Forumas: temos peržiūra

Spausdinti

Mano pokalbiai su Tevu

Mielieji,sia tema sukuriau,nes kartais gautu mokymu is Tevo nesugalvoju prie kurios temos patalpinti.O galbut tiesiog visus gautus mokymus idesiu cia.Mane,kaip neseniai gaunanciai mokymus is Tevo,daznai aplanko abejones,svarstymai:"ar tas zodis is Tevo,o gal tai is manes?ar Tevas taip pasakytu? ir t.t.",bet as tiesiog kaip uzsirasau taip uzrasau ir jums.Kaip Algimantas patare,kuo daugiau juos uzrasinesiu,tuo mokymai bus svaresni ir grynesni nuo Tevo.Kartais,pagalvoju,gal sio mokymo nerasyti,gal sio,bet vistiek pabaigoje isvada padarau vis ta pacia-na negali Tevo mokymai guleti kazkur kampe.Taip tiesiog nesazininga pries Teva.Nesazininga ir pries jus.O kiekvienas juose rasite kiek ir ka jums reikia tuo metu rasti.Su meile,Vita

vvita
2011-08-29 21:58:11

Komentarai

Mielas Tėve,mylima Trejybe,patys nuostabiausi Visos Kūrinijos Dieviškieji Tėvai.
Baigiasi ši žemiškoji mano dienelė,kurią labai stengiausi nugyventi Tavo didesnei garbei ir šlovei.
Šį vakarą įpatingai jaučių Jums Meilę.
Mylima Trejybe,Tu Esi teisi savo Mokymose sakydama,kad atsivėrus Tavo Meilei,pačiai nuostabiausiai Tavo energijai,pirmiausiai naudą patiria Tavo vaikas--sūnus ar dūkra.
Sieloje -HARMONIJA,nuspalvinta ramybe. Jaučiasi susitaikymo dvasia su visu pasauliu ir pačiai su savimi.
Į užmarštį nueina nuoskaudos,drąsiai jas priskiriu prie nereikšmingų dalykų.
Pastebiu,kaip ramybe nušvito mano žemiško sūnaus veidas,visai mano neprašomas, priėjas prie manęs sėdinčios ir rašančios šituos žodžius,sušukavo mano ilgus,drėgnus plaukus.
Jis žino,jis suvokia širdimi sava,kad jo mama yra jau pagyvenusi,kad,nuo darbų sunkiu -skaudamos yra jos rankos.
KOKIAS TU NUOSTABIAS DOVANAS MUMS DOVANOJI;KOKS TAI GROŽIS- ŽODŽIAIS NEIŠPASAKYTAS .
Materijos iliuzija su visomis jos problemomis išnyksta kaip rūkas, rytmetinei saulei patekėjus.
MANO SIELA - DVASIA ŠITOJE AKIMIRKOJE STEBŪKLINGOJE TROKŠTA PASILIKTI AMŽINAI.
Garbė Tau mylima Trejybe,
Gerovės linki Tau
Tavo sukurti vaikai.

