Forumas: temos peržiūra

Spausdinti

Kodėl mes sakome, jog reikia Dievą pajausti širdimi, o ne protu? Tad nejaugi reikia atsisakyti proto ir tapti neprotingu?

Kodėl mes sakome, kad Dievą reikia pajausti širdimi, o ne protu? Tad nejaugi reikia atsisakyti proto ir tapti neprotingu? Kodėl širdis priešpastatoma protui?


Algimantas
2006-05-02 12:50:49

Komentarai

Gilyn į mišką vis daugiau grybų:
"O mūsų palneta niekada negali tapti Rojumi, nes Rojus yra MODELIS IR JOKIŲ KOPIJŲ TURĖTI NEGALI NIEKADA.
Algimantas
2006-11-21 18:51
-----
nėra nieko ant žemės ko nebūtų danguje:) kaip didelis pasislepia mažame, taip šis yra didelio kopija

Klarkas
2006-11-21 21:54:04



Visa kūrinioja yra materiali, įskaitant ir aukštenius ir aukščiausius pasulius. Ir net Rojų bei Havonos vieną milijardą pasaulių, kurie visi amžini ir nekada nebuvo sukurti, nes egzistuoja amžinai be pradžios.
O Rojus yra ne tik kūrinijos centras, bet ir Rojaus Trejybės - Visuotinio Tėvo, Amžinojo Sūnaus, bet ne Jėzaus, ir Begalinės Dvasios, bet ne Šventosios Dvasios GYVENAMOJI BUVEINĖ ir mūsų likimas patekti ten per milijardus metų užtruksianičus mūsų mokymus po prisikėlimo.
Ir būtent iš Rojaus pasklisnda visa energija iš kurios ir kuriamos visatos ir visi pasauliai jose. Ir nėra nė vieno pasaulio, kuris būtų nematerialus, nor juose ir gyvnea ir veikia aukščiausios dvasios.
O mūsų palneta niekada negali tapti Rojumi, nes Rojus yra MODELIS IR JOKIŲ KOPIJŲ TURĖTI NEGALI NIEKADA. Rojus yra vienalytės materijos struktūra kūrinijos geografiniame centre, kurio dydis toli pranokstą tokį dydį, kuriam įveikti prireiktų milijardų šviesmečių.
Rojus yra vienintelė statinė vieta kūrinjoje, ir viskas skrieja aplink jį ir jo atžvilgiu.
Tas tiesa, Rojuje tuir būti toks dvasinis individo lygis, kad jis galėtų atlaikyti patį galingiausią dvasinį švytėjimą, kurį skleidžia Rojaus Trejybė. Dėl to mūsų laukia toks ilgas dvasingėjimo kelias pas Tėvą. Ir pirmą žingsnį žengiame jau čia, mūsų Forume.

Algimantas
2006-11-21 18:51:20



Dabr turime tik penkis - uoslę, skonį, regėjimą, lytėjimą, ir klausą. O tada, vėl priklausomai nuo mūsų dabartinio dvasinio lygio, mūsų sielos-morontinis kūnas turės net iki septyniasdešimt pojūčių.
Algimantas
2006-11-21 17:52
----------------
Mažoka sakyčiau. Ką pasakysit mielieji į tai, kad jų priskaičiuojama iki 613- kos?

Vangokas
2006-11-21 23:04:54



Visi aukštesni pasauliai yra tiap pat MATERIALIŪS, NE VISA KŪRINIJA YRA MATERIALI, NET PATS ROJUS YRA MATERIALUS.
Algimantas
2006-11-21 17:52
-----
kaip tik kūrinija yra materiali, o aukštesnieji dvasiniai pasauliai yra nematerialūs, o rojaus kaip tokio materialaus nėra, nes jis čia žemėje, tik dar nepasiektas būvis



