Forumas: temos peržiūra

Spausdinti

Mano pokalbiai su Tevu

Mielieji,sia tema sukuriau,nes kartais gautu mokymu is Tevo nesugalvoju prie kurios temos patalpinti.O galbut tiesiog visus gautus mokymus idesiu cia.Mane,kaip neseniai gaunanciai mokymus is Tevo,daznai aplanko abejones,svarstymai:"ar tas zodis is Tevo,o gal tai is manes?ar Tevas taip pasakytu? ir t.t.",bet as tiesiog kaip uzsirasau taip uzrasau ir jums.Kaip Algimantas patare,kuo daugiau juos uzrasinesiu,tuo mokymai bus svaresni ir grynesni nuo Tevo.Kartais,pagalvoju,gal sio mokymo nerasyti,gal sio,bet vistiek pabaigoje isvada padarau vis ta pacia-na negali Tevo mokymai guleti kazkur kampe.Taip tiesiog nesazininga pries Teva.Nesazininga ir pries jus.O kiekvienas juose rasite kiek ir ka jums reikia tuo metu rasti.Su meile,Vita

vvita
2011-08-29 21:58:11

Komentarai

Ar urantai meldžiasi Monmatijai?

2011
2011-11-13 18:12:35



Mielas Petrai , kalbi apie bevaisį dialogą , tai juk mano prašyme , skirtame tau ir buvo tas išreikšta , kad netrukdytum kitiems , jeigu prisijungti laisva savo valia dar nenori. Tik tiek.

rimantasKaunas
2011-11-01 19:02:43



Sveiki , sveiki , mieli bičiuliai . O gal toks kreipinys , taip pat blogas ? Na , bet tiek to , man tai labai malonu pažystamus žmones pavadinti bičiuliais . Tačiau jūs turite savo dogminį kreipinį , manau , kad tai geras kreipinys , bet jis neatspindi jūsų , mieli bičiuliai , tų dvasinių virpesių , pagal to žodžio lietuvišką reikšmę .
Mielas Rimantai ir Arūnai , jūs jau sudogminti žmonės ir bet koks dialogas su jumis yra bevaisis .
O dėl jūsų religinio traukinio , tai tikrai aš nestoviu ant bėgių . ,, čiukšė nedurak '' , jis dirba iešmininku ''
Taigi važiuokite laimingai ir saugiai be jokių problemų , tik sekite kelio ženklus .

emilispetras
2011-11-01 17:23:32



Mielas Petrai nepūsk prieš vėją, nes to padaryti vis vien nepavyks. Kaip ir nestovėk viduryje bėgių , prieš atvažiuojantį ir vis labiau įsibėgėjantį traukinį ,tai tikrai neprotinga tuo labiau neišmintinga, arba savo laisva valia lipk į vagoną į kurį esi kviečiams ne varomas ir prisijunk prie keleivių , arba traukis į šalikelę, ir jiems netrukdyk. Tam sprendimui priimti tikrai turi savo laisvą valią.

rimantasKaunas
2011-11-01 11:02:50



Mielas broli dvasioje,

Taip, tu nesuklydai- brolis dvasioje. Kalbu apie tai kas mes esame jau čia.
Tikrai nemaniau, kad iškart po pirmadienio kolektyvinės Komunijos atsakysi į komentarą. Ta skuba nieko gero neduos. Jau minėjau, kad turiu omeny ir save, kada kalbu sakydamas „mes“.

Štai, sakai, kad esu

„Mielas ir gerbiamas ARŪNAI..“

Tai visiškai nėra tiesa, nes tu nežinai ar esu mielas ir gerbiamas. Nežinai, nes dominuojanti pasąmoninė baimė taip pabrėžtinai sureikšmina teiginį, kad net vardą didžiosiom raidėm parašei.
Mylimas broli, tik Rojaus Trejybė žino mane nuo pabaigos į pradžią. Kaip ir tave, ir visus.

,,.. nenorėdamas užgožti tavo skaisčios sielos išminties , šiek tiek oponuosiu kaimyninėje , panašioje temoje , o ant tavojo komentaro nelipsiu , tegu pasiskaito žmonės , nes daug kas tame komentare išmintingai ir dvasingai parašyta .

