Forumas: temos peržiūra

Spausdinti

Klausimai iš Urantijos Knygos

Mano mielieji, kokių tik turite klausimų iš Urantijos Knygos, klauskite ir aš jums paaiškinsiu šitoje temoje. Todėl čia gali būti įvairiausi klausimai, kurie jums kilo skaitant Urantijos Knygą ir į kuriuos norėtumėte gauti atsakymą, kad jis padėtų jums geriau suvokti skaitomą Urantijos Knygą ir jos sąsajas su mūsų kasdienybe arba su mūsų ateitimi po prisikėlimo.
Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,
Algimantas


Algimantas
2008-04-29 21:47:32

Komentarai

Mielieji, naują dieviškąją tvarką nulemia Dieviškųjų Sūnų atvykimas ir įsikūnijimas mirtingojo pavidalu toje PLANETOJE, kad būtų paskleista ryškesnė dvasinė šviesa toje planetoje, arba, kad būtų atstatyta PRARASTA ankstesnė santykinai ryški dvasinė šviesa žmonijoje.
Tačiau nevisada vien tik Dieviškojo Sūnaus įsikūnijimas ar neįsikūnijimas planetoje nulemia Naujosios dieviškosios tvarkos planetoje skelbimą. Tą apsprendžia misijos pobūdis. Štai Makiventa Melkizedekas prieš 4000 metų buvo mūsų planetoje kaip išminčius iš Salemo, šis miestas vėliau tapo Jobaus miestu, o dar vėliau gavo dabartinės Jaruzalės pavadinimą. Tad šio įsikūnijusio išminčiaus šviesa turėjo parengti kelią būsimajam Jėzaus pasirodymui net po 2000 metų, tad Makiventos įsikūnijimo misijos tęsinys buvo Jėzaus misija, todėl nauja dieviškoji tvarka buvo skelbiama tik įsikūnijus mūsų Vietinės Visatos Sūnui Kūrėjui Jėzaus tapatybe. Tuo tarpu atvykus mūsų Planetos Princui - Kaligastijai - nors jis ir nebuvo įsikūnijęs, bet buvo paskelbta nauja dieviškoji tvarka Urantijoje. Dėl to aš manau, kad nauja dieviškoji tvarka skelbiama priklausomai nuo MISIJOS ŠVIESOS RYŠKUMO. Štai iki Kaligastijos atvykimo praėjo 500.000 metų kai žmonija vystėsi be planetos dvasinio vadovo, ir jam atvykus susiformavo nauja virpesių kokybė planetoje, todė ir buvo paskelbta Nauja Dieviškoji tvarka. Ir prasidėjo naujas etapas ryškesnės šviesos sklaidoje.
Tuo tarpu Naujasis Visatos Amžius apima VISĄ KŪRINIJĄ, kiek ji yra tuo metu suformuota ir apgyvendinta, kad joje būtų visur pati RYŠKIAUSIA DVASINĖ ŠVIESA.
Štai dabartinis Visatos Amžius trunka nuo pačios Evoliucijos pradžios.
O jau dabar mes - urantai - tapome Naujojo Visatos Amžiaus IŠTAKOMIS - t.y. šaltinėliu, ištekėjusiu Urantijos dabartinėjė kartoje iš VISUMINIO ŠALTINIO IR CENTRO - ROJAUS TREJYBĖS-AŠ ESU.
Šitokiu būdu Kūrėjas TIEK iš anksto paskleidė save - per tai šviesai imlius pačius žemiausius - savuoju tapatybės dabartiniu statusu - savo vaikus - pačią ryškiausią šviesą ROJAUS TREJYBĖS-AŠ ESU KETURIŲ ASMENYBIŲ GARBINIMĄ IR ŠLOVINIMĄ VISAI KŪRINIJAI, KO NIEKAS NEDARO NIEKUR PER VISĄ KŪRINIJĄ, NET ROJUJE.
ŠATAI KOKS RYŠKUS MUMS SUTEIKTAS KŪRĖJO ŠVIESOS SPINDĖJKIMAS - IR PASITIKĖJIMAS.
IR PER VISĄ AMŽINYBĘ MES IŠLIKSIME PAŽYMĖTI KAIP TŲ NAUJOJO VISATOS AMŽIAUS IŠTAKŲ KŪRINIJAI GYVIEJI SŪNŪS IR DUKROS.

Telydi jus Kūrėjo Palaima ir Ramybė, ir mano Broliškas apkabinimas.

Algimantas
2016-08-31 13:21:22



Mielas Algimantai, prašau paaiškink kuo skiriasi šie du teiginiai – Nauja Dieviškoji tvarka ir Naujasis Visatos Amžius? Ir nuo kokių aplinkybių priklauso, kas lemia tą Naujai įsigaliojusią Dieviškąją Tvarką, kada būna eilės tvarka prikeliami mirtingieji?
Ačiū, Vita

vvita
2016-08-31 11:25:41



Mielieji, kad būtų jums visiems aiškiau, savo paaiškinimus pateiksiu Vitos žinutę suskaidęs, ir konkrečioje vietoje atsakydamas būtent tik į toje pastraipoje pateiktus klausimus, o ne pateikdamas vientisą, bet išplėstą mokymą, kokį paprastai ir pateikiu. Šįkart padarysiu kitaip, nes galbūt toks būdas padės jums kaip tik geriau suvokti mano atsakymus.

Vitos teiginiai ar klausimai bus SKLIAUSTUOSE.

