Forumas: temos peržiūra

Spausdinti

Mano pokalbiai su Tevu

Mielieji,sia tema sukuriau,nes kartais gautu mokymu is Tevo nesugalvoju prie kurios temos patalpinti.O galbut tiesiog visus gautus mokymus idesiu cia.Mane,kaip neseniai gaunanciai mokymus is Tevo,daznai aplanko abejones,svarstymai:"ar tas zodis is Tevo,o gal tai is manes?ar Tevas taip pasakytu? ir t.t.",bet as tiesiog kaip uzsirasau taip uzrasau ir jums.Kaip Algimantas patare,kuo daugiau juos uzrasinesiu,tuo mokymai bus svaresni ir grynesni nuo Tevo.Kartais,pagalvoju,gal sio mokymo nerasyti,gal sio,bet vistiek pabaigoje isvada padarau vis ta pacia-na negali Tevo mokymai guleti kazkur kampe.Taip tiesiog nesazininga pries Teva.Nesazininga ir pries jus.O kiekvienas juose rasite kiek ir ka jums reikia tuo metu rasti.Su meile,Vita

vvita
2011-08-29 21:58:11

Komentarai

Vakar is Tevo-Rojaus Trejybes,gavau mokyma,kuri nusprendžiau dabar cia patalpinti,taip uzrasyta:2011 08 14 TEVAS (...Atsiverimas Man priklauso nuo daugelio dalyku,bet pirmiausia nuo noro ir idedamu pastangu.Atsiverimas Man priklauso ir nuo aplinkybių,nuo jusu aplinkos kuria jus patys ir kuriate.Matot Mano mielieji,viskas yra susieta.Viskas yra vienuma kaip As jums ir kartoju.Jusu automatiškai daromi veiksmai ,apie kuriuos jus nesusimastote,kodel jus juos darote,ar jie jums is viso yra reikalingi,o daznai ir zalingi,bet jus juos vis tiek darote-jie jus alina.Atimdami is jusu energija ir ko pasekmėje jus ir jauciates suglebe,pavarge,nesiorientuojate aplinkoje is viso,Mano mieli vaikai.Del to As jus ir mokau.Mokau būti tobulais koks tobulas esu As.Mokau jus atsiverimo,geru darbu darymo.Mylejimo to ka darote.Mylejimo vienas kito.Zenkite Manuoju keliu dar ryžtingiau dar atkakliau ir nemastykite apie tas savo kasdienines problemas,kurios yra tuscios,nes jusu kasdieniai veiksmai yra neveiksmingi.Nereikalingi.Jusu daromi veiksmai neduoda naudos nes jie nera daromi VISUMOS LABUI.Visumos gerovei kurti.Jus tik atsireme i Mane galite tokia gerove sukurti.Tokia gerove kurioje bus gera visiems gyventi.Kada visi sviesite,o ne tamsoje skendėsite,liudesi ir verksmuose.As kuriu sviesa ir parodau kaip ja kurti jums.Savo gyvu pavyzdžiu.Atraskite Mane savo viduje ir svieskite vieni kitiems.As esu jusu visu Tevas Trijuose Asmenyse.Garbinkite Mus kaip Mes garbiname jus.To pasekoje ir išsivystys sviesa.Apsvies visa Urantija,visa Kurinija.Apsvies Mano sviesa,ryškia sviesa,akinančia sviesa.Jus tapsite Mano šviesuliukai,Mano šviesuliukai kurie nesa tiesa.Tiesa apie Mane ir Mano seima.Jus irgi esate Mano seima.Viena,mylinti seima...)Dar mane Rojaus Trejybe moke,kad as turiu būti KANTRI ir, kad turiu ATIDZIAI studijuoti ROJAUS TREJYBES perteikiamus mokymus.O studijuojanti Rojaus Trejybes mokymus,Jezaus Kristaus Apreiskima „Kalbu Jums Vel“ ,Urantijos Knyga ir Algimanto mokymus,po to juos pritaikanti savo kasdieninėje aplinkoje taip dvasiškai siela ir auga.O augančiai dvasiškai sielai-dvasiai Tevas ir suteikia išminties.Sielai kuri pati savo noru atsiveria Rojaus Trejybei.Su meile,Vita

vvita
2011-09-15 23:35:00



Mielas EmiliPetrai,as tiesiog taip atsakysiu;kaip tu jau tikrai zinai(nes skaitai foruma seniai kaip supratau)Tevas-Rojaus Trejybe kalba VISIEMS.O girdi ka tau Tevas kalba ar ne,tai jau priklauso nuo tavo noro atsiverti Tevui.Ir vis nuo kasdieniu pastangu.Kaip tu mielas broli rasai -Dievas?Tai skamba labai jau tolimai.Tai parodo,kad tu turbut net nesistengi atsiverti Rojaus Trejybei,garbinti ja,bendrauti su ja.As dar noriu pasakyti,kad as kai pirma karta perskaiciau Jezaus Kristaus "Kalbu Jums Vel" tai mane labai apramino,daug ka paaiskino.Bet gyvenimas visiskai pasikeite pirma karta izengus i Sventove.As netgi taip ir suskirscius savo gyvenima :Mano gyvenimas iki izengus i Rojaus Trejybes Gyvaja Sventove ir po : ) Tai LABAI didelis skirtumas,bet tai PATIRIAMA.Pradedu suprasti kodel Gyvajame Kelyje taip daznai minima patyrimu svarba.Su meile,Vita

vvita
2011-09-15 23:18:43



Miela VITA , tariamai besivystantis asmenis dvasingumas yra tada , kai žmogus negali , nenori toleruoti kitaip mąstančios asmenybės .