Jeigu siela būtų skaisti, tikrai netektų laikinai konfrontuoti nei vienam šiame Forume. Kaip ir dėl išminties. Jos niekad neužteks, nes visa kas tobula išsilieja gyvojoje meilės kūryboje iš Rojaus Trejybės.
Oponavimą aš laikau tarpusavio bendradarbiavimu dalijantis dvasingumu.
Ši tema ir kita yra tuom pačiu ir panašios, ir skirtingos. Šioje temoje sesė dvasioje dalijasi su visa kūrinija savąja patirtim. Todėl ateity galiu neatsakyti, nes tai jau būtų mylimos sesės valios pažeidimas, braunantis į temą, kurią kaip atskirą sukurti jos buvo paprašyta. Tad būkime supratingi.

Panašios yra visos temos, kuriose per gyvąją patirtį pasidalijus dvasiniais darbais visumos gerovei, galime tai išlieti čia žodžiais, kad būtume naudingi kūrinijai.

Toliau vėlgi skubėjimas daro „meškos paslaugą“, nes sakoma:

„..ant tavojo komentaro nelipsiu , tegu pasiskaito žmonės , nes daug kas tame komentare išmintingai ir dvasingai parašyta .

Įmanoma „užlipti“ tik skubant ir nesigilinant į temas, kurios nugramzdinamos net nepradėjus diskusijų. Ir kurias brolis dvasioje mums atkakliai iškelia pasidalyti įžvalgom.

„ Tai ką tu rašai aš labai gerai suprantu ir turiu prielankumą tuo tikėti ir neprotestuoti . Atvirkščiai , aš visada esu kosminio stebuklo šalininkas , kaip dieviškojo minčių DERINTOJO , apsigyvenimas žmogaus prote .

Būtent čia ir pasireiškia neužtikrintumas tuo, ką norima pasakyti ir būtent tai gali daug ką supainioti.

Komentarai yra skirti ne protestam sukelti, bet konstruktyviai dvasinei diskusijai įsibėgėti (jeigu taip galima išsireikšti).
Prielankumas ar ne- visiškai nesvarbu. Tai tik gyvulinės emocijos. Kas buvo būdinga anksčiau, to jau nebereikėtų šiam Forumui.

Toliau yra teigiama:

„.. aš visada esu kosminio stebuklo šalininkas , kaip dieviškojo minčių DERINTOJO , apsigyvenimas žmogaus prote

Tikrovėje nėra stebuklų. Be abejo, net ir aukščiausio rango dvasioms yra tam tikros paslaptys. Bet jokiu būdu tai nėra stebuklai. Tiesiog nereikia to žinoti, arba dar per anksti žinoti, arba tai neįeina į dvasių ir kitų būtybių jurisdikciją. Kiekvienam pagal atsivėrimo laipsnį ar numatytą veiklą kūrinijos šeimoje.
Galima daryti prielaidą dėl pasąmonės dominavimo, kuomet minimi stebuklai ir Minties Derintojas tapačiai

„Dėl mano sąmoningo , dvasinio emocionalumo patvirtinimo , aš vadinu tai kosminiu stebuklu , nes savo dieviškuoju Planu ir šio Plano mastu , kuris toli pranoksta bet kokią fantastiškiausia žmogaus proto vaizduotę , man tai tikras mūsų visų žmogiškųjų potencialių galimybių , stebuklas .

Tačiau ką aš ne kartą norėjau sakyti ir sakiau , o tiksliau tai dabar sakau , kad aš gimiau pačiu laiku , nes visa dabartinė žmonijos informacinė dvasinė sistema atvedė mane pas savo paties Protą , kurio prieš kelis dešimtmečius visai nepažinau ir neanalizavau . O kai pradėjau analizuoti savo protą , pradėjo iš jo spinduliuoti troškimai , dar labiau ir atidžiau klausytis savo Proto tylos , kurioje vaikšto ir kalba Dievo Tėvo dvasią , kaip nematoma paslaptis , tačiau tuo pačiu ir tikrovė , dar tikresnė už mane patį .

