Forumas: temos peržiūra

Spausdinti

Kvietimas bendrai nuoširdžiai Pirmadieninei maldai II. Temos tęsinys

Mielieji, kviečiu jus prisijungti prie mūsų bendros pirmadienio (2007 03 30 - 22 val.) maldos už mūsų, KIEKVIENO IR VISŲ, didesnę išmintį.
Iš pradžių pagarbinkime mūsų visų mylimą Tėvą. Tiems, kuriems dar sunku garbinti Tėvą ir melstis savais žodžiais, galite pasinaudoti mano siūlomomis maldomis, tik svarbu, kad prieš tai jas perskaitytumėte ir suvoktumėte visų žodžių GILUMINĘ, dvasinę, prasmę, o per mūsų bendrą maldą jas skaitytų jūsų nuoširdžiai atsivėrusi siela.
------------------------------------------------------------------------------------
Mylimas Tėve, aš garbinu Tave, kad iš Tavosios meilės išauga žolė ir prasiskleidžia gėlės žiedas.
Mylimas Tėve, aš garbinu Tave, kad Tavoji meilė suvirpina ir mano sielą iš vidaus.
Tėve, aš garbinu Tave, kad Tavosios meilės dėka galiu mylėti ir aš, ir mylėti vis labiau taip, kaip mokai Tu – visus vienodai.
Tėve, aš garbinu Tave, kad vien tik Tavoji meilė sužadina tokius nuostabius virpesius pačioje mano sieloje, kad ji pajunta Tave esantį gyvą, nes būtent Tu esi gyvybės Šaltinis.
Mylimas Tėve, aš garbinu Tave, atsiverdamas Tau, net ir taip, kaip Tu atsiveri kiekvienam asmeniui ir visiems asmenims vienu metu.
Tėve, aš garbinu Tave, kad galiu patirti Tavąją meilę, ir kad trokštu jos vis daugiau ir daugiau, nes šis troškimas yra iš manosios sielos, kuri ir jaučia Tavosios dalelės, Tavosios dvasios, esnačios manyje, perteikiamus meilės virpesius iš Tavęs, ir dėl to trokšta jų vis daugiau ir daugiau.
Tėve, aš garbinu Tave, kad bet kokiomis sąlygomis, net pačiomis kritiškiausiomis, Tu man dovanoji ramybę ir palaimą, kurią aš ir galiu patirti tik būdamas gyvame ir giluminiame ryšyje su Tavimi.
Mylimas Tėve, aš garbinu Tave, iš meilės Tau ir Tavo kūrinijai, kuri vis labiau tampa ir mūsų kūrinija, kai me vis labiau atsiveriame Tau.
Tėve, aš garbinu Tave laisva valia, kurią Tu dovanoji kiekvienai kūrinijos šeimos asmenybei, ir kurią aš pašvenčiau Tavosios valios vykdymui.
Manoji valia, kad būtų Tavoji vallia. Amen.
----------------------------------------------------
Po maldos dar šiek tiek patylėkite, tegu siela dar labiau panyra į Tėvo meilės virpesius, tegu ji džiaugiasi palaima, patiriama savyje. O tada pereikite prie prašymų maldos už mūsų išmintį.
----------------
Sūnau Kūrėjau, kurį dauguma žino tik kaip Jėzų iš Nazareto, Motina Dvasia, kurią dauguma žino tik kaip Šventąją Dvasią, Visuotini Tėve,
ačiū Tau, kad pakvietei mūsų vis labiau atsiveriančias sielas ir trokštančias dvasinės komunijos su Tavimi ir tarpusavyje į šitą kolektyvinę mūsų maldą už didesnę mūsų išmintį.
Sūnau Kūrėjau, tu sakei ir sakai, jog ten, kur du ir daugiau įtikėjusių į tave ar į Tėvą yra drauge, tarp jų esi ir tu, per savo Tiesos Dvasią.
Aš prašau tavęs, tegu dabar Tiesos Dvasia įeiną į kiekvieną iš mūsų, nuoširdžiai atvertą sielą, kad ji imtų jausti tave esantį realų, tikrą, ir gyvą, net ir taip, koks realus, tikras, ir gyvas kiekvieno iš mūsų viduje yra Tėvo fragmentas, Jo dalelė, dvasia, Minties Derintojas, ir bendrauja su mumis visą laiką iš vidaus, o ypač, kada miegame ir jam nebegalime priešintis.
Aš, drauge su savo sielos sesėm ir broliais, kurie dalyvauja mūsų bendroje maldoje, nors yra toli vienas nuo kito fiziniu pavidalu, net įvairiose pasaulio šalyse, net ir įvairios dvasios, kurios mūsų žvilgsniui yra nematomos net ir būdamos visai šalia mūsų, meldžiu didesnės išminties kiekvienam iš mūsų, kad galėtume patys pajausti, kaip didesnis mūsų išmintingumas palengvina mūsų gyvenimą kasdienybėje.
Tėve, Tu esi išminties Šaltinis. Tavoji dvasia yra mūsų viduje, kiekvieno iš mūsų viduje. Tu mums liete lieji išmintį, tik mūsų nežinojimas, kad Tu kas akimirką, nenutrūkstamai lieji dieviškąją išmintį, ir neleidžia mums, nors trumpam, nurimti dienos metu, nors šiek tiek pabendrauti su Tavimi, suradus ramų kambelį, kad po tokio pabendravimo mūsų protas pajaustų, kaip jis prisipildė Tavosios išminties, padedančios spręsti kasdienius uždavinius savo asmeniniais laisvos valios sprendimais.
Aš meldžiu Tave, kaip ir mano sielos broliai ir sesės, kad mes daugiau paskirtume laiko nugyventos dienos prasmės apmąstymams, kad įvertintume, kaip ją nugyvenome, ar daug jautėme įtampos, nerimo, skubėjimo, ar suteikėme kam nors paguodą ir nuraminimą, ar ką nors įskaudinome ir dėl to patys patyrėme nerimo pojūtį.
Aš meldžiu, kad mes, kiekvienas, po truputį vis labiau priprastume vertinti savo nugyventos dienos prasmingumą, kuris kyla iš Tavosios valios vykdymo, mylimas Tėve. Aš meldžio savo sielos broliams ir sesėms palaimos patyrimo savyje, kuri ir padeda atsiverti daug labiau Tau, mylimas Tėve, ir iš Tavęs semtis didesnės išminties, dieviškosios išminties, kuri toli pranoksta žmogiškojo proto diktuojamus sprendimus savojo ego labui.
Mylimas Tėve, aš, drauge su savo sielos broliais ir sesėm, meldžiu Tave, kad mes vis labiau ir labiau įprastume prašyti iš Tavęs didesnės išminties, kad šitas mūsų prašymas pavirstų į kasdienį prašymą, gilinant ir plečiant mūsų dabartinį požiūrį į aplinką ir į save patį.
Aš meldžiu Tave, kad Tavoji išmintis vis labiau ir labiau įsigalėtų mūsų, kiekvieno, viduje, per mūsų dvasinį ryšį su Tavimi, ir kad mes vis labiau įprastume vadovautis iš Tavęs gaunama išmintimi savo tarpusavio santykiuose su visais savo sielos broliais ir sesėm, Tavo vaikais, kuriuos Tu visus myli vienodai. Tik toks kelias suras sprendimus iš dabartinio gyvenimo akligatvių politikoje, ekonomikoje, šeimoje, visuomenėje. Nesvarbu, kokios būtų sudėtingos problemos, bet Tavoji išmintis visada suteiks didesnę šviesą ir pasitikėkjimą likti šitoje šviesoje su Tavimi.
Aš meldžiu Tave, kad mano sielos broliai ir sesės ryšį su Tavimi, gyvą ryšį su gyvuoju Tavimi, paverstų kasdieniu dvasiniu bendravimu, ir kad šitame bendravime visada būtų ir jų kasdienis troškimas semtis iš Tavęs dieviškosios išminties, laisva valia.
Manoji valia, kad būtų Tavoji valia. Amen.
----------------------------------------------------
Po maldos vėl likite ramybės būsenoje, tegu siela jau dabar ir semiasi iš Tėvo didesnės išminties. Nesvarbu, kad Tėvo perduodamos didesnės išminties nepajausite akimirksniu. Tegu ji nusėda į jūsų pasąmonę. Ateis laikas, kada vis labiau ir labiau bendraudami su Tėvu pasiimsite ir tai, kas Tėvo buvo jau patalpinta į jūsų pasmonę.
Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,


