluminė PASĄMONINĖ BAIMĖ jiems neleidžia susilaukti savo žemiškojo taip trokštamo vaikelio, nes nerimas tik didėja su kiekviena praeinančia diena, ir šitoji BAIMĖ ir yra TOJI KLIŪTIS, kuri jiems neleidžia įgyvendinti savo troškimą.
Aš meldžiu, kad jie savo atsivėrimu patys pajaustų, kaip keičiasi jų vidus, kaip į šituos pokyčius reaguoja kiekviena kūno ląstelė, kuri pati ima stiprėti ir tampa tokia gyvybinga, kad ir tas nuostabus bendras kūdikio, KŪRINIJOS KŪDIKIO, KŪRIMAS DRAUGE SU TAVIMI, MYLIMAS TĖVE, vainikuoja tavosios gyvos meilės gyvą pasireiškimą naujos GYVYBĖS VAISIUMI, SUKURTU SU TAVIMI, TAVYJE, IR JAUČIANT TAVE KIEKVIENAME IŠ DRAUGE SU TAVIMI KURIANČIŲ ŽEMIŠKŲJŲ BŪSIMO KŪDIKIO TĖVŲ.
Aš meldžiu mano sielos broliui ir sesei GYVO KŪRIMO SU TAVIMI VISIŠKAI PASKĘSTANT TAVAJAM GLĖBYJE.
Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
-------------------------------------------------
Po maldos dar pasėdėkite keletą minučių tyloje, tegu jūsų atsivėrusi siela klausosi mokymų, kaip gi kurti TĖVO GYVYBĘ DRAUGE SU JUO. Net jeigu ir neišgirsite šito mokymo sąmonės lygiu, jis vis tiek nusės į jūsų pasąmonę ir niekur nedings, ateis akimirka, kada šio mokymo mintys pasieks ir sąmonės lygį.
Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,


Algimantas
2009-07-12 16:36:02



Mielieji, šįkart aš jus kviečiu į mūsų pirmadienio (2009 07 06 – 22 val.) kolektyvinę komuniją su Rojaus Trejybe ir tarpusavyje už TEISINGUMĄ.
Meilė teisingumą palaiko NUOLAT, be teisingumo degraduoja VISA visuomenė, kurios nariai dar nėra atradę Tėvo savyje.
Tai labai PAVOJINGA VISUOMENĘ NAIKINANTI BŪSENA.
Iš pradžių pagarbinkime Rojaus Trejybę. Tiems iš jūsų, kurie dar negalite garbinti ir melstis savais žodžiais ar mintimis, skaitykite mano jums rašmomas maldas. Tik jas skaitykite visa atsivėrusia siela, KAD SUPRASTUMĖTE NE TIK MALDOS ŽODŽIŲ REIKŠMES, BET IR JŲ GILIMINĘ PRASMĘ.
--------------------------------------
Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, Begaline Dvasia-Motina-Sese, aš garbinu tave, kad tu suteiki dangaus mėlį ir miškų žalumą, gėlių margumą ir žvėrių gausumą, žmonių sielą ir dvasią MŪSŲ perspektyvoje.
Aš garbinu tave, kad tu prikeli mus, kiekvieną, naujam gyvenimui – amžinybei su tavimi ir tavyje, ir jaučiant tave savyje.
Aš garbinu tave, kad tavo meilės ir kūrinijos šeimos gyvoji jungtis yra ir mūsų viduje, kiekviename - tai tavoji dvasia.
Aš garbinu tave, kad tu vedi mus amžinybės keliu ir vedi kiekvieną savuoju žingsniu, prisiderindamas prie mūsų nepasitikėjimo, abejonių, net ir atsitraukimų nuo šito gyvojo kelio, bet vis tiek nenuilsdamas vedi su meile ir kantrybe, su gyvu ir begaliniu atsidavimu ir nori mus visus, ir kiekvieną, išlaikyti kaip ištikimus savo vaikus, kurie patirtų tavo meilę, ir tave, gyvą sayje.
Aš garbinu tave, kad tu mus visus, ir kiekvieną, puoselėji ir globoji,.myluoji ir ramini, kad tik nejaustume baimės, nerimo, ir nepasitikėjimo savo žingsniu tavajame kelyje per visos kūrinijos amžinybę.
Aš garbinu tave, kad tavoji meilė sužadino tokius gyvus meilės virpesius atsivėrusioje mano sieloje, kad ji pati trokšte trokšta garbinti tave iš meilės ir laisva valia, valia, kuria tu apdovanojai kiekvieną iš mūsų, jog tik jos dėka mes galėtume atsigręžti į tave savo viduje ir vien tik laisva valia trokštume susilieti su tavimi iš meilės tau ir visai kūrinijai, tavo ir mūsų kūrinijos šeimai.
Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
---------------------------------------------------
Mylimieji, po Rojaus Trejybės pagarbinimo dar pasėdėktie keletą minučių tyloje, tegu jūsų siela mėgaujasi Rojaus Trejybės meile savo viduje, nes dabar ji yra ypač atsivėrusi ir patiria gyvą ryšį ir palaimą. O tada pereikite prie prašymų maldos.
--------------------------------------------------------------------------------
Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, Begaline Dvasia-Motina-Sese, ačiū tau už mūsų atsivėrimą ir visus patyrimus, kuriuos jau sukaupėme iki šios akimirkos, ir už tuos, kuriuos dar patirsime per visą amžinybę. Tegu ir šitoji mūsų dvasinė komunija suartina mus visus tarpusavyje, kad mes dar labiau patirtume mūsų dvasinį ryšį su visomis dvasiomis ir sielomis, su visa kūrinijos dvasine šiema, net ir taip, kaip tokį ryšį patiri tu su mumis per savo dvasią, kuri ir mus sujungia tarpusavyje.
Šįkart aš meldžiu, drauge su savo sielos broliais ir sesėmis teisingumo atstatymo visoms valstybėms, visiems mūsų sielos broliams visuose kraštuose, ir mūsų krašte. Teisingumas yra pati svarbiausia visuomenės savybė, kurią pamynus visuomenė patiria nepasitikėjimą joje veikiančiomis institucijomis, o tie žmonės, kurie jose dirba pajunta savo valdžią ir galią, kad ją panaudotų vien tik savo savanaudiškais tikslais, šitaip pradėdami griauti VISĄ VISUOMENĘ IŠ VIDAUS.
Aš meldžiu, kad mes visada savo sielą atvertume vien tik tau ir tik šituo gyvu ryšiu vadovautumėmės visose aplinkybėse, net ir tose, kuriose teisingumas mūsų sielos brolių ir sesių, tamsių ir nuo tavęs nusigręžusių, trypiamas ir maišomas su purvais.
Aš meldžiu, kad teisingumo medis palaipsniui pradėtų tiesintis, o išsitiesinęs, sužydėtų, ir pradėtų vesti saldžius vaisius.
Aš meldžiu, kad mūsų atsivėrusių sielų meilės virpesiai apglėbtų visus mūsų sielos brolius ir seses, kurie patyrė neteisingumo skriaudą iš tų mūsų sielos brolių ir sesių, kurie ir turėjo užtikrinti teisingumo pasireiškimą mūsų aplinkoje. Tegu jų sielos pajunta nusiraminimą dėl jų atžvilgiu parodyto neteisingumio, kuris pažeidžia tavo valią ir kertasi su tavosios meilės vieninteliu kūrinijos įstatymu.
Aš meldžiu, kad visi mūsų žemiškieji sielos broliai, kurių veikla tiesiogiai ar netiesiogiai yra susijusi su teisingumo užtikrinimu valstybėje, pajaustų mūsų meilės virpesius, kad ir jų sielos pradėtų busti ir jausti, kad teisingumo užtikrinimas valstybėje-visuomenėje yra pati svarbiausia pasitikėjimo sąlyga visoms žmogiškosioms institucijoms, kurios priima vienokius ar kitokius sprendimus valstybės mastu ir įtakoja žmonių kasdienį gyvenimą, nes be teisingumo negali ilgai išsilaikyti net ir pati stipriausia valstybė – ji pasmerkta išnykti.
Taip, kaip tu užtikrini teisingumą visoje kūrinijojje, taip aš meldžiu, jog teisingumą ir mūsų planetoje, mūsų valstybėje užtikrintų mūsų žemiškieji sielos broliai ir sesės, juntantys tavo meilės virpesių tekėjimą tiek jų viduje, tiek visoje aplinkoje.
Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
---------------------------------------------------
Po maldos dar pasėdėkite tyloje keletą minučių, tegu jūsų atsivėrusi siela klausosi Tėvo suteikiamų jai mokymų, kaip atstatyti teisingumą savo aplinkoje atsivėrimo Tėvui keliu.
Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,