Tai , kad jūs visi daug dirbate , labai ryškioje šviesoje , tai tik sveikintina , tačiau ar norite suprasti kitaip mąstančius . Jeigu jau kalbatės su pačiu Dievu , tai ar manote , kad Dievas nesikalba ir su kitais savo vaikais . Ar jūs manote , kad kitus savo vaikus Dievas paliko našlaičiais . Kodėl pas jus visus urantiečius , iš tokio gražaus noro siekti pačios ryškiausios šviesos - totalinis atmetimas kito žmogaus kūrybinio mąstymo įdėjų , dvasinių minčių ar net sveiko loginio mąstymo ?

Miela Vita , aš nenoriu visų pasiklydusios religijos takoskyros problemų tarp urantiečių ir likusio pasaulio , užkelti ant tavo pečių ir šiuo savo komentaru lyg tai prašyčiau atsakymo . Miela Vita , žinau , kad kiekvieno jūsų atsakyme bus tik ryški šviesa ir vis geriau atsiverkite Tėvui . Jau seniai draudžiama bet kokia individuali ir tuo pačiu kolektyvinė dvasinė filosofija , išskyrus asmenines psichologines liaupses , sau , savo psichologinėms iliuzijoms . Viskas yra suvedama į asmeninius dvasinius potyrius , tarsi tai jau būtų kosminės reikšmės konstanta .

Miela Vita , nėra jokios , nei dvasinės , nei kosminės , nei Algimanto konstantos . Viskas teka ir keičiasi kiekviename tvarinyje individualiai ir negali būti toleruojama dvasinė asmeninė ekspansija , nei vieno mokytojo , nors ir kokio grožio bebūtų gauta informacija iš dieviško pasaulio asmenubių .

Tai tiek draugiškų minčių . su meile , Emilis

emilispetras
2011-09-15 20:08:19



Mielas Emilipetrai,tu savo paskutiniame komentare taip viska suplakei i kruva,taip viska suvelei,kad norint issamiai atsakyti pav.man,reiketu gerokai papluseti.Man asmeniskai tavo komentarus yra sunkiausia suprasti ka tu juose turi omeni.Butent siame tavo komentare man labai jau istrigo tavo mintis :"...per tariamai besivystanti savo asmenini dvasinguma".ka tu turi omeni sakydamas-tariamai?Kad dvasiskai augtum turi ideti savo asmeniniu pastangu.Kasdieniu pastangu.Tada TIKRAI pajauti skirtuma tarp tariamai gyvento gyvenimo ir pradeto gyventi TIKRO,NATURALAUS gyvenimo su ROJAUS TREJYBE.Skirtumas milziniskas,mielas broli.Su meile,Vita

vvita
2011-09-15 15:48:13



GERAI , labai gerai Evaldai rašai , kad Visatų Visatoje nėra dviejų asmenybės dublių , tikrai tam pritariu . Tačiau , kaip visada atsiranda žodelis - tačiau .

Viskas yra žmogaus proto individualume , jo baigtinėje ir priklausomoje prigimtyje , kuris turėdams Dievo-Kūrėjo idėją , aišku , kad gali iš karto viską pradėti nuo Dievo įdėjos , tačiau atsiranda viena kliūtis . Kartu su DIEVO idėja , žmogaus sąmonėje yra dar visas rezginys kitų įdėjų ir vaizdinių , kurie savo kūrybiniu potencialu gali būti nepatikimi ir abejotini Dievo idėjos atžvilgiu . Visa tai sudaro sudėtingą mąstymo matricą , kuri tarsi turi suvienytą mąstymo asociaciją , tačiau prie Dievo idėjos noriai prisakiba pašalinės juslinės mintys , kaip pavydas , konkurencija , pasididžiavimas , pasipuikavimas , tuo atskirdamos bendrą Dievo sampratą , savo skirtingu asmeniniu matymu , skirtingu suvokimu ir skirtinga dvasine kalba . Todėl visi žmonės turėdami tą pačią Dievo idėją , kalba , rašo ir pamokslauja vieni kitiems savo asmenines sampratas ir savo asmeninius vaizdinius , vien tik dėl to , kad patenkintų savo juslinių idėjų kombinaciją , prisikabinusią prie Dievo idėjos , per tariamai besivystantį savo asmeninį dvasingumą .