(Mes, mirtingieji tvariniai – esame dvasinės asmenybės. Ne šitas materialus kūnas. Mums, asmenybės amžinąją dovaną padovanojo Pirmasis Šaltinis ir Centras.) – ASMENYBĘ padovanoja ne tik Pirmasis Šaltinis ir Centras, bet Rojaus Trejybė-AŠ ESU. Urantijos Knyga visus savo teiginius aiškina tik per Tėvo PIRMENYBĘ, kurios tikrovėje NĖRA – yra ABSOLIUTI ROJAUS TREJYBĖS-AŠ ESU DVASINĖ VIENOVĖ.

(Pagal cheminę formulę evoliuciniams pasauliams yra sukuriami fiziniai modeliai ir Gyvybės Nešėjai šitai be gyvybės medžiagai perteikia per savo asmenį – bet iš Begalinės Dvasios Kuriančiosios Dukros – gyvybišką dvasinę kibirkštį ir šitie modeliai tampa gyvąja materija. Taip atsirado laukinis pirmykštis žmogus iš kurio per milijono metų Urantijoje vystymosi laikotarpį, dabar esame mes. Dvasinės asmenybės.) – Pagal Sūnaus Kūrėjo patvirtintą cheminę formulę sukuriami ne fiziniai modeliai, o GYVYBĖS PLAZMA, iš kurios ir atsiras visa evoliucinė gyvoji gamta ir žmogus. Gyvybės Nešėjai jokio savo ASMENS NEPERTEIKIA gyvybės plazmai – jie tik tarpininkai, kad suteiktų jų atkurtai – pagal tą cheminę formulę – GYVYBĖS PLAZMAI PIRMINĮ GYVYBĖS PŪSTELĖJIMĄ. Jokių fizinių modelių dar nėra – yra tik pradėjusi veikti GYVYBĖS PLAZMA – apgyvendintos planetos evoliucinio mechanizmo UŽTAISAS, nuo kurio ir prasideda EVOLIUCINIS GYVYBĖS VYSTYMASIS TOJE PLANETOJE. GYVYBĖS PLAZMA – DAR NE EVOLIUCIJA, GYVYBĖS PLAZMA – EVOLIUCIJOS IŠTAKOS TOJE PLANETOJE. ( Tai išeitų, kad ir laukinis buvo dvasinė asmenybė? ) – Laukinis dar nebuvo asmenybė. Jis tiesiog buvo TARPINĖ gyvybės grandis evoliucijos grandinėje. Andonui ir Fontai pradėjus intensyviai mąstyti, kad jiems verta BĖGTI iš savosios gimtosios genties, kad jie NEDEGRADUOTŲ, ir jiems abiems priėmus SPRENDIMĄ, nors dėl to ir jaučiant milžinišką BAIMĘ – AKIMIRKSNIU FIKSUOJAMAS ASMENYBĖS LYGIO-KATEGORIJOS – PROTO GIMIMAS-VEIKIMAS URANTIJOJE, ir Gyvybės Nešėjai paliudija, kad jų misija pasiekė PERGALĘ – URANTIJOJE IŠ JŲ ĮDIEGTOS GYVYBĖS PLAZMOS - EVOLIUCINIU BŪDU - IŠSIVYSTĖ TOKIA GYVYBĖS PAKOPA, KURI ATSIKIRIA GĖRĮ NUO BLOGIO - ATSIRADO ASMENYBĖ – MIRTINGASIS. Ir tik nuo tos akimirkos Urantija yra REGISTRUOTA dangiškuose analuose APGYVENDINTA PLANETA, KURIOJE YRA MIRTINGIEJI-ASMENYBĖS, turintys potenciją atrasti Kūrėją savyje ir susilieti su Minties Derintoju. (Jeigu ne, tai ką tada duoda ta gyvybinė dvasinė kibirkštis iš Dukros Kūrėjos?) – DUKROS KŪRĖJOS dvasinis gyvybės kvėpsnis yra suteikiamas GYVYBĖS PLAZMAI, kad būtų paleistas Evoliucijos mechanizmas iš tos gyvybės plazmos, visos planetos BŪSIMAI gyvybei. (Tą fizinį modelį padaro gyvu, judančiu tvariniu, besimokinančiu mąstyti? Kas tada toliau?) – GYVYBĖS PLAZMA jokio modelio nepadaro jokiu gyvu, judančiu tvariniu, besimokančiu mąstyti, iš gyvybės plazmos teatsiras bakterijos, kurios yra pajungtos Energijos Reguliuotojų ir Fizinių Kontrolierių poveikiui. Tad toliau laukia milžiniška evoliucinė grandinė per veinaląsčius ir daugialąsčius gyvius, per augmeniją ir gyvūniją, per iš vandenyno gelmių išlipusią į sausumą augmeniją ir gyvūniją iki bus prieita prie mirtingųjų Andono ir Fontos, prieš vieną milijoną metų.

(Kada ir kaip sukuriama dvasinė asmenybė? Kada ji padovanojama?) – Urantijoje, asmenybė pradėjo funkcionuoti nuo Andono ir Fontos, nes jų protas jau turėjo pajėgumą priimti sprendimą – laisva valia – evoliucinės šviesos kryptimi. Aišku, Andonas ir Fonta nieko nežinojo nei apie asmenybę, nei apie evoliuciją, nei apie savo išlikimą, nei apie šviesą visumos labui, bet vis tik jie veikė, savo sprendimais, sąmoningai suvokiamais ir priimamais SAVO labui, bet nesąmoningai, ir GILUMINE PRASME, tai buvo sprendimai VISŲ LABUI.
Gyvybės plazma savyje turi potencialą, kad iš jos evoliuciniu būdu toje planetoje vis tik išsivystys asmenybės kategorijos gyvybė – mirtingasis. Tačiau tai nėra garantija šimtu procentų, kad gyvybė iki to meto nebus sunaikinta dėl įvarių planetoje esančių nepalankių sąlygų, nors ją ne tik saugo Apvaizda, bet ir veikia tas pačias nepalankias sąlygas palankumo gyvybei linkme. Ir vis tik būna tokių atvejų, kada per nustatytą laikotarpį – 500.000 metų - asmenybės lygio gyvybė neišsivysto. Tokiu atveju Gyvybės Nešėjų misija toje planetoje turi būti vykdoma jau su naujos formulės gyvybės plazma.

