Forumas: temos peržiūra

Spausdinti

Algimanto mokymų video įrašai youtube lietuvių ir anglų kalbomis - Gyvasis Kelias - The Living Path

Mieli urantai, neseniai tiko mūsų Forumui būtent tokia tema -- Atėjo laikas panaudoti youtubą Kūrėjo -- Rojaus Trejybės-AŠ ESU -- Meilės ir Šviesos Gyvojo Žodžio skleidimui.

Dabar mokymų jau yra patalpinta ne tik lietuvių kalba, bet ir anglų kalba.

Mano mokymų video įrašus Youtube lietuvių ir anglų kalbomis rasite užrašę paieškoje -

Gyvasis Kelias

arba

The Living Path

arba

Gyvasis Kelias - The Living Path

Telydi jus Kūrėjo Palaima ir Ramybė, ir mano Broliškas-Tėviškas apkabinimas.

Algimantas
2018-06-01 00:04:10

Komentarai

Naujausias Algimanto mokymas "Asmenybė ir jos sielos tapatybė - kas tai?" papildytas kadrais filmuotais iš oro, kaip Algimantas labai gražiai išsireiškė. "dengimai iš oro, labai subtiliai iškelia virš aplinkos žemos materijos, tarsi išlaisvina iš jos, kad pažvelgtume į ją iš aukštai, kaip Kūrėjas - sielos akimis."

Malonių akimirkų.

https://youtu.be/yIsFN36kgMY



Visus Algimanto mokymus rasite paspaudę šią nuorodą, jie įkelti chronologine tvarka.

https://www.youtube.com/channel/UCFLlvkXJlXG8bH1UYTXemqg/videos?sort=da&view=0&flow=list

EvaldasV
2018-11-01 11:21:53



Nuo šiol apie įkeltus vaizdo įrašus į youtube svetainę bus pranešama šioje temoje ir prisegama nuoroda į įrašą.

Įkeliu Algimanto pasakytą mokymą Rojaus Trejybės-AŠ ESU Gyvojoje Šventovėje.

Šiame mokyme kartais pasigirsta audio trukdžiai, tai tose vietose yra uždėti subtitrai.

https://youtu.be/6tWcOIbaB-M

EvaldasV
2018-10-25 21:49:34



Mielas Algimantai , kai meluoja vaikai , tėvai sako savo vaikams tavo akyse kryžiukai,taippat ir tavo akyse kryžiukai .

Kitą kartą padaryk geresnį montažą , šitas labai jau prastos kokybės.




Haris

Pasiuntinys
2018-09-05 21:45:10



Mielas Hari, aš neužsimerkiau vardan tavęs, kad matytum mano akis tu.
Toks man patyrimas irgi buvo naujas, nes ankstesnius mokymus priiminėdavau užsimerkęs, taip niekas neblaško dėmesio iš šalies, bet šįkart prieš mane buvo video kamera, tad žiūrintiems vaizdo įrašą norėjau, kad jie matytų atmerktas akis, o ne visą laiką užmerktas, nes ne vien tik urantai žiūrės šį įrašą, žiūrės ir tie, kuriems urantų patyrimai yra neįprasti, ir net nesuvokiami, ir nesuprantami.

O tekstų mintinai mokytis iš viso nereikia, nes atsivėrus Kūrėjui, tą pačią akimirką Kūrėjas ir kuria virpesius, perteikdamas juos bet kuriam savo sūnui ar dukrai, kad juos sūnus ar dukra ir pajaustų, ir akimirksniu paverstų juos atitinkamo dažnio energiją talpinančiais žodžiais, teiginiais, ištisais mokymais, kuriuos kiti jau gali išgirsti, arba užrašytus gali perskaityti.
Štai kodėl mokymai niekada nebūna išmokti mintinai, jie gimsta tą pačią jų sakymo akimirką, ir kaskart nauji ir originalūs, net ir ta pačia tema.

Telydi jus Kūrėjo Palaima ir Ramybė, ir mano Broliškas-Tėviškas apkabinimas.

Algimantas
2018-09-05 00:14:37



Labas Algimantai , kodėl tavo akys neužmerktos ?
Gal dar tau Kūrėjas nesuteikė tokios galios skaityti užmerktomis akimis ?
Išmokęs mintinai tokį mokymą, galėtum ir užmerktomis akimis pasakyti . Galbūt per ilgas tekstas tokiam amžiui.




