Forumas: temos peržiūra

Spausdinti

Urantijos knyga- tai stebuklas!

Aš atradau tai, ka ješkojau-savo BIBLIJĄ. Ačiū Algimantui už šį stebuklą.


Galina
2008-01-16 11:14:57

Komentarai

Na Nina šitą jau išbandei , kad jeigu savo žmoną pavadinsi ožka tai ji tokia ir taps. Na o jeigu žmogų vadinsi kažkuo grąžiu teigiamu ar taps jis tokiu ar šitą bandei jeigu veikia priešinga neigiamA kryptimi tai turėtų veikti ir teigiama.

rimantas ( Kaunas )
2008-01-21 13:25:57



Jonas labai teisus - esmė ne žiniose, o vertybėse. Žinios yra tik priemonė.
Jūs kažkaip siaurai suprantat žinių gavimą. Gavau ir užrašiau... Ne, toks kelias netinka. Pradžioj patirk ką nors keletą kartų, įsitikink, kad tai veikia būtent taip, o tada gali kalbėti. Ir Lulė Vilma, ir "Eniologijos" autorius prabilo po daugelio metų darbo, kai savimi patikrino žinių teisingumą ir dėsnių veikimo principus.
Aš vadovaujuosi tuo pačiu principu - jei pasielgus vienaip ar kitaip gaunu kažkokį rezultatą ir jis po tokių pat veiksmų gaunamas toks pats - tada galiu tvirtinti - žmonės, tokie tai veiksmai išaukia tokias tai pasekmes...
Nei viena iš mano skaitytų teorijų nepranoksta kitos savo gelme ir neužkloja viena kitos. Jos labai skirtingos. Gal tik vieną teoriją gerbiu už jos patarimą - jei jau užsiimi aukštuoju pilotažu ezoterikoj, tai bent saugos diržus prisisek, kad stogo nenurautų.
Kaip žinias paversti gyvomis? Tiesiog gyvenk... Sudėtinga gyventi tomis žiniomis, kurias pateikia UK. Man jos per daug painiai pateiktos. Tą patį galima pasakyti su mažesniu žodžių kiekiu (tik nereikia sakyti, kad kuo daugiau šviesių žodžių, tuo daugiau švesos. Greičiau, daugiau miglos).
Jeigu aš noriu vadovautis žiniomis, kurias radau "savose" knygose, tai labai paprasta. Na, kad ir apie ištarto žodžio magiją. Patarimas - nevadink savo žmonos ožka, nes galiausiai ji tokia ir pasidarys - užsispyrus ir besibadanti...
***
Jonai, jei esi ieškantis ir smalsus, tai V. Rogožkino "Eniologija" tave galėtų sudominti. Tik ji rusų kalba, bet tau tikriausiai ji ne kliūtis. Skeptiškam vyriškam mąstymui ji visai tinka.

Nina
2008-01-21 12:39:44



Jonai, kaip tu gali tvirtinti, kad atvirkščių pavyzždžių kiek nori, jeigu sakai, kad nežinai nei vieno mokslo, kuris pateiktų tobulą sistemą, atsakančia į visus pasaulėkūros ir dvasinio gyvenimo klausimus, kaip tu gali tai tvirtinti kas yra atvirkščia jeigu neturi gerosios o ne atvirkščiosios pusės.Reiškia tu ja turi ir pagal ja lygini ,kas neatitinka tavosius turimos tas ir yra atvirkščia.

rimantas ( Kaunas )
2008-01-21 10:43:19



Gaila, bet tu, Jonai, teisus. Sita tiesa egzistuoja nuo pat zmogaus sukurimo. Cia ir yra laisvos valios principo pasireiskimas, kad zmogus pasirenka prioritetus, svarbiausius tikslus, kuriu nori siekti. Vieniems tai tampa isganymu, kitiems - prazutimi.

analitik
2008-01-21 10:41:42



UK manau daro įspūdį tiems, kurie ieško kažkokios tobulos sintezės. Kol kas deja nežinau nei vieno mokslo, kuris pateiktų tobulą sistemą, atsakančią į visus pasaulėkūros ir dvasinio gyvenimo klausimus. Užtat atvirkštinių pavyzdžių kiek tik nori. Ir UK yra laaaabai toli nuo tokios sistemos. Priimti UK "vertybes" ir tapti nuo realybės atšokusiu pamišėliu (ar labai panašiu), atleiskite, tikrai nevilioja manęs toks kelias. Žinau, kadangi esu skeptikas, prieš mane jums atsivėrinėti nėra didelės prasmės. Gal ir be reikalo prašau dalintis, Rimantai...
Kita vertus, iš kai kurių sistemų galima sėkmingai naudoti daugelį pozityvių dalykų, tik esmė manau yra ne žinios, o vertybės (na kad ir tos pamatinės - tikėjimas, meilė, viltis). Bet daugeliui UK informacija tampa tarsi tikslu, užmirštant kad tai tik priemonė. Tėvo atradimo tikslui tą taikau netiesiogiai. O iš tikrųjų norint minėtas vertybes puoselėti, reikia visai nedaug - praktiškai tik veikti atitinkamai ir panaudoti įvairias patirtis bei gaunamą skirtingo lygio informaciją. Pvz. man padeda aplinkos stebėjimas :). Bėda kyla tada, kai gavus netikusios informacijos norima tas vertybes tiesiog peržengti - tikėjimą pakeisti žinojimu, konkrečią meilę Dievui ir artimui pakeisti abstrakčia meile visiems vienodai, viltį pakeisti įsitikinimu ar pan. Ir tokiu būdu yra prarandamas tikėjimas, meilė ir viltis, o jų vietoje realiai geresnės vertybės neįgyjamos, nes tai neįmanoma. Ir žiūrint į urantiečius, kaip jie šneka, labai aiškiai matosi, kad jų sistema neveikia.


