Forumas: temos peržiūra

Spausdinti

DIENOS CITATA iš Urantijos Knygos, Jėzaus Kristaus KALBU JUMS VĖL, ar Tėvo-Rojaus Trejybės mokymų.

Mielieji, siūlau jums temą DIENOS CITATA iš Urantijos Knygos, Jėzaus Kristaus apreiškimo KALBU JUMS VĖL, Rojaus Trejybės apreiškimų knygos Akimirkos Amžinybė, ar kitų mūsų svetainėje patalpintų Tėvo-Rojaus Trejybės mokymų.
Kaip ją mes pildysime?
Kiekvienai dienai kiekvienas parašo PO VIENĄ citatą.
Tai reiškia, kad tai dienai gali būti kelios ar keliolika citatų, jeigu parašys tą dieną keli ar keliolika mūsų dvasinių brolių ar sesių, tačiau jie SAVO citatą parašys kiekvienai dienai tik VIENĄ. Ir šitoje temoje nereikia JOKIŲ KOMENTARŲ. Tegu čia kalba tik patys cituojami teiginiai, kurie išreiškia ir mūsų nuostatas ir supratimą.
Po kiek laiko mes jau turėsime daug citatų, ir jos taip pat bus mūsų ŠVIESINTOJOS. Ir jas galėsite taikyti savo kasdieniame gyvenime, galbūt rašydami sveikinimus, linkėjimus įvairiomis progomis, panaudoti kur nors kaip kokį šūkį ar kvietimą, galėsite pasiūlyti aptarti su savo draugais, arba net pasinaudoti savo mokymuose, kuriuos suteiksite kitiems savo dvasiniams broliams ir sesėms, kurie nuoširdžiai patys ieško didesnės šviesos. Tai labai nuostabus ir tuo pačiu praktiškas pritaikymas.
Citatas apribokite vienu ar dviem sakiniais, kad būtų galima vien tik iš jos suvokti giluminę prasmę ir be papildomo konteksto, tačiau jeigu manote,kad ji yra aiškesnė tik pateikus visą pastraipą, tuomet pateikite ir tokią citatą, juk svarbu būtent jūsų šviesos perteikimas.
Nurodykite citatos vietą.
Urantijos Knygos Knygos citatos yra žymimos tokiu būdu: 0009-05-06 ir tai reiškia 9 puslapį, 5 pastraipą, ir 6 eilutę pastraipoje. Puslapyje pastraipos skaičiuojamos tik tos, kurios turi pradžią tame puslapyje, todėl jeigu pastraipa prasideda viename puslapyje, o baigiasi kitame puslapyje, o jūsų pateikiama citata yra būtent tame puslapyje, kur citata baigiasi, tada ją pažymėsite nuline pastraipa 00, ir eilutę pažymėsite skaičiuodami 00 pastraipos eilutes. Nurodydami puslapį prieš tai rašote nulius - tris, du, vieną, ar nė vieno, priklausomai nuo to, koks puslapis, nes knygoje yra 2097 puslapiai.
Taip tinka nurodyti ir citatas iš Jėzaus Kristaus apreiškimo KALBU JUMS VĖL, nes dabar yra tik vienas knygos leidimas, tad pagal puslapius visi galės lengvai surasti knygoje. Lygiai taip pažymėkite ir tas citatas, kurios yra paimtos iš Rojaus Trejybės apreiškimų knygos Akimirkos Amžinybė.
Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,
Algimantas


Algimantas
2009-10-30 22:38:55

Komentarai

Būtent šios dieviškosios dvasios, gyvojo vandens, buvimas ir neleidžia kilti mirtingojo nepasitenkinimo deginančiam troškuliui ir nesudvasinto žmogiškojo proto tam neapsakomam alkiui. Dvasios vedamos būtybės "niekada neištrokšta, kadangi šitas dvasinis vanduo tikrai bus jų viduje pasitenkinimo šaltinis, ištrykštantis į amžinąjį gyvenimą." Tokios dieviškai pagirdytos sielos yra visiškai nepriklausomos nuo materialios aplinkos, kas susiję su gyvenimo džiaugsmais ir žemiškosios egzistencijos pasitenkinimais. Jos yra dvasiškai apšviestos ir atgaivintos, moraliai sustiprintos ir apdovanotos. 0381-02

Violeta(Vilnius)
2009-12-21 17:41:31



Jūs turite suvokti patį pagrindinį dalyką, kad tobulas yra tik Kūrėjas ir visa, kas yra sukurta iš Jo kilusių Kūrėjų. Tuo tarpu visi evoliuciniai tvariniai, kurie yra sukurti laiko ir erdvės visatose, siekia vienintelio tikslo - kuo geriau atskleisti savo visą potencialą, kurį kaip asmenybės dovaną yra padovanojęs kiekvienam pats Tėvas.
219-04

Gaile
2009-12-21 08:52:57



Valios išreiškimas bet kokiame lygyje, kuris nėra absoliutus, susiduria su apribojimais, kurie yra pačioje asmenybėje, kuri naudojasi pasirinkimo galia. Žmogus negali rinktis to, kas pranoksta pasirinkimo diapazoną. Jis, pavyzdžiui, negali pasirinkti būti kas nors kitas, o ne žmogiškoji būtybė, išskyrus tai, kad jis gali pasirinkti, jog taptų daugiau negu žmogumi; jis gali pasirinkti pradėti kilimo kelionę visatoje, bet tai yra dėl to, kad žmogaus pasirinkimo ir dieviškoji valia ties šituo tašku sutampa. Ir tai, ko sūnus trokšta ir Tėvas nori, tikrai įvyks.1300-02


