Forumas: temos peržiūra

Spausdinti

Urantijos konferencijoje Taline

Klausimas forumui:
Kodėl tik tiek žmonių iš Lietuvos dalyvavo renginyje?

Ir noriu visus informuoti, kad liepos 11-14 dienomis vyko 2 Europos Urantijos konferencija Taline. Šioje konferencijoje dalyvavo beveik 100 žmonių iš viso pasaulio, bei 6 lietuviai. Visa informacija apie konferenciją rasite čia: http://urantia.ee/conference2019/

Jeigu kam įdomu kas ten vyko ir kokios temos buvo aptarinėjamos konferencijoje galite ieškoti šioje grupėje: https://www.facebook.com/Urantija-Urantijos-knyga-177463292959970/

Piekutis
2019-07-17 10:31:06

Komentarai

Kaip ydomu, O as siomis dienomis kaip tik buvau estijoje ir Talline, ir nezinojau kad tokia konferencija vyko. Tikrai buciau nuejes paziureti ir pabendrauti su zmonemis.

ValdasA
2019-07-17 13:35:52

Mielieji, aš esu dalyvavęs keliose Urantijos Knygos skaitytojų konferencijose Jungtinėse Valstijos. Jos man buvo atitinkamo dvasinio augimo laiptelis ir jis savo vaidmenį jau atliko.

Šiandien mano dėmesio centras yra Rojaus Trejybės-AŠ ESU Gyvasis Kelias ir Rojaus Trejybės-AŠ ESU apreikštoji gyvoji religija ir Rojaus Trejybės-AŠ ESU gyvoji šventovė ir Kūrėjo - Rojaus Trejybės-AŠ ESU apreiškimai-knygos AKIMIRKOS AMŽINYBĖ, ir GYVOJI TYLA, taip pat Jėzaus Kristaus apreiškimų knyga KALBU JUMS VĖL ir, aišku, Urantijos Knyga - jos studijos gilumine Įžvalga, ir ypač tokia, kaip mes jos jau daug teiginių išplėtėme ir papildėme naujais apreiškimais ir net mūsų pačių patyrimais. O dabar dėmesį taip pat teikiu ir savo pateikiamiems mokymams, kuriuos irgi gaunu iš Kūrėjo - Rojaus Trejybės-AŠ ESU - sakydamas pamokomąjį žodį gyvųjų pamaldų metu Rojaus Trejybės-AŠ ESU gyvojoje šventovėje, o taip pat ir jau anglų kalba su Evaldu įrašinėjami mano videomokymai, kurie irgi pateikiami youtube.

Praeitis negali tapti Ateitimi šią Dieną, kuri jau atvėrė aukštesnį Horizontą Širdyje - Kūrėjo Atradimą savyje.

Telydi jus Kūrėjo Palaima ir Ramybė, ir mano Broliškas-Tėviškas apkabinimas.

Algimantas
2019-07-17 13:32:41

[Prisijunkite ir parašykite savo komentarą]
Spausdinti
Grįžti atgal