Forumas: temos peržiūra

Spausdinti

Kvietimas bendrai nuoširdžiai Pirmadieninei maldai II. Temos tęsinys

Mielieji, kviečiu jus prisijungti prie mūsų bendros pirmadienio (2007 03 30 - 22 val.) maldos už mūsų, KIEKVIENO IR VISŲ, didesnę išmintį.
Iš pradžių pagarbinkime mūsų visų mylimą Tėvą. Tiems, kuriems dar sunku garbinti Tėvą ir melstis savais žodžiais, galite pasinaudoti mano siūlomomis maldomis, tik svarbu, kad prieš tai jas perskaitytumėte ir suvoktumėte visų žodžių GILUMINĘ, dvasinę, prasmę, o per mūsų bendrą maldą jas skaitytų jūsų nuoširdžiai atsivėrusi siela.
------------------------------------------------------------------------------------
Mylimas Tėve, aš garbinu Tave, kad iš Tavosios meilės išauga žolė ir prasiskleidžia gėlės žiedas.
Mylimas Tėve, aš garbinu Tave, kad Tavoji meilė suvirpina ir mano sielą iš vidaus.
Tėve, aš garbinu Tave, kad Tavosios meilės dėka galiu mylėti ir aš, ir mylėti vis labiau taip, kaip mokai Tu – visus vienodai.
Tėve, aš garbinu Tave, kad vien tik Tavoji meilė sužadina tokius nuostabius virpesius pačioje mano sieloje, kad ji pajunta Tave esantį gyvą, nes būtent Tu esi gyvybės Šaltinis.
Mylimas Tėve, aš garbinu Tave, atsiverdamas Tau, net ir taip, kaip Tu atsiveri kiekvienam asmeniui ir visiems asmenims vienu metu.
Tėve, aš garbinu Tave, kad galiu patirti Tavąją meilę, ir kad trokštu jos vis daugiau ir daugiau, nes šis troškimas yra iš manosios sielos, kuri ir jaučia Tavosios dalelės, Tavosios dvasios, esnačios manyje, perteikiamus meilės virpesius iš Tavęs, ir dėl to trokšta jų vis daugiau ir daugiau.
Tėve, aš garbinu Tave, kad bet kokiomis sąlygomis, net pačiomis kritiškiausiomis, Tu man dovanoji ramybę ir palaimą, kurią aš ir galiu patirti tik būdamas gyvame ir giluminiame ryšyje su Tavimi.
Mylimas Tėve, aš garbinu Tave, iš meilės Tau ir Tavo kūrinijai, kuri vis labiau tampa ir mūsų kūrinija, kai me vis labiau atsiveriame Tau.
Tėve, aš garbinu Tave laisva valia, kurią Tu dovanoji kiekvienai kūrinijos šeimos asmenybei, ir kurią aš pašvenčiau Tavosios valios vykdymui.
Manoji valia, kad būtų Tavoji vallia. Amen.
----------------------------------------------------
Po maldos dar šiek tiek patylėkite, tegu siela dar labiau panyra į Tėvo meilės virpesius, tegu ji džiaugiasi palaima, patiriama savyje. O tada pereikite prie prašymų maldos už mūsų išmintį.
----------------
Sūnau Kūrėjau, kurį dauguma žino tik kaip Jėzų iš Nazareto, Motina Dvasia, kurią dauguma žino tik kaip Šventąją Dvasią, Visuotini Tėve,
ačiū Tau, kad pakvietei mūsų vis labiau atsiveriančias sielas ir trokštančias dvasinės komunijos su Tavimi ir tarpusavyje į šitą kolektyvinę mūsų maldą už didesnę mūsų išmintį.
Sūnau Kūrėjau, tu sakei ir sakai, jog ten, kur du ir daugiau įtikėjusių į tave ar į Tėvą yra drauge, tarp jų esi ir tu, per savo Tiesos Dvasią.
Aš prašau tavęs, tegu dabar Tiesos Dvasia įeiną į kiekvieną iš mūsų, nuoširdžiai atvertą sielą, kad ji imtų jausti tave esantį realų, tikrą, ir gyvą, net ir taip, koks realus, tikras, ir gyvas kiekvieno iš mūsų viduje yra Tėvo fragmentas, Jo dalelė, dvasia, Minties Derintojas, ir bendrauja su mumis visą laiką iš vidaus, o ypač, kada miegame ir jam nebegalime priešintis.
Aš, drauge su savo sielos sesėm ir broliais, kurie dalyvauja mūsų bendroje maldoje, nors yra toli vienas nuo kito fiziniu pavidalu, net įvairiose pasaulio šalyse, net ir įvairios dvasios, kurios mūsų žvilgsniui yra nematomos net ir būdamos visai šalia mūsų, meldžiu didesnės išminties kiekvienam iš mūsų, kad galėtume patys pajausti, kaip didesnis mūsų išmintingumas palengvina mūsų gyvenimą kasdienybėje.
Tėve, Tu esi išminties Šaltinis. Tavoji dvasia yra mūsų viduje, kiekvieno iš mūsų viduje. Tu mums liete lieji išmintį, tik mūsų nežinojimas, kad Tu kas akimirką, nenutrūkstamai lieji dieviškąją išmintį, ir neleidžia mums, nors trumpam, nurimti dienos metu, nors šiek tiek pabendrauti su Tavimi, suradus ramų kambelį, kad po tokio pabendravimo mūsų protas pajaustų, kaip jis prisipildė Tavosios išminties, padedančios spręsti kasdienius uždavinius savo asmeniniais laisvos valios sprendimais.
Aš meldžiu Tave, kaip ir mano sielos broliai ir sesės, kad mes daugiau paskirtume laiko nugyventos dienos prasmės apmąstymams, kad įvertintume, kaip ją nugyvenome, ar daug jautėme įtampos, nerimo, skubėjimo, ar suteikėme kam nors paguodą ir nuraminimą, ar ką nors įskaudinome ir dėl to patys patyrėme nerimo pojūtį.
Aš meldžiu, kad mes, kiekvienas, po truputį vis labiau priprastume vertinti savo nugyventos dienos prasmingumą, kuris kyla iš Tavosios valios vykdymo, mylimas Tėve. Aš meldžio savo sielos broliams ir sesėms palaimos patyrimo savyje, kuri ir padeda atsiverti daug labiau Tau, mylimas Tėve, ir iš Tavęs semtis didesnės išminties, dieviškosios išminties, kuri toli pranoksta žmogiškojo proto diktuojamus sprendimus savojo ego labui.
Mylimas Tėve, aš, drauge su savo sielos broliais ir sesėm, meldžiu Tave, kad mes vis labiau ir labiau įprastume prašyti iš Tavęs didesnės išminties, kad šitas mūsų prašymas pavirstų į kasdienį prašymą, gilinant ir plečiant mūsų dabartinį požiūrį į aplinką ir į save patį.
Aš meldžiu Tave, kad Tavoji išmintis vis labiau ir labiau įsigalėtų mūsų, kiekvieno, viduje, per mūsų dvasinį ryšį su Tavimi, ir kad mes vis labiau įprastume vadovautis iš Tavęs gaunama išmintimi savo tarpusavio santykiuose su visais savo sielos broliais ir sesėm, Tavo vaikais, kuriuos Tu visus myli vienodai. Tik toks kelias suras sprendimus iš dabartinio gyvenimo akligatvių politikoje, ekonomikoje, šeimoje, visuomenėje. Nesvarbu, kokios būtų sudėtingos problemos, bet Tavoji išmintis visada suteiks didesnę šviesą ir pasitikėkjimą likti šitoje šviesoje su Tavimi.
Aš meldžiu Tave, kad mano sielos broliai ir sesės ryšį su Tavimi, gyvą ryšį su gyvuoju Tavimi, paverstų kasdieniu dvasiniu bendravimu, ir kad šitame bendravime visada būtų ir jų kasdienis troškimas semtis iš Tavęs dieviškosios išminties, laisva valia.
Manoji valia, kad būtų Tavoji valia. Amen.
----------------------------------------------------
Po maldos vėl likite ramybės būsenoje, tegu siela jau dabar ir semiasi iš Tėvo didesnės išminties. Nesvarbu, kad Tėvo perduodamos didesnės išminties nepajausite akimirksniu. Tegu ji nusėda į jūsų pasąmonę. Ateis laikas, kada vis labiau ir labiau bendraudami su Tėvu pasiimsite ir tai, kas Tėvo buvo jau patalpinta į jūsų pasmonę.
Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,


