Forumas: temos peržiūra

Spausdinti

Antroji kelionė su Urantijos Knyga po Lietuvą.

Mielieji, po sambūrio prie Bebrusų ežero netoli Molėtų, rengiuosi vykti į savo antrąją kelionę su Urantijos Knyga po Lietuvą. Dabar po jos rytinę dalį.
Kiekvienas turim savo misiją šiame pasaulyje.
Aš iš Jėzaus ir Tėvu esu gavęs, ir nuolat tas man patvirtinama, kada tik pateikiu panašius klausimus Minties Derintojui apie savo tarnavimą Tėvui ir kūrinijai, jog manoji misija nesvarbu, kur aš atsidurčiau šitame pasaulyje skelbti GYVĄ TĖVO ŽODĮ IR URANTIJOS KNYGOS APREIKŠIMIĄ NEŠTI ŽMONĖMS. O šikart mano maršrutas bus toks:
Birželio 8 d. (ketvirtadienis)
9.00-11.00 Vilnius-Ukmergė-Jonava
11.00-14.00 Urantijos Knygos pristatymas Jonavos
centre
14.00-15.00 Jonava-Kėdainiai
15.00-18.00 Kėdainiai. UK pristatymas dviejose
vietose, kur nors centre ir dar kur nors
prie didelio prekybos centro, kur daugiau
gali būti žmonių.
Nakvynė miške pakeliui į Ukmergę.
Birželio 9 d. (penktadienis)
9.00-11.00 Kėdainiai-Ukmergė
10.00-11.30 Urantijos Knygos pristatymas Ulmergės
centre.
11.30-12.30 Ukmergė-Anykščiai
12.30-13.30 Urantijos Knygos pristatymas Anykščių
centre.
13.30-14.30 Anykščiai-Molėtai (pietūs pakeliui)
14.30-16.00 Urantijos Knygos pristatymas Molėtų
centre.
16.00-17.00 Molėtai-Pabradė-Švenčionys. Nakvynė miške
pakeliui.
Birželio 10 d. (šeštadienis)
10.00-11.00 UK pristatymas Švenčionių centre.
11.00-11.30 Švenčionys-Švenčionėliai
11.30-12.30 Urantijos Knygos pristatymas Švenčionėlių
centre.
12.30-13.00 Švenčionėliai-Ignalina
13.00-14.00 UK pristatymas Ignalinos centre.
14.00-15.00 Ignalina-Dūkštas, pakeliui pietūs.
15.00-15.30 UK pristatymas Dūkšto centre.
15.30-16.00 Dūkštas-Visaginas
16.00-18.00 Urantijos Knygos pristatymas Visagino
centre. Nakvynė prie Visagino miške.
Birželio 11 d. (sekmadienis)
9.00-10.30 Visaginas-Zarasai
10.00-11.00 Urantijos Knygos pristatymas Zarasų
centre.
11.00-12.00 Zarasai-Degučiai-Dusetos su pusvalandžio
sustojimu Degučių centre, jeigu bus nors
kiek ten žmonių.
12.00-13.00 Urantijos Knygos pristatymas Dusetų centre.
13.00-14.00 Dusetos-Obeliai (pietūs pakeliui)
14.00-15.00 Urantijos Knygos pristatymas Obelių
centre.
15.00-15.30 Obeliai-Rokiškis
15.30-17.30 UK pristatymas Rokiškio centre.
Nakvynė miške prie Rokiškio.