Algimantas
2009-07-05 08:48:53



Mielieji, šįkart kviečiu jus pasimelsti mūsų kolektyvinėje pirmadienio ( 2009 06 29 – 22 val. ) komunijoje su Rojaus Trejybe ir tarpusavyje už šią savaitę prasidėsiančios Dainų šventės dalyvių atsivėrimą Tėvui, kad jie pajustų norą rengti VISOJE LIETUVOJE DAINŲ ŠVENTĘ, O NE VIENAME VILNIUJE, KAI KITUOSE MIESTUOSE, MIESTELIUOSE, IR KAIMUOSE VYRAUJA NE ŠVENTIŠKUMAS, O VIENIŠUMAS.
Iš pradžių pagarbinkime Rojaus Trejybę.
Kas dar negalite garbinti ir melstis savais žodžiais, skaitykite mano jums rašomas maldas, tik skaitykite jas nuoširdžiai.
------------------------------------
Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, Begaline Dvasia-Motina-Sese, aš garbinu tave, kad tu savo meile kuri ir mus vedi, kiekvieną iš vidaus, kad taptume ir mes bendrakūrėjais tavojo gėrio ant tavosios meilės sparnų.
Aš garbinu tave, nes tavoji nuostabioji Amžinoji Šeima yra grindžiama tik GYVĄJA MEILE, kad ir mūsų šeimos gyventų tik TAVĄJA MEILE.
Aš garbinu tave, kad tavoji kūrinija yra tavoji kosminė šeima, ir mes esame joje pilnateisiai ir vienodai mylimi tavo vaikai.
Aš garbinu tave, kad tavo kūrinija yra mūsų patyrimų ir gėrio kūrimo su tavimi arena, gyvoji arena, nes ji plečiama ir vis auga savo narių skaičiumi.
Aš garbinu tave, kad tu mus visus vieniji visumos gerovės labui, nes tik taip elgiasi mylintys tėvai, kada rūpinasi visos šeimos gerove, ir mus mokai šitaip su tavo meile rūpintis visų gerove jau dabar, ir per visą amžinybę.
Aš garbinu tave, kad tu mus sukūręs davei nurodymą: BUKITE TOBULI, NET IR TOKIE TOBULI, KOKS TOBULAS ESI TU, kad mes vis labiau tobulėdami, galėtume vis tobuliau kurti gėrį su tavimi VISIEMS.
Aš garbinu tave, kad tu mus visus augini asmeninio patyrimo kaupimo ir laisvos valios pasireiškimo pagrindu.
Aš garbinu tave iš meilės tau ir laisva valia, gauta iš taves. Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
---------------
Po Rojaus Trejybės pagarbinimo dar pasėdėkite tyloje, tegu jūsų siela geria Rojaus Trejybės meilės nektarą ir mėgaujasi palaimos būsena, gyvu ryšiu su Rojaus Trejybe, kada siela yra tokia atsivėrusi ir jautri meilės gyviems virpesiams.
O tada pereikite prie prašymų maldos.
-----------------------------------------------
Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, Begaline Dvasia-Motina-Sese, ačiū tau už mūsų visų vis labiau atsiveriančias sielas ir jų troškimą jungtis į šią kolektyvinę dvasinė komuniją.
Ačiū TAU už tą MŪSŲ norą patirti tavo gyvą buvimą mūsų, kiekvieno, viduje.
Šįkart aš pakviečiau savo sielos brolius ir seses pasimelsti už mūsų šayjye įvyksiančios Dainų šventės dalyvius, kad jų sielios atsivertų TAU.
Mylimas Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, tu man savo mokyme esi perteikęs tokią nuostatą, kad Dainų šventės turėtų apimti visus miestus, miestelius ir kaimus, o ne vieną vienintelį miestą, kad Dainų šventė būtų PATIRIAMA visoje šalyje, dideliuose ir mažuose miestuose, ir net kaimuose, kada patys žmonės įsitrauktų į gyvą dalyvavimą be prašmatnių drabužių, be rafinuotų profesionalių dainų ir šokių, o savo nuoširdumu patirtų gyvą tarpusavio bendravimą ir bendrumą.
Aš meldžiu, drauge su savo sielos broliais ir sesėmis, tokio mūsų Dainų šventės dalyvių sielų atsivėrimo, kad jie, dalyvaudami šventės renginiuose, pajaustų vidinį impulsą-idėją rengti tokias dainų šventes kasmet, be dielių išlaidų, be didelių biudžetų, o savo nuoširdumu, savo troškimu patirti bendrumą, patirti vienovę visoje šalyje, net ir tokią, kokia buvo Baltijos kelyje, kokia buvo per tragiškas sausio įvykių dienas, kada Lietuva buvo tapusi DVASINE ŠALIMI.
Aš meldžiu, kad mes savo meilės gyvus virpesius ir dabar pasiųstume visiems, kurie ketina atvažiuoti į Vilnių, kad ir per Dainų šventės dienas taip pat pasimelstume už visų dalyvuių gyvą atsivėrimą tau, nes tas gyvas atsivėrimas jiems suteiks milžiniškų impulsų sukurti naujų dainų,. šokių, ir jie bus sukurti tavo dėka.
Aš meldžiu, kad mūsų visų meilės virpesiai pasklistų po visą planetą, po visą kūriniją, drauge su mumis dabar komunijoje dalyvaujančiomis dvasiomis, Tarpinėmis Būtybėmis, šitie meilės virpesiai būtų sustiprinti, kad jų poveikis taptų ta Dainų šventės dalyviams nesuvokiama vidine varomąja jėga, kad jų mintys ir dainos ir šokiai lietųsi iš visos sielos kaip gyvybinė energija visai Lietuvai.
Aš meldžiu Lietuvos dvasinio pabudimo ir atgimimo, iš meilės ir laisva valia. Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
-----------------------------------------
Po maldos dar pasėdėkite tyloje, tegu jūsų siela, dabar tokia atsivėrusi, pasiklauso Tėvo jai suteikiamų mokymų, kaip gi paversti Lietuvos Dainų šventę suvienijančia visus miestus ir kaimus į vieną šeimą.
Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,