Algimantas
2007-04-30 15:49:08

Komentarai

Mielieji, šįkart kviečiu jus į mūsų pirmadienio maldą (2008 09 29 – 22 val.) už palūžusių savo viduje sielų sustiprinimą.
Šiandien daug kas yra nusivylęs savimi, ir savo ir visa aplinka, puolęs į depresiją, nebenorintis gyventi. Stiprinkime juos ir žadinkime jų vidų savo gyva malda.
Iš pradžių pagarbinkime Rojaus Trejybę – Tėvą, Amžinąjį Sūnų-Kūrinijos Motiną-Kūrinijos Brolį, ir Begalinę Dvasią-Kūrinijos Motiną-Kūrinijos Sesę.
Kam sunku juos garbinti savomis mintimis ir žodžiais, pasinaudokite mano jums parašytomis maldomis.
Tik skaitykite jas VISADA NUOŠIRDŽIAI, NE MECHANIŠKAI, pajausdami jų dvasinę prasmę savo siela.
--------------------------------
Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Kūirnijos Motina-Broli, Begaline Dvasia-Kūrinijos Motina-Sese, aš garbinu tave, kad tavoji meilė sukuria kūriniją ir joje gyvybę.
Aš garbinu tave, nes tik tavo meilės dėka gali sužydėti ir mūsų sielos visu savo skaistumu ir grožiu,
Aš garbinu tave, kad tavoji kūrinijos dvasinė galia yra kurianti ir auganti, ir niekada nieko nenaikina prieš individo valią.
Aš garbinu tave, kad tik taviosos meilės dėka mano siela trokšte trokšta irgi kurti gėrį savo viduje ir aplinkoje, ir net pati patirdama palaimą iš tokios kūrybos.
Aš garbinu tave, kad tavoji meilė visada stiprina ir pakelia kiekvieną parpuolusį ir niekada nieko nebaudžia ir negrasina nubausti, net ir patį didžiausią nusidėjėlį.
Aš garbinu tave, kad tavoji laisva valia yra aukščiausia visai kūrinijai, o kiekivena siela ir dvasia, suliejusi savo valią su tavąja, pati pajunta savo viduje, kokia talpo LAISVA, laisva nuo nuodėmės, nuo pykčio, nuo pavydo, nuo keršto, ji pati pajunta savo viduje tavo galią ir prasmę kiekvieno savo veiksmo, kiekvieno savo darbo, atlikto su meile tau ir visai kūrinijos šeimai.
Aš garbinu tave iš meilės ir laisva valia.
Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
---------------------------------------------------
Po Rojaus Trejybės pagarbinimo pasėdėkite ramybės būsenoje kelias minutes, tegu jūsų siela geria Tėvo, Amžinojo Sūnaus, ir Begalinės Dvasios gyvybės vandenį, savo viduje patirdama meilės virpesius. O tada pereikite prie prašymų maldos.
--------------------------------------------------------------------------------
Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Kūrinijos Motina-Broli, Begaline Dvasia-Kūrinijos Motina-Sese, ačiū tau už mūsų visų patyrimus iki šios akimirkos, ačiū už šitos pačios maldos patyrimą, ačiū, kad mes susiburiame šioje kolektyvinėje maldoje, nesvarbu, kur šiuo metu bebūtume, net už tūkstančių kilometrų vienas nuo kito, bet dvasioje esame apjungti per mūsų Minčių Derintojų veikimą šią pačią akimirką mūsų viduje ir išorėje, pasiųnčiant mūsų virpesius mūsų sielos broliams po visą kūriniją.
Šįkart aš meldžiu drauge su savo sielos broliais ir sesėm, sustiprinimo tiems mūsų sielos broliams ir sesėms, kurie yra palūžę ir nusivylę ne tik savimi, bet ir tavimi, savo sieloje. Kiekvienas iš mūsų, per savo sielos atvėrimą tau šitą pačią akimirką, pajunta tavuosius meilės ir palaimos virpesius savo viduje, ir juos pasiunčia savo sielos broliams, kad šie pajustų juos kaip švelnų vėjelio dvelksmą ramų vakarą be vėjo.
Aš meldžiu, kad mes patys, kiekvienas, sustiprintume savo ryšį su tavimi, ir tada daug giliau ir daugiau pajustume tavųjų virpesių tekėjimą savo viduje ir juos nukreiptume tiems mūsų sielos broliams, kurie yra palūžę, nusivylę, apimti depresijos, apatijos, kurie nebejaučia džiaugsmo gyvendami, dirbadmi, nebenori bendrauti nei su draugais, nei su savo žemiškos šeimos nariais, jie pajunta savo nereikalingumą aplinkai ir praranda gyvenimo skonį. Tegu mūsų atsivėrusių tau sielų virpesiai neša mūsų sielų meilės sustiprinimą jiems, tegu juos nuramina, kaip švelnus vėjelis karštą dieną gaivina sušilusį kūną, ir kaip tu ramimi ir gaivini sielą iš vidaus.
Aš meldžiu, kad visa aplinka, kuri taip slegia palūžusius mūsų sielos brolius, nustotų bauginti juos ir kelti jiems nerimą, kada mūsų meilės virpesiai iš atsivėrusių tau sielų pasieks jų širdis ir kad jie pajustų, kaip kažkas pabeldė į jų vidų ir jiems patiems sukėlė nuostabą, kad įvyko kažkas jiems nesuprantama, bet jie tikrai aiškiai pajuto, kad kažkas įvyko. Ir jau tokia reakcija parodė jų sielos susidomėjimą pačiu reiškiniu, o ne liko vien tik apimti apatijos visiems ir visa kam.
Aš meldžiu, kad mūsų sielos darbuotųsi vis giliau ir giliau atsiverdamos tau, ir tuo pačiu daugiau prisigerdamos tavo gyvojo vandens, kad malšintų visus palūžusius be jokių apribojimų, nes šitas vanduo yra irgi ne iš mūsų sielos, bet iš tavęs, mes tik kaip piltuvėliai savo maldoje nukreipiame dar ir savo asmeninį patyrimo ir meilės virpėjimą tavajame gyvajame vandenyje, kuris yra amžinas ir nesibaigiantis visoje kūrinijoje ir pasiekia bet kurį jos kampelį be jokių apribijimų, ir net visų sielų virpesius perkelia, jeigu tik sielos nuoširdžiai susilieja su tavimi ir siunčia savo meilę kitiems.
Aš meldžiu, kad palūžę ir apimti depresijos sielos broliai tirpintų savo šaltą baimės naktį mūsų sielų meilės šviesoje ir patys taptų atsivėrusiomis tau sielomis, savo ruožtu stiprisiančiomis kitas palūžusias sielas.
Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
Po maldos dar pasėdėkite tyloje, tegu jūsų atsivėrusi siela klausosi Tėvo mokymų, skirtų jūsų sielai asmeniškai.
Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,


Algimantas
2008-09-28 15:28:28



Mielieji, šįkart kviečiu jus į mūsų bendrą pirmadienio maldą ( 2008 09 22 – 22val. ) už tuos žmonės, kurie milžinišku laipsniu įtakoja eilinių žmonių pragyvenimo lygį – bankininkus, verslininkus, ir ekonomistus, nes būtent jų veikla, prognozės, skleidžiami gandai, ir jų nepasotinamas godumas veda pasaulį į ekonominę krizę, kada ims stigti net elementarių maisto produktų.
Iš pradžių pagarbinkime Rojaus Trejybę – Tėvą, Amžinąjį Sūnų-Kūrinijos Motiną-Brolį, ir Begalinę Dvasią-Kūrinijos Motiną-Sesę.
Kurie dar nepradėjote garbinti ir melstis savais žodžiais, jums siūlau nuoširdžiai skaityti mano jums rašomas maldas, kad jas turėtumėte kaip pavyzdį, tačiau prie jų nepriprastumėte tiek, kad patys nebesiektumėte savo gyvo bendravimo su Tėvu.
Žinokite, mano jums rašomos maldos – tai tik ramentai jums, bet vis tik jūs patys turite pradėti vaikščioti palaipsniui be jų savais žodžiais ir savomis mintimis pradėdami vis daugiau ir daugiau bendrauti su Tėvu.
----------------------------------------------
Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Kūrinijos Motina-Broli, Begaline Dvasia-Kūrinijos Motina-Sese, aš garbinu tave, vieną ir vienintelį Dievą Trijuose Asmenyse, bet visada vieną dvasioje, nes tik tu esi amžinas ir net pačios amžinybės šaltinis, ir niekas negali egzistuoti net akimirkos, be tavojo buvimo kūrinijoje ir be kūrinijos tavyje.
Aš garbinu tave, kad tu esi vienas vienintelis, vedantis kūriniją link savęs žinodamas viską, kas kūrinijoje vyks per visą amžinybę, o tvariniams suteikdamas begalinį patyrimą, kuris visada taurina tvarinį, jeigu jis vykdo tavo valią.
Aš garbinu tave, nes tik šitokia atsivėrimo sielos būsena garbinant padeda jai patirti gyvo ryšio akimirką su tavimi ir pajusti palaimą iš tavęs, nes būtent tu ir esi Palaimos Šaltinis, dėl to tvariniai pačią sunkiausią akimirką, kaip ir laimės akimirką, pajunta, kad kažkokia aukštesnė jėga suteikia paramą ir pagalbą ir šitoji jėga esi TU.
Aš garbinu tave, kad kiekvienas tvarinys yra pilnas meilės, gautos iš tavęs, ir myli kitus ir visus, jeigu tik jis atsiveria tau ir palaiko gyvą ryšį su tavimi, ir tokie tvariniai šviesina visą kūrinjos šeimą, nes jie pulsuoja tavo meile ir gyvenimu.
Aš garbinu tave, kad tu visą kūrinijos šeimą laikai meilės virpesių lietuje, kuris džiugina kiekvieną tavo vaiką, kuris jau pajuto tų nuostabių virpesių gaivą ir gyvybingumą savo viduje, kad jie pagimdė ir pačios sielos troškimą dalinti juos ir kitiems, ir visiems, be jokio išskaičiavimo, kad jų pasiliktų sau daugiau, kad siela jaustų didesnę palaimą.
Aš garbinu tave, kad siela, dalindama tavo meilę ir tarnaudama savo sielos broliams ir sesėms, dar daugiau atsiveria tau ir dar daugiau prisipildo šitų meilės virpesių ir šitokiu būdu, kuo daugiau tarnauja ir dalina meilę kitiems, kuo aktyviau ji veikia ir palaiko gyvą ryšį su tavimi, tuo daugiau ji ir pajunta tavo meilės virpseių savo viduje, kurie jau tavo yra suteikti, ir bus teikiami iki begalybės per visą amžinybę.
Aš garbinu tave iš meilės tau ir laisva valia, gauta iš tavęs. Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
---------------
Po garbinimo maldos dar pasėdėkite ramybės būsenoje, tegu jūsų siela geria Tėvo meilę ir siunčia, dalina ją kitiems net ir šitą pačią akimirką.
O tada pereikite prie prašymo maldos.
----------------------------------------------
Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Kūrinijos Motina-Broli, Begaline Dvasia-Kūrinijos Motina-Sese, ačiū tau už tuos patyrimus, kurie ugdo sielą, nors jie tuo metu buvo sunkūs kūnui ir protui, bet sielos charakteriui suteikė nuostabaus pasitenkinimo, ačiū tau už vis didesnį atsivėrimą tau, ačiū už mūsų šitą Rojaus Trejybės gyvąją šventovę ir joje vykstančias gyvas maldas, kurios visos neša meilės ir gėrio virpesius, kada tik siela visa savo pilnatve pasineria į tavąją gelmę atsivėrusioje sieloje.
Tavoji kūrinija yra tokia milžiniška visata, pilna žvaigždžių-saulių, planetų, ir įvairiarūšės gyvybės, ir joje viešpatauja tavoji meilė ir šviesa, tarnavimas visumai iš meilės ir troškimas tapti dar geresniam visumos labui.
Būtent dėl to, kad mūsų planeta ima patirti vis didesnius ekonominius-finansinius sunkumus, apie kuriuos tu jau man seniai kalbėjai, kad jie mus ištiks, nes einame savanaudiškumo keliu, kuris prieštarauja tavo valiai, šįkart aš ir pakviečiau savo sielos brolius ir seses atsivėrusių tau sielų meilės virpesius nukreipti į visus pasaulio bankininkus, verslininkus, ir ekonomistus, kad jie imtų savo viduje patirti didesnės ramybės poveikį, kad toji ramybė sukeltų jiems klausimą – iš kur tai – kad jie galėtų patys pamąstyti, kokia yra jų gyvenimo pramė – pinigai ir turtas sau, ar yra didesni siekiai ir vertybės, apie kurias jie dar nieko nemąsto.
Aš meldžiu, kad bankininkų, verslininkų savanaudiškumas ir nepasotinamas godumas būtų numalšintas gyvuoju tavo vandeniu jiems atsivėrus tau. Tegu ir mūsų meilės virpesiai prisideda prie Tavo, mylimas Tėve, dvasios veikimo jų viduje, kad jie pajaustų norą padėti kitiems, apribodami savo godumą ir tapdami gailestingi kitų vargui, kurio jie nemato ne dėl savo materialių turtų, bet dėl dvasinio sielos miego ir aklumo.
Aš meldžiu, kad ekonomistai, kurie teikia prognozes pasaulio ekonomikai, atsigręžtų į Tave ir šitokiu būdu nustotų spekuliuoti gandais ir prasimanymais, kuriuos labai greitai pasigauna biržos ir pradeda vadovautis jais ir ne tik kelia spekuliacines kainas naftai, dujoms, bet taip pat sukursto ir pačios biržos krizes, nors pasaulyje nevyksta jokių tragiškų įvykių, tačiau ekonomistų žodžio jėga turi milžinišką galią azartiniams biržų spekuliantams.
Aš meldžiu, kad verslininkai, bankininkai, ir ekonomistai pajaustų savo brolystę kitiems savo sielos broliams ir sesėms, net tiems, kurie rausiasi savartynuose, ir patys prisidėtų prie jų gyvensenos pakeitimo, nes į tokias gyvenimo sąlygas juos būtent ir atvedė verslininkų ir bankininkų savanaudiškumas ir godumas ir ekonomistų bergždžios teorijos, kada vieni turi visko per daug, o kiti neturi ir duonos kąsnio, kad pavalgytų sočiai.
Mylimas Tėve, Tu mane mokai, kad tol, kol Tavo vaikai neatsigręš į Tave, tol mūsų laukia tik dar didesni sukrėtimai ir vargai, ir dar per daugelį kartų, ir lygiai taip Tu man nuolat sakai, jog su Tavimi yra įmanoma viskas, net varguose nejausti vargo. Dėl to aš meldžiu, kad mes galėtume savo šita kolektyvine malda šviesinti mūsų bankininkų, verslininkų, ir ekonomistų aplinką mūsų aukštesniais sąmonės virpesiais, kad jie galėtų patirti mažesnį stresą, ir dėl to pamatyti aplinką žmogaus ramesniu, o ne tik bankininko, verslininko, ar ekonomisto žvilgsniu. Tada ir jų sielos atitirps.
Aš meldžiu dvasinės šviesos ir galios visiems mums, kad dar daugiau atsiduotume Tėvo vedimui iš vidaus ir pajustume brolystę tarpusavyje ir tarnautume vieni kitiems iš meilės ir per visą ateities amžinybę.
Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
---------------------------------------------------
Po maldos ir toliau likite ramybės būsenoje. Tegu jūsų atsivėrusi siela klausosi jai skirtų Tėvo suteikiamų mokymų.
Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,


