Forumas: temos peržiūra

Spausdinti

Kvietimas bendrai nuoširdžiai Pirmadieninei maldai II. Temos tęsinys

Mielieji, kviečiu jus prisijungti prie mūsų bendros pirmadienio (2007 03 30 - 22 val.) maldos už mūsų, KIEKVIENO IR VISŲ, didesnę išmintį.
Iš pradžių pagarbinkime mūsų visų mylimą Tėvą. Tiems, kuriems dar sunku garbinti Tėvą ir melstis savais žodžiais, galite pasinaudoti mano siūlomomis maldomis, tik svarbu, kad prieš tai jas perskaitytumėte ir suvoktumėte visų žodžių GILUMINĘ, dvasinę, prasmę, o per mūsų bendrą maldą jas skaitytų jūsų nuoširdžiai atsivėrusi siela.
------------------------------------------------------------------------------------
Mylimas Tėve, aš garbinu Tave, kad iš Tavosios meilės išauga žolė ir prasiskleidžia gėlės žiedas.
Mylimas Tėve, aš garbinu Tave, kad Tavoji meilė suvirpina ir mano sielą iš vidaus.
Tėve, aš garbinu Tave, kad Tavosios meilės dėka galiu mylėti ir aš, ir mylėti vis labiau taip, kaip mokai Tu – visus vienodai.
Tėve, aš garbinu Tave, kad vien tik Tavoji meilė sužadina tokius nuostabius virpesius pačioje mano sieloje, kad ji pajunta Tave esantį gyvą, nes būtent Tu esi gyvybės Šaltinis.
Mylimas Tėve, aš garbinu Tave, atsiverdamas Tau, net ir taip, kaip Tu atsiveri kiekvienam asmeniui ir visiems asmenims vienu metu.
Tėve, aš garbinu Tave, kad galiu patirti Tavąją meilę, ir kad trokštu jos vis daugiau ir daugiau, nes šis troškimas yra iš manosios sielos, kuri ir jaučia Tavosios dalelės, Tavosios dvasios, esnačios manyje, perteikiamus meilės virpesius iš Tavęs, ir dėl to trokšta jų vis daugiau ir daugiau.
Tėve, aš garbinu Tave, kad bet kokiomis sąlygomis, net pačiomis kritiškiausiomis, Tu man dovanoji ramybę ir palaimą, kurią aš ir galiu patirti tik būdamas gyvame ir giluminiame ryšyje su Tavimi.
Mylimas Tėve, aš garbinu Tave, iš meilės Tau ir Tavo kūrinijai, kuri vis labiau tampa ir mūsų kūrinija, kai me vis labiau atsiveriame Tau.
Tėve, aš garbinu Tave laisva valia, kurią Tu dovanoji kiekvienai kūrinijos šeimos asmenybei, ir kurią aš pašvenčiau Tavosios valios vykdymui.
Manoji valia, kad būtų Tavoji vallia. Amen.
----------------------------------------------------
Po maldos dar šiek tiek patylėkite, tegu siela dar labiau panyra į Tėvo meilės virpesius, tegu ji džiaugiasi palaima, patiriama savyje. O tada pereikite prie prašymų maldos už mūsų išmintį.
----------------
Sūnau Kūrėjau, kurį dauguma žino tik kaip Jėzų iš Nazareto, Motina Dvasia, kurią dauguma žino tik kaip Šventąją Dvasią, Visuotini Tėve,
ačiū Tau, kad pakvietei mūsų vis labiau atsiveriančias sielas ir trokštančias dvasinės komunijos su Tavimi ir tarpusavyje į šitą kolektyvinę mūsų maldą už didesnę mūsų išmintį.
Sūnau Kūrėjau, tu sakei ir sakai, jog ten, kur du ir daugiau įtikėjusių į tave ar į Tėvą yra drauge, tarp jų esi ir tu, per savo Tiesos Dvasią.
Aš prašau tavęs, tegu dabar Tiesos Dvasia įeiną į kiekvieną iš mūsų, nuoširdžiai atvertą sielą, kad ji imtų jausti tave esantį realų, tikrą, ir gyvą, net ir taip, koks realus, tikras, ir gyvas kiekvieno iš mūsų viduje yra Tėvo fragmentas, Jo dalelė, dvasia, Minties Derintojas, ir bendrauja su mumis visą laiką iš vidaus, o ypač, kada miegame ir jam nebegalime priešintis.
Aš, drauge su savo sielos sesėm ir broliais, kurie dalyvauja mūsų bendroje maldoje, nors yra toli vienas nuo kito fiziniu pavidalu, net įvairiose pasaulio šalyse, net ir įvairios dvasios, kurios mūsų žvilgsniui yra nematomos net ir būdamos visai šalia mūsų, meldžiu didesnės išminties kiekvienam iš mūsų, kad galėtume patys pajausti, kaip didesnis mūsų išmintingumas palengvina mūsų gyvenimą kasdienybėje.
Tėve, Tu esi išminties Šaltinis. Tavoji dvasia yra mūsų viduje, kiekvieno iš mūsų viduje. Tu mums liete lieji išmintį, tik mūsų nežinojimas, kad Tu kas akimirką, nenutrūkstamai lieji dieviškąją išmintį, ir neleidžia mums, nors trumpam, nurimti dienos metu, nors šiek tiek pabendrauti su Tavimi, suradus ramų kambelį, kad po tokio pabendravimo mūsų protas pajaustų, kaip jis prisipildė Tavosios išminties, padedančios spręsti kasdienius uždavinius savo asmeniniais laisvos valios sprendimais.
Aš meldžiu Tave, kaip ir mano sielos broliai ir sesės, kad mes daugiau paskirtume laiko nugyventos dienos prasmės apmąstymams, kad įvertintume, kaip ją nugyvenome, ar daug jautėme įtampos, nerimo, skubėjimo, ar suteikėme kam nors paguodą ir nuraminimą, ar ką nors įskaudinome ir dėl to patys patyrėme nerimo pojūtį.
Aš meldžiu, kad mes, kiekvienas, po truputį vis labiau priprastume vertinti savo nugyventos dienos prasmingumą, kuris kyla iš Tavosios valios vykdymo, mylimas Tėve. Aš meldžio savo sielos broliams ir sesėms palaimos patyrimo savyje, kuri ir padeda atsiverti daug labiau Tau, mylimas Tėve, ir iš Tavęs semtis didesnės išminties, dieviškosios išminties, kuri toli pranoksta žmogiškojo proto diktuojamus sprendimus savojo ego labui.
Mylimas Tėve, aš, drauge su savo sielos broliais ir sesėm, meldžiu Tave, kad mes vis labiau ir labiau įprastume prašyti iš Tavęs didesnės išminties, kad šitas mūsų prašymas pavirstų į kasdienį prašymą, gilinant ir plečiant mūsų dabartinį požiūrį į aplinką ir į save patį.
Aš meldžiu Tave, kad Tavoji išmintis vis labiau ir labiau įsigalėtų mūsų, kiekvieno, viduje, per mūsų dvasinį ryšį su Tavimi, ir kad mes vis labiau įprastume vadovautis iš Tavęs gaunama išmintimi savo tarpusavio santykiuose su visais savo sielos broliais ir sesėm, Tavo vaikais, kuriuos Tu visus myli vienodai. Tik toks kelias suras sprendimus iš dabartinio gyvenimo akligatvių politikoje, ekonomikoje, šeimoje, visuomenėje. Nesvarbu, kokios būtų sudėtingos problemos, bet Tavoji išmintis visada suteiks didesnę šviesą ir pasitikėkjimą likti šitoje šviesoje su Tavimi.
Aš meldžiu Tave, kad mano sielos broliai ir sesės ryšį su Tavimi, gyvą ryšį su gyvuoju Tavimi, paverstų kasdieniu dvasiniu bendravimu, ir kad šitame bendravime visada būtų ir jų kasdienis troškimas semtis iš Tavęs dieviškosios išminties, laisva valia.
Manoji valia, kad būtų Tavoji valia. Amen.
----------------------------------------------------
Po maldos vėl likite ramybės būsenoje, tegu siela jau dabar ir semiasi iš Tėvo didesnės išminties. Nesvarbu, kad Tėvo perduodamos didesnės išminties nepajausite akimirksniu. Tegu ji nusėda į jūsų pasąmonę. Ateis laikas, kada vis labiau ir labiau bendraudami su Tėvu pasiimsite ir tai, kas Tėvo buvo jau patalpinta į jūsų pasmonę.
Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,