Haris

Pasiuntinys
2018-09-04 22:12:30



Mylimieji, ką tik Evaldas įdėjo į youtubą - Gyvasis Kelias - o angliškai The Living Path - naują mano mokymo, sakomo per gyvąsias pamaldas Rojaus Trejybės-AŠ ESU gyvojoje šventovėje video įrašą. Tik dabar mokymą sakė AŠ ESU.
Žemiau pateikiau tokį paaiškinimą.

Aš dažnai per pamaldas po Kūrėjo -- Rojaus Trejybės-AŠ ESU — pagarbinimo, prieš pat man sakant pamokomąjį žodį, kada visiškai nežinau, ką sakyti, tiesiog galvoje tuščia, kreipiuosi mintimis į Rojaus Trejybę-AŠ ESU, kad mano lūpomis sakytų tai, ką nori perduoti savo kittiems vaikams, kad aš pajausčiau savo mintis, kurios vertos pagarsinimo visiems susirinkusiems į gyvąsias pamaldas urantams. Ir tuoj pat man atsiranda minčių sakyti savo pamokomąjį žodį. Šįkart (2018 09 01) buvo kitaip. Kada tik aš pasakiau, ką darau, kai man pritrūksta minčių, ką sakyti, ir pasakiau, jog ir dabar ką tik paprašiau Rojaus Trejybės-AŠ ESU kalbėti mano lūpomis, tai buvo mano tiesiog atpasakojimas, kaip man kartais būna sunku pasakyti mokymą, ir ką darau tuomet, ir man pačiam netikėtai prabilo Visuminė Dievybė AŠ ESU. Aš tiesiog nespėjau nė sureaguoti, nespėjau net susivokti, tik žodžiai pradėjo lietis tokia Energija, kokia būna jau specialiai laukiant mokymo iš bet kurio Rojaus Trejybės-AŠ ESU Asmens. Taip pat man buvo jausmas, kad aš ne tik pats perteikiu šį mokymą, bet klausausi mokymo iš šalies, ir dar keisčiau buvo jausti, kad mano akys liko neužmerktos, kaip paprastai būna priiminėjant mokymus, o žiūri į video kamerą, kad žiūrintys matytų ne užmerktas, o atmerktas akis. Ir net akių išraiška kai kuriais momentais atrodo, jog žvelgia jos tarsi į gelmę, kosmosą, kūriniją, žvelgia į tolį, kažkoks išaukštintas žvelgimas, pranokstantis betarpišką materialią aplinką. Ir viduje jaučiau energinę nepaprastai stiprią Galią, kokios niekada nebuvau jautęs. Ir toji galia yra iki šiol. Į ką ji išsilies ateityje - nežinau, bet tikrai į kažką pavirs, nes kitaip tokio pojūčio nebūtų reikalingas ir pats patyrimas. Reiškia, Kūrėjas jį suteikė ne tuščiai -- jis bus panaudotas, nes Kūrėjas nieko nesuteikia šiaip sau, viskas yra patirtiniam naudojimui visų labui, ir vien tik Meilės galia.


O šiame mokyme AŠ ESU kalba apie dabartinę materialią civilizacija, pastatytą ant netinkamų pamatų, be Kūrėjo Dvasios, kuri dėl to ir sugrius, ir apie baimės viešpatavimą Kūrėjo vaikų viduje, kada jiems viduje stinga Meilės būsenos, ir apie buvimą savimi, ir apie mums nuolat liejamą Meilę ir Apvaizdos teikiamą pagalbą, ir apie mums išreikštą nepaprastą pasitikėjimą būti Naujosios Visatos Naujojo Amžiaus Ištakomis.

Mylimieji, klausykitės šio nuostabaus mokymo Širdimi - atverta Širdimi Rojaus Trejybei-AŠ ESU.

Telydi jus Kūrėjo Palaima ir Ramybė, ir mano Broliškas-Tėviškas apkabinimas.

Algimantas
2018-09-04 07:39:15



Susiliejimas

Arunas
2018-06-22 21:25:43



Mano supratimu, pasirinktų raktinių žodžių tikslas -

- atvesti ieškantį prie Šviesos Šaltinių studijų,
- arba bent parodyti, kad tokie Šaltiniai yra, ir kad žinia apie juos įkristų į ieškančio pasąmonę.
Svarbu, kad raktiniai žodžiai būtų parinkti iš tokių žodžių, kurie yra reikšmingi - dvasinės šviesos ieškantiems.

