Forumas: temos peržiūra

Spausdinti

Jeigu savo pažadą Jėzus įvykdytų ŠIANDIEN, sugrįžtų į šį pasaulį dar kartą, ar jį pasaulis atpažintų ir pripažintų, net ir tie tikintieji, kurie išpažįsta jo vardą turinčią religiją? Kaip reikėtų atpažinti sugrįžusį Jėzų

Jeigu savo pažadą Jėzus įvykdytų ŠIANDIEN, sugrįžtų į šį pasaulį dar kartą, ar jį pasaulis atpažintų ir pripažintų, net ir tie tikintieji, kurie išpažįsta jo vardą turinčią religiją? Kaip reikėtų atpažinti sugrįžusį Jėzų?


Algimantas
2006-04-22 14:41:49

Komentarai

Jurgita,
Tavo zinojimas remiasi "morontiniu protu", "rojaus tevais" ir "virpesiais'. Tai tik zodziu manipuliacija ir viskas.
Jei - "štai ir šie patyrimai kiekvienam mūsų jau dabar teikia neapsakomą malonumą..."
Jausmai ("patyrimai") yra nestabilus, tai nera gyvenimo pamatas. Nes pvz., moteris ziuredama mexikietiskus serialus irgi "patiria" jausmus ir jai tai neapsakomai malonu arba narkota gaudamas doze isties patiria neapsakoma malonuma. Bet ar tai tikra? Nejau manai, kad zmogus gyvendamas nuodemeje gali tureti rysi su sventu Dievu?

Zilbersteinas
2009-04-23 13:24:52



Jei aš nepaaiškinu, tai nereiškia kad aš nežinau. Aš tiesiog žinau ir galiu patarti tik gyvai atsiverti visa siela ir patirsit, kad daugumos patyrimų tiesiog neįmanoma išreikšti žodžiais. Žodžiai per menki ar per skurdūs išreikšti realybei, kuri supa mus ir yra mumyse. Kai būsime anapus po savo žemiškojo gyvenimo baigties, manau savo morontiniu protu daug daug daugiau suprasime, ką dabar tik jaučiame. Bet štai ir šie patyrimai kiekvienam mūsų jau dabar teikia neapsakomą malonumą, kad įmanomas toks neįtikėtinas ir tiesioginis asmeniškas bendravimas su Rojaus Tėvais, su Jėzumi.
Visas patyrimo suvokimas manau priklauso nuo vis gilėjančio įtikėjimo. Kai imsit patys kasdien vis labiau atsiverti Rojaus Tėvams, daugumos dalykų nė nereikės aiškinti, nes išmintis savaime ateis iš Jų. Išimčių niekam nėra, mes čia Urantijoj turime tam kiekienas vienodas galimybes.

Jurgita
2009-04-23 12:58:30



Arunai,
tai jei Jurgita nezino, tai gal tu zinai, o kaip urantai isitikina (zino) savo regejimuose, kad tai buna butent Jezus?

Zilbersteinas
2009-04-23 09:36:50



Mielas mano sielos broli,aš tave labai myliu,nes matau,kad tu nekaltas dėl savo melagysčių,jos tokios akivaizdžios,kad matosi,jog esi nesąmoningoj būklėj

arunas
2009-04-22 22:32:26



Atleisk Zilbersteinai, bet toks minčių kratinys.

Barbora
2009-04-23 18:46:05



Tai buvo haliūnikai, Jėzus vaidenasi įpatingiems religiniams fanatikams ir dvasiniams skurdžiams. Tai tas pats, kad susapnuoti Kalėdų senį, pasikalbėti su juo ir ryte šaukti kaimynams: Dėmesio visi, aš kalbėjau su Kalėdų seniu ir jis man PASAKĖ...
Išties žmogaus fantazija beribė!


Povilas
2009-04-19 21:25:53



Jurgitai,
o kaip tu pazinai, kad tai buvo butent Jezus?