rimantas ( Kaunas )
2010-01-07 07:54:12



Kada Sūnus Kūrėjas išvyksta iš Rojaus tam, kad pradėtų visatos tvėrimo jaudinantį patyrimą, kad taptų savo paties organizuotos vietinės visatos vadovu - iš tikrųjų Dievu - tada jis, pirmą kartą, būna artimame ryšyje su Trečiuoju Šaltiniu ir Centru, ir daugeliu atžvilgių priklausančiu nuo šio Centro. Begalinė Dvasia, nors gyvena kartu su Tėvu ir Sūnumi visų daiktų centre, turi lemtį veikti kaip kiekvieno Sūnaus Kūrėjo realus ir veiksmingas padėjėjas. Todėl iš tiesų kiekvieną Sūnų Kūrėją lydi Begalinės Dvasios Kuriančioji Dukra, toji būtybė, kuri turi likimą tapti Dieviškuoju Tarnu, naujosios vietinės visatos Motina Dvasia.
0235-05

Gaile
2010-01-07 09:07:10



Šitie trumparegiai žydai neprideramai triukšmingai reikalavo Mokytojo mirties tuo metu,kada jis stovėjo ten siaubingoje tyloje,žvelgdamas į nacijos-savo žemiškojo tėvo tautos-mirties sceną.Jėzus buvo įgavęs tokį žmogiškojo charakterio tipą,kuris galėjo išlaikyti pusiausvirą ir patvirtinti savo orumą nuolatinio ir nepateisinamo įžeidinėjimo akivaizdoje.Jo įbauginti buvo neįmanoma.

Fredas
2010-04-06 16:58:14



Nezabojama savivale ir nevaldoma saviraiska prilygsta nesutramdytam savanaudiskumui, nedieviskumo virsunei. Laisve be drauge einancio ir nuolat augancio savojo as nugalejimo yra egoistines mirtingojo vaizduotes prasimanymas. Savuoju as motyvuota laisve yra koncepcine iliuzija, ziauri apgaule. 0613-07-01

Nijole
2010-04-06 21:28:41



Dvasiniame lygyje, serafimai paverčia asmenėmis didelę dalį šiaip jau neasmenių ir ikiasmenių tarnavimų visatoje; jie yra koordinatoriai. Intelektualiame lygyje jie abipusiškai susieja protą ir morontiją; jie yra vertėjai. Ir fiziniame lygyje jie manipuliuoja žemiškąją aplinką savo ryšių su Pagrindiniais Fiziniais Kontrolieriais dėka ir bendradarbiaujančios tarnystės su tarpinėmis būtybėmis dėka. 1244-06


rimantas ( Kaunas )
2010-04-07 07:55:51



Jeigu Aš neturėčiau pasitikėjimo savo esamais tvariniais, Aš negalėčiau sukurti jokios ateities visai kūrinijai. Būtent Mano absoliutus pasitikėjimas savo bendrakūrėjais leidžia Man projektuoti begalinę kūriniją.
Kadangi jūs esate ant pačio pirmojo Manosios evoliucijos laiptelio, tai jums buvo suteiktas įkvepiantis Jėzaus modelis tam, kad palengvintų jums susikurti didesnį pasitikėjimą Manimi. Štai dėl ko eikite su Manimi eidami su Jėzumi, ir jūs tikrai galėsite daryti tą, ką darė Jėzus tuo metu, kada gyveno Urantijoje materialiu pavidalu.
Ir jūsų įtikėjimas į Mane padeda jums žengti pirmyn į tas aukštumas, kur jūsų pasitikėjimas Manimi ima rodyti ženklus tokiais darbais, kurie prilygsta Jėzaus darbams. Dėl to, viskas įmanoma su Manimi, mirtingajam tai reiškia, jog susiliejimas su Manimi yra įmanomas net ir jūsų planetoje kiekvienam iš jūsų, kuris trokšta eiti su Manimi net ir taip, kaip ėjo Jėzus. Ir tai yra mirtingojo, gyvenančio bet kurioje iš apgyvendintų planetų, aukščiausioji viršūnė.
/ Tėvo dvasia, Minties Derintojas, apie didesnį pasitikėjimą Tėvu, apie Jėzaus antrąjį atėjimą... /



Violeta(Vilnius)
2010-04-07 13:35:06



Buvo prieš pat tris,kada Jėzus,garsiu balsu,sušuko,"Baigta! Tėve, į tavąsias rankas aš atiduodu savąją dvasią."Ir kada jis šitai pasakė,tada nulenkė galvą ir užbaigė gyvybės kovą.Kada romėnų centurionas pamatė,kaip mirė Jėzus,tada sudavė sau į krutinę ir pasakė:"Iš tikrųjų tai buvo teisus žmogus;tikrai jis turėjo būti Dievo Sūnus."Ir nuo tos valandos jis ėmė tikėti į Jėzų.Jėzus mirė karališkai-kaip ir gyveno.(2011-187-05)

Fredas
2010-04-07 13:13:22



Aš ateinu nuo Amžinojo ir aš daug kartų sugrįždavau į Visuotinio Tėvo akivaizdą..Aš pažįstu Pirmojo Šaltinio ir Centro,Amžinojo ir Visuotinio Tėvo,aktualybę ir asmenybę .Aš žinau ,jog,nors didis Dievas absoliutus,amžinas,ir begalinis,bet taip pat jis yra geras,dieviškas,ir gailestingas.Aš žinau didžiųjų pareiškimų tiesą:"Dievas yra dvasia" ir "Dievas yra meilė,"ir šitie du požymiai yra kuo visapusiškiausiai apreiškiami šiai visatai Amžinuoju Sūnumi.(26psl.)

Fredas
2010-02-24 19:34:27




[Prisijunkite ir parašykite savo komentarą]
Spausdinti
Grįžti atgal