Forumas: temos peržiūra

Spausdinti

Urantijos knyga- tai stebuklas!

Aš atradau tai, ka ješkojau-savo BIBLIJĄ. Ačiū Algimantui už šį stebuklą.


Galina
2008-01-16 11:14:57

Komentarai

Bjauriai parašiau... Net pačiai negera...
Kuo aš daugiau gilinuosi į UK, tuo labiau lenda balti siūlai.
Na, kad ir teiginys - Tėvas nejaučia nei gailesčio, nei liūdesio, bet kartais žmogus savo veiksmais jam sukelia liūdesio akimirkas.
Žmonės apsispręskit pagaliau - jaučia JIS liūdesį ar ne? Ir nefilosofuokim apie akimirkas. Kaip moteris negali būti truputį nėščia (arba ji tokia, arba kitokia, tarpinio varianto nėra), taip ir su Dievu - arba jis jaučia, arba ne. Tarpinis varijantas prasilenkia su sveika logika.
Ir patys urantai dažnai prieštaraujs patys sau - tai kažką įtikinėja, kad UK skaityt nėra per anksti, tai staiga pareiškia, kad jie niekam nieko neaiškina.
Suprantu kodėl kažkam prireikė 25 metų UK studijoms. Sakinių konstrukcija ir minties dėsrymas toks, kad dažnokai reik pamąstyt kokia sakinio prasmė.
Gal gerbdama jus ir jūsų įsitikinimus aš daugiau nekomsntuosiu jokios UK citatos, nei pačios UK.
Tik, kol neskaitėt bent kelių "rimtų" knygų, netvirtinkit, kad UK yra vienintelis teisingas kelias.
Teko bendraut su žmonėm, kurie tvirtino, kad Anastasija tegali išgelbėt, kiti naudojosi Vereščiagino metodais, tikėdami jų galia.
Tik kurie dabar teisiausi? O gal iš tikro TIESOS nėra, yra tik nuomonės?



Nina
2008-01-20 18:08:57



Vaidui:
"UK aprašoma dievo fragmentas 'Minties Derintojo esybė' kuris užrašinėja žmonių mintis, ir kad toksai gali persikūnyti į kitą žmogų, o jau toks žmogus turėti ne savo bet kito žmogaus prisiminimus."
Turiu nuvilti - tie prisiminimai iš MANO praeito gyvenimo. Ne svetimi... Dabartinis mano gyvenimas labai harmoningai pratęsia tą buvusį. Jei aname įsikibau į kažkokias nuoskaudas, tai jas atsinešiau į dabartinį. Kai prisiminiau tą buvusį gyvenimą, man tapo daug kas aišku - kodėl rinkausi tokius tėvus, kodėl atėjau tokia išvaizda ir tokiu charakteriu... Tapo aišku kokias užduotis turiu atlikti čia ir dabar...
Petrui:
Neprieštaraujat išplėstinei pasaulėžiūrai? Ok... O kaip su dvasinio išsivystymo lygiu? Kur aš esu? Žemiau už tave? O gal visgi tai yra NEPAMATUOJAMI dalykai, nes mūsų žinios SKIRTINGOS...
Dabar aš parašysiu bjauriai. Atleiskit man už tai, bet negaliu toleruoti tokio požiūrio, todėl JUMS GRĄŽINSIU JŪSŲ MONETĄ (kuri labai dažnai čia praslysta):
Petrai, kai tu būsi skaitęs ne "šį bei tą" (nors Melchisedeką su "Eniologija", o aš per tą laiką UK) - tada mes galėsim padiskutuoti. O kol kas nesrįsk teigti, kad UK yra visų dvasinių mokslų sistema.


Nina
2008-01-20 16:55:03



O tu pats ar baigei gimnaziją (tiesiogine prasme)? Ar po 8 klasės pasiplovei iš mokyklos?