Broliai ir sesės dvasioje,jums visiems linkiu ramios nakties.
Su meile,

IRENA
2013-01-06 23:50:46



Mielieji,šiandien gautu mokymu iš Rojaus Trejybės noriu pasidalinti ir su jumis.Šiandien po garbinimo ir maldos prieš užmerktas akis pamačiau centre šviečiančią šviesą.Tada sekė mokymas.Toliau jums jį ir parašau.TEVAS: „Tegul spindi tavo siela dar skaisčiau,tegul šviecia tavo vidus dar ryškiau Mano saulele.. Aš esu Pirmasis Šaltinis ir Centras Mano dukrele,ir Aš tau noriu pasakyti pačius gražiausius žodelius,kad tik tave nuraminti.Tu Mano gėlele,pati ryškiausia,pati skaisčiausia kaip ir kiti Mano mylimi vaikai yra Mano patys mylimiausi vaikai.Aš raminu tave ,kad tu taip nepergyvenk kaip tu vis kartais sujauki savo mintis ir uždarai kelią tekėti Mano skaisčioms šviesoms į tave.Tau reikia LABIAU PASITIKETI MUMIS,ROJAUS TEVAIS,nes tu vis dar blaškaisi tarp to pasitikėjimo Mumis ir savo pacios jėgomis stengtis kažką padaryti pačiai.Mano dukrele,Aš kiek daug kartu tau sakiau,kad tu turi pasitiketi Mumis,bet Aš tau sakau,kad Aš niekada nepailsiu tau to pakartoti,kad ir kiek tau to reikės,o kad reikes Aš žinau kaip ir kiekvienam is jūsų dar ilgai to reikes,nes jūsų pasitikėjimas Manimi auga labai pamažu ir jums būdingas dar didelis abejojimas ,o ir grežiojimasis atgal ir kitų savo dvasinių brolių ir sesių stebėjimas is šalies ir dažnas lyginimasis prie jų .Tačiau jūs pasitikrinti savo įtikejimo gelmę galite tik atsiverdami Man,kada tik Aš jums galiu padėti suvokti kuriame dvasiniame laiptelyje jūs jau stovite.Aš neturiu jums sunumeravęs kažkokių laiptelių ,bet juos tik taip vadinu- laipteliais-prisiderindamas prie jūsų sampratos.Pamatuoti savo dvasingumą jūs galite tik atsiverimu Man;gyvame bendravime su gyvu Manimi „. Mielieji,po šio mokymo aš iš karto vėl kreipiausi į Rojaus Trejybę,nes taip troško mano vidus.Aš nuoširdžiai išsakiau Tėvui,kad aš labai trokštu pajausti jo meilę,tą tikrą,gyvą meilę.Kad aš pasiilgau realaus Tėvo,o ne iliuzinio,nes jau kuris laikas aš jaučiausi šiek tiek per tuščiai.Ir iš karto po mano prašymo ,mane užliejo tokia šiluma,aš pamačiau tokią ryškią šviesą,pajutau tokią stiprią meilę sklindančią iš tos šviesos,kad man skruostais riedėjo ašaros.Aš jutau palaimą ir ramybę,bet tuo pačiu ir labai kažkokią stiprią energiją,ir kada man Rojaus Trejybė kalbėjo, aš suvokiau,kad aš dar niekada jos taip stipriai,taip GYVAI nejaučiau kaip šį kartą.Pirmiausia manęs Rojaus Trejybė paklausė,bet tuo pačiu tai buvo ir teiginys-Ar dabar jauti Mano meilę?Ir su šiuo klausimu aš jutau Rojaus Trejybės nuoširdžią šypseną kuri palaikančiai ir supratingai šypsojosi,džiaugdamasi už mane,tuo ką aš patyriau.Tada man Rojaus Trejybė pasakė,kad štai,čia yra būsena. Toliau sekė dar ilgas mokymas ,bet aš žinoma nesirašiau,tik prisiminiau ir vėliau dar užsirašiau,kad mokė mane viską ką darau atlikti nuoširdžiai. O ,kada būna sunku, melstis tą sunkumo akimirką,kalbėti savais žodžiais kaip to trokšta mano siela ta akimirką. Tačiau,mano mieli broliai ir sesės dvasioje,man Rojaus Trejybė pasakė tokius žodžius-RŪPINKIS KIEKVIENU MANO VAIKU,SUTIKTU SAVO KELYJE;SAVIMI RŪPINKIS MAŽIAUSIAI... Su šiais žodžiais mano krūtinėje prisipildė tiek meilės,nuoširdumo ir GYVUMO,kad aš vėl negalėjau sulaikyti ašarų.Aš patyriau šių žodžių tikrąją prasmę.Man dabar net žodžiu pritrūksta išsakyti kaip pakylėtai aš jaučiausi.Mielieji,telydi ir jus ramybė ir palaima.Su nuoširdžia meile,Vita.

