Forumas: temos peržiūra

Spausdinti

Klausimai iš Urantijos Knygos

Mano mielieji, kokių tik turite klausimų iš Urantijos Knygos, klauskite ir aš jums paaiškinsiu šitoje temoje. Todėl čia gali būti įvairiausi klausimai, kurie jums kilo skaitant Urantijos Knygą ir į kuriuos norėtumėte gauti atsakymą, kad jis padėtų jums geriau suvokti skaitomą Urantijos Knygą ir jos sąsajas su mūsų kasdienybe arba su mūsų ateitimi po prisikėlimo.
Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,
Algimantas


Algimantas
2008-04-29 21:47:32

Komentarai

ar pagal urantijos knyga gyvūnai turi siela?

Linas
2009-12-01 17:02:48



(dėja ne į temą)Skaitydamas U.K. prieidavau tokias vietas kur rašydavo apie tai kaip savanaudiškos ar dar kokios ten maldos ar elgesys netinkamas yra pasibjaurėtinas Dievui. Tai man sunkiai buvo suprantama, kai pats atrodo nesusiduriu su kuo bjauriu pastaruoju metu bent.. ar viską suvokiu kaip savo vietose. Ir tavo dėka, Arūnai, pajaučiau ką reiškia bjaurumas kada tu savo prote suki tokias mintis kad kažkas čia rašinėja norėdamas pasirodyti. Nors tai irgi užima tam tikrą vietą augimo, prisirišimų ir taip toliau procese, galbūt čia ryškiau matosi bjaurumas. Ir tai tik dėl to, kad užsiminei kad kažkas čia gali rašyti norėdamas pasirodyti.
O tokie klausimai kaip "Ar nepastebėjai,kad šios temos autorius ne aš?" jau kitokios kategorijos, kurie mano manymu neturi reikšmės kalbėti apie juos, nes yra savaime suprantamo konteksto lygis, ir kam dar reikia prie jo kabintis. Kaip ir tu daug kartų vis mini Urantijos skaitymą ir dar daug darbų kurie yra savaime suprantami, aš to nesuprantu. - Galiu spėti, kad tu kitus žmones skirstai į gerus ir blogus, nesuvoki jų augimo proceso, ir prikaišioji tada visokius dalykus kurie tau atrodo kaip blogi, nesirūpindamas būtent švietimu ir teigiamų dalykų mokymų - kaip kad tai tarė mūsų MOKYTOJAS JĖZUS.
Tokie mano pastebėjimai apie bjaurumą ir priekabiavimą, be to pasikartosiu kad forumas nėra skirtas asmenų aptarinėjimams. Jeigu nori kabinėtis ir matai tame prasmę rašyk man į paštą, pabandysiu padėti.
-
(į temą) Mano 2009-02-24 pateiktas klausimas apie ŽMOGAUS RIBOTUMĄ, kuris kaip terminas minimas minimas Urantijos Knygoje buvo pateiktas norint suprasti kuria prasme panaudotas būtent toks terminas. Nes man nėra aišku, ir aš savotiškai nematau pas žmogų apribojimų išskyrus tuos kuriuos jis pats sau prisiėmė. Ypač ribotumas sakyčiau pasireiškia dėl daug įvairių viena su kita prasilenkiančių proto nuostatų, arba tiesiog žmogaus nesusivokimo. Jeigu klausimas neatsakytas tai kaip ir viskas gerai, bet jei kas nors bent mąstė apie šį pateiktą klausimą - tai būtų buvę neblogai jei būtų bent parašyta atsakymas kaip kad "tavo klausimas persudėtingas", ar "neturi dvasinės prasmės", gal tada prasidėtų dialogas.. su mano pabandymu pasakyti kažką.. tai gal ir gerai kad savotiškai tai liko ignoruota. Mano valia kad būtų Trejybės valia. Geros dienos!