Algimantas
2007-04-30 15:49:08

Komentarai

Mielieji, kviečiu jus į mūsų pirmadieninę kolektyvinę dvasinę komuniją (2009 05 04 – 22val.). Šįkart kviečiu pasimelsti už tai, kad artėjanti kiaulių gripo pasaulinė pandemija pareikalautų kaip įmanoma mažiau mūsų sielos brolių ir sesių gyvybių.
.
Pasaulinė Sveikatos Organizacija Ženevoje paragino visas valstybes atkreipti labai rimtą dėmesį į tai, jog pandemijos išvengti nepavyks, ir klausimas yra ne toks – ar mirs žmonės nuo jo Europoje, bet KIEK mirs nuo jo žmonių.
Iš pradžių pagarbinkime Rojaus Trejybę.
Kam dar savais žodžiais, savomis mintmis sunku garbinti ir melstis, skaitykite, tik labai nuoširdžiai, mano jums rašomas maldas.
------------------------------------------------
Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, Begaline Dvasia-Motina-Sese, aš garbinu tave, atverdamas savo sielą tiek, kiek šiandien ji yra pajėgi atsiverti tau.
Aš garbinu tave, kad savo atsivėrimu tau, mano siela mato tavosios kūrinijos grožį ir gėrį meilės virpesių gamos spindėjimu, net ir taip, kaip tu mokai ją žvelgti visur tavo meilės žvilgsniu, ir matyti kūriniją, prieinamą sielos atsivėrusiam žvilgsniui, kaip tavosios meilės pasireiškimą kosmose, ir mūsų aplinkoje.
Aš garbinu tave, nes tau atsivėrusi siela trokšte trokšta garbinimo kumunijos ir pati siekia joje likti vis dažniau ir dažniau tuo patirdamą gyvą tavo meilės virpesių tekėjimą viduje.
Aš garbinu tave, nes tik tavoji meilė, savo gyvu tekėjimu į mano atsivėrusią tau sielą, sužadina ją tiek, kad ji mato daug daugiau grožio aplinkui, net ir ten, kur anksčiau jo nepastebėdavo, nes žmogiškam protui nebuvo poreikio pažvelgti į skruzdėlės gyvenimą, į vabzdžių veikimą mūsų aplinkoje, į žolės grožį, kada atsiguli į pievą ir stebi po žole vykstantį aktyvų gyvenimą, kurio nemato akys iš toliau.
Aš garbinu tave, kad tavo meilės virpesiai yra gyvi ir jie patys padeda sielai atsiverti tau ir augti savo tvirtesniu ūgiu, kada ji jau išdrįsta daryti gėrį kitiems iš meilės, o ne dėl išskaičiavimo.
Aš garbinu tave, kad tu suteiki gyvąjį vandenį, kuris liejasi iš tavęs po visą kūriniją be perstojo, ir jo niekada nebūna trūkumo, jeigu tik kiekvienas individas, kiekvienas žmogus, siela, ar dvasia savo laisva valia nenusisuka nuo tavęs GYVO, ir nepakeičia tavęs išsigalvotais netikrais pakaitalais, kurių siela patirti negali, ir dėl to ji pati nebegaudama tavo gyvojo vandens ima silpti ir visiškai nustoja su tavimi bendrauti savuoju kasdieniu atsivėrimu tau.
Aš garbinu tave, kad tavo meilė yra be jokio išskaičiavimo ir nemokama, dėl to prieinama pačiam neturtingiausiam vargšui, kuris tau atvėręs savo sielą tampa tavo sūnumi ir pats pajunta kokį nepakeičiamą turtą yra gavęs iš tavęs.
Aš garbinu tave iš meilės ir laisva valia, gauta iš tavęs. Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
---------------
Po Rojaus Trejybės pagarbinimo pasėdėkite tyloje kelias minutes, tegu jūsų atsivėrusi siela dabar mėgaujasi palaima savo gyvame ryšyje su Tėvu, Amžinuoju Sūnumi-Motina-Broliu, ir Begaline Dvasia-Motina-Sese, o tada pereikite prie prašymų maldos.
----------------------------------------------------------------------------------------------
Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, Begaline Dvasia-Motina-Sese, ačiū tau už vis gilesnį mūsų sielų atsivėrimą tau, kad jos savo patyrimu vis drąsiau ir drąsiau ima liudyti kitiems savo sielos broliams ir sesėms apie tavo gyvą buvima viduje. Ačiū už visus patyrimus, kuriuos esame sukaupę iki šiol, ir ką patiriame šią akimirką.
Šitoji mūsų malda taip pat skirta mūsų naujiems patyrimams, mūsų naujam tavosios meilės ir galios paliudijimui, kada žmonija, tiek daug metų gyvenusi, ir toliau gyvenanti, dvasinėje sausroje, susilaukia vis skaudesnių kirčių dėl savo, kiekvieno žmogaus asmeniškai priimamų savanaudiškų sprendimų ir veiksmų, dėl savo savanaudiškos gyvensenos, pažeidžiančios tavosios meilės įstatymą.
Nors patyrimai ir mūsų reakcijos į tuos patyrimus dabar kaip niekada anksčiau mums leidžia pamatyti daug skvarbesniu žvilgsniu tiesioginius ir netiesioginius ryšius tarp įvairių reiškinių ir jų stipraus poveikio žmonijai, tačiau mes vėl ir vėl išgirstame apie visiškai netikėtai prasidendančias virusines ligas, kurios pradeda sklisti tarp žmonių, nors virusas paplinta iš gyvūnų, kaip ir dabartiniu metu vis stipriau ir vis plačiau po planetą plintantis kiaulių gripas.
Ir toks netikėtas proveržis, kuris vis labiau ir labiau apima planetą skirtingose vietose ir baigiasi net tragiška mirtimi, mums tiems, kurie einame gyvuoju dvasiniu tavo mylimas Tėve, keliu, leidžia pamatyti ne tik patį veiksmo procesą, bet ir žinoti šito proceso priežastis ir būsimąsias pasekmes, dėl to mes meldžiame savo kolektyvinės dvasinės komunijos metu dar didesnio mūsų gyvo ryšio su tavimi, kad galėtume dar labiau pakelti savo sąmonės energetinius virpesius, kurie iš mūsų sielų dar stipriau pasklistų po visą Urantiją, kad šitie tavosios meilės virpesiai, nuspalvinti kiekveno iš mūsų asmeniniu patyrimu, taptų tokia aplinka visiems, jau pažeistiems šito gripo viruso, kad jų liga nebūtų tragiška jiems, o tiems, kurie dar nesusirgo, kad šitoji terpė, veikiama mūsų meilės virpesių, būtų vis labiau ir labiau nepriimtina šitų pačių virusų egzistavimui.
Kad ir kiek mūsų būtų mažai, tačiau šitokių gyvų ir nuoširdžių dvasinių kolektyvinių komunijų metu mes pakeliame savo sąmonės virpesius į tokį aukštą dažnį, kad tokioje terpėje negali egzistuoti JOKS VIRUSAS; ir šituos pačius virpesius nusiųsdami visai planetai, ir ypač ten, kur jau yra gripo aukų, mes švelniname žemų energetinių virpesių aplinką, kurioje kilo ir šito gripo virusas.
Mes šita malda esame Rojaus Trejybės instrumentai, kurių pagalba yra suteikiamas pasveikimas daugeliui mūsų sielos brolių ir sesių, kurie atsiveria patys, arba sušvelniname paties viruso poveikį ir sutrumpiname jo amžių, nes tokioje aplinkoje jis egzistuoti negali.
Ir jeigu prie mūsų vis prisijungs kaskart vis daugiau mūsų sielos brolių ir sesių, toks gydymas ir virusų nakinimas bus veiksmingesnis, nes tik jis yra vienintelis ir patikimas kelias, kad būtų užkirstas bet kokių virusų atsiradimas ir plitimas.
Tačiau kol mūsų yra tik saujelė, tol mūsų malda yra pagalbinė, nes virusų, JOKIŲ, neliks tik tada, kada su mumis melsis VISI PASAULIO SIELOS BROLIAI IR SESĖS. O TAIP IRGI BUS.
Aš meldžiu, kad DABAR mes ir savo kasdienėse maldose asmeniškai taip pat melstumėmės ir už savo sielos brolius ir seses jau užsikrėtusius šiuo virusu įvairiose šalyse, ir tą darytume iš meilės, ir laisva valia.
Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
--------------------------------------------------
Po komunijos dar pasėdėkite tyloje, tegu jūsų siela klausosi jai suteikiamų mokymų iš Tėvo.
Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,