Birželio 12 D. (pirmadienis)
9.30-10.00 Rokiškis-Pandėlys
10.00-11.00 Urantijos Knygos pristatymas
Pandėlio centre.
11.00-12.00 Pandėlys-Biržai
12.00-14.00 Urantijos Knygos pristatymas
Biržuose. Pietūs.
14.00-14.30 Biržai-Likėnai
14.30-15.30 Urantijos Knygos pristatymas
Likėnų ligoninėje. Nakvynė.
Birželio 13 d. (antradienis)
10.00-11.00 Urantijos Knygos pristatymas Likėnų centre.
11.00-11.30 Likėnai-Pasvalys
12.00-13.00 Urantijos Knygos pristatymas Pasvalio
centre.
17.30-20.00 Jeigu pavyks susitarti, susitikimas su
Pasvalio Urantijos jaunimo grupe.
Nakvynė Pasvalyje.
Birželio 14 d. (trečiadienis)
11.00-11.30 Pasvalys-Joniškėlis
11.30-12.00 UK pristatymas Joniškėlio centre.
12.00-13.00 Joniškėlis-Pakruojis
13.00-14.00 Urantijos Knygos pristatymas Pakruojo
centre.
14.00-15.00 Pakruojis-Radviliškis. Pietūs pakeliui.
15.00-16.30 Urantijos Knygos pristatymas Radviliškio
centre.
Nakvynė Radviliškyje.
Birželio 15 d. (ketvirtadienis)
10.30-12.00 Radviliškis-Panevėžys
12.00-14.00 Urantijos Knygos pristatymas Panevėžio
centre ir dar kur nors prie prekybos centro
ar kitoje centrinėje gatvėje. Pietūs.
14.00-15.00 Panevėžys-Kupiškis
15.00-16.30 UK pristatymas Kupiškio centre.
Nakvynė pakeliui į Anykščius.
Birželio 16 (penktadienis)
11.00-12.00 Urantijos Knygos pristatymas Anykščių
centre.
12.00-13.30 Anykščiai-Utena. Pakeliui pietūs.
13.30-15.30 Urantijos Knygos pristatymas Utenoje.
18.00 Išvykimas atgal į Vilnių.
-------------
Tai mano orientacinis tvarkaraštis. Jis gali keistis, priklausomai nuo aplinkybių. Tačiau jis man leidžia orientuotis, kada ir kur turiu stengtis atvykti kiekvieną dieną. Planavimas reikalingas man pačiam. Ir jeigu šituose kelionės vietose kas nors iš jūsų, kurie skaitote Urantijos Knygą ir dalyvaujate mūsų svetainės Forume, gyvenate, tai aš labai norėčiau su jumis susitikti ir pabendrauti. Man galite paskambinti mobilaus telefono numeriu 869944059.
---------------
Mielieji, šiai kelionei man reikalinga ir jūsų parama tiek lėšomis, tiek ir malda. Jeigu jaučiate, kad toks mano tarnavimas yra jums suprantamas ir artimas, tuomet ir paremsite mane. O kiek remti, tai klauskite savo sielos, kuri ir girdi ir jaučia Tėvo meilės virpesius. O kur pervesti paramą, jūs sužinosite atsidarę mūsų svetainės langą-puslapį "Rėmimas." Ten yra ir mano sąskaitos numeris, kuris kai kam labai užkliūna. Dėl to mano prašymas yra skirtas visiems, bet į jį atsilieps tiktai pajutę manosios sielos virpesius, o ne savojo proto pragmatinius samprotavimus.
Ir jūsų malda man, kaip ir jums, reikalinga bus per šitą visą kelionę. Už jus visus aš meldžiuosi kasdien ir jau ne vienerius metus. I rneprašomas. tiesiog pati siela trokšta melstis už visus. Kaip ir dabar ji trokšta astiliepti į Tėvo pakvietimą vykti į šitą kelionę, kuri yra mano ruošimasis tolimesniam tarnavimui. Tėvas mano dar neatskleidžia, kokia bus kitoji užduotis ir kur. Tik sako, kad ir šitos kelionės metu turiu ne tik nešti Jo žodį, betr taip pat ir pats įgyti naujų patyrimų ir dar labiau studijuoti žmogaus prigimtį, kas toliau pravers man ateities tarnavime.
Tą darau ir darysiu jausdamas GALINGĄ TĘVO VEDIMĄ IŠ VIDAUS.
Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,
Algimantas


Algimantas
2006-05-20 18:19:01

Komentarai

Kai jautiesi laimingas, kitų veikimai nebekliūva. Nelaimingiesiems kliūva tai, kas erzina. jei atrodo, kad kitas neteisingai elgiasi ir tai pasakoma per susierzinimą arba žeminimą kito-aiškus prisirišimas prie teisybės ar doros. Išsakyti galima tiesiog kaip pasiūlymą be jokių kategoriškumų. Tačiau tai padaryti pajėgus tik tas, kurio viduje jau pilna meilės jėgos.

Debesa
2006-06-25 09:41:38



Algimantas tai normalai-vaikšto su kuo nori, kur nori, kada nori... O čia matau vaištančių kaip nenori... keista-tik nori norėt ???