Vaidas
2009-12-01 12:40:10



Mielas Vaidai,ši tema yra sukurta Algimanto,todėl ir klausimus iš Urantijos Knygos pateik jam..Kas liečia mane,tai jau tikrai neskirstau žmonių pagal kažkokius kriterijus,bet anksčiau-taip,tas tiesa.Dabar matau,kad mes esam visi vienodi ir vienodai mylimi.Bet esmė ta,kad jei žmogus tariamai yra viską žinantis,tai galiu pasakyti-ne,jis klysta.Jei jis yra užsispyrusiai besilaikantis savo krokodilo kiaute,manau,kad jis nusideda,nes neleidžia sielai augti.Ir jau tikrai sakau,kad žmogus skleidžia blogį tada,kuomet įnirtingai ir sąmoningai pažeidžia kitų valią,primeta ar bando įtraukti ir kitus į nuodėmingą veiklą.Toks šiame forume yra Linas.Vakar įkėliau iš Jėzaus Kristaus"Kalbu jums vėl"ištisą skyrių,tik ar tai gali padėti mūsų"politikui",jei jis tikrai elgiasi prieš Tėvo valią?Linas bando užmesti tokį akivaizdžiai absurdišką tinklą ir daro tai,remdamasis Jėzaus Kristaus"Kalbu jums vėl".Pasiskaityk,pats suprasi.Kas liečia priekaištus,tu klysti,nes mes einam skirtingu žingsneliu.Beje pats ir sakai,kad čia yra jau kitokios kategorijos klausimas,kai aš parašiau-ar nepastebėjai..ir t.t..Mielas Vaidai,visi mes klystame,bet tu jau pradedi sąmoningai klysti,užuot PIRMA ĮSIGILINDAMAS Į ŠIO FORUMO DVASINIUS ŠALTINIUS,stengiesi mane kritikuoti ir kuo skubiau tą darai.Tai jau ir yra ASMENIŠKUMAI,KAI SPECIALIAI IEŠKAI MAN PANEIGIMO..Suprask,mielas broli,aš tikrai pradedu mokytis mylėti.Bet taip pat ir jaučiu atsakomybę parodyti kur klystama,palikdamas pačiam asmeniui spręsti apie klaidos ištaisymą procese.Ir jei tau yra bjaurumas,man žmoguje jo nėra.Nesutinku su daugelio nuomonių kai kuriais skleidėjais ir tai sakau,kad yra netiesa,bet tik esamoj mano žinojimo akimirkoj.Niekad nesakiau,kad tiesa yra galutinė.Ji plečiasi,kaip ir kūrinija.Todėl tau sakau nuoširdžiai,kad manęs čia NĖRA..YRA DVASINIAI ŠALTINIAI URANTIJOS KNYGOS,TĖVO-ROJAUS ASMENŲ mokymų,Jėzaus Kristaus"Kalbu jums vėl"mokymų ŠVIESA..Tau visam gyvenimui užteks Juos studijuoti,o ne mane.Kantrybės tau,karštakošiško charakterio mylimas mano sielos broli.IŠMOK,SUVOK,TUOMET MOKYK,užuot kaip elektros mygtukas spragsėjęs.Su meile

Arūnas
2009-12-01 15:24:55



Mielieji,matau ir tolesnį nesusikalbėjimą.Jei kam kyla klausimai Urantijos Apreiškimo Šviesoje,klauskite šioje temoje,bet nesusireikšminkit ir neiškeldinėkit savo sukurtų,kartais visiškai nereikalingų(nes dubliuojasi)temų.Yra labai daug darbo,norint apvalyti forumą nuo šiukšlintojų komentarų,todėl tie,kurie atkakliai laikotės savo sampratų ir vis kuriate naujas temas arba iškeliate visiškai nereikalingas,kurios bus ištrintos,tiesiog sudarote kliūtis savo sielos broliams ir sesėms.Su meile ir labanakt

