Forumas: temos peržiūra

Spausdinti

Jėzus Kristus KALBU JUMS VĖL platinimo patirtis Londone

Kai praėjusį penktadienį mano telefonas suskambėjo vakare pusę vienuolikos, pagalvojau, kas čia galėtų skambinti.Žmogus pasakė, kad atvežė dėžę knygų ir ar gali pristatyti dabar. Jau už dvidešimt minučių Jėzus Kristus “KALBU JUMS VĖL” buvo mano kambary.
Širdis šokinėjo iš džiaugsmo, kad tai kuo gyvenu jau daugiau kaip metai, pagaliau įgavo materialių pavidalą. Ir tai ką mėginau išsakyti ir dalintis pagaliau galėsiu įteikti visiems nuoširdiems Dievo ieškantiesiems.
Šeštadienį buvo Alfos kurso, kuris yra Biblijos nagrinėjimo ir bendraminčiu ieškojimo vieta, vakaras. Jame dalyvavo dvi šeimos iš Lietuvos. Jos liudijo savo tikėjimą.
Į savo kelionmaišį įsidėjau dešimt KALBU JUMS VĖL knygų. Ir nusprendžiau pasimelsti Rojaus Trejybei. Po pagarbinimo kreipiausi į Tėvą, kad mane vestų ir suteiktų ramybę, kad mano gyvulinis protas, kuris labai gajus, nurimtų. Kad Šviesos, Meilės ir Tiesos žodį, suteiktą mums – Sūnaus Kūrėjo – Jėzaus, per šį apreiškimą, pasidalinčiau su visais ten esančiais sielos broliais ir sesėm. Ašaros tekėjo skruostais. Išėjau su džiugesiu viduj.
Kai atvykau susirinkusieji jau klausė Jaro, kuris kalbėjo apie Šventąją Dvasią. Stebėjau šnekantįjį, o labiau klausančiuosius, kurių veidai sakė, kad jie negauna to - ko galbūt norėtų ir galėtų gauti. Vienas šneka, yra kas klauso, nors ir taip tai žinoma. Kiti jaučiasi nuveikę daug, nes organizavo, sudėjo laiką ir energiją. Visi patenkinti, atmosfera šilta.
Po to kalbėjo Antanas, kurio pasisakymas sukaustė žmones, jų veidai taip pasikeitė, nes jis kalbėjo iš savo sielos gelmės. Apie savo asmeninę patirtį ir Jėzaus meilės patyrimą, kaip perkeitė jo kaip žmogaus ir jo šeimos gyvenimą. Jaučiau kaip jam trūksta žodžių išreikšti tai ką išgyveno. O man buvo didžiulis noras, ko jis neišsako, padėti. Tuos neužpildytus tarpus jautė klausantieji, patys nesuvokdami, nes tie momentiniai veidų pasikeitimai paliko man įspūdį, kuris perkėlė į tai, kad žmogus yra pasiruošęs žinoti. Nori. Gali. Nežino kur. Kai TIESOS šaltinis atsiranda išsigąsta. Baimė, nerimas, netikrumas. Kaip čia dabar, mes viską juk žinom. Va, mama sakė, biblija rašo, klebonas pritarė, laiko neturiu.
Po Antano pasisakymo buvo vakarienė. Tiesiog prisėdau prie jo, kad pakalbėčiau. Toks šiltas žmogus. Šalia buvo Gintaras, kuris taip pasakė:”Aš čia atvažiavau 120 mylių, kad susitikčiau su tavim, Antanai.” Gintaras buvo pirmasis, kuris paėmė knygą iš manęs ir paaukojo. O aš mąsčiau, kaip Tėvas veikia žmogų, kaip Dvasinės Būtybės mums tarnauja su tokia meile. Puoselėdamas mintį sutikti Antaną, Gintaras gavo Jėzaus knygą, kuri turėtų jį labai sustiprinti, nes atsakymus jis gaus.
Tą vakarą išdalinau septynias knygas. Patyriau daug malonių akimirkų. Kas atsisakė dėl laiko stokos. Dirbti ir mokytis tikrai nėra lengva šitoj šaly.
Kitą dieną vėl susiruošiau į savo parapijos bažnyčią su mintim , kad bus dar žmonių, kurie norės knygos.
Puoselėdama visus geriausius žmogiškuosius jausmus, turėjau nuvilti kleboną. Gerą ir labai nuoširdų žmogų, kurį myli ir gerbia parapijiečiai, taip pat ir aš. Jo prašymui neplatinti knygos nepaklusau. Jis mane įspėjo, kad to nedaryčiau bažnyčioj.Lauke lijo, aš jam pasakiau, kad tą darysiu ir niekas manęs nesustabdys, o kai oras bus geras pastovėsiu ir prie gatvės. Ir jei trukdys, atsistosiu prieš visą bažnyčią ir knygą pristatysiu visiems. Kad mane veda Tėvas iš vidaus. Pro šalį ėjusiam Kostui pasakiau, kaip įrodymą, kad baimė manęs nekausto, ir kad jis prieitų prie manęs, jei nori įsigyti Jėzaus knygą, kurią platinu.Po mišių buvo toks skelbimas, kad čia yra platinama knyga „Kalbu šiandien“ ir kad ji neturi nieko bendro su katalikų tikėjimu, kad tai prieštarauja jų tiesoms ir paragino parapijiečius knygos neįsigyti, nes čia yra bendruomenė ir kiekviena turi savo taisykles. Ir , kad nori apsaugoti jos narius.“ Kadangi buvo padaryta klaida pavadinime, aš atsistojau, pataisiau jo padarytą klaidą, prisistačiau ir paraginau, kas nori įsigyti knygą, kad prieitų prie manęs, nes aš esu tas asmuo, kuris platina knygą Londone. Man tik liko išreikšti dėkingumą, kad padarė reklamą, kurios aš pati niekada nebūčiau sugalvojus padaryti. Jis stovėjo kažkiek sutrikęs, bet aš jį kuo puikiausiai suprantu. Nors jis parapijiečiams paaiškino, kad jis rūpinasi savo bendruomene, bet žmonės suprato teisingai. Priėjo mano seni pažįstami ir jie manęs daug klausinėjo ir labai susidomėjo knyga ir iš to ką spėjau trumpai papasakoti, jiems padarė įspūdį. Skelbimo „vertė“- apsaugoti istitucinę bažnyčią, o ne bedruomenę.
Suradus TIESĄ ir patyrus Tėvo Meilę niekas nebegali sustabdyti. Raginu visus platinančius knygą Lietuvoj tai daryti drąsiai. Kažkuria prasme jums lengviau, nes visi kalba ta pačia kalba, o man reikia surasti savo tautiečius:)Kas gyvenat JK rašykit man ir net kitur EU, bet ruošiatės aplankyti Londoną.Pabūsiu tuo centru, kur bus galima gauti lietuvišką ir ateity anglišką kopijas.Sudie.