Štai čia ir slypi didžiuliai pasąmoninės baimės klodai.
Taip stipriai išsigąstama dvasios atvirumu gyvojo meilės patyrimo, kad minimos emocijos, dieviškasis Planas (vėlgi sureikšminant planą, kas ir parodo atsisakymą patirti ir pažinti gyvai tikrovę).
Mes, būdami dvasiomis, nefantazuojame. Atvirkščiai- gyvai patiriam tikrovę.
Nereikia blaškytis emocijose, bet tikrai yra kviečiama atrasti ir gyvai patirti Rojaus Trejybę savyje.
Nors fizinėj plotmėj mes gimstame pačiu laiku, bet pirmieji dvasinio gimimo požymiai atsiranda ne abstrakcijoje, bet konkrečiame įtikėjimo segmente vis gilyn ir gilyn, vis plačiau ir plačiau atveriant dvasią Rojaus Trejybei. Ir tų nuostabiųjų meilės virpesių jūra atgaivina ir nuskaistina sielą- dvasią gėrio darbams visumos labui, kūrinijos labui. Pasitikint Rojaus Trejybe, tvirtai atsiduodant Jos vedimui gėrio darbuose.

Ilgai galvojau ir tikiuosi, kad būsiu teisingai suprastas..
Manau, kad protą analizuoja pasąmonė, kuomet atraminiais stulpais tampa pati analizė.
Ir tikra yra tai, kad tik per viršsąmonę įmanoma gyvai patirti ir išmintingai suvokiant pažinti nuoseklų ir darnų kūrinijos darbą. Ir tik tuomet tai nebus stebuklas, bet realybė tikrai pražys miriadais nuostabiausių virpesių. Be abejo, protas atliks savo vaidmenį. Bet einančio įtikėjimo keliu. Kitaip ir negali būti. Materialus protas- tai tik pradžia.

Matau didžiulį savanaudiškumą

„ tačiau aš iš jų pasiimu , tai kas man reikalinga ir naudinga , o ne tai kas deklaratyvu ir sektantiška .

Galbūt reikėtų pasidalint, o ne tik imt. Net ir Urantijos Knygoje yra pasakyta (tiksliai neatkartosiu), kad ir kiek bebūtų kantrūs su mumis, bet ateina laikas, kada tikimasi ir iš mūsų.

„ Neįsižeisk už tą žodį , jis praktiškai lieka visai neutralus , jeigu savo vidumi esi vienyje su Dievo Tėvo dvasia , o ne su menama urantiška religija .

Net nežinai ką sakai, kuomet gyvąją Rojaus Trejybės religiją pavadini „menama urantiška religija“.

Nėra ir būt negali kitos religijos, nes visos kitos yra negyvos.

Žinai, mums tikrai bus gėda, jei išdrįsime pasirinkti gyvąjį Rojaus Trejybės kelią. Gėda, kad abejojom. Ir taip bus po prikėlimo.

Tuom pačiu sakau ir aš ačiū Laimutei už pastraipą, patalpintą citatų temoje.

Ramybės jums

Arunas
2011-11-01 02:43:18



Mielas ir gerbiamas ARŪNAI , nenorėdamas užgožti tavo skaisčios sielos išminties , šiek tiek oponuosiu kaimyninėje , panašioje temoje , o ant tavojo komentaro nelipsiu , tegu pasiskaito žmonės , nes daug kas tame komentare išmintingai ir dvasingai parašyta .
Tai ką tu rašai aš labai gerai suprantu ir turiu prielankumą tuo tikėti ir neprotestuoti . Atvirkščiai , aš visada esu kosminio stebuklo šalininkas , kaip dieviškojo minčių DERINTOJO , apsigyvenimas žmogaus prote .

Dėl mano sąmoningo , dvasinio emocionalumo patvirtinimo , aš vadinu tai kosminiu stebuklu , nes savo dieviškuoju Planu ir šio Plano mastu , kuris toli pranoksta bet kokią fantastiškiausia žmogaus proto vaizduotę , man tai tikras mūsų visų žmogiškųjų potencialių galimybių , stebuklas .

Tačiau ką aš ne kartą norėjau sakyti ir sakiau , o tiksliau tai dabar sakau , kad aš gimiau pačiu laiku , nes visa dabartinė žmonijos informacinė dvasinė sistema atvedė mane pas savo paties Protą , kurio prieš kelis dešimtmečius visai nepažinau ir neanalizavau . O kai pradėjau analizuoti savo protą , pradėjo iš jo spinduliuoti troškimai , dar labiau ir atidžiau klausytis savo Proto tylos , kurioje vaikšto ir kalba Dievo Tėvo dvasią , kaip nematoma paslaptis , tačiau tuo pačiu ir tikrovė , dar tikresnė už mane patį .