Algimantas
2009-05-03 10:53:35



Mielieji, kviečiu jus į pirmadienio mūsų gyvąsias maldas (2009 04 27 – 22val.).
Šįkart kviečiu jus VISUS pasimelsti už sergančiųjų asmenines pastangas pasveikti.
Jums jau atėjo tas laikas, kad sužinotumėte, jog KIEKVIENO IŠ JŪSŲ VISŲ LIGŲ, NET NELAIMINGŲ ATSITIKIMŲ, NET IR TOKIŲ SMULKMENŲ, KAIP PERŠALIMAS, priežastys yra jūsų asmeninis mąstymas, elgesys, ir KASDIENIS gyvenimas.
Todėl nėra NĖ VIENOS ligos, kuri būtų gauta iš jūsų žemiškųjų tėvų. NĖ VIENOS.
Vadinamosios paveldimos ligos jūsų fiziniam pavidalui, kurį JŪS vadinate KŪNU, ir kuris serga, suteikia tik POLINKĮ į tas ligas, bet, ar jūs jomis susirgsite, priklauso VIEN TIK NUO JŪSŲ GYVENIMO.
Todėl ir pasimelskime šį kartą už tuos, kurie SERGA, KAD JIE KEISTŲ SAVO MINTIS IR MĄSTYMĄ, IR BŪTŲ SVEIKI VISADA, NES JIE JAU YRA SVEIKI, TIK, KOL KAS,. SAVAJAM PASVEIKIMUI PASIIMTI IŠ TĖVO, NEDEDA JOKIŲ ASMENINIŲ PASTANGŲ, O NORI, KAD TĄ UŽ JUOS PADARYTI VADINAMIEJI VAISTAI, KURIE YRA IŠ TIKRŲJŲ NARKOTIKAI IR NEŠA ŽALĄ VISAM ORGANIZMUI, YPAČ SMEGENIMS. O joms yač reikia DEGUONIES, VANDENS, ir gyvojo DVASINIO VANDENS IŠ TĖVO IR ROJAUS TREJYBĖS VISŲ ASMENŲ.
Dėl to VISADA pagarbinkite TĖVĄ, AMŽINĄJĮ SŪNŲ-MOTINĄ-BROLĮ, IR BEGALINĘ DVASIĄ-MOTINĄ-SESĘ prieš gerdami net mažiausią dozę vaistų, kol dar juos bijote nutraukti vartoti, ir taip pat būtinai MELSKITĖS, KAD MATERIALŪS VAISTAI NEŽALOTŲ JŪSŲ, TIESIOG KAD JŲ POVEIKĮ NEUTRALIZUOTŲ ROJAUS TREJYBĖS VISŲ TRIJŲ ASMENŲ GYVOJI MEILĖ, TEKANTI PER, KOL KAS, JŪSŲ SERGANTĮ FIZINĮ PAVIDALĄ, KURIS YRA JUMS LAIKINAI IŠNUOMOTAS, IR KURIS PRIVALO VISADA BŪTI LABAI SKRUPULINGAI PRIŽIŪRIMAS IR SVEIKAS GERŲ DARBŲ DARYMUI VISŲ LABUI.
Ir šitos ABĖCĖLĖS LAIKYKITĖS PATYS KASDIEN, IR MOKYKITE KITUS, YPAČ SERGANČIUS, IR SERGANČIUS DĖL SAVO NETINKAMO MĄSTYMO IR GYVENIMO. Ir yač vaikus, kurie labai imlūs maldoms iš sielos. Mokykite garbinti Rojaus Trejybę savo vaikus nuo pat gimimo garsiai patys garbindami JĄ. Mokykite juos melstis UŽ- KITUS, UŽ VISŲ GEROVĘ. Tada jie augs sveiki visada, be jokių negalavimų, net ir tokių kaip sloga.
Pagarbinkime Rojaus Trejybę ir mes.
Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, Begaline Dvasia-Motina-Sese, aš garbinu tave, kaip tik tave gali garbinti tavo meile gyvenanti gyva ir tavo pažadinta siela.
Aš garbinu tave, kaip tik begali tave garbinti meilės gyvas tekėjimas manyje, kuris sužadina manyje gyvą meilės reakciją tavo GARBINIMU.
Aš garbinu tave, kad tik tu mane prikėlei GYVENIMUI, nes be tavojo pažadinimo aš nežinojau, KAS yra gyvenimas VISOS KŪRINIJOS LABUI.
Aš garbinu tave, nes manoji siela, pati vis giliau ir tvirčiau atsiremdama į tave,.liudija VISIEMS IR VISADA, NET IR GATVĖJE, JOG TU ESI GYVAS IR ESI MANYJE, O AŠ ESU TAVO SŪNUS, IR TIK TU ESI MANO TĖVAS, TIK TU ESI MANO MOTINA, IR KITŲ TĖVŲ BŪTI NEGALI BE TAVĘS.
Aš garbinu tave, kad tu savo gyvais meilės virpesiais nuprausi sielą iš vidaus ir ji pradeda matyti tavo meilės žvilgsniu visus savo sielos brolius ir sese, ir dingsta bet kokia vadinamoji kraujo giminystė – tėvai, vaikai, seneliai, anūkai - lieka tik GYVAS RYŠYS SU TAVIMI IR SU VISAIS KŪRINIJOS SIELOS BROLIAIS IR SESĖMIS, KURIS YRA AMŽINAI BESIPLEČIANTIS IR GILĖJANTIS IR NIEKADA NESIKARTOJANTIS, NES TU ESI VISOS KŪRINIJOS TĖVAS, MOTINA, BROLIS, IR SESUO, ir tavoji milžiniška kūrinijos šeima yra ir MANO šeima, aš neturiu antros šeimos. TIK TAVOJI ŠEIMA YRA MANOJI ŠEIMA.
Aš garbinu tave, kad tu šitokiai meilei prikėlei mane, kad aš ja dalinčiausi su visais vienodai ir be jokių apribojimų, kokius tik žmogus pats išsigalvoja, ir tuo pačiu jau žengia pirmą žingsnį į savo LIGĄ, KURIĄ PATIRS JO FIZINIS PAVIDALAS, PATIRS DĖL SAVO NEIŠMANYMO.
Aš garbinu tave, kad tik tu suteiki mums MŪSŲ AMŽINĄJĄ DVASIĄ IR KURI JAU DABAR VEIKIA, KADA MES ATSIVERIAME TAU, IR ŠITAS ATSIVĖRIMAS MUS SULIEJA SU TAVIMI AMŽINAI, NES ŠITOJI AMŽINOJI JUNGTIS YRA TAVOJI GYVA MEILĖ.
Aš garbinu tave, iš meilės, ir laisva valia, gauta iš tavęs. Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
Po Rojaus Trejybės pagarbinimo dar pasėdėkite tyloje, tegu jūsų siela geria Tėvo, Rojaus Trejybės meilę, GYVĄ MEILĘ, IŠ JŲ ENERGETINIŲ VIRPESIŲ, KURIUOS SIELA, ATSIVĖRUSI JIEMS JAUČIA GYVAI, nes MINTIES DERINTOJAS JUOS IŠLIEJA Į VIDŲ. O TADA PEREIKITE PRIE MALDOS.
---------------------------------------------------------
Mylimas Tėve,. Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, Begaline Dvasia-Motina-Sese, kaip man gera, kada pagarbinu tave, tada nesinori nieko daugiau, jokių prašymo maldų, tiesiog trokštu likti tavo dvasinėje komunijoje patiriant dvasinę vienovę su tavimi.
Tačiau aplinka yra tokia TAMSI IR PASIMETUSI, KAD MŪSŲ MEILĖS VIRPESIAI, PASIEKĘ MUS IŠ TAVĘS, turi būti nukreipti ir tiems mūsų sielos broliams ir sesėms, kurie šiandien serga, ir net nesuvokia, kad juos į ligas atvedė jų pačių kasdienis gyvenimas - jų mintys, sprendimai, darbai, visi skirti savanaudiškiems tikslams, o ne TAVO KŪRINIJOS ŠEIMOS GEROVEI, NE KŪRINIJOS ŠIEMOS ŠVIESINIMUI.
Tad ir atėjo tokia akimirka, kada tu man suteiki mokymus ir aiškini nuolat, man vis ryžtingiau ir ryžtingiau pajuntant tavo vedimą iš vidaus, kaip aš turių savo sielos broliams ir sesėms perteikti mokymus ir apie ligas, apie išsivadavimą iš ligų be jokių vaistų, be jokių pinigų, vien tik atsivėrimu tau ir savojo gyvenimo pašventimu TAVO KŪRINIJOS ŠEIMOS LABUI nesvarbu kokiame darbe jie bedirbtų ir kokioje šalyje begyventų.
Mano perteiktais tavo mokymais apie ligas ir pasveikimą be vaistų netikėjo ir netiki amerikiečiai, nelabai tiki ir lietuviai, nes jie tokių dalykų nebuvo irgi girdėję. Bet yra būtent taip, kaip tu mane nuolat mokai,. kad tu nesiunti nė vienos ligos, nė vieno nelaimingo atsitikimo, tik mes patys asmeniškai, savo sprendimais ir veiksmais sunegaluojame taip ir nukenčiame ten, kur neturėtume sunegaluoti ir nukentėti, jeigu mes būtume visą laiką nuolatiniame gyvame ryšyje su tavimi ir drauge su tavimi kurtume gėrį, dirbdami savo kasdieniuose darbuose, kad ir kalėjimo prižiūrėtojais, būdami policininkais, ar kareiviais.
Mylimas Tėve, aš meldžiu, drauge su savo sielos broliais ir sesėmis, kad šitoji malda pasiektų mano sielos brolius ir seses, dabar sergančius, kad jie sužinotų, gal ir per kitus savo sielos brolius ir seses, kurie patys skaito šitą maldą, kad norėdami pasveikti, jie patys turi asmeniškai PASIIMTI PASVEIKIMĄ SAVO ASMENINIU ATSIVĖRIMU TAU.
Ir nesvarbu, kokia liga jie besirgtų – vėžiu, aids, tuberkulioze, alkoholizmu, narkomanija, maliarija, šiltine, ar bet kokia kita liga – visada jie pagys BE JOKIŲ PASEKMIŲ tik atsivėrę tau ir pradėję bendrauti su tavimi, jie pradės patirti savo fizinio pavidalo stiprėjimą, kada per gyvą ryšį su tavimi ims valytis jų baimės ir nepasitikėjimo pilna pasąmonė, o tada ir kiekviena fizinio kūno fizinė ląstelė pradės veikti normaliomis, o ne streso ir įtampos sąlygomis, kurios ir sukėlė ligos pasireiškimą, ir ląstelė pradės sveikti, fizinis kūnas palaipsniui atgaus tvirtėjimą, o siela vis didesnį pasitikėjimą tavo gyvu veikimu viduje, kad ji galėtų VISIEMS PALIUDYTI - SU TAVIMI VISKAS YRA ĮMANOMA, NES TU GYDAI MYLUODAMAS KIEVIENĄ KŪNO LĄSTELĘ IŠ VIDAUS, NĖ VIENOS NESUŽEISDAMAS, O PALŪŽUSIĄ ATTITIESINDAMAS, NUSILPUSIĄ SUSTIPRINDAMAS, NES TIK TU ESI VIENINTELIS KŪRINIJOS MEILĖS DAKTARAS VISIEMS, KURIE DĖL SAVO TAMSOS SERGA, IR ESI NEPAILSTANTIS MEILĖS AMŽINASIS ŠALTINIS IR FONTANAS MUMS SVEIKIEMS, KURIE NIEKADA NESIRGS, KOL GERS TAVO GYVĄJĮ MEILĖS DVASINĮ NEKTARĄ IR JUO DALINSIS SU KITAIS SAVO SIELOS BROLIAIS IR SESĖMIS TARNAUDAMI JIEMS VISOS KŪRINIJOS LABUI.
TOKIA YRA TAVOJI VALIA KIEVIENAM, KURIS NORI BŪTI SVEIKAS KŪNU IR STIPRUS SIELA, KAD ŽMONIJA SUSPINDĖTŲ MEILĖS IR GĖRIO DARBAIS VISOS KŪRINIJOS ŠEIMOS LABUI.
Manoji valia, kad būtų tavoji valia, amen.
--------------------------------------------------
Po maldos dar pasėdėkite tyloje, tegu jūsų atsivėrusi, dabar ypač aktyvi siela savo morontiniu lygiu, geria Rojaus Trejybės meilę ir mokymus.
Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,

