Forumas: temos peržiūra

Spausdinti

Urantijos knyga- tai stebuklas!

Aš atradau tai, ka ješkojau-savo BIBLIJĄ. Ačiū Algimantui už šį stebuklą.


Galina
2008-01-16 11:14:57

Komentarai

Aš dabar kaip tik analizuoju forumo pokalbius, ir pastebėjau, kad didžiausią baubą padarėte jūs, urantistai, nes tiktai jūs labiausiai mėgstate pasišvaistyti tokiomis, iš esmės nieko nereiškiančiomis frazėmis kaip "gyvulinis pasaulis" ar "gyvulinis ego", jums atrodo labai išmintinga klijuoti tas frazes kur papuola. Bet kiek įsižiūrėjus, matosi, jog tai tik mėginimai užkamšyti savo logikos spragas, nuoseklaus mąstymo stoką, ir juokingiausia, jog šitame procese remiatės savo įsivaizduojamu pranašumu prieš bet kokį kitą dvasinį mokymą (juk į "urantiją telpa visi kiti mokymai" !?:-)).
Taigi, ar gali pats, Petrai, susilaikyti "nepadaręs baubo"? Kol kas man sunku tuo patikėti. Gal laikui bėgant įtikinsi?

analitikas
2008-01-18 16:38:48




Rašo , Valiau , rašo UK , kad žmogus kaip santikinai protinga esybė , visų angelų atžvilgiu , yra ką tik išsiritusi iš gyvuliškumo skūros. Visas mūsų aistras ir poelgius aukštosios dvasios mato , vertina ir pateisina , kai tie poelgiai yra klaidingai , per nežinojimą padaromi. Bet už planuotus nusikaltimus žmonija neša visą atsakomybę ir tik vienas Dievas težino kiek kuris nusikaltelis iš tikro yra tikras nusikaltėlis . Mes turime žmonių teismą , kuris teisia mūsų žemiškas fizines nuodėmes .
Aukštosios dvasios teis žmogų pagal jo proto pagimdytas ir skleidžiamas nuodėmes , kurios prieštarauja Jėzaus Kristaus evangelijai ir kenkė savo brolių ir seserų gyvenimams čia žemėje .
Žmogaus protas ieškantis išminties , Dievo Tėvo minčių Derintojo teikiamos malonės ir meilės , proto mintyse , sumodeliuotose pagal Dievo valią , niekada nekurs nuodėmingų minčių ir nevykdys nuodėmingų darbų ir prieš savo artimą ir prieš visą žmoniją .
O , kad mes savo kūno fiziologija , savo instinktais dar labai artimi gyvuliniam pasauliui , tai jokia čia nuodėme. Svarbiausia nedaryti iš to baubo , bet mylėti visus žmones , kaip save patį myli bet koks žmogus .

Petras
2008-01-18 15:01:41



Jei UK neraso kad zmonems reikalingas gelbetojas,nekalbama apie nuodemes,gailescio,nusizeminimo doktrinas.Susidaro ispudis,jog Jezus Kristus i zeme atejo tarsi veltui,bereikalingai.Gaunasi,kad zemes gyventojai yra nenuodemingi,tarsi lygus Dievui.

Valius
2008-01-18 13:08:50



Tikra tiesa- sunku darosi baznycioje, kai turi klausyti tai, kam nepritari. Bet kazkaip vistiek dar tikiu kriksto malone ir vaika norejau pakrikstyti, nors vyras sake, kad nereikia, juk visi vaikai jau ateidami gauna is Tevo visas dovanas ir malones.

Vita
2008-01-17 20:57:13



Ir aš noriu pasveikinti Galiną,atradus pačia svarbiausia ir, šitam žmonijos laikotarpiui,pačia reikalingiausia,knygą.Skaityk ir sužinosi ne tik tikra istoriją apie Ievą ir Adomą ir jų vaikus,bet ir tikra Jėzaus iš Nazareto misiją,Jo mokymus.Linkiu dvasinės stiprybės.
Su meile

IRENA,ŠAKIAI
2008-01-17 09:37:11



Sveikinu, Galina atradus UK :)Kiekvienas atradimas veda ir ves toliau link naujo. Kiekvienas patyrimas yra naujo patyrimo pradžia. Ir kuo gilyn, tuo įdomiau :)
O UK knygą reiktų skaityt atradus Tėvą savy, pajutus Jo meilę, ramybę. Kitaip sunkiau tą knygą suprasti, tas pats kas pvz. studijuoti universitete nepabaigus mokyklos. Tokiai knygai reikia savotiško pasirengimo, bet dažnai ji kaip tik pakliūna mums į rankas tada, kada ir esame pasirengę :) Tik štai studijuojant UK požiūris pasikeičia, melą keičia tiesa. Pvz. man sunku ir nesinori eit į bažnyčią, nes ten kraupu klausytis nesąmonių, kai kunigas ar mišias vedantis vienuolis prakalba apie kažkokį vienatinį dievą Emanuelį, apie tai kad nesame verti meilės ir pan... Sėkmės studijose :)

