Forumas: temos peržiūra

Spausdinti

GYVOSIOS pamaldos Kaune.

Nuo rugpjūčio 15 dienos ( sekmadienio ) , ir toliau kas antrą
sekmadienį, Rojaus Trejybės garbinimo pamaldos, kurias ves Algimantas, vyks ir Kaune. Pradžia 11 val.
Gyvosios pamaldos vyksta "Šviesos namų" antrame aukšte, Gedimino g.26b (iš gatvės reikia eiti į vidinį kiemą ant kalniuko už lengvo šlagbaumo į kairę).
Paprastai gyvosios pamaldos vyksta didžiojoje salėje, bet jeigu ją užima kiti, tuomet gyvosios pamaldos būna mažojoje salėje, esančioje šalia.


rimantasKaunas
2010-08-04 10:32:45

Komentarai

Mielieji, sausio 5d. sekmadieni, į Kaune vyksiančias Rojaus Trejybės-AŠ ESU gyvąsias pamaldas, renkamės antrame aukšte, MAŽOJOJE salėje.
Adresas - "Šviesos namai", Gedimino g. 26b.
Gyvųjų pamaldų pradžia - 10 valandą.

vvita
2020-01-03 17:14:11



Mielieji, gruodžio 22d. sekmadieni, į Kaune vyksiančias Rojaus Trejybės-AŠ ESU gyvąsias pamaldas, renkamės antrame aukšte, MAŽOJOJE salėje.
Adresas - "Šviesos namai", Gedimino g. 26b.
Gyvųjų pamaldų pradžia - 10 valandą.

vvita
2019-12-20 10:15:43



Mielieji, gruodžio 08d. sekmadieni, į Kaune vyksiančias Rojaus Trejybės-AŠ ESU gyvąsias pamaldas, renkamės antrame aukšte, MAŽOJOJE salėje.
Adresas - "Šviesos namai", Gedimino g. 26b.
Gyvųjų pamaldų pradžia - 10 valandą.

vvita
2019-12-06 22:15:05



Mielieji, lapkričio 24d. sekmadieni, į Kaune vyksiančias Rojaus Trejybės-AŠ ESU gyvąsias pamaldas, renkamės antrame aukšte, MAŽOJOJE salėje.
Adresas - "Šviesos namai", Gedimino g. 26b.
Gyvųjų pamaldų pradžia - 10 valandą.

vvita
2019-11-23 08:51:32



Mielieji urantai, ilgą laiką į gyvąsias pamaldas rinkdavomės vienuoliktą valandą, tačiau nuo ateinančio sekmadienio gyvosios pamaldos prasidės jau ne vienuoliktą, o – DEŠIMTĄ VALANDĄ – tuo pačiu adresu kaip ir įprastai.
Galbūt ne visi naudojasi internetu, ar skaito kas antrą savaitę įkeliamus šiuos skelbimus, tad manau vertėtų šia informacija vieniems su kitais pasidalinti ir gyvai tarpusavyje bendraujant.

Tad, Lapkričio 10d. sekmadienį, į Kaune vyksiančias Rojaus Trejybės-AŠ ESU gyvąsias pamaldas, renkamės antrame aukšte, MAŽOJOJE salėje.
Adresas - "Šviesos namai", Gedimino g. 26b.
Gyvųjų pamaldų pradžia – 10 valandą.

Iki susitikimo šventovėje, mieli urantai, Vita

vvita
2019-11-08 10:52:26



Mielieji, spalio 27d. sekmadieni, į Kaune vyksiančias Rojaus Trejybės-AŠ ESU gyvąsias pamaldas, renkamės antrame aukšte, MAŽOJOJE salėje.
Adresas - "Šviesos namai", Gedimino g. 26b.
Gyvųjų pamaldų pradžia - 11 valandą.

vvita
2019-10-24 15:25:44



Mielieji, spalio 13d. sekmadieni, į Kaune vyksiančias Rojaus Trejybės-AŠ ESU gyvąsias pamaldas, renkamės antrame aukšte, MAŽOJOJE salėje.
Adresas - "Šviesos namai", Gedimino g. 26b.
Gyvųjų pamaldų pradžia - 11 valandą.

vvita
2019-10-11 06:37:07



Mielieji, rugsėjo 29d. sekmadienį, į Kaune vyksiančias Rojaus Trejybės-AŠ ESU gyvąsias pamaldas, renkamės antrame aukšte, MAŽOJOJE salėje.
Adresas – „Šviesos namai“, Gedimino g. 26b.
Gyvųjų pamaldų pradžia – 11 valandą.

vvita
2019-09-27 23:30:53



Mielieji, rugsėjo 15d. sekmadienį, į Kaune vyksiančias Rojaus Trejybės-AŠ ESU gyvąsias pamaldas, renkamės antrame aukšte, MAŽOJOJE salėje.
Adresas – „Šviesos namai“, Gedimino g. 26b.
Gyvųjų pamaldų pradžia – 11 valandą.

vvita
2019-09-14 00:08:39



Mylimieji, pasiilgau visų jūsų Kaune, laukiu gyvosiose pamaldose visų - kurie nustojote lankyti Gyvąją Šventovę visiškai neseniai, ir tų, kurie nelankote gyvųjų pamaldų jau ne vienerius metus, laukiu jūsų visų su Meile ir Troškimu jus vėl išvysti mūsų visų gyvojoje Šventovėje - Kūrėjo - Rojaus Trejybės-AŠ ESU - vardu pavadintoje.
Pajauskite jumyse tikrai esamą Rojaus Trejybės-AŠ ESU Gyvą Meilės Būseną, nes Meilė niekur iš jūsų nedingo, ir ji dingti negali, tik ją laikinai užklojo baimė ir nenoras, kad ji prasiskverbtų Gyvu Impulsu pro baimės apklotą, ir jus vėl aš pamatyčiau ŠĮ SEKMADIENĮ - pirmąją rudens dieną - rugsėjo 1-ją - 11 valandą per Gyvąsias pamaldas.
Kas ateis pirmą kartą, pravers šis paaiškinimas - gyvosios pamaldos vyksta Šviesos namų antrame aukšte, Gedimino g.26b ( iš gatvės reikia eiti į vidinį kiemą ant kalniuko už šlagbaumo į kairę). Kadangi mūsų labai sumažėjo, tai pamaldos vyksta mažojoje salėje antrame aukšte - durys kairėje.
Mylimieji, jūsų atėjimas - tai ir DIDŽIULIS jūsų asmeninis įnašas į Rojaus Trejybės-AŠ ESU Evoliucinio Plano įgyvendinimą visų Gerovei, ir ypač jūsų asmeniniam dar stipresniam Meilės BŪSENOS ĮTVIRTINIMUI IR JOS PASIREIŠKIMUI JŪSŲ ASMENINĖJE APLINKOJE.
Be jūsų Gyvos Meilės Evoliucija uždelsiama.
Priedo - tai ir jūsų asmeninis indėlis į Kūrėjo Banką Danguje, kuriame niekas niekada neprapuola, kas turi Prasmės ir Vertės Kūrinijos Šeimos Brolystei.

Telydi jus Kūrėjo Palaima ir Ramybė, ir mano Broliškas-Tėviškas apkabinimas.

Algimantas
2019-08-30 07:40:04




[Prisijunkite ir parašykite savo komentarą]
Spausdinti
Grįžti atgal