Petrui
2008-01-20 16:04:01




Miela ponia Nina , gerb. Vaidas iš tiesų labai teisingai pakomentavo , kad jis neprieštarauja nei tavo nei kitų žmonių išplėstinei pasaulėžiūrai . Aš taip pat to principo prisilaikau . Žinau ir tikiu kad pasaulyje yra nuostabiausių knygų ir teorijų . Šį bei tą ir aš skaičiau ir domėjausi . Aš galvoju , kad ir kiti urantiečiai , kol atėjo iki Urantijos knygos , buvo jau labai gerai išprusę ir susipažinę su įvairiausiomis dvasingumo teorijomis ir praktikomis Nes be tokio bagažo tai iš vis gali ir neskaityti Urantijos . Urantija duota ne pirmokams , bet bent jau gimnaziją baigusiems . Bet čia tik tarp kitko . Svarbiausia , ką pabrėžia ir ALGIMANTAS ,VAIDAS , RIMANTAS , VIOLETA ir t. t. ir kiti urantiečiai , kad jie surado visų dvasinių mokslų sistemą . Ir ši sistema būdama labai logiška , neiškreipia iš tiesos kelio studijuojant ir kitokią literatūrą ar dvasinę praktiką . O , kad tu Nina kitaip matai pasaulį ir kitu keliu atėjai iki to matymo , tai tavo asmeninis patyrimas , kuris tik ir buvo būtinas tau , kad tu pabustum iš ilgo miego .

Petras
2008-01-20 12:58:36



Aš aiškiai suvokiu tarp ko renkuosi. Labai aiškiai...
O Dievas man grąžina ne kūdikystės prisiminimus, o tai, ką turėjau tik gimus - intuicija, "matymas", ir pan... Ir jei JIS man tai grąžina, aš darau išvadą, kad einu teisingu keliu...
Visgi aš jums palinkėsiu...
NEUŽSIDARYKIT VIENOS IDĖJOS, VIENOS TEORIJOS RĖMUOSE.

Nina
2008-01-19 21:46:00



Jeigu pirminis šaltinis Dievas Tėvas, kažkuria prasme pritariu kad nusivilti negalima. Manau dauguma pripažįsta Jėzaus gyvenimą, kaip ir jo prisikėlimą po mirties, reinkarnacija kaip terminas perdaug neapibrėžtai vartojamas, pagal UK galima sakyti kad čia irgi kalbama apie kūnų keitimą keliaujant į aukštesnius mokymo pasaulius. UK aprašoma dievo fragmentas 'Minties Derintojo esybė' kuris užrašinėja žmonių mintis, ir kad toksai gali persikūnyti į kitą žmogų, o jau toks žmogus turėti ne savo bet kito žmogaus prisiminimus.
Aš vertinu dvasinius mokymus tiek kiek jie suteikia šviesos ir gero, pvz biblijoje yra prirapšyta nebūtų dalykų bet yra ir gero. Tu net nesuprasdama kaip UK aprašytas žmonių kilimo link Tėvo planas, atmeti ir visa kita. Ir tai mažiausiai skubota atrodo, nors kai pasakei apie patyrimus ir nežinai kas rašoma tai dar visai suprantamas tokia reakcija.
Jeigu imti reinkarnacijos idėja kaip tik nuolatinį persikūnijimą vien toje pat planetoje vis pamirštant visą gyvenimą ir pradedant iš naujo ir taip kartojant ir kartojant gyvnimus - nieko nėra aišku apie Tėvą, kūrinijos Dievą. O Urantijos Knyga kaiptik ir sustato viską į vietas, nebėra tos palaidos balos. Būtent kiti apreiškimai gali kalbėti apie tai kas yra gera, pvz meilę, gailestingumą, išmintį, dorą, bet UK aprašytas Tėvas, kuomet joks kitas šaltinis to pasiūlyti negali. Jėzus per savo mokymus irgi tai padarė kas skiria krikščionybę nuo visų kitų, jis norėjo apreikšti Dievą - kaip visų mylintį Tėvą. Kuomet kitur - pvz šalta dinamiška sielu migracija - net tarp gyvūnų ir augalų.
Aš irgi turiu patyrimų ir prisiminimų, seniausi iš kudikystės patvirtinti žmonių, ir viskas sutampa su tuo kiek teko per gyvenimą su skirtingais mokymais susipažint, o reikšminga matau Urantijos Knygos apreiškimą.
Aš nesakau kad būtinai tie kurie neskaitę nepripažįsta UK yra dvasiškai žemesni, bet paprastai dvasiškai nuovokūs žmonės sugeba matyti didelį gerį nepaisant galbūt kelių dalykų kurie yra mažiau suprantami. Tuo tarpu tik ateistai ir labai vien logiškai mastantys, nejaučiantys platesnio spektro jausmų, kokiame mokyme pamatę kanors ko nesupranta atmeta jį visą. Pvz jei biblijoje rašoma vienoje vietoje kad Jėzus smerkia pagonis, tai kiti gali iškart galbūt atmest tokias kalbas kaip tikras nes jis taip pat vienodai mylėjo tiek žydus tiek pagonis tiek betkurį žmogų ir nesmerkė pagonių, tai dėl tokių negi atmesti visą knygą? Jau minėjau kokie žmonės taip pasielgtų. Tai va, jei taip renkiesi nebūtinai esi nedvasinga, galbūt esi dvasinga tiesiog spontaniškai spėji. Ateistai pvz spontaniškai atmeta Dievo buvimą. Nors Dievas yra mūsų Tėvas, kelias ir gyvenimas. Jei žmogus aiškiai suvokia tarp ko renkasi ir pasirenka, nebeturiu ką pridurti. Tai kartais ir noriu padėt tik suprast tarp ko. Sudie.