Algimantas
2008-09-21 09:57:16



Mielieji, šįkart kviečiu jus į mūsų pirmadienio kolektyvinę maldą (2008 09 15 – 22val.) už mūsų sielų didesnį atsivėrimą Rojaus Trejybės visiems trims asmenims – Tėvui, Amžinajam Sūnui-Kūrinijos Motinai-Broliui, ir Begalinei Dvasiai-Kūrinijos Motinai-Sesei. Būtent tokią maldą man pasiūlė Amžinasis Sūnus, kada kreipiausi į jį patarimo, už ką melstis. Jo atsakymas buvo labai aiškus – “Melskite sau didesnio sielų atsivėrimo mums, nes visa kita sutelpa į tai ir viską gausite tik per šį atsivėrimą ir gyvą ryšį su mumis.“
Iš pradžių pagarbinkime Rojaus Trejybės visus tris asmenis.
Kas dar sunkiai gali juos garbinti savais žodžiais, pasinaudokite mano jums rašomomis maldomis. Tik būtinai jas skaitykite nuoširdžiai, pasinerdami į maldos žodžių dvasinę prasmę, pajausdami ją savo vidumi, o ne tik mechaniškai perskaitydami, ką mato jūsų akys.
------
Mylimas Tėve, mylimas Amžinasis Sūnau-Kūrinijos Motina-Kūrinijos Broli, mylima Begaline Dvasia-Kūrinijos Motina-Kūrinijos Sese, aš garbinu tave, kad tu esi, kad sukūrei kūriniją ir joje gyvybę.
Aš garbinu tave, kad viską, ką tu bedarytum, darai vien tik iš meilės mums, kiekvienam ir visiems, ir nėra nė vieno tvarinio, net paties žemiausio, paties didžiausio prasižengėlio, kurio tu nemylėtum lygiai taip, kaip ir visiškai tau atsidavusio savo tarnyste. Tavoji meilė neturi nė vieno išskirtinio vaiko, nes visi mylimi vienodai ir net taip, tarsi tas tvarinys, tavasis vaikas, būtų vienas vienintelis visoje kūrinijoje. Ir tu myli ŠITAIP KIEKVIENĄ. Aš garbinu tave, kad ir mus tu mokai mylėti visus ir kiekvieną TAVĄJA meile per gyvą atsivėrimą tau ir gyvą ryšį su tavimi, kada tavoji meilė ir priteka realiai į atsivėrusią sielą, kad ir ji pajunta jos galią savyje ir pamilsta visus ir kiekvieną lygiai taip, kaip myli TU.
Aš garbinu tave, kad tu mus apjungei savo meilės galia į milžinišką dvasinę kūrinijos šeimą, kuri yra tikroji tavo, ir mūsų, šeima, nes būtent joje yra meilė ir šviesa, supratimas ir tarnavimas bendradarbiaujant ir padedant augti silpnesniems, kad šitoji šeima vis labiau šviesėtų, nesvarbu kokio ryškumo šviesa jau yra pasiekta, bet visada yra, ir amžinai bus, dar ryškesnis jos spindėjimas per kiekvieno iš mūsų spindėjimą, gaunamą per atsivėrimą mūsų sielos tau, ir gaunamą iš tavęs.
Aš garbinu tave, kad tau atsivėrusi siela nušvinta meile ir nuostabia vidine šviesa, ir tik tada ji pati ima ir visai aplinkai, visam kosmosui-visatai spinduliuoti tą pačią tavo meilę ir šviesą, ir šitaip kosmosas pulsuoja kiekvieno iš mūsų nuspalvintais tavosios meilės virpesiais, realiais energijos virpesiais – tavosios meilės energijos virpesiais, kurie yra amžini, nes yra iš tavęs.
Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
---------------------------------------------------
Po Rojaus Trejybės pagarbinimo, pasėdėkite tyloje kelias minutes, tegu jūsų siela, kuri dabar tokia atsivėrusi, prisigeria šitų pačių meilės virpesių. O po šito pereikite prie maldos už didesnį sielos atsivėrima Rojaus Trejybei.
--------------------------------------------------------------
Mylimas Tėve, mylimas Amžinasis Sūnau-Kūrinijos Motna-Kūrinijos Broli, mylima Begaline Dvasia-Kūrinijos Motina-Kūrinijos Sese, ačiū tau už mūsų vis stiprėjančią sielą, už jos troškimą dar daugiau atsiverti tau, nes tik šitoks atsivėrimas ir atveda mus į šią nuostabią kolektyvinę komuniją tiek su tavimi, tiek tarpusavyje, nesvarbu, kur šitą akimirką būtų mūsų fizinis kūnas, tegu ir už tūkstančių kilometrų, bet atsivėrusios tau sielos virpesiai mus sujungia, net ir taip, kaip mus apjungia mūsų Minčių Derintojai, perteikdami šitos pačios maldos virpesius vienų kitiems, kad mes savo viduje pajaustume jų gyvybingumą ir realumą šitos pačios maldos metu.
Šitoji malda tavo, mylimas Amžinasis Sūnau-Kūrinijos Motina-Kūrinijos Broli, pasiūlymu yra skirta mūsų gilesniam sielų atsivėrimui, nes, kaip tu man pasakei, jog į tai sutelpa viskas ir tik per sielos atsivėrima mes ir galime viską gauti, ką jau esame pasirengę priimti iš jūsų.
Aš meldžiu, kad mūsų atsivėrusios sielos patirtų šitą nuostabų realybės ir palaimos pojūtį maldos metu, per šitokį gyvą dvasinį ryšį, kurį patiria ir visas kūnas, kiekviena jo ląstelė, ir net serganti ima pasveikti, ir visa tai padaro mūsų atsivėrusi siela tau, kad pasiimtų tavo jau mums suteiktą net ir fizinio kūno pasveikimą.
Aš meldžiu, kad mūsų sielos atsivertų tau dar giliau negu jos yra atsivėrusios net ir šitą pačią akimirką, kad jos pajustų tavo realumą ir tikrumą, tavo vedimą iš vidaus, skirtą individualiai kiekvienai sielai, ir kad siela pradėtų daugiau pasitikėti tavimi ir atsiduoti šitam gyvam ir tikram vedimui iš vidaus.
Aš meldžiu, kad mūsų atsivėrusios sielos, per tokį gyvą ryšį su tavimi, pradėtų jausti jai skiriamus dvasinius mokymus, kad jos pradėtų jais gyventi kasdienybėje, tegu dar jos ir negirdi pačių mokymų tekstų, bet jos pajunta, savo atsivėrimo akimirką, kad jai yra pateikta mintis, kuri ją stiprina ir nuramina ir ragina nebijoti padaryti gerą darbą. Ir tegu mūsų sielos vis jautriau pajunta tokius perteikiamus minčių mokymus, kad po pirmojo gero darbo jos patirtų pasitenkinimą padarytu geru darbu dėl didesnio pasitikėjimo tavo vedimu iš vidaus ir dėl didesnio atsivėrimo tau, kad ir toliau išgirstų tokias nuostabios šviesos ir sustiprinimo mintis.
Aš meldžiu, kad mūsų vis labiau atsiveriančios sielos, net ir sunkumo akimirką, neišsigąstų ir neatsisakytų šito gyvojo kelio, kuriuo mus vedi tu kiekvieną, ir neieškoti lengvesnių takelių, kad nepamestų gyvojo kelio dėl lengvesnio takelio, o kad priešingai, kada iškyla sunkumai, mūsų siela kreiptųsi į tave sustiprinimo ir dar daugiau atsivertų tau, ir tuo pačiu dar giliau pajaustų tavo vedimą iš vidaus ir tuo pačiu sustiprėtų savo įtikėjimu ir šito gyvojo kelio tikrumu, o tuo pačiu ir pajaustų didesnį pasitikėjimą tavimi.
Aš meldžių mums visiems didesnio atsiverimo mūsų mylimiems ir vieninteliams tikriesiems tėvams – Tėvui, Amžinajam Sūnui, ir Begalinei Dvasiai. Ir šito meldžiu iš meilės jums ir visai kūrinijai laisva valia, gauta iš jūsų.
Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
--------------------------------------------------
Po maldos dar pasėdėkite tyliai ramybės būsenoje, tegu jūsų siela prisigeria jai suteikiamų pamokymų ir apie didesnį atsivėrimą ir didesnį pasitikėjimą Tėvu, Amžinuoju Sūnumi, ir Begaline Dvasia.
Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,