Algimantas
2007-04-30 15:49:08

Komentarai

Mielieji, kviečiu jus į mūsų pirmadienio maldą ( 2008 12 01) už savęs laikymą pilnateisiu kūrinijos šeimos nariu, kokiu save laiko tik saujelė, šiandien.
Iš pradžių pagarbinkime Rojaus Trejybę – Tėvą, Amžinąjį Sūnų-Kūrinijos Motiną-Brolį, ir Begalinę Dvasią-Kūrinijos Motiną-Sesę.
Kas dar negalite garbinti ir melstis savais žodžiais, skaitykite mano jums rašomas maldas. Tik jas skaitykite savo siela-širdimi, o ne mechaniškai.
------------------------------------------------------------------
Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Kūrinijos Motina-Broli, Begaline Dvasia-Kūrinijos Motina-Sese, aš garbinu tave, kad tu savo meilės, GYVOS, meilės virpesių dėka atgaivinai sielą, mano sielą, kurį tiek ilgai snaudė manyje ir nežinojo, koks tu esi mylintis ir esi mano viduje, iki tos akimirkos, kada ji pabudusi ėmė tave vis daugiau ir daugiau patirti, per gyvą ryšį su tavimi, net ir per šį gyvo garbinimo ryšį.
Aš garbinu tave, kad tik tavosios meilės dėka siela, atsivėrusi tau, mato dangaus ne tik žydrumą, bet ir už jo esančią kūrinijos nuostabią areną, kurioje veikia visa kūrinijos šeima, ir mes, kiekvienas, taip pat.
Aš garbinu tave, kad dabar, kada siela yra atsivėrusi ir pati trokšta meilės tarnystės visiems, ji jau suvokia ir patira, kad ir pati priklauso tavo mylimai ir mylinčiai milžiniškai kūrinijos šeimai, ir tą tegali pajusti atsivėrusi tau siela.
Aš garbinu tave, kad mylinčiai sielai visi, bet kokie, patyrimai yra ugdantys ir malonūs, kada siela yra sutapatinusi savo valią su tavąja.
Aš garbinu tave, kad mano siela pati trokšta kaskart naujos tarnystės naštos, ir pati jos meldžia.
Aš garbinu tave, kad tu kiekvieną sielą apdovanoji vis nauju patyrimu, kokiam ji yra parengta, nes būtent tu iš vidaus ir rengi ją, kada tavoji dvasia – Minties Derintojas – jai nuolat perduoda naujus mokymus, kad ji tik stipriau ir tvirčiau susilietų su tavimi ir tarnautų tau iš mielės, ir laisva valia, gauta iš tavęs.
Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
--------------------------------------------------
Po Rojaus Trejybės pagarbinimo dar kelias minutes pasėdėkite tyloje, tegu jūsų atsivėrusi siela patiria meilės virpesius, kurie jai dabar yra ypač prieinami. O tada pereikite prie prašymų maldos.
---------------------
Mylimas Tėve, mylimas Amžinasis Sūnau-Kūrinijos Motina-Kūrinijos Broli, mylima Begaline Dvasia-Kūrinijos Motina-Sese, ačiū tau, kad vis labiau ir labiau tu atveri mūsų sielas, iš vidaus, meilės tarnystei vienų kitiems.
Tačiau šįkart aš savo sielos brolius, nesvarbu, kur jie bebūtų fiziniu kūnu, pakviečiau į mūsų bendrą maldą už mūsų gilesnį supratimą apie mūsų pačių priklausymą tavo kūrinijos dvasinei šeimai.
Šiandien tiek mažai mūsų sielos brolių ir sesių, net ir menka dalele, susimąsto apie kitus sielos brolius ir seses, žengiančius jau po prisikėlimo iš vadinamosios materialios mirties, o tuo labiau apie mūsų dvasios brolius ir seses jau esančius dvasios pavidalu, arba tokiu pavidalu sukurtus. O jie visi yra tavoji dvasinė kūrinijos šeima, kaip ir mes esame jos nariai. Pilnatiesiai nariai, nors esame dar tik pradiniu materialiu pavidalu.
Net ir jūsų sukurti septyni šimtai tūkstančių Sūnų Kūrėjų, ir tiek pat kuriančiųjų Vietinių Visatų Motinų Dvasių, taip pat yra mūsų broliai ir sesės dvasioje iš tos pačios tavo kūrinijos šeimos, kurioje esame ir mes. Ir mūsų Sūnus Kūrėjas-Jėzus Kristus, taip pat yra mūsų vyresnysis brolis dvasioje, ir jis yra šitoje tavo dieviškoje šeimoje. Ir šitai šeimai priklausome ir mes, kiekvienas, kuris tiktai trokšta jai priklausyti ir iš širdies ieško dvasinio ryšio su tavimi, gyvo, ne ritualinio ryšio.
Aš meldžiu, kad daugiau būtų mūsų tokių šviesos sielos brolių ir sesių Lietuvoje, ir visoje Urantijoje, jau dabar žvelgiančių į savo aplinką ne tik savo žemiškosios šeimos masteliu, ne tik savo valstybės visuomenės šeimos masteliu, net tik žmonijos šeimos masteliu, bet ir visos kūrinijos šeimos masteliu.
Aš, drauge su savo sielos sesėm ir broliais, meldžiu, kad vis daugiau ir daugiau mūsų sielos brolių atrastų tave savyje, užmegztų ir palaikytų gyvą kominiją su taivmi ir tarp savęs ir šituo pradėtų patirti savo pilnateisį buvimą tavo milžiniškoje dvasinėje kūrinijos šeimoje. Toks patyrimas juos sustiprintų, jie nesijaustų tokie vieniši kosminėje padangėje, mūsų dar tokioje jaunoje planetoje, kurioje tiek dar daug laukia gamtinių kataklizmų ir visuomeninių sukrėtimų.
Aš meldžiu, kad mūsų aukštesni sąmonės energetiniai virpesiai, pilni tavosios meilės, nuspalvintos mūsų asmeniniu sielos atsivėrimu, pasklistų iki tų mūsų sielos sesių ir brolių, kurie dar net negalvoja apie kūrinijos šeimos tikrumą, tuo pačiu ir apie savo priklausymą jai, kad ir jie, palaipsniui, imtų patirti, jog kažkas ir jiems padeda iš dieviškosios šeimos nairų, ne tik jūs, veikdami iš vidaus, bet ir jie, kaip ir mes, siųsdami savo virpesius iš išorės.
Aš meldžiu, kad mūsų atsivėrimas tau, leistų mums vis realiau patirti, ir net pamatyti, tavosios dvasinės šeimos narių veiklos pasireiškimą mūsų kasdieniame gyvenime, ir kad toks mūsų liudijimas padėtų ir kitiems mūsų sielos broliams ir sesėms pažvelgti į save kaip į milžiniškos kūrinijos dvasinės šeimos pilnateisius narius.
Mūsų ši kolektyvinė malda yra lygiai taip pat nedidelės dalies, priklausančios milžiniškai kūrinijos šeimai, dvasinis ryšys tiek su tavimi, tiek ir su šitoje maldoje dalyvaujančiomis dvasiomis, kurių pavidalų mūsų regos laukas neapima, bet kurių veikimo pojūtį mes galime patirti.
Aš meldžiu, kad mes pradėtume save vertinti KASDIEN kaip pilnateisius KŪRINIJOS šeimos narius, kad save laikytume ne šituo materialiu žmogišku pavidalu, bet DVASINĖS JŪSŲ ŠEIMOS PILNATEISIAIS NARIAIS, kaip šito mus mokė ir mūsų Sūnus Kūrėjas, atėjęs Jėzaus iš Nazareto matomu mūsų akims pavidalu, kad galėtume su juo bendrauti MES, ir mums suteikęs didesnę šviesą, kad jis atėjo NUO TĖVO, ir kad mes taip pat EINAME PAS JĮ, o dabar žinome, kad einame ir pas tave mylimas Amžinasis Sūnau-Kūrinijos Motina-Broli ir pas tave, mylima Begaline Dvasia-Kūrinijos Motina-Sese, einame namo pas JUS TRIS ROJUJE, nes jūs veikiate mus iš vidaus visi TRYS.
Ir šitoji KŪRINIJOS šeima yra jūsų sukurta ir mes esame taip pat jos dalis, nes esame gavę jūsų amžnas dovanas – laisvavalę asmenybę, dvasingumą, ir išmintį.
Aš meldžiu, kad mes savo laisvą valią kuo daugiau sulietume su tavo valia, ir tada mes iš vidaus imsime patirti, per ryšį su tavimi, per GYVĄ RYŠĮ su tavimi, kad tikrai esame tavosios šeimos pilnateisiai nariai jau šiadien, Urantijoje, o ne kažkada ateityje.
Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
---------------------------------------------------
Po maldos dar pasėdėkite kelias minutes tyloje, tegu jūsų siela klausosi mokymo apie savo pilnateisės narės kūrinijos šeimoje vietą.
Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,


Algimantas
2008-11-30 23:54:21



Mielieji, kviečiu jus į mūsų kolektyvinę pirmadienio (2008 11 24 – 22val.) maldą. Šįkart malda bus tokia, kokios nebuvo Urantijoje niekada – kviečiu jus pasimelsti už KIEKVIENO asmeninę ištikimybę ROJAUS TEJYBĖS ASMENIMS.
Iš pradžių pagarbinkime Rojaus Trejybę – Tėvą, Amžinąjį Sūnų-Kūrinijos Motiną-Brolį, ir Begalinę Dvasią-Kūrinjos Motiną-Sesę.
Jeigu dar savais žodžiais jums sunkju garbinti ir melstis, tuomet skaitykite mano jums nuolat rašomas maldas. Tik būtinai skaitykite NUOŠIRDŽIAI, suvokdami savo vidumi, savo siela-širdimi žodžių giluminę prasmę.
---------------------------------------------------
Mylimas Tėve, mylimas Amžinasis Sūnau-Kūrinijos Motina-Kūrinijos Broli, mylima Begaline Dvasia-Kūrinijos Motina-Kūrinijos Sese, aš garbinu tave, kad tu sukūrei tokią nuostabią kūriniją, tokią milžinišką, kad užima kvapą pagalvojus, kokios mūsų laukia kelionės po kosmosą – iš pasaulio į pasaulį, iš visatos į visatą – žengiant NAMO pas tave Rojuje, kūrinijos geografiniame centre.
Aš garbinu tave, kad visą kūriniją, jos dieviškąją šeimą tu valdai tik vienu įstatymu – MEILĖS įstatymu – kurio visiškai pakanka, kada tvarinys atsigręžia į tave ir patiria tavo meilės gyvus virpesius savyje.
Aš garbinu tave, kad tavoji meilė yra GYVA, ji kuria viską – gėrį, grožį, gailestingumą – ji vienintelė yra varomoji ir amžinoji jėga, visos kitos jėgos pasireiškimo formos nė iš tolo neprilygsta tavo meilei.
Aš garbinu tave, kad tavoji meilės varomoji jėga pavirsta į nuostabų vidinį akstiną tarnauti savo sielos broliams ir sesėms, ir net visai kosminei kūrinijos šeimai, nes jos pilnateisiais nariais esame jau šiandien ir mes čia, Urantijoje.
Aš garbinu tave, kad tik tavoji meilė yra begalinė ir amžina, nes tu esi jos Amžinasis Šaltinis ir Centras, ir mes, atsivėrę tau visu savo nuoširdumu, ir imame patirti jos virpesius savo viduje, ir pajuntame, kokia yra nuostabi tavosios meilės daina, kuri niekada nepasikartoja, nes tu nuolat suteiki naujų ir nepakartojamų virpesių kas akimirką ir per visą amžinybę.
Aš garbinu tave, kad tavosios meilės PATYRIMO DĖKA, manoji siela gali vis ryžtingiau žengti tavo gyvuoju keliu ir kitiems sielos broliams ir sesėms liudyti, kad tu esi GYVAS ir esi MANO VIDUJE,, ir KIEKVIENO VIDUJE, nes tu esi tokia meilės harnonija, kuri liejasi kaip milžiniškas vandenynas ir tuo pačiu yra pats tyriausias ir švelniausias čiurlenantis upelis kiekviename iš mūsų.
Aš garbinu tave, nes tik atsivėrusi siela ir prisipildžiusi tavųjų meilės gyvų virpesių trokšta garbinti tave iš meilės ir laisva valia.
Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
---------------------------------------------------
Po Rojaus Trejybės pagarbinimo maldos pasėdėkite tyloje keletą minučių. Jūsų siela dabar ypač patiria šituos meilės virpesius savyje. Tegu ji mėgauijasi tokios palaimos ir ramybės būsena. Tegu ji maudosi meilės virpesiuose. O tada pereikite prie maldos už asmeninę ištikimybę Rojaus Trejybei.
---------------------------------------------
Mylimas Tėve, mylimas Amžinaiis Sūnau-Kūrinijos Amžinoji Motina-Amžinasis Broli, mylima Begaline Dvasia-Begaline Motina-Begaline Sese, ačiū tau už tokius nuostabius patyrimus, kokius mano siela ir kūnas patyrė iki šios akimirkos ir ką patira šitą pačią atsivėrimo akimirką. Kokia yra nuostabi sielai atsivėrimo tau akimirka. Ji tiesiog mėgaujasi šituo patyrimu. Tačiau palaimos akimirka baigiasi, kada baigiasi gyvas ryšys su tavimi, kada reikia sielai pasinerti į tarnavimą ir savąjį augimą. Ir būna skausmingų ir sunkių akimirkų žmogiškajam protui, kada sielos dar toks gležnas ir be gilaus patyrimo morontinis ir dieviškas protas nepajėgia taip lengvai pasireikšti abejojančio žmogiškojo-gyvulinio proto atžvilgiu. Ir tomis akimirkomis visada iškyla ištikimybės tau, mylimas Tėve, išbandymas.
Tačiau šįkart aš pakviečiau savo sielos brolius ir seses pirmą kartą Urantijos istorijoje į kolektyvinę maldą už mūsų asmeninę ištikimybę ne tik tau, mylimas Tėve, bet ir kitiems dviems Rojaus Trejybės nariams – Amžinajam Sūnui-Kūrinijos Motinai-Broliui ir Begalinei Dvasiai-Kūrinijos Motinai-Sesei.
Nuo tos akimirkos, kada aš užmezgiau ryšį su jumis TRIMIS, mano siela trokšte trokšta garbinti, šlovinti jus visus tris ir mokyti mano sielos brolius ir seses garbinti ne tik tave Tėve, bet ir Amžinąjį Sūnų ir Begalinę Dvasią.
Mano siela, davusi ištikimybės priesaiką jums trims Rojaus Trejybės Asmenims trokšte trokšta šitą priesaiką puoselėti ir vadovautis ja iki pat Rojaus, kada ištobulintos dvasios pavidalu aš stovėsiu jūsų akivaizdoje, sugrįžęs į SAVO NAMUS Rojuje.
Lygiai taip mano siela trokšta, kad ir mano sielos broliai ir sesės taip pat liktų ištikimi ne tik tau mylimas Tėve, bet ir Amžinajam Sūnui ir Begalinei Dvasiai, kad jie vis labiau ir labiau PAMILTŲ ne tik tave, mylimas Tėve, bet ir Amžinąjį Sūnų-Kūrinijos Motiną-Brolį ir Begalinę Dvasią-Kūrinijos Motiną-Sesę.
Niekas kitur, per visą Urantiją nesimeldžia už ištikimybę Rojaus Trejybei, už ištikimybę JUMS TRIMS, KURIE ESATE ATSKIRI ASMENYS, BET VEIKIATE KAIP VIENA DVASIOJE. Todėl mano siela mieldžiasi ir šitoje mūsų kolektyvinėje maldoje, kad vis daugiau ir daugiau sielos brolių ir sesių kreiptųsi savo maldose į jus TRIS, net tik į tave, mylimas Tėve, kad jie pradėtų patirti, kokia yra nuostabi sielai palaima būti ištikimam JUMS TRIMS, IŠ MEILĖS JUMS TRIMS.
Aš meldžiu, drauge su savo sielos broliais ir sesėmis šįvakar, kad mes KASDIEN savo asmeninėse maldose melstume mums kiekvienam ištikimybės JUMS TRIMS – ROJAUS TEJYBEI. Nors didelė dalis tų iš mūsų, kurie jau yra susipažinę su Urantijos Knygos apreiškimu, su Sūnaus Kūrėjo, mums daugiau žinomo Jėzaus iš Nazareto vardu, apreiškimu KALBU JUMS VĖL, vis tik garbina, mylimas Tėve, tik tave, bet jūs mane kaip savo ambasadorių įgaliojote mokyti garbinti jus visus TRIS, ir melstis TIK JUMS TRIMS, ir mano siela pati patyrė, ir patiria naujojo jūsų mokymo prasmę – garbinti jus VISUS TRIS IR MELSTIS JUMS VISIEMS TRIMS, IR BŪTI IŠTIKIMAM JUMS TRIMS.
Ir tą taip pat jau patiria mano sielos broliai ir sesės, kurie lanko mūsų gyvąsias pamaldas Rojaus Trejybės šventovėje. Ir aš liudiju jūsų TRIJŲ TIKROVĘ.
Būtent ir šitoji malda yra skirta tam, kad mano sielos broliai r sesės ir po šios maldos susimąstytų, kad ištikmi mes turime būti jums TRIMS, ir VISADA; kad NEDALINTUME jūsų, kai vieną garbinome, kitus du ne, kai vieną mylėjome ir iškėlėme kaip visuotinį TĖVĄ, o kitus du – laikėme antraeiliais, tai dabar atėjo metas, kaip Jūs man ir pavedėte vis garsiau skelbti JUS TRIS, KAIP NESATSKIRIAMUS IR VIENA DVASIOJE ASMENIS, kad visada MES VISI savo mintimis ir veiksmais siektume ištikimybės jums TRIMS. IŠ MEILĖS IR LAISVA VALIA.
Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
----------------------------------------------------
Po maldos dar pasėdėkite kelias minutes tyloje. Tegu jūsų siela klausosi jai suteikiamų mokymų ir apie pačią Rojaus Trejybę ir apie ištikimybę JAI.
Nesvarbu, kad ji jų neišgirs DABAR, bet jie VIS TIEK liks PASĄMONĖJE ir ateis akimirka, kada jie išplauks į šviesą.
Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,

