Forumas: temos peržiūra

Spausdinti

Trijų mokinių Laiškas savo Dvasiniam Mokytojui, 2021 10 26


Mielas Algimantai, subrendo pakankamas situacijos supratimas ir atėjo laikas parašyti tau laišką. Jis būtinas. Būtinas vardan mūsų dvasinio Atgimimo, vardan Ištaisomojo Laikotarpio Plano įgyvendinimo.
Algimantai, tu mokai, kad mes Tėvų, Jėzaus ir kitų dvasinių lyderių Mokymus atidžiai skaitytume, studijuotume, o ne akimis perbėgę tuo pat juos užmirštume. Taip ir padarykime.
Paskutinis Jėzaus Mokymas, atidžiai perskaitytas, privertė mus prisiminti, kaip Birutė, viena aktyviausių urančių, buvo išstumta iš mūsų aplinkos. Ir kaip tam susidorojimui vieningai ir darniai savo tylėjimu pritarė tavoji urantų bendruomenė
O buvo taip. 2017 m. pavasarį Birutė buvo pasišovusi imtis puikios iniciatyvos – organizuoti dar vienas pamaldas tais sekmadieniais, kada tu, Algimantai, į Kauną nevažiuodavai. Nevažinėji ir dabar.
Tu šią urantės iniciatyvą griežtai sukritikavai, bet Birutė suabejojo, nepatikėjo tavųjų argumentų galia ir drąsiai kreipėsi į Rojaus Trejybę patarimo, kaip jai elgtis. Ir Begalinė Motina suteikė Mokymą. Tame Mokyme buvo pasakyta: „Jūs neturite priklausyti nuo vieno mirtingojo, Gyvajame Kelyje iššūkiai nuolatiniai. Jūs esate pačiame dugne –evoliucinių kopėčių- todėl jums atrodo baugu priimant naują iššūkį, kuris nebuvo iki tol priimtas, patirtas. Jūs jaučiatės nesubrendę tam žingsniui, nes ir po prisikėlimo taip pat turėsite atlikti įvairių užduočių, jūs bendrausite, vieni su kitais suartėsite, bet kada jums teks palikti tuos draugus, prie kurių būsite pripratę imtis to iššūkio. Bus skausminga išsiskirti, bet jūsų stiprėjimui, charakterio ugdymui – tai verta. Jūs negalite visą laiką tikėtis būti vieni su kitais, viskam yra tam tikras laiptelis“.
O Birutei „nebuvo baugu“. Ji veržėsi naujam iššūkiui. O tu jos norui ryžtingai pasipriešinai, kad ji Kaune su dvasiniais bičiuliais garbintų Kūrėją. Kartojam, tik garbintų Rojaus Tėvus ir pasimelstų. Ir ta priešprieša tarp jūsų įvyko tada, kai dar mūsų atmintyje nebuvo išblėsęs labai svarbus Amžinosios Motinos patarimas: „Mes visą laiką jus akiname burtis į garbinimo grupes įvairiose vietose“.
Tai va. Šitą įvykį, kaip minėjom, privertė prisiminti Sūnaus Kūrėjo Mokymas: „Kad ir kokias aukštumas jūs pasiektumėte, atiduokite dalį savo pareigų ir naštos savo dvasiniams broliams ir sesėms, pasitikėkite jais, kad jie taip pat įgytų naują ir aukštesnio statuso patyrimą, kad tarp jūsų atsirastų didesnis pasitikėjimas ... nes baimė ir puikybė dera tarpusavyje kaip sesės dvynės“.
Algimantai, tavoji „baimė ir puikybė“ ir užkirto Birutei kelią įgauti aukštesnio statuso patyrimą. Baimė, kad gali atsirasti nepageidaujama konkurentė. Ir tavoji puikybė – kaip gali kažkokia „man už nugaros priimti sprendimus“.