Todėl visi mokymai šiame forume yra verti ir tikrai dvasingi tiek , kiek tai suprantama ir kiek tai reikalinga bet kuriam individui . Ar tu manai Arūnai , kad man neįdomu skaityti tavo komentarus ar Algimanto mokymus . Aišku , kad įdomu , tačiau aš iš jų pasiimu , tai kas man reikalinga ir naudinga , o ne tai kas deklaratyvu ir sektantiška . Neįsižeisk už tą žodį , jis praktiškai lieka visai neutralus , jeigu savo vidumi esi vienyje su Dievo Tėvo dvasia , o ne su menama urantiška religija .

emilispetras
2011-10-31 20:58:07



Mano mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau Motina-Brolį, Begalinė Dvasia Motina Sese, Garbė ir Šlovė jums Didingi,Dieviškieji Rojaus Tėvai.Jūs Esate patys mylimiausi mūsų Tėvai.Mes mylime Jus. Amen.
Tėve, šiandieną po Gyvos komunijos su Tavimi,panorai pasivaikščioti po mūsų miestą.Ir mes su tavimi kalbėjomės,džiaugėmės gražia,šilta, saulėta rudeniška diena. Žinoma,tas pokalbis vyko, daugiau, monologo forma,bet iš atplaukiančių,naujų minčių,supratau,kad kažkokiu būdu Tu palaikai su manimi pokalbį.Šį kartą nesvarsčiau,ar tos mintys iš pasąmonės,ar iš viršsąmonės,man tai nerūpėjo.Megavausi ramybe ir pokalbiu su tavimi.
Aš pasakiau Tau,kad Tėve,kai nors retkarčiais pradedu žvelgti į aplinką pro Tavo akis,pamatau aplinkui nuostabius dalykus.Visur: gamtoje,žmonėse,jų tarpusavio sąntykiuose;kokie ,kartais juokingi būną tarp jų nesutarimai.Visi tokie spalvingi,mėgstantys vienas kitą truputį pašiepti,visai nesusimąstydami,kad šitokiu būdu truputi vienas kitą paauklėja.Tai Tavo Dvasia per juos veikia.Visur Tu.
Rašau šiuos žodžius ir galvoju: Skaitant Urantijos Knygą pagauni,galima sakyti pagrindinę mintįį,kad Tu Tėve, besivystančiame evoliuciniame pasaulyje,atiduodi savo prioritetą Šeimos Institucijai.
Na,taip,kaip gi kitaip gali būti. ROJAUS TREJYBĖ. TAI MINI ŠEIMA.MODELIS visai sukurtai Kūrinijai.Čia ir TĖVAS ir MOTINA,ir Brolis ir SESĖ.
Mūsų Saulės Sistema. Ir vardą grąžu Tu jai suteikei-MONMATIJA.Motina mūsų materialių kūnų buveinei Urantijai.
Pati Monmatija,kaip gera,stora Motulė didingai skrieja savame begaliniame rate.O Jos vaikučiai-pabiručiau pasileido į siautulingą šokį sukdamiesi apie save, vieni skriedami į vieną pusę,o kiti, visai priešinga kryptimi.
Ši "matrona" yra motiniškai šilta,kartais net LA-A-A-BAI šilta.
Tėve,ir visa tai del mūsų,Tavo vaikų?
Tėve,Tu begalo darbštus,sumanus,ir kūrybingas. Ir Tu ištiesų nori bendros Kūrybos su savo vaikais,ir net su mūmis,gyvulinės kilmės Tavo vaikais?Iš gyvulėlio išvystyti Dvasinę Būtybę. Tėve,mano "kompiuteris" kol kas atsisako suvokti Tavo DIDINGAS Kūrybines Mintis.Dar daugiau,sakyčiau, Drąsias Mintis.Ir visas tokias drąsias Mintis ŠEIMOS rangos būdu Tu realizuoji.
Ačiū Tau Tėve-Rojaus Trejybe,kad TU ESI ,kad Tavo dėka AŠ ESU,kad mes visi ESAME. Amen.