Gutis
2006-11-21 18:18:21



Mielas Nakai, tavo teiginys yra nuostabus. Tam mūsų Forumas ir skirtas, kad mes dalintumėmės savuoju dvasiniu patyrimu su gyvuoju Tėvu.
O tu pamėgink perskaityti visą mūsų svetainę. Skaityk mano kelionių patyrimus su Urantijos Knyga važiuojant per Lietuvą. Pernai ir šiais metais. Ypač paskaityk mano patyrimus, kada pernai miške prie Kretingos vidurnaktį man apsireiškė Jėzus ir dvi valandas bendravo su manimi. Visi patyrimai yra aprašyti, tik skaityk. Perskaityk, kaip man apsireiškė šį rudenį Tėvas, naktį, kelyje Utena-Vilnius. Paskaityk ir Derinotjo man perteikiamus mokymus. Perskaityk beveik tris šimtus Forumo temų, kuriose dalinuosi savo patyrimais ir visą laiką kviečiu visus pasidalinti atvirai ir savaisiais patrimais.
Ir tada pats pamatysi, kad tavo klausimas jau atsakytas dar prieš jo suformulavimą.
Telydi tave ramybė.
Su broliška meile,
Algimantas

Algimantas
2006-11-21 18:08:49



Mielieji, jeigu širdį gali atjungti ir prijungti, net ir persodinti galima, tai dirbtinių smegenų NĖRA. Ir jų persodinti negalima.
Visi aukštesni pasauliai yra tiap pat MATERIALIŪS, NE VISA KŪRINIJA YRA MATERIALI, NET PATS ROJUS YRA MATERIALUS.
Tam jūs ir turėtumėte skaityti Urantijos Knygos apreiškimą, kurio autoriai yra dvasios ir kurios žmonėms aiškina apie visos kūrinijos organizaciją ir Tėvo veikimą joje. Aprašo ir gyvenimą kituose pasauliuose. Ir kada įveiksite 2097 puslapius teksto, ir dar ne vieną kartą, tada galėsite ne tik patys suvokti energijos veikimą daug geriau negu suvikiate dabar, bet ir tai, kaip tie pasauliai astiranda, kai juose kyla gyvybė. Ir tik tada suvoksite, ką reiškia ne tik morontinis, bet ir dvasinis protas, kada jokios širdies mes nebeturėsime, kaip nebeturėsime jokio kito materialaus organo, nors išsuagosime savo dabartinį aš, tik daug aukštesnio lygio.
Žodį "lygis" galėčiau pakeisti išplėstu paaiškinimu - daug geriau suvokiantys kūriniją ir daug giliau patiriantys Dievą, ir daug geriau juntantys energiją ir ją panaudojantys, daug kvalifikuočiau vykdantys visas užduotis, kurios būtinos tolimesniam savojo aš vystymui.
Ir kada žmogaus kūnas miršta, jo smegenys nustoja veikti. Tuo tarpu viso mūsų mąstymo kopiją išsaugo Tėvo dvasi, Minties Derintojas, ir po mūsų prisikėlimo ji vėl mums sugrąžinama. Tik apvalyta nuo balasto, kuirs neturėjo nieko bendro su mūsų aš dvasiniu augimu. Tačiau mūsų mąstymo apvalymas nereiškia mūsų mąstymo pagerinimo. Po prisikėlimo mes turėsime lygiai tokį patį savo vidinį aš, kokį ir turėkjome tuo metu, kad mus ištiko mirtis. Tad nebeturėdami materialaus kūno, o gavę morontinį-sielos kūną, mes turėsime savo buvusį mąstymą. Štai jis ir yra mūsų tikrojo aš realus veidrodis - kaip mes matome, jaučiame Tėvą, kaip Jam praktiniu darbu atsiduodame. Ir kadangi retas kuris jaučia meilę Tėvui dabar, o dar mažiau Jam pašvenčia savo gyvenimą, tai po prisikėlimo ir bus patikrintas, koks yra mūsų dvasinio išsivystymo lygis ir pagal jį bus mus suteiktas žemesnių ar aukštesnių energetinių virpesių sielos kūns, kuris turi atitikti mūsų sąmonės išsivystymo lygį. Tuo pačiu mūsų forma atitinkamai turės daugiau arba mažiau jutiminių elementų. Dabr turime tik penkis - uoslę, skonį, regėjimą, lytėjimą, ir klausą. O tada, vėl priklausomai nuo mūsų dabartinio dvasinio lygio, mūsų sielos-morontinis kūnas turės net iki septyniasdešimt pojūčių. Ir tas, kuris šiandien yra aukštesnio dvasinio lygio, ir gaus aukštesnių energetinių virpesių sielos, arba morontinį kūną.
Nėra tikslo tokiai sielai mokytis to, ką jau įsisavino šitame pasulyje žmogaus pavidalu. Siela gauna savo formą, kuri turi atitikti tokį mokymo lygį, kuris yra suteikiamas jos lygio mokymo pasaulyje, kuris iš tikrųjų yra kaip universitetas-laboratorija, kur suteikiamas teroinis mokymas, ir to mokymo praktinmis priatikymas, kad būtų galima žengti į kitą, aukštesnio lygio mokymo pasaulį. Ir taip milijardus metų, kol pasieksime Tėvą, kūrinijos centre, Rojuje.
Širdies nebeturėsime, smegenų neberurėsime, jokio materialaus organo nebeturėsime, nes mūsų kūnas bus nebe materialus jau po prisikėlimo iš matrialios mirties miego. Tačiau proto veikla ir dvasinė veikla visą laiką augs. Ir mylėsime daug labiau negu dabar, ir suvoksime daug giliau negu dabar, ir Tėvą patirsime daug realiau negu dabar. Proto dėka. Morontinio proto dėka per visą, tūkstančius metų užtruksiantį mūsų tikrinimą morontiniu pavidalu, arba sielos pavidalu, kol tapsime amžinosiomis dvasiomis. Tada mūsų protas bus dvasinis. Bet vis tiek jis plėsis savo kūrinijos pažinimu, tarnavimu vieni kitiems, ir Tėvo garbinimu tiek individualiai, tiek kolektyviai iš meilės Tėvui ir Jo, ir mūsų, kūrinijai.