Iš daugelio rinktų, siūlau tokius (40):

Absoliutas, Dievas, Trejybė, Jėzus, Kristus, Adomas, Ieva, Marija, Magdalina, Judas, Alachas, Mahometas, Buda, Liuciferis, Šėtonas, Vatikanas, velnias, Biblija, Talmudas, Koranas, Testamentas, evangelija, pranašas, apaštalas, šventas, Urantija, pasaulis, gyvenimas, mirtis, prisikėlimas, reinkarnacija, karma, religija, sekta, tikėjimas, kelias, malda, mantra, meditacija, praktika.

vytautas
2018-06-22 16:33:46



Dėkoju visiems prisidėjusiems. Jūsų surašyti teiginiai nuostabūs, tačiau į youtube svetainę galima įvesti tik 40 žodžių ar žodžių junginių, o pateiktų yra kur kas daugiau. Tad dar vienas prašymas padėti atrinkti pačius svarbiausius raktinius žodžius jūsų nuomone iš jau pasiūlytų.

"gyvenimas, gyvybė, Kūrėjas, AŠ ESU, gyvasis vanduo, duona, teisingumas, tiesa, amžinybė, prisikėlimas, siela, dvasia, asmenybė, religija, Gyvasis Dievas, Jėzus, Tėvas, Trejybė, šeima, dvasinė šeima, meilė, besąlyginė meilė, aušra, atsivėrimas, atvėrimas savęs, artimas, altruizmas, angelas, atspindys, aistra, brolis, būsena, dvasinis augimas, gyvas žodis, įžvalga, jausmas, pojūtis, pakylėjimas, pagalba, palaima, kvėpavimas, Motina, ramybė, ritmas, suvokimas, serafimas, spindulys, saulė, Šviesa, Šventovė, Ramybė, dvasinė ramybė, laisvė viduje, laisvės patyrimas, laisvės pojūtis, gimimas iš naujo, tikrovė, tikroji šviesa, gyvoji šviesa, atverti save, kaip pamilti save? kaip pamilti žmones? kaip gyventi? kaip tikėti? dėl ko gyventi? kas laukia po mirties? kas yra mirtis? kas yra gyvenimas? priežastis gyventi, aukščiausias dvasinis tikslas, žmogaus siela, ieškau Dievo, ieškau tiesos, dvasinis augimas, dvasinė šviesa, tikrovė, amžinosios vertybės, gėris, tarnauti Dievui, gyventi Dievui, religinis švietimas, tikra religija, dieviškumas mano viduje, gyvenimo tikslas, likimas, gyvenimo prasmė, Rojus, KAS YRA DIEVAS?, dievas, gyvenimo prasmė, šviesa, meilė, gyvenimas, teisingumas, šeima, gerovė, Kūrėjas, gyvoji energija, energija, ieškau Dievo, ieškau tiesos, ieškau šviesos, tikrovė, gyva malda, gyvas žodis, šviesos žodis, knyga, kelias, takas, rytas, mokymas, išminties šaltinis, šviesų šviesa, visuminė meilė, tikrovės šaltinis, giluminė įžvalga, dvasinė tikrovė ir palaima, prasmingas kelias, gyvoji šviesa, Kristus, Absoliutas, vienovė, kosmosas, visata, hierarchija, pasaulis, centras, Žemė, Urantija, apreiškimas, pranašas, apaštalas, Marija, šventas(is), gamta, virpesiai, žinios, filosofija, mokslas, žmogus, kūryba, egzistencija, tikėjimas, atgimimas, transformacija, harmonija, grožis, tobulėjimas, nemirtingumas, būtis, džiaugsmas, laimė, pilnatvė, sąžinė, mintis, sąmonė, širdis, protas, koncentracija, meditacija, komunija, bendravimas, supratimas, gailestingumas, atjauta, kas aš esu, gyvenimo prasmė, gyvenimo šviesa, tikrovė,diena su Kūrėju"

EvaldasV
2018-06-18 17:04:26



Mano raktiniai žodžiai: kas aš esu, gyvenimo prasmė, gyvenimo šviesa, tikrovė,diena su Kūrėju,
Telydi jus broliai ir sesės Kūrėjo meilė ir ramybė.

VJANINA
2018-06-03 17:40:31




[Prisijunkite ir parašykite savo komentarą]
Spausdinti
Grįžti atgal