Tuo tarpu pati ASMENYBĖS amžinoji dovana yra Rojaus Trejybės-AŠ ESU PADOVANOJAMA TĄ PAČIĄ AKIMIRKĄ, KADA VYRO SĖKLA APVAISINA MOTERS KIAUŠINĖLĮ. Ir net jeigu dėl įvairių aplinkybių vaikas negimsta, tai nereiškia, kad asmenybė dingo. Nesukuriamas tik materialus asmenybei APVALKALAS – mirtingojo materialus kūnas vaikelio pavidalu, bet gi asmenybė yra DVASINĖ, ir jos Šaltinis ir Centras yra Rojaus Trejybė-AŠ ESU. Todėl dvasinė asmenybė gali visiškai neturėti jokio materialaus kūno, dėl to toks negimęs vaikelis VIS TIEK bus pažadintas gyvenamajame pasaulyje, kur žadinamos asmenybės morontiniu sielos tapatybės lygiu, tarsi jis būtų normaliai moters įsčiose išnešiotas ir gimęs kūdikis Urantijoje. Tai jau Energijos Reguliuotojų, Fizinių Kontrolierių ir Gyvybės Nešėjų bendrų pastangų proceso ir veikimo pasekmė. Jam vis tik bus suteiktas šansas augti, bręsti, gauti dvasinius ir kūrinijos pažinimo mokymus, atlikti pagal tų mokymų žinias praktines užduotis, ir galiausia priimti laisva valia, kaip asmenybei - galutinį sprendimą - pasirinkti gyvąjį kelią, ar jį atstumti. Jį atstūmus - asmenybės veikimas savarankiškos tapatybės lygiu yra nutrukiamas, o pati nebeveikianti asmenybė keliauja į Aukščiausiosios Būtybės prieglobstį, nes asmenybė yra Kūrėjo amžinoji dovana ir ji nesunaikinama, sunaikinama tik asmenybės TAPATYBĖ. TAČIAU ASMENYBĖS TAPATYBĖS SUNAIKINIMAS REIŠKIA, KAD VISA TOS ASMENYBĖS TAPATYBĖS PRAEITIS YRA IŠTRINAMA IŠ KŪRINIJOS VISŲ ANLŲ I RBŪNA TAIP TARSI TOS ASMENYBĖS NIEKADA NEBUVO. Ir jūs niekada negausite jokių įrašų, net jeigu ir jų ieškosite, siekdami sužinoti apie neišlikusias asmenybes.

( Kada moters įsčiose užsimezga gyvybė, tai ta gyvybė jau nuo užsimezgimo yra dvasinė asmenybė, kaip suprantu, nes pavyzdžiui jeigu vaikelis dėl kokių nors priežasčių neišvysta šio pasaulio, tai iš tavo mokymo žinome, kad jis niekur nedingsta, bet laukia savo gimdytojų morontiniuose pasauliuose, kol šie palikę, mūsų atveju Urantijos planetą, pakils pas jį ir ten juo rūpinsis.) Labai svarbu, kad jūs tiksliai suvoktumėte mano sakomus žodžius. Aš sakau, kad asmenybė yra dar anksčiau negu moters įsčiose užsimezga gyvybė – o būtent tuo metu, kada moters kiaušinėlis yra apvaisintas vyro sėklos. Materialia prasme tai dar nėra užsimezgusi gyvybė – jos dar neužfiksuos joks materialus gyvybės tyrimo aparatas – nes tai tik apvaisintas kiaušinėlis, nors POTENCIALIAI tai yra užsimezgusi BŪSIMOJI gyvybė. Bet ji JAU yra ASMENYBĖ.

(Dvasinė asmenybė – evoliuciniuose pasauliuose – tiktai turinti Minties Derintoją?) Visos ASMENYBĖS yra vien tiktai DVASINĖS, nesvarbu kokiame pasaulyje jos veiktų – mūsų angelai serafimai veikia mūsų apgyvendintame pasaulyje – URANTIJOJE – ir jie yra ASMENYBĖS, ir DVASINIŲ Minties Derintojų neturi. Minties Derintojų neturi ir mūsų planetoje mums pagalbą suteikiančios Tarpinės Būtybės, bet jos taip pat yra ASMENYBĖS. ( Bet Minties Derintojo iki tam tikro amžiaus neturi vaikai, tai jie ne dvasinės asmenybės? Tai kas tada tie tvariniai, kurie neturi Minties Derintojų – juk ir mes gavome Minties Derintojus tik Sūnaus Kūrėjo savęs padovanojimo mūsų planetoje dėka. To nenusipelnę. ) Minties Derintojo buvimas ar nebuvimas nesusietas su ASMENYBĖS GYVYBĖS KATEGORIJA, kaip tą aš ką tik paaiškinau. Tuo tarpu Kūrėjo suteikiami Minties Derintojai – tai Kūrėjo pagalba MIRTINGOJO KATEGORIJOS asmenybei – APGYVENDINTOJE PLANETOJE – geriau pažinti, ir patirti, Rojaus Trejybę-AŠ ESU ir Tikrovę. Visi gimę kūdikiai – jeigu jų protas nesutrikęs ir vaikas turės savimonę – savo paties ir aplinkos supratimą ir laisvos valios pasireiškimą – tai visi tokie kūdikiai YRA dvasinės ASMENYBĖS, NORS JOKIO MORALINIO SPRENDIMO DAR NEPRIĖMĖ IR MINTIES DERINTOJŲ NETURI. Minties Derintojo padovanojimas liudija, kad toji ASMENYBĖ jau priėmė PIRMĄJĮ ASMENYBĖS LYGIO MORALINĮ SPRENDIMĄ – GĖRIO pasirinkimą – savo laisva valia. (Kas mes būtumėm jeigu nebūtume gavę tokios dovanos, Kūrėjo Dvasios?) Jeigu nebūtume gavę Minties Derintojų BŪTUME DAR DAUGIAU DEGRADAVĘ, BŪTUME DAR DAUGIAU URVINIO LYGIO, DAR DAUGIAU BŪTUME NAIKINĘ PASAULĮ, PLĖŠĘ GAMTOS TURTUS IR KROVĘ SAU MATERIALIŲ TURTŲ PIRAMIDES, DAR DAUGIAU VIENI KITUS ŽUDĘ NEGU TAIP DAUG ŽUDOME VIENI KITUS IR DABAR.