Zilbersteinas
2009-04-19 20:17:58



Mylimą Sūnų Kūrėją mums žinomą Jėzų galėtų ir atpažintų tik mūsų atsivėrusi siela Rojaus Tėvams. Iš Jų į mus tekanti gyva meilės srovė nuspalvina ir visą kūriniją, ir kiekvieną mūsų gyvybinga meile. Su meiles pilna siela pažintume ir meilę skleidžiantį Jėzų. O kad nepasitikėjimas, baimė ir kiti negatyvūs jausmai, ego suardė žmonių tarpusavio brolystės ryšius šiuo metu, tai akivaizdu. Ir kenčiame kiekvienas, absoliučiai. Apsunkintas tarpusavio draugiškas bendravimas neleidžia drąsiau pasireikšti mums suspindėti, suspindėti nuosabia meilės šviesa, kokią ir suteikia kas akimirką mieli Rojaus Tėvai. Žmonės neatpažisa vienas kitame dovanojamo nuoširdumo, meilės, džiaugsmo, tai kaip jiems apažinti Jėzų? Kai į vienas kitą žvelgiame su baime, su panieka, tai meilės ir nepajusime. Reikia atveri savo sielą nuoširdžiai Tėvų meilei, ir tik tuomet pamažu ims keistis žmogaus vidus tiek, kad nyks baimės, nerimas, nyks viduje noras smerkti ir engti kitus. Viskas ateina tik pamažu ir ryžtingai žengiant drąsų, nors ir mažą žingsnelį gyvos šviesos link.
Prieš kelias dienas bendravau su Jėzumi, todėl nuosabūs prisiminimai ir patyrimai dar neišblėsę, tad noriu ir jums perduoti vieną man labai patikusią Jėzaus pasakytą frazę: 'Gerk šį gyvą vandenį ir girdyk juo kitus savo gyvu įtikėjimu'. Suprantu jog tai reiškia, jog savo gyvu įtikėjimu maitiname ir girdome kitus, padėdami jiems nebijoti ir atsigerti patiems iš paties Šaltinio. Ir tai galime kiekvienas

Jurgita
2009-04-19 19:37:52



Praėjo treji metai nuo šitos temos aptarimo, bet klausimas lieka aktualus ir šiuo metu AR TU ATPAŽINTUM JĖZŲ GATVĖJĖ ŠIANDIEM? PAGAL KĄ ATPAŽINTUM?
Kada aš stoviu su Jėzaus Kristaus apreiškimu KALBU JUMS VĖL ir su Urantijos Knyga gatvėje, matau, kaip žmonės BĖGA ŠALIN NUO JŲ. O juk tai Jėzaus MEILĖ IR ŠVIESA JŲ LABUI. VISŲ LABUI.
Šiandien labai daug žmonių kalba apie Jėzų, ypač per Kalėdas ar Velykas, bet jie net nesuvokia, KAS YRA JĖZUS, nes jų visi samprotaviami yra tik iš NAUJOJO TESTAMENTO, KURIO AUTORIAI DAUG KĄ PRIPAINIOJO APIE JĖZŲ, NET NESUVOKDAMI KAIP JIE NUSIŠNEKA, O ŠIANDIEN KARTŲ KARTOS UŽAUGO SU TOMIS KVAILYSTĖMIS IR JOMIS DAR TEBETIKI, NES TAIP JIMES ĮKALĖ Į GALVĄ.
Tuo tarpu TIESOS NENORI PAŽINTI.
AR TUOMET JIE PAŽINTŲ JĖZŲ GATVĖJE? Ir KAIP JĮ PAŽINTŲ?
Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,

Algimantas
2009-04-14 08:59:04



Dar kartą tau
O jeigu pabandytum tai daryt kitaip ?

Dalia
2006-05-19 21:50:37




[Prisijunkite ir parašykite savo komentarą]
Spausdinti
Grįžti atgal