Forumas: temos peržiūra

Spausdinti

Mano pokalbiai su Tevu

Mielieji,sia tema sukuriau,nes kartais gautu mokymu is Tevo nesugalvoju prie kurios temos patalpinti.O galbut tiesiog visus gautus mokymus idesiu cia.Mane,kaip neseniai gaunanciai mokymus is Tevo,daznai aplanko abejones,svarstymai:"ar tas zodis is Tevo,o gal tai is manes?ar Tevas taip pasakytu? ir t.t.",bet as tiesiog kaip uzsirasau taip uzrasau ir jums.Kaip Algimantas patare,kuo daugiau juos uzrasinesiu,tuo mokymai bus svaresni ir grynesni nuo Tevo.Kartais,pagalvoju,gal sio mokymo nerasyti,gal sio,bet vistiek pabaigoje isvada padarau vis ta pacia-na negali Tevo mokymai guleti kazkur kampe.Taip tiesiog nesazininga pries Teva.Nesazininga ir pries jus.O kiekvienas juose rasite kiek ir ka jums reikia tuo metu rasti.Su meile,Vita

vvita
2011-08-29 21:58:11

Komentarai

Mielieji,neseniai apsilankius pas draugus,su kuriais daznai bendrauju, pajutau is ju sklindanti saltuma arba tiesiog pavadinsiu(kad i smulkmenas nesileisti) – man visiskai netiketa nesvetinguma.2011 08 03 maldoje Tevui apie tai ir kalbėjau.Ir ne tik tai,bet dalis mokymo buvo tokia:TEVAS (....Jus patys apsprendžiat savo ateiti apsispresdami su Manim ar be Manes norit gyventi.Tik be Manes jus egzistuosit,o su Manimi jus gyvensit amžinai ir per amziu amžius palaimoje.Drauge su Manim,su visa savo dvasine seima.Tobula seima.Jus pripildyti Manuju meiles virpesiu tampateMano seima.Tikraja seima.Tos tobulos seimos neatskiriama vienuma.Mano mylimieji,jus visi esate vienuma.As labai trokstu,kad jus tai isisamonintumete,kad jus tai pajaustumėte vidumi.AS TROKSTU,KAD JUS GRAZIAI SUGYVENTUMETE,BENDRADARBIAUTUMETE,VIENI KITUS MYLETUMETE KAIP JUS MYLIU AS.Jusu visu TEVAS.Mano mylimiausieji vaikai,As gi jusu nemokau būti priesais,nemokau skriausti vieni kitus.As jus mokau meiles,būti mylimiems.Tad elkitės taip kaip mokau As.Atidziau remkitės i Mano jums sudarytas salygas ir Mano jums paruostas aplinkybes ir Mano jums sukurtas situacijas.Remkites i visa tai nes tai yra is Manes.As jums viska paruosės tik atsiremkite i Mane.Pajauskite Mano meile ir dalinkite ja kitiems.ISGIRSKITE SIUOS MANO JUMS SAKOMUS ZODZIUS.Labai svarbius- JUMS- zodzius:DALINKITE MEILE VIENI KITIEMS,PAJAUSKITE MEILE VIENI KITIEMS....)Telydi jus RAMYBE.Su meile,Vita