Vaidas
2008-01-19 21:03:10



Vaidui:
jei apreiškimas eina iš pirminio šaltinio, juo nusivilti negalima. Taip, kad, Vaidai, esu niekuo nenusivylusi.
Kodėl nepriimu UK? Paminėsiu tik vieną priežastį - UK neigia reinkarnaciją, o aš prisimenu vieną iš savo praeitų gyvenimų.
Žinau ką pasakysit šiuo klausimu. Nevarkim be reikalo. Tik atsakykit ir man, ir sau - kuo man tikėti? Tuo, ką "mato" Algimantas, ar tuo, ką "matau" aš pati? Tik vėl šitoj vietoj nevarkim diskutuodami dėl šaltinio, iš kurio ateina informacija... Čia kiekvienas turim savo nuomonę ir vargu ar įtikinsim kits kitą...
O dėl žinių... Žinau apie ką kalbama "Pokalbiuose su Dievu", žinau kas tokia Megre Anastasija. Kumeris, Luisa Hei, Keisas, Murphy... Ką dar tau paminėti? Gal tokias pat sudėtingas ir talpinančias daug informacijos teorijas-knygas, kaip Melchisedeko "Gyvybės gėlė", "Eniologiją", Vereščiagino knygas, Lule Vilma, ar "Fajerbolą"?
Nesipuikuoju... Tik noriu, kad suvoktum, jog jei aš neišstudijavau UK, tai nereiškia, kad nieko nestudijavau. Ir jei aš nepriimu UK, tai esu užvėrusi savo širdį dvasiniams dalykams. Jei Dievas man grąžina, tai, ką buvau pamiršusi, vadinasi tai šį tą reiškia...
Todėl ir galvoju, jog diskusijos čia yra beprasmės, nes niekad nepripažinsit, jog tie, kurie nestudijuoja UK, yra dvasiškai žemesni...
Linkiu sėkmės...