Algimantas
2006-11-21 17:52:05



būkite tokie sąžiningi kaip ir niutonai, kurie fizikos dėsnius aprašė remdamiesi savo pačių patirtimi,- atrodo traukos dėsnis galioja? Taigi ir dvasinius dėsnius turi aprašyti žmogus savo paties ranka ir žmonių kalba

Nakas
2006-11-21 17:46:34



Pavadinimai yra visuose pasauliuose. Ir aukštesiuose negu mūsų taip pat.
Algimantas
2006-11-21 16:11
----
pirma realiai juos pasiekite ir pats savo ranka juos aprašykite:) dvasiniuose pasauliuose nėra pavadinimų,- juose veikia kūrėjo jėgos, kurios nepasižymi jokiomis materialiomis savybėmis

gutis
2006-11-21 17:19:29



Ir jeigu širdį atjungs, ar perasodins, dvasinis individo lygis nepasikeis, nes būtent jį užtikrina ne širdies veikla, bet SMEGENŲ VEIKLA - MĄSTYMAS.
Algimantas
2006-11-21 16:11
-------
mylėjimas yra ne iš širdies, o iš proto/smegenų kažkuria prasme,
Vaidas
2006-11-21 16:20
-------
o argi smegenys nėra toks pat įmanomas persodinti organas, kaip ir bet kuris kitas? Kur dar besidėti operacijos atveju "dvasiniam individo lygiui" ir jo "dvasiniam protui"? Kodėl sakote, kad tai lygis? Gal tai struktūra? Ką apie tai žinote? Jei tik tiek,- tai beveik ir nieko