Algimantas
2008-11-23 22:01:36



Mielieji, gatvėje stovėdamas su Jėzaus Kristaus apreiškimu KALBU JUMS VĖL ir su Urantijos Knyga, matau iš preinančių žmonių veidų, iš jų eisenos, iš jų judesių, iš jų kalbėjimo manieros, kiek daug žmonių gyvena BAIMĖS ir NERIMO būsenoje, nors jie man sako, kad yra tikintys.
Šįkart kviečiu jus į mūsų kolektyvinę pirmadienio maldą (2008 11 17 -22val.) už tai, kad jie iš RITUALINIŲ TIKINČIŲJŲ taptų Tėvo SŪNUMIS IR DUKROMIS, kada jie pasuka GYVUOJU TĖVO KELIU, O NE KATALIKIŠKU, PROTESTANTIŠKU, PRAVOSLAVIŠKU, ANGLIKONIŠKU, MUSULMONIŠKU, BUDISTIŠKU, KRIŠNAITIŠKU, SAIBABIŠKU, AR DAR KOKIU NORS -IŠKU NEGYVŲ RITULAŲ KELIU, KURIAME IR VEIKIA JUOS BAIMĖ IR NERIMAS IŠ VIDAUS, NES JIE GYVENA TIK TIKĖJIMU, BET NE ATSIVĖRIMU TĖVUI, NE GYVU RYŠIU SU JUO, NE ĮTIKĖJIMU Į TĖVĄ.
Iš pradžių pagarbinkime Rojaus Trejybę – Tėvą, Amžinąjį Sūnų-Kūrinijos Motiną-Kūrinijos Brolį, ir Begalinę Dvasią-Kūrinijos Motiną-Kūrinijos Sesę.
Tie iš jūsų, kurie dar negalite nei garbinti, nes melstis savais žodžiais, skaitykite mano jums rašomas mano atsivėrusios Tėvui sielos maldas, kad tik jums būtų lengviau užmegzti GYVĄ ryšį su Tėvu, kurio metu jūs ir patirtumėte Jo buvimą savo viduje ir pajustumėte, kad jūsų siela ima garbinti ir melstis JAU SAVAIS ŽODŽIAIS.
Tik skaitykite šias maldas labai nuoširdžiai.
----------------------------------------------------
Mylimas Tėve, mylimas Amžinasis Sūnau-Kūrinijos Motina-Kūrinijos Broli, mylima Begaline Dvasia-Kūrinijos Motina-Kūrinijos Sese, aš garbinu tave, garbinu, nes tu savosios meilės virpesiais pažadini sielą, kad ji ima trokšti tokio garbinančio tave gyvo ryšio su tavimi tokioje garbinimo maldoje.
Aš garbinu tave, kad tu lieji visus upių ir ežerų vandenis, kad jie visi būtų skaidrūs ir švarūs, tu suteiki vandenynams pavandenines sroves, kad jų dėka judėtų vandenys, ir šitaip apkabintų pasaulį, tu viską darai, kad tik mums būtų geriau ir jaukiau gyventi, todėl tau atsivėrusi siela vis labiau ir labiau ima pastebėti tavosiosios pasireiškimo veiklos planetoje vaisius, kuriuos ir ji pati nori išsaugoti, kuo mažiau suteršdama, ir savuoju gyvu tave garbinančiu ryšiu ji taip pat prisideda prie planetos skaidrinimo ir valymo.
Aš garbinu tave, kad tu esi net mano viduje, nors esi visos kūrinijos Sutvėrėjas ir Vystytojas, bet tuo pačiu tu suteiki save dalelę, savo dvasią, kuri ir veikia kiekvieną sielą iš vidaus, kad ir ji pajaustų tokį troškimą garbinti tave iš meilės, o ne iš pareigos.
Aš garbinu tave, nes tu esi toji nuostabi gamtos harmonija, kuri toli pranoksta žmogaus sampratą, kas gi yra tikroji harmonija, ir tik tau atsivėrusi siela ir pati nustoja žudyti žvėris ir naikinti gamtą, nes ji labai subtiliai įsiklauso į jos garsus ir harmoningas melodijas, ir nenori jų suaižyti, bet trokšta pati prisidėti jos puoselėjimu ir meile, ir iš meilės tau.
Aš garbinu tave, kad tu esi, kad sukūrei visą įvairiapusę gyvybę, kurią mes turime lygiai taip saugoti ir puoslėti, nes ją tu sukūrei iš meilės ir mūsų džiaugsmui ir augimui, kad mes visi surastume tarpusavio draugingą sambūvį ir bendravimą visumos labui iš meilės tau, ir visai tavo ir mūsų kūrinijai, tam pašvęsdami visą savo laisvą valią, kuria mums suteikei TU.
Manoji valia, kad būtų tavoji valia.
------------------------------------------
.Po Rojaus Trejybės pagarbinimo dar pasėdėkite kelias minutes tyloje, tegu jūsų atsivėrusi siela geria meilės nektarą ir juo maitinasi, kaip bitė maitinasi iš žiedų. Skirtumas tik tas, kad jums nereikia skristi, nes Tėvas jus jau pripildo savo meilės nektaru, tik nuoširdžiai bendraukite su Juo ir jūsų vidus visada gers šį meilės nektarą, ir kitiems dalins. O tada pereikite prie prašymų maldos.
----------------------------------------------------------------
Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Kūrinijos Motina-Broli, Begaline Dvasia-Kūrnijos Motina-Sese, ačiū tau už mūų vis labiau ir labiau atsiveriančias sielas, kad jos vis stipriau ima trokšti šito gyvo bendravimo su tavimi ir tarpusavyje, jos nori šitos dvasinės komunijos su tavimi ir tarpusavyje.
Ir mūsų šitoje maldoje dalyvauja daug mūsų sielos brolių ir sesių, nors fiziniu pavidalu esame toli vienas nuo kito, tačiau tavoji dvasia mus visus apjungia dvasiniu ryšiu, net ir taip, kaip ji apjungia mus šią nuoširdaus atsivėrimo akimirką ir su tomis dvasiomis, kurios taip pat dalyvauja mūsų maldoje, mūsų angelai serafimai, Melkizedekai, mūsų nusotabiausi pagalbibinkai Tarpinės Būtybės, ir daugelis kitų mums nematomų sielos brolių ir sesių.
Ir būtent šitoje maldoje mes meldžiame mums visiems, tačiau ypač tiems mūsų sielos broliams ir sesėms, kurie tokių patyrimų dar neturėjo, kad jie pasuktų TAVO GYVUOJU keliu, kad jie pajaustų, savo nuoširdžiu atsivėrimu TAU, jog tu juos pažadini GYVAM bendravimui su visais kitais sielos broliais ir sesėmis, kurie dabar priklauso įvairioms religijoms ir sektoms ir kuriose viešpatuja vien tik ritualai, kuriuose trūksta tavo GYVOJO vandens, ir GYVOJO kelio, kuriuo jie pradėtų žengti iš meilės tau ir laisva valia, palikdami ritualinį ir negyvą bažnytinį kelią tiems savo sielos broliams ir sesėms, kurie tavęs BIJO ir kurie jau niekada nedrįs iš puolusio prieš tave ant kelių atsistoti ir prie tavęs priėjus ATSISĖSTI TAU ANT KELIŲ, KAD GALĖTŲ PAJUSTI NUSIRAMINIMĄ IR PALAIMĄ SAVO VIDUJE, KAI TU TOKĮ SAVO MYLIMĄ IR TAVE MYLINTĮ VAIKĄ RPIGLAUDI PRIE KRŪTINĖS IR MYLUOJI.
Ir tiktai tada toks tavo vaikas pajunta, kad tu esi tikras ir realus, kad tu ne tik laikai savo glėbyje, bet dar ir paties vaiko viduje esi, dėl to ramini ir stiprini jį iš vidaus, kad tik jis nebijotų tavęs, kad tik pajustų tau MEILĘ, o tada šitoji meilė jį ir išves į GYVĄJĮ meilės tarnystės kelią, daryti gėrio darbus visiems iš meilės.
Mes meldžiame tuo pačiu ir sau, kurie jau einame šituo GYVUOJU TAVO KELIU, didesnio pasitikėjimo TAVIMI, kad šitame kelyje nepavargutme, o pavargus, kad vėl atsiremtume į tave, kad prisiglaustume prie tavęs ir pajustume kaip tu mus stiprini iš vidaus, kad tik neišsuktume iš šito kelio į lengvesnį, nors vis tiek link tavęs vedantį takelį, kuriame pilna ritualų ir dogmų voratinklių, tarp kurių apsineša gyva siela, ir ji nustoja matyti tavo GYVĄ šviesą tarp vis tankiau ir tankiau ritualais ir dogmomis užtraukiamą gyvojo ryšio su tavimi LANGĄ.
Aš meldžiu, kad mes, eidami šituo GYVUOJU TAVO keliu, ŽADINTUME ir kitas sielas, kurios dabar tenkinasi vien tik negyvų ritualų ir dogmų takelio apsiblaususia šviesele, kai siela trokšta atsigerti tavo GYVOJO VANDENS; ir ji trokšta išskristi į tavo šviesą erdvę, kurioje negyvi ritualai ir negyvo dogmos nustoja jai pančioti sparnus, kad ji pamilsta visus sielos brolius ir seses, ir nebenori būti sustabarėjusios ir negyvos relgijos narve.
Mes meldžiame mūsų sielos broliams tokio sielos išsilaisvinimo, kad jų sielų pabudimą liudytų ir jų nuolat šypsenos nušviesti veidai namuose, gatvėje, darbe, tarp žmonių, gamtoje, ir net ryšyje su tavimi, kada siela tau gieda ŠLOVĖS IR GARBINIMO HIMNUS IŠ MEILĖS IR LAISVA VALIA.
Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
---------------------------------------------------
Po maldos vėl pasėdėkite tyloje kelias minutes. Jūsų siela dabar yra labai atsivėrusi Tėvo perduodamiems sielai šviesos mokymams, meilės virpesiams, kurie neša ramybę ir SVEIKAITĄ materialaus kūno ląstelėms. Visoms.
Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,