Algimantas
2009-04-26 11:24:39



Mielieji, kviečiu jus į mūsų pirmadienio (2009 04 20 – 22val.) koletyvinę dvasinę komuniją. Šįkart pasimelskime už mūsų visų suartėjimą.
Iš pradžių pagarbinkime Rojaus Trejybę – Tėvą, Amžinąjį Sūnų-Motiną-Brolį, ir Begalinę Dvasią-Motiną-Sesę.
Kurie dar negalie garbinti ir melstis savais žodžiais, ar mintimis, skaitykite mano jums rašomas maldas, tik skaitykite jas atsivėrusią siela, nuoširdžiai, kad suvoktumėte visų žodžių giluminę prasmę, kurią pajunta atsivėrusi siela savo vidumi.
--------------------------------------------------------------------------------
Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, Begaline Dvasia-Motina-Sese, aš garbinu tave, kad tavo meilė yra gyva, nes ji yra iš TAVĘS, kuris esi visos GYVYBĖS ŠALTINIS, nes iš tavęs kyla visa KŪRINIJA.
Aš garbinu tave, kad tik tavosios meilės dėka, mano siela pradėjo kvėpuoti TAVIMI. IR TAVO ALSAVIAMS YRA TAIP PAT AMŽINAS MANYJE, NES VISI, KAS TIK TAVE IMA PATIRTI SAVO VIDUJE, IR PATYS PAJUNTA SAVO AMŽINUMĄ, NES TU ESI AMŽINYBĖS ŠALTINIS IR CENTRAS.
Aš garbinu tave, kad tu suteiki mano sielai laisvę nuo nuodėmės ir įkvėpi troškimą skrieti laisvėje drauge su tavimi, tavyje, ir jaučiant tave savyje.
Aš garbinu tave, kad mano siela mato grožį ir gėrį, kuris pulsuoja tavo virpesiais ir tada ji pati taip pat trokšte trokšta vis daugiau ir daugiau dalintis šitais gyvais tavo meilės virpesiais su visais savo sielos broliais ir sesėmis.
Aš garbinu tave, kad tu esi tas nenumaldomas ir vienintelis gyvos meilės gyvasis vanduo, kuris ir pagirdai ištroškusią meilės ir gėrio sielą.
Aš garbinu tave, kad tavoji gyva meilės banga vis labiau traukia mano sielą mokyti ir kitus mano sielos brolius ir seses, kaip jie taip pat gali gerti tave, kad jų sielos pamiltų tave, ir visus, net ir taip, kaip myli TU.
Aš garbinu tave, kad tik tavo dėka siela gali pavirsti į nemirtingą ir amžiną dvasią, kuri, per visą amžinybę, išsaugos šitą patį aš, koks dabar pasireiškia šituo žmogiškuoju materialiu pavidalu, ir kuris yra tavo, ir mūsų, amžinybės pirmasis daigelis, atsiveriantis TAU VISU SAVO GYVYBINGU VIDUMMI.
Aš garbinu tave iš meilės ir laisva valia, gauta iš tavęs. Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
---------------
Po Rojaus Trejybės pagarbinimo dar pasėdėkite tyloje, tegu jūsų siela, dabar taip atsivėrusi, pajunta meilės gyvus virpesius ir tegu jais mėgaujasi ir tegu juos geria. O tada pereikite prie prašymų maldos.
--------------------------------------
Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, Begaline Dvasia-Motina-Sese, ačiū tau už mūsų, visų, patyrimus, ačiū už šitą kolektyvinę pirmadienio komuniją.
Ir dabar mes jaučiame, kad esame dvasioje viena, kada mūsų sielos atsiveria tau ir mūsų Minties Derintojai, tavoji dvasia, mus visus suvienija, nesvarbu, kur tuo metu būtų mūsų materialus pavidalas.
Aš šįkart pakviečiau savo sielos brolius ir seses, pasimelsti už mūsų visų suartėjimą.
Man kelia didžiulį liūdesį, kada ne tik matau, bet ypač savo sielos vidumi jaučiu, milžinišką susvetimėjimą, kokio anksčiau nebuvo iš viso.
Ir ypač liūdna, kad tokį susvetimėjimą pajunta mūsų vaikai ir anūkai, kurie nuo jaunų dienų šitaip gyvena, tarsi tokia aplinka jiems būtų natūrali ir vienintelė priimtina.
Būten dėl to aš meldžiu, drauge su savo sielos broliais ir sesėmis, kad tokių vaikų, tokio jaunimo, sielos atsivertų tau, ir dabar esantis susvetimėjimas ištirptų tavo gyvos meilės gyvuose virpesiuose, kuriuos pajaustų jų atsivėrusios sielos. O tada tarp jų atsirastų vidinis ir gyvas DVASINIS ryšys, kuris visus suartintų kaip sielos brOlius ir seses.
Mane nuliūdino išgirsti dalykai, kurie darosi Utenos mokyklose, kur neturtingi tėvai, negalėdami nupirkti madingų drabužių, savo vaikus pasmerkia savo bendraamžių pajuokai ir pasityčiojimui, kad jie niekam tikę, kad jie ubagai, kad jie negali būti priimti į būrį vienodai su tais, kurie ateina į mokyklą turtingesniais drabužiais apsirengę.
Aš meldžiu, kad tokia susvetimėjimo bacila, taip greitai sužalojaNtį jaunus žmones, nors nedidele dalele susilpnėtų net ir mūsų maldos dėka, kada mes savo gyvus meilės ir švieos virpesius skleidžiame, ir tuo silpniname tokių savanaudžių vaikų skleidžiamus žemus virpesius savo aplinkai, kuri tyčiojasi iš tų, kurie negeria, nerūko, nevartoja narkotikų. Tokia aplinka yra jaunų žmonių išprotėjimo pati pradžia; ir mes galime jam užkirsti kelią tik patys vis labiau atsidavę gyvam Tėvo vedimui iš vidaus skleisdami šviesą ir meilę visur ir visiems.
Aš meldžiu, kad mes, per gyvą ryšį su Tėvu, Amžinuoju Sūnumi-Motina-Broliu, ir Begaline Dvasia-Motina-Sese, suartėtume meilėje ir tiesoje ir šitaip pradėtume patirti, kokia yra nuostabi ir galinga kūrinijos šeima, kurioje nėra vietos apgaulei, ir kito skriaudimui, kurioje veikia tik meilės įstatymas ir laisva valia, kurią ir mes turim teisę pareikšti meilės ir gėrio labui ir visų gerovei, kad šviesa ir gėrio kūrimas suklestėtų tarp mūsų, ir visiems laikams.
Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
---------------------------------------------------
Po maldos dar pasėdėkite tyloje kelias minutes. Būtent šitoje tylos akimirkoje jūsų siela yra pati imliausia Tėvo suteikiamiems mokymams, kaip gerti gyvą meilę ir ją lieti kitiems, kad suartėtume visi tarpusavyje, ne tik žmonės, bet ir sielos, ir dvasios. Visoje kūrinijoje.
Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,