Algimantas
2009-06-28 17:02:53



Mielieji, šįkart kviečiu jus pirmadienio (2009 06 23 – 22val.) mūsų kolektyvinėje maldoje pasimelsti už gydytojų SIELOS, ne tik PROTO atvėrimą, nes nuo to priklauso daugybės tūkstančių žmonių greitesnis pasveikimas, pačių gydytojų geresnis ir sėkmingesnis darbas, ir tuo pačiu lėšų taupymas, kurių dabar jiems taip stinga.
Būtent už gydytojus pasimelsti mane paskatino toks epizodas.
Paskambinau ligoninės vieno skyriaus vedėjai, norėdamas paprašyti jo sukviesti savo skyriaus gydytojus, kad jiems galėčiau paaiškinti, kaip jie gali pasiekti geresnių gydymo rezultatų, mažiau pavargti patys, lengviau padaryti savo darbą ir su gera nuotaika. Tačiau jo telefono nepakėlė niekas. Tada paskambinau į gydytojų kabinetą, paklausdamas, gal pasikeitęs skyriaus vedėjo telefonas, nes niekas neatsako, o aš jį suradau ligoninės svetainėje. Jaunas vyriškas balsas iš pradžių patvirtinęs, kad mano jam pasakytas telefono numeris yra nepasikeitęs ėmė vis labiau ir labiau rūstėti: “Skyriaus vedėjas dirba, galbūt jis tvarko dokumentus, galbūt yra dar negrįžęs iš rytinio pasitarimo (jis pasakė iš “penkiaminutės, ” taip tarybiniais laikais buvo vadinami rusų kalba tie rytniai pasitarimai – “piatiminutka,” tai net ir šiandien ir jauni daktarai dar tebevartoja šį žodį).” Toliau nesustodamas savo monologą tęsė jau piktai: “O jūs žinote kur skambinate. Čia GYDYTOJŲ KABINETAS. Skambinkite į informaciją 118, mes GYDOME, o ne informaciją teikiame, PONE…” ir toliau tegirdėjau padėto ragelio pypsėjimus.
Ir su tokia nuotaika, IR NUOSTATA Į KITĄ ŽMOGŲ, toks “gydytojas” GYVENA NUOLAT. Ir eina pas savo ligonius. O juk virpesiai iš jo sklinda ir ligoniui, ir visiems ligoniams. Ir gydymas yra BLOKUOJMAS, ir daug sunkiau vyksta dėl JO ir panašių į JĮ, skleidžiamų tokių žemo dažnio energetinių virpesių.

Iš pradžių pagarbinkime Rojaus Trejybę.
Kas dar negalite garbinti ir melstis savais žodžiais, skaitykite, TIK NUOŠIRDŽIAI, mano jums rašomas maldas.
--------------------------
Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, Begaline Dvasia-Motina-Sese, aš garbinu tave, kad tu esi Amžinasis Šaltinis ir Centras – viso kosmoso, visos kūrinjos, visos meilės ir tiesos, nes tu esi GYVYBĖS ŠALTINIS, TRYKŠTANTIS VIEN TIK MEILE IR DĖL TO KURIANTIS GYVYBĘ IŠ MEILĖS.
Aš garbinu tave, kad tu mums pasireiški vis naujomis ir naujomis spalvomis mūsų kasdieniame gyvnime, kuris tik tavo dėka pavirsta į nuolatinę palaimą su TAVIMI.
Aš garbinu tave, kad tu neši mus kaip ant sparnų, net ir tada, kad mes patys eiti atsisakom, TU VIS TIEK MUS NEŠI SAVOJOJE MEILĖS KŪRINIJOJ, ir vis ragini stotis ant savo kojų ir nebijoti žengti savo patyrimo žingsnį tavajame MEILĖS glėbyje.
Aš garbinu tave, kad tik per garbinimo atsivėrimą TAU, siela pajunta tokį galingą susiliejimą su tavimi, kad ji pati trykšte trykšta tavąją meilę ir šviesą dalinti visiems aplinkui, visai kūrinijai, kuri vis labiau tampa SAVA ir pačiai sielai.
Aš garbinu tave, kad tu mus mokai vis labiau ir labiau atsiduoti tau ir pasitikėti tavimi ir nieko nebijoti, nes tu esi šalia, ir net viduje.
Aš garbinu tave, kad tu kiekvienam suteiki savo patyrimo kelią pas tave, bet visi mūsų asmeniniai keliai sureiną į tą vieną kūrinijos kelią, kada tave surandi SAVYJE.
Aš garbinu tave iš meilės ir laisva valia, gauta iš tavęs. Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
---------------
Po Rojuas Trejybės pagarbinimo pasėdėkite tyloje kelias minutes, tegu siela geria Tėvo-Rojaus Trejybės meilės gyvus virpesius, kurie jai juntami atsivėrus Tėvui ir Rojaus Trejybei, o tada pareikite prie prašymų maldos.
--------------------------------------------------------
Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, Begaline Dvasia-Motina-Sese, ačiū tau už mūsų vis labiau atsiveriančias sielas, ačiū, kad mes norime, ir vis labiau, kolektyvinės komunijos su tavimi ir tarpusavyje, nors galime tuo metu būti vienas nuo kito toli fiziniu pavidalu, bet tavoji dvasia mus sujungia per tūkstančius kilometrų atstumus, o su sielomis ir dvasiomis net per šviesmečius.
Šįakart aš pakviečiau savo sielos brolius ir seses pasimelsti už mūsų fizinio kūno materialius gydytojus, ir tik viena vienintele prasme – jų sielos atsivėrimo TAU prasme. Jie turi daug žinių ir dirba daug, bet jų siela yra pavergta jų pačių intelekto ir jų didžiulio ego, o tai jiems neleidžia būt laisviems ir mylintiems, mylintiems visus, ir tave. Dėl to jie jaučia greitesnį nuovargį, dar net nepradėję dirbti, turi vidinį nerimą, kuris jiems trukdo dirbti, sunkiau suranda išmintingus sprendimus, kaip gydyti sunkius ligonius, todėl dažnai jie patys pakelia bejėgiškai rankas.
Aš meldžiu, kad gydytojų sielos atsivertų tau ir jų intelektas pradėtų įsileisti vidinę šviesą ir gyvastį, ir po truputį susimąstytų, iš kur tos ligos iš tikrųjų, iš kur tiek skausmo ir kančios, kas tą priežastį, kurios nemato, gali sunaikinti – vaistai, jų matoma veikla, ar dar didesnė visus apgaubianti ir mylinti jėga?
Aš meldžiu, kad materialūs gydytojai pajustų savo vidumi, kad yra galingesnė jėga, kuri gydo ir jų pačių vidų, kuris dar pilnas iki šiol ir egoizmo, ir pasimėgavimo savimi, pilnas troškimų ir siekio pirmauti tarp kitų.
Aš meldžiu, kad jie atvertų savo sielą ir jų intelektas, toks kupinas žinių, nulankiai nusilenktų prieš sielos šviesą, kurią pripildo tavoji meilė, todėl ji ir vadinasi šviesa, ir ne bet kokia, o vien tiktai gyva, GYVA IR GYDANTI VISUS VIENODAI, KAS TIKTAI GERIA JĄ TAIP PAT IŠ MEILĖS IR LAISVA VALIA.
Aš meldžiu, kad atsivėrusios jų sielos susilietų su tavo tekančia ir gyva meilės upe, ir jie patys taptų mažais meilės upeliais ateidami į darbą, gydydami ligonius, kada juos visus apkabintų savo meilės virpesiais; ir šitaip juos gydytų tavo gyvąja meile, nes tada jie taptų tikraisiais tavo pasireiškimais gydydami net ir materialaus kūno ligas.
Aš meldžiu, kad jie stiprintų ir šviesintų visus ligonius, dabar tiek kenčiančius ir pasimetusius, pilnus nerimo ir nežinojimo mūsų sielos brolius ir seses, kad šie ir patys nejučia prisipildytų šitos gyvosios ir gydančios tavo meilės srovės ir patys imtų sveikti daug greičiau ir daug stipriau.
Aš meldžiu, kad mano sielos broliai ir sesės, materialūs gydytojais, atsivėrę tau savo siela, ne tik suvoktų, bet ir patirtų, kad jie tampa tavo materialiomis rankomis, kurios gydo materialų kūną, kada jie ir patys savo siela stiprėdami, per gyvą ryšį su tavimi, stiprina ir ligonių sielą ir pasitikėjimą TAVIMI, KURIS ESI TIKRASIS GYDYTOJAS IŠ VIDAUS IR KURĮ PRIPAŽĮSTA IR ATSIVĖRĘS TAU MATERIALUS GYDYTOJAS IR VISĄ ŠLOVĘ IR GARBĘ SUTEIKIA TAU.
Manoji valia, kad būtų tavoji valia, Amen.
----------------------------------------------------
Po maldos dar pasėdėkite tyloje, tegu jūsų siela klausosi jai suteikiamų mokymų, kaip gi mes galime padėti gydytojams atsiverti savo siela.
Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,

