Forumas: temos peržiūra

Spausdinti

Antroji kelionė su Urantijos Knyga po Lietuvą.

Mielieji, po sambūrio prie Bebrusų ežero netoli Molėtų, rengiuosi vykti į savo antrąją kelionę su Urantijos Knyga po Lietuvą. Dabar po jos rytinę dalį.
Kiekvienas turim savo misiją šiame pasaulyje.
Aš iš Jėzaus ir Tėvu esu gavęs, ir nuolat tas man patvirtinama, kada tik pateikiu panašius klausimus Minties Derintojui apie savo tarnavimą Tėvui ir kūrinijai, jog manoji misija nesvarbu, kur aš atsidurčiau šitame pasaulyje skelbti GYVĄ TĖVO ŽODĮ IR URANTIJOS KNYGOS APREIKŠIMIĄ NEŠTI ŽMONĖMS. O šikart mano maršrutas bus toks:
Birželio 8 d. (ketvirtadienis)
9.00-11.00 Vilnius-Ukmergė-Jonava
11.00-14.00 Urantijos Knygos pristatymas Jonavos
centre
14.00-15.00 Jonava-Kėdainiai
15.00-18.00 Kėdainiai. UK pristatymas dviejose
vietose, kur nors centre ir dar kur nors
prie didelio prekybos centro, kur daugiau
gali būti žmonių.
Nakvynė miške pakeliui į Ukmergę.
Birželio 9 d. (penktadienis)
9.00-11.00 Kėdainiai-Ukmergė
10.00-11.30 Urantijos Knygos pristatymas Ulmergės
centre.
11.30-12.30 Ukmergė-Anykščiai
12.30-13.30 Urantijos Knygos pristatymas Anykščių
centre.
13.30-14.30 Anykščiai-Molėtai (pietūs pakeliui)
14.30-16.00 Urantijos Knygos pristatymas Molėtų
centre.
16.00-17.00 Molėtai-Pabradė-Švenčionys. Nakvynė miške
pakeliui.
Birželio 10 d. (šeštadienis)
10.00-11.00 UK pristatymas Švenčionių centre.
11.00-11.30 Švenčionys-Švenčionėliai
11.30-12.30 Urantijos Knygos pristatymas Švenčionėlių
centre.
12.30-13.00 Švenčionėliai-Ignalina
13.00-14.00 UK pristatymas Ignalinos centre.
14.00-15.00 Ignalina-Dūkštas, pakeliui pietūs.
15.00-15.30 UK pristatymas Dūkšto centre.
15.30-16.00 Dūkštas-Visaginas
16.00-18.00 Urantijos Knygos pristatymas Visagino
centre. Nakvynė prie Visagino miške.
Birželio 11 d. (sekmadienis)
9.00-10.30 Visaginas-Zarasai
10.00-11.00 Urantijos Knygos pristatymas Zarasų
centre.
11.00-12.00 Zarasai-Degučiai-Dusetos su pusvalandžio
sustojimu Degučių centre, jeigu bus nors
kiek ten žmonių.
12.00-13.00 Urantijos Knygos pristatymas Dusetų centre.
13.00-14.00 Dusetos-Obeliai (pietūs pakeliui)
14.00-15.00