vvita
2012-04-02 23:42:24



Mielieji,šiandien gautu iš Rojaus Trejybes mokymu noriu pasidalinti su jumis.Kada užrašinėdama šį mokymą išgirdau-visų šviesos labui-is karto supratau,kad šį mokymą turiu parasyti į Forumą.Aš paskutinius mėnesius gaunu mokymus is Rojaus Trejybes asmeninius-pamokancius,atitinkančius kaip gyvenu dabar,kokias klaidas darau ir kur man reikia pasistengti. Taigi,mokausi,mokausi,klystu ir iš to mokausi.Gal būt ir jums šis Rojaus Trejybės mokymas kažką pades prisiminti ar suprasti.TEVAS:“ Mano nuostabioji dukrele,As esu Pirmasis Saltinis ir Centras,imk ir uzsirasyk Mano tau diktuojamas mintis visų šviesos labui.Mano dukrele,kaip tu graziai ir nuosirdziai Man atsiveri.Kaip pasikeitę tavo malda ir garbinimas ir visai netgi nesvarbu,kad gal but zodzių dauguma išliko tie patys ,bet tavo skleidžiami virpesiai yra ne tokie patys,jie yra aukštesnio dažnio.Tu tampi ramesne Mano dukrele ir tai yra gerai,tai yra taip kaip numates esu As,kad būtumete,ramus,orus, kantrus,tvirti dvasiškai savo viduje.Taip,As jus panaudoju,kad jus tarnaudami Man taptumėte vis arciau ir arciau Mano tikslo,tikslo kurio siekti Aš esu numates jus siekti-Manosios vis labiau ir labiau stipresnes patiriamos meiles.O ji yra tikrai stipri,tikrai galinga ryškiausia meilė apkabinanti viską.Mano dukrele,tu esi nuostabi Mano dukrelė,As tave myliu Mano mielas vaikeli,As tau dovanoju save,patalpinta tavo viduje,kad tik tau butu geriau,kad tik tau būtų lengviau pasiekti ta tikslą-Mane,kaip ir jums visiems ,kad būtų lengviau.As tau turiu begales užduocių kurias tu turi įvykdyti pasinaudodama laisva valia ir Aš tau nesu numatęs kentėti,bet įvykdyti Mano valią atitinkancius darbus ir džiaugtis savo darbo vaisiais.Mano mieloji dukrele,tavo pasitikėjimas yra viskas,tai tas svarbusis raktas kelyje i Mano sirdį.Tu turi labiau,savo vidumi Man atsiverti ir negrįžtamai keistis is vidaus.Keistis taip,kad tai taptų tavo kasdienybe,o pažvelgus atgal,kad tave stebintų –kaip tu taip ilgai nematei to,ką tada jau busi pasiekusi ir mokysi kitus Mano vaikus.Taip,Mano dukrele,As tau sakau zodzius kuriuos tu turi jau girdeti,kuriuos tu turi žinoti ir remdamasi jais tvirteti.Taip,tau yra nuklotas kelias,kaip ir kiekvienam Mano vaikui yra nuklotas nuostabus asmeninis kelias kuris augina.Augina jus dvasiniais Manaisiais vaikais,stipriais dvasiniais vaikais.Todel tu tuo neabejok dukrele,neabejok,kad tai Mane tu visur girdi,kad tai Mano balsas tau kalba is vidaus,ramina ir nukreipia zengti teisinga kreive,kad tu nepaslystum,Mano dukrele.Taip,As tave saugau,As globoju,taip kaip niekas taves daugiau taip negloboja.Todel pasitelk tu savają išmintį gautą is Manes ir pradek jau veikti šiandien pat dar aktyviau,tik jau su Manim,jusu visu Tevu,kuris jums nuolat diktuoja ką jus turit daryti tik jūs nenorit išklausyti... „. Aciū mylimas Teve uz sį nuostabų mokymą.Mieli broliai ir sesės dvasioje,telydi jus ramybė.Su meile,Vita