varno
2006-06-25 09:35:56



[ddd, didziosios raides]daug vietu jau buvo tai aptarta, kodel rasoma didziosiomis. Turetum suvokti tokio rasymo motyva, kad tai kas svarbiau, nera kolkas kitu budu, kaip pabrezti. Ir tai nera "laikoma pasaulyje", tai yra internetine etika, bet kaip zmogui elgtis, jis nusprendzia pats, rysium su tuo kaip jam atrodo teisingiau.
Na papasakociau dabar viena tokia istorija, bet gal cia ir temos reiketu naujos, bet gal ir vieno sakinio apibendrinto uztektu del sito. Buvo toks tevas ir sunus, tevas laikesi visada taisykliu bet atejus vienam svarbiam momentui jis nepasilaike ir buvo daug nuostoliu svelniai tariant, poto siaubingo ivykio, sunus kartojo visiem is eiles "kas nesilaiko taisykliu - tie visiski siuksles", bet po nemazai metu, jam nutiko dar vienas ivykis, kur net jaunesnis uz ji komandos draugas elgesi ne pagal taisykles o tai kas jam atrode kilniau ir svarbiau, ir jam pavyko pasiekti to, tik veliau ir jis zuvo. Ir nuo tada tas sunus jau tikejo tuo, kad "tie kurie visada laikosi taisykliu - visiski siuksles". As irgi tam pritariu, kad jei tie kurie laikosi taisykliu, ir praranda savo zmogiskuma, kaip robotai ar nezinau kas, tai jie ir yra tokie.. Todel, jei su svarbiu reikalu, su vaiku ant ranku skubate kur pas gyditoja, braukites pro visus zmones, o ne laukite kol jie ims patys pasitraukti is kelio, spjaukite i tas normas ir taisykles ;)

Vaidas
2006-06-23 13:53:22



Na gerbkite pagaliau skaitančiuosius, nerašykite didžiosiomis raidėmis. Visame pasaulyje tai laikoma nepagarba skaitančiajam, o mūsų forume su tuom nesiskaitoma...

ddd
2006-06-23 13:26:09



Mielieji, aš jus irgi raginu - dalinkitės SAVUOJU PATYRIMU. Dalinkitės reikšdami SAVO MINTIS, o ne laidydami replikas. Juk kiekviena tema yra konkreti. Kalbėkite, kaip jūs suprantate ją, kaip, galbūt, keistėsi jūsų suvokimas.
Forumas yra skirtas ne šiaip replikuoti "tas geras, o anas blogas," bet dvasinio žvilgsnio plėtimui ir gilinimui per ryšį su Tėvu, kūrinijos giluminiam atskleidimui per Urantijos Knygos apreiškimo pažinimą.
Mielieji, tai visiškai naujas dalykas, dėl to jis jus gali ir stipriai apakinti, kad kuriam laikui galite net išsigąsti tos akinančios šviesos. Bet toks išgąstis laikinas. Jis praeis. Kada pajusite, kad prisipildote patys tokios šviesos, kad ji tampa jūsų pačių dalimi, neatskiriama dalimi. O tada ir kitiem pašviesite. Ir patys nustebsite, kad jūsų šviesa išgąsdino ir kitą, nes per ryški. Lygiai taip, kaip ir jūs buvote išsigandę. Bet patys būsite patyrę, kad toji šviesa, apsipratus, tampa net viliojanti.
Dėl to, dar kartą jūsų prašau - šitame Forume drąsiai reikškite SAVO nuomonę, dalinkitės SAVUOJU patyrimu. Tik taip augsite.
Ateis laikas, kada ne vienas iš jūsų tapsite dvasiniais MOKYTOJAIS, kurių laukia PASAULIS, URANTIJA. IR LIETUVA.
Štai prie šito prisidės ir jūsų noras ŠVIESTIS PATIEMS IR ŠVIESTI KITUS.
KAD ATEINANČIŲ KARTŲ GYVENIMAS UŽ TŪKSTANČIO METŲ BŪTŲ ŠVIESESNIS REIKALINGAS DABARTINIS MŪSŲ ŠVIESĖJIMAS.

Algimantas
2006-06-23 12:49:47



Šis forumas turetu vadintis "Algimantas ir kt." Net kvėpuoti atrodo nėra kuom nuo nėjimo į diskusijas, o noro "įteikti" savo patirtis...

patirtis...
2006-06-23 12:22:14



Mielieji, tik atsivėrusi siela gali suprasti tai, ką rašau jūsų sieloms, bet jokiu būdu ne protui.
Tik širdis gali pajusti virpesius, kurie sklinda iš širdies.
Dėl to, skaitydami tai, ką jums rašau, skaitykite ne protu, bet širdimi.
Tik tada pamatysite šitų žodžių gelmę, o ne raidėmis išreikštą simbolį.
Ir tik tie, kurie trokštate didesnės šviesos negu ją turite šiandien, ir pamatysite ją, sklindančią iš manųjų rašinių. Ir ne tik pamatysite, bet ir pajusite, nes rašau tik jums, kad tik jūs galėtumėte atsiremti į Tėvą ir pajusti Jo vedimą iš vidaus REALIAI ir NUOLAT.
Aš ir kelionės metu mokiau žmones, kaip ir dabar jums vis kartoju, kad TARTUMĖTĖS SU TĖVU VISADA, KAD KALBĖTUMĖTĖS SU JUO, KAD TIK JIS TAPTŲ JŪSŲ PAČIU ARTIMIAUSIU IR IŠTIKIMIAUSIU DRAUGU, KAD TIK JAM ATSIVERTUMĖTE NET IR TAIP, KAIP NEDRĮSTATE ATSIVERTI NIEKAM KITAM.
Tik tada, ir tik tada jūs imsite keltis didingiems darbams, kurie jūsų laukia Lietuvoje.
Tam ir skirtas mūsų Forumas - pasirengimui didingiems ateities darbams kūrinijos labui iš meilės Tėvui ir Jo, ir mūsų, kūrinijai.