Algimantas
2009-06-21 09:17:00



Mielieji, šįkart kviečiu į pirmadienio (2009 06 15 – 22val.) mūsų kolektyvinę dvasinę komuniją su Rojaus Trejybe ir tarpusavyje, kad pasimelstume Jurgitos pasiūlymu už Baraką Obamą, kad jis atsivėrusia siela perskaitytų Jėzaus Kristaus apreiškimą KALBU JUMS VĖL angliškai, jam perduotą per JAV ambasadorių Lietuvoje. Pasimelskime už tai tiek individualiai, tiek ir kolektyviai.
Iš pradžių pagarbinkime Rojaus Trejybę. Kurie dar negalite garbinti ir melstis savais žodžiais, tie skaitykite mano jums rašomas maldas, tik skaitykite jas labai nuoširdžiai, kad pajustumėte giluminę žodžių prasmę.
-------------------------------------------------
Mylimas Tėve, mylimas Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, mylima Begaline-Dvasia-Motina-Sese, aš garibnu tave, kad tu sukūrei mūsų kūriniją ir joje gyvybę, ir sukūrei ją iš mielės ir meilei.
Aš garbinu tave už pievų žalumą, už jų gėlių gražumą, už miškų ošimą, už vandenynų gelmę, už debesų lengvumą, už žvėrių natūralumą, už žmogaus gerumą, kada tik jis atsigręžia į tave savo širdimi-siela.
Aš garbinu tave, kad visas nuostabias savo savybes – meilės skleidimą, tiesos siekimą, gėrio dalijimą, gailestingumo jautimą, grožio supratimą, tu perduodi mums kiekvienam, kad mes tik galėtume augti ir bręsti taip, kad vis labiau panašėtume į tave, o vis labiau panašėdami į tave, galėtume ir kitiems savo sielos broliams ir sesėms padėti panašėti į tave iš meilės.
Aš garbinu tave, kad tavoji nuostabi, kupina meilės kūrinijos šeima yra tavasis pasireiškimas tikrovėje, kurioje kiekvienas veikia VISUMOS LABUI, ir tik tokia visuma yra kupina meilės, nes tik iš meilės ir tegalima gyventi visumos labui gėrio ir grožio darbais.
Aš garbinu tave, kad tavoji meilė yra GYVA IR PRIPILDO VISĄ KŪRINIJĄ, ir dėl to tavo kūrinija yra draugiška ir mylinti.
Aš garbinu tave, nes patiriant tavo meilę man gera gyventi tavojoje gėrio ir grožio kūrinijoje, kuri yra ir MANOJI.
Aš garbinu tave iš meilės ir laisva valia, gauta iš tavęs.
Manoji valia,, kad būtų tavoji valia. Amen.
---------------------------------------------------
Po Rojaus Trejybės pagarbinimo dar pasėdėkite ramybės būsenoje kelias minutes, tegu jūsų dabar taip atsivėrusi siela, taip nurimusi ir jaučianti palaimą, ir toliau geria Rojaus Trejybės meilės virpesių gyvą nektarą. O tada pereikite prie prašymų maldos.
---------------------------------------------------------------------------------------------
Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, Begaline Dvasia-Motina-Sese, ačiū tau už šitą mūsų kolektyvinę dvasinę komuniją, kurioje dalyvaujame iš meilės ir laisva valia, nesvarbu, kur šiuo metu mes būtume savo fiziniu pavidalu – Lietuvoje, ar toli nuo jos, kaime, mieste, miške, ar kelionėje, mes savo nuoširdžiu sielos atsivėrimu esame tavosios dvasios suvienijami į kolektyvinę šeimą, į kurią įsijungia ir mūsų angelai sargai serafimai, ir Tarpinės Būtybės, ir Melkizedekai, ir kitos dvasios, kad tik mus stiprintų tokios maldos metu, kad tik mes vis labiau patirtume, jog tai yra TIKROVĖ, o ne mūsų užgaidos, kurias patenkinę apraminame savo protą, kad tik mes pajaustume, jog mūsų siela vis stiprėja ir tvirtėja tokios dvasinės komunijos metu, ir šituo tvirtėjimu ji džiaugiasi, nes tai yra TIKRAS PATYRIMAS.
Mes šįkart meldžiamės už Jungtinių Valstijų prezidentą Baraką Obamą, kuris tapo pačios galingiausios valstybės mūsų Urantijoje vadovu TAVO DĖKA, mylimas Tėve.
Tu man dar tada sakei, kad jis bus išrinktas prezidentu, kai jis dar nebuvo net iškeltas kanditatu nuo savo politinės partijos, kai jis dar varžėsi partijos viduje su keliais kandidatais. Ir man buvo sunku patikėti Tavo žodžiais. Bet kai patikėjau, pamačiau, kad jie ėmė pildytis. Ir Tu, mylimas Tėve, man taip pat sakei, kad Barako misija yra ne tiek atgaivinti pačios valstybės pašlijusią reputaciją ir vidaus padėtį, kiek pakelti iš sąstingio AFRIKOS ŽEMYNĄ IR INDIGO-JUODĄJĄ RASĘ, kuri iki šiol savo galimybių vystytis dar neatskleidė, ir kuri dabar turi nuostabų pavyzdį, kad vienas iš jos atstovų tapo pačios labiausiai išsivysčiusios valstybės vadovu. Todėl ir jie nėra menkesni už tiek daug šimtmečių vyravusias nuostatas, kad tik baltieji tavo vaikai yra geriausi. Kiek daug jie skriaudė kitos spalvos žmones, juos visiškai pajungdami savo tikslamas – ir indėnus, ir geltonuosius, ir juoduosius.
Dabar mes meldžiame mūsų sielos broliui Barakui gerovės ir sustiprinimo jo misijos kelyje.
Taip pat meldžiame, kad jis susipažintų su pačiais nuostabiausiais apreiškimais, kurie jam prieinami - Urantijos Knyga ir Jėzaus Kristaus KALBU JUMS VĖL - kad jis juos skaitytų savo širdimi-siela, o ne vien tik žmogiškuoju intelektu, kuris kreipia dėmesį tik į informaciją, bet ne į TAVO MEILĖS VIRPĖJIMĄ IR TEKĖJIMĄ.
Mes meldžiame, kad šitame kelyje jis vadovautųsi TAVO VALIA, patirdamas TAVO MEILĖS GYVĄ TĖJIMĄ savo paties viduje, ir kad jis pajustų iš vidaus, kaip reikalingi jo ryžtingi ir išmintingi sprendimai visiems, visai planetai, nes į jį akys krypsta iš visų pasaulio valstybių – tiek išsivysčiusių, tiek ir atsilikusių, tiek valstybių vadovų, tiek ir paprastų žmonių – ir visi LAUKIA, KAIP ELGISIS BARAKAS OBAMA – NE TIK JAV PREZIDENTAS, BET KURIS YRA DAR IR TAMSIAODIS, KURIO TĖVAS BUVO MUSULMONAS, IR KURIS PATS PATYRĖ IR MUSULMONIŠKO AUKLĖJIMO SKONĮ VAIKYSTĖJE INDONEZIJOJE.
Mes meldžiame, kad jis atsivertų TAU ir atrastų TAVE savo viduje, kad GIMTŲ IŠ DVASIOS, ir ATSIDUOTŲ TAVO VEDIMUI IŠ VIDAUS, nes tik taip jis galės PASITIKĖTI TAVIMI IR ĮVEIKTI JAM IŠKILSIANČIUS IŠŠŪKIUS. O Tu, MYLIMAS TĖVE, man esi sakęs, kad patys didžiausi jam iššūkiai bus metami jo paties valstybėje, iš SAVŲ.
Mes meldžiame jam gyvo ryšio su Tavimi, kad visada jo sprendimai būtų atitinkantys TAVO VALIĄ, KAD IR KAIP BŪTŲ SUNKU JUOS ĮGYVENDINTI, BET SU TAVIMI ĮMANOMA VISKAS, KADA YRA TOKS TAVO SŪNUS, KURIS NORI VYKDYTI, IR VYKDO, TAVO VALIĄ IŠ MEILĖS TAU.
Manoji valia, kad būtų Tavoji valia. Amen.
---------------------------------------------------
Po maldos dar pasėdėkite tyloje keletą minučių, tegu jūsų siela klausosi Tėvo mokymų, kaip gi prisidėti prie šitos pačios Tėvo-Rojaus Trejybės meilės didesnio patyrimo savyje ir jos atidavimo kitiems savo gyvenime tarp sielos broliaų ir sesių.
Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,
Algimantas