vvita
2012-03-08 22:24:36



Mylima Rojaus Trejybe,Tėve, Amžinasis Sūnau-Motina-Brolį, Begalinė Dvasia-Motina-Sese,šią,mūsų komunijos akimirką ješkau tinkamų žodžių išreikšti savo meile Jums.
Tėve,tai Tavo Tvarinio meilė,tavo vaiko, tokio dar mažo savo dvasia;jinai nėra labai tobula.Myliu Tavę taip,kaip sugebu šį momentą atsiverti.Tokiomis saldžiomis akimirkomis,trokštu didingų kūrybinių darbų kartu su Tavimi.
Aš gerai žinau,kad mano prote Tu nuskaitai pačias slapčiausias mano mintis.Žinai mano svajones,kūrybinius siekius,nors mano fizinės galimybės yra JAU ribotos.
Šlovė ir garbė Tau Tėve-Rojaus Trejybe nuo visų,Tavo sukurtų vaikų.Amen.
Dėkoju Tau mylima Rojaus Trejybę už šios akimirkos patyrimus,dėkoju ir už praeito laiko patyrimus,lygiai taip pat dėkoju Tau ir už ateities patyrimus,nes gerai žinau,kad tie ateities patyrimai visi, ir net labai gerai pasitarnaus mano sielos tobulėjimui.
Ačiū Tau Rojaus Trejybe,kad Tu Esi,kad Tavo dėka Aš Esu,mes visi Esam ir Būsim visados.Amen.
TĖVAS:
Irute,kas tavę šią akimirką glumina?Tu suabejojai,rašyti ar nerašyti.
Man ,kažkodel pasirodė,kad tą etapą,kada mudviem buvo svarbi aplinkinių nuomonė,liko praeityje.Ar Aš suklydau?
Drąsiau,mano žilągalve mergaite.Ir toliau,šitoje virtualioje erdvėje,vystykim mudviejų bendravimo grožį.Na,gal,kol kas, nepasakysim labai jau išmintingų Žodžių,atskleidžiančių didingų kūrybinių,ar kitokių kosmologijos paslapčių.Viskam savas laikas.
Pademonstruokim kitiems, DIDŽIULĖS ŠEIMOS NARIAMS,mūsų bendravimo GROŽĮ.
Šitokio bendrabimo trokštu su kiekvienu savo vaiku.
ATEIKITE,VAIKAI MANO PAS MANĘ VISI, o ypatingai suspaudimo valandą.
Nesigėdykite būti mano mažais vaikais.
Patikėkit,su mažu vaiku Aš moku pakalbėti vaikiškai;su suaugusiais vaikais kalbu Aš vyriškai.
Nevažiuokite labai toli ir nežiūrėkite labai aukštai;AŠ ESU ČIA PAT, JŪSŲ ŠIRDĮ.Amen.
Myliu tave,Mano dūkrelę;MYLIU JUS VISUS.

Visiems linkiu geros dienos ir Tėvo-Rojaus Trejybės palaimos.
Su meile,

IRENA
2012-02-22 14:08:32



Mylimi sielos broliai ir seses,uzvakar savo maldoje su Tevu kalbėjau apie ta troskima pajausti Tevo meile dar labiau.Kartais as tiesiog stipriau jauciu,kad na neprisipildau as Tevo meiles tiek ,kad elgčiausi mylinčiai,nuosirdziai mylinčiai savo kasdieninėje aplinkoje NUOLAT. Ir stai tada ypac atsiranda tas troškimas pajausti dar labiau Tevo mums skleidžiama meile,prsipildyti jos,kad ir pats taptum vis geresnis,nuoširdesnis viduje.Stai Tevas kaip man atsake: Mano mylima dukrele,Mano mylimas vaikeli As esu Pirmasis Saltinis ir Centras.As esu jusu visu mylimas Tevas.Mano mylima dukrele,As zinau,puikiai zinau apie koki troskima tavo sirdute kalba Man,kalba Man is vidaus.As tai jauciu,As tuo gyvenu.As gyvenu jumis Mano mieli vaikai.As ir gyvenu tuo ka jusu sirdeles Man sako,ko jusu sirdeles troksta.O kadangi jusu tikrasis as yra mylintis,geraširdis,gailestingas,supratingas asmenis as,tai jus ir jauciate troskima Manajai meilei.Mano mylima dukrele,atsiverdami Man jus ir turite jausti troskima vis didesnei ir didesnei Manajai meilei jus pripildyti.Tai yra natūralus procesas ir Mane labai džiuginantis procesas jumyse,kadangi As to is jusu ir laukiu,kada gi jus troksite dalinti Manaja meile prisipilde patys jos tiek,kad kitaip jus ir negalesite.Tai labai džiugus momentas,džiugus Man tai matyti.Taip kaip jus esate Mano mylimi,taip ir jus turite MYLETI VIENI KITUS,be jokiu isskaiciavimu ir skirstymosi i kažkokias jusu paciu sugalvotas netikras grupes.Todel Mano mylimieji mokykitės,labiau stenkitės,atlikite veiksmus motyvuotus meile ir tik meile.Manaja meile.Telydi jus mielieji ramybe.Su meile,Vita