Mielas Algimantai, savo pamokomajame žodyje Kaune, 2020.01.05, tu mus paprotinai: „Kiekvienas turim asmeninius skirtingus patyrimus. Ir tą, ką aš sakau, ne visiems priimtina ir tą vadina puikybe. Aš žinau, ką darau, žinau ką man reikia daryti!“
Tai ar tikrai, Algimantai, tu viską darai teisingai, ar nesi per daug pasitikintis savimi, išpuikęs, nes Begalinė Motina dar ankstėliau matė tavo puikybės apraiškas: „Kada toli nukeliausite į Gyvenimo ir Šviesos etapo sukūrimą jūsų viduje, o aplinka bus toli atsilikusi nuo jūsų, jūs palaipsniui prarasite skonį gyventi tokioje aplinkoje. Tad jūsų gyvenimo prasmė palaipsniui išsigims į gyvenimą savyje ir sau puikybės jėgos keliamo pasitenkinimo savimi žlugdančiais ir žemėjančiais energiniais virpesiais“
O kitame Mokyme Begalinė Motina jau tiesiai šviesiai priekaištauja tau, mielas Algimantai: „ ....tu neturėtum žvelgti į aplinką siauru matymu, turi visą laiką žvelgti vien tik Manuoju Žvilgsniu ... Kuo daugiau nerimo tavo širdyje, tuo mažiau tu skiri dėmesio Manojo Evoliucinio Plano įgyvendinimui, nes nerimo būsena tave pripildo žemo dažnio virpesiais ... tavoji veikla tampa labai suvaržyta savo paties viduje, minčių tėkmė praranda skaidrumą ir tolygumą. Manoji išmintis tau sako, kad reikia priimti vienokius sprendimus, bet tavo protas renkasi kitokius sprendimus “. Stipriai pasakyta, ar ne taip, Algimantai.
Apie tavąją puikybę, t. y. apie išskirtinę tavąją ir Lietuvos svarbą pasaulyje kalba ir planetos Valdytojas, planetos dvasinis Vadovas, apie kurį Amžinoji Motina sako: „Makiventa turi didžiulę savivaldos laisvę, jis turi savo sampratą apie planetos valdymą. Bendraukite su juo, savo dvasiniu Vadovu. Išdrįskite kreiptis į jį kokio nors patarimo ar mokymo.“
Taip ir padarėm, kreipėmės į jį. Ir Makiventa apie tavo, Algimantai, ir Lietuvos svarbą pasaulyje pasakė taip: „Algimantas – tai yra tas pakraščių Šviesulys – kas gi gali būti iš provincijos vertingo ... Jeigu jūs paklausite – kas yra Lietuva? – bet kuriame kontinente – žmogus suglums, nesupras apie ką jūs klausiate. – Ar tai liga? Ar tai koks nors valgis, ar kokia nors šalis? Todėl ir Algimanto priimami mokymai nėra pripažįstami“.