Algimantas
2008-09-14 11:12:50



Mielieji, kviečiu jus į mūsų pirmadienio (2009 11 02 – 22val.) kolektyvinę dvasinę komuniją, kad pasimelstume už mūsų ryžtingesnį dalyvavimą gyvajame dvasiniame kelyje ir gyvąjį augimą didesnėje ir ryškesnėje šviesoje.
Iš pradžių pagarbinkime Rojaus Trejybę. Kas dar negalite garbinti ir melstis savais žodžiais, skaitykite mano jums rašomas maldas, tik skaitykite jas labai nuoširdžiai.
------------
Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, Begaline Dvasia-Motina-Sese, aš garbinu tave, kad tu esi meilės, tiesa, gailestingumas, gėris, ir grožis, kad tu mus mokai visus meilės, tiesos, gailestingumo, gėrio, ir grožio.
Aš garbinu tave, kad tu mus ragini būti tobulais, net ir tokiais tobulais, koks tobulas esi TU.
Aš garbinu tave, kad tu mus ragini, ir ragini nepaliaujamai, NEBIJOTI tavosios šviesos, kurią tu skleidi tiek iš vidaus, tiek iš išorės, sutreikdamas mokymus-apreiškimus, ir net tokį nuostabų EPCHINĮ APREIŠKIMĄ, kaip Urantijos Knygą, Jėzaus Kristaus KALBU JUMS VĖL, savo apreiškimus-mokymus, kad tik mes juos nuosekliai ir KASDIEN STUDIJUOTUME KUO GILIAU IR AUGTUME DVASIOJE, NES MES VISI ESAME DVASIOS, KAIP IR TU ESI DVASIA.
Aš garbinu tave, kad tu suteikei mums nuostabų likimą – evoliuciniu savuoju dvasiniu augimu ir patyrimu paasiekti TAVE ROJUJE.
Aš garbinu tave, kad tik tu mus visus, ir KIEKVIENĄ, stiprini iš vidaus ir DRĄSINI, kad tik NEBIJOTUME AUGTI PATYS IR SAVO AUGIMU RODYTI PAVYZDĮ KITIEMS GYVENDAMI TAVO ŠVIESA, PAČIA RYŠKIAUSIA ŠVIESA, KOKIA TIK ŠIANDIEN GALIME GYVENTI URANTIJOJE, IR JA DALINTUMĖMĖS SU KITAIS SAVO SIELOS BROLIAIS IR SESĖMIS KAIP DVASINIAI MOKYTOJAI PRISIPILDĘ IŠ TAVĘS MEILĖS IR ŠVIESOS APIE TAVO IR MŪSŲ BENDRĄ KŪRINIJOS ŠEIMĄ IR JOS VEIKIMĄ JOJE, TUO PAČIU IR MŪSŲ VEIKIMĄ JOJE.
Aš garbimnu tave iš meilės ir laisva valia, gauta iš Tavęs. Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
----------
Po pagarbinimo dar likite ramybės būsenoje, jūsų siela dabar yra ypač atsivėrusi Rojaus Trejybės meilei ir tegu ji jos gyvais meilės virpesiais numalšina savo troškulį palaimoje. O tada pereikite prie prašymų maldos.
-------------------
Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, Begaline Dvasia-Motina-Sese, ačiū tau už kiekvieną patyrimą iki šios akimirkos, ir už šitos pačios akimirkos patyrimą kolektyvinėje dvasinėje komunijojoe su tavimi, ir tarpusavyje.
Šįvakar mes meldžiame mums patiems, einantiems gyvuoju dvasiniu keliu Urantijoje, didesnio ryžto ir atsidavimo tavajam vedimui iš VIDAUS.
Tu esi mūsų VIDUJE, IR MUS VISĄ LAIKĄ STIPRINI IR RAGINI NEBIJOTI ŽENGTI PIRMYN, IR TIK PIRMYN, KAD PLANETOJE BŪTŲ VIS DAUGIAU IR DAUGIAU NEIŠKRAIPYTOS ŠVIESOS, KURI DABAR MŪSŲ PLANETAI TAIP REIKALINGA, nes joje yra tiek daug kančios ir savanaudiškumo, tiek daug skausmo ir apgaulės net ir dvasiniame kelyje.
Mes meldžiame, kad šitame gyvajame dvasiniame kelyje, kuriame mes einame remdamiesi pačiais ryškiausiais tavo suteiktais dvasiniais šaltiniais – epochiniu apreiškimu Urantijos Knyga, Jėzaus Kristaus KALBU JUMS VĖL, ir JŪSŲ TRIJŲ perduodamais mokymais-apreiškimais, einame šituo gyvuoju dvasiniu keliu garbindami tave mūsų gyvojoje šventovėje pavadintoje TAVUOJU vardu – ROJAUS TREJYBĖS šventovėje, ir kurdami GĖRĮ DRAUGE SU TAVIMI, ATSIDAVĘ TAVAJAM VEDIMUI IŠ VIDAUS KASDIENOS DARBAIS, mes meldžiame dabar, kad šitame kelyje nebijotume žengti DRĄSIAU IR RYŽTINGIAU, ir būtume tie pirmeiviai, kurie kloja naujos evoliucinės epochos Urantijoje pamatus KITOMS KARTOMAS, kad joms paliktume RYŠKESNĘ ir NEIŠKRAIPYTĄ KOMPROMISŲ, DĖL VIENADIENIŲ LAIMĖJIMŲ, ŠVIESĄ IR TIESĄ, KURI VIENINTELĖ TURI GALIMYBĘ NUŠVIESTĮ VISĄ ŽMONIJĄ TOLIMOJE ATEITYJE.
Aš meldžiu, kada ir mūsų dvasiniame GYVAJAMEžengime atsiranda mūsų sielos brolių ir sesių, mėginančių ieškoti LENGVESNIO IR ŠALUTINIO takelio, kuriame būtų silpnesnis pasipriešinimas ir lengvesnis žingsnis, kad tokiems jų saldiems išvedžiojimams nepasidutų net jau ir TAVE ATRADĘ SAVYJE MŪSŲ SIELOS BROLIAI IR SESĖS, BET KURIEMS DAR STINGA GILUMINIO ĮTIKĖJIMO IR DĖL TO JIE NEMATO, KOKIU PAVOJINGU KELIU IR KLAIDINGU KELIU PASUKA, kaip prieš du tūkstančius metų pasuko ir Jėzaus apaštalai.
Aš meldžiu, kad vis daugiau ir daugiau mūsų sielos brolių ir sesių praregėtų ir suvoktų, kad gyvasis dvasinis kelias yra ir lengvas, ir sunkus,. Lengvas todėl, kad TAVE ATRADUS SAVYJE IR GIMUS IŠ DVASIOS PAJUNTI TOKĮ MILŽINIŠKĄ VEDIMĄ IŠ VIDAUS, TOKIĄ GALINGĄ ŠVIESĄ, kad siela pati trokšte trokšta studijuoti kasdien, NUOSEKLIAI IR KANTRIAI, ir Urantijos Knygą, ir Jėzaus Kristaus apreiškimą KALBU JUMS VĖL, IR TAVUOSIUS APREIŠKIMUS-MOKYMUS, ir tokia atsivėrusi suiela trokšta DALINTIS SAVO SUPRATIMU APIE JUOS, PAŽINTI TAVO KŪRINIJĄ VIS GILIAU IR GERIAU, IR SIELAI GERA IR LENGVA NUO TOKIO NUOSTABAUS NUŠVITIMO IR PAŽINIMO. O sunkus šis kelias dėl to, kad absoliuti žmonijos dauguma skendi gūdžioje tamsoje ir šviečiančių ŠVYTURIŲ yra TIEK MAŽAI, o dar mažiau žinančių ir pačią šviesą, kad šviestų ją būtent neiškraipytą – TAVO ŠVIESĄ IR MEILĘ. Tačiau sunkiausia šitame kelyje yra tada, kada ir einantys atrodytų net ir mūsų gyvuoju dvasiniu keliu – DĖL GILUMINIO ĮTIKĖJIMO STOKOS – staiga patys išsigąsta ŠITO ŠVIESOS KELIO ir ima TRAUKTIS Į PAPRASTESNIUS IR ŠALUTINIUS TAKELIUS, KUR NEREIKIA TIEK DAUG NEI PASTANGŲ, NEI ŠVIESOS. Aš meldžiu, kad mano sielos broliai ir sesės, net ir tie, kurie dalyvauja mūsų Forume, NEDARYTŲ LANKSTŲ IR NESIRINKTŲ LENGVESNIO KELIO, KURIS GALIAUSIAI ATVES PRIE TO PETIES AKLIGATVIO, PRIE KURIO ATVEDĖ DABARTINĘ ŽMONIJĄ SUSIPAINIOJĘ JĖZAUS APAŠTALAI IR PAULIAUS KRIŠKČIONYBĖ.
Aš meldžiu jiems VISIEMS DIDESNIO ĮTIKĖJIMO, kuris niekada nepasiekia dugno, nes jis yra beribis. Tik kiekvieno asmeninė laisva valia apriboja įtikėjimo gilinimą. NUSTOJUS GILINTI ĮTIKĖJIMĄ KASDIEN, NEIŠVENGIAMAI siela ima SILPTI IR PRADEDA TADA JĄ VARGINTI NET IR ANKSČIAU VYLIOJUSI DVASINĖ ŠVIESA. Ir tokia silpstanti siela pasuka LENGVESNIU IR BLAUSESNĖS ŠVIESOS ŠALUTINIU TAKELIU, O TIKRASIS ŠVIEOSS KELIAS PRADEDA VIS LABIAU IR LABIAU TOLTI NUO TOKIIOS SIELOS, NORS JI PATI DAR IR NEPASTEBI, KAIP IŠ JO IŠSUKO.
Aš meldžiu, kad mes niekada, kokios bebūtų aplinkos sąlygos, žengtume tik PAČIU RYŠKIAUSIU IR TIKRIAUSIU KELIU, IR ŽENGTUME RYŠTINGAI IR IŠMINTINGAI.
Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
-------------------
Po maldos dar likite ramybės būsenoje. Tegu jūsų siela klausosi Tėvo mokymo, kaip gi ryžtingai eiti GYVUOJU DVASINIU ŠVIESOS keliu ir pačios šviesos NEIŠKRAIPANT.
Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,

Algimantas
2009-11-01 12:18:57



Mielieji, mūsų kolektyvinė malda už depresijos apimtus sielos brolius ir seses vyks pirmadienį - rugsėjo 8 d. 22 val.
Telydi jus ramybė.
Su broliška meile