vvita
2012-02-01 08:30:44



"Ačiū,Tau Tėve-Rojaus Trejybe,iž suteiktą sielos ramybę,už jaučiamą Tavo Tėvišką prisilietimą.
Aš niekaip neapseinu be Tavęs.Tu man reikalingas".

TĖVAS:"Man, tu taip pat, esi begalo reikalinga.Mes papildom vienas kitą.Tu gauni iš Manęs VISĄ MANO DIEVIŠKĄJĮ GROŽĮ;iš tavęs Aš gaunu PATYRIMĄ,kaip tą Dieviškąjį Grožį pasiektį,pradedant kopti nuo pačios žemiausios dvasinio vystymosi pakopos.Man patinka apsigyventi,šitame materialiame, evoliucinio žmogaus apvalkale.Būtent, tokiu metodu vystosi Mano ketvirtasis Dieviškas aspektas;Dievo PATIRTINIS aspektas-AUKŠČIAUSIOJI BŪTYBĖ.
Mudviejų draugystė tik stiprės,nęgandų užgrūdinta.Jau arti tas laikas,kai tarp mūdviejų niekas įsiterpti negalės. Mudviejų bendroji patirtis,bendra kūryba,didingai įsilies į Kosminį , Patirtinį vandenyną.
Šitam procesui ir priemonę mes turim;pačią galingiausią-MEILĘ.
Tai mūsų "GINKLAS",kurio pagalbą aršiausius priešus nugalėsim.Patikėk,prieš tokį "ginklą" "passuos" visi tavo vidiniai ir išoriniai "priešai".Šitą galingą priemonę naudosim IŠMINTINGAI.
Ir dar:visada žinok,kad tavo dvasios niekas taip gerai nežino,kaip ją pažystu AŠ;su tavim ESU nuo pat tavo gimimo,ir BŪSIU visados.
Todel,kad gerai pažystu tavo sielą- tėviškai tau patariu: Suspaudimo valandą - guoskis MAN;džiaugsmo akimirka-su MANIM pasidalink.Ir,kai intervalai tarp džiaugsmo akimirkų vis trumpės ir visai išnyks-įvyks susiliejimas;TARP DIEVO IR ŽMOGAUS;TARP ROJAUS TREJYBĖS IR JO KŪRINIO;TARP TRIJŲ DIEVIŠKŲJŲ ASMENŲ IR JŲ VAIKO.
Visoje Centrinėje Visatoje nėra gražęsnio vaizdo,saldesnės patirties.
Nuo šitokios bendros Kūrybos -laimę patirsime abu.
Taip JAU YRA,ir per AMŽIUS BUS;Į TAI- ĮTIKĖTI REIKTŲ. Amen."

Visiems linkiu geros,likusios dienos ir ROJAUS TREJYBĖS PALAIMOS.
Su meile,

IRENA
2012-01-02 15:26:33



Mielosios Irena ir Vita, ačiū jums už jūsų nuoširdų pasidalinimą tiek savo mintimis, tiek gaunamais iš Rojaus Trejybės mokymais.

Abi jūs tik paliudijate, kad gyvasis kelias - TAI NE IŠSIGALVOJIMŲ IR FANTAZAVIMŲ KELIAS, BET AUGIMO IR PATYRIMŲ KAUPIMO KELIAS.

Tikrai TEISINGAI RAŠO IRENA, KAD "IŠ ROJAUS SALOS KRENTANČIO, GYVOJO VANDENS KRIOKLIO GALINGOJO SRAUTO TĖKMĖS - NESUSTABDYSIT. Šita TĖKMĖ VIRSTA Į NUOSTABŲ MEILĖS VANDENYNĄ, kuris užlieja pačius tolimiausius TĖVO-ROJAUS TREJYBĖS KŪRINIJOS kraštelius."