Algimantas
2009-06-14 09:47:32



Mielieji, Rolando prašymu, šįkart kviečiu jus pasimelsti mūsų kolektyvinėje pirmadienio (2009 06 08 – 22 val.) maldoje už šeimose mušamus, gąsdinamus, ir psichiškai luošinamus vaikus. Tai pati baisiausia žmonijos rykšte, kuri dar duos savo vaisius. Ir labai karčius.
Iš pradžių pagarbinkime Rojaus Trejybę.
Kuriems dar sunku garbinti ir melstis savais žodžiais, tie skaitykite mano jums nuolat rašomas maldas, tik skaitykite atsivėrusia siela, o ne informacijos valdomu protu. Jūs turite suvokti ir pajusti kiekvieno maldos žodžio giluminę prasmę.
-------------------------------------------------------------------------------
Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, Begaline Dvasia-Motina-Sese, aš garbinu tave, kad tu esi ir kad tu paskleidi savo meilę po visą kūriniją, ir tik iš savosios meilės virpesių tu kuri gyvybę kūrinijoje.
Aš garbinu tave, kad tavo meilės virpesiai pažadino ir mano sielą gėriui, ir meilei, tiesai ir šviesai, ir pažadino ne pareigos jungu, bet meilės gyvu patyrimu savo viduje.
Aš garbinu tave, kad tavo meilės virpesių gyvoji banga užlieja mano sielą kaskart vis stipriau ir stipriau, kad siela pati jau trokšta šito gyvojo tavo vandens, ir pati jau geria jį, atsiverdama tau nuolat, ir nori jo gerti dar daugiau.
Aš garbinu tave, nes tik tavo meilės vandenynas yra tas vienintelis vandenynas, kuriame nuskendimas suteikia amžiną gyvybę, ir jame siela trokšta pati skęsti kuo giliau, kad tik dar labiau patirtų gyvą tavosios meilės buvimą savo viduje.
Aš garbinu tave, kad tavoji meilė suvienija visus kūrinijos vaikus – tavo vaikus, mūsų sielos ir dvasios brolius ir seses – vienoje dvasinėje šeimoje, kurioje mes visi esame tavo mylimi vienodai, ir taip galingai ir stipriai, tarsi joje tebūtų tik vienas vienintelis tavo vaikas – aš, ir taip tu myli visus, ir kas akimirką, ir per visą amžinybę.
Aš garbinu tave, nes tik tavajame gyvosios meilės glėbyje manoji siela jaučia palaimą ir gyvą ryšį su tavimi, kada ji vis tvirčiau ir tvirčiau glaudžiasi prie tavosios krūtinės, ir glaudžiasi iš meilės ir laisva valkia, gauta iš tavęs.
Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
----------------------------------------------------
Po Rojaus Trejybės pagarbinimo pasėdėkite tyloje keletą minučių. Tegu jūsų atsivėrusi siela geria Rojaus Trejybės meilės nektarą, o tada pereikite prie prašymų maldos.
--------------------------------------------------------------------------------------------------
Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, Begaline Dvasia-Motina-Sese, ačiū tau už šitą patyrimą, kuriuo jau naudojuosi būdamas gyvame ryšyje su tavimi, ačiū už šitos akimirkos patyrimą, ačiū už mūsų gyvą kolektyvinę dvasinę komuniją su tavimi ir tarpusavyje. Ir mūsų šioje kolektyvinėje DVASINĖJE komunijoje dalyvauja ir mūsų visų sargai serafimai, ir religijų serafimai, ir nacijų serafimai, ir pažangos serfimai, ir angelai, pavadinti Visuomeniniais Architektais, kurie suveda žmones į gupes ŠVIESOS DARBAMS, ir Tarpinės Būtybės, mūsų kolektyvinė dvasinė komunija yra ir tarpusavyje su jais, kaip ir jų su mumis, kad mūsų malda būtų sustiprinta ir taptų dar galingesnė.
Aš meldžiu, drauge su savo sielos broliais ir sesėmis, mūsų koletyvinėje maldoje dvasinio apraminimo tų tėvų, kurie net ir prieš savo mylimus vaikus kelia ranką, baudžia juos fiziškai dėl savo gyvulinio proto nekantrumo ir savanaudiškų motyvų. Nors tai gali būti tik akimirkos protrūkis, bet jis vis tiek yra gyvulinio proto, ne sielos, FIZINĖ KALBA, kalba, kurios vaikas BIJO. Ir tokio vaiko ryšys su tėvais nebus nuoširdus per visą likusį žemiškąjį gyvenimą, nes jis bus suraišiotas BAIMĖS SAITAIS.
Šiandien Lietuvoje, ir visoje Urantijoje, yra tiek daug skausmo ir kančios, tiek daug neteisingumo ir skriaudos, kad žmonės jaučiasi pasimetę. Tiek daug yra įvairių religijų, tiek daug ritualų, o TĖVO MEILĖS IR PALAIMOS jos neatneša, suteikia vien tik skausmą. Ypač pavojingas BAIMĖS SKAUSMAS mažyliams vaikams, nes bet kokia kančia giliai įsirėš į jų pasąmonę visam žemiškajam gyvenimui, net ir pomirtinio gyvenimo po prisikėlimo pirmiesiems sielos etapams. Tačiau dar liūdniau yra tai, kad tokie mūsų mažyliai yra suluošinami savo pačių tėvų, kada tėvai pakelia ranką prieš savo vaikus ir juos šitaip pradeda žaloti ir vesti tolyn nuo Tėvo, nes nė vienas mylintis tėvas ar motina nepakels rankos prieš savo mažylį, jeigu tuo metu pats bus GYVAME RYŠYJE SU TĖVU. Ranka kyla prieš BEJĖGĮ IR NEGALINTĮ APSIGINTĮ TIK TADA, KADA GYVO RYŠIO SU TĖVU ARBA NĖRA IŠ VISO, ARBA TĄ AKIMIRKĄ JIS NUTRŪKO IR GYVULINIS PROTAS GRIEBĖSI JAM LENGVIAUSIO PRIEVARTOS VEIKSMO, KAD TIK BŪTŲ PATENKINTAS JO INTERESAS – TOS AKIMIRKOS INTERESAS. Po akimirkos jis ir pats jau gali pulti bučiuti ir atsiprašinėti, bet vaiko viduje baimė jau pasėta, ir ji augs ir augs vis stipriau, kuo dažniau kils ranka prieš jį. O jo baimės vaisiai bus PRIEVARTA KITŲ AR SAVO PATIES ATŽVILGIU.
Aš meldžiu, kad mūsų visų, dabar dalyvaujančių šitoje dvasinėje komunijoje, meilės virpesiai pasiektų visus tokius tėvus visoje Lietuvoje, ir visoje Urantijoje, net visoje KŪRINIJOJE, kur šitą pačią akimirką jie kelia ranką prieš savo vaiką, kad ji ir sustotų dar nepakilusi, o jau pakelta nusvirtų, o tokį supykusį tėvą ar motiną užplūstų gėrio ir meilės banga, kad jis net ir pats šito nesuvokdamas garsiai ištartų: “Ačiū tau Tėve, kad sustabdei mano ranką, kuri jau buvo pakilusi nuskriausti mažesnį ir nuo manęs visiškai priklausomą. Ačiū tau už tokį apšvietimą.“
Ir tegu motinos ar tėvo ranka paglosto, apkabina savo atžalą, ir priglaudžaia prie krūtinės, tegu juos abu sujungia Tėvo dvasia, esanti ir viename, ir kitame, bendram meilės ir gerio darbų skleidimui visų labui, kada jų sielai su meile vadovauija Tėvas iš vidaus.
Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
---------------------------------------------------
Po maldos dar pasėdėkite tyloje, tegu jūsų siela klausosi Tėvo mokymo, kaip mylėti savo vaiką, kaip auklėti ir ugdyti savo vaiką su meile ir kantrybe, kad jis augdamas nepatirtų prieš jį kylančios ir baudžiančios rankos.
Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,
Algimantas