Su meile,

IRENA
2011-10-23 16:35:16



Mielas Valdai is Airijos,as gerai prisimenu tavo anksciau ideta Tevo mokyma.Tada as is Tevo buvau isgirdus keleta kartu trumpus mokymus ,kai tu parasei savaji isgirsta mokyma.Pamenu as tau jauciausi labai labai dekinga,kad juo su mumis pasidalinai,nes tai buvo man tada taip reikalinga isgirsti(perskaityti)tai kas buvo rasoma mokyme-kad Tevo isgirdimas nebutu tikslas.Tai mane pristabde.Dabar as vel perskaicius tavo komentara susimasciau ar as vel bendravima su Tevu padarau tikslu kiekviena karta isgirsti?Ir vis tik,nusprendziau,kad ne nes man kalbeti su Rojaus Trejybe tapo naturalu.As kalbu su Tevu kiekviena diena.Migdant vaikus,kartais einant gatve ar vakare kai visi sumiega.Del to as ir nustebau ar issigandau, kad be bendravimo su Tevu gyventi atrodo butu tarsi kas is taves butu atemes kazka brangiausio,svarbiausio.Dar noriu pasakyti,kad gerai tave suprantu kai tu rasai,kaip iki smulkmenu sutvarkoma tavo dienotvarke.Taip yra ir mano vyrui.Kartais tos situacijos buna is tiesu net linksmai juokingos.Bet ju buna tiek daug ir kadangi jos daznai buitiskos ir kartais smulkmeniskos bet svarbios tai jomis ir nesidalini.Juo labiau,kad mes visi einantys Gyvuoju Keliu ju patiriame tikrai daug.Mielas broli,tavo patyrimus visada labai malonu skaityti.Juose visada jauciu nuosirduma,o tavo kalboje paprastuma kas tikrai labai malonu sirdziai.Su meile,Vita

vvita
2011-10-21 22:35:03



Miela Vita, Tėvo balsą, o tiksliau issireiksti negaliu išgirdau ir aš tik viena karta, apie tai rašiau forume. Ir mokymas Jo buvo, kad nesiekciau jo išgirsti, kad tai nebutu tikslas, o geriau kad tai butų kryptis. Taip ir darau. Nuo to karto neturėjau kitos tokios patirties. Tevui-Trejybei  Kalbu Kiekvien diena, o is TREJYBES prašau visada ir visur būti su manimi visuose darbuose ir visose kalbose. Ir man nutinka yvairus dalykai; pabaigiau darbą ir jau einu, kai kazkas iš vidaus mane sustabdo ir savo vidiniame ekrane pamatau viena kampą kurio galbūt nepadariau, nueinu į ta vieta ir matau, kad tikrai esu toi vietoj neuzbaiges to, kas man konkrečiai ir aiskiai buvo parodyta. Man taip pat iš vidaus parodoma net kokio instrumento man gali ta diena prireikti kurio aš net neketinu imti, ir jai to nepadarau tai dienos metu dažnai pasigailiu, kad to nepadariau, nors vistiek situacija išsisprendžia labai gerai, nes tuo metu kai man to daikto reikia, staiga atvaziuoja žmogus kuris ta daiktą, kurio man reikia jau ir atsiveza. :)

Visur ir visada stengiuosi jausti vedima iš vidaus. Ir  daznai sustoju ir pasitikrinu. Ir vat savo patirtimis daliniosi skatinamas iš vidaus. 

Dar pastebejau viena ydomu dalyką. Yra tokia taisyklė. -kiek esi atsiveres pats, tiek savo vidiniu žvilgsniu matai ir kituose. Bet net nezinau ar ši taisyklė begalioja, nes kituose pradėjau matyti daugiau, tuo tarpu, savyje regiu mažiau. Net ir Trejybes asmenis galiu išorėje jausti labiau, o kai susikaupiu į vidų ir bandau juos atrasti savyje, tai dar sudetinga. 

Visai neseniai, regejau kaip sklinda šviesa iš nuosirdziai besimeldziancio žmogaus sirdies ir dar jo galvoje mačiau tokį Violetines spalvos taskeli. Bet kas tai dar ir nezinau. Gal viena diena ir suzinosiu :)

Taigi sekmės visiems einant šiuo Gyvu keliu, Telydi jus ramybe. 

