Forumas: temos peržiūra

Spausdinti

DIENOS CITATA iš Urantijos Knygos, Jėzaus Kristaus KALBU JUMS VĖL, ar Tėvo-Rojaus Trejybės mokymų.

Mielieji, siūlau jums temą DIENOS CITATA iš Urantijos Knygos, Jėzaus Kristaus apreiškimo KALBU JUMS VĖL, Rojaus Trejybės apreiškimų knygos Akimirkos Amžinybė, ar kitų mūsų svetainėje patalpintų Tėvo-Rojaus Trejybės mokymų.
Kaip ją mes pildysime?
Kiekvienai dienai kiekvienas parašo PO VIENĄ citatą.
Tai reiškia, kad tai dienai gali būti kelios ar keliolika citatų, jeigu parašys tą dieną keli ar keliolika mūsų dvasinių brolių ar sesių, tačiau jie SAVO citatą parašys kiekvienai dienai tik VIENĄ. Ir šitoje temoje nereikia JOKIŲ KOMENTARŲ. Tegu čia kalba tik patys cituojami teiginiai, kurie išreiškia ir mūsų nuostatas ir supratimą.
Po kiek laiko mes jau turėsime daug citatų, ir jos taip pat bus mūsų ŠVIESINTOJOS. Ir jas galėsite taikyti savo kasdieniame gyvenime, galbūt rašydami sveikinimus, linkėjimus įvairiomis progomis, panaudoti kur nors kaip kokį šūkį ar kvietimą, galėsite pasiūlyti aptarti su savo draugais, arba net pasinaudoti savo mokymuose, kuriuos suteiksite kitiems savo dvasiniams broliams ir sesėms, kurie nuoširdžiai patys ieško didesnės šviesos. Tai labai nuostabus ir tuo pačiu praktiškas pritaikymas.
Citatas apribokite vienu ar dviem sakiniais, kad būtų galima vien tik iš jos suvokti giluminę prasmę ir be papildomo konteksto, tačiau jeigu manote,kad ji yra aiškesnė tik pateikus visą pastraipą, tuomet pateikite ir tokią citatą, juk svarbu būtent jūsų šviesos perteikimas.
Nurodykite citatos vietą.
Urantijos Knygos Knygos citatos yra žymimos tokiu būdu: 0009-05-06 ir tai reiškia 9 puslapį, 5 pastraipą, ir 6 eilutę pastraipoje. Puslapyje pastraipos skaičiuojamos tik tos, kurios turi pradžią tame puslapyje, todėl jeigu pastraipa prasideda viename puslapyje, o baigiasi kitame puslapyje, o jūsų pateikiama citata yra būtent tame puslapyje, kur citata baigiasi, tada ją pažymėsite nuline pastraipa 00, ir eilutę pažymėsite skaičiuodami 00 pastraipos eilutes. Nurodydami puslapį prieš tai rašote nulius - tris, du, vieną, ar nė vieno, priklausomai nuo to, koks puslapis, nes knygoje yra 2097 puslapiai.
Taip tinka nurodyti ir citatas iš Jėzaus Kristaus apreiškimo KALBU JUMS VĖL, nes dabar yra tik vienas knygos leidimas, tad pagal puslapius visi galės lengvai surasti knygoje. Lygiai taip pažymėkite ir tas citatas, kurios yra paimtos iš Rojaus Trejybės apreiškimų knygos Akimirkos Amžinybė.
Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,
Algimantas


Algimantas
2009-10-30 22:38:55

Komentarai

Besivystantys mirtingieji tvariniai patiria nenumaldomą akstiną simbolizuoti savo ribotas sampratas apie Dievą.Žmogaus moralinės pareigos sąmonė ir jo dvasinis idealizmas išreiškia vertybės lygį-patirtinę tikrovę-kurią sunku simbolizuoti.
2003-07


gailė
2009-11-16 15:35:33



Stipri šeima yra jūsų sugalvota samprata, kaip pavyzdys tokiai šeimai, kurioje nėra meilės, kuri dėl meilės trūkumo nėra mylinti ir labai dažnai iš viso suyra. Tam, kad mėgintumėte kažkaip paaiškinti, jog toks kelias nėra geras, jūs pradėjote vartoti stiprios šeimos, darnios šeimos apibūdinimą. Tačiau, kada visos šeimos pasieks tokį dvasinio išsivystymo lygį, kad visi vyrai ir moterys bus atradę Tėvą savo viduje, kada jie tikrai sukurs šeimas ne dėl kokių nors išskaičiavimų, bet iš meilės Tėvui ir Jo dėka sutiktam kitos lyties žmogui, tada tokia šeima visada išliks mylinti ir tarnaujanti Tėvui ir kūrinijai, kartu su Tėvu kurdama naują gyvybę, savo vaikus, ir auklėdama juos Tėvo sūnumis ir dukromis. Tada nebebus tokio reiškinio, kaip šeimų žlugimas, neištikimybė. Dėl to tiesiog atkris toks šeimos apibūdinimas, kaip stipri. 321-03
Jums nelieka jokio kito kelio, kaip tik Tėvo meilės kelias savo pačių šeimoje. Ir kuo greičiau tą kelią pasirinksite, kuo greičiau pradėsite juo žengti, tuo greičiau atrasite Tėvą savo viduje, tuo greičiau jūsų šeimas užlies Tėvo meilės banga, tuo palaimingesnis bus jūsų asmeninis gyvenimas šeimoje. Ir tuo daugiau malonumo ir pasitenkinimo suteiksite ir mums, Visatos Motinai Dvasiai ir man. O taip pat ir Rojaus Trejybei – Visuotiniam Tėvui, Amžinajam Sūnui, ir Begalinei Dvasiai. 322-05 / Kalbu jums vėl.


