Forumas: temos peržiūra

Spausdinti

Meilė, drąsa, ryštingumas, gailestingumas, tarnavimas, energingumas ir baimė, abejonės, neryžtingumas, pasyvumas - kaip visa tai yra tarpusavyje susiję

Meilė, drąsa, ryžtas, gailestingumas, tarnavimas, energingumas ir baimė, abejonės, neryžtingumas, pasyvumas, abejingumas yra dvi grupės antipodinių savybių, kurias turi mirtingojo charakteris.
Iš esmės visą kūriniją pripildo iš Tėvo, Pirmojo Šaltinio ir Centro, sklindantys meilės virpesiai. Ir tai yra viena vienintelė viską užliejanti GYVOJI VIRPESIŲ BANGA, KURIA REMIASI VISA KŪRYBA.
Ir meilės antipodas yra TVARINIO BAIMĖ.
Dėl to kūrinijoje yra tik dvi susiduriančios, bet JOKIU BŪDU NELYGIAVERTĖS - TIEK KIEKYBE, TIEK KOKYBE - JĖGOS: Tėvo VISAAPIMANTI meilė ir INDIVIDUALI tvarinio baimė.
Tėvo meilės jėga yra kuriančioji ir būtent ji pagimdo daugelį į ją telpančių individualaus charakterio savybių: kantrybę, drąsą, ryžtą, aktyvumą, troškimą tarnauti visumos labui, troškimą pačiam tapti net it tokiu tobulu, koks tobulAs yra Tėvas, kaip šitokį nurodymą ir davė mums, mirtingiesiems, pats Tėvas.
Ten, kur yra Tėvo meilės TRŪKUMAS, ten, kur ji dar NEPATIRIAMA, DAR NEATRASTA, ten viešpatauja TVARINIO BAIMĖ. Ir ji pasireiškia daugybe daugybe individualaus tvarinio charakterio savybių - neryžtingumu, pasyvumu, troškimu viešpatauti, pavydu, išpuikimu, susierzinimu, pagieža, pykčiu, neapykanta, kerštu, ir daugeliu kitokių GRIOVIMO SAVYBIŲ.
Tvarinys, nejausdamas savyje TĖVO MEILĖS, negali KURTI, nes jis BIJO.
Bijo, kad praras savo vardą kitų akyse, kad praras savo šeimą, kuri be perstojo jam kelia vis naujus ir naujus ultimatumus kaprizų lygiu, kad praras vaiką, savo socialinį statusą, savo uždarbį, savo darbą, savo ego, jeigu kas jam ką nors pasakys ne taip, kaip jis norėtų, ir t.t. Jis sugalvoja daugybę priežasčių, kad pateisintų savo neveiklumą, kad neišsiskirtų iš kitų, kad jo nepašieptų kiti, kad neprarastų savojo aš iškreipto orumo ir taip toliau. Tačiau visų tokių jį patį žudančių ir ramybės neduodančių savybių pasireiškimų priežastis yra VIENA VIENINTELĖ - MIRTINGOJO NEATRASTA SAVYJE TĖVO MEILĖ, ir dėl to viešpataujanti jo viduje BAIMĖ, kuri jam ir diktuoja iškreiptą sampratą, kaip gyventi.
Ir nesvarbu, kad toks gyvenimas jam yra GYVA KANČIA,JIS BIJO JĮ KEISTI KOKYBIŠKAI, NES IŠ BAIMĖS NET NEŽINO KAIP TĄ DARYTI.