rita
2008-11-24 21:44:40

Komentarai

Miela Rita, ačiū tau už pasidalinimą savo patyrimu, nešant ryškesnę šviesą savo sielos broliams ir sesėms.
Žaviuosi tavo atsidavimu ir ryžtu TARNAUTI TĖVUI, AMŽINAJAM SŪNUI-MOTINAI-BROLIUI, IR BEGALINEI DVASIAI-MOTINAI-SESEI.
Tu gyveni toli nuo gimtosios Lietuvos ir esi tokia jautri Tėvo vedimui iš vidaus, kad taip drąsiai imiesi veiklos VISŲ LABUI, TUO PAČIU IR MŪSŲ LABUI.
Esu tikras, kad tavo pavyzdys pažadins ne vieną sielą Lietuvoje, kad ji taip pat pati pasisiūlytų platinti Jėzaus Kristaus apreiškimą savo aplinkoje.
Kol kas čia, LIETUVOJE, kur ir priėmiau Jėzaus Kristaus apreiškimą, yra tik keletas tokių drąsių, ryžtingų, ir atsidavusių tokiai šviesos tarnystei mūsų sielos brolių ir sesių, kokia esi tu, miela Rita, tolimame Londone.
Tad rašyk, mylima sielos sese Rita, kuo dažniau, dalinkis savo patyrimu, kaip tau Londone sekasi tarnystė su tokia nuostabia Jėzaus Kristaus knyga, nes tavo žodžiai taip pat yra ir žadinimo virpesiai ir mums čia, Lietuvoje.
Telydi tave ramybė.
Su broliška meile,

Algimantas
2008-11-25 17:45:14



Matai Rita jei tu eisi pas Teva apeidama ar atmesdama Jezu,gali nesusitikti ir su Tevu.Mes visi esam nuodemingi ir nereikia saves lyginti su Dievu,bandyti buti lygiu su Dievu.Todel nebukime uzkietine sirdziu,priimkime Jezaus auka,raskime jegu gailetis uz savo nuodemes.

Ritai
2009-03-30 10:42:16



Miela Rita, ačiū tau už pasidalinimą savo patyrimu, nešant ryškesnę šviesą savo sielos broliams ir sesėms.
Žaviuosi tavo atsidavimu ir ryžtu TARNAUTI TĖVUI, AMŽINAJAM SŪNUI-MOTINAI-BROLIUI, IR BEGALINEI DVASIAI-MOTINAI-SESEI.
Tu gyveni toli nuo gimtosios Lietuvos ir esi tokia jautri Tėvo vedimui iš vidaus, kad taip drąsiai imiesi veiklos VISŲ LABUI, TUO PAČIU IR MŪSŲ LABUI.
Esu tikras, kad tavo pavyzdys pažadins ne vieną sielą Lietuvoje, kad ji taip pat pati pasisiūlytų platinti Jėzaus Kristaus apreiškimą savo aplinkoje.
Kol kas čia, LIETUVOJE, kur ir priėmiau Jėzaus Kristaus apreiškimą, yra tik keletas tokių drąsių, ryžtingų, ir atsidavusių tokiai šviesos tarnystei mūsų sielos brolių ir sesių, kokia esi tu, miela Rita, tolimame Londone.
Tad rašyk, mylima sielos sese Rita, kuo dažniau, dalinkis savo patyrimu, kaip tau Londone sekasi tarnystė su tokia nuostabia Jėzaus Kristaus knyga, nes tavo žodžiai taip pat yra ir žadinimo virpesiai ir mums čia, Lietuvoje.
Telydi tave ramybė.
Su broliška meile,

Algimantas
2008-11-25 17:45:08



Ačiū už pasidalinimą, viskas taip tikroviška kaip vyksta ir iš tiesų. Iš vienos pusės matai kur yra "sustoję" kaikurie žmonės, ir galimybė ir noras turint patirties yra stiprus.. ir vis atrandą būdą kaip tai perteikti kitam žmogui, matant kad visiem reikia šio gyvo kelio namo pas Tėvą, Trejybę, ir į visą mylinčią kūrinijos šeimą, nuo kurios kolkas dauguma yra save atskyrę. Sudie.

Vaidas
2008-11-25 12:14:46




[Prisijunkite ir parašykite savo komentarą]
Spausdinti
Grįžti atgal