O dabar pakalbėkime apie teršalus.
Algimantai, per ilgą bendravimo laiką su tavimi mes buvome įtikinėjami, kad tik tavo ir tavoji pasąmonė yra geriausiai apvalyta ir todėl visi Tėvų, Sūnaus Kūrėjo ir kt. Mokymai, tavo priimti, yra patys tyriausi, patys švariausi, patys, patys, patys, t. y. be tavųjų pasąmoninių teršalų. O Makiventos mokymai, priimti Mokymo Misijoje, turi daug teršalų ir todėl jais negalima tikėti, jie mus klaidina, veda tolyn nuo Kūrėjo. Ir dauguma urantų tokių mokymų kratosi kaip velnias kryžiaus.
O kaip su tavaisiais teršalais, mielas Algimantai?! Įdėmiai paskaitykim Tėvo mokymą apie čakras ir stichijų elementus. Tėvas sako: „Žmonija gyvena iliuzijoje ir tamsos baimėje jau milijoną metų – nuo pat evoliucinio jos vystymosi jūsų planetoje, kai jau buvo užregistruotas Andono ir Fontos – Mano dviejų dvynių – brolio ir sesers – pabėgimas iš savosios genties, pajautus viduje Manosios Dvasios – Minties Derintojo – suteikiamą Šviesos ir Meilės impulsą – būtina palikti tėvus“. Ir čia pat: „Tai buvo milžiniškas drąsos ir ryžto priimtas sprendimas, kurio Man užteko taip pat priimti sprendimą ir jiems abiems padovanoti po Minties Derintoją ...“
Tai vis tik, kada Andonas ir Fonta gavo po Minties Derintoją – prieš ar po pabėgimo. Matomai, kad Tėvas visai susipainiojo. O jei rimtai, tai šitame Mokyme patys tikriausi tavieji teršalai ir niekas kitas.
O apie tai, kaip Tėvas vėlesniame Mokyme siūlė Amerikos prezidentui Trampui įvesti karinę padėtį ir skirti karinius tribunolus, t. y. įvesti valstijose karinę diktatūrą ir kalbėti neverta. Čia tai jau tavo fantazijos.
Ir todėl nereikia stebėtis, kad tavoji misija ruošti dvasinius Mokytojus Vilniuje menkėja. Vos ne visi išsibėgiojo iš Rojaus Trejybės Šventovės ir tavojo dvasinių Mokytojų ruošimo Centro, pavargę nuo ilgų sėdėjimų, kad pasiklausytų tavųjų nesibaigiančių negatyvą skleidžiančių monologų apie tą patį ir tą patį. Paliko Šventovę ar apleido tavąjį Forumą Feliksas, Liudvikas, Mantas, Gitana, Regina ir daugelis kitų dėl tavo ir tik tavo visažiniškumo ir nepakantumo kito nuomonei, ne tėviško tolerantiškumo. Bet tai jokiu būdu nereiškia, kad jie ir mes palikom Gyvąjį Kelią. Mes visi Gyvajame Kelyje ir nuoširdaus ryšio su Kūrėju per Minties Derintoją nenutraukėme ir nenutrauksime.
Ir todėl nereikia įkyriai gąsdinti, kad mes, palikę Šventovę, būsim apnikti ligų ir kitų negandų. Tokie patys gąsdinimai pilasi ir iš bažnyčių – jei nedalyvausite šv. Mišiose, būsite atskirti nuo Dievo ir t.t., ir t.t. Mes visai nebijom Tėvų rūstybės, nes žinom, kad mūsų Tėvai vienodai myli mus visus, tiek tave, tiek ir mus. Vienodai! Nes esam Jo vaikai ir kiekvienam iš mūsų suteiktas milžiniškas potencialas tapti galingu Tėvų Sūnumi ar Dukra. Ir tik nuo mūsų pastangų ir dangiškųjų Mokytojų, Melkizedekų, Rojaus Trejybės Mokytojų ir kt. išminties, veikimo būdų ir metodų supratimo, priklausys mūsų kilimo sparta ir kokybė. Ir todėl visuose Kūrinijos segmentuose, bet kuriame kilimo etape mes neišvengiamai lenksime vienas kitą ir dvasingumu, ir darbais, ir pareigomis ir titulais. Ir niekaip kitaip. Nes toks Kūrėjo evoliucinis Planas ir Jo tokia Valia – kad nesigėrėdami, nesididžiuodami savo nuveiktais darbais eitume pirmyn ir tik pirmyn savo kasdiene veikla įtvirtindami Kūrinijos Galybę.
Ir nereikia tyčiotis, kad mūsuose vyrauja vien gyvulinis protas, nes tas pats gyvulinis protas ir leidžia mums įdėmiau žvelgti į tavo priimtus Tėvų Mokymus, o ne aklai, a le dievišku protu, aikčioti iš susižavėjimo dėl kiekvieno tavo pasakyto žodžio. Tarp kitko, tokie aikčiojimai, pagyros, liaupsės ir atvedė, ir tebeveda tave į puikybę, savęs sureikšminimą.