Violeta(Vilnius)
2010-02-20 09:27:45



Mirtingasis žmogus, būdamas tvarinys, nėra tiksliai toks, kokia yra Aukščiausioji Būtybė, kuri yra dieviška, bet žmogaus evoliucija tikrai tam tikru būdu yra panaši į Aukščiausiojo augimą. Žmogus sąmoningai auga iš materialaus į dvasinį savo paties sprendimų jėgos, galios, ir atkaklumo dėka; jis taip pat auga tada, kada jo Minties Derintojas sukuria naujus būdus tam, kad nusileistų iš dvasinių lygių į morontinius sielos lygius; ir kada kartą siela ima egzistuoti, tada ji pradeda augti savyje ir iš savęs.1282-02


rimantas ( Kaunas )
2010-02-20 08:04:43



Pirmasis Šaltinis ir Centras už Havonos ribų fenomenaliose visatose veikia šitaip:
1. Kaip kūrėjas, per Sūnus Kūrėjus, savo anūkus.
2. Kaip kontrolierius, per Rojaus gravitacijos centrą.
3. Kaip dvasia, per Amžinąjį Sūnų.
4. Kaip protas, per Bendrai Veikiantįjį.
5. Kaip Tėvas, palaiko ryšį su visais tvariniais per savo asmenybės grandinę.
6. Kaip asmuo, jis tiesiogiai veikia per visą kūriniją savo išskirtiniais fragmentais – Minties Derintojais
mirtingajame žmoguje.
7. Kaip visuminė Dievybė, jis veikia tiktai Rojaus Trejybėje. 0111- 07


Petras (Viln.)
2010-01-24 22:03:43



Kada Jėzus iš Nazareto įbrido į Jordano upę tam, kad jį pakrikštytų, tada jis buvo šios sferos mirtingasis, kuris žmogaus evoliucinio pakilimo viršūnę buvo pasiekęs visose srityse, kurios yra susijusios su proto užkariavimu ir susitapatinimu su dvasia. Tą dieną upėje jis stovėjo kaip evoliucinių laiko ir erdvės pasaulių ištobulintas mirtingasis. Tarp Jėzaus mirtingojo proto ir viduje gyvenančio dvasinio Derintojo, Rojaus Tėvo dieviškosios dovanos, buvo sukurtas tobulas sinchroniškumas ir pilnutinis ryšys. Ir kaip tik toks Derintojas gyvena visose normaliose būtybėse, kurios Urantijoje gyvena nuo to meto, kada Mykolas pakilo vadovauti savajai visatai, išskyrus
tai, kad Jėzaus Derintojas šitai ypatingai misijai buvo anksčiau parengtas, kada tokiu pačiu būdu buvo apsigyvenęs kitoje viršžmogiškoje būtybėje, įsikūnijusioje mirtingojo materialaus kūno pavidalu, Makiventos Melkizedeko viduje.1511-02


rimantas ( Kaunas )
2010-02-19 08:22:26




“Šiandien, netikintieji gali pašiepti jus, kad skelbiate nesipriešinimo evangeliją ir pamokslaujate neprievartinį gyvenimą, bet jūs esate pirmieji savanoriai iš ilgos eilės nuoširdžių tikinčiųjų į šitos karalystės evangeliją, kurie nustebins visą žmoniją savo didvyrišku atsidavimu šitiems mokymams. Nė viena pasaulio armija niekada nebuvo parodžiusi daugiau drąsos ir narsos už tą drąsą ir narsą, kurią parodysite jūs ir jūsų ištikimi perėmėjai, kurie eis po visą pasaulį skelbdami gerąją naujieną – Dievo tėvystę ir žmonių brolystę. Materialaus kūno drąsa yra narsumo žemiausioji forma. Proto narsumas yra žmogiškosios drąsos aukštesnioji rūšis, bet aukščiausioji ir nuostabiausioji drąsos rūšis yra bekompromisinė ištikimybė apšviestiesiems įsitikinimams dėl giluminių dvasinių realybių. Ir tokia drąsa sudaro Dievą pažįstančio žmogaus didvyriškumą. Ir jūs visi esate Dievą pažįstantys vyrai; jūs esate tikrų tikriausiai Žmogaus Sūnaus asmeniniai pagalbininkai. (1608 - 04)