Ir Vitos gautame, ir užrašytame, Tėvo mokyme Tėvas mums sako: "

"Aš jus raginu atrasti Mus TRIS, Rojaus Trejybės Asmenis savo viduje. Patirkit Mūsų jums siunčiamą meilės virpesių gausą."

Viskas mums - visiems - suteikiama iš Tėvo-Rojaus Trejybės, tereikia tik NUOŠIRDAUS mūsų NORO, tai, kas mums JAU suteikta -ATRASTI VIDUJE IR PATIRTI - TIEK TĖVĄ-ROJAUS TREJYBĘ, TIEK IR GYVĄ MEILĖS VANDENYNĄ.

Ir tada grius ne tik mus skiriantys dabartiniai barjerai - religiniai, rasiniai, tautiniai, valstybiniai, visuomeniniai, šeimyniniai ir pan. - bet būtent tik tada ir įsiviešpataus DVASINĖ BROLYSTĖ, KURI REMSIS Į TĖVO-ROJAUS TREJYBĖS GYVĄ PAGRINDĄ KIEKVIENO IŠ MŪSŲ VIDUJE ATRASTĄ IR PATIRIAMĄ.

Tokia yra Rojaus Trejybės sumanyta evoliucija, ir ji BUS ĮGYVENDINTA TAIP, KAIP JĄ IR SUMANĖ ROJAUS TREJYBĖ. Ir būtent prie jos įgyvendinimo urantai ir prisideda aktyviu dalyvavimu.

Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,

Algimantas
2011-12-22 15:04:15



Mylimas Tėve,Amžinasis Sūnau,Begalinė Dvasia,visų,Tavo sukurtų vaikų vardu sakau tau :Garbė ir Šlovė Jums,Dieviškieji Rojaus Tėvai.Garbė Jums už tai ,kad ESATE,kad Jūsų dėka ESAME MES;Jūsų dėka BŪSIME VISADA.Tai neįkainuojama dovana.Garbinu Tavę Rojaus Trejybe visa savo atverta siela,visomis proto galiomis,visa savo širdimi;garbinu Tavę iš meilės Tau ir visai man broliškai Kūrinijai;garbinu Tavę laisva valia,gauta iš Tavęs,manoji valia,kad būtų Tavoji valia .Amen.
Panorau,šitoje virtualioje erdvėje,pasidalinti savo pamąstymais,padarytomis išvadomis,kurios išplaukė iš patyrimų, gyvai būnant su Rojaus Trejybe.
Beveik,esu tikra,kad atsiras tokių,kurie pasakys:"Na,štai, vel prabilo Irena,su savo "nuobliuotu" protu,kuri vis blaškosi po visus forumus ir vis kažko atrasti negali."Mielieji,nenorėdama per daug girtis,Aš Esu,vis dar, darbštus žmogus;tiek fizine,tiek dvasine prasme;trokštu,kad visada tokia išlikčiau.Ieškodama,atrandu atsakymus į visus savo patyrimus.Tokia jau esu.
Mano dvasinių paieškų patirtis siekė daugiau,negu tris dešimtmečius.Taip, buvo mano kelyje klaidžiojimų,bruzgynų.Taip,aš verkiau.Mėginau pasiguosti šviesesnėms broliams ir sesėms,mėginau atlikti viešą išpažintį.O kaip,kiekvienas šviesusis brolis ar sesė priėmė,tokius,kaip aš, sprendžia kiekvienas individualiai.
Taip,aš esu Trejybės Dvasios atvesta į šį patį tiesiausią,DIDĮ KELIĄ per primityvią, evoliucinę religiją,dogmatinę katalikų bažnyčią.
Daugiau,negu prieš du dešimtmečius Jėzus iš Nazareto mums sakė:"Gyvam,viskas yra gyvą".
Su dabartinę sąmonę galiu tvirtai pasakyti:Ne dogmatinės bažnyčios sienos manę atvedė į šį,patį tiesiausią kelią,ne kunigai,o TĖVO DVASIOS FRAGMENTAS manyje-MINTIES DERINTOJAS.Be jokios abejonės visam šitam dvasinio augimo procesui talkininkavo Pagalbinės proto dvasios,Jėzaus iš Nazareto, visiems išlieta, Tiesos Dvasia ir Vietinės, Nebadono Visatos Motinos Dvasios, pasireiškimo manyje Dvasia-Šventoji Dvasia;padėjo ir Angeliškosios kategorijos Būtybės ir Esybės,už kurių kantrią tarnystę žemai jiems lenkiuosi.
Kažkodel galvoju,kad šį forumą aplanko ir krikščioniškų bažnyčių atstovai,paskaito ir katalikų bažnyčios kunigai.
Norėčiau kelias eilutes paskirti jums mielieji ganytojai, įpatingai Šakių Šv.Jono katalikų bažnyčios klebonui,kuris per pamokslą raginai savo parapijos aveles PRISIEKTI,kad jos niekada neprisijungs prie "kitątikių",kurie skleidžia kažkokią ten "pačią ryškiausią šviesą".
Mielieji,IŠ ROJAUS SALOS KRENTANČIO, GYVOJO VANDENS KRIOKLIO GALINGOJO SRAUTO TĘKMĖS-NESUSTAPDYSIT.Šita tekmė virsta į NUOSTABŲ MEILĖS VANDENYNĄ,kuris užlieja pačius tolimiausius TĖVO-ROJAUS TRJYBĖS KŪRINIJOS kraštelius.
Mielieji GANYTOJAI, ir jums,artėją toks laikmetis,kada jūs ne tik bažnyčiose,bet nuo stogų,su liepsnojančiomis širdimis,skelbsit MEILĖS DIEVĄ;ir savo "aveles" raginsit atverti savo širdis VISOS TREJYBĖS DVASIAI,gyvęnančiai kiekvieno širdyje.
Bažnyčios sienos materialios;kartais,gali jų ir nelikti.Ką tuomet darys jūsų ganomos,pasimętusios avelės?
Norėčiau tarti kelis žodžius skeptikams;gal ir tarp urantų toks,vienas-kitas atsiras,kuris širdyje pasakys:"Irena,prisimink,ką tu ten vakar,užvakar kalbėjai?Kokia,tu vargana dvasioje buvai.Ar prisimenį"?
Atsakau.
Mielieji,apie kokią ten Irena kalbat?
Aš tokios Irenos JAU nepažįstu.Ten ne AŠ buvau.Tikriausiai, ten vakarįkštė Irena buvo.
AŠ VIS DAR AUGU.Augu ,kartu su jumis.