vvita
2011-09-08 23:39:16



2011 08 30- Mylimas Teve,ar as teisingai galvoju,kad kada mes skubame,mes prarandame sugebejima nematyti realybes tuo metu?(...Taip,Mano dukra,kada jus skubate,taip jus atsisakote pamatyti tikrove.Mano tikrove.Skubedami jus prarandate sugebejima pamatyti ta grozi kuris supa jus aplinkui.Juk ne balta ir juoda Mano vaikas mato aplinka.Mano vaikas mato daug daugiau,daug giliau,daug plačiau.Nusvinta ryškiomis spalvomis priesais matomas horizontas.Tai yra skirtingas matymas,tai yra kitoks matymas Man tarnaujančio vaiko.As skubeti jus tik raginu Man atsiverti.Bet as jusu neskubinu gyventi.Gyventi su Manimi,tai reiškia padovanoti savo asmenybei harmonija.Zvelgti harmoningai i aplinka.Plaukti pasroviui sedint Mano laive.Jus mielieji,nesigreziokit atgal,nesivaikykit praeities,jus gyvenkit cia ir dabar.Atrade Mane savo viduje,jus nenorėsit skubeti.Jums neiseis skubeti.Jus jausit harmonija viduje.O harmonija su skubėjimu neturi nieko bendro.Tai priešinga,tai neproduktyvu.Tai pajausit visi ,Mano mielieji,kurie atsigresit visu savo dvasiniu as i Mane.Gyvensit Manimi kiekviena diena ir kas akimirka.Jus pajausite kokia ritminga aplinka As aplink jus paklojau.Kad tik jums butu gerai.)-Mylimas Teve,man kada as uzrasineju,vel kyla abejoniu...-(Ir bus tu abejoniu,dar daug ju bus Mano mylima dukrele,Mano mazas vaikeli.Tu dar mazas Mano vaikelis.Tu ka tik uzgimes Mano dvasinis vaikelis.As tave raminu,dukrele,kad tik per patyrimus tu pateksi pas Mane.Kad tik per patyrima tu pajausi Mano meile kuri susildo tave.Nieko nedarantis Mano vaikas tai yra degraduojantis Mano vaikas.Neveiklus,neryžtingas, nes- nieko nedarantis Mano vaikas.As puikiai suvokiu jusu abejojimus,As puikiai suvokiu,kad sitas kelias jums yra sunkus kelias,nepramintas kelias.Tai jusu paciu išbandomas kelias.Ir nieko kito,tik jusu paciu.Kitaip ir būti negali.Bet atsisuke i Mane jus pajausit savo tvirtėjanti charakteri,uztikrintamuma savyje,savimi.Aplinka reaguoja i kiekviena jusu lastele,ji irgi gyva.Ji susieta.Susieta su jumis,Mano mylimieji..)Su meile,Vita

vvita
2011-08-31 23:24:48



2011 08 29 (...Mano mylima dukrele,As laukiu kiekviena diena kada tu su Manim Pasikalbesi.Kuo daugiau tu atsiveri,tuo daugiau tu spinduliuoji Mano meiles virpesiais.Tuo daugiau tu gali padeti Mano vaikams,kitiems mylimiems Mano vaikams.As tau nuolat spinduliuoju Savo meiles virpesiais,tik tu ne visada tai pajauti.Tu buni uzsiemus savo kasdieniais reikalais,buities darbais.O As tau spinduliuoju nuolat,kasdiena ir kiekviena akimirka...)-Mano mylima Rojaus Trejybe,as labai laiminga,kad galiu su Tavimi bendrauti,kad Tu esi....(visko ka kalbėjau neuzrasiau)....(Mes ir norim tavim sviesti.Sviesti kitiems Savo vaikams.Dalinti meile kitiems Savo vaikams,per tave,su tavim.As gi myliu visus jus Mano vaikai.Tik ne visi jus Mane priimat.Ne visi norit sviesti per Mane.Ne visi norit mylėti Mane.O gi jus privalot atsisukti i Mane kol dar ne velu,mano mylimieji.Kol dar ne velu jums patiems.As jus raginu,o ne liepiu.Skatinu,bet ne nurodau.)-Mylimas Teve,bet ar Tu sakei privalot?-(Privalumas yra būtinumas.Tai yra svarba to ka darai,kaip darai,kada darai ir t.t.Tai yra SVARBA.Tai tiesiog butina.Mano mylimieji,jusu pasaulyje,daug,oi,dar daug tamsiu debesėliu.Del to jus ir raginu Man atsiverti.Paskubeti,o ne miegoti saldžiu miegu,bet apgaulingu miegu.Galinciu brangiai kainuoti miegu.Jusu laukia dar daug darbu.Dar daug nenuveiktu,suplanuotu darbu.Mano darbu jums suplanuotu.Suplanuoti jie yra tam,kad jus darytumėte juos del kitu sesiu ir broliu dvasioje.O jus miegat.Snaudziat kaip katinai ir ne keltis nemanot.O audra kyla.Ir ji greitai kyla. Ir pakils.Tuoj pakils,Mano mylimieji.Tad buskite Mano vaikai.Kelkite savo energetinius virpesius ir del saves ir del kitu broliu ir sesiu vienovėje.Jus esate sujungti savo dvasiniais rysiais savo viduje.)-Su meile,Vita