Algimantas
2008-09-07 11:34:40



Mielieji, šįkart kviečiu jus pasimelsti mūsų kolektyvinėje maldoje už mūsų sielos brolius ir seses, apimtus depresijos.
Man skambina ir prašo, kad pasimelsčiau už draugus ir drauges, už gamines, kurie patiria depresiją. Dėl to ir siūlau šią maldą paskirti tiems, kure yra patekę į tokią padėtį. Ir ne tik tie, dėl kurių prašo pasimelsti Lietuvoje, bet ir visose šalyse, nes depresijos apimtų žmonių yra milijonai. Ir net daugiau tarp labai turtingų ir materialaii labai gerai gyvenančių.
Iš pradžių pagarbinkime Rojaus Trejybę.
Tiems, kuriems dar sunku garbinti ir melstis savis žodžiais, skaitykite, tik labai nuoširdžiai, mano jums nuolat rašomas maldas. Žinokite, kad pagrindinis dalykas maldoje yra ne žodžiai, ir net ne mintys, bet jūsų atsivėrusių sielų virpesiai. Dėl to jeigu jūs skaitysite mano jums parašytas maldas visa atsivėrusia siela, tokia malda sujaudins ir jūsų pačių sielą ir tada iš sielos sklis tie nuoširdumo ir meilės virpesiai, kurie AKIMIRKSNIU pasieks Rojaus Trejybę – Tėvą, Amžinąjį Sūnų-Kūrinijos Motina-Kūrinijos Brolį, ir Begalinę Dvasią-Kūrinijos Motiną-Kūrinijos Sesę. Tik tokios sielos virpesiai turės įtakos.
Mechaninis skaitymas neturi maldoje jokios prasmės.
Dėl to, jeigu jūs net ir visą gyvenimą vien tik mechaniškai iš maldaknygių skaitysite maldas, bet nepajausitė jų žodžių prasmės savo širdimi, kad sujaudintų jus, tai tokia malda neturės poveikio nei jums, nei aplinkai.
------------------------------------------------------------------------------------
Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Kūrinijos Motina-Kūrinijos Broli, Begaline Dvasia-Kūrinijos Motina-Kūrinijos Sese, aš garbinu tave, kad tu esi visų mūsų praeities, dabarties, ir ateities Šaltinis ir Centras, kad tik tavosios meilės, dvasingumo, ir išminties dėka egzistuoja ir vystosi šita nuostabi ir mylinti kūrinijos šeima.
Aš garbinu tave, kad tu sumanei tokį amžinąjį vystymąsi kiekvienam einančiam tavuoju keliu, kuris pavadintas tavąja meile ir kuris varo tvarinį pirmyn ne prievarta ir laisvos valios palaužimu, bet meilės galios pasireiškimu atsivėrusioje sieloje ir laisvos valios didinimu ir vystymu bet kokiose aplinkybėse.
Aš garbinu tave, kad tik tu gali išlaisvinti kiekvieną iš savo tvarinių, patekusių į suklydimų kelią, ir išlaisvinti savo poveikiu iš vidaus, nė menkiausiu laipsniu nesuvaržydamas laisvos valios, o vien tik meilės galios pasireiškimu šito paties tvairnio viduje, tik meilės dėka tu suteiki laisvę visai kūrinijai ir kiekvienam jos nariui, kuris turi asmenybės statusą.
Aš garbinu tave, nes tau atsivėrusi siela pati vis giliau ir daugiau trokšta tokio intymaus ir garbinančio ryšio su tavimi, kad ji pati galėtų dar daugiau patirti tavo pasireiškimą savo pačios viduje ir tuo pačiu pajausti tavo realumą ir tikrumą.
Aš garbinu tave, nes tavoji meilės banga, užliejanti atsivėrusią sielą ir dvasią ne sunaikina, bet pakelia taip, kaip oro srovės iškelia paukštį aukštai, kai šis moja savo sparnais. Tu mūsų sielą taip pat skraidini iškėlęs aukštai savo meilės oro srovėse ir siela džiaugiasi tokiu laisvės ir tarnystės skrydžiu ir dėl to tave garbina iš meilės ir laisva valia.
Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
---------------------------------------------------
Po Rojaus Trejybės – Tėvo, Amžinojo Sūnaus, Begalinės Dvasios – pagarbinimo, pasėdėkite ramybės būsenoje tyloje, tegu jūsų siela, kuri dabar yra tiek atsivėrusi, sugeria meilės nektarą, kurį jai lieja Tėvas, dvasingumą, - kurį jai lieja Amžinasis Sūnus, ir išmintį, kurią jai siunčia Begalinė Dvasia. O tada pereikite prie maldos už patiriančius depresiją mūsų sielos brolius ir seses.
---------------------------------------------
Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Kūrinijos Motina-Kūrinijos Broli, Begaline Dvasia-Kūrinijos Motina-Kūrinijos Sese, ačiū tau už mūsų visų vis daugiau atsiveriančias sielas ir patiriančias ir tavo tikrumą ir dar didesnį troškimą patirti šitą dvasinę komuniją kolektyvinės maldos metu, o ne tik asmeniškai besimeldžiant.
Ir dabar me esame sujungti ir suvienyti šitoje kolektyvinėje komunijoje suTavimi ir tarpusavyje, nors savo fiziniu pavidalu esame toli vienas nuo kito, net ir kitose valstybėse, bet šiuo metu dvasioje esame apjungti mūsų Minties Derintojų veikimo mūsų sielų atsivėrimo būsenoje, kada materialūs atstumai netenka prasmės.
Aš, drauge su savo sielos broliais ir sesėmis, meldžiu ramybės ir sielos atsivėrimo mūsų tiems sielos broliams ir sesėms, kurie šitą pačią akimirką patiria depresiją, kuri jiems neleidžia patirti nei gyvenimo džiaugsmo tarnystėje, nei paties gyvenimo prasmės supratimo.
Aš meldžiu, kad šie mūsų sielos broliai ir sesės net ir dabar pradėtų patirti savo pačių viduje nepaaiškinamą ir jiems nesuprantamą palengvėjimą, kokio jie nejautė iki šiol, kad jie pajaustų, jog depresija, iki šios akimirkos juos laikiusi savo nelaisvėje ir trukdžiusi jiems matyti visą aplinkos grožį ir dėl to patirti savo viduje džiaugsmą, netikėtai atleido savo gniaužtus, ir jiems tapo daug lengviau, ir tuo pačiu atsirado noras veikti, kurti, nešti savo veikla gėrį.
Aš meldžiu, kad šitos akimirkos nuostabus patyrimas tokiems prislėgtiems mūsų sielos broliams ir sesėms leistų susimąstyti, jog jų pavergėja depresija nėra neįveikiama, kad jie patys pažvelgtų į savo vidų ir pajaustų, kad net nepavartojus kokių nors vaistų, jiems palengvėjo, ir palengvėjo tiek, kiek nepalengvėja nuolat vartojant materialius ir cheminius vaistus.
Aš meldžiu, kad jie pradėtų patys pastebėti savo vidines transformacijas, kada jie patys ima atsiverti visa savo siela ir toji atsivėrimo akimirka juos pripildo ramybės ir palaimos virpesių, ir šie virpesiai tirpdo juos taip kamuojančią depresiją. O kol jie šitaip patys pajėgs atsiverti, tegu už juos meldžiasi juos mylintys artimieji, tegu jiems siunčia savo mielės virpesius visi tie, kurie meldžiasi už savo mylimus vaikus, brolius, seses, tėvus, senelius, bet tegu maldoje tuos pačius meilės virpesius jie siunčia ir tiems, kol kas jiems net nepažįstamiems sielos broliams ir sesėms, kurie taip pat yra depresijos būsenoje, nors apie jų egzistavimą jie nežino nieko. Jų Minčių Derintojai jų meilės virpesius nukreips VISIEMS.
Aš meldžiu, kad ir tie mūsų sielos broliai ir sesės, kurie patiria depresiją PRADĖTŲ MELSTIS TIEK UŽ SAVE, TIEK UŽ KITUS, ir tik tokioje jų sielos atsivėrimo būsenoje ims tirpti jų depresyvi nuotaika ir atsiras gyvenimo troškimas ir prasmė. Malda daug daugiau padeda tiems, kurie ir patys prisideda prie savojo išgelbėjimo ir išlaisvinimo iš tokios depresyvios būsenos.
Aš meldžiu gerovės VISIEMS. Iš meilės ir laisva valia. Manoji valia, kad būtų tavoji valia, amen.
--------------
Po maldos dar pasėdėkite ramybėje kelias minutes, tegu jūsų siela jaučioa ramybę ir klausosi jai suteikiamų Tėvo, Amžinojo Sūnaus-Kūrinijos Motinos-Brolio, ir Begalinės Dvasios-Kūrinijos Motinos-Sesės išminties ir meilės mokymų.
Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,