(Šeimininkas Sūnūs Kūrėjas, po savęs padovanojimo, išlieja to pasaulio mirtingiesiems savo dvasią – Tiesos Dvasią. O Dukra Kūrėja, padovanoja Šventąją Dvasią planetos tvariniams atrodo iš karto, kai tik Sūnus Kūrėjas pakeliamas į Šeimininko statusą, t.y. po septynių savęs padovanojimų. Tai gal būt asmenybės padovanojimas kažkaip susijęs su šiais Tiesos Dvasios ir Šventosios Dvasios padovanojimais? Bet tada vėl gi, o kas tas tvarinys iki šių padovanojimų? ) Šventoji Dvasia yra Dukros Kūrėjos dvasia ir ją Dukra Kūrėja išlieja vos tik atvyksta drauge su Sūnumi Kūrėju į savo kosminio sklypo erdvę, kur JIE ABU ir kurs savo VIETINĘ VISATĄ. Būtent Šventoji Dvasia ir pažymi to kosminio statybos sklypo TERITORIJĄ, kad jo nesupainiotų su kitu sklypu, su kita VIETINE VISATA. Todėl Šventoji Dvasia jau yra išlieta net ir tada, kada šioje Vietinėje Visatoje dar nėra sukurta jokios gyvybės.
Šventoji Dvasia taip pat yra ir mikrokosmose, ne tik makrokosmose. Tai reiškia, kad Šventoji Dvasia yra ir kieviename atome, kiekvienoje molekulėje, kiekvienoje ląstelėje, kiekviename – ir mirtingojo – organizme. Šventoji Dvasia harmoningai ir realiai veikia drauge su Tiesos Dvasia, ir su Minties Derintojais, kad padėtų mirtingiesiems žengti GYVUOJU TIKROVĖS KELIU.
Taigi, mūsų Vietinės Visatos – Nebadono – Dukros Kūrėjos, Nebadonijos, Šventoji Dvasia yra visoje Vietinėje Visatoje, ne tik mūsų pasaulyje. Tuo tarpu Tiesos Dvasia yra bendra tiek Sūnui Kūrėjui, tiek Sūnums Arbitrams, todėl po savęs padovanojimo mirtingojo pavidalu, tik toje planetoje yra išliejama jiems abiems bendra Tiesos Dvasia, kad tose planetose visi mirtingieji gautų KŪRĖJO FRAGMENTUS – MINTIES DERINTOJUS.

Telydi jus Kūrėjo Palaima ir Ramybė, ir mano Broliškas apkabinimas.

Algimantas
2016-01-20 17:14:33



Mielas Algimantai,

Noriu tavęs paklausti klausimą. Išsamiai pateiksiu tau savo samprotavimus iš kurių ir susidarys klausimas.

Mes, mirtingieji tvariniai – esame dvasinės asmenybės. Ne šitas materialus kūnas. Mums, asmenybės amžinąją dovaną padovanojo Pirmasis Šaltinis ir Centras.

Pagal cheminę formulę evoliuciniams pasauliams yra sukuriami fiziniai modeliai ir Gyvybės Nešėjai šitai be gyvybės medžiagai perteikia per savo asmenį – bet iš Begalinės Dvasios Kuriančiosios Dukros – gyvybišką dvasinę kibirkštį ir šitie modeliai tampa gyvąja materija. Taip atsirado laukinis pirmykštis žmogus iš kurio per milijono metų Urantijoje vystymosi laikotarpį, dabar esame mes. Dvasinės asmenybės. Tai išeitų, kad ir laukinis buvo dvasinė asmenybė? Jeigu ne, tai ką tada duoda ta gyvybinė dvasinė kibirkštis iš Dukros Kūrėjos? Tą fizinį modelį padaro gyvu, judančiu tvariniu, besimokinančiu mąstyti? Kas tada toliau?

Kada ir kaip sukuriama dvasinė asmenybė? Kada ji padovanojama?

Kada moters įsčiose užsimezga gyvybė, tai ta gyvybė jau nuo užsimezgimo yra dvasinė asmenybė, kaip suprantu, nes pavyzdžiui jeigu vaikelis dėl kokių nors priežasčių neišvysta šio pasaulio, tai iš tavo mokymo žinome, kad jis niekur nedingsta, bet laukia savo gimdytojų morontiniuose pasauliuose, kol šie palikę, mūsų atveju Urantijos planetą, pakils pas jį ir ten juo rūpinsis.