Algimantas
2009-04-19 12:02:10



Ateinančio pirmadienio maldas įdedu jau šiandien specialiai, kad perskaitytumėte dabar, kada taip daug katalikų uoliai puls į bažnyčia nukryžiuoti Jėzaus penktadienį, ir pamąstytumė KOKIA MILŽINIŠKA YRA KATALIKŲ TAMSA, KURIĄ MES TURIME KEISTI TĖVO MEILE IR ŠVIESA SU PRISIKĖLUSIU VIENĄ KARTĄ IR GYVU JĖZUMI AMŽIAMS.
Mielieji, kviečiu jus į mūsų pirmadienio (2009 04 13 – 22 val.) kolektyvinę komuniją su Rojaus Trejybe ir tarpusavyje.
Nesvarbu, kur šiuo metu būtumėte – Lietuvoje, Anglijoje, Rusijoje, JAV, galite dalyvauti šitoje kolektyvinėje dvasinėje komunijojs, nes mus sungia Tėvo dvasia – Minties Derintojai – per mūsų viršsąmonę, kuria veikia nuoširdžios dvasnės komunijos metu.
Šįkart pasimelskite už Jėzaus NUĖMIMĄ nuo kryžiaus, nes Jėzus yra GYVAS, IR NEREIKIA KASMET JĮ NUKRYŽIUOTI, IR BAŽYČIOSE LAIKYTI NUKRYŽIUOTĄ, GĄSDINANT VAIKUS.
Iš pradžių pagarbinkime Rojaus Trejybę.
Tie, kurie dar negalite garbinti ir melstis savais žodžiais, skaitykite mano jums rašomas maldas. Tik skaitykite jas NUOŠIRDŽIAI.
----------------------------------------------------
Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, Begaline Dvasia-Motina-Sese, aš garbinu tave, kad tu esi ir kad sukūrei kūriniją mūsų visų, ir kiekvieno, dvasiniam augimui ir žengimui per patyrimą.
Aš garibnu tave, kad tu esi mumyse, ir kad mes esame tavyje.
Aš garbinu tave, kad tu esi MEILĖ, TIESA, GAILESTINGUMAS, GĖRIS, IR GROŽIS, kuriuos mes ir galime patirti savo atsivėrimu tau ir gyvendami tavo ritmu.
Aš garbinu tave, kad tu mus ragini būti tobulais, net ir tokais tobulais, koks tobulas esi tu, nes tik siekiant panašėti į tave mes ir tegalime augti ir dvasingėti, nes tu esi dvasia, ir net dvasios Šaltinis ir Centras.
Aš garbinu tave, kad tu mus mokai Meilės, Tiesos, Gailestingumo, Gėrio, ir Grožio, nes tik tavo mokymų dėka mes ir galime patirti, kas yra naujas, ir dar iki tol nepažintas, tavo pasireiškimas mūsų aplinkoje, kada atsivėrusi tau siela trokšte trokšta žengti dar vieną naują žingsnį tav mokymų keliu, ir tuo pačiu patirdama, per gyvą ryšį su tavimi, kas gi yra TAVOJI MEILĖ, TIESA, GAILESTINGUMAS, GĖRIS, IR GROŽIS.
Aš garbinu tave ir trokštu tave garbinti per visą amžinybę, ir garbinsiu visada, kaip ir dabar, iš meilės ir laisva valia, gauta iš tavęs.
Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
---------------------------------------------------
Po garbinimo pasėdėkite tyloje, tegu jūsų siela geria Trejybės Meilės nektarą, nes dabar siela yra tam ypač atsivėrusi. O tada pereikite prie prašymų maldos.
---------------------------------------------------------------------------------
Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, Begaline Dvasia-Motina-Sese, ačiū tau už visus patyrimus, už manosios sielos atsivėrimą tau ir jos augimą tavo gyvajame kelyje. Ir dabar siela trokšte trokšta apšviesti savo sielos brolius ir seses, kad jie pajaustų tavo meilę jų atsivėrusiose sielose, kad jie pajustų, kad tamsa trukiasi iš jų vidaus, nes jos vietą užima tavoji meilės gyvoji banga.
Todėl ir šitoji mūsų dvasinė ir kolektyvinė komunija yra skirta, kad mūsų sielos broliai ir sesės pajaustų, kad tavo sūnaus ir mūsų vyresnysis sielos brolis, daugumai žinomas tik Jėzaus Kristaus vardu, būtų nuimtas nuo kryžiaus, nes jis jau PATS BUVO PRISIKĖLĘS, NET IR TUO METU, KADA JO MATERIALUS ir NEGYVAS KŪNAS VIS DAR BUVO KAPAVIETĖJE. Tačiau juk materialus kūnas – tai ne tas pats, kas yra ASMUO.
Ir mes šįvakar meldžiame didesnio atsivėrimo tau mūsų sielos broliams ir sesėms, kurie dabar kaip tik eilinį kartą švenčia Velykas, ir tuo pažymi Jėzaus prisikėlimą. Bet vis tiek po metų jie ir VĖL nukryžiuos Jėzų, ir vėl lauks prisiklėimo.
Mes meldžiame mūsų sielos broliams ir sesėms JŲ SIELŲ GYVO ATSIVĖRIMO TAU, kad jie nustotų tenkintis negyvais ritualais ir dogmatinėmis religinėmis šventėmis, bet pajaustų tavo gymą buvimą savo viduje, kokį net jautė ir Jėzus, būdamas tarp mūsų ir vienas iš mūsų, ir kad jie patys patirtų gyvus tavo meilės virpesius, ir Jėzaus gyvą pasireiškimą, per jo TIESOS DVASIOS veikimą.
Mes meldžiame ypač nuoširdaus atsivėrimo kunigams, nes dabar jie, būdami akli patys, kitiems siūlo KLAIDINGĄ kelią, vesdami žmones TOLYN NUO TAVĘSs, nieko nemokydami apie tave, kaip apie GYVĄ ir ESANTĮ KIEKVIENO IŠ MŪSŲ VIDUJE, su kuriuo gali bendrauti kiekvienas, net ir pats neturtingiausias ir nemokantis nei skaityti, nei rašyti, tik nuoširdžiai atsiveriantis savo siela, net ir taip, kaip atsivėrė tau ir kaip bendravo su tavimi Jėzus Kristus.
Mes meldžiame mūsų religiniams lyderiams atsivėrimo TAU, kad jie leistų eiliniams kunigams nesilaikyti pamaldų vedimo dabartinės tvarkos, ir leistų lietis laisvai jų sieloms, net ir taip, kaip jas vedi iš vidaus TU, kad pamaldos iš NEGYVŲ pavirstų GYVOMIS, KOKIOS YRA MŪSŲ ŠVENTOVĖJE, TURINČIOJE TAVO VARDĄ, KURĮ TU IR SUTEIKIAI.
Mes meldžiame, kad iš visų bažnyčių ir cerkvių išnyktų Nukryžiuotojo atvaizdai, kad jie neklaidintų žmonių apie tavo GYVĄ MEILĘ, kuriai nereikėjo net ir Kristaus aukos už žmonių nuodėmes, nes tu vien tik myli ir visada ateidi, nes nemoki neatleisti, kada esi MEILĖS ŠALTINIS VISAI KŪRINIJAI.
Aš meldžiu, drauge su savo sielos broliais ir sesėmis, kad Nukryžiuotojo paveikslai ir pakabukai, skulptūros, ir pats kryžius su Nukryžiuotoju nebebūtų tų laikų simbolis, o jo vietą užimtų tavo vaikų, mūsų sielos brolių ir sesių, gimusių iš dvasios, sukurti meno darbai ŠLOVINANTYS TAVE ir pakeliantys mūsų sielas į laisvą skrydį tavoje meilėje ir tiesoje visų labui. Ir iš meilės tau ir laisva valia, gauita iš tavęs. Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
-----------------------
Po maldos dar pasėdėkite ramybėje, tegu jūsų siela geria meilės virpesius ir toliau ir klausosi mokymo, kaip gi nukabinti Jėzų nuo kryžiaus savo vidue, kad nebūtų Nukryžiuoto ir išorėje.
Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,


Algimantas
2009-04-09 15:23:25



Mielieji, kviečiu jus į mūsų kolektyvinę pirmadienio (2009 10 19 – 22 val.) komuniją su Rojsus Trejybe ir tarpusavyje. Šikart pasimelskie už mūsų NAUJUS IR GYVUS santykius TARPUSAVYJE.
Iš pradžių pagarbinkime Rojaus Trejybę. Kas dar negalite garbinti ir melstis savais žodžiais ar mintimis, skaitykite mano jums rašomas maldas, tik skaitykite jas labai nuoširdžiai, kad suprastumėte žodžių gilumines prasmes, net tik jų tiesiogines reikšmes.
-----------------
Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, Begaline Dvasia-Motina-Sese, aš garbinu tave, kad tu padedi kiekvienam iš vidaus patirti tave GYVĄ IR REALŲ, ir ne tik savyje, bet ir KIEKVIENAME IŠ MŪSŲ, kada mes žvelgiame į aplinką tavuoju DVASINIU žvilgsniu.
Aš garbinu tave, kad tik tavo dėka mano siela atsivėrė naujiems darbams, naujiems veiklos horizontams, apie kuriuos anksčiau net pagalvoti negalėjo, nes buvo dar nepabudusi ir viską matė vien tik materialiu žvilgsniu.
Aš garbinu tave, kad tu iš vidaus žadini kiekvieną savo vaiką ir jį vedi meilės gyvu vedimu iš vidaus, kad drąsiai ir ryžtingai jis žengtų tavo jam numatytu keliu, kad jis be baimės augtų dvasiškai DIDESNĖS šviesos ir tiesos tavuoju sūnumi ar dukra.
Aš garbinu tave, kad tavoji gyva ir nepaprastai galinga meilė kiekvieną atsivėrusią tau sielą pakeičia tiek, kad ji irgi pati pamilsta visus be jokių išskaIčiavimų, be jokių, SĄLYGŲ, be privilegijų teikimo vieniems, o diskriminacijos rodymo kitiems, nes ji myli tavąja šviesos ir tiesos meile, kokia myli tu visą savo kūrinijos šeimą ir kiekvieną atskirai.
Aš garbinu tave, kad mano siela vis labiau stiprėja ir ji pradeda įveikti naujus laiptelius savo dvasinio augimo kelyje visų labui, apie kokius anksčiau ji net nieko nežinojo, ir kokie jai, tik atsivėrus tau, atrodė iš pradžių neįveikiami, o šiandien ji pati liudija, kokie tai nuostabūs gyvi žingsniai ir laiptai, kuriais tu mus vedi iš vidaus kiekvieną tau atsivėrusį.
Aš garbinu tave iš meilės ir laisva valia, gauta iš tavęs. Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
Po Rojaus Trejybės pagarbinimo dar likite ramybės būsenoje, tegu jūsų siela, kuri dabar yra taip atsivėrusi Rojaus Trejybei, mėgaujasi tokia palaimos akimirka dar kurį laiką, o tada pereikite prie prašymų maldos.
-----------------------------------------
Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, Begaline Dvasia-Motina-Sese, ačiū tau už visus patyrimus, kuriuos patyriau iki šiol, ir ką patiriu šitą pačią akimirką, nes tu daug geriau žinai už mane, ką aš turėjau, turiu, ir turėsiu patirti, kad atsiskleisčiau tavuoju atvaizdu, kaip tu ir esi sumanęs.
Mes šitoje kolektyvinėje dvasinėje komunijoje, nors fiziniu pavidalu esame toli, bet tavo davsios dėka esame apjungti į bendrą šeimos būrį, ir visa savo atsivėrusia siela meldžiame, kad pradėtume bendrauti vieni su kitais tarpusavyje NAUJU IR GYVU PAGRINDU, kurį pajuntame tik atsivėrus tau, ir pradėję žvelgti į tave kaip į visos kūrinijos TRIS ŠALTINIUS IR CENTRUS, kurie sumanė kuriniją iš meilės, ir laisva valia sukūrė milžinišką savo šeimą, kurios tarpusavio veikimą mes ir galime pažinti studijuodami pačius šviesiausius šaltinius, dabartinei žmonijai suteiktus tavo mokymus, tavo Sūnaus Kūrėjo, daugumai žinomo tik Jėzaus iš Nazareto vardu mokymus, jo naująjį apreiškimą KALBU JUMS VĖL, ir epochinį apreiškimą, pavadintą mums neįprastai – Urantijos Knyga – ir tokių šviesos apreiškimų iki šiol, per visą žmonijos vystymosi istoriją, nebuvo, tokia ryški šviesa yra pateikta mums tam, kad mes galėtume vieni su kitais užmegzti tarpusavio ryšius visiškai NAUJU IR GYVU PAGRINDU, SUVOKDAMI SAVO VIETĄ IR LIKIMĄ VISOJE TAVOJOJE KŪRINIJOJE.
Mes meldžiame, kad nuoširdžiai ir nuosekliai studijuodami visus šituos šaltinius mes drąsiai ir ryžtingai visada šviestume šitą NAUJĄ IR GYVĄ šviesą savo aplinkoje ir į JĄ PAČIĄ žvelgtume tavuoju platesniu panoramimniu ir giluminiu matymu, pajusdami mūsų visų tarpusavio naujos KOKYBĖS RYŠĮ IR PASKIRTĮ TĄ RYŠĮ PANAUDOTI DIDESNĖS ŠVIESOS SKLEIDIMUI VISŲ LABUI, IŠ MEILĖS IR LAISVA VALIA, gauta iš tavęs.
Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
---------------------------------------------------
Po maldos dar likite ramybės būsenoje, tegu jūsų taip dabar atsivėrusi siela klausosi Tėvo jai suteikiamų mokymų apie mūsų NAUJĄ TARPUSAVIO BENDRAVIMĄ naujų apreiškimų didesnės brolystės šviesos pagrindu.
Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,