Ir dar. Norėtume tau priminti, kad įsibėgėja , Makiventos žodžiais, koncentruotas pagreitintas evoliucijos etapas – Ištaisomasis Laikotarpis. Ir tu ir mes būtent ir ruošiami šiems be galo įdomiems, bet tuo pačiu ir grėsmingiems įvykiams. O šį Jėzaus ir Nebadonijos Šviesos planą ėmėsi įgyvendinti ne kas kitas, o Makiventa Melkizedekas, mūsų planetos Valdytojas ir dvasinis Vadovas su gausia Melkizedekų komanda ir kitomis galingomis dvasinėmis Asmenybėmis. Ačiū jiems. Ir tau, Algimantai, nori to ar nenori, teks užmegzti glaudų ryšį su Makiventa, kuris daro mums kol kas nematomą milžinišką darbą – galutinai įveikti Kaligastijos pasekėjų aršų pasipriešinimą ir paruošti dirvą Urantijos dvasiniam Atgimimui. Ir darys tol, kol planeta bus įstatyta į tvirtas Šviesos ir Gyvenimo vėžes.
Todėl tik Makiventos, ir tik jo, aiškūs, trumpi, konkretūs Mokymai padės tau orientuotis tuose procesuose, kurie vyksta mūsų planetoje. Tiktai bendraudamas su planetos Valdytoju sužinosi jo veiklos prioritetus, detaliuosius planus, ir kaip tai bus įgyvendinama. Ir tada, ir tik tada tu tapsi tikru Urantijos Valdytojo pagalbininku. Ir tik tada Makiventai pavaldžios dvasinės Asmenybės – Apvaizda tave kaip pridera pradės globoti ir saugoti – nebegriuvinėsi nuo dviračio, neterorizuos tavęs mokesčių inspektoriai, galėsi vėl drąsiai reikštis Youtube, o namo statyba vyks kaip iš pypkės. Ir t.t. ir t.t.


O pabaigai pakalbėkim apie tavąją evangeliją, t. y. apie teiginį, kad pats Kūrėjas yra mumyse – gyvas ir realus. Pamąstykim, ar tikrai taip. Jėzus sako: „Jūs esate apdovanoti dar didesne dovana – paties Kūrėjo dvasia.“ Ir niekaip kitaip – dvasia, tai yra Minties Derintoju, pačiu didingiausiu Mokytoju. Tai tas Dieviškasis Operatorius, kuris leidžia palaikyti ryšį su Rojaus Tėvais, kurie yra labai ir labai toli. Ir tą ryšį šis paslaptingas Pagalbininkas mums suteikia tik garbinimo metu. Visos mūsų maldos, prašymai, kaip žinia, užlaikomi mūsų Visatos ribose. O tavoji evangelija sako, kad pats Kūrėjas, t. y. keturios Rojaus Asmenybės yra mumyse. Jei taip ir būtų, o taip nėra, tai ką tada veikia Minties Derintojas, gal jis mums visai nereikalingas.
Tai ar nevertėtų, mielas Algimantai, pakoreguoti tavąją evangeliją, kad ji būtų priimtinesnė ne tik tiems, kurie priima Šviesą širdimi, bet ir tai absoliučiai daugumai mirtingųjų, kurie dar gyvena gyvuliniu protu ir kritiškai, įtariai žiūri į kiekvieną Šviesos pasireiškimą. Ir tada jiems bus kur kas lengviau, be pašaipų, priimti pataisytą Žinią, nes ir „Jėzaus gyvenime ir jo Mokymuose“, taip pat ir Naujajame Testamente šnekama tik apie Tėvo dvasią mumyse.
O tarp kitko, kodėl šita tavoji žinia (evangelija) yra tik tavoji. Juk tai, kad mumyse patalpinta Tėvų dalelė Minties Derintojas ir kad Kūrinija yra mums draugiška (o kaip gi kitaip, kada mes visi esame broliai ir sesės dvasioje) aprašyta Urantijos Knygoje. Ir gana plačiai ir išsamiai.