Jurgita
2008-01-17 09:23:23



Ninai:Brangioji Nina! Labai jaudinuosiu, nes pirmą kartą gyvenime dalyvauju forume. Knygų tikrai nelabai daug skaičiau. Paskutiniu metu mane labai domino Adomas ir Jeva. Labai daug darbe politikavome ta tema. Labai neaišku buvo, iš kur pas Kainą gimė vaikai, jeigu išskyrus Jevą, daugiau moterų nebuvo pagal senąjį testamentą. Šis klausimas man nedavė ramybės. Ir aš atsakymą i šį klausimą radau Urantijos knygoje, kurią man padovanojo mano didžioji gyvenimo meilė-DIEVAS.

Galina
2008-01-16 23:22:36



As taip pat daug skaiciau, viskas buvo idomu, is daug ko pasimokiau, kitus dalykus palaipsniui atmeciau, kaip sau netinkancius.
Urantija- puiku. Dar jos neperskaiciau, bet jau zinau, kad tai mano kelias. Bet svarbiausia, ka radau siame forume- realius patarimus, kaip tuo keliu eiti. Paciai keista- tiek metu, tiek knygu ir pagaliau radau butent tai ko ieskojau. Kokie tai paprasti ir nuostabus patarimai- KALBEKITES SU TEVU, SAVAIS ZODIAIS, GARBINKITE, DEKOKITE JAM. DARYKITE TAI KASDIEN.


Vita
2008-01-16 22:11:54



"Trečiajam/ai/negalimo dėsniui"
Pavydžiu tau,be nuodėmės nugyvenusiam/ai/ ir tebegyvenančiam/ai/ savo gyvenimą.
Su meile

IRENA
2008-01-16 19:02:13



Rimantui:
žinios dar niekam nepamaišė. Juk visai naudinga žinoti kaip pasaulį ir Dievą mato ir suvokia rytiečiai, katalikai, musulmonai. Tai praplečia akiratį. Ir jei aš cituoju Budą ar Kristų, tai tą darau savotiškam apsidraudimui.
Pasvarstykim - pradedu aš tvirtinti, kad bijoti yra nuodėmė. Jūs (švelniai tariant) akis man apspjautumėt. Tačiau kai aš pasiremiu autoritetu, tada žmogus prityla ir susimąsto. Garsūs vardai stipriai veikia...
Kodėl nesidalinu? Vadovaujuosi principu: neprašo - nelysk... Kad paskui netapčiau tuo asiliuku iš rusiško multiko. Labai jau jis išgelbėt ką nors norėjo. Pamenat? "Skęstančią" varlę iš balos traukė, driežiuką nuo saulės smūgio gydė...
Dar vienas principas - kas tiko man, nebūtinai tiks tau. Kiekvienam savas kelias. Pasikartosiu - Dievas ne piemuo. Kai reikia, jis labai išmintingai suveda žmones pokalbiui ir įdeda į lūpas tuos žodžius, kurie būtini išgirst konkrečiam žmogui, konkrečioje situacijoje. Dievo žodžio skelbimas turi būti individualus. Jei nematau žmogaus akių, tai ir Dievas per mane nekalba.
Trečias principas - nesergu didybės manija. Nesijaučiu esanti pakankamai išmintinga, kad imčiau kitam aiškinti, kaip reikia suvokti Dievą. Šventai tikiu, kad Dievo darbai tylūs - padarei gerą darbą ir eik toliau. Jei būsi vertas, tai Angelai atsiūs tau padėką ir pagyrimą visai per žmogaų.
Bet tai dar nereiškia, kad visiškai nesidalinu. Prieš keleta dienų su mama daug kalbėjom. Sakė didelis palengvėjimas atėjo...
Irenai:
per daug myliu gyvenimą, kad paaukočiau 25 savo gyvenimo metus vienos knygos studijom.
Į jo namus veda daug kelių. Negalėčiau pasakyti, kad ėjau tik vienu. Nors dažniausiai atrodydavo, kad gaunu kažką kaip dovaną - be didelių pastangų ir darbo. Kartais atrasdavau kažką ir po kurio laiko suvokdavau, jog tuo gyvenu visą gyvenimą. Tarsi gerai pamiršta sena.

Nina
2008-01-16 16:48:41




[Prisijunkite ir parašykite savo komentarą]
Spausdinti
Grįžti atgal