Algimantas
2009-10-18 14:54:19



Mielieji, kviečiu jus į mūsų pirmadienio kolektyvinę maldą (2009 04 06 – 22 val.). Aš ką tik kreipiausi į Tėvą, prašydamas patarimo, už ką mes galėtume šį pirmadienį pasimelsti mūsų kolektyvinėje maldoje. Tėvo atsakymas-patarimas buvo toks:
“Mano mylimas sūnau, ne tiek svarbu, už KĄ jūs melsitės, kiek svarbu, kad jūs melstumėtės SU MEILE. Dėl to melskitės už MEILĘ, kad jūsų meilės gyvi virpesiai apkabintų jūsų visą planetą.“
Štai taip, mano mylimieji, Tėvo prašomi, pasimelskime SU MEILE IR UŽ MEILĘ.
Iš pradžių pagarbinkime Rojaus Trejybę.
Kas dar negalite garbinti ir melstis savo žodžiais ar mintimis, skaitykite mano jums rašomas maldas, bet skaitykite jas labai nuoširdžiai.
--------------------------------------------------------------
Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, Begaline Dvasia-Motina-Sese, aš garbinu tave, kad tu esi ir suteiki gyvą meilės vandenyną visai kūrinijai iš meilės.
Aš garbinu tave, kad tavieji meilės vandenyno neišsemiami klodai ir virpesiai kiekvieną pripildo tiek, kiek kiekvienas tau atsiveria. Tik šitaip jis gali gerti tavo GYVĄJĮ vandenį, kuris suteikia amžinąjį gyvenimą KIEKVIENAM.
Aš garbinu tave, kad tavoji meilės banga mus visus – tau atsivėrusius – suvienija meilės ir gėrio darbams visų labui.
Aš garbinu tave, kad tu mus visus laikai savo mylimiausiais vaikais ir nė vieno neišskiri kaip savo paties mylimiauso iš visų, ir mus mokai šitaip mylėti – visus vienodai, bet taip, tarsi tai būtų vienas vienintelis tvarinys visoje kūrinijoje, ir taip mylėti KEIKVIENĄ, ir savo vaiką, ir kiekvieną kitą, mylėti TĖVIŠKA MEILE.
Aš garbinu tave, nes tavoji meilė pažadino mano sielą gyvenimui su TAVIMI ir AMŽINYBĖJE, ar gali siela tuomet tavęs negarbinti?
Aš garbinu tave iš meilės ir laisva valia.
Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
---------------------------------------------------
Po Rojaus Trejybės pagarbinimo dar pasėdėkite tyloje kelias minutes, tegu jūsų siela, dabar šitaip giliai atsivėrusi, geria meilės virpesius iš Rojaus Trejybės ir patiria palaimos būseną. O tada pereikite prie prašymų maldos už MEILĘ.
---------------------------------------------------------------------
Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, Begaline Dvasia-Motina-Sese, ačiū tau už tavo vedimą iš vidaus, už patyrimus, kuriuos patyriau iki šios akimirkos, ir ką patiriu šitą pačią akimirką. Ačiū už tavo suteikiamą pagalbą ir nuoširdų, su gilumine meile suteikiamą vedimą iš vidaus. Tik jo dėka mes ir dalyvaujame ir šioje mūsų kolektyvinėje maldoje, prie kurios prisijungia ir gausybė dvasių, ir mūsų angelų serafimų, ir religijos serafimų, ir pažangos serafimų, ir Tarpinių Būtybių, nes jie visi nori mus vis stiprinti, kad drąsiau žengtume šituo gyvuoju tavo keliu VISŲ LABUI.
Ačiū tau, mylimas Tėve, už tavo mokymą-patarimą, kad mūsų maldose yra svarbu ne tai, už KĄ meldžiamės, kaip svarbu, kad melstumėmės su MEILE, ir dėl to patarei šįkart pasimelsti už MEILĘ, KAD MŪSŲ GYVI MEILĖS VIRPESIAI APKABINTŲ MŪSŲ VISĄ PLANETĄ.
Aš meldžiu, kad mūsų meilė pasiektų kiekvieną mūsų sielos brolį ir sesę, kuriems taip stinga MEILĖS, nesvarbu kur jis bebūtų, bet jeigu jam trūksta meilės šeimoje, iš tėvu, gatvėje, iš draugų, darbe, iš bendradabių, bažnyčioje, iš sielos brolių, tegu mūsų meilės gyvi virpesiai pasiekia ir jį, šitą pačią akimirką, kur jis bebūtų – Afrikoje, Amerikoje, Japonijoje, Kinijoje, Rusijoje, Airijoje,.Švedijoje, ar čia, Lietuvoje, tegu jis pajunta nusiraminimą ir jam nesuprantamą palengvėjimą net dabar, nes mūsų meilės virpesiai iš Rojaus TREJYBĖS yra GYVI ir REALŪS.
Aš meldžiu, kad mes savo atsivėrusių tau sielų skleidžiamais meilės virpesiais apkabintume vieni kitus ir apgaubtume visą planetą; ypač dabar žmonijai reikalingi mūsų meilės virpesiai, nes ji gyvena baimėje dėl savo kasdienio darbo ir ateities, ji yra pasimetusi ir vis labiau pavargsta nuo įtampos, kurią sukelia SAVANAUDIŠKUMAS IR DĖL TO ATSIRANDANTYS STRESAI šeimoje, darbe, gatvėje, ir kasdien.
Aš meldžiu, kad mes savo atsivėrusių tau sielų meilės virpesiais skaidrintume šitą baimę ir tamsą, kuri dabar vis labiau ir labiau apima žmoniją visuoese kontinentuose.
Aš meldžiu, kad savo atsivėrusių tau sielų meilės virpesius mes vis daugiau ir daugiau pasipildytume iš tavęs per gyvą bendravimą su tavimi, o tada juos VISUS NUOLAT SIŲSTUME VISAI MŪSŲ ŽMONIJAI, IR NET KŪRINIJOS VISAI ŠEIMAI, KURIOS PILNATEISE DALIMI ESAME IR MES ČIA, URANTIJOJE.
Aš meldžiu, kad mes taptume vis ryžtingesni ir atkaklesni palaikydami komuniją su tavimi, kad tavo meilės gyvus virpesius patirtume taip stipriai, kad juos dalintume žmonėms ir gatvėje, apkabindami juos VISUS savo GYVAIS MEILĖS VIRPESIAIS, GAUTAIS IŠ TAVES.
Aš meldžiu, kad mes atidžiau žvelgtume aplink save ir žvelgtume TAVUOJU MEILĖS IR SUSTIPRINIMO ŽVILGSNIU, ir savo sielos, atsivėrusios TAU, virpesiais pajaustume, kam reikalingi mūsų meilės virpesiai ir jais apkabintume kiekvieną, vos tik pajautę, kad tokiam mūsų sielos broliui ar sesei reikalingas sustiprinimas ir nuraminimas, padrąsinimas ir pašvietimas jo proto dvasinėje duobėje ir tamsoje.
Aš meldžiu, kad mes KASDIEN, PALAIKYDAMI GYVĄ KOMUNIJĄ SU TAVIMI, SAVO MEILĖS VIRPESIAIS APKABINTUME URANTIJĄ IR VISĄ KŪRINIJOS ŠEIMĄ, NET IR TAIP, KAIP TU JĄ APKABININĘS LAIKAI PER VISĄ AMŽINYBĘ.
Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
---------------------------------------------------
Po maldos dar pasėdėkite ramybės būsenoje kelias minutes, tegu jūsų atsivėrusios sielos klausosi joms suteikiamų Tėvo mokymų, kaip gi meilės virpesiais apkabinti pasaulį ir vieni kitus.
Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,