Gutis
2006-11-21 17:09:02



Buvau susidures su zmogumi, kuriam ten labai rupėjo žodžiai ir tikslios tu žodžiu reikšmės, o man tai nerupi rimtai tokie dalykai. Nes tos žodžių reikšmės yra labai atskiros. O supratimas tarp žmonių yra susietas, jis apima labai daug visko, daug ivykiu, suvokimų, skirtingų patirčiu. Todėl manau yra išmintinga sakyti širdis, ir šio laikotarpio žmogus suvokia iš vieno žodžio apie ka eina kalba. Jeigu jis nesuvokia ka reiskia terminas "kur tave veda širdis" tai jis arba bejausmis arba dar kažkoks. O čia gali atsirasti mokslininkų kurie pradės tyrinėti, tuos terminus isigilins, bet tai aišku netinkamas užsiemimas. Aš sveikinu tuos pavartojimus kaip knygutėse iš rytu, tokioje pvz 365 Dao, vartojamas nesuprantamas žmonėms žodis "dao". Ir pateikiama apie ji daug kas susijusiu teiginiu. Ir tik žmogus ne kaip "padėta ant lekštutės" bet gautų, bet pats pradėtu jausti ir atpažinti apie ka kalba eina. Jeigu jis turės kažkoki termina - jis bus automatas, mašina, loginis kompiuteris. O tuomet kai nera aiškaus termino apibūdinimo, arba kaip rytuose Išmintis užkoduota eilutėmis, kad ir eilėraščio trumpomis keliomis eilutėmis, tik išmintingas žmogus gali jas suprasti. Ir tokiu budu keliais žodžiais pasakoma labai labai labai daug. To nepalyginsi su kažkokiu moksliniu parašymu. Ir čia aišku yra ir nauju skaitytoju, kad ir forume, tai pasakysiu kad anksčiau kažkur buvo rašyta, kad širdis yra tik suprantamas simbolis vartojamas žmonėms, iš tikro tai net pati meilė, mylėjimas yra ne iš širdies, o iš proto/smegenų kažkuria prasme, tebunie tai ir nuoroda kurie moksliškai domisi. Bet su moksliniais dalykais neapsisuksi, gyvenime daug ka reikia "suvokti" o ne išmokti, reikia "nušvisti" tarsi atpažinti, o ne suskirstyti i kategorijas pagal vadoveli ir palikti.
***
Ir dar norėjau, kažkuria prasme pasidžiaugti spontaniškai parašydamas, kad pastaruoju metu aš pats atrodytu jaučiu 'Dievo įsikišimą' ar 'pajautima' kaip tai pavadinti, žinant kad toks rašymas gali sutrukdyti man pačiam. Aš kolkas nesugebu išskirti būtent tokiu būdu laiko bendrauti su per Minties Derintoja kaip aprašė Algimantas, nors ir taip gal darau, bet darau tai savotiškai. Ir tiems moksliškiems žmonėms, bus labai lengva numoti į mano pasakymą, ir mielai prašom. O kažkam pravers, pasakysiu kad su savo paties pažinimu, ir psichologijos supratimu. Dievas galima butu pasisakyti gerai slepiasi ar tai yra užmaskuotas, nes jeigu tu norėsi išgirsti kažką, tu tai išgirsi, bet tas išgirdimas tau gali pasakyti kaiką, ką apgalvojus galima kažką suvokti.. Na nieko aiškaus nepasakiau. Tai esmė, kad per savo sakymus jis verčia mastyti, ir per pamastymus galima suvokti kažka. Nėra tokio kaip gatavo, ar kaip pasakyti produkto, kad jis tau pasakytu "daryk ta ir ana". Ir tas kalbėjimo budas, yra mano nuomone Ypatingai saugus. ir čia mokslininkai kuriems neidomus dvasiniai dalykai gali galvoti kad va aš pats čia ir sugalvojau tas mintis, ir pats nusprendžiau, dievas net neisikišo. Dar apie Jo pajautimą, tai pagal vadinamuosius virpesius galima atpažinti kaip suprantu, kad to nesumaišysi su kitkuo. Tai va per tokias painias mano mintis, manau tie kurie yra arti to supras, o tie kurie nesusidure su tuo ir nieko nesupras.

Vaidas
2006-11-21 16:20:59




[Prisijunkite ir parašykite savo komentarą]
Spausdinti
Grįžti atgal