Algimantas
2008-11-16 11:44:16



Mielieji, šikart kviečiu jus į mūsų pirmadieninę maldą (2008 11 10 – 22 val.) už dvasinį stiprėjimą, gydantį ir mūsų fizinį kūną.
Labai jau daug yra sergančių savo fiziniu kūnu, o vaistai yra kiekvieno iš jūsų viduje, tereikia tik pakeisti GYVENSENĄ IR VISĄ LAIKĄ GYVENTI SU TĖVU, ATRASTU SAVYJE.
Iš pradžių pagarbinkime Rojaus Trejybę – Tėvą, Amžinąjį Sūnų-Amžinąją Motiną-Brolį, ir Begalinę Dvasią-Begalinę Motiną-Sesę.
Kas dar negalite garbinti ir melstis savais žodžiais, skaitykite NUOŠIRDŽIAI, mano jums rašomas maldas. Tik ne mechaniškai, bet būtinai nuoširdžiai jas skaitykite.
------------------------------------------------------------------------------------------------
Mylimas Tėve, mylimas Amžinasis Sūnau-Kūrinijos Motina-Broli, Begaline Dvasia-Kūrinijos Motina-Sese, aš garbinu tave, kaip pradžios Šaltinį, patį neturinti Pradžios, kaip neišsemiamą Gyvajį Meilės Šaltinį, kurio Gyvasis vanduo niekada nesibaigia tekėjęs ir pasiekia kiekvieną iš mūsų, kad ir kokie būtume susirietę, susispaudę, net visiškai pasimetę, bet tavoji meilės virpesių banga pasiekia ir tokį išsigandusį tavo vaiką, ir glamonėja savo meilės virpesiais.
Aš garbinu tave, kad tu vienintelis suteiki gyvybės pradžią visoje kūrinijoje pats niekada tam nepristigdamas meilės, nes tik meilės spaudimas iš vidaus skaitina KURTI naują gyvybę, kurioje būtų tie patys tavo meilės virpesiai.
Aš garbinu tave, kad tu visiems dalini save, savo dvasią, ir šituo tu nori padėti kiekvienam nusiraminti iš vidaus ir patirti tavo meilę, kad kiekvienas, ją patyręs, nelaikytų šitų virpesių savyje, bet dalintųsi su kitais, ir visais, be jokio išskaičiavimo, be jokios naudos sau, nes tavieji meilės realiai tekantys virpesiai yra GYVI, ir kuo daugiau jų išlieji kitiems, tuo daugiau jų prisipildai iš tavęs.
Taip ir teka tavoji gyva meilės Upė per keikvieną iš mūsų, kuris tik atsiveria tau ir pats ima juos jausti ir patirti savo viduje.
Aš garbinu tave, kad tu mus visus laikai savajame gyvajame meilės vandenyno glėbyje ir laikai kaip savo vaikus, kurie ir YRA TAVOJI KŪRINIJOS MYLIMA ŠEIMA, garbinanti tave, kiekvienas iš tavo vaikų, iš meilės ir laisva valia, kada tik pati siela ar dvasia tiek atsiveria tau, kad tiesiog trokšte trokšta garbinti tave.
Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
---------------------------------------------------
Po Rojaus Trejybės garbinimo dar kelias minutes pasėdėkite tyloje, tegu jūsų atsivėrusi siela prisipildo šitų pačių gyvųjų meilės virpesių iš Rojaus Trejybės, tegu ji pajunta palaimos būseną savo viduje, o tada pereikite prie prašymų maldos.
---------------------------------------------------------------------------------
Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Amžinoji Motina-Broli, Begaline Dvasia-Begaline Motina-Sese, ačiū tau, kad mes vis labiau ir labiau atsiveriame savo vidumi tau, kad mūsų sielos, pajautusios tavo meilės gyvus virpesius savo viduje, pačios trokšta šitokios kolektyvinės maldos.
Ir visiškai nesvarbu, kad mes esame tokli vienas nuo kito savo materialiu pavidalu šitą akimirką, bet tavosios dvasios esame vis tiek apjungti ir esame viena dvasioje.
Šįkart aš pakviečiau savo sielos brolius ir seses į mūsų bendrą kolektyvinę maldą už mūsų dvasinį stiprėjimą, kuris stiprina ir gydo mūsų fizinį kūną.
Šeštadienį, per mūsų pamaldas Rojaus Trejybės šventovėje, mes tiek daug meldėmės už kitų žmonių sveikatą. O tada mylimas Tėve, Tu mums suteikei mokymą ir apie sveikatą, ir apie mūsų maldas už fizinio kūno pasaveikimą. Tavasis mokymas buvo nuostabus. Ir Tu mums paaiškinai, kad visiems Tu dovanoji vien tik sveikatą, tačiau jos Tu negali pasiimti už mus, nes tik mūsų nepakankamas atsivėrimas Tau ir neleidžia mums jaustis sveikais savo fiziniu pavidalu, savo kūnu, VISĄ LAIKĄ, VISĄ GYVENIMĄ o Tu mums dovanoji per visą gyvenimą VIEN TIK SVEIKATĄ IR MEILĘ. Dėl to, jeigu negaluoja fizinis kūnas, reiškia šlubuoja DVASINIS GYVAS RYŠYS SU TAVIMI.
O mūsų maldos negali tavęs įtakoti kaip nors daugiau, kad Tu imtum ir pagydytum sergantį, nes Tu jau ir taip jį esi PAGYDĘS, tik pagijimą reikia pasiimti PAČIAM sergančiam PER ATSIVĖRIMĄ, GYVĄ ATSIVĖRIMĄ TAU.
O Tu niekada nesikeiti ir niekada nepataikauji nė vienai maldai, nes visą laiką Tu siunti vien tik meilę, o joje yra ir sveikata.
Tačiau net ir Tu negali atsiverti už kitą, kaip ir mūsų maldos negali atverti kito TAU.
Ir Tu lygiai taip negali panaikinti priežasties-veiksmo-pasekmės tavojo dėsnio, veikiančio visoje kūrinijoje, nes tada, net akimirkai nustojus jam veikti, sugriūtų VISA KŪRINIJA.
Ir bet kokie fiziniai susirgimai ir yra šito dėsnio pasireikšimas, kada mes per metų metus gyveniome nusisukę nuo Tavęs savo širdimi, savo siela, o tai jautė keikivenba gyva kūno ląstelė ir neatlaikius tokio streso sunegalavo. Tu nesi sumanęs, kad ląstelė visą laiką veiktų vien tik įtampos ir streso sąlygom, PATI NEIŠSIGIMDAMA, tu ją sumanei, kad veiktų palaimos ir meilės TARNAVIMO sąlygom. Ir TIK TADA kūnas bus sveikas VISADA.
Tačiau mūsų maldos padeda mūsų meilės virpesiais šviesinti visą energetinę aplinką ir aplink sergantįjį, kad jam būtų lengviau, kad jis ir PATS galėtų atsiverti TAU, jeigu tik kas jam šitą padaryti pamokytų. Štai tada jis ir pagytų savo gyvuoju ryšiu su Tavimi ir įtikėjimu į Tave.
Tavasis mokymas buvo toks galingas ir šviesus, kad šįkart aš ir pakviečiau savo sielos brolius ir seses pasimelsti užmūsų dvasinį stiprėjimą, nes tik jo dėka visą laiką fizinis kūnas ir sveiksta sunegalavęs, o jeigu jis yra sveikas, tai ir toliau toks lieka, kad tarnautų gėrio ir meilės darbais.
Mes dar tik žengiame patį pradinį žingsnį savo dvasinio vystymosi keliu, dar tik mokomės šituo keliu eiti, kurio absoliuti mūsų dauguma net nemato ir mano, kad jis neegzistuoja iš viso, o jeigu ir egzistuoja, tai tik kaip fantazijų svaičiojimai nelabai mokantiems prisitaikyti prie įtemptos ir greitai besikeičiančios dabartinės aplinkos. Būtent dėl to mes ir meldžiame, kad šitokioje tamsos aplinkoje, vis tik mes tvirčiau pajaustume tikrąjį ir gyvąjį dvasinio vystymosi asmeninį kelią, ir kad juo žengtume ryžtingai, atsiduodami tavo vedimui iš vidaus ir vis labiau pasitikėdami šituo vedimu. Ir tada ne tik stiprės mūsų žingsnis, šituo nematomu, bet patiriamu meilės ir gėrio keliu, kuriuo tu ir vedi kiekvieną iš mūsų, kad geriau būtų ir kiekvienam asmeniškai, ir visumai, bet tuo pačiu ims augti gyvas dvasinis ryšys su tavimi, mylimas Tėve, su Tavimi, Amžinasis Sūnau-Kūrinijos Motina-Broli, ir su Tavimi, Begaline Dvasia-Begaline Motina-Sese, ir stiprės mūsų įtikėjimas, o fizinis kūnas ims palaipsniui atsitiesti, jeigu kur buvo prispaustas fizinių negalavimų, o pats gyvenimas nušvis NAUJA prasme – skleisti tavo meilę ir gėrį visiems ir visada. Tik toks gyvas ryšys su tavimi ir palaiko gyvybinę energiją, tekančią į kiekvieną fizinę ląstelę be jokių sutrikimų, tik toks prasmingas gyvenimas palaiko fizinį kūną sveiką, nes jis tikrai tampa TAVĄJA ŠVENTOVE MATERIALIU PAVIDALU, NES TU JAM SUTEIKEI SAVO DVASIĄ IR PRIPILDEI MEILĖS UPĖS SROVĖS TYRO TEKĖJIMO, KURI IR SKAITINA ATSIDUOTI GĖRIO IR MEILĖS SKLEIDIMUI, ATSIVĖRUS TAU VISA SAVO SIELA. IŠ MEILĖS TAU. IR LAISVA VALIA, GAUTA IŠ TAVĘS.
Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
--------------------------------------------------
Po maldos dar pasėdėkite kelias minutes tyloje, tegu jūsų atsivėrusi siela, kuri dabar yra tokia imli dvasiniam patyrimui, klausosi jai suteikiamų mokymų iš vidaus, kurie jai nusėda į jos gelmes. Reikiamu momentu šie mokymai TIKRAI pasieks jūsų sąmonę, kad būtų panaudoti kitų stiprinimui ir šviesinimui.
Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,