Algimantas
2008-09-07 11:31:30



Mielieji, kviečiu jus į mūsų pirmadieninę maldą (2008 09 01 – 22val.). Nesvarbu, kur tuo metu bebūtumėe, visi galite dayvauti mūsų kolektyvinėje maldoje – namie, kelionėje, miške, lauke, Lietuvoje, ar toli nuo jos.
Šįkart kviečiu jus pasimelsti už mokinių išmintingą mokymą, nes rugsėjo pirmoji – tai ir vėl nauji mokslo metai.
Iš pradžių pagarbinkime Rojaus Trejybę.
Tiems, kuriems savo žodžiais dar sunku garbinti Rojaus Trejybę ir melstis, pasinaudokite mano jums parašytomis maldomis, tik jas skaitykite NUOŠIRDŽIAI. Rojaus Trejybei nueina ne jūsų maldos žodžiai, ne mintys, bet JŪSŲ NUOŠIRDAUS ATSIVĖRIMO VIRPESIAI, ATITINKANTYS TAS MINTIS.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
Mylimas Tėve, mylimas Amžinasis Sūnau-Kūrinijos Motina-Kūrinijos Broli, mylima Begaline Dvasia-Kūrinijos Motina-Kūrinijos Sese, aš garbinu tave, garbinu jausdamas vis labiau tau atsiveriančios sielos troškimą bendrauti su tavimi, atsiverti tau dar labiau, daryti gėrį visiems, ir visa tai yra iš tavęs mano atsiveriančioje tau sieloje.
Aš garbinu tave, nes tik tu nuspalvini mūsų planetą tokiomis nuostabiomis spalvomis, kaip ir visą mums dar nematomą, bet jaučiamą kūrinijos gyvybę – pradedant nuostabiais augalais, įvairiais gėlių pavidalais ir žiedais, jų nuostabiais ornamentais ir spalvomis, ir baigiant tokia gausa gyvūnijos, kurios viršūnėje yra tavo vaikai – mirtingieji žmonės, kurie jau dabar žengia pas tave gėrio ir meilės keliu, kuris taip pat yra GYVAS, NES PAGRĮSTAS KIEKVIENO IŠ MŪSŲ GYVU PATYRIMU DARANT GERUS DARBUS VISUMOS LABUI.
Aš garbinu tave, kad tu kiekvienam savo asmeniniame kelyje esi numatęs asmenius augimo, charakterio augimo, laiptelius, kuriais mes ir žingsniuojame, diena iš dienos, kad vis daugiau ir daugiau pažintume ir kūriniją, ir tave, ir vis labiau trokštume panašėti į tave per mūsų, kiekvieno, asmeninį meilės ir gėrio pasireiškimą kasdienybėje.
Aš garbinu tave, nes tik tavoji meilė iš vidaus tiek stiprina atsivėrusią tau sielą, kad ji nieko daugiau nebenori, tik skleisti meilę ir gėrį, net ir tada, kada aplinka yra tamsi ir agresyvi, kada siela negali nieko padaryti daugiau, kaip tik atsiremti į tave garbindama ir šitaip sustiprėdama naujam savo asmeninio augimio žingsniui.
Aš garbinu tave, ir garbinu iš meilės tau ir visai tavo, o dabar jau ir mano kūrinijai, ir garbinu tave savo laisva valia, gauta iš tavęs.
Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
---------------------------------------------------
Po Rojaus Trejybės pagarbinimo dar pasėdėkite ramybėje kelias minutes, tegu jūsų atsivėrusi siela dabar pajunta savo viduje meilės ir nuostabaus ryšio palaimą. Tegu ji mėgaujasi tokiu gyvu savo patyrimu su Tėvu, su Amžinuoju Sūnumi, su Begaline Dvasia. O tada pereikite prie prašymų maldos.
---------------------------------------------
Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Kūrinijos Motina-Kūrinijos Broli, Begaline Dvasia-Kūrinijos Motina-Kūrinijos Sese, ačiū tau už mūsų vis daugaiu ir drąsiau tau atsiveriančias siels. Vien tik dėl tokio mūsų sielų atsivėrimo ir patyrimo ir dabar mes dalyvaujame mūsų kolektyvinėje maldoje. Maldoje, skirtoje mūsų vaikų išmintingam mokymui.
Aš drauge su savo sielos broliais ir sesėmis, trokštu iš visos širdies, kad naujieji mokslo metai mūsų vaikams suteiktų naujų šviesos ir meilės pažinimo patyrimų per šiuos metus. Aš meldžiu, kad jų tėvai ir mokytojai, kurie taip pat yra ir savo vaikų, ir mūsų sielos broliai ir sesės, nes ir jie turi SAVO TIKRUOSIUS IR VIENINTELIUS AMŽINUS TĖVUS VIEN TIK JUS, kaip ir mes visi, atsivertų tau vis daugiau ir pradėtų suvokti, kad svarbiausias visos kūrinijos gyvybės prasmės įgyvendinimas yra meilės ir gėrio tarnystė visumos labui, pasireiškiant mūsų išminčiai, gautai iš tavęs, Begaline Dvasia, paremtai dvasingumu, gautu iš tavęs, Amžinasis Sūnau, ir perpintai tavąja meile, pasiekiančia mus iš tavęs, mylimas Tėve.
Aš meldžiu, kad tėvai ir mokytojai, atsiverdami tau, imtų suvokti, jog vaikų išmintingas mokymas nėra vien tik informacijos ir žinių perteikimas, bet taip pat tai ir mokymas, kaip tas žinias PRASMINGAI PANAUDOTI VISOS ŠEIMOS, KŪRINIJOS ŠEIMOS LABUI, KAD TIK TOKIAME ŽINIŲ PANAUDOJIME ATSISKLEIDŽIA IR MOKINIO, VAIKO, TIKRASIS CHARAKTERIS, TIKRASIS AŠ, KURĮ TU, TĖVE, IR PADOVANOJAI KIEKVIENAM IŠ MŪSŲ KAIP ASMENYBĘ. Tą dovaną, asmenybės dovaną, tu padovanojai ir kiekvienam vaikui, kiekvienam mokiniui.
Aš meldžiu, drauge su savo sielos broliais ir sesėmis, kad ir tėvai, ir mokytojai prabiltų savo vaikams ir mokiniams apie tave, kad jie nebijotų kalbėti apie tavo meilę ir dvasingumą, apie išmintį, kuri atsiskleidžia tik tarnaujant GĖRIO DARBAIS VISIEMS, kad jie apie tai prabiltų per visas pamokas ir kasdien.
Aš meldžiu, kad jie aiškintų apie gyvenimo prasmę skleidžiant meilę ir gėrį visai visumai, kurią sudaro šeima visoje kūrinijoje, ir tik mažas lopinėlis joje yra mūsų planeta, ir jos gyventojai – žmonija. Tačiau būtent mokiniai, ir net mažesni vaikai, mokytojų ir tėvų dėka gali išmokti žvelgti į žmoniją TAVUOJU žvilgsniu, kaip į savo sielos brolius ir seses, kuriuos svarbu ne pralenkti geresnėmis žiniomis ir didesniu kiekiu informacijos, bet mokėjimu su jais BENDRADARBIAUTI SU MEILE IR GĖRIO APLINKOJE, KURIĄ IR SUKURIA KIEKVIENAS VAIKO VIRPESYS IŠ JO VIDAUS, ATSIVĖRUS TAU, TĖVE.
Aš meldžiu, kad mokytojai patirtų nuostabių permainų savo ryšyje su TAVIMI ir su mokiniais, ir tada jie patys nustebs, kaip sklandžiai, paprastai, ir vaikams suprantamai jie išiškina savo dėstomą dalyką, bet jį taip pat susieja ir su prasmingu jo pritaikymu visumos labui, kad mokiniai nuo pat pirmųjų dienų būtų pratinami pastebėti kiekvieno dalyko sąsają su kitais dėstomais dalykais, o ne žvelgtų į juos kaip į atskirus ir izoliuotus dalykus.
Aš meldžiu, kad mokytojai ir tėvai, drauge su TAVIMI, išmintingai vis labiau atskleistų jų dabartinio jauno gyvenimo pamatų klojimo prasmingumą atsiremiant į TAVE, kad ateities darbai būtų šviesūs ir sklandūs, tyri ir gaivūs, šildantys visus, kurie ir patys trokšta tokios TAVOSIOS šilumos.
Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
---------------------------------------------------
Po maldos pasėdėkite kelias minutes tyloje. Tegu jūsų siela, taip atsivėrusi per maldą, pilną nuoširdumo, klausosi Tėvo mokymų apie šviesą ir gėrį, kuriuos, atėjus laikui, jūs panaudosite ir kasdieniuse susitikimuose su mokiniais ar net dar mažesniais vaikais netikėtų susitikimų su jais metu.
Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,


Algimantas
2008-08-30 21:42:12



Mielieji, šįkart aš jus visus kviečiu į mūsų kolektyvinę pirmadienio (2008 08 25 – 22 val.) maldą už visus ligonius, nes dažnai prašo mane pasimelsti už vieną ar kitą žmogų, taip pat retkarčiais ir mūsų Rojaus Trejybės šitoje gyvojoje ir interneto šventovėje paprašoma pasimelsti už sergančius ir kenčiančius. Pieš kelias dienas kreipėsi pagalbos malda viena amerikietė, ne tiesiai į mane, bet apskritai į visus savo bičiulius, kad pasimelstų už jos sūnų, kuriam jau buvo padaryta smegenų auglio operacija, o dabar laukia dar viena, ir dar sudėtingesnė.
Todėl kartas nuo karto mes ir melsimės už visus ligonius, ne tik už mūsų artimus biologinius gimines, bet už visus sielos brolius ir seses visoje Lietuvoje, visoje Urantijoje ir kūrinijoje, kenčiančius nuo fizinių ir protinių ligų ir stresų. I rmūsų mielės virpesiai pasieks VISUS, NET JŲ VARDŲ IR NESUMINĖJUS.
Iš pradžių pagarbinkime Rojaus Trejybę – Visuotinį Tėvą, Amžinąjį Sūnų-Visuotinę Motiną-Visuotinį Brolį, ir Begalinę Dvasią-Visuotinę Motiną-Visuotinę Sesę.
Tik garbinkite NUOŠIRDŽIAI, NE MECHANIŠKAI.
Kuriems tą sunku daryti savais žodžiais, pasinaudokite mano jums rašomomis maldomis.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Kūrinijos Motina-Kūrinijos Broli, Begaline Dvasia-Kūrinijos Motina-Kūrinijos Sese, aš garbinu tave, nes tik tavosios meilės dėka manoji siela atsivėrė ir pati pajuto meilę tau ir patyrimą su tavimi.
Aš garbinu tave, drauge su savo sielos broliais ir sesėmis šioje maldoje šitą pačią akimirką, nes tik tavosios meilės, dvasingumo, ir išminites dėka mes ir susibūrėme į šitą gyvąją atsivėrusių sielų maldą, fiziniu pavidalu būdami toli vinas nuo kito.
Aš garbinu tave, kad tik tavosios meilės dėka mūsų sielos pradeda vis akivaizdžiau patirti, jog visi esame tavieji vaikai, visi apipilti tavąja meile vienodai, ir nė vienas nesame nuskriaustas. Todėl kuo labiau mūsų siela atsiveria tau, tuo labiau ji trokšta šitokio gyvo tave garbinančio ryšio.
Aš garbinu tave, nes tik tavo dėka mano siela vis labiau pastebi meilės ir sielos apraiškų žolėje, skuzdėlėje, paukštyje, medyje, žemės grumste, akmenyje, visur, kur tik gali mano akis pamatyti dar vieną naują tavo pasireiškimo tikrovę visoje aplinkoje.
Aš garbinu tave, kad tik tavoji meilė mano sielą veda iš vidaus taip nuostabiai subtiliai ir drąsiai, kad pati siela negali atsidžiaugti savo žengiamais, nors dar tokiais silpnais, žingsniais tavo gyvuoju meilės, tiesos, ir tarnavimo keliu visų labui. Be tavosios meilės patyrimo sielos viduje, ji niekada neišdrįstų tokių žingsnių žengti, nes protas ją tuoj pat sustabdytų. Ir tik tavoji meilės galia yra toji nenuilstanti varomoji energija kiekvienai atsivėrusiai sielai nešti meilę ir šviesą visų labui, o tuo pačiu ir savosios sielos augimo labui, jai vis labiau panašėjant į tave.
Mylimas Tėve,. Mylimas Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, mylima Begaline Dvasia-Motina-Sese, aš garbinu tave iš meilės tau ir laisva valia, gauta iš tavęs mylimas Tėve.
Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
---------------------------------------------------
Po Rojaus Trejybės pagarbinimo, pasėdėkite kelias minutes tyloje, tegu jūsų siela geria Tėvo meilę, Amžinojo Sūnaus dvasingumą, ir Begalinės Dvasios išmintį, o tada pereikite prie prašymų maldos.
--------------------------
Mylimas Tėve, mylimas Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, mylima Begaline Dvasia-Motina-Sese, ačiū tau už mūsų kaskart vis gilesnius patyrimus kolektyvinės ir asmeninės maldos metu, ačiū, kad tie patyrimai vis labiau atveria mūsų sielas, kad jos vis daugiau trokšta atsiverti tau ir patirti gyvą ryšį su tavimi. Kupina meilės atsivėrusi siela ir trokšta meilės ir gėrio visiems, o ypač trokšta gilesnio ryšio su tavimi kiekvienam asmeniškai. Vien tik dėl to, kad tavo meilė yra gyva, ją ir gali, virpesių dėka, patirti atsivėrusi tau siela, ir vis labiau jausti palaimą savo viduje, o dėl to jausti ir troškimą šitą būseną prailginti, kad ji stiprėtų šituo ryšiu pati prisipildydama energijos ir dvasingumo tarnystei kitiems sielos broliams ir sesėms.
Ir dabar savo šita malda mes tarnaujame tau ir savo sielos broliams ir sesėms, kad iš meilės jiems mes meldžiame pasveikimo jų fiziniam pavidalui, kūnui, ir jų sielos atsivėrimo tau, kad stiprėtų siela ir šituo stiprėjimu įveiktų fizinio pavidalo, fizinio kūno net ir labai skausmingas ligas ir kančias.
Mes meldžiame sėkmningos operacijos atlikimo Dolores sūnui, kad ir daktarai, ir jos sūnus būtų tavo meilės glėbyje ir nieni taptų tavo materialiomis rankomis, o Dolores sūnus - tavo valios nuostabiu pasireiškimu, kaip net ir tokioje sudėtingojos situacijoje su Tavimi yra įmanoma viskas, jeigu tokia yra tavoji valia.
Mes meldžiame tokio nuostabaus sielos atsivėrimo ir gyvo patyrimo su tavimi, kad fizinis kūnas ima sveikti dėl sielos gyvo atsivėrimo tau, savo sielos broliams visoje Lietuvoje, nesvarbu, ar jie šiuo metu būtų ligoninėje ar namuose, slaugomi ar apleisti, mieste ar kaime, mes meldžiame jiems pasveikimo fiziniam pavidalui per sielos atsivėrimą tau dvasiniam.
Mes šito meldžiame net ir tiems savo sielos broliams ir sesėms, kurių ligos yra dabar visiškai nepagydomos, tokios kaip AIDS, vėžys, diabetas, maliarija, tuberkuliozė, kurios vis atsinaujina ir ateina kita ir stipresne forma. Mes meldžaiame pasviekimo ir tiems mūsų sielos broliams ir sesėms, kurie gyvena kituose kraštuose, kituose kontinentuose – Afrikoje, Amerikoje, Australijoje, Azijoje, Europoje, džiunglėse ir labiausiai neprieinamuose kalnuose, miestuose, kurie turi atrodytų visas galimybes ir patogumus, vaistus ir techiniką, o ligų įveikti nesugeba. Mes taip pat meldžiame pasveikimo ir ligų įveikimo savuoju sielos atsivėrimu tau iš giluminio savo vidaus kitiems mūsų sielos broliams kitose planetose per visą kūriniją.
Tegu mūsų atsivėrusių tau sielų meilės virpesiai sklinda šitą pačią akimirką per visą kūriniją, tegu jie pasiekia visus mūsų sielos brolius ir juos nuramina, kad jie ir galėtų pajusti jiems nematomą paramą iš tokios tolimos jiems ir mažytės planetos, kaip Urantija, kurios jie net nežino, kad jie galėtų pajausti, kad yra jų sielos broliai ir sesės, kurie jų asmeniškai nepažinodami siunčia jiems savo meilės virpesius, gautus iš Tėvo, kad tik jie pasveiktų ir išsivaduotų iš savųjų fizinių ligų ir kančių per atsivėrimą tau, mylimas Tėve, ir pašvęstų savos valią irgi tau, kaip ir mes ją pašventėme tavo valios vykdymui ir iš meilės tau ir visai kūrinijai.
Manoji vala, kad būtų tavoji valia. Amen.
--------------------------------------------------
Po maldos dar pasėdekite tyloje, tegu jūsų siela, dabar tokia atsivėrusi ir imli dvasiškai, klausosi Tėvo, Amžinojo Sūnaus, ir Begalinės Dvasios meilės mokymų ir melodijų, jai perduodamų per viršsąmonę ir pasąmonę.
Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,