Tai tiek Evaldai , šventos evangelijos . Tačiau nemanyk , kad taikau tai tik tau vienam . Anaiptol , tai taikau visiems , visu šimtu procentų , tuo pačiu ir sau . Ar tai malonu , ar tai nemalonu girdėtii , čia jau priklauso nuo geros valios ir asmenybės dvasinės kantrybės . Dabar jau , amen

emilispetras
2011-09-15 11:43:33



Dar pridurčiau, kad dieviškasis Kūrėjas kopijų-dublikatų nekuria. Net mano kopijos per visas septynias supervisatą nėra. Tuo labiau nėra ir būti negali dieviškojo Kūrėjo kopijos. Visi esame unikumai, kaip ir Kūrėjas, kuris yra ŠALTINIS.
Tą rašau, nes viduje yra nepatirtas jausmas, taip teigiantis, ir gyvenu su tokia būsena, nes matau daug unikumų aplink save, ir labai liūdna, kad jie to nežino ir nenori žinoti, jie taip paskendę gyvulinio ego vergovėje, kad save net menkina.
Jau dvylika metų esu girdėjęs ir žinojau, kad esu vienintelis toks, tokia asmenybė, bet tik dabar jaučiau tai savo vidumi - kaip pradėjau nuoširdų bendravimą su Rojaus Tėvu, kuris toks saldus, kad grįžti į žemiško ego vergovę, net minties nekylą, nors man sako aplinka: noriu to senojo tavęs.

Evaldas
2011-09-13 09:24:28



Mielas EmiliPetrai, tai nėra TIESA, kada tu teigi, kad mes turime viską, ką turi Visata. Jeigu būtų taip, kaip teigi tu, tai nebevyktų evoliucija, nes mes turėdami viską, ką turi Visata, nebeturėtume KO DAUGIAU SIEKTI.
Kitas tavo teiginys - mes esame kopija savo Kūrėjo - taip pat yra netiesa. KŪRĖJAS, KURIS YRA VISUMOS KŪRĖJAS - KOPIJŲ NETURI, IR TURĖTI NEGALI, nes jis yra NENUKOPIJUOJAMAS.

KŪRĖJAS MUMS SUTEIKIA SAVO ASMENYBĖS SAVYBIŲ ATVAIZDĄ - PADOVANODAMAS SAVO DALELĘ - MINTIES DERINTOJĄ.

ATVAIZDAS - TA NE TAS PATS, KAS KOPIJA.

Kada kas nors parduoda aukcione KOKIO NORS PAVEIKSLO KOPIJĄ, tai tik specialūs tyrinėjimai gali nustatyti, kad tai ne originalas, bet KOPIJA, nes viskas yra atkartota tiksliai, kaip originale.

Tuo tarpu ATVAIZDAS - TAI TIK BENDRAS PANAŠUMO STRICHŲ-POTEPIŲ PERTEIKIMAS.

Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,

Algimantas
2011-09-12 20:47:54



TAIP , tikrai , Dievybių Šaltinis ir Centras turi pilną kontrolę ir informaciją apie savo kūrinija , o mes žmonės esame mažos visatos miniatiūriniame holografiniame taške . Mes kiekvienas turime viską , ką turi ir Visata , nes mes esame kopija savo Kūrėjo .

emilispetras
2011-09-12 19:44:52



Vita-esi saunuole !!!

Linasj
2011-09-11 02:27:54



Miela Vita, nuostabus yra Tėvo tau suteiktas mokymas. Dabar belieka, kad tu taip pat VADOVAUTUMEISI ŠITUO MOKYMU KASDIEN IR VISUR. O vadovautis juo ir gali tik atsirėmusi į TĖVĄ-ROJAUS TREJYBĘ atrastą savyje. Štai tada ir jauti TĖVO-ROJAUS TREJYBĖS MEILĘ VISIEMS IR VISADA. Tada neeikvoji veltui energijos, o priešingai ją labai brangini ir stengiesi ja naudotis prasmingai ir visų ŠVIESOS labui.

Štai tada ir pasikeičia asmeninis POŽIŪRIS Į GYVENIMĄ IR APLINKĄ. Jis nustoja būti SAVANAUDIŠKU, IR TAMPA TĖVO-ROJAUS TREJYBĖS POŽIŪRIU, KAIP IR PATS GYVENIMAS IŠ SAVANAUDIŠKO - TIK SAU, TIK SAVO VAIKAMS, TIK SAVO TĖVAMS, TIK SAVO ŠEIMAI - TAMPA SKIRTU VISIEMS. IR ŠITAIP TOKS MIRTINGASIS TAMPA TĖVO-ROJAUS TREJYBĖS PASIREIŠKIMU SAVO MATERIALIAIS DARBAIS, KURIUOS IR PAMATO KITI MŪSŲ DVASINIAI BROLIAI IR SESĖS. Ir jie taip pat nori šitaip gyventi meilėje ir šviesoje.

Būtent tam mus ir rengia Rojaus Trejybė savo perteikiamais apreiškimais-mokymais - gyventi NE DĖL SAVĘS, BET DĖL KITŲ, IR DĖL VISŲ.

Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,

Algimantas
2011-09-09 00:12:17




[Prisijunkite ir parašykite savo komentarą]
Spausdinti
Grįžti atgal