Algimantas
2008-11-09 11:44:10



Mielieji, šio pirmadienio - lapkričio 3-ios dienos malda yra toji, kurią ką tik įdėjau, nors datą parašiau praėjusios savaitės - 2008 10 27.
Taip išėjo dėl to, jog Arnoldas mane paprašė mūsų parėjusio pirmadienio - spalio 27-osios dienos - kolektyvinėje maldoje pasimelsti už visus Tėvo Sūnus, atliekančius misijas kūrinijoje. Tuo tarpu maldas jau buvau parašęs. Tačiau nusprendžiau atsiliepti į Arnoldo sielos troškimą ir parašiau naujas maldas, o tas dvi - jau anksčiau parašytas maldas - paskirti kitos savaitės mūsų kelektyviniam dvasiniam bendravimui tarpusavyje ir su Rojaus Trejybe.
Tą ir padariau, tik nepakeičiau datos savo kvietime.
Todėl dabar įdedu paaiškinimą, ir patvirtinimą, kad tai šios savaitės - lapkričio 3-osios - pirmadinio maldos, kad neieškotumėte jų, pažymėtų lapkričio 3-sios data.
Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,

Algimantas
2008-11-02 08:49:36



Mielieji, kviečiu jus į mūsų pirmadienio kolektyvinę maldą (2008 10 27 – 22 val.)
Šitoji malda tegu būna už mūsų visų, ir kiekvieno, didesnį, gilesnį, ir nuoširdesnį atsidavimą Rojaus Trejybei – Tėvui, Amžinajam Sūnui-Kūrinijos Motinai-Kūrinijos Broliui, ir Begalinei Dvasiai-Kūrinijos Motinai-Kūrinijos Sesei.
Pagarbinkime iš pradžių Rojaus Trejybę.
Kur tuo metu bebūtume savo fiziniu pavidalu, vis tiek per Tėvo dvasią – Minties Derintojus – mes susivienijame, kaip mus suvienija taip pat dar ir Sūnaus Kūrėjo-Jėzaus Kristaus Tiesos Dvasia ir mūsų Vietinės Visatos Motinos Dvasios Šventoji Dvasia.
Tie, kuriems dar sunku savo pačių žodžiais ar mintimis garbinti ir melstis, skaitykite mano jums nuolat rašomas maldas. Tik skaitykite jas NUOŠIRDŽIAI, ne mechaniškai, KAD PAJAUSTŲ JŪSŲ ATSIVĖRUSI SIELA VISŲ ŽODŽIŲ DVASINĘ PRASMĘ PER TUOS VIRPESIUS, KURIE SKLINDA JUMS IŠ MALDOS ŽODŽIŲ, O NE TIK KAD JŪSŲ PROTAS SUPRASTŲ TIK PAČIŲ ŽODŽIŲ REIKŠMĘ.
--------------------------------------------------------------------------------------------------
Mylimas Tėve, mylimas Amžinasis Sūnau-Kūrinijos Motina-Kūrinijos Broli, mylima Begaline Dvasia-Kūrinijos Motina-Kūrinijos Sese, aš garbinu tave pajausdamas savo atsivėrusia tau siela vis daugiau kūrinijos grožio ir tavosios meilės, kuri liejasi iš tavęs visoje kūrinijoje, ir lygiai taip pat ji pasiekia ir mano atsivėrusią tau sielą.
Aš garbinu tave, nes tik per patį gyvą ryšį su tavimi per garbinimą, siela ir pajunta, kad tu esi jos viduje gyvas ir veiki vien tik meilės virpesiais, dėl to ir manoji siela, jų prisigėrusi, trokšte trokšta dalinti tavo meilę, nuspalvintą savuoju asmeniniu patyrimu, ir trokšta šio tarnavimo iš meilės, bet ne iš pareigos.
Aš garbinu tave, kada tu mano sielą vis toliau ir toliau vedi nuo aplinkos link savęs, nors fizinis kūnas ir tebelieka, kol kas, šitoje planetoje, bet siela jau vis labiau mato visą aplinką tavuoju žvilgsniu, kuris vis giliau ir giliau skverbiasi į šio pasaulio, ir ne tik jo, bet ir visatos, tavosios meilės ir šviesos paslaptis, kurios atsivėrusiai sielai vis labiau atsiveria per tarnystę tau, tarnaujant sielos broliams ir sesėms.
Aš garbinu tave, kad tik tavosios meilės dėka siela be didelių klaidžiojimų, bet vis labiau atsiduodama tavo vedimui iš vidaus, nustoja pati bijoti nežinomybės, kuri laukia ateityje naujuose darbuose tarnaujant sielos broliams ir sesėms.
Aš garbinu tave, kad tu esi vienintelis amžinas Dievas, ir esi Trijuose Rojaus Asmenyse ir Asmenybėse, kad mes jau dabar pradėtume suprasti, jog tavoji meilės ir gėrio tarnystė yra skirta mums ir visai kūrinijos šeimai, kurioje vyrauja meilės viešpatija-visata, kurioje vienos dvasios ir sielos tarnauja kitoms dvasioms ir sieloms visos šeimos labui; ir kad iš meilės tau, pajustume savyje tokią milžinišką meilės gyvą bangą savyje, jog šitroji banga ir atvertų sielą tavęs garbinimui.
Aš garbinu tave iš meilės, kurią tu pasiunti visai kūrinijai, ir kuri ir mano sielą pasiekė, o kada mano siela jos prisipildė atsivėrusi tau visa savo nuoširdžia savastimi, tada ir pradėjo tave garbinti pati neraginama.
Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
--------------------------------------------------
Po Rojaus Trejybės pagarbinimo, dar keletą minučių pasėdėkite ramybės būsenoje. Dabar jūsų siela yra labiausiai atsivėrusi, nes ji ką tik GARBINO IŠ MEILĖS. Todėl dabar tegu ji dar daugiau prisigeria meilės GYVYBINĖS energijos iš Rojaus Trejybės – Tėvo, Am-žinojo Sūnaus-Amžinosios Motinos-Amžinojo Brolio, ir Begalinės Dvasios-Begalinės Motinos- Begalinės Sesės.
Šita GYVOJI MEILĖS ENERGIJA jus ne tik pakrauna, ramina, bet taip pat ir gydo jūsų fizines ligas.
O tada pereikite prie prašymų maldos.
---------------------------------------------
Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Amžinoji Motina-Amžinasis Broli, Begaline Dvasia-Begaline Motina-Begaline Sese, ačiū tau, kad tu vis labiau ir labiau atveri mūsų sielas, nes jos trokšta dalyvauti šitoje kolektyvinėje maldoje. Net jeigu mes vienas kito ir nematome, vis tiek esame dvasioje apjungti per tavo dvasinį pasireiškimą mūsų viduje ir aplinkoje. Ir net tos dvasios, kaip mūsų angelai serafimai, Melkizedekai, ir kitokių rangų dvasiniai tvariniai, atvykę su savo misijomis į Urantiją, taip pat prisijungia prie šitų mūsų meilės ir gėrio maldų, kad taip pat ir savo virpesiais sustiprintų mus ir mūsų maldas.
Aš pakviečiau savo sielos brolius ir seses šį vakarą pasimelsti mūsų kolektyvinėje maldoje už mūsų didesnį, gilesnį, ir nuoširdesnį atsidavimą tau.
Ir šitoji malda yra skirta mūsų visų, ir kiekvienos sielos individualiai, didesniam atsivėrimui tau ir ryžtingesnei mūsų tarnystei savo sielos broliams ir sesėms, kada siela labiau atsiduoda tau, kada ji labiau pasitiki tavimi ir savimi.
Aš pakviečiau savo sielos brolius ir seses, o taip pat ir kitas dvasines būtybes, kad mes dar kartą savo sielų ir dvasių atsivėrimu tau paliudytume ir tau, ir ypač sau, net savo vidiniu patyrimu, kad mes norime tau atsiverti dar daugiau, dar labiau pasitikėti tavimi, kad mažiau mus kaustytų nepasitikėjimas, kai reikia žengti žingsnį ištiesiant pagalbos ranką savo sielos broliams mūsų meilės ir šviesos tarnystėje.
Kaip dar dažnai mes neišdrįstame žengti pirmojo žingsnio link mūsų sielos brolių, kurie mūsų žingsnio laukia; jie nori mūsų meilės ir švieosos, bet paprašyti šitokios mūsų tarnystės dar labiau bijo negu mes bijoje ją jiems suteikti.
Ir tik mūsų didesnis atsidavimas tau, nuoširdus bendravimas su tavimi ir atveria mūsų sielą, kad ji pradeda patirti tavo meilės virpesių tekėjimą, ir net potvynį, ir pati pajunta savo viduje, kaip ima trokšti žengti tarnystės gyvą žingsnį, gyvą, nes jis augina sdielą ir asmenybės charakterį, darydamas jį panešesnį į tavąjį; būtent ko tu ir sieki iš mūsų, net savo paties dvasią, savo dalelę mums padovanodamas, ir tuo pačiu apsigyvendamas mūsų net viduje, kad tik mes nustotume BIJOTI SKLEISTI MEILĘ, IR DARYTI GERUS DARBUS, kad tik vaduotumės iš BAIMĖS ir NERYŽTINGUMO, kad tik pradėtume patirti tavąjį vedimą iš vidaus ir jam atsiduotume savo tarnystėje tau, tarnaudami savo sielos broliams ir sesėms.
Aš meldžiu, drauge su savo sielos broliais ir sesėmis, kad mes, atsiduodami tau labiau ir pajausdami didesnį pasitikėjimą tavimi, tuo pačiu pajaustume didesnį pasitikėjimą ir savimi, kad nustotume net mintyse sakyti – “Ar verta man šitą daryti? Kaip į mane pasižiūrės? O gal atstums? Ar man pavyks? – aš meldžiu, kad mes vietoje tokių minčių vis giliau ir dažniau austume patį nuostabiausią minties raštą – “Su tavimi viskas įmanoma, su tavimi visada pavyksta, su tavimi nėra baimės dėl pasekmių ir dėl darbo rezultatų, kurie visi priklauso tau, ir tu geriau žinai, kokie jie turi būti.“
Aš meldžiu, kad mūsų didesnis atsidavimas tau, mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Kūrinijos Motina-Kūrinijos Broli, ir Begaline Dvasia-Kūrinijos Motina-Kūrinijos Sese, mus pripildytų didesnės išminties ir ryžto net ir taip, kaip mūsų Vietinės Visatos Sūnus Kūrėjas, kada buvo žmogiškuoju pavidalu įsikūnijęs kaip Jėzus iš Nazareto, kokius tik darbus bedirbo, visada vykdė savo, ir mūsų, mylimo Tėvo valią, kad mes šiandien lygiai taip vykdytume net ir pačiuose nepastebimuose kasdieniuose buities darbuose irgi tik tavo valią. Ir iš meilės tau. Ir laisva valia.
Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
--------------------------------------------------
Po maldos vėl pasėdėkite tyloje keletą minučių, tegu jūsų siela klausosi jai suteikiamų Tėvo meilės ir išminties mokymų, kurie atsivėrusią sielą ir pripildys didesne meile ir troškimu daugiau atsiduoti Tėvo vedimui iš vidaus.
Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,