Algimantas
2008-08-24 10:06:05



Mielieji, kviečiu jus į mūsų kolektyvinę pirmadienio maldą (2008 08 18 -22val.). Nesvarbu kur jus šitoji valanda pasitiktų, Amerikoje, Europoje, Azijoje, Afrikoje, Lietuvoje, jūs savo sielos atsivėrimu Tėvui vis tiek esate sujungiami vieni su kitais Tėvo dvasios – Minties Derintojo – dėka tarsi būtumėte visiškai šalia savo fiziniu pavidalu.
Šįkart mes pasimelsime už politinę išmintį, kurios trūksta dabartiniams pasaulio vadovams, dėl to šiandien kariniai konfliktai, genocidas, kariniai persversmai, politinių priešininkų naikinimas yra kasdieniai dalykai, į kuriuos niekas nekreipia dėmesio.
Ir dar mažiau į juos kreips dėmesį ateityje, jeigu politikų sielos bus tokios apkerpėjusios, kokios yra dabar.
Būtent dėl to mes turime melstis ir siųsti jiems savo meilės virpesius, kad atitirpdytume jų sielų gyvybingumą jų pačių viduje.
Iš pradžių pagarbinkime Rojaus Trejybės visus tris asmenis – Tėvą, Amžinąjį Sūnų-Kūrinijos Motiną-Kūrinijos Brolį, ir Begalinę Dvasią-Kūrinijos Motiną-Kūrinijos Sesę.
Jeigu kam sunku juos garbinti ir melstis savais žodžiais, tuomet perskaitykite mano jums nuolat rašomas maldas. Tik skaitykite savo atsivėrusia siela, ne vien mechaniškai akimis matydami žodžius.
Leiskite savo sielai ir širdžiai pajausti šitų žodžių giluminę prasmę.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
Mylimas Tėve, Mylimas Amžinasis Sūnau-Kūrinijos Motina-Kūrinijos Broli, mylima Begaline Dvasia-Kūrinijos Motina-Kūrinijos Sese, aš garbinu tave, nes pati siela šaukiasi tokio garbinimo iš savosios gelmės, nes tik šitokio garbinimo metu ji ir patiria, kokia nuostabi yra tavosios meilės banga, užliejanti visą atsivėrusią mano sielą ir skandinanti ją iš meilės.
Aš garbinu tave, kad tik tavosios meilės dėka visur egzistuoja grožis ir gėris, sukurti meilės gyvos energijos, kuri yra kiekvienoje sieloje ir kiekviena siela ima patirti šitą meilės galią, kada tik ji atsiveria ir ima bendrauti su tavimi, mylimas Tėve.
Aš garbinu tave, kad visa kūrinija mano sielai atrodo tokia kupina meilės, tokia draugiška ir gailestinga, tarnaujanti ir šviesi, kad ir mano siela trokšta nesuteršti tavosios kūrinijos tyrumo ir šlovės ir netgi prisidėti savo tarnyste prie jos dvasinimo ir stiprinimo net ir taip, kaip jai yra numatyta tavo evoliuciniame sielos ir dvasios tobulinimo plane, kuris numatytas visai ateities amžinybei.
Aš garbinu tave, kad tavoji meilės energija sielą tiek paveikia savo gyvais meilės energijos virpesiais, kad ji pati ima spinduliuoti tokius pačius meilės virpesius kitoms sieloms ir dvasioms, ir visai kūrinijai, net ir taip, kaip ji pati, per gyvą ryšį ir bendravimą su tavimi, prisigeria jų ir trokšta dalintis jais su visais.
Aš garbinu tave, nes šitas gyvas dvasinis garbinimo ryšys su tavimi sielą stiprina ir glaudina jos ryšį su tavimi, būtent dėl to pati siela ir jaučia vidinį traukimą garbinti tave ne iš pareigos, kad taip jai kažkas sako, jog garbinti tave ji turi, bet ji pati jaučia savo viduje nuostabų ir nenumaldomą ir net augantį potraukį atsiverti tau tokiame garbinimo dvasiniame ir gyvame ryšyje ir laisva valia, gauta iš tavęs, mylimas Tėve.
Manoji valia, kad būtų tavoji valia.Amen.
--------------------------------------------------
Po garbinimo dar pasėdėkite keletą minučių tyloje, tegu jūsų atsivėrusi siela geria Tėvo meilės nektaro saldumą ir pati pajunta, kad jis yra gyvas gėrimas, nors ir pasiekia ją dvasiniais meilės virpesiais. O tada pereikite prie prašymų maldos.
--------------------------------------------------------------------------------
Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Visuotine Motina-Visuotini Broli, Begaline Dvasia-Visuotine Motina-Visuotine Sese, ačiū tau, kad tavo meilė ir dvasinis vedimas yra toks gyvas ir stiprus mano atsivėrusiai sielai, kad ji iš vidaus, iš savo atsivėrusio tau vidaus pajunta meilės traukos jėgą burtis į tokią dvasinę kolektyvinę maldą ir prašyti dvasinio nušvitimo mūsų pasaulio dvasinį nuosmukį patiriantiems politiniams vadovams.
Šitas nušvitimas neateina be asmeninių pastangų, o kai kuriems iš mūsų ir didžiulių fizinių sukrėtimų ir kančių.
Dėl to mūsų malda tik suminkština tą neapsakomai standžiai suveržiantį politkų ir pasaulio valstybių vadovų sielas neapsakomai savanaudišku savo interesų tenkinimo juos kankinančiu ir bauginančiu gyvenimo sprendimų ratu, kuris juos gramzdina dar į gilesnį savanaudiškumo ir baimės liūną ir traukia kaip pelkė fizinį kūną, priimti naujus srpendimus, kurie dar klaidingesni ir savanaudiškesni. Tą rodo ir Gruzijos bei Rusijos politinių vadovų savanaudiški žaidimai ir lengva ranka nubraukiami žmnių gyvenimai, kada jie žūsta nuo kulkų ir bombų.
Mes meldžiame šitų valstybių vadovams pajusti savo atsivėrusių sielų viduje, kad jų ikišioliniai sprendimai buvo vien tik jų gyvulinio ir savanaudiško ego siekiais grindžiami tamsos sprendimai, kaip ir Amerikos ar Lietuvos, Lenkijos ar Ukrainos, Kazachstano ar Latvijos, Estijos ar bet kurios kitos valstybės, Afrikos ar Azijos valstybės,. Kinijos ar Japonijos, Korėjos ar Vietnamo, Birmos ar Tibeto, visų šitų politinių darinių, pavadintų laikinai savarankiškomis valstybėmis, vadovai siekia savanaudiškų ambicijų tenkinimo ir nedorų tikslų prisidengdami tautų laisvės šūkiais, ir visiškai nustumdami į šalį TĖVĄ, kuris yra JŲ VIDUJE, KIEKVIENO VIDUJE, net ir to, kurį jie NAIKINA SAVO DUODAMAIS KAREIVIAMS ĮSAKYMAIS NUŽUDYTI KITĄ SAVO SIELOS BROLĮ, KURIS TAIP PAT TURI TOKIĄ PAČIĄ TEISĘ Į LAISVĘ.
Dėl to aš meldžiu, kad pasaulio valstybių politkai atgaivintų savo sielos gyvastį ir patirtų savo atgaivinta siela, kad jie veda pasaulį į sunaikinimą, į sielos brolių skirstymą į savus ir priešus, į didvyrius ir išdavikus, kai visa kūrinija yra viena, o joje Urantja yra tik mažytis aguonos grudelis, o jame vyskta arši savanaudžių politikų kova ir kūrinijos kitų sielos brolių, lygiai tokių pačių Tėvo vaikų žudynės.
Aš meldžiu, kad mūsų meilės virpesiai, kurie yra realūs ir tikrai veikia ir politinius lyderius, tik ne tiek, kad jie praregėtų, bet tiek, kad jie stabdytų juos dar nuo žiauresnių žudynių, ir skaidrintų Urantijos žemus ir savanaudiškus virpesius, kuriuos nuolat skleidžia, ir net miego metu, savanaudiški pasaulio valstybių vadovai, meldžiu, kad mūsų aukšti ir kupini Tėvo, Amžinojo Sūnaus, ir Begalinės Dvasios meilės virpesiai, siunčiami ir šitos maldos metu, ir visą laiką, mums palaikant dvasinį ir gyvą ryšį su Tėvu, esančiu mūsų viduje, silpnintų savanaudiškų žmonių skeidžiamų žemų virpesių lauką, ir tuo pačiu palengvintų kitiems žmonėms patirti melės aukštus virpesius, ateinančius ir mus pasiekiančius realiai iš Tėvo.
Ir mūsų siunčiami meilės virpesiai pasaulio valstybių vadovams ir šitos maldos metu veikia visą aplinka taip, kad aplinka taip pat mikšėja, nors ir ne tiek, kiek siela trokšta, kad ji minkštėtų ir šviesėtų.
Aš meldžiu,, kad mūsų meilės virpesiai, kurie pasiekia visus kūrinijos kampelius, tuo labiau apima visą Urantiją, lygiai taip pabelstų ir į dabartinių politinių aklų vadovų sielas ir žadintų jas iš vidaus, ir kad mūsų meilės virpesių pasireiškimai gėrio darbais jų aplinkoje, padėtų jiems pamatyti gėrio vaisius, o ne vien tik jausti baimę ir pasimetimą savo viduje, nežinant ką daryti toliau, kur sukti, ko griebtis, nes kiekvienas jų naujas savanaudiškas sprendimas ir žingsnis sukuria dar daugiau problemų, kaip supainiotų siūlų kamuolyje.
Manoji vala, kad būtų tavoji valia. Amen.
-----------------------------------------------
Po maldos, dar pasėdėkite kelias minutes tyloje, tegu jūsų atsivėrusi Tėvui siela geria Tėvo suteikiamus meilės ir šviesos virpesius, kurie pasiekę jūsų sąmonės lygį pavirs jūsų šviesiomis ir kupinomis meilės mintimis ir gėrio darbais visų labui.
Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,