Algimantas
2009-06-07 22:01:58



Mielieji, šį pirmadienį (2009 06 01 – 22val.) siūlau pasimelsti už mūsų sielos brolius ir seses, kurie dar negali savo sielos atverti Tėvui, ir meldžiasi vien tik savo intelektualiu protu, mechaniškai atkartodami maldos žodžius.
Tokia malda NEVEIKSMINGA NET IR TAI PAČIAI SIELAI.
TIK NUOŠIRDI MALDA TURI PRASMĖS VISAI KŪRINIJAI.
Praėjusį antradienį ir trečiadienį, gegužės 25 ir 26 dienomis, bendravau su dviemis skirtingomis grupėmis. Dalis iš su manimi bendravusiųjų perskaitė Jėzaus Kristaus apreiškimą KALBU JUMS VĖL, kai kurie net du kartus, kiti dar nebuvo jo skaitę, kaip ir Urantijos Knygos. Tačiau daugumą iš jų jungė vienas bendras bruožas – noras pajausti dvasinį ryšį su Tėvu.
Kada jiems aiškinau apie ATSIVĖRIMĄ TĖVUI SAVAIS ŽODŽIAIS, SAVOMIS MINTIMIS KASDIEN, KAD TAI IR SUDARYS JŲ PIRMĄJĄ SAVO NUOŠIRDŽIĄ MALDĄ, TIKRĄJĄ KOMUNIJĄ SU TĖVU, IR TAI ATVES JUOS Į TĖVO SURADIMĄ SAVYJE, O VĖLIAU IR GIMIMĄ IŠ DVASIOS, tai jie GIRDI mano žodžius, bet JŲ NESUVOKIA SAVO SIELOS VIDUMI. Dėl to kai kurie vėl iš naujo kartoja, kad eina į bažnyčią, kad meldžiasi, kaip visi, o kaip atsiverti Tėvui NEŽINO, kaip atrasti Tėvą SAVYJE NEŽINO. O KĄ TIK JIEMS PAAIŠKINAU, KAIP.
Todėl šįkart ir pasimelskime už mūsų sielos brolių ir sesių SIELOS atvėrimą Tėvui- Rojaus Trejybei, kad jiems palengvintume jų gyvos komunijos užmezgimą.
Iš pradžių pagarbinkime Rojaus Trejybę.
Tie, kurie galite garbinti ir melstis savais žodžiais ar mintimis, tą ir darykite, o kiti mano jums rašomas maldas skaitykite atsivėrusia širdimi, o ne intelektualiu protu. O tai reiškia, kad jūs turite PAJAUSTI MALDOS ŽODŽIŲ PRASMĘ, JŲ GELMĘ, NE VIEN TIK SUPRASTI JŲ REIKŠMĘ. Būtent atsivėrusi siela net pravirksta, skaitydama maldos žodžius NUOŠIRDŽIAI, nes ją sujaudina maldos žodžiuose esanti žinia PADĖTI KITIEMS SIELOS BROLIAMS IR SESĖMS UŽMEGZTI GYVĄ KOMUNIJĄ SU TĖVU.
----------------------
Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, Begaline Dvasia-Motina-Sese, aš garbinu tave, kad tu ESI, kad tu esi MEILĖS AMŽINASIS Šaltinis ir Centras visai kūrinijai, kad tu kuri GYVYBĘ IR JOS APLINKĄ IŠ MEILĖS IR LAISVA VALIA.
Aš garbinu tave, kad tavoji meilė yra kurianti ir nešanti gerus dvasinius vaisius visumos labui.
Aš garbinu tave, kad tu paskleidi GYVĄ meilę po visą kūriniją, ir tik tau atsivėrusi dvasia ar siela tegali ją PATIRTI, vien tik intelektas, be dvasios ar sielos atsivėrimo tau, nėra pajėgus paliudyti tavosios meilės buvimą jos viduje, o tuo pačiu ir ją pačią skleisti visiems, ir visiems vienodai, net ir taip, kaip vienodai savo meilę skleidi visiems tu.
Aš garbinu tave, kad tik tavoji meilė gimdo vis didesnį ir didesnį troškimą panašėti į tave ir pašvęsti savo amžiną gyvenimą su tavimi ir tavo labui, jaučiant tave savyje.
Aš garbinu tave, kad tavo gyvas buvimas niekada niekur nedingsta, tik žmogaus intelektas, paskęsdamas savo susikurtose ir iliuzinėse problemose, neleidžia prabilti tikrajam sielos-morontiniam protui, kuris ir patiria tavo gyvą buvimą ir tavo gyvus meilės virpesius savo viduje.
Aš garbinu tave, kad tu vedi meilės gyvuoju keliu, ir su meile, KIEKVIENĄ, ir vedi ten, kur geriau žengti būtent KIEKVIENAM, ir dar vedi taip, kad geriau būtų VISIEMS, kada kiekvienas žengia jam numatytu gyvuoju tavo keliu, atsirėmęs į tave ir pasitikėdamas vien tik tavimi; ir žengia iš meilės, ir laisva valia, gauta iš tavęs.
Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
------------------------------------------