Algimantas
2008-11-02 08:39:07



Mielieji, kviečiu jus į mūsų – Rojaus Trejybės – šventovės pirmadienio (2008 10 20 -22 val.) kolektyvinę maldą už mūsų proto nuraminimą, kad jis nepanikuotų, kada žlunga finansinės struktūros, kada dabar pasaulį ištinka masiniai bankrotai, kad mes liktume atsivėrę Tėvui.
Nesvarbu, kur bebūtumėte savo fiziniu pavidalu, bet dalyvaudami šioje kolektyvinėje maldoje per savo Minties Derintojus, visi esame apjungti į dvasinę vienovę, ir mūsų energetiniai meilės virpesiai sklinda po visą kūriniją ir pasiekia ir tuos pasimetusius ir panikuojančius.
Iš pradžių pagarbinkime Rojaus Trejybę – Tėvą, Amžinąjį Sūnų-Kūrinijos Motiną-Brolį, ir Begalinę Dvasią-Kūrinijos Motiną-Sesę – o tada pereisime prie prašymų maldos.
Tie, kurie dar negalite garbinti ir melstis savais žodžiais, tuomet skaitykite NUOŠIRDŽIAI, mano jums nuolat rašomas maldas. Ir jos atvers jūsų sielas, ir iš jų pasklis meilės virpesiai visiems.
--------------------------------------
Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Kūrinijos Motina-Broli, Begaline Dvasia-Kūrinijos Motina-Sese, aš garbinu tave, kad tu esi ir kad veiki visoje kūrinijoje tik iš meilės, ir visų gerovei.
Aš garbinu tave, kad tu ir mus mokai šitokio požiūrio į kūriniją, į vienas kitą, ir tarnavimo vienų kitiems iš meilės.
Aš garbinu tave, kad tavoji meilė yra gyva ir ji yra patiriama kiekvienos sielos, kada tik ji atsiveria tau.
Aš garbinu tave, nes tik tavoji gyva meilė ir vysto kiekvieną mirtingąjį, kiekvieną sielą, kiekvieną dvasią, kai tik ji, patirdama tavo meilę, ima vis daugiau skleisti šitą pačią meilę visiems, ir vienodai visiems, ir daryti gerus darbus irgi visiems, net ir taip, kaip tą darai tu.
Aš garbinu tave, kad tavoji meile žadina kiekvieno tikrąjį aš, kad šis pats pradėtų veikti toks, koks jis yra iš tikrųjų – pilnas tavosios meilės ir troškimo tarnauti tau, jam tarnaujant savo sielos broliams ir sesėms iš meilės tau ir jiems, visiems, net ir taip, kaip myli visus tu.
Aš garbinu tave, nes vis labiau tau atsiverdama siela vis labiau jaučia didėjantį troškimą garbinti tave šitokioje garbinimo maldoje, kad ji patirtų tokį vidinį pakilimą, kuris ir patvirtintų jai palaimos patyrimo akimirką šito gyvo ryšio su tavimi dėka.
Aš garbinu tave ir garbinsiu per visą amžinybę ateityje iš meilės tau ir visai kūrinijai.
Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
---------------------------------------------------
Po Rojaus Trejybės pagarbinimo, pasėdėkite keletą minučių tyloje ir pajuskite jums teikiamų meilės virpesių, palaimos virpesių jūsų viduje tekėjimą. Jūsų siela dabar tam kaip tik ir atsivėrusi. Ir ji pajus juos būtinai. O tada pereikite prie prašymų maldos.
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Kūrinijos Motina-Broli, Begaline Dvasia-Kūrinijos Motina-Sese, ačiū tau už vis labiau atveriančias mūsų sielas iš vidaus, vien tik tavosios meilės virpesių lietumi, kada šio gyvojo lietaus lašai prisibeldžia prie mūsų sielų ir jos trokšta susilieti dvasinėje vienovėje ir su tavimi, ir vieni su kitais, kad tik šviesėtų aplinka, kad visa kūrinija ir iš mūsų atsivėrusių sielų pajaustų sklindančius meilės virpesius.
Ir šikart, nesvarbu, kur mes esame šią akimirką fiziniu pavidalu, mes dalyvaujame mūsų kolektyvinėje maldoje. Ir meldžiame tiek sau, tiek visiems mūsų sielos broliams ir sesėms proto ramybės ir didesnio pasitikėjimo vienų kitais, kad neapimtų tokią galinga panikos banga, kuri pakirstų visą pasaulio finansų ir ekonomikos sistemą.
Pats siaubingiausias dalykas yra tada, kada žmogus pradeda panikuoti, nes tada jis iš panikos sugriauna net ir tai, kas stovėjo dar visiškai patikimai ir jam pačiam buvo reikalinga kaip pragyvenimo šaltinis – jis sugriauna pasitikėjimą savimi ir kitais savo sielos broliais ir sesėmis, kurie dirba įvairiose sferose.
Gyvulinis nepasitikėjimas iškyla su tokiu siaubu ir dydžiu, kad žmogus nustoja išminties ir priima sprendimus, kurie pablogina jo paties padėtį. O jeigu tokių neišmintingų sprendimų yra daug – šimtai, tūkstančiai, milijonai, tai griūties nebegali sustabdyti jokie vyriausybių raminimai, garantijos, mesti milijardai dolerių, panika skinasi kelias kaip be stabdžių lekiantis pilnas keleivių traukinys.
Būtent dėl tokios panikuojančios aplinkos, kuri dabar vis labiau ir labiau pasireiškia Jungtinėse Valstijose, o iš jų ima sklisti kaip ratilai, šiek tiek vėliau, ir visame pasaulyje, pradėjo bankrutuoti patys galingiausi pasaulio bankai. Kiti bankai turi pinigų, bet niekam nedrįsta suteikti kreditų, nes nepasitiki savo klientais, ir dėl to ima bankrutuoti daugelis kompanijų. Ir šita grandinė nebeturi pabaigos. Jai užtenka tik prasidėti, įgyti pagreitį, o tada ji tampa nebekontroliuojama.
Aš meldžiu, kad žmonės atsitokėtų, jog pasaulyje šviečia toji pati saulė, kuri švietė ir pernai, ir vakar, ir rytoj švies, niekas nesikeičia tiek, kad žmogaus gyvenimas ristųsi į bedugnę, jeigu tik pats žmogus nepradeda panikuoti.
Mes negalime pakeisti priimtų sprendimų, bet mūsų meilės ir ramybės virpesiai, mus pasiekiantys iš Tėvo, ir mūsų atsivėrusių Jam sielų patiriami, yra siunčiami visiems tiems, kurie šiandien apimti panikos ir tokioje būsenoje priima naujus sprendimus, kad mūsų virpesiai juos nors kiek apramintų, kad jų veiksmai būtų nors kiek paremti išmintimi, o ne vien tik baimės apimto protu diktuojamais sprendimais, kurie padėtį tik dar labiau pablogina. Ir nors eina laikas, bet padėtis ritasi vis blogyn ir žemyn, ir tik dėl to, kad žmogiškasis protas elgiasi ne meilės, bet baimės veikiamas.
Mes meldžiame ramybės verslininkams, bankininkams, politikams, ir eiliniams mūsų sielos broliams ir sesėms, kurie yra priklausomi nuo kitų priimamų sprendimų. Tegu Tėvo meilės ir palaimos virpesiai iš mūsų sielų pasiekia ir juos ne tik šiuo metu, bet ir visada, kada tik mes jiems melsime ramybės ir išminties.
Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
--------------------------------------------------
Po maldos dar kelias minutes pasėdėkite ramybės būsenoje. Tegu jūsų siela dabar klausosi Tėvo mokymų, kaip jie galėtų jums padėti apšviesti jūsų dieviškąjį sielos protą, kad ir toliau trokštumėte gyvo bendravimo su Tėvu, kad ir toliau melstumėte ramybės ir gerovės visiems savo sielos broliams ir sesėms.
Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,