Nina
2008-01-19 11:57:53



Jei kas nepriima UK, tai greičiausiai dėl to kad nėra net skaitę jos, o dar bando kalbėti apie tai ko nežino, su įsitikinimais? Beprasmė diskusija yra tik tiems kurie yra užvėrę savo širdis, kurie nenori suprast, pažint dvasinių dalykų ir nesvarbu kokia forma ar iš kokio šaltinio - jie įvairių formų ateistai, kurie šaiposi iš teisingų žodžių, vienas iš jų Jonas kuriam Dievo pažinimas yra tarsi absurdas.
Nina, UK yra sudėtinga knyga, ir tikrai reikia šviesios galvos ir dar daug su kitais mokymais susipažinusiam būti, ar kad ir biblija ir krikščionybe iki tol domėtis ar dar daug kuo pasaulyje kad suprasti. Tai ne koks banalus ar nesamonių rinkinys. Kalbi apie įsitikinimus, bet nežinodama kuom tai pranoksta tavo ankstesnes žinias kalbi su išankstinėm nuostatom, tarsi esi nusivylusi iki šiol esančiais apreiškimais. Kelis kart lengviau suprasti įsitikinusį Urantą, negu žmogų kuris tiki tuo kas rašoma biblijoje pvz. Tai tiek pastabų, bet liksi savo idėjose galbūt.

Vaidas
2008-01-18 22:46:25



Vaidui:
"šią knygą, bet reikia ieškančio žmogaus kad su ja susipažintų".
Tarsi visi kiti, kurie nepriima UK nėra irškantys...
Iš esmės, tai mano žodžiai skirti visiems uoliems urantams.
Visos šitos diskusijos yra beprasmės. Urantai turi savo nuomonę apie UK, apie save (t.y. apie tuos, kurie pripažįsta šią knygą) ir apie tuos, kurie bando sakyti kitokią nuomonę.
Vienas pijokėlis filosofas yra pasakęs - jei žmogus klysra, tai dar pusė bedos, bet jei jis yra įsitikinęs - tai jau žlugęs reikalas.
Urantai įsitikinę (atleiskit man už šią "diagnozę, bet yra, kaip yra)
Jonai, neeikvok be reikalo savo energijos ir laiko diskusijoms. Urantų "liga" nepagydoma. Jie niekad neišgirs tavęs. Tavo gyvenimas per daug brangus, kad tu jį paaukotum kovai su vėjo malūnais...
Algimantai, prieš tris metus tu buvai visai kitoks.


Nina
2008-01-18 21:11:46



Tikrai Urantijos Knyga yra šviesa sudėliojanti viską į vietas ir panaikinanti visus ankstesnius susipainiojimus. Yra daug gerų knygų, net įkvėptų ano pasaulio, ir kitų mažesnių apreiškimų, bet nėra geresnio pamato visoms kitoms žinioms ir tolimesniam augimui kaip UK. Ir kiekvienas galėtų tęsti ir tęsti apibūdindamas šią knygą, bet reikia ieškančio žmogaus kad su ja susipažintų.
<anal?tik?>, kaip tu manai kada yra logiška atleisti žmogui? arba kada logiška mylėti žmogu? Logika yra negyva. Suvokimai ir patyrimai yra realūs, bet kažkuria prasme virš logikos - kad tiesiog pasiklausytum nejudindamas piršto ir pagalvojęs galvoje sakytum "aha čia viskas aišku" - reikia dėti savo pastangas, eiti keliu - tada ir atsiveria Dievo pažinimo ir gyvenimo neblėstantis džiaugsmas. Tos savokos kaip "aukštesni dažniai/sąmonė", "guvuliniai polinkiai" turi prasmę, ir žengiantiems pažinimo keliu yra labai lengva suprasti kas turima omeny, tuo tarpu kitiem nėra tarsi jokio skirtumo tarp "juoda ir balta", neatskiria.
Džiugu dėl visų studijuojančių ir radusių šia apreiškimo knygą.

Vaidas
2008-01-18 17:26:39




[Prisijunkite ir parašykite savo komentarą]
Spausdinti
Grįžti atgal