Po pagarbinimo dar pasėdėkite tyloje. Tegu jūsų atsivėrusi siela geria Rojaus Trejybės meilės gyvą nektarą, tegu ji pasidžiaugia šitos gyvos komunijos palaima. O tada pereikite prie pašymų maldos.
-----------------------------
Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, Begaline Dvasia-Motina-Sese, ačiū tau už mūsų patyrimus iki šios akimirkos, ir už tą patyrimą, ką patiriame šios komunijos metu, atvėrę tau savo sielą tiek, kiek šiandien ji yra pajėgi atsiverti.
Aš pakviečiau savo sielos brolius ir seses šiandien mūsų gyvos dvasinės kolektyvinės komunijo su tavimi ir tarpusavyje metu, pasimelsti už tuos sielos brolius ir seses, kurie dar negali atsiverti tau, kurie dar mėgina tave suprasti savo intelektu, kurie tavęs BIJO, o JŲ SIELA taip ir miega nepažadinta, nes intelektas IR JO BAIMĖ jai ir trukdo patirti patį gyvą jos ryšį su tavimi.
Mūsų dvasinė komunija su tavimi ir tarpusavyje yra kolektyvinė, nors mes dabar meldžiamės būdami toli vienas nuo kito, bet atsivėrusiai sielai ir dvasiai nėra kliūtis patirti gyvą tarpusavio sielos-dvasios ryšį, kaip ir gyvą ryšį su tavimi, nes mes bendraujame per tavo dvasią, mūsų Minties Derintojus.
Aš meldžiu savo sielos broliams ir sesėms, kurie mąsto vien tik intektualiai, kurie pilni vidinės baimės TAU, ir kuriems nepasiseka suprasti mūsų aprašomų dvasinių patyrimų, dėl savojo intelekto, tiek daug prikaupusio visiškai nereikalingų žinių, palaidų žinių, kurių jie net ir panaudoti nežino kaip ir kam, dėl to jie ir yra kaip enciklopedijos, o naudos giluminiam patyrimui jos neturi jokios, ir dėl to jų intelekto, prikimšto gausios informacijos, priespaudoje jų siela negali atsiverti tiek, kad suteiktų tokiems akliems mūsų sielos broliams ir sesėmis gyvą ryšį su tavimi ir tarpusavyje, kad jie patirtų šitokią tikrovę SAVO VIDUJE, kad jie pradėtų išsivaduoti iš grynos materijos iliuzijos ir pažvelgtų sielos-dvasios matymų, kuris yra IR JŲ viduje, tik miega nepažadintas.
Aš meldžiu, kad mūsų visų, angelų sargų serafimų, pažangos serafimų, religijos serafimų, nacijų serafimų, rasių serafimų, Melkizedekų, Tarpinių Būtybių, dalyvaujančių mūsų maldoje, meilės virpesiai, sustiprinantys mūsų meilės virpesius, pasiektų visus mūsų sielos brolius ir seses iš išorės, net ir taip, kaip tavieji meilės virpesiai juos gali pasiekti iš vidaus, kad žmogiškasis intelektas, toks pasimetęs ir toks klaidžiojantis, net ir tarp įvairių dvasinių takelių, nurimtų, o jų sielos atsivertų tavo gyviems meilės virpesiams iš vidaus be jokių ritualų išorėje, be jokių prašmatnių žodžių, ištartų mechaniškai maldoje, be jokių pompastinių frazių, o savo nuoširdžiu paprastu žodžiu jie imtų kreiptis į tave kaip į MYLINTĮ TĖVĄ, kaip į MYLINČIĄ MOTINĄ-BROLĮ, kaip į MYLINČIĄ MOTINĄ-SESĘ, ir pajaustų kaip jų viduje kažkokia atsirado nesuvokiama jų intelektui ramybė, ir ji gilėja, pasiekia nuostabia palaimos būaseną, o intektas dar labiau tirpsta atsivėrusioje sielos gyvoje komunijoje su tavimi.
Aš meldžiu mums visiems vis gilėjančio ir platėjančio gyvo komunijos ryšio su tavimi ir šito patyrimo palaimos kiekvienoje sieloje ir dvasioje.
Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
------------------------------------------
Po maldos dar pasėdėkite ramybėje keletą minučių, tegu jūsų siela klausosi Tėvo jai suteikiamų mokymų, kaip gi atverti sielą ir patirti nuraminto intelekto palaimą atsivėrusioje sieloje.
Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,