valdasAirija1
2011-10-21 16:01:57



2011 10 19 Neseniai sielos sese Ruta papasakojo Rojaus Trejybes Gyvojoje Sventoveje kaip ji anksčiau bendravusi su Tevu,dabar tai tiesiog prarado.Neslepsiu,tai mane gerokai nustebino.Dar,perskaičiau Rimanto is Kauno ideta dienos citata is Tevo mokymo apie prota ir siela
(sio mokymo dar buvau neskaičius):“ Atraskite Mane kiekvieno is jusu viduje.Net ir tie,kurie tikrai palaiko su Manimi rysi ir gauna is Manes pranesimus,nera garantuoti ,kad tikrai dvasiškai augs,jeigu jie nesivadovaus kasdienėse situacijose Mano mokymais ir Mano vedimu is vidaus.Gimimas is dvasios negarantuoja ,kad jums nebereikes nieko daryti savo augimui,o užteks vien tik džiaugtis Mano draugija.Nors tai tikrai yra milziniskos svarbos dalykas iki jusu gimimo is dvasios,taciau,kada esate gime,dar karta,si karta gime is dvasios tada jus turite augti kiekviena diena gyvendami taip,kaip gyveno Jezus,gyvendami savo paciu unikalu gyvenima.Situo jus vykdysite Mano valia kasdienėse situacijose“.Kazkaip visa ka išgirdau is sielos seses Rutos,o dar ir perskaičiau,mane priverte susimastyti,taip pat sukele siokia tokia baime.Baime prarasti rysi su Rojaus Trejybe.Apie tai Tevui ir pasipasakojau ir stai kaip vyko mano pokalbis.

Mano mylima dukrele,girdėjimas manes tai dar nereiškia nieko kaip tik kad asmuo kuris Mane girdi,Mano mokymus, yra nuramines savo gyvulini prota.Ir taip girdedmas Mane, ramina save is vidaus. Toks ir buvo Mano tikslas padovanojant savo dalele Minties Derintoja jums,mirtingiesiems tvariniams,kad jus augtumėte dvasiškai butent is vidaus pirmiausia,o po to sviestumete kitiems mano vaikams dalindami ta sviesa.Tavo pasitikėjimas Manimi auga dukrele,galiu tave nuraminti,bet niekada nepamirsk miela dukrele kad augimui ribu nera.Augimas yra beribis.Cia jau veikia Mano jums sugalvotas evoliucijos planas,jo dalis.MYLIMAS TEVE,BET KAIP TO RYSIO NEPRARASTI,TAS MANE BAUGINA?Mielas Mano vaikeli,tu neturi jausti jokio baimes ar bauginimo jausmo.Tai ir parodo tavo dar seklu itikejimo lygi.Tau reikalingas daznesnis,nuoširdesnis bendravimas su Mumis,Rojaus Trejybes Trimis Asmenimis.Kad tvarinys jaustusi vis labiau ir labiau užtikrintas del savo rysio su Mumis,reikalingos dideles,nuosirdzios pastangos.Tai ir yra veikimas visu labui is meiles.Tai musu pajautimas aplinkoje.Kitaip kaip gi jus veiksite is meiles aplinkoje jeigu nejausite meiles is musu ir mums.Matai,Mano miela dukrele esminis dalykas yra atsiverimas Mums.As ta nuolat jums,savo mylimiems vaikams akcentuoju.AR AS TEISINGAI GALVOJU,KAD MES GALIME RYSI SU TAVIMI PRARASTI BUTENT DEL TO,KAD PER MAZAI DAREME GERU DARBU APLINKOJE?Tu teisi tik is dalies Mano vaike,nes jus neprarasite rysio su Manimi jeigu neveiksite aplinkoje pakankamai.As nenustatinėju ribu,bet As jums suteikiu impulsa veikti is meiles tai aplinkai.Tai vis tie patys Mano meiles virpesiai kuriu pajautimas jus ir skatina veikti su meile ir is meiles.TAI VIS TIK TEVE,KODEL MES PRARANDAME RYSI SU TAVIMI?(Turejau omeni kodel taip mums gali atsitikti?)Tu apie tai galvodama Mano dukra augini savyje baime si rysi prarasti,o tai neprotinga.As tave raginu atsiverti Man dar dazniau ir nuosirdziau ir tu pajausi, kad gyvenimas su Manimi tave keis is vidaus,o taip keisis ir tavo veiksmai toje aplinkoje ir ta pati aplinka kurioje tu esi.Mano vaikas rysio su Mumis nepraras jeigu jis tikes ir itikes.O vien galvojimas apie tai,kaip viskas nutrūksta yra greziojimasis atgal ir As tau taip elgtis tiesiog nerekomenduoju.Tam nera laiko mano dukrele. Manoji valia,kad butu Tavoji valia,Teve.(Mano pokalbis baigesi,nes atsikele sunus po pietu miego)

vvita
2011-10-20 22:14:04




[Prisijunkite ir parašykite savo komentarą]
Spausdinti
Grįžti atgal