Forumas: temos peržiūra

Spausdinti

Lietuvoje - beveik pusketvirto milijono gyventojų. Ar tarp jų atsirastų dvyliką vyrų, kurie pasirinktų šiandieninio APAŠTALO tarnavimą? Ar atsirastų septyniasdešimti penki EVANGELININKAI, kurie sklelbtų Urantijos Knygos apreiškimo Tėvą? Ar

Lietuvoje - beveik pusketvirto milijono gyventojų. Ar arp jų atsirastų dvylika vyrų, kurie pasirinktų šiandieninio APAŠTALO tarnavimą? Ar atsirastų septyniasdešimti penki EVANGELININKAI, kurie skelbtų Urantijos Knygos apreiškimo Tėvą? Ar atsirastų dvylika moterų EVANGELININKIŲ, kurios atsiduotų Dievo Meilės ir Tiesos skelbimui ŠIANDIEN, NE RYTOJ? O juk taip buvo prieš du tūkstančius metų, o šiandien YRA KAS?


Algimantas
2006-05-16 11:44:26

Komentarai

Laima, dėl tos apgaulės aš esu užvedęs atskirą temą, kurią dar tikiuosi pratęsti ir pagrįsti savo prielaidą. O dėl pasitikrinimo, tai aš UK pradėjau skaityti be jokio išankstinio nusistatymo, vietomis iš pradžių net žavėjausi, ir savo nuomonę susidariau jau beskaitydamas tą knygą. Algimanto pasisakymai tik dar labiau padėjo apsispręsti. Įtikėjimas UK yra kiekvieno asmeninis reikalas, bet kategoriškai teigti kad tai yra tiesa, būtų neteisinga. Tai irgi tik prielaida tų žmonių, kurie tuom tiki. Sėkmės ir tau!

Jonas
2006-07-11 21:51:43



Mielas Jonai, tai ką tu rašai apie apgaulę, tai tik tavo prielaida. Geriausias būdas pasitikrinti, tai pačiam skaityti Urantijos knygą ir taip savarankiškai susidaryti nuomonę – „atskirti grūdus nuo pelų“, t.y., įvertinti, tai ką ten sužinosi ir ką sužinai iš Algimanto pasisakymų forume.
Sėkmės!


Laima (Vilnius)
2006-07-11 21:18:43



Aš irgi panašiai manau, kas dėl kunigų. Visai pritariu.
O va dėl Urantijos knygos ir Algimanto misijos - čia yra visai kita misija. Ji ne papildo ar praplečia tradicinių religijų mokymą, bet jiems priešinasi. Ir veda žmogų ne tiesos, o deja apgaulės ir melo keliu, ir dėl to yra gaila. Tikslai gali būti geri, žodžiai ir mintys irgi gali būti nuoširdūs, bet mano nuomone, už to slypi apgaulė.
Šiaip tai klausimas yra gilus, norint jį išnagrinėti ir pagrįsti, reikia laiko, gal tikiuosi kada nors vėliau tai ir padarysim.

Jonas
2006-07-11 19:46:32



Manau, kad bent pusė visų Lietuvos kunigų (ir ne tik katalikų tikėjimo) bei vienuoliai buvo ir yra pasirinkę APAŠTALO tarnavimą. Prisiminkim, kad ir tuos, kurie buvo nukankinti KGB požemiuose (vyskupai Rainys, Matulaitis,…), ištremti į Sibirą vyskupai Tomkevičius, Steponavičius, kunigai Vasiliauskas, Kauneckas, Svarinskas, Matulionis, vienuolis Sasnauskas ir daugelis kitų. Ką jie skelbė savo mokymuose, ar ne Dievo gyvą žodį, Kristaus evengeliją?
Nemanykim, kad viskas prasideda tik nuo Urantijos Knygos. Ji tik praplečia pažinimo, pritaikyto XX-XXI a. žmogaus protui, rėmus.


Laima (Vilnius)
2006-07-11 19:18:15



Na tai jei esi toks tikras savo misijos sėkme, tai kam iš viso dar kelti šitą temą? Kam diskutuoti, jei viskas iš anksto aišku? Ar klausimas tik retorinis?
Bet jei ne retorinis, pakalbėkim konkrečiai: visų pirma apibrėžkim kas yra ta misija, kada galima ją laikyti įvykdyta, o kada žlugusia. Šitą apibrėžimą tu turėtum pats sau suformuluoti, ir mums parašyti. Dabar ji yra kažkurioj fazėj, nepasiekusioj nei pirmo, nei antro varianto. Aš neturiu jokios statistikos apie Urantijos judėjimo narių skaičiaus kitimą, bet pats, Algimantai, esi kažkur forume minėjęs, kad buvo laikai, kai sutraukdavai po kelis šimtus, iš kurių po kiek laiko lieka keliolika. Reiškia, užkabinti galima, o išlaikyti nelabai. Kur priežastys? Kas turi iš esmės pasikeisti, kad situacija būtų atvirkštinė? Ar turi pasikeisti VISI? O pagalvok, gal būtų paprasčiau, jei tik tu vienas pasikeistum?
Čia tik vienas momentas, jei tau ir kitiems bus įdomu, galima būtų tęsti.

Jonas
2006-07-11 18:41:41



Mielas Jonai, manoji misija bus įvykdyta, ir niekas tam nesutrukdys. Tačiau būtų tikrai naudinga visiems tiem, kurie, to nori, sužinoti, kuo grindžiami tavo apibendrinimai pateikta tema.

Algimantas
2006-07-11 18:22:47



Na kam taip žiauriai?Smulkusis verslas pas mus irgi vertinamas.

Jonui
2006-07-11 15:46:00



Tai vat manau, kad tikrai neatsirastų, nei šiandien, nei artimiausiu metu. Nei dvylikos apaštalų, nei septyniasdešimt penkių evangelininkų, nei dvylikos evangelininkių (lyčių lygybės sargai irgi nepaglostytų). Nebent jei visus prijaučiančius paskelbtum apaštalais ir evangelininkais, gal dar kuriuos iš gatvės prisikalbintum...
Kad ir koks norėčiau būti mandagus, bet tavo misija, Algimantai, yra pasmerkta. Fiasko, taip sakant.

Jonas
2006-07-11 15:37:45



Mielas Jonai, tema yra labai aiški. Dėl to labai norėčiau jūsų visų samprotavimų, o ne išvedžiojimų. Jūsų pačių labui.

Algimantas
2006-07-11 15:16:51



Tai aš pasinaudosiu proga ir sugrįšiu prie temos. Kaip suprantu, čia ieškoma savanorių skelbti Urantijos apreiškimo tėvą. Skubiai reikalingi dvylika apaštalų, septyniasdešimt penki evangelininkai ir dvylika moterų evangelininkių. Nemažas kolektyvas susidarytų... Sakykite, kodėl būtent tiek, ką tie žmonės veiktų, kokie šiems žmonėms keliami reikalavimai?
Na, ir jei tai nėra komercinė paslaptis, kiek vietų jau užimta ir kiek dar likę laisvų?

Jonas
2006-07-11 14:36:21




[Prisijunkite ir parašykite savo komentarą]
Spausdinti
Grįžti atgal