Mielas Algimantai, šitas aštrus laiškas skirtas ne Forumui, ne platesniam skaitytojų ratui, o asmeniškai tau, ir tiktai tau ir niekam kitam, kad atsipeikėtum iš neklystamumo ir susireikšminimo svaigulio ir taptum tikru Mokytoju, Melkizedekų bendražygiu.


Telydi tave Kūrinijos Tėvų Ramybė.


Petras K., Vytautas M., Irena J.


P.S.
Urantijos Knygoje parašyta: „Kada jūs jaučiatės svarbus, tada prarandate energiją dėl to, jog vargina ir drasko ego didingumas taip, kad labai mažai energijos belieka darbo atlikimui.“ 555 psl.

„Kai kurie pasaulio didžiausi religijos mokytojai, net ir pranašai, kartais turėdavo taip mažai išminties apie šį pasaulį.“ 1107 psl.

---------------
Laišką perskaičiau 2021 m. rugsėjo 13 dieną ir parašiau šį atsakymą -

Mielas Vytautai, ačiū už tavo laišką, ir geras intencijas.

Deja, laiške tu išreiškiai savo požiūrį vadovaudamasis tik savuoiju kontekstu, bet manojo - tu nežinai, todėl viską ir sujaukei, gal net sąmoningai apversdamas aukštyn kojom. Tavo klaidingi pateikti apibendrinimai ir išvados, ir kaltinimų kaskadose tave gniaužia ir graužia iš vidaus, dėl to tau labai apsunkina kvėpavimą Rojaus Trejybės-AŠ ESU Palaimoje, Ramybėje, ir Meilėje.

Mylimas Vytautai, nebijok Kūrėjo - Rojaus Trejybės-AŠ ESU - atrask Rojaus Trejybę-AŠ ESU savyje, tik tada ir PRADĖSI suvokti ir mano misiją, o tuo pačiu ir mano veiklą, ir tą pradėsi pajausti savyje Meilės Galia ir Kūrėjo Išmintimi ir Dvasia - kaip ir Kūrėjo Dvasios - Minties Derintojo - tavyje funkciją, ir savosios asmenybės vaidmenį, siekiant susiliejimo su Minties Derintoju, kad dar ryškesnėje Kūrėjo Šviesoje suspindėtų tavo asmenybė - suspindėtum TU - savujoju Asmeniniu Indėliu Kūrėjo Banke - kaip Bendrakūrėjas su Rojaus Trejybe-AŠ ESU, įgyvendinant Evoliucinį Planą visumos Gerovei.
Manoji misija yra skirta man, ir aš žinau, ką dariau, darau, ir ką darysiu.
Telydi tave, Petrą, ir Ireną Kūrėjo Palaima ir Ramybė, ir mano Broliškas-Tėviškas apkabinimas.
Algimantas