Jonas
2008-01-21 10:32:15



Rimantai, o tu pats pasidalink, paliudyk kaip UK žinios veikia tavo gyvenime, kokią naudą teikia ir pan. Jei jau duodi suprasti, kad jos gyvos, kad tuo gyveni...

Jonas
2008-01-21 09:53:58



Nina, o kaip tai ką žinai taikai savo gyvenime, gyveni tuo kiekvieną akimirką ,tampi tuo ką žinai.Juk tvirtinai ankstesniame komentare ,kad tikrasis žinojimas ne iš knygų,bet daugumoje remiesi būtent jomis, tuo žinojimu.Bet tai tų žmonių žinojmas , kurie jas ir rašė kiek jis švarus, grynas, neužterštas.Kaip gautas tas žinojomas, ką jie darė ar nieko nedarė , kad jį gautų ir užrašytų , kuris iš tavo žinomų skaitytų žinojimų užkloja kitą savo gelme ar tik atkartoja kopijuoja tą ankstesnį, yra švaresnis , juk sakai,kad patiri, tai ar patiri tai.Ar pati gali gauti analogišką žinojimą , kuris būtų tavo gautas žinojimas.Kaip žinias paversti gyvomis, jomis būti kiekvieną akimirką.

rimantas ( Kaunas )
2008-01-21 09:15:09



Ir vėl klaidos... Lulės Vilmos knygos išleistos prieš 7-8 metus.
Urantijos knygos autentiškumu aš visiškai netikiu. Materializavosi raštai? Iliuzionistai ne tą dar sugeba. Net jei mano akyse čia ir dabar atsiratų baltas triušis, aš labai paabejočiau ar tai stebuklas. Dar senieji indėnai visą pasaulį vadino Maja-didžioji iliuzija...

Nina
2008-01-20 22:42:01



Petrui:
"palygink tuos preities mokslus su šios knygos apreškimais ."
Praeities mokslai? Labai klysti... Visi šitie mokslai labai "jauni". Tikslių datų negaliu įvardinti. Nelchisedekas savo knygas parašė maždaug prieš 20 metų (autorius gyvas), "Eniologija" prieš 10 metų (autoriui maždaug 50-55 metai), Lule Vilma 7-80 metai (autorė žuvo autokatastrofoj), o Fajerbolo knyga išleista 2003 m. Gal tik Vereščiagino teorija pati seniausia. Jai gali būti apie 30-40 m.
Tai rimtos knygos. Jose nėra abstrakčių sanprotavimų. Viskas konkretu ir tikslu. Apie pirmines aštuonias ląstekes, kurios žmogaus organizme lieka visą gyvenimą neatsinaujinančios, apie Fibonačio skaičių, kuris sutinkamas visoje gyvoje gamtoje, apie torsioninius laukus, apie Mer-ka-ba lauką, apie būdus valdyti energiją, apie pačias energijas, Visatos dėsnius (Priežasties-pasėkmės, Valios neliečiamumo), apie galimybes keliauti po astralinį pasaulį, apie ištarto žodžio magiją, apie ligų priežastis, apie mentalinį pasaulį ir pirmines matricas.
Ar dar smulkiau reikia?
Ar tu galvoji, kad po to, ką esu perskaičiusi, abstraktūs ir sukti UK samprotavimai man padarys įspūdį?

Nina
2008-01-20 22:31:56




Labai gerai , Nina, perskaityk butinai perskaityk Urantijos knygą ir palygink tuos preities mokslus su šios knygos apreškimais . Kadangi esi pakankamai išsilavinusi dvasinų pasaulių pažinime - turėsi galimybę palyginti įvirių autorių mistinius mokslus su auteniškais Angelų apreiškimais per Urantijos knygos puslapius . O kad parašiau " šį bei tą ir aš skaičiau " , tai ir tebūnie tas "šis bei tas" , nors daug kas yra daug plačiau ir giliau išanalizuota ir skaityta , bet prie logiškiausių dvasinių ir fizinių pasaulių sruktūrų išaiškinimo Urantijos knygai duodu pirmą vietą . Žinau ir tiku , kad yra labai išmintingų , su didele dvasine įžvalga , prirašytų knygų . Jau vien tik rūsų kalba yra prirašyti milžiniški lobynai , o ką jau bekalbėti apie anglų kalba ir kitomis kalbomis įvairiausius mistinius žinynus ir vadovėlius . Taip , Nina , žinau ir mačiau tuos neaprėpiamus žinijos pasaulius ir labai aš jais žavėjausi ir nesakau , kad jie nieko manyje nepalko . Taip , paliko daug ką , bet sistemą radau tik Urantijos knygos puslapiuose .

Petras
2008-01-20 18:31:51




[Prisijunkite ir parašykite savo komentarą]
Spausdinti
Grįžti atgal