Algimantas
2008-08-17 08:28:16



Mielieji, kviečiu jus šį pirmadienio vakarą (2008 08 11 – 22 val.) į mūsų bendrą Rojaus Trejybės gyvosios šventovės maldą už šios dienos Rusijos-Gruzijos karo aukas. Tai pats siaubingiausias įrodymas, KAS vyksta dabartiniame civilizuotame pasaulyje, kurį valdo kostiumuoti barbarai, nusigręžę nuo Tėvo ir siekiantys tik savo pompastinių savanaudiškų interesų, žudydami bet ką, kas tik pasitaiko jų išpūstų ambicijų kelyje. O toliau bus dar siaubingiau visamae pasaulyje, kol jį valdys tokie putinai, ir saakašviliai, net ir Lietuvoje. O jie gyvena ir tarp mūsų, ir yra valdžioje, tiek Lietuvoje, tiek Amerikoje, tiek Europoje, tiek Kinijoje, tiek Afrikoje, tiek bet kur kitur Urantijoje.
Iš pradžių pagarbinkime Rojaus Trejybę – Tėvą, Amžinąjį Sūnų-Kūrinijos Motiną-Kūrinijos Brolį, ir Begalinę Dvasią-Kūrinijos Motiną-Kūrinijos Sesę.
Tie, kuriems dar sunku Rojaus Trejybę garbinti savais žodžiais, skaitykite, tik labai nuoširdžiai, mano jums kas savaitę rašomas naujas maldas, nes jos kyla iš sielos, atsivėrusios Rojaus Trejybei mano sielos, kada aš net nežinau, koks žodis bus po jau parašyto žodžiio.
Kada kalba siela, žmogiškasis protas nežino, kokį žodį ji parinks jūsų maldai.
Taip melstis turite ir jūs – TIK SAVO ATSIVĖRUSIA SIELA, KURI ŽINO MALDOS ŽODĮ TIK PAČIOS MALDOS METU, KADA ATSIVERIA ROJAUS TREJYBEI.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
Mylimas Tėve, mylimas Amžinasis Sūnau-Kūrinijos Motina-Kūrinijos Broli, Begaline Dvasia-Kūrinijos Motina-Kūrinijos Sese, aš garbinu tave, garbinu, nes mano siela trokšte trokšta tau giedoti šlovės himnus visą laiką, ji trokšte trokšta šlovinti ir garbinti tave iš meilės ir iš vidaus patirdama gyvą ryšį su tavimi kiekvieną akimirką, kasdien, be perstojo, net miegodama, nes vos tik pabunda net ir nakties metu pati pirmoji mintis yra vėl apie tave, ir ji vėl garbina tave, nes tik tu suteiki jai ramybę net ir miego metu.
Aš garbinu tave, kad tu vedi sielą gyvuoju meilės, tiesos, ir šviesos keliu, kuriame šviesa yra visiems, ir jame nėra tokio dalyko, kaip kito sielos brolio nuskriaudimas ar įžeidimas, jame yra vien tik pagalba ir stiprinimas visų ir kiekvieno sielos brolio, kuriam tik reikalinga šita šviesa ir šitas sustiprinimas, nes jokia tau atsivėrusi siela, mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, Begaline Dvasia-Motina-Sese, niekada nepažeidžia kito sielos brolio laisvos valios, nes ją suteikei tu kiekvienam.
Aš garbinu tave, nes šitoji garbinimo sielos melodija sklinda iš pačios jos gelmės ir pasiekia tave šitą pačią akimirką per sielos atsivėrimą tau ir tuo pačiu nutiesia patį stipriausią ir patikimiausią tiltą ir jungtį tarp tavęs ir manęs, ir šito ryšio nepajėgus sugriauti nė vienas kitas tvarinys, net ir tu, mylimas Tėve, mylimas amžinasis Sūnau-Kūrinijos Motina-Broli, mylima Begaline Dvasia-Kūrinijos Motina-Sese, nes tada tau reikėtų sugriauti visą kūriniją, o tuo pačiu ir save sunaikinti, ko tu padaryti negali, nes esi meilė, kuri niekada - per visą amžinybę - negriauna nieko, nes ji tik kuria ir vien tik kuria.
Aš garbinu tave laisva valia, gauta iš tavęs. Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
Po Rojaus Trejybės gyvosios garbinimo maldos pasėdėkite tyloje, nes jūsų siela visada bus atsivėrusi, jeigu skaitėte garbinimo maldą NUOŠIRDŽIAI, negalvodami apie nieką daugiau, bet vien tik susitelkę į nuoširdų atsivėrimą sieloje, ir ji visada patirs PALAIMOS IR RAMYBĖS BŪSENĄ, kurioje ir pajaus gyvą ryšį su Tėvu, Amžinuoju Sūnumi-Motina-Broliu ir Begaline Dvasia-Motina-Sese. Dėl to pasėdėkite tokioje tyloje kelias minutes, jos reikalingos jūsų sielai prisigerti šitos palaimos, kad ji augtų ir stiprėtų tokiu gyvu ryšiu ir labiau pasitikėtu ir šituo gyvuoju keliu, kuriuo taip nedrąsiai ir sunkiai jai pavyksta žengti pirmuosius žingsnius. O dabar pereikite prie prašymo maldos.
--------------------------------------------------------------------------------------------------
Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Visuotine Motina-Broli, Begaline Dvasia-Visuotine Motina-Sese, šįkart aš savo sielos brolius pakviečiau į mūsų bendrq maldą už Rusijos-Gruzijos šiandien vykstančio beprotiško karo aukas, mūsų sielos brolius ir seses, kurie žuvo, ir žūsta net ir šitą pačią akimirką, kurie sužeidžiami tikrų ginkų kulkomis ir sprogmenimis, bombomis ir granatomis, tikrų sielos brolių rankomis, kurios visada yra nešvarios, žudančios ir naikinančios, kada siela negali laisvai ištiesti Tavosios meilės sparnų, o protas nepaliaujamai diktuoja naujus, savanaudiškus sprendimus, kad tik daugiau, kad tik labiau kiti sielos broliai pamatytų, suvoktų, koks aš turtingas, galingas, ir valdingas.
Tai tokių šiandieninės civilizacijos barbarų veiksmų skausmas ir kančia sėjama nieko nesuvokiantiems kūdikiams ir vaikams, ir suaugusiems – jauniems ir seniems – mūsų sielos broliams.
Mes meldžiame ir siunčiame savo meilės virpesius visiems putinams ir medvedevams, saakašviliams ir generolams, kareiviams ir aukoms, kad jų sielos pajaustų mūsų meilės virpesių sroves, ir tavosios meilės bangas savo sielose ir jos nustelbtų jų savanaudiškų ir patriotinių protų diktuojamus sprendimus ir veiksmus žudyti vieni kitus.
Negali nė viena siela, kuri tik yra atsivėrusi tau, nužudyti nė vieno savo sielos brolio, o čia žūsta tūkstančiai iš vienos barikadų pusės ir iš kitos barikadų pusės sielos brolių, aklų dvasiškai sielos brolių, gyvulinio lygio nepabudusių sielos brolių ir sesių.
Aš meldžiu jiems dvasinio pabudimo, ir atsivėrimo skausme ir kančioje, jeigu jie tegali tik skausme ir kančioje, kada žūsta aplinkui jų artimieji, atsiverti tau ir pakelti akis į dangų, tada aš jiems meldžiu atsivėrimo net ir tokiomis sąlygomis, kurias susikūrė jie PATYS, NE TU JIEMS SUKŪREI, KURIS NEŠI VIEN TIK MEILĘ, MEILĘ BE SKAUSMO IR KANČIOS.
Aš meldžiu jiems atsivėrimo ir jų žvilgsnio NE į dangų nukreipus akis, bet į savo vidų ir į savo priimamus sprendimus, kurie įtakoja milijardų žmonių likimus.
Aš meldžiu, kad kuo greičiau putinai ir medvedevai, adamkai, ir kirkilai, paulauskai ir bušai, obamos ir makeinai, išnyktų iš politikos arenos, o jų vietą užimtų mūsų sielos broliai, kupini meilės ir šviesos, ją gaudami tiesiai iš tavęs, ir tau ją sugrąžinantys per atsivėrimą savo sielos broliams ir tarnaujantys savo sielos broliams savo mintimis, sprendimais, ir veiksmais kasdieniame gyvenime.
Aš meldžiu, kad ir šitoji mūsų malda prisidėtų prie Urantijos evoliucijos aukšesnio laiptelio, kada gyvulinis žmogaus agresyvus protas yra apmaldomas ir sielos kupinas meilės morontinis išmintingas protas pradeda viešpatauti pačioje sieloje, kuri tiesia brolystės tiltą tarp visų sielos brolių ir sesių be karo ir prievartos, kad ir kokiais lozugais pridengiamo, bet vis tiek gyvulinio ir neteisingo, nes teisingo karo nebuvo NĖ VIENO PER VISĄ URANTIJOS EVOLIUCIJĄ IR BŪTI NEGALI, KAD IR KAS MĖGINTŲ PATEISINTI ŽUDYMĄ, NET IR TAVUOJU VARDU PRISIDENGDAMI. Tai apgavikai ir žiaurūs tavo vaikai ir tamsūs ir nuodėmę darantys mūsų sielos broliai.
Aš meldžiu, kad putinai ir medvedevai ir saakašviliai išbristų iš savo nuodėmės rato tavosios meilės patyrimo dėka per sielos atsivėrimą taurimui, grožiui, gailestingumui, ir tarnavimui, atvėrus sielą TAU, ir niekam kitam.
Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
----------------------------------------------------
Po maldos dar pasėdėkite kelias minutes tyloje, tegu jūsų siela, dabar ypač atverta klausytis Tėvo, Amžinojo Sūnaus-Motinos-Brolio, ir Begalinės Dvasios-Motinos-Sesės mokymų, šviesos mokymų, meilės mokymų, kaip gyventi meilėje ir atsivėrusia siela, kad niekada nesielgtų laužydama kito laisvą valią.
Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,


Algimantas
2008-08-10 08:45:59




[Prisijunkite ir parašykite savo komentarą]
Spausdinti
Grįžti atgal