Algimantas
2006-06-23 12:13:41



Va cia jau ir parasėte, p.Algimantai mitą: "Psichologija yra negyva". O niekas iš jos ir nenori gyvybes. Kiek save samoningą atsimenu tiek man jau rūpėjo: iš kur ar, kas aš ir kodėl... To pasekoje perskaiciau daugelio religijų šventraščius, įtikėjau, patyriau daugybę nuostabių akimirkų Dievo šviesoje... Seniai žinau, kas yra gėrio darymas, nesiekiant jokio atpildo ir dar daugybę panašių dalykų ir potyrių.. Gyvenimą pakeičiau kardinaliai.... Bet, p.Algimantai.... pischologija, bendravimo ir rašymo kultūra nuo to neišnyko... O aš turėtų išnykti Jūsų nuomone? Visa, ką Jūs rašote galbūt yra Jūsų išgyventa ir yra tikra ir gera, bet tai - Kaip Jūs tai pateikiate, be žmogaus psicholigijos studijų (kad ir minimalių, savarankiškų)- na mažiausiai yra keista... Taigi rezultatą matote pats...
Pagarbiai

ddd
2006-06-23 08:48:03



Mielieji, bet koks sveikas maistas, įpratusiam prie nesveiko maisto ir užterštam organizmui, yra kaip svetimkūnis. Bet jis vis daugiau gaudamas sveiko maisto ima keistis ir pats gražėti. Dėl to nebijokite kasdien tarti TIK MEILĖS IR GĖRIO KUPINUS ŽODŽIUS. Taip jūs apvalysite savo užterštą sielą. Ir kuo daugiau ją valysite gerais žodžiais, tuo daugiau ir kiti patirs tokią šviesą ir juos nustos pykinti gėris ir meilė. O ko jūs tikitės, kad mūsų Forume jums pasakočiau istorijas ir gandus. Ne, mano misija yra skaistinti jus visus, kurie skaistėti norite. Jūs visi, kurie norite gyventi šviesoje, turite prisidėti prie jos skleidimo. Bet jos nepripipildę patys, negalite jos skleisti kitiems. O jo neprisipildysite negatyvimis mintimis maitindami savo protą.
Todėl išsitieskite, įkvėpkite tyro oro, ir atsiduokite Tėvo vedimui iš vidaus. Ir tada pajusite, kad ir jūs tapote tuo geriu ir ta meile, ką taip nori per jus kitiems paskliesti Tėvas. I rjus ragina tą daryti kiekvieną akimirką. Ne psichologija remtis, kuri yra negyva, bet atsiduoti tėvui, ir tik JAM. Ir tik tada išsivaduosite iš tokios gausybės dabar jus tebepančiojančių suvaržymų daryti GĖRĮ NESIEKIANT JOKIO ATPILDO.
telydi jus ramybė.
Su broliška meile,
Algimantas

Algimantas
2006-06-22 21:40:08



taip, kazkiek tai pritariu tam. Atsimenu kazkada senai, buvau sutikes viena moteri, kuri tiek stengesi visiem gera daryti, kad nuo to bloga pasirode, pasirode kad jos tarsi pacios nebera, o ji tik automatas atiduodantis save kitiems.
Gal ji man nepatiko todel, kad cia zmogus buvo norintis daryti gera, net jei neturi supratimo kaip tai daryti. Su laiku, daug ismokau ir paciam tas gerumas tapo artimu, todel tai labiau gal priimtina. Bet vel del tos moters, tai as kadangi dabar buciau tvirtu isitikinimu, tai jos betkoks noras padeti jei jis butu klaidingas nesukeltu gal mintyse nepatikimo jausmo, o izvelgtu ta jos nora padeti kitiems, gera vertybe, ir gal su ja pats pakalbeciau, taip perteikdamas savo suvokima, kuris tuo ar siuo momentu man atrodo platesnis, geresnis, teisingesnis.

Vaidas
2006-06-22 16:16:26




[Prisijunkite ir parašykite savo komentarą]
Spausdinti
Grįžti atgal