vvita
2011-08-29 23:30:00



2011 08 25.....(...Metodas apie kuri As tau kalbesiu yra skirtas jums visiems mano vaikai,mano mylimi vaikai.Tai meiles metodas visiems.Suprask dukrele,as tau nuorodu neduosiu,kaip tu ka tik pagalvojai.As tau duosiu meiles receptūra.Meiles visrakti išplaukianti i visuma.Ir tai esu AS.Pasiekti Mane galite visi.Visi iki vieno....)-Mylimas Teve,ar tu kalbi apie metoda pasiekti tave?kazkodel perklausiau as-(...As kalbu apie viena vieninteli metoda pasiekti aukštumas-tai atsisukti i Mane.Pamilti Mane ir Mano Lygiavercius Partnerius.Pamilti visa savo dvasine seima,visus jos asmenis.Ir tai yra busena per atsiverima Man.Pasiekti tokia busena apie kuria As jums jau esu kalbejes-meiles busena visiems-dideliems,maziems,jus tampate Manimi.Jus tampate tikruoju savimi.Savo dvasiniu As,savo namu valdovu,savo vidaus žinovu.Taip,žinovu.Jus pazistate save,o pazindami save-pirmiausia save-jus pazistate kitus.As jums padedu pazinti kitus,matyti kitus jusu brolius ir seses.Atpazinti ju vidu.Atpazinti is salies ir is vidaus.Matyti ju džiaugsmus,vargus,skausmus ir mela.)-Kodel tu Teve pasakei mela?-Melas mano dukra,jus nuodijanti baisi savybe.Tai saviapgaule.Tai savisaugos instinkto neturėjimas.O kodel neturėjimas?Nes nera manes viduje.Neatrastas As jusu viduje.Kiek daug jusu klystate,kad meluodami jus pasieksite Mane.Meluodami sau-nebutinai kitiems.As gi jus myliu ir noriu jums gero mano mylimi vaikučiai.......Jus turite labiau atsiverti Man.Daugiau su Manimi bendrauti,kad nedarytumet klaidu,skaudžiu klaidu,negriztamu klaidu ir nepataisomu klaidu.Juk jums jau aiskinau kaip veikia Mano sukurtas priežasties-veiksmo-pasekmes desnis.Tobulas desnis.As jus mokau vaikai.Mokau būti tobulais,koks tobulas esu As.As niekada jusu neapleisiu vaikai,ne sekundei.As jumyse.As su jumis visada Mano mylimieji.Atsigrezkit i Mane jau šiandien.)-As neatsimenu ka paklausiau Tevo,todel uzrasau tik atsakyma-(...Tu rasydama i foruma,stiprini save,savo charakteri.Rasyti isdrista tas Mano vaikas,kuris nebijo saves.Kuris jau kažkiek atsiveres,kuris jau kažkiek apsisprendes-eiti ar ne Mano jums nutiestu keliu.Eiti situo Manuoju keliu apsisprendžia nedaug Mano vaiku.Sis apsisprendimas is gilumos išrauna visus jusu randus.Tai jusu neteisingu nuostatu žlugimas.Mano meiles iskelimas ir gyvenimas joje,su ja,nuolatos ir amžinai.Tai jusu kelias,amžinasis kelias.Tai jusu sviesos kelias,sveikatos kelias,meiles kelias,ramybes kelias.)Su meile,Vita

vvita
2011-08-29 22:46:08




[Prisijunkite ir parašykite savo komentarą]
Spausdinti
Grįžti atgal