Kada girdi mano mokymą "Atraskite Tėvą SAVYJE PER KASDIENĘ IR LABAI NUOŠIRDŽIĄ KOMUNIJĄ SU TĖVU SAVAIS ŽODŽIAIS," jis išsigąsta tokio kelio ir iš baimės ima pulti įvairiais žodžiais mane. Ne bando pasinaudoti tokiu mokymu, kad pats patirtų mano žodžių tikrumą, bet šito nepatyręs tuoj pat ima gintis. O baimė diktuoja AGRESYVIĄ GYVULINĘ GYNYBĄ UŽPUOLANT TĄ, KURIS SAKO JAM NESUVOKIAMUS IR DĖL TO SVETIMUS JO VIDUI ŽODŽIUS. Ir būtent dėl to, kad jam šitie žodžiai yra SVETIMI SAVO VIRPESIAIS, JIS IR JAUČIA SUSIERZINIMĄ DĖL JŲ. Tai jo GYVULINIO EGO BAIMĖS PASEKMĖ - SUSIERZINIMAS DĖL JO GYVULLINAM AŠ NEPRIIMTINŲ ŽODŽIŲ. Tuo tarpu jo DIEVIŠKASIS EGO yra TOKS SILPNAS, kad jis dar negali pareikšti savo balso, kuris NUSTELBTŲ AGRESYVŲ IR PUOLANTĮ MANE JO GYVULINĮ AŠ.
Jeigu tiktai žmogus nors kiek pamėgina žengti mano siūlomu keliu NUOŠIRDŽIAI, tuomet TĖVO DVASIA, kuri VISADA YRA ŽMOGAUS PROTE, GALI GERIAU IR GILIAU PASIEKTI TOKIO ŽMOGAUS PROTĄ IR JĮ APRAMINTI. Tada ir pats žmogus ima patirti mano žodžių TIKRUMĄ, NORS ABSOLIUTI DAUGUMA IR TVIRTINA PRIEŠINGAI. Tačiau tokio žmogaus asmeninis PATYRIMAS IMA PALAISPNIUI PANEIGTI TAI, KĄ SAKO ASLOLIUTI DAUGUMA, IR KĄ NESENIAI SAKĖ IR JIS PATS. Ir tada jis pats ima labiau pasitikėti skaitomais ar girdimais iš manęs žodžiais. Ir ima labiau jais vadovautis. Ir vėl sulaukti didesnio jų patvirtinimo SAVUOJU PATYRIMU.
Dėl to, mano mieli sielos broliai ir sesės, aš jums siūlau PATIKRINTI MANŲJŲ ŽODŽIŲ TIKRUMĄ SAVUOJU PATYRIMU.
Šiandien pat, pradėkite RYŽTINGAI IMTIS KASDIENIO IR NUOŠIRDAUS BENDRAVIMO SU TĖVU, KURIS YRA, PER SAVO DVASIĄ, MINTIES DERINTOJĄ, JŪSŲ VIDUJE. Pasikalbėkite su Tėvu, ne su abstrakčiu Dievu, bet su ASMENIU TĖVU, au MYLINČIU JUS, KIEKVIENĄ, TĖVU, ir po atkaklių ir nuoseklių pastangų patys imsite patirti palaimos akimirkas su Juo. O tada pamatysite, kad jūsų baimė ima tirpti, vietoje jos vis labiau ir labiau įsigali Tėvo meilė.
Ir tada jūs imsite trokšti šita jūsų PATIRIAMA meile dalintis su kitais.
Jūsų neigiamos charakterio savybės palaipsniui užapvalins aštrius ir jums patiems duriančius kampus, surierzinimas silpnės, pyktis retės, pavydas išgaruos, abejingumas užsimirš, nes jų vietą užims meilė, TĖVO MEILĖS VIRPESIAI, KURIE PAKELS JŪSŲ SIELĄ ANT SPARNŲ, IR TADA JŪS PATYS TROKŠITE KASDIENIO IR GYVO RYŠIO SU TĖVU, TARNAVIMO VISŲ LABUI.
Ir net jūsų fizinio kūno sveikata pasitaisys, jeigu dabar ji jus vargina ir sukelia papildomų kančių.
Tik tada jūs pradėsite savo dabartinį GRIOVĖJO GYVENIMĄ KEISTI Į BENDRAKŪRĖJO SU TĖVU GYVĄ IR AMŽINĄ BENDRADARBIAVIMĄ, VISOSE SAVO VEIKLOS SFEROSE.
Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,
Algimantas