Šiandien - 2021 10 26 - perskaičiau Forume Petro žinutę -

Mielas Algimantai, jau tapo gražia tavo tradicija Kaune Rojaus Trejybės-AŠ ESU Šventovėje juokinti urantus, taršant su pasismaginimu mūsų laišką. Ir vis apgailestaudamas, pergyvendamas, kad laiškas skirtas tik tau ir tu negali jo paviešinti. O taip norėtum tą padaryti.
Tokios tavo Tėviškos patyčios Meilės Galia, akivaizdu, kelia, negali nekelti, urantų, ir ne tik jų, smalsumą. Skambina, teiraujasi, kuo mes taip užrūstinom Algimantą, taip įaudrinom pastarąjį, kad net praėjus tiek laiko Mokytojas niekaip nesugeba nurimti. Kodėl mes slapstomės, bijome viešumo ir neįkeliam laiško į Forumą? Ačiū jums brangieji už patarimus ir nuoširdų palaikymą.
O dabar jums atsakau - mes tą laišką rašėme asmeniškai Algimantui tik ta prasme, kad laiškas, patekęs į viešumą, nepakenktų jo, kaip dvasinio Mokytojo, įvaizdžiui. Taip mes manėme. Pasirodo, nuogąstauti mums nederėjo, nes savo viešomis patyčiomis jis veržte veržiasi į viešumą. Drąsus, pasirodo, mūsų Mokytojas. Bet ir mes ne iš bailiųjų. Mes taip pat už viešumą.
Taip kad drąsiai, Algimantai, mūsų laišką įkelk į Forumą. Ir būtinai visą. Dabar tą padaryti tiesiog būtina, ir neatidėliojant, kad urantai, ir ne tik jie, susipažintų su jo turiniu ir patys įvertintų ar tikrai laiškas vertas vien patyčių, ar tame laiške, tavo žodžiais tariant, vien tik jovalas. O gal ne. Gal išsirutulios, vardan Tiesos, konkreti, dalykiška diskusija ir Forumas atgims, taps įdomus kaip senais gerais laikais. Kartoju, konkreti, dalykiška diskusija, o ne ilgi, visiems nusibodę, tavieji pamokomieji monologai apie Kaligastijos maištą, žmonijos degradaciją (ypatingai vilniečių) ir suvešėjusį gyvulinį protą tų, kurie nebelanko Šventovės. Ir gąsdinimai, gąsdinimai, gąsdinimai, kad pastarieji neišvengiamai susilauks atpildo - ligų ir kitų negandų. Baisoka. Mąstau, ar nevertėtų vis tik sugrįžti į Šventovę.
Tai tiek šiam kartui.

P.S. Apsižiūrėjau, kad nei karto nepaminėjau žodžio Kūrėjas. Tai nedovanotina. Dėsiu visas pastangas, kad tai nepasikartotų.
----------------------------------
Dabar tikrai jau galiu įkelti Laišką, kurį jūs jau perskaitėte viršuje.

Telydi jus Kūrėjo Palaima ir Ramybė, ir mano Broliškas-Tėviškas apkabinimas.

Algimantas
2021-10-26 13:15:46

Komentarai

Mielieji broliai seses,
melskimes uz dvasios broli Petra irVytauta ,sese Irena siuskime meiles virpesius ,kad Ju pasamone valytusii.
Kurejo meiles ir ramybes.

stovan
2021-10-27 12:16:34



Kokie “Išminčiai” rašo kritikuojančius ir šmeižikiškus laiškus dvasinio mokytojo Algimanto adresu, vietoje to, kad rašytų dvasinius patyrimus ir mokymus į forumą! Matyt tamsos apraiškų liga jiems reiškiasi šiame tamsos sujauktame laikotarpyje.... Kur jūsų Meilė, Išmintis, Šviesa, dieviškas Supratimas? Skleisdami vien žemus energetinius virpesius ir vadovaudamiesi veidmainyste, nepakantumu dvasiniam mokytojui, jūs tuo pačiu žeidžiate nuoširdžius urantus,nes pirmiausia jo dėka mes pasirinkome šį Gyvojo Įtikėjimo Kelią. Tokio supriešinimo šiuo metu nereikia, nes ypač dabar svarbi Kūrėjo Meilės, Šviesos, Išminties, Tikrovės sklaida. Kaip žinote, Jėzų taip pat kažkada šmeižė, niekino ir nepripažino, tad dvasinis mokytojas Algimantas ne kartą yra atlaikęs panašias kritikas savo atžvilgiu. Su Kūrėjo Meilės Galia jis dar ne kartą atlaikys ne tokio lygio išbandymus ir iššūkius! Pergyvenkite ne dėl dvasinio mokytojo statuso, o dėl savęs. Sėkmės! Su meile ir geriausiais palinkėjimais dvasiniame Kelyje.