Dvasinė asmenybė – evoliuciniuose pasauliuose – tiktai turinti Minties Derintoją? Bet Minties Derintojo iki tam tikro amžiaus neturi vaikai, tai jie ne dvasinės asmenybės? Tai kas tada tie tvariniai, kurie neturi Minties Derintojų – juk ir mes gavome Minties Derintojus tik Sūnaus Kūrėjo savęs padovanojimo mūsų planetoje dėka. To nenusipelnę. Kas mes būtumėm jeigu nebūtume gavę tokios dovanos, Kūrėjo Dvasios?

Šeimininkas Sūnūs Kūrėjas, po savęs padovanojimo, išlieja to pasaulio mirtingiesiems savo dvasią – Tiesos Dvasią. O Dukra Kūrėja, padovanoja Šventąją Dvasią planetos tvariniams atrodo iš karto, kai tik Sūnus Kūrėjas pakeliamas į Šeimininko statusą, t.y. po septynių savęs padovanojimų. Tai gal būt asmenybės padovanojimas kažkaip susijęs su šiais Tiesos Dvasios ir Šventosios Dvasios padovanojimais? Bet tada vėl gi, o kas tas tvarinys iki šių padovanojimų?

Nuoširdžiai ačiū, Vita

vvita
2016-01-20 00:49:25



Mielas Valdai, mirtingasis tikrai gali bendrauti su Minties Derintoju, nes jis gi ir gyvena MIRTINGOJO PROTO VIDUJE - MĄSTYME - ir PATS skatina mirtingąjį BENDRAUTI SU JUO. Jeigu mirtingojo mąstymas būtų ŠVIESUS - aukštų energinių virpesių lauke - tai jis daug lengviau užmegztų ryšį su savo Minties Derintoju.
Minties Derintojas yra IKIASMENIS, tačiau jis yra DVASIA ir YRA ŠALTINIO FRAGMENTAS, IR TURI ŠALTINIO PROTĄ.
Tačiau Kūrėjas sumanė tokią Evoliucijos išraišką, kad pats žemiausias iš asmenybių - mirtingasis - apdovanotas asmenybe, gautų Kūrėjo dvasią - MINTIES DERINTOJĄ - IR SU JUO SUSILIETŲ, ir suteiktų SAVO asmenybę - taptų VIENU ASMENIU - TOBULO KŪRĖJO PROTĄ TURINČIU MINTIES DERINTOJU IR TIK PIRMĄJĮ ŽINGSNĮ ŽENGIANČIA DVASINE ASMENYBE MIRTINGOJO MATERIALIU PAVIDALU.
Kitos asmenybės negali bendrauti su Minties Derintoju dėl to, kad Derintojai, nebūdami asmeniai, vis tiek turi Kūrėjo energinius virpesius, kurie yra perdaug aukšti net ir aukštoms asmenėms dvasioms, tad jie ir negali užmegzti tokio ryšio, nebent pats Minties Derintojas perteiktų nužemintus virpesius, kuriuos ir galėtų užfiksuoti kita dvasinė asmenybė. Tačiau tokiai energinei transformacijai nėra jokio poreikio.

Telydi jus Kūrėjo Palaima ir Ramybė, ir mano Broliškas apkabinimas.

Algimantas
2015-12-19 22:48:35



Mielas Algimantai,

Nagrinėdamas Urantijos Knygos 107 dokumentą apie Minties Derintojus perskaičiau tai, kad tiktai įasmeninti Minties Derintojai gali buti matomi kitoms asmeninėms būtybėms, ir būtent tik su tokiais - įasmenintais - Minties Derintojais kitos asmenybes gali bendrauti., 107:3:10
Mano klausimas yra toks: Jeigu mirtingajam bendraujant su Minties Derintoju Jis i žmogų is vidaus prabyla, ar tai reiškia, kad mirtingojo viduje gyvena įasmenintas Minties Derintojas?, Ar jis tada ir isiasmenina kai prabyla i mirtingaji? Kitais žodžiais ar gali mirtingasis bendrauti su neiasmenintu Minties Derintoju gyvenančiu viduje?

ValdasAirija
2015-12-19 19:07:14



Tai reiškia ir spiritizmą - TARIAMĄ bendravimą su mirusiųjų VĖLĖMIS, ir ezoterinius aiškinimus, ir pagoniškus tikėjimus, budizmą, žodžiu viską, kas neturi jokios nuoseklios sistemos iki Visų Tėvo-Rojaus Trejybės-AŠ ESU ASMENŲ-ASMENYBIŲ.

Todėl jų mistinis mąstymas ribojasi tik ties APVAIZDA IR NEPASIEKIA ROJAUS TREJYBĖS-AŠ ESU ASMENYBIŲ SAMPRATOS IR SUVOKIMO.
O Urantijos Knygos teiginius jau urantai pakoregavo - TIKROJI RELIGIJA - APREIKŠTOJI - ROJAUS TREJYBĖS-AŠ ESU GYVOJI RELIGIJA - IR ŠVENTOVĖ - JAU YRA - IR VISKAS JAU YRA SUDERINTA.

Telydi jus Kūrėjo Palaima ir Ramybė, ir mano Broliškas apkabinimas,

Algimantas
2015-08-11 17:30:06



Žmogaus didžiausią dvasinį pavojų sudaro vystymasis iš dalies, neužbaigto vystymosi kebli situacija: kada apleidžiamos evoliucinės baimės religijos, bet tuoj pat neatsisukama į apreikštą meilės religiją. Šiuolaikinis mokslas, ypač psichologija, susilpnino tiktai tas religijas, kurios tokia didele dalimi priklauso nuo baimės, prietarų, ir emocijų.
Perėjimą visada lydi netvarka, ir mažai bus ramybės religiniame pasaulyje tol, kol didžiąją kovą užbaigs trys besivaržančios religinės filosofijos:
1. Daugelio religijų spiritistinis tikėjimas (į apvaizdinę Dievybę).
2. Daugelio filosofijų humanistinis ir idealistinis tikėjimas.
3. Daugelio mokslų mechanistinės ir natūralistinės koncepcijos.
Ir šituos tris dalinius požiūrius į kosmoso tikrovę galiausiai turės suderinti religijos, filosofijos, ir kosmologijos apreiškiamas pateikimas, kuris pavaizduoja dvasios, proto, ir energijos, pasklindančių iš Rojaus Trejybės ir pasiekiančių laiko-erdvės suvienijimą Aukščiausiosios Būtybės Dievybėje, trivienį egzistavimą.