Algimantas
2008-10-19 21:04:01



Mielieji, kviečiu jus šįkart į mūsų šventovės – Rojaus Trejybės – kolektyvinę pirmadienio maldą (2008 10 27 – 22 val.) už visus Tėvo sūnus, išvykstančius ir išvykusius į savo misijas, kad mūsų maldos jiems taip pat padėtų jas vykdyti.
Būtent už tokius Tėvo sūnus maldą ir pasiūlė Arnoldas.
Iš pradžių pagarbinkime Rojaus Trejybę – Tėvą, Amžinąjį Sūnų-Kūrinijos Motiną-Kūrinijos Brolį, ir Begalinę Dvasią-Kūrinijos Motiną-Kūrinijos Sesę.
Jeigu jūs dar negalite garbinti Rojaus Trejybės ir melstis savais žodžiais, savomis mintimis, tuomet nuoširdžiai skaitykite mano jums rašomas maldas. Skaitydami, pajauskite iš tų žodžių sklindančius meilės verpesius, ne vien tik mechaniškai perskaitydami maldas.
Virpesius jaučia ATSIVĖRUSIS SIELA SAVO VIDUMI, O NE INTELEKTAS.
---------------------------
Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Kūrinijos Motina-Kūrinijos Broli, Begaline Dvasia-Kūrinijos Motina-Kūrinijos Sese, aš garbinu tave, nes tik tu atveri sielą savo meilės virpesiais ir tuos virpesius ima jausti vis stipriau tau atsiverianti mano siela.
Aš garbinu tave, kad tik atsivėrusi siela ir tegali pajausti tave ir patirti tave savo viduje taip, kaip negali patirti mieganti ir nieko nejaučianti siela.
Aš garbinu tave, kad tik tavo GYVOS MEILĖS VIRPESIŲ dėka, manoji siela mato grožį ir gėrį, sklindančius ir iš kitų sielos brolių ir sesių, kurie jau taip pat yra atsivėrę tau ir jaučia tave gyvą, ir kitiems taip pat ima skleisti tuos pačius tavo meilės virpesius.
Aš garbinu tave, kad mano siela vis stiprėja savo pasireiškimu aplinkoje per tarnavimą mano sielos broliams ir sesėms.
Aš garbinu tave, kad šitoks mano sielos atsivėrimas yra tavo numatytas manosios sielos ugdymas ir stiprinimas, kad ji stiprėtų tarnaudama savo sielos broliams meilės ir gėrio darbais visų labui, net ir taip, kaip tu tarnauji visai kūrinijai.
Aš garbinu tave, nes tik garbindama tave siela atsiveria tau visa savo gelme ir tuo garbinimu ji susilieja su gyvu tavimi, kuris per savo dvasią, Minties Derintoją, ir esi šitos pačios vis stiprėjančios sielos viduje, ir ją vedi ir stiprini iš vidaus, ir dėl to, kuo stipresnė siela, tuo labiau ji trokšta garbinti tave iš meilės tau, ir laisva valia, gauta iš tavęs.
Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
--------------------------------------------------
Po Rojaus Trejybės pagarbinimo, dar kelias minutes likite ramybės ir tylos būsenoje, nes jūsų atsivėrusi siela kaip niekada kitokiu metu ima patirti meilės virpesių tekėjimą iš visų Trijų Rojaus Trejybės Asmenų ir tuo pačiu stiprėti šituo GYVU ryšiu vis labiau pasitikėdama jo tikrumu.
O tada pereikite prie prašymų maldos.
----------------------------------------------
Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Amžinoji Motina-Amžinasis Broli, Begaline Dvasia-Begaline Motina-Begaline Sese, ačiū tau už vis labiau atsiveriančias mūsų sielas, kad jos trokšta šito gyvo bendravimo su tavimi, šitos gyvos komunijos su tavimi ir tarp mūsų visų, nesvarbu, kur šiuo metu mes būtume savo fiziniu pavidalu, net ir už tūkstančių kilometrų, bet tavo dėka mes esame apjungti į dvasinę vienovę.
Ir būtent tokios dvasinės vienovės akimirką aš drauge su savo sielos broliais ir sesėmis, o taip pat mūsų šioje kolektyvinėje maldoje dalyvaujančiomis ir kitomis dvasiomis – mūsų angelais serafimais, Melkizedekais, kurie yra atvykę į planetą su savo misijomis, mūsų Vietinės Visatos Sutvėrėjais ir Valdovais – Sūnumi Kūrėju-Jėzumi Kristumi, esančiu su mumis visada per savo Tiesos Dvasią, ir Vietinės Visatos Motina Dvasia-Nebadonija, esančia su mumis, ir net mumyse, taip pat visada, per savo Šventąją Dvasią, ir daugybė kitokių dvasių, tai pat dalyvaujančių šioje mūsų maldoje, aš meldžiu visiems mūsų sielos broliams ir sesėms – dvasioms, sieloms, ir net mirtingiesiems – vykdantiems savo misijas, sėkmės ir ryžto jas vykdant.
Meldžiu, kad jie visada remtųsi tik į Rojaus Trejybės visus TRIS Asmenis ir Asmenybes, ir šitokiu savo atsidavimu vis labiau pasitikėtų Rojaus Trejybe.
Meldžiu, kad visada savo misijas vykdantys Sūnūs, kad ir kokia būtų sudėtinga ir komplikuota aplinka, ir joje aplinkybės, tik per gyvą bendravimą su Rojaus Trejybe kuo išmintingiau pritaikytų savo įgytą patyrimą, kad visada jis būtų panaudojamas išmintingai, drąsiai, ir ryžtingai.
Aš meldžiu, kad šitoji atsidavimo ir ištikimybės savo Kūrėjams užduotis, kuri visada išmintingų Kūrėjų yra suteikiama pagal parengtį ir sugebėjimą ją įgyvendinti, niekada nebūtų sužlugdyta dėl per silpno gyvo ryšio su Kūrėju, dėl apnykusių abejonių ir nepasitikėjimo tiek Kūrėju, tiek savimi.
Aš meldžiu, kad ir kokios būtų sunkios aplinkybės, net maišto prieš Kūrėją planetų ir Sistemų izoliacijos aplinkybėmis, savo ištikimybę visada visi Tėvo ir Rojaus Trejybės Sūnūs ir Dukros demonstruotų savo ištikimu tarnavimu savo sielos broliams ir sesėms, o taip pat dvasioms, iš meilės Kūrėjams ir visai kūrinijos dvasinei šeimai.
Aš meldžiu, kad mūsų šios maldos meilės virpesiai pasiektų juos, kokią misiją jie bevykdytų, kokios bebūtų jų ištikimybę išmėginančios aplinkybės, tegu net ir mūsų, pačių žemiausių valinių tvarinių meilės virpesiai iš Kūrėjo, pasiektų ir mūsų kitus, net ir aukštesnius už mus sielos ir dvasios brolius ir seses, iš meilės Kūrėjui ir jiems visiems. Ir laisva valia.
Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
--------------------------------------------------
Po maldos vėl pasėdėkite ramybės būsenoje dar keletą minučių. Tegu jūsų atsivėrusias sielas dabar savo meilės virpesiais moko Rojaus Trejybės visi Trys Asmenys iš meilės mums visiems.
Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,