Algimantas
2007-04-09 16:48:33

Komentarai

Ir dar.Jei pakeli koją aukštai,įspirki jiems tiesiai tarpuragin.Žinok tai padeda suprasti tą neregimą pasaulį.Pasipila tiek informacijos ir vaizdinių įspirtojo galvoje,kad neatlaikęs grožio to, nusitėškia jis aukštielninkas ant žemės motinos kokioms penkioms minutėms.

Peteriui
2007-04-12 19:16:04



a tai priversk jį tą gėrį suvokti. Tiesiog paimk, gerai pakratyk ir pasakyk, kad tai tikras gėris ir jam nuo tų vibracijų turėtų atsiverti tikrasis regėjimas

Petrui
2007-04-12 18:58:25



GERB. ALGIMANTAI , ką Tu rašai, tai šimtaprocentinė tiesa . Aš turiu labai artimų ir širdžiai mielų žmonių , bet kaip jų mąstymą pasukti ir kaip jų mintis pažadinti dvasiniam augimui , tai man yra be galo nesuvokiamas jų užsispyrimas. Man čia visada yra labai didelė paslaptis , kai atrodo visai normalus žmogus , nieko nenori žinoti apie savo sielos auginimą , apie Dieviškajį Aukštąjį Aš, kuris yra aukščiau žmogaus asmenybės , apie dieviškų pasaulių ir angelų pasaulius. Ar čia proto silpnumas , ar čia kokia bausmė , kad negali ar nenori toks žmogus prabusti ir norėti suprasti tą neregimą pasaulį , kuris vienaip ar kitaip daro įtaką žmogaus žemiškame gyvenime ?

Petras
2007-04-12 18:36:54



nu tu duodi,kas gi tada klausys ir skaitys jo susvaigimus,jei užsidarys Algiuks celėn?

?
2007-04-09 20:59:48



:53
GARBĖ IR ŠLOVĖ TAU DIEVE TĖVE,KRISTAU - DANGAUS IR ŽEMĖS KŪRĖJAU, PER AMŽIŲ AMŽIUS. AMEN.
Sveikinu dvasinį ir fizinį pasaulį su Šventomis Velykomis, su Prisikėlimu. Sveikinu visus, mano mielieji, Dievo vaikai.Dėkoju Tau, Jėzau, kad Tu vėl prisikėlei mūsų širdyse. Šis prisikėlimas, kurį Jėzus mums parodė, turi vykti kiekvieno žmogaus viduje. Dievas ir Kristus, Jie yra Viena, ir Jie kiekviename žmoguje, todėl Dievo ieškoti žmogus turi tik savyje, nes daugiau jis niekur Jo nesuras. O Dievą surasti savyje galima tiktai išmokus mylėti taip, kaip myli Dievas.Tai tyra širdis,be melo, apgaulės. Vien TIESA, MEILĖ, GĖRIS IR GROŽIS. Jei visu tuo mes gyvename, tuomet mes auginame Dievą savyje. Todėl nebereikia važiuoti kažkur ieškoti Dievo. Jis mumyse, Jis kasdien beldžiasi į mūsų širdis, kad įsileistume mes Jį, tad atverkime savo širdies duris,įsileiskime Kristų, kuris mus nuves pas Tėvą.Neteiskime kitų, teisdami kitus mes teisiame save - atminkite tai.Kiekvienas žmogus rašo savo gyvenimo knygą ir atėjus valandai jam teks ją skaityti. Tad gyvenkime Meilėje, Dorybėje ir Skaistybėje. Dėkokime Dievui už Jo Meilę mūsų tautai. Jis pamilo mus, tad būkime verti Jo Meilės ir DĖKOKIME, DĖKOKIME,DĖKOKIME!
Linkiu visiems stiprybės, kantrybės, išminties ir Meilės, Meilės begalinės Savajam Dievui, Artimui ir Visai Dievo Kūriniai.
Linkiu Dievo Palaimos. Būkite laimingi!
Jus amžinai mylinti Judita - Marija.

Marijampolė
2007-04-09 21:01:12



Manau, kad išeitis būtų jums tapti atsiskyrėliu. Ir jūsų šeimai palengvėtų. Ar ne dėl to daugelis patyrusių nušvitimus taip daro?

Algimantui išeitis
2007-04-09 18:03:58




[Prisijunkite ir parašykite savo komentarą]
Spausdinti
Grįžti atgal