Algimantas
2009-04-03 15:29:09



Mielieji, kviečiu jus į mūsų pirmadienio kolektyvinę komuniją su Rojaus Trejybe ir tarpusavyje (2009 03 30 – 22val.) už mūsų troškimą siekti didesnės šviesos.
Iš pradžių pagarbinkime Rojaus Trejybę.
Kurie dar negalite garbinti ir melstis savais žodžiais, skaitykite, TIK NUOŠIRDŽIAI, mano jums rašomas maldas.
----------------------------------
Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, Begaline Dvasia-Motina-Sese, aš garbinu tave, kad tu lieji savo meilės gyvus virpsius be perstojo, ir šitaip kuri savo gyvą kūrinijos šeimą iš savosios gyvos meilės.
Aš garbinu tave, kad tavoji gyva meilė mus suvienija, kada mes, kiekvienas, atsiveriame savo siela TAU.
Aš garbinu tave, kad tik tu esi pajėgus laikyti visatas, žvaigždes, visą materialią kūriniją su trilijonais planetų, ir tuo pačiu mus nepavargdamas ramini savo gyvais meilės virpesiais ir stiprini, ir ragini mus, nuolat, taip pat visus mylėti, net ir taip, kaip myli TU, nė vieno neišskirdamas, nė vieno neatstumdamas.
Aš garbinu tave, kad tik tavoji meilė yra gyva ir visagalė, ji nuramina ir sustiprina net patį labiausiai užguitą ir baimės apimtą tavo vaiką, ir tuo pačiu jį paverčia pačiu drąsiausiu ir ryžtingiausiu tavo sūnumi ar dukra, kuris nebebijo MYLĖTI VISUS.
Aš garbinu tave, nes TU, ir TIK TU, savo meile visus skaidrini ir šviesini, kad mums visiems būtų geriau, ir neturi jokio kito galingesnio instrumento, kaip tik savo MEILĘ, KURI VEIKIA GYVAI IŠ VIDAUS MUS KIEKVIENĄ, PER TAVO DVASIĄ, ESANČIĄ MŪSŲ PROTE.
Aš garbinu tave, nes tik tau atsivėrusi siela trokšte trokšta šito nuostabaus gyvo garbinimo iš meilės tau ir visai kūrinijos šeimai, kurioje tavoji meilė ir pasireiškia per mus, tavo vaikus, gėrio darbais visų labui, ir laisva valia, gauta iš tavęs.
Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
--------------------------------------------------
Po Rojaus Trejybės pagarbinimo dar pasėdėkite tyloje ir leiskite jūsų atsivėrusioms sieloms patirti gyvus meilės virpesius, jas pasiekiančius iš Rojaus Trejybės gyvų ir mylinčių mus visus Asmenų. O tada pereikite prie prašymų maldos.
---------------------------------------------------------------------------------
Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, Begaline Dvasia-Motina-Sese, ačiū tau už mūsų vis labiau gilėjantį sielų atsivėrimą, ačiū už visus patyrimus, ir už šitos dvasinės komunijos su tavimi patyrimą ir tarpusavio dvasinės komunijos patyrimą, net ir su dvasinėmis būtybėmis, kurios prisijungia prie mūsų kolektyvinės garbinimo maldos.
Aš visa savo siela atsivėręs tau meldžiu, drauge su savo sielos broliais ir sesėmis, gerovės mūsų nusotabiai planetai, Urantijai, kurioje kiekvienas iš mūsų žengiame patį pirmąjį žingsnį į amžinybę – pas TAVE ROJUJE, į mūsų GIMTUOSIUS namus, nes būtent TU mus vedi iš vidaus, kiekvieną, sugrįžti NAMO, vis labiau ir labiau pažįstant kūriniją ir patiriant TAVE kūrinijoje, ir savyje.
Aš meldžiu, kad mūsų sielos broliai ir sesės, kurie dar nėra tau atsivėrę, o ypač tie, kurie tavo gyvą buvimą iš viso neigia, patys neapsiribotų savo dabartinėmis nuostatomis, kad jie pradėtų trokšti patirti didesnę tiesą ir šviesą iš TAVĘS.
Aš meldžiu, kad šitame gyvajame TAVO kelyje, kuris yra suteiktas mums kiekvienam, mes eitume ryžtingai ir be jokios baimės, atsiremdami tik į TAVE, ir visada siekdami DIDESNĖS ŠVIESOS, negu jau esame ją patyrę iki šios akimirkos.
Aš meldžiu, kad mes nebijotume MEILĖS IR TIESOS, o jos trokštume kuo daugiau, ir ją patirdami, dalintume kitiems, nesvarbu, kur mes BEATSIDURTUME.
Daugumą iš mūsų labai suvaržo tradicijos, ritualai, nesvarbu, kad jie negyvi, nesvarbu, kad jie visą laiką vieni ir tie patys ir labai liūdni, bet mes bijome juos KEISTI šviesiais ir pilnais MEILĖS, TAVO GYVOS MEILĖS VIRPESIAIS, kad net ir laidotuvės NUSTOTŲ BŪTI ašarų vieta, o būtų ŠYPSENOS IR PALAIMOS VIETA, KAD DAR VIENAS IŠ MŪSŲ PASIEKĖ AUKŠTESNĮ GYVENIMO AMŽINYBĖJE LAIPTELĮ, IR MES DĖL JO DŽIAUGIAMĖS, IR NEILGAM IŠSISKIRIAME, NES IR MES EISIME Į AUKŠTESNĮ LYGĮ IŠ URANTIJOS ŽMOGIŠKOJO MATERIALAUS PAVIDALO, IŠSAUGOJĘ SAVO DABARTINĮ AŠ, IR SUSITIKSIME SU TAIS MŪSŲ SIELOS BROLIAIS IR SESĖMIS, KURIE JAU ANKSČIAU IŠ ČIA IŠĖJO. Ir ne tik su tais, kuriuos patys pažinojome, bet ir su tais, apie kurių darbus esame skaitę knygose – su apaštalais Petru ir Pauliumi, Andriejumi ir Natanieliumi, su Abneriu ir Tomu, su visais, kurie pareikš norą iš savo pusės susitikti su mumis, nes tavoji lasva valia yra aukščiausia kiekvienam visoje kūrinijoje, dėl to tik abipusiu laisvos valios sutarimu įvyks visi mūsų susitikimai su tais, kurie su mumis norės pasimatyti, ar su kuriais norėsime pasimatyti mes.
TAI KODĖL MES DABAR BIJOME DIDESNĖS ŠVIESOS, KAI PRIEŠ MUS JAU DABAR YRA NUTIESTAS GYVASIS AMŽINYBĖS KELIAS, KURIAME YRA TAVIEJI MEILĖS VIRPESIAI?
O mūsų sielos broliai BIJO net tavo MEILĖS, bijo pajausti MEILĘ, PATIRTI JĄ SAVYJE ATRADUS TAVE.
Aš meldžiu, kad mūsų troškimas siekti didesnės šviesos žadintų mūsų gėrio darbais kitus mūsų sielos brolius šitiems patiems šviesos ir tiesos darbams meilėje, ir tavęs atradimui jų pačių viduje. Tik šitaip jie eis koja kojon su mumis, net ir taip, kaip DABAR tik mažytė mūsų, urantų, saujelė eina koja kojon su TAVO, IR MŪSŲ, KŪRINIJA. Ir eina vis į didesnę šviesą kasdien. Ir eina su meile, ir laisva valia, gauta iš tavęs.
Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
---------------------------------------------------
Po maldos dar likite ramybės būsenoje, tegu jūsų atsivėrusi siela klausosi jai asmeniškai suteikiamų mokymų, kaip gi siekti vis didesnės šviesos.
Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,