Visiems linkiu geros dienos.
Su meile,

IRENA
2011-12-22 11:17:31



Mielieji,vakar 2011 11 21 vakare,savo maldoje Rojaus Trejybei meldžiausi uz jus,urantus ir ne tik.Gavau is Tevo mokyma,kuriuo panorau pasidalinti ir su jumis visais,skaitantciais Foruma.Paprasiau Tevo,dar veliau,vakare man suteikti ta pati mokyma,kad uzsirasyciau.Puse mokymo kuri jums cia parasiau yra toks pat koki priėmiau pirma karta,o kita puse,pabaiga yra naujai padiktuota .Ir ja uzrasinejant,mano akyse kaupesi asaros,stipriai jauciau plustancia meiles energija,kaip dar niekada nebuvau jautusi.. TEVAS-Mano mylimi vaikai, As esu Pirmasis Saltinis ir Centras jusu vadinamas Tevu.As kuriu jums sita kūrinija,kad jums Mano mielieji butu geriau.Toks ir yra Mano tikslas,kad jus visi tarpusavyje daugiau bendrautumėte,myletumete vieni kitus ir dziaugtumetes savo draugija tarpusavyje.As gi jus tam ir sukuriau,kad jus tobuletumete ir kurtumėte grazia aplinka aplink save.Kad ta aplinka esama aplink jus tobulėtu,tobulėtu per jusu atsiverima Man.Kuo dazniau ir kuo nuosirdziau jus atsiveriate Man,tuo jus ir tampate nuoširdesni,vienas kita labiau mylintys,tuo jus gyvenate grazesneje,ramesnėje aplinkoje.Bet ,tai jusu akimis matoma tokia pasikeitusi ir jau nutolusi nuo jums jau tapusios svetima,nenatūralia jums buvusia jusu iprasta ir kasdieniska aplinka.Tokia,pasikeitusia ja matote jus,atsivere Man Mano vaikai.Jus maudotes Mano meiles virpesiuose,jus jau jauciate aplinka kitokiu vidiniu žvilgsniu,o Mano vienodai mylimi vaikai,bet nenorintys Man atsiverti mylimi vaikai tokiu žvilgsniu nemato,nenori matyti.Mano mylimi vaikai, As jus kviečiu būti tobulais,net koks tobulas esu As,jus mylintis jusu visu Tevas.Jus saugantis,globojantis ir netgi jus garbinantis jus mylintis Tevas.As jus raginu atrasti Mus TRIS,Rojaus Trejybes Asmenis savo viduje.Patirkit Musu jums siunčiama meiles virpesiu gausa,Musu jums skleidžiama sviesa,patirkite Musu švelnu apkabinima,tyra palytejima kiekvieno is jusu viduje,ištirpkite Mano mielieji Musu jums paklotame svaigiame meile apgaubtame puriame patale,meiles virpesiuose.Mes jus tyriname,Mes jus taip mylime,kaip niekas kitas jusu taip mylėti negali.Mes jus mylime,Mano mylimi vaikučiai,kaip ta vieninteli pati brangiausia vaikuti ir atiduodame jums pati brangiausia turta-SAVE.Nes jus esat patys mylimiausi,patys brangiausi,vieninteliai ir nepakartojami,mano šviesuliukai.Mes jus taip mylime,mes taip trokstame,kad jus Mums atsivertumėte dar labiau,mes trokstame jums dovanoti meiles dar daugiau tik leiskite mums tai padaryti,Mano mylimieji.Atidarykite savo pustušti inda ir mes ji užpildysime meile ir tik meile.Mes jus mylime vaikai,patirkite tai.Tai jums Musu isakymas.(Cia as lyg ir jauciau šypsena).Telydi jus ramybe,mieli broliai ir seses dvasioje.Su meile,Vita

vvita
2011-11-22 23:27:22



Mielas 2011, o realybėje Kęstuti Kulakauskai, vis dar bijantis savo paties vardo. Per savo ilgus su tam tikromis pertraukomis forume buvimo metus jau galėjai ir pamatyti ką garbina ir kam meldžiasi urantai. Nereikia čia apsimetinėti kvailiu. Ir taip klaidinti kitus. Nesimeldžia urantai Monmatijai, tai saulės sistemos pavadinimas kūrinijoje .Tai jai tikrai nėra meldžiamasi, nei ji yra garbinama urantų. Urantai garbina tris pirmuosius visos kūrinijos Šaltinius ir Centrus ,kurie dar gi yra asmenys ir mūsų pačių mirtingųjų asmenybių , kurios yra dvasinės , padovanotojai mums. Tai gi urantai garbina Pirmąjį Šaltinį ir Centrą - Visuotinį Tėvą, Antrąjį Šaltinį ir Centrą - Amžinąjį Sūnų - Motiną - Brolį ir Trečiajį Šaltinį ir Centrą - Begalinę Dvasią - Motiną - Sesę. O tu pats Kęstuti tiki ne Jėzaus žodžiu , o biblija , o biblija nėra Jėzaus žodžiai , tuo labiau biblija nėra Tėvo - Rojaus Trejybės žodžiai. O savo laiku pragertą smegeninę , rašau čia tai todėl, kad pats ir rašei , kad esi savo laiku smarkiai gėręs, padeda po truputį atstatyti būtent nuoširdus asmeninis atsivėrimas - malda savais žodžiais Rojaus Trejybei ir jos garbinimas, savo paties labui, tai gi ir alkoholio sunaikintų smegenų lastelių labui.

rimantasKaunas
2011-11-13 18:55:41




[Prisijunkite ir parašykite savo komentarą]
Spausdinti
Grįžti atgal