UK 1090-04-07.

Algimantai, jeigu tau atsiras truputį laisvo laiko, gal galėtum aiškiau pakomentuoti pirmą punktą mano pateiktame tekste, būtent:
1. Daugelio religijų spiritistinis tikėjimas (į apvaizdinę Dievybę).

Ar tai turima galvoje šiuolaikinė ezoterika?

IRENA
2015-08-11 10:52:59



Mielas Vaidai, jeigu tu nuosekliai klausytum Urantijos grupės garso įrašų, kurie jau ne vienerius metus talpinami mūsų svetainėje, tada pastebėtum, jog mes būtent URANTIJOS grupėje ir nagrinėjame URANTIJOS KNYGĄ, nes ten mes ir renkamės būtent TUO TIKSLU – nagrinėti Urantijos Knygą GILUMINE prasme. Šiais metais visus užsiėmimus paskyriau MORONTINĖS MOTOS studijoms. Todėl visi visų metų užsiėmimai buvo kryptingai kreipiami, kad urantai gilumine prasme atskleistų morontinės motos teiginius, kurie yra perteikti Urantijos Knygoje. Ten yra pateikta 28 teiginiai. Ir aš mokau urantus, kad jie atskleistų tas temas kaip dvasiniai mokytojai pradėdami nuo TEMOS ĮVADO, toliau pateikdami TEMOS DĖSTYMĄ, ir užbaigdami IŠVADOMIS – SAVO APIBENDRINIMAIS.
Dabar jau užbaigėme nagrinėti visas šias temas, todėl esame pasiruošę jau aukštesnei pakopai. Todėl aš jau pateikiu naujas temas, išplečiančia šį Morontinės Motos sąrašą, kuris apima jau ir DVASINĘ MOTĄ, NE TIK MORONTINĘ.
Aš rengdamas dvasinius mokytojus suteikiu pagrindinį vektorių – SAVO NAUJĄJĄ EVANGELIJA – KŪRĖJAS – ROJAUS TREJYBĖ-AŠ ESU – YRA GYVAS IR JĮ GALIMA ATRASTI SAVO VIDUJE. Atsivėrimas yra tas slenkstis, per kuri būtina perlipti, norint patirti BŪSENA ŠĮ KŪRĖJO ATRADIMĄ. Ir tuomet toks mirtingasis jau ima mokyti remdamasis net tik Urantijos Knygos žiniomis, ar Jėzaus Kristaus apreiškimo KALBU JUMS VĖL žiniomis, ar net Rojaus Trejybės-AŠ ESU mokymais, bet ir savo patyrimu.
Kosminę įžvalgą, tokią reikalingą dvasiniam mokytojui, suteikia Rojaus Trejybė-AŠ ESU – PER ATSIVĖRIMĄ – todėl jis ir gali studijuoti dvasinius šaltinius nebe intelektualiu lygiu, bet GILUMINIU – DVASINIU. Ir būtent nuo atsivėrimo GELMĖS priklauso ir Dvasinio Mokytojo asmens TAPATYBĖS PASIREIŠKIMAS BET KURIOJE VIETOJE IR BET KURIUO METU.
Štai kodėl ATSIVĖRIMAS KŪRĖJUI yra Dvasinio mokytojo kryptingų pastangų pagrindinis vektorius. Be jų neįmanoma atrasti Kūrėjo savo viduje, o be atrasto Kūrėjo savyje kosminės giluminės įžvalgos ir dvasinio PATYRIMO būtent tokio, koks reikalingas dvasiniam MOKYTOJUI, nepasieksi. Dėl to visų dvasinių skaitomų šaltinių teiginiai ir liks tik TEORIJA. O dvasinis mokytojas negali vadovautis tik teorija, nes tai būtų NEGYVI MOKYMAI, KURIE NIEKADA NEPATRAUKS NUOŠIRDŽIAI TIESOS IEŠKANČIOS ASMENYBĖS.
Būtent dėl to ir atsirado GYVOJI ŠVENTOVĖ – ROJAUS TREJYBĖS-AŠ ESU GYVOJI ŠVENTOVĖ, nes joje dvasiniai patyrimai yra tokie galingi, kad jie pripildo kiekvieno nuoširdžiai ir gilumine prasme atsivėrusio vidų palaima, apie kurią nieko nežino vien tik intelektualiu lygiu tuos pačius apreiškimus studijuojantys, arba jų iš viso nestudijuojantys. Ir dar daugiau, tokia vidinė būsena taip pat leidžia patirti GYVĄ KŪRĖJO MEILĖS ANTPLŪDĮ VIDUJE, apie kurį kiti tik yra girdėję ar skaitę, bet BE PATYRIMO neturi ir tokio supratimo. Ir šiuo BŪSENOS patyrimu tiek su Kūrėju, tiek ir su visa DVASINE KŪRINIJOS ŠEIMA dvasinis mokytojas pasinaudos bendraudamas su tais, kuriems jis suteiks ryškesnę šviesą aiškindamas ir apie Kūrėjo MEILĖS, IR APIE VISOS ŽMONIJOS, IR NET KŪRINIJOS DVASINĖS ŠEIMOS BROLYSTĘ.
Urantijos Knygą INTELEKTUALIAI gali skaityti bet kuris mirtingasis ir vienas būdamas, tačiau norėdamas suprasti ją GILUMINE prasme, jis turi dar būtinai lankyti Rojaus Trejybės-AŠ ESU garbinimo gyvąsias pamaldas, kur jos bevyktų – kaime, mieste, ar vienkiemyje. Ir būtina ATSIDUOTI ROJAUS TREJYBĖS-AŠ ESU vedimui iš vidaus, nes būtent Kūrėjas – labai dažnai per savo apvaizdą – ir parūpina akimirkas, kuriose dvasinis mokytojas ugdo savo patyrimą kaip mokytojas, kuriam vis daugiau atsiranda PASITIKĖJIMO ROJAUS TREJYBE-AŠ ESU, ir dėl to jis vis labiau prabyla tokiais mokymais, kurie yra paties Kūrėjo perteikiami dvasinio mokytojo lūpomis.