Algimantas
2009-03-29 12:17:20



Mielieji, kviečiu jus į mūsų pirmadienio kolektyvinę maldą (2009 03 23 – 22 val.). Šįkart pasimelskime už dvasiškai aklų ir kurčių mūsų sielos brolių ir sesių praragėjimą ir girdėjimą.
Iš pradžių pagarbinkime Rojaus Trejybę.
Kurie dar negalite savais žodžiais ar mintimis garbinti ir melstis, skaitykite mano jums rašomas maldas. Tik skaitykite jas BŪTINAI atsivėrusia siela, kad pajaustumėte maldos žodžiuose meilės virpesius, kurie pasiektų ir jūsų sielą, atsivėrusią Tėvui.
-----------------------------------------------------------------------------------------
Mylimas Tėve, mylimas Amžinasis Sūnau-Kūrinijos Motina-Broli, mylima Begaline Dvasia-Kūrinijos Motina-Sese, aš garbinu tave, nes tik tavo dėla gimė mano siela, kuri pati atsivėrė tau, pajutusi tavo meilės virpesius savyje.
Aš garbinu tave, kad tu sielą pažadinai ir ją vedi vis pirmyn ir tolyn nuo žmogiškojo gyvulinio ir savanaudiško pasireiškimo.
Aš garbinu tave, kad tik tavo meilės dėka mano siela taip pat trokšta vesti dvasinius vaisius, net ir taip, kai juos vedi tu – pripildytus vien tik meilės, ir visiems vienos ir tos pačios.
Aš garbinu tave, kad tavoji meilės styga pasiekia kiekvieną tau atsivėrusią sielą ir ji suskamba sieloje tokia melodija, kokios negalėtų išgauti ir visas orkestras.
Aš garbinu tave, nes tik tu visą kuriniją žadini ir vedi VISŲ LABUI dalintis meile ir kurti gėrį drauge su tavimi.
Aš garbinu tave iš meilės ir laisva valia. Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Po Rojaus Trejybės pagarbinimo dar pasėdėkite tyloje keletą minučių, tegu jūsų siela, kuri dabar taip atsivėrusi Tėvui, geria Jo meilės nektarą, jau esantį jos pačios viduje. Po to pereikite prie prašymų maldos.
----------------------------------------
Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, Begaline Dvasia-Motina-Sese, ačiū tau už vis giliau atsiveriančią mano sielą.
Ačiū tau už visus patyrimus, ir už šitos akimirkos patyrimą mūsų kolektyvinės dvasinės komunijos su tavimi ir tarpusavyje metu. Ir nors mes esame vienas nuo kito toli savo fiziniu pavidalu, bet esame sujungti dvasioje per mūsų Minties Derintojus.
Šįkart mūsų kolektyvinė malda yra skirta mūsų sielos brolių ir sesių, aklų ir kurčių dvasiškai, praregėjimui ir girdėjimui.
Tai pats baisiausias žmogaus aklumas ir kurtumas – DVASINIS, nes tik jis pridaro žmogui daugybę nelaimių – sukelia karus, sunaikina ištisas tautas, pražudo šeimas, nušluoja nuo planetos paviršiaus civilizacijas.
Būtent mes trokšte trokštame savo atsivėrusiomis tau sielomis, kad mūsų sielos broliai ir sesės, dabar tematantys materialiomis akimis ir girdintys materialiomis ausimis, praregėtų ir išgirstų tokius jiems iki šiol nepažintus virpesius, kad jie patys nustebtų, kaip nuostabiai pražydo jų vidus, kaip prisipildė meilės, GYVOS MEILĖS virpesių, ir jie patys PASIKEITĖ; jie tapo GYVI SIELA IR DVASIA, NE TIK FIZINIU KŪNU.
Mes meldžiame jiems tokio dvasinio praregėjimo ir girdėjimo, kad jų sielos atsivertų tau ir pradėtų patirti, kad tik su Tavimi yra gyvenimo tikroji prasmė ir vertybė, o našlaitiškas gyvenimas, kada tu esi gyvas, net esi kiekviename iš mūsų, mūsų viduje, yra panašus į dykumoje augantį silpną medį, kuris savosiomis šaknimis niekaip jau nebegali pasiekti vandens, kad pagirdytų taip akyse nykstančius žalius lapelius.
Ir tik tau atsiverusi siela ir pati pamato, koks tu esi nuostabus ir mylintis, kiek tu daug jau mums, kiekvienam, esi suteikęs, net save padovanojęs, padovanodamas savo dvasią ir patalpindamas ją mūsų prote, ir kiek iš mūsų tereikia tau mažai – tik dvasiškai praregėti ir girdėti; be jokių pinigų, be jokių pareigų, be jokių turtų, tu esi prieinamas kiekvienam, net ir pačiam dvasiškai kurčiausiam ir akliausiam, jeigu tik šis PANORI panaikinti savo dvasinį aklumą ir kurtumą. Ir jokios nėra rizikos jo kūnui.
Dar daugiau, tu suteiki ir stiprią sveikatą, kada siela atsiveria tau ir ima gerti tavo gyvą vandenį, ir jausti tave esantį gyvą savo viduje. Šitaip siela gyvuoju tavo vandeniu pagirdo save, o kada siela yra sveika ir stipri, tai ji trokšta gyventi VISŲ LABUI, o tada net ir paliegęs iki tol, visiškai apleistas kūnas taip pat pradeda atsitiesti ir gauti meilės virpesių iš sielos, kada ji ima tarnauti – kurti gėrį drauge su tavimi.
Mes meldžiame savo sielos broliams tokio dvasinio praregėjimo ir girdėjimo, kad jie taip pat prisijungtų prie mūsų kolektyvinės dvasinės komunijos, nes tik šitaip mes galime šviesinti visą žmoniją, keisti tamsą aplink mus taip, kad ji pavirstų tavąja šviesa, kada iš mūsų vis labiau ir stipriau sklis gyvi tavosios meilės virpesiai visų labui.
Mano valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
--------------------------------------------------
Po malos dar kelias minutes pasėdėkite tyloje, tegu jūsų siela klausosi Tėvo jai suteikiamų mokymų, kaip gi padėti praregėti mūsų sielos broliams ir sesėms dvasiškai.
Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,


Algimantas
2009-03-21 21:21:38



Mielieji, šitą puslapį palikime tik ROJAUS TREJYBĖS GARBINIMO IR PRAŠYMŲ MALDOMS, o ne klausimams ir diskusijoms.
Šito aš jūsų prašau visų labui, kad bet kuris atsidarę šitą pusklapį ir rastų tai, ką skelbia pati tema - pirmadienio mūsų kolektyvinės komunijos maldas, o ne diskusijas, tarp kurių paskęstų pačios maldos.
Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,


Algimantas
2009-03-14 17:27:07



Mielieji, kviečiu jus į mūsų kolektyvinę dvasinę pirmadienio (2009 03 16 – 22 val.) komuniją už meilę šeimose.
Iš pradžių pagarbinkime Rojaus Trejybę. Garbinkite savais žodžiais, savo mintimis, o jeigu tą dar negalite daryti patys, tuomet skaitykite mano jums rašomas maldas, tik skaitykite jas atsivėrusia siela, o ne PROTU.
------------------------------------------------------
Mylimas Tėvre, Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, Begaline Dvasia-Motina-Sese, aš garbinu tave, kad tu esi, kad tavoji kūrinija yra sukurta iš meilės gyvų energijos virpesių, kurie yra patiriami, pajuntami kiekvienos atsivėrusios tau sielos.
Aš garbinu tave, kad tik pats, savo siela atsivėręs tau, ir pradedu vis giliau ir giliau patirti, ką reiškia meilė, tavoji ir tėviška meilė be jokio išskaičiavimo.
Aš garbinu tave, kad tu atvėrei mano sielos akis, nes jos dabar vis labiau žvelgia tavuoju meilės žvilgsniu į visumą.
Aš garbinu tave, kad tu mus visus, ir kiekvieną, vedi per kūriniją, kurioje mes meilės ir šviesos darbais atsiskleidžiame būtent tokie, kokiais tu mus ir sumanei, kad atsiskleistume per visą amžinybę savo tikruoju aš.
Aš garbinu tave, kad tik tavoji meilė yra gyva, o visa kita išplaukia iš jos, ir tik iš jos.
Aš garbinu tave irgi iš meilės, ir laisva valia, gauta iš tavęs.
Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
---------------------------------------------------
Po Rojaus Trejybės pagarbinimo, pasėdėkite tyloje keletą minučių, dabar jūsų atsivėrusi siela ypač jaučia meilės gyvus virpesius, kurie jau yra joje. O tada pereikite prie prašymų maldos.
---------
Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, Begaline Dvasia-Motina-Sese, ačiū tau už visus mano patyrimus, iki šios akimirkos, ir šios akimirkos.
Ačiū tau, kad tu vis labiau ir giliau atveri mano sielą taip, jog trokšta ji šitos kolektyvinės dvasinės komunijos su tavimi ir su visos kūrinijos dvasiomis ir sielomis, Tarpiniais Tvariniais, ir mirtingaisiais žmonėmis.
Šįkart aš pakviečiau savo sielos brolius ir seses, drauge su dvasiomis ir Tarpinėmis Būtybėmis, pasimelsti už šeimos meilę, kurios šiandien taip stinga visoje planetoje, ne tik mūsų Lietuvoje.
Aš meldžiu, drauge su savo sielos broliais ir sesėmis, kad mūsų nuostabios sielos brolių ir sesių šeimos prisipildytų TAVOSIOS MEILĖS GYVŲ VIRPESIŲ, IR TIK TADA VYRAS PAMILS ŽMONĄ, O ŽMONA VYRĄ TĖVIŠKA MEILE, KURI NEREIKALAUJA NIEKO, TIK MYLI GYVAIS TAVO MEILĖS VIRPESIAIS.
Tik tokiose, atsivėrusiose tau sielose ir sužydi tavosios meilės vaisiai, kada drauge su tavimi kuriami gėrio kūriniai, ir net tų žemiškųjų tėvų vaikai.
Aš meldžiu, kad mūsų meilės gyvi virpesiai dabar apgaubtų visas mūsų planetos, ir ne tik mūsų planetos, bet visų panašių į mūsų planetą, mūsų sielos brolių ir sesių šeimas, kuriose tavo meilės virpesių neįsileidžia patys žmonės, nesutikdami atsiverti tau, ir dėl to gyvendami kančios gyvenimą savo šeimose, ir tuo pačiu žalodami savo vaikų psichiką, kurią užvaldo baimė ir savanaudiškumas.
Aš meldžiu, kad mūsų meilės gyvi virpesiai, kuruos mes visi gauname iš tavęs, pasiektų tokias šeimas, kurios šiandien atrodo, iš šalies, laimingos, tačiau jos gyvena su kauke, nes po mandagumu ir pagarba vienų kitiems nėra GYVOS MEILĖS, kuri gyvais virpesiais priteka tik tada, kada siela atsiveria tau, ir geria šituos pačius gyvus meilės virpsius, kaip gyvąjį vandenį, ir tuo pačiu irgi myli šitais gyvais tavosios meilės virpesiais.
Aš mledžiu, kad mūsų sielų, atsivėrusių tau, gyvi meilės virpesiai sustiprintų tokias šeimas, kuriose kenčia nuo savo tėvų vaikai, kada jie jaučia, jog jų tėvai nemyli, net juos gąsdina, o neretai ir muša.
Aš meldžiu, kad tokios šeimos visiškai išnyktų iš mūsų planetos, kada vyrai ir žmonos atras savo viduje tave, mylimas Tėve, ir jie patys pajaus MEILĘ VISIEMS, IR VIENI KITIEMS.
Aš meldžiu jiems dvasinės aušros savo viduje, meldžiu iš meilės jiems ir laisva valia, gauta iš tavęs.
----------------
Po maldos dar likite ramybės būsenoje, nes tuo metu jūsų siela prisipildys mokymų šviesos, kas gi yra tavoji gyvoji meilė, mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, Begaline Dvasia-Motina-Sese.
Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,


Algimantas
2009-03-14 15:49:37




[Prisijunkite ir parašykite savo komentarą]
Spausdinti
Grįžti atgal