Algimantas
2008-10-26 10:39:17



Mielieji, šiandien jus noriu pakviesti į mūsų pirmadienio (2008 10 13 – 22 val.) bendrą-kolektyvinę maldą už mūsų tarnavimą, už gėrio nešimą VISIEMS ir VISŲ LABUI.
Tai mūsų kasdienis VEIKIMAS TĖV0 VALIOJE.
Iš pradžių pagarbinkime Rojaus Trejybę – Tėvą, Amžinąjį Sūnų-Kūrinijos Motiną-Brolį, ir Begalinę Dvasią-Kūrinijos Motiną-Sesę.
Kuriems dar sunku ir garbinti ir melstis savais žodžiais, tie skaitykite, TIK NUOŠIRDŽIAI, mano jums rašomas maldas.
----------------------------------
Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Kūrinijos Motina-Broli, Begaline Dvasia-Kūrinijos Motina-Sese, aš garbinu tave, kaip tą nuostabiausią Šaltinių Šaltinį, kuris iš meilės paskleidė visame kosmose visatas, o jose gyvybę, kad ji augtų, vytytųsi patyrimu ir tarnavimu tau, ir vis labiau panašėtų į tave, prisigėrusi tavosios meilės virpesių.
Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Kūrinijos Motina-Broli, Begaline Dvasia-Kūrinijos Motina-Sese, aš garbinu tave, kad tu ir tik tu gali mylėti visą kūriniją, ir šita meile uždegti visus tau atsiveriančius savo vaikus be jokios prievartos, nenaudodamas jokios kitos bauginančios ir baudžiančios jėgos, kuri tavo vaikus ir atstumtų nuo tavęs, Tu tik meile ir vien tik meile uždegi visus savo vaikus, kurie atsiveria tau, nuoširdžia tarnystės dvasia ir pačia tarnyste, kad savo kasdieniu gyvenimu jie tarnautų visų labui.
Aš garbinu tave, kad tavoji meile aukština ir kilnina kiekvieną tavo vaiką, kuris ją ima patirti, ir tik tada jis ima trokšti tarnauti tau, nes šitokios tarnystės geidžia tau atsivėrusi siela ar dvasia iš vidaus, ir ji trokšta tarnauti iš meilės, o ne iš pareigos.
Aš garbinu tave, kad tik tavo meilės virpesių dėka, atsivėrusi tau siela ar dvasia pati pamato daug daugiau meilės ir harmonijos net ir ten, kur jos iki šiol nematė, kol ji nebuvo atsivėrusi tau, nes tavoji meilė, patiriama savo viduje, kiekvieną sielą ir dvasią ugdo ir vysto, o žvilgsnį išplečia tiek, kad ji ima matyti tavuoju žvilgsniu ir vertinti tavuoju meilės ir gailestingumo matu.
Aš garbinu tave, nes tik tu mus visus apjungi iš mielės mums visiems ir kiekvienam. Ir tą darai visumos labui ir gerovei, kad tik geriau būtų kiekvienam, mylėdamas mus visus, bet taip mylėdamas kiekvieną, tarsi tie visi, ir kiekvienas, būtų vienas vienintelis tavasis vaikas visoje tavo kūrinijos dvasinėje šeimoje.
Aš garbinu tave iš meilės tau ir visai kūrinijai, ir garbinu laisva valia, gauta iš tavęs.
Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
---------------------------------------------------
Po Rojaus Trejybės pagarbinimo dar pasėdėkite kelias minutes ramybės būsenoje. Tegu jūsų siela, dabar taip atsivėrusi ir Tėvui, ir Amžinajam Sūnui-Kūrinijos Motinai-Broliui, ir Begalinei Dvasiai-Kūrinijos Motinai-Sesei, geria jų meilės, dvasingumo, ir išminties virpesius, tegu ji auga savuoju dvasiniu supratimu ir meilės patyrimu, kad galėtų kuo tvirčiau pasireikšti tarnystėje savo sielos broliams ir sesėms kasdienybėje. O tada pereikite prie prašymų maldos už savo tarnystę, ir visų tarnystę.
----------------------------------------------------------------------------
Mylimas Tėve, mylimas Amžinasis Sūnau-Kūrinijos Motina-Broli, mylima Begaline Dvasia-Kūrinijos Motina-Sese, ačiū tau už mūsų visų vis labiau atsiveriančias tau sielas, nes tik atsivėrusi siela tegali dayvauti tavo garbinime ir maldoje. Toks yra atsivėrusios sielos BENDRAVIMAS SU TAVIMI.
Ir šitoji mūsų kolektyvinė malda yra taip pat mūsų atsivėrusių sielų bendravimas su tavimi ir tarpusavyje, nors esame skirtinguose miestuose, miesteliuose, kaimuose, o gal net kelyje, bet esame viena dvasioje, nes tu mus apjungi per dvasinį atsivėrimą tau.
Aš, drauge su savo sielos broliais ir sesėmis, meldžiu mums visiems tokio dvasinio atsivėrimo tau, kad mūsų sielos imtų patirti vidinį nenumaldomą trokšimą ir tauką daryti gėrį visiems iš meilės tau ir visiems, nes šitokia meilė yra iš tavęs ir ji tampa tokia galinga jėga, kuri ir traukia sielą daryti gerus darbus be jokio atlygio, vien tik iš meilės.
Aš meldžiu, kad mūsų kasdienis tarnavimas mus visus apjungtų į galingesnę dvasinę šeimą, net ir visos kūrinijos šeimą, nes mes tarnaudami, atsivėrę tau, imtume patirti tavo kitų dvasinių būtybių – mūsų sielos brolių ir sesių – pagalbą mums mūsų tarnavime, ir šitoks pojūtis mums suteiktų didesnio ryžto dar daugiau dėti pastangų mūsų kasdienėje tarnystėje. Ir tik šitokiu būdu gali siela patirti gyvą ryšį tavo dvasinėje šeimoje su kitais tavo vaikai ir su tavimi, kada tavo mokymai ir patarimai – išgirsti tiesiai iš tavęs ar per kitus tavo vaikus gauti – būna įprasminami tarnystėje, kada jie būna pritaikomi praktiniuose veiksmuose visumos labui ir visų gerovei. Tik šitaip auga ir bręsta siela, tik šitaip kiekviena siela įsisavina tai, ką tu ir esi numatęs jai įsisavinti, kad ji augtų savuoju dvasiniu ūgiu vis aukščiau ir tvirčiau, ir vis labiau panašėtų į tave.
Aš meldžiu, kad nė viena diena nepraeitų be mūsų kasdienio tarnavimo su mūsų meile ir šviesa, gauta iš tavęs, kad kiekviena diena mums suteiktų naują patyrimą mūsų asmeninėje tarnystėje tau ir su tavimi, tarnaujant mūsų sielos broliams ir sesėms, kad šitokiu būdu aplinkui esanti tamsa būtų šviesinama mūsų gėrio darbais ir virpesiais ir visumos labui, tavo labui, ir kiekvieno iš mūsų labui. Tamsa savaime nepasitrauks, jeigu mes jos nenušviesime šviesos ir gėrio kasdeniais darbais. Tamsa šviesos bijo, kaip žmonija bijo pranašų, dėl to juos ir žudė, nes baimė puola į savigyną, ir puola agresyviai, kada iškyla tamsai toks pavojus, kad ji gali iš viso dingti.
Aš meldžiu, kad mes būtume šitokia tavo šviesa, kuri drąsiai su tavimi perskrostų tamsos uždangą ir kitoje jos pusėje nušvistų tavoji nuostabi meilės ir gėrio šviesa kitiems mūsų sielos broliams ir sesėms, kurie šito dar ne tik nepatyrė, bet net ir nežino, kokia milžiniška ir galinga meilė ir šviesa yra jų pačių viduje – tai TU. Ir tik dėl tokios savo vidinės tamsos jie puola vieni kitus, siekia valdžios sau, turtų sau, tik dėl to žlunga ir dabar bankai ir visos finansinės grupuotės ir net pati pasaulinė finansų sistema, taip jie patys prieina savo liepto galo, sukūrę jį iš savojo gobšumo ir savanaudiškumo visoje Urantijoje, ir patys į šitą bedugnę įpuolė ir paskui save, paskui savo tamsą tempia visą pasaulį.
Aš meldžiu, kad mūsų šviesos ir meilės KASDIENE tarnyste, mes padėtume mūsų sielos broliams ir sesėms, dabar gyvenantiems baimėje, pamatyti ir patirti tavo meilę ir šviesą, ir kad šitaip tarnautume vien tik iš meilės tau ir visai kūrinijos dvasinei šeimai, kurios visi nariai būtent ir tarnauja vieni kitiems, ir mums, taip pat iš meilės ir tau, ir mums.
Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
--------------------------------------------------
Po maldos dar pasėdėkite kelias minutes tyloje. Tegu jūsų atsivėrusi siela klausosi Tėvo mokymo, kaip jai išmintingai tarnauti ir augti tarnavimu.
Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,


Algimantas
2008-10-12 11:02:51



Mielieji, šįkart aš jus kviečiu į mūsų Rojaus Trejybės šventovės kolektyvinę pirmadienio (2008 10 06 – 22 val.) gyvąją maldą už asmeninę atsakomybę.
Šiandien pasaulis prarado kiekvieno asmeninę atsakomybę už savo veiksmus šeimoje, darbe, gatvėje, mokykloje, bažnyčioje, nes sakomi vieni žodžiai, bet darbai yra priešingi, o mintys dar labiau nutolusios nuo darbų ir žodžių.
Iš pradžių pagarbinkime Rojaus Trejybę. Tiems, kuriems dar sunku ją garbinti savais žodžiais, skaitykite mano jums rašomas maldas. Tik skaitykite jas savo atsivėrusia siela, suvokdami tų žodžių DVASINĘ PRASMĘ, ne tik žodžių reikšmes.
-----------------------------------------------------------------------------------------
Mylimas Tėve, mylimas Amžinasis Sūnau-Kūrinijos Motina-Broli, mylima Begaline Dvasia-Kūrinijos Motina-Sese, aš garbinu tave, kaip visų pradžių pradžią ir centrą, iš kurio liejasi be perstojo meilės gyvi virpesiai, kurie pasiekia pačius atokiausius visos kūrinijos kampelius.
Aš garbinu tave, kad ir mūsų, kiekvieno, sielą keli iš vidaus į meilės ir gyvenimo kelią, kuriuo eitume drąsiai, jausdami tave savo viduje.
Aš garbinu tave, kad tavoji meilės šviesa ir gyvybė suteikia sielai sparnus laisvam skrydžiui į gėrio nešimą visiems, ir iš meilės tau.
Aš garbinu tave, kad tavoji kūrinija yra mūsų savojo aš pasireiškimo begalinė arena per visą amžinybę, kurioje kiekvieno iš mūsų tikrasis aš vis labiau panašės į tave ir vis labiau dalinsis savo viduje patiriama tavo meile ir tarnaus savo sielos broliams tos pačios tavosios meilės pačios galingiausios varomosios jėgos pagirndu.
Aš garbinu tave, kad tu mus ugdai be gąsdinimų ir bauginimo, vien tik mylėdamas ir kantriai vesdamas mus, kiekvieną, iš vidaus mažais žingsniais, bet visada į priekį, ir visada visumos labui, tuo pačiu ir mūsų, kiekvieno, labui.
Aš garbinu tave iš meilės tau ir visai kūrinijos šeimai, kurią vis labiau ima jausti ir mano atsiverianti tau siela. Ir garbinu tave laisva valia, gauta iš tavęs.
Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
---------------------------------------------------
Po Rojaus Trejybės pagarbinimo dar pasėdėkite keletą minučių tyloje, tegu jūsų siela, dabar taip atsivėrusi, pajunta, patiria savo viduje ramybę, palaimą, meilės gyvus virpesius, tegu ji bendrauja su Tėvu virpesiais, net ir taip, kaip Tėvas virpesiais bendrauja su ja. O tada pereikite prie prašymų maldos.
-----------------------------------------------------
Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Kūrinijos Motina-Broli, Begaline Dvasia-Kūrinijos Motina-Sese, ačiū tau už mūsų atsiveriančias sielas, kad jos trokšta dalyvauti šitoje kolektyvinėje komunijoje su tavimi ir tarpusavyje. Tegu ir šitoji koletyvinė malda mus suartina dvasioje, per mūsų Minties Derintojų ryšį, nesvarbu, kiek toli būtume vienas nuo kito savo fiziniu pavidalu.
Šįkart aš meldžiu, drauge su savo sielos broliais ir sesėmis, didesnės asmeninės atsakomybės visiems mums, kad mes pajustume, jog kiekviena mūsų mintis, kiekvienas žodis, kiekvienas darbas turi būti toks, kad visada už jų būtų mūsų asmeninės atsakomybės pamatai.
Aš meldžiu, kad mes siektume dvasinio ryšio su Tavimi, mylimas Tėve, ir su Tavimi, Amžinasis Sūnau-Kūrinijos Motina-Broli, ir su Tavimi, Begaline Dvasia-Kūrinijos Motina-Sese, ir šito gyvo ryšio dėka pajaustume savo sieloje, kaip mūsų asmeninė atsakomybė padidėja, išauga dėl kiekvienos minties, kurią mes pagalvojame, dėl kiekvieno žodžio, kurį ištariame ar rašome, dėl kiekvieno darbo, kurį padarome, ar priešingai – nepadarome.
Aš meldžiu, kad mūsų asmeninė atsakomybė būtų mūsų visų ir kiekvieno juntama ir nuolat gilinama, kad palaipsniui mūsų neatsakingi veiksmai išnyktų iš mūsų gyvenimo, o mes gyventume minčių-žodžių-veiksmų vienovėje. Tik tokia sąmonės būsena išlaisvina mūsų vidinį aš iš įtampos ir streso, nes šitaip atsiskleidžia mūsų vis didesnis dvasinis ir tikrasis aš, augantis vis aukštesniu savo dvasiniu ūgiu.
Aš meldžiu, kad kiekvienas savo veikloje pajaustų savo asmeninę atsakomybę prieš visą kūrinijos šeimą, prieš Tave, mylimas Tėve, kad net mintyse neliktų apgaulės ar atsakomybės vengimo priimant savo sprendimus ir nebijant dėl jų išsakyti savo šviesos ir meilės nuostatas, net jeigu gyvulinis protas šitokios atsakomybės del galimų pasekmių ir bijo.
Aš meldžiu, kad mes, kiekvienas, atsiremtume į Tėvą, kaip į niekada nejudančius pamatus, ir pajustume gyvą ryšį su Juo, ir tada mūsų tikrasis aš niekada nevengs asmeninės atsakomybės, kada kiti jos purtosi. Ir mūsų pavyzdys stiprins ir kitus, kad ir jie nebijotų savo ruožtu prisiimti asmeninę atsakomybę dėl savo veiksmų, nukreiptų į meilę ir šviesą, ir visumos labui.
Tik šitaip mes vystysime žmoniją patys tapdami atsakingi už savo priimamus ar nepriimamus sprendimus kasdien. Ir visur.
Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
---------------------------------------------------
Po maldos dar pasėdėkite tyloje, kad jūsų dabar ypač atsivėrusi siela gertų Tėvo jaii suteikiamus mokymus apie jos atsakomybę savajame augimo kelyje.
Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,


Algimantas
2008-10-05 20:18:02




[Prisijunkite ir parašykite savo komentarą]
Spausdinti
Grįžti atgal