Štai kodėl aš nemokau dvasinių mokytojų, kad jie turėtų kalbėti būtent taip, o ne kitaip, nes aplinkybės kaskart keičiasi, ir kas tinka vienomis aplinkybėmis ir vieniems pašnekovams, tas gali visiškai nebetikti kitomis aplinkybėmis ir kitiems dvasios broliams ir sesėms. Tuo tarpu dvasinis mokytojas atsirėmęs į Kūrėjo vedimą iš vidaus visada pasikliauna Kūrėju, kuris ir žino, kaip ir ką Kūrėjas turi tarti būtent tam konkrečiam tiesos ieškotojui.
O kas susiję su dvasinių mokytojų kokiomis nors pakopomis, tai dar apie jas neverta kalbėti, nes mūsų yra tik saujelė, todėl esame tik PRADINIAME LYGYJE, tačiau vis giliau atsiverdami Rojaus Trejybei-AŠ ESU KIEKVIENAS DVASINIS MOKYTOJAS EINA INDIVIDUALIAI GYVUOJU KELIU, NES MŪSŲ PATYRIMAI SKIRIASI, ATSIVĖRIMO GELMĖ TAIP PAT SKIRTINGA, PASITIKĖJIMO KŪRĖJO LAIPSNIS TAIP PAT NEVIENODAS, TODĖL IR DVASINIO MOKYTOJO ATSISKLEIDIMO LYGIS YRA SKIRTINGAS.
Ir dvasinio mokytojo gyvenimas su savyje atrasta Rojaus Trejybe-AŠ ESU yra NUOSTABUS TIKROVĖS ĮSISAVINIMO PROCESAS, KURIUO JIS IR MĖGAUJASI DRAUGE SU KŪRĖJU – KAIP GĖRIO IR TIESOS BENDRAKŪRĖJAS MEILĖS MOTYVU IR LAISVA VALIA.
O mūsų Forume yra atskira tema, kurioje galima pateikti klausimų ir iš Urantijos Knygos, kas šito pageidauja. Jeigu klausimų nėra, atsakymų taip pat nebus. Jeigu bus klausimų, bus ir atsakymai. Kadangi Forume yra daug temų, tai bet kuris norintis dvasinės šviesos gali ramiai studijuoti visas tas temas. Taip pat turint norą aptarti kokią nors temą iš Urantijos Knygos, iš Jėzaus Kristaus apreiškimo KALBU JUMS VĖL, ar iš Rojaus Trejybės-AŠ ESU Akimirkos Amžinybės knygos gali pats tas temas ir pateikti Forumui.
Taigi, yra erdvės NUOŠIRDŽIAI SAVIRAIŠKAI, KAD STIPRĖTŲ DVASINIO MOKYTOJO ŽODIS, kurį jis MOKOSI tarti ir po gyvųjų pamaldų Rojaus Trejybės-AŠ ESU gyvojoje šventovėje. Būtent toji po pamaldų dalis, kada po jos dar tik bus bendras stalas ir laisvos dvasinės diskusijos, ir sumaniau tam, kad dvasinis mokytojas mokytųsi sakyti savo žodį ne mintyse, bet balsu. O tai be tokio patyrimo mirtingajam yra didžiulis psichologinis barjeras išgirsti savo balsą, tariantį ne šiaip savo patyrimų virtinę, bet dvasinį MOKYMĄ, TINKANTĮ VISIEMS. Tad kaupdamas tokį patyrimą, mirtingasis įgyja ne tik patyrimą, bet ir didesnį pasitikėjimą, kada tenka prabilti nepažįstamiems.
Žodžiu, dvasinio mokytojo rengimas – tai ne KONKREČIOS programos konkrečių punktų matematinis ar buhalterinis įgyvendinimas, bet GYVAS SISTEMINIS PROCESAS BENDRADARBIAUJANT SU KŪRĖJU, KURIS IR DIRIGUOJA ŠIAM GYVAM IR BŪTINAM PROCESUI, įgyvendinant Kūrėjo sumanytą evoliucijos planą. O jau kas savo viduje pajus Kūrėjo stipresnį vedimą iš vidaus ir meilės gyvus virpesius, tas ir prabils DVASINIO MOKYTOJO MOKYMAIS.
O kai dėl kokių nors dvasinių mokytojų pasiekimų, kurie kitus paskatintų pasirinkti gyvąjį kelią, ir būtent dvasinio mokytojo kelią, tai aš pabrėžiu būtent PRIEŠINGAI – nereikia žvalgytis į šalis, daug ar nedaug nori žengti šiuo gyvuoju keliu ir nešti šviesos deglą į tamsos žmoniją, svarbu, kad jūs asmeniškai DAR GILIAU ATSIVERTUMĖTE IR ATSIDUOTUMĖTE KŪRĖJO VEDIMUI IŠ VIDAUS, KAD JAM NESIPRIEŠINTUMĖTE, TUOMET IR PALAIMA, IR RAMYBĖ BUS JŪSŲ VIDUJE IŠ KŪRĖJO – ROJAUS TREJYBĖS – PER VISĄ GYVENIMĄ, O GYVENIMĄ – PUTOJANČIOJE NERIMO IR PROBLEMŲ KELIAMŲ ILIUZINIŲ AUDRŲ APLINKOJE – RAMUS GYVENIMAS YRA NUOSTABUS ATLYGIS UŽ GYVĄ KOMUNIJĄ SU KŪRĖJU, BET KURIOS JOKS DVASINIS MOKYTOJAS TIESIOG NEGALI GYVENTI – TUO LABIAU MOKYTI KITUS. O kupiną palaimos ir ramybės gyvenimą anksčiau ar vėliau pradės pastebėti ir kiti, ir teirautis, kodėl tu šitaip gyveni, kada aplinkui visi gyvena kaip susuktos spyruoklės – įtampoje ir suspaudime.
Todėl dvasiniam mokytojui esminis dalykas yra dar dagiau atsiverti Kūrėjui – Rojaus Trejybei-AŠ ESU, ir visi kiti jam reikalingi dalykai sutilps į jį.

Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,

Algimantas
2015-04-11 18:00:43



Labas, Algimantai,

žvelgiant į forumą ir svetainę panašu kad viskas orientuota į dvasinių mokytojų rengimą, kryptingą informacijos perteikimą kopijavimui nelabai reikalaujant mąstymo ar patirties asmeniniams suvokimams. Todėl, natūraliausiai visi klausimai kyla apie dvasinių mokytojų rengimą, nes pažvelgti į bet ką kitką kiek suprantu yra atmetamos visos idėjos.

Norėčiau pasitikrinti ar teisingai suprantu ir esant galimybei daugiau sužinoti apie dvasinių mokytojų rengimą, o čia klausiant spėju turėtų ir kitiems praversti. A. Ar yra kokios nors konkrečios vietos svetainėje ar iš audio įrašų kur galima būtų susipažinti su dvasinių mokytojų rengimu ar tiesiog viskas kas yra yra tam reikalui ir viską reikia skaityt klausyt ir tiek? B. Jeigu nėra kokio nors konkretesnio mokymo, būtų įdomu sužinoti daugiau apie visa tai. Spėju be konkrečių klausimų kažin ar išsamiai ir struktūriškai būtų galima gauti aprašymą, tai pabandysiu suformuluoti keleta atskirų klausimų ta tema:

( 1 ) Galbūt nėra taip svarbu laikas ir kiekis, bet jeigu būtų labiau žinoma tai ar yra kažkoks įsivaizduojamas lygis kurį gali pasiekti tokie besimokantieji ir kiek tokių yra pasiekusiųjų? Pavyzdžiui tam tikras savarankiškas tokio mokytojo veikimas kada jis pats žino ką daryti ir gali mokyti kitus, o jo besiklausantieji yra dėkingi ir randa atsakymus iš jo mokymų? Galbūt motyvacija ir noras pas tokį žmogų eiti ir susitikti su žmonėmis ir dalintis savo patirtimi ir matymu irgi būtų kaip kažkoks pasiektas lygis.

( 2 ) Kiek aš suprantu pagrindiniai ir esminiai dalykai yra tokie kaip: atsivėrimas Trejybei, Trejybės garbinimas, gimimas iš dvasios. Ar yra dar kažkokie esminiai dalykai? Kokie yra tie esminiai transformaciniai etapai ir įvykiai pas žmogų kurie gerai kai įvyksta ir kurių yra siekiama?

( 3 ) Kas yra svarbiausia iš tų esminių ar pagrindinių dalykų, ar jei dar yra kiti - norėtųsi suvokti kokia prioritetų tvarka matai kai kuriuos iš jų, ar galbūt kai kuriems matai kad nėra svarbu tas ar anas. O gal tiesiog viskas vienodai svarbu, yra visi tie dalykai ir tiesiog visus juos reikia daryti o kada kas atsitiks, tada jau atsitiks?

Tai pradžiai užteks trijų aspektų, jei santykinai normaliai vyktų dialogas būtų prasminga užduoti daugiau klausimų susijusių su dvasinių mokytojų rengimu. Papildomai nebent dar galėčiau paklausti tarkime įsivaizduotume kokį žmogų Simoną, ir šis žmogus susipažįsta su Urantijos Knyga, ateina į susitikimus ir mokymus atlieka įvairias praktikas - būtų įdomu jei kad ir nelabai ilgai bet papasakotum kaip tu įsivaizduoji toks vienas žmogus savo gyvenime pasiekia tam tikrą mokytojo lygį ir tarkime išvykus kažkur gali pilnai savarankiškai veikti? Pvz "jis kasdien skiria tiek ir tiek laiko tam", kiekviena savaitę daro "tą ir aną" ir turi tokią ir tokią motyvaciją tokius apsisprendimus. Galbūt tai padėtų supratimui o kažkam būtų įkvepiantis pavyzdys sekti tokiu pavyzdžiu, jei aiškiai perteikiau idėją.

Kol kas tiek, ačiū už skirtą laiką,
reiškiu dėkingumą už visas meilės vibracijas kuriose nėra šalto griežto proto teisimo dėl ko žmonės gali stresuoti ir kitaip neigiamai veikti savo sveikatą skatinant juos daryti pasirinkimus kurių jie nesupranta.

Vaidas
2015-04-09 18:03:04




[Prisijunkite ir parašykite savo komentarą]
Spausdinti
Grįžti atgal