Algimantas
2009-05-31 12:45:31



Mielieji, šiandien, kada bendravau su Begaline Dvasia-Motina-Sese, aš Jos paklausiau, už ką mums pasimelsti ateinantį pirmadienį (2009 05 18 – 22val.) per mūsų kolektyvinę komuniją. Ir Ji pasiūlė melstis mums visiems už mūsų sielos brolių ir sesių proto nuraminimą, nes dabar yra labai pasimetę mūsų sielos broliai, jie nebejaučia tikrumo dėl rytojaus, kaip dar visai neseniai net apie tai nepagalvodavo. Dabar šitoks nerimas dėl ateities jau skverbiasi į pasąmonę ir veikia jų sprendimus, tuo pačiu ir jų gyvenimo kokybę, kuri turi įtakos visiems.
Iš pradžių pagarbinkime Rojaus Trejybę.
Kas dar negalite garbinti savais žodžiais, garbinkite ir melskitės skaitydami mano jums rašomas maldas, tik skaitykite jas nuoširdžiai.
-------------------------------------------------------
Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, Begaline Dvasia-Motina-Sese, aš garbinu tave, nes tik per tave aš pažinau net pats save, kokio anksčiau ir mintyse nemanaiu, kad galiu būti toks, nes būtent tu man padedi pažvelgti į save iš vidaus, nes ir tu esi mano viduje, per Tėvo dvasią – Minties Derintoją.
Aš garbinu tave, kad tavasis žvilgsnis yra vienas ir vienintelis – MEILĖS – GYVAS ŽVILGSNIS, ir tu mus taip pat mokai juo žvelgti į visus.
Aš garbinu tave, nes tik tavoji meilės harmonija veda visą kūriniją į amžinybę, kurioje esame mes visi, atsidavę tau, jau dabar, ir įtikėję savo vidumi, nes būtent tu iš vidaus, savo dvasia, ir mokai mus gilesnio įtikėjimo ir atsidavimo tau mūsų kasdieniame gyvenime, ir kasdienėje aplinkoje.
Aš garbinu tave, kad tu mus vedi asmeninio patyrimo keliu, kurį esi numatęs kiekvienam tokį, kuris yra pats reikalingiausias ir būtiniausias VISAI KŪRINIJAI, bet jokiu būdu nevaržai nė vieno laisvos valios, kada jis nuklysta ir į šalikeles, iš paties naudingiausio kelio visumai, o tu vis tiek myli savo tokį patį mylimiausią vaiką nė kiek nesumažinta meile, ir vis tiek taip vienodai tobulai jį vedi tuo pačiu kūrinijai reikalingiausiu meilės ir tiesos keliu.
Aš garbinu tave, kad tavoji meilė sužadina sielą tokiems veiksmamas, kokių anksčiau žmogiškasis protas sau ir pagalvoti neleisdavo, o dabar jis mato gyvenimo kitokias spalvas, jis žvelgia tavuoju žvilgsniu, kuriame svarbiausias esi tu ir kūrinija, o ne aš pats, kaip buvo anksčiau, nors aš ir esu tas pats tavo vaikas, tik mano ryšys su tavimi ir mano patyrimas su tavimi man patvirtino, ir toliau patvirtina, jog tik su tavimi įmanoma gyventi kupiną meilės gyvenimą VISIEMS. IR LAISVA VALIA. IR IŠ MEILĖS TAU IR VISAI KŪRINIJOS ŠEIMAI, KURIAI PRIKLAUSOME IR MES VISI, IR JAU ŠIANDIEN. IR ČIA, LIETUVOJE, IR URANTJIOJE.
Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
---------------------------------------------------
Po Rojaus Trejybės pagarbinimo dar pasėdėkite tyloje kelias minutes, tegu jūsų dabar taip atsivėrusi siela geria Tėvo-Rojaus Trejybės MEILĖS VIRPESIUS IR JAUČIA GYVĄ PALAIMĄ VIDUJE.
O tada pareikite prie prašymų maldos.
----------------------------------------------
Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, Begaline Dvasia-Motina-Sese, ačiū tau už mūsų visus patyrimius, ačiū už mūsų vis labiau atsiveriančias sielas, ačiū už šitą kolektyvinę dvasinė komuniją, nors savo fiziniu pavidalu ir esame toli vienas nuo kito, bet tu mus apjungi visus per Tėvo davsią, mūsų Minties Deirntojus.
Mes meldžiame šįkart tavo, mylima Begaline Dvasia-Motina-Sese, pasiūlymu, proto nuraminimo, nes dabar tiek daug, man tu sakei, yra sutrikusių protų, sunerimusių dėl ateities nežinios, kaip nebuvo niekada anksčiau Urantijoje ir Lietuvoje.
Mes meldžiame, kad tokia sunkėjanti padėtis ekonomikoje, finansų sferoje, kuri vis labiau skverbiasi ir į pasąmonę, vis tik nesužlugdytų mūsų sielos brolių ir sesių tiek, kad jie palūžtų, mes meldžiame, kad jie siektų gyvo ryšio su tavimi ir pajustų, kaip tu nuramini juos iš vidaus.
Mes meldžiame vis didesnio sielos atsivėrimo mūsų sielos broliams ir sesėms, nes tik sielos atsivėrimas garantuoja patį patikimiausią nusiraminimo būdą žmogiškajam protui, kuris tiek pilnas abejonių ir nepasitikėjimo, kuris yra kamuojamas nežinios dėl ateities visą laiką gyvena įtampoje, o tai veikia ir kiekvieną kūno ląstelę, kad labai greitai ji pradeda patirti per sunkų spaudimą iš vidaus ir sulinksta, iškrypsta, ir suserga įvairiomis ligomis.
Mes meldžiame, kad ir mūsų meilės virpesiai, kurie visi iki vieno paskinda iš tavęs, ir mus pasiekia kiekvieną iš vidaus, o iš išorės jie mus pasiekia dar ir nuspalvinti kiekvieno iš mūsų asmeninių patyrimų atspalviais, taip pat pasiektų ir mūsų dabar sunerimusius ir pasimetusius sielos brolius ir seses, kad jie nors maža dalele pajaustų nerimo sumažėjimą, kad jie nors kiek galėtų pajusti sustiprėjimą ir prašviesėjimą savo viduje ir tai jiems palengvintų jų kasdienį gyvenimą, kuris jiems yra toks nepakeliamai sunkus, jog ne vienas nebemato išeities, o dar labiau bijo ateities didesnių sunkumų.
Mes meldžiame visiems mūsų sielos broliams ir sesėms gyvo ryšio su tavimi, atsirėmimo į tave savo viduje, ir didesnio pasitikėjimo tavimi, kad per šį gyvą ryšį rimtų protas ir pasąmonė nebepieštų baisių ir juodų vaizdinių, kai sunerimęs protas pasimeta ir nebemato gyvenimo prasmės ir jo saldumo.
Tik gyvas ryšys su tavimi išgelbsti bet kurį tavo vaiką ne tik iš protinės įtampos, kuri atrodo daugiau jau nebeištveriama ir jį atveda į nuolatinę depresiją, bet ne vieną priverčia pakelti ranką prieš save net nesuvokiant savo veiksmo pasekmių sau pačiam, nes protas nustoja mąstyti tavuoju meilės ir šviesos mąstymu ir nemato nei savęs, nei aplinkos tavuoju žvilgsniu, ir tada kasdienis gyvenimas tampa kaip daugybę tonų sveriantis betono luitas, kuris prispaudžia tiek, kad nebėra kuo kvėpuoti.
Ir tik su tavimi yra įmanoma viskas, net ir šito betono luitą paversti į besvorį ir palaimą teikiantį gyvenimą visų labui, iš meilės, ir laisva valia.
Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
----------------------------------------------------
Po maldos pasėdėkite dar keletą minučių, tegu jūsų siela geria Tėvo mokymą, kaip apraminti protą, kad jis trokštų gyventi visų labui.
Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,


Algimantas
2009-05-16 15:57:14




[Prisijunkite ir parašykite savo komentarą]
Spausdinti
Grįžti atgal