Petras
2010-02-18 20:26:13



Kadangi Tevo dvasia jus pazista is vidaus, net geriau negu jus galite pazinti patys save, kadangi ji zino jusu visas mintis, tai priesingai negu jusu materialus protas,kuris ir taip jusu labai menkai yra isvystytas ir vystomas, kad daugybe savo minciu jus labai greitai uzmirstate, tai Minties Derintojas jas issaugo ir neisbarsto ne vienos. Butent Minties Derintojo issaugotu visu jusu minciu kopija ir leidzia nustatyti, kokiais motyvais jus nugyvenote savo zemiskaji gyvenima, kada reikia priimti nuosprendi del jusu sielos pazadinimo ar nepazadinimo. 264-01-05 "KJV"

Nijole
2010-02-19 23:31:04



Štai kokią jūs galite suteikti man pagalbą ir tuo pačiu patys prilygti man, vystydami kiekvienas save iš meilės Tėvui, ir man, o tuo pačiu ir visai žmonijai ir visai visatai, kurioje yra milžiniška gausybė įvairių tvarinių kategorijų. Vien tik jūsų bendravimas, iš širdies, su manimi 320-06 yra lygiai tas pats bendravimas su Tėvu. Tėvas ir aš esame viena dvasioje. Ir jeigu tik jūs pradedate bendrauti ir bendradarbiauti su Tėvu, lygiai taip jūs bendraujate ir bendradarbiaujate ir su manimi. Visiškai nėra skirtumo man, kad jūs tariate Tėvo vardą. Aš žinau viską, kaip viską žino ir Tėvas, kas susiję su jūsų mintimis ir planais, lūkesčiais ir nerimu. Taip, kaip Tėvas dirba jūsų labui ir gerovei, taip dirbu ir aš. Ir Tėvo dvasia, dirbanti jūsų viduje, veikia lygiai taip, kaip ir mano Tiesos Dvasia, kuri visą laiką beldžia į jūsų širdį, kad atvertumėte jos duris ir aš galėčiau įeiti į jūsų vidų. Jeigu tik jūs atrandate gyvą Tėvą savo pačių viduje, tuo pačiu jūs atveriate ir savo širdies duris, kad per jas įeičiau ir aš. Ir tada Tėvo ir mano veikimas jūsų, kiekvieno, atsivėrusio viduje sustiprėja, nes mums nebereikia įveikti jūsų nenoro ir priešinimosi eiti dvasinio vystymosi keliu, nes juo pradedate eiti patys noriai. Ir man atveriate duris. Priešingai negu Tėvas, aš negaliu būti jūsų viduje visą laiką prieš jūsų valią. Aš tik beldžiu, kad atvertumėte savo sielą ir atsivertumėte, tuo tarpu Tėvas jūsų viduje yra visą laiką, net ir tada, kada mano beldimui jūs priešinatės ir mane keikiate. Tačiau net ir tokiu atveju, Tėvo dvasia jūsų viduje nieko nedaro prieš jūsų valią. 321- 01


Violeta(Vilnius)
2010-02-18 16:52:40



Nuo žmogiškosios valios vientisumo priklauso būsimojo užbaigtojo amžinasis likimas; nuo mirtingojo laisvos valios nuoširdumo priklauso, ar dieviškasis Derintojas įgaus amžinąją asmenybę; nuo mirtingojo pasirinkimo ištikimybės priklauso, ar Visuotinis Tėvas turės naują kylantįjį sūnų; nuo sprendimų-veiksmų atkaklumo ir išminties priklauso Aukščiausiosios Būtybės patirtinės evoliucijos aktualizavimasis.1233 01 02.


Laima(pan.)
2009-11-18 19:11:56



Asmenybės brandos įrodymą sudaro žmogiškojo troškimo tokia transformacija, kada ji nuolat siekia suvokti tas vertybes, kurios yra aukščiausios ir kuo dieviškiausiai realios. 1774-05-08
Nuolat kintančiame pasaulyje, besivystančioje visuomeninėje tvarkoje, neįmanoma palaikyti likimo nusistovėjusių ir nustatytų tikslų. Asmenybės stabilumą
gali patirti tiktai tie, kurie atrado ir apkabino gyvąjį Dievą kaip begalinio pasiekimo amžinąjį tikslą. Ir šitokiu būdu tam, kad žmogaus tikslas būtų perkeltas iš laiko į amžinybę, iš žemės į Rojų, iš to, kas yra žmogiška, į tai, kas yra dieviška, būtina, kad žmogus iš tiesų atsinaujintų, atsiverstų, atgimtų vėl; kad jis tikrai taptų tuo iš naujo sukurtu dieviškosios dvasios vaiku; kad jis tikrai laimėtų patekimą į dangaus karalystės broliją. 1774-06

Jurgita
2009-11-18 19:57:10




[Prisijunkite ir parašykite savo komentarą]
Spausdinti
Grįžti atgal