Arūnas
2009-12-01 22:06:31




Aš tai neaptikau , kad Urantijos knygoje būtų rašoma , kad žvaigždės turi sielą , dvasią . Todėl ir asmeniškai manau , kad sielos arba dvasios žvaigždės arba planetos neturi . Ezoteriniuose šaltiniuose šiuo klausimu yra labai idomių pastebėjimų , kad ir Bulgarų pranašo Aivenchovo raštuose , labai plačiai aprašoma apie dvasinę civilizacija mūsų žvaigždėje Saulėje . Kiti ezoteriniai šaltiniai taip pat leidžia pafilosofuoti šiuo požiūriu , bet Urantijos knygoje to nėra .
Urantijos knyga skelbia , kad sielą turi ir gali šį darinį tobulinti tik gyvosios materijos tvariniai. Tai yra tipo žmonės , kurie turi išsivysčiusį protą ir apdovanoti Dievo Tėvo dvasios fragmentu , kaip žmogiškojo proto minčių Derintoju . Šie minčių Derintojai , žmogų , kaip potencialiai augančią sielą , vysto ir augina kaip asmenybę ir turi viltį , kad šis kūnas - siela savo augime išsivystys iki pažinimo ir bendravimo , su šia Dieviška Dvasia . Pats žmogus , kaip potencialiai bręstanti siela , pažymimas kaip unikali planetinė kosminė asmenybė , kuri evoliucionuodama dvasine kryptimi ,gali jausti ir suprasti Aukštųjų Dievybių valią , ir šios valios veikimą į jį , kaip į asmenybę . Žmogus atgimęs dvasioje , jaučia ir supranta save , kaip asmenybę , unikalią kosminę planetinę asmenybę , kaip vieną iš asmenybių begalinėje Kūrinijos asmenybių šeimoje .
Šiek tiek išsiplėčiau nuo žvaigždės iki žmogaus , nes man labai patinka domėtis ir žmonėmis ir žvaigždėmis , kurios spindi , vilioja ir šviečia , kaip ir geri žmonės , sutikti mūsų gyvenimuose .