adolfina
2021-10-27 10:59:19



Koks pasityčiojimas iš Kūrėjo – Rojaus Trejybės-AŠ ESU – ambasadoriaus Algimanto, ir iš Paties Kūrėjo, iš Gyvojo Kelio, ir iš uranto vardo! Man tai net nesuvokiama protu, kad taip įmanoma iš tikrųjų apversti, ir išversti visą Tikrą, Šviesos Mokymų Tiesos informaciją taip, kad iš tų pacituotų Mokymų yra išsirinkta tai, kas neperteikia visų Mokymų esmės, pasigriebiama tik tie, tik jiems suprantami sakiniai ar žodžiai, kurie paliekami net su daugtaškiais jų gale. Šioje rašliavoje nėra jokio dvasinio įsigilinimo į Mokymus, ir patiriamos Įžvalgos, čia tik Kūrėjo suteiktas intelektualus gražus protas, ir to proto lygiu supratimas. Į jokias diskusijas tikrai nesivelsiu nei su Vytautu, nei Petru ar Irena. O dėl Birutės, tai ji juk norėjo Kaune vesti atseit dvasines Urantijos Knygos studijas, jos pačios supratimo lygiu, kauniečiams urantams. Bet aš juk puikiai prisimenu, kad ji tikrai labai aktyviai reiškėsi, ir džiaugiausi ja tada, kol lankė Gyvąją Šventovę, bet kas svarbiausia, ją lygiai taip pat Dvasinis Mokytojas Algimantas nuolat taisydavo – jos Urantijos Knygos sakinių neteisingą supratimą. Kaip ir dabar jis mus pataiso, ir papildo, nes nė vienas dar nesame tokie, kad turėtume tokį Gyvą Ryšį su Kūrėju, kad turėtume tokią Kūrėjo suteiktą, ir vis gilėjančią įžvalgą, ir pasitikėjimą Juo! Tad tuo metu ji mane tikrai stebino savo tokiu noru save išreikšti, nes tai būtų buvęs kauniečių urantų klaidinimas, neteisingu išaiškinimu Urantijos Knygos tokių svarbių teiginių! Tik mūsų mylimas Dvasinis Mokytojas Algimantas gali paaiškinti, savąja, iš Kūrėjo gauta Įžvalga, tik jis tėra šiuo metu pajėgus tą daryti, nes dar tik ruošiami, jo dėka, kiti Dvasiniai Mokytojai, kurie irgi turės tokią galimybę. Bet vis tiek ir ateityje tie kiti Dvasiniai Mokytojai bendraus ir tarsis su Algimantu, nes kito tokio Mokytojo, iš šios planetos kilusio, ir išrinkto – nėra – ir nebus artimiausiu metu. Iš kitur atvyks pagalba, kada bus tinkamas metas, ir tikri urantai bus vienyje tarpusavyje dvasioje.
Tik mylimo Vadovo-Mokytojo Algimanto dėka aš sužinojau iš jo Evangelijos, kad Kūrėjas yra Gyvas, Tikras, Realus, ir atrandamas kiekvieno viduje. Ir aš Jį atradau, ir Jis mane veda iš vidaus taip, kaip gali mane pavesti. Ir tik Algimanto dėka yra Gyvoji Šventovė, kur net praeitą sekmadienį buvom susirinkę Pakalniuose. O Urantijos Knygos išvertimas, visų Kūrėjo Mokymų priėmimas gyvai, ir pavertimas Mokymų Knygomis, o Jėzaus Apreiškimas, ir iš jo Mokymų gavimas, o kur dar šiaip gyvas nuoširdus bendravimas, ir sustiprinimas Šviesos Žodžiu, gyvu, tyru Žvilgsniu. Aš tik dėkoju Kūrėjui, kad turime tokį Dvasinį Mokytoją, ir aš jį gerbiu, ir myliu Kūrėjo Meile, ir linkiu jam kantrybės ir stiprybės patiriant tokius sunkius išbandymus atsilaikant prieš puolimą, net ir iš pačių, atrodo, buvusių artimų tarpo.
Linkiu visiems Gerovės ir apkabinu su Kūrėjo Meile.

DDaiva
2021-10-26 18:58:43




[Prisijunkite ir parašykite savo komentarą]
Spausdinti
Grįžti atgal