Petras
2009-12-20 17:21:06



Mielas Mariau, pasiskaityk.
1. TĖVO VARDAS
Iš visų vardų, kuriais Dievas Tėvas yra žinomas per visatas, tie, kurie įvardija jį kaip Pirmąjį Šaltinį ir Visatos Centrą, yra sutinkami dažniausia. Pirmasis Tėvas yra žinomas įvairiais vardais skirtingose visatose ir tos pačios visatos skirtinguose sektoriuose. Tie vardai, kuriuos tvarinys priskiria Kūrėjui, labai priklauso nuo to tvarinio sampratos apie Kūrėją. Pirmasis Šaltinis ir Visatos Centras niekada neapreiškė savęs vardu, tiktai prigimtimi. Jeigu mes tikime, jog esame šito Kūrėjo vaikai, tai tiesiog natūralu, jog galų gale mes turėtume jį vadinti Tėvu. Bet tai yra tas vardas, kurį mes pasirenkame patys, ir jis kyla iš mūsų asmeninio ryšio su Pirmuoju Šaltiniu ir Centru suvokimo.
Išmintingiems visatų valiniams tvariniams Visuotinis Tėvas niekada neprimeta ne viena forma savavališko pripažinimo, formalaus garbinimo, arba vergiškos tarnystės. Laiko ir erdvės pasaulių evoliuciniai gyventojai turi patys – savo pačių širdyje – pripažinti, mylėti, ir savu noru garbinti jį. Kūrėjas savo materialių tvarinių neverčia prievarta ar įsakymu atsisakyti dvasinės laisvos valios. Žmogiškosios valios meilės kupinas atsidavimas vykdyti Tėvo valią yra žmogaus pati nuostabiausia dovana Dievui; iš tikrųjų, toks tvarinio valios pašventimas sudaro žmogaus vienintelę tikrosios vertės dovaną Rojaus Tėvui. Dieve žmogus gyvena, juda, ir turi savo būtį; nėra nieko, ką žmogus galėtų duoti Dievui, išskyrus šitą pasirinkimą paklusti Tėvo valiai, ir tokie sprendimai, kuriuos įgyvendina visatų išmintingi valiniai tvariniai, sudaro tikrovę to tikrojo garbinimo, kuris taip patenkina Kūrėjo Tėvo meile valdomą prigimtį.
Kada jūs kartą tikrai imate sąmoningai suvokti Dievą, po to, kada jūs iš tiesų atrandate didingą Kūrėją ir pradedate suvokti to dieviškojo kontrolieriaus gyvenantį viduje buvimą, tada, sutinkamai su savo apsišvietimu ir sutinkamai su tuo būdu ir metodu, kuriuo šie dieviškieji Sūnūs apreiškia
--------------------------------------------------------------------------------
[23]▼
Dievą, jūs Visuotiniam Tėvui surasite tokį vardą, kuris tinkamai išreikš jūsų sampratą apie Pirmąjį Didįjį Šaltinį ir Centrą. Ir tokiu būdu, skirtinguose pasauliuose ir įvairiose visatose, Kūrėjas tampa žinomas daugeliu vardų, dvasiniame ryšyje visi reiškia tą patį, bet žodžiais ir simboliais, kiekvienas vardas atitinka tą laipsnį ir gylį, kokiu jis yra įsiviešpatavęs bet kokios konkrečios sferos jo tvarinių širdyse.
Netoli visatų visatos centro, Visuotinis Tėvas paprastai yra žinomas tokiais vardais, kurie gali būti laikomi reiškiančiais Pirmąjį Šaltinį. Einant tolyn į erdvės visatas, šie terminai, vartojami, kad būtų įvardintas Visuotinis Tėvas, dažniau reiškia Visuotinį Centrą. Dar toliau į žvaigždėtos kūrinijos išorę, jis yra žinomas, kaip ir jūsų vietinės visatos būstinės pasaulyje, kaip Pirmasis Kuriantysis Šaltinis ir Dieviškasis Centras. Viename netolimame žvaigždyne Dievas yra vadinamas Visatų Tėvu. Kitame, Begaliniu Rėmėju, o į rytus, Dieviškuoju Kontrolieriumi. Jis taip pat yra vadinamas Šviesų Tėvu, Gyvybės Dovana, ir Visagaliu.
Tuose pasauliuose, kuriuose vienas iš Rojaus Sūnų gyveno savęs padovanojimo gyvenimą, Dievas paprastai yra žinomas kokiu nors vardu, kuris pažymi asmeninį ryšį, švelnią meilę, ir tėvišką atsidavimą. Jūsų žvaigždyno būstinėje Dievą vadina Visuotiniu Tėvu, o jūsų vietinės apgyvendintų pasaulių sistemos skirtingose planetose jis yra žinomas įvairiais vardais, tokiais, kaip Tėvų Tėvas, Rojaus Tėvas, Havonos Tėvas, ir Dvasinis Tėvas. Tie, kurie pažįsta Dievą per Rojaus Sūnų įsikūnijimų apreiškimus, galiausiai pasiduoda tvarinio-Kūrėjo asociacijos jaudinančiam sentimentaliam apeliavimui ir Dievą vadina “mūsų Tėvu.”
Lyties tvarinių planetoje, tokiame pasaulyje, kur tėviškojo jausmo impulsai yra įgimti šio pasaulio protingų būtybių širdyje, Tėvo terminas tampa labai išraiškingu ir tinkamu vardu amžinajam Dievui. Jis geriausiai yra žinomas, kuo visuotiniausiai pripažįstamas, jūsų planetoje, Urantijoje, Dievo vardu. Tas vardas, kuris yra jam suteikiamas, turi mažai reikšmės; svarbu yra tai, kad jūs turėtumėte pažinti jį ir trokšti būti panašus į jį. Jūsų senieji pranašai teisingai jį vadino “amžinai esantis Dievas” ir kalbėdavo apie jį kaip apie tą, kuris “gyvena amžinybėje.”


Brrbora
2010-03-09 10:30:58




[Prisijunkite ir parašykite savo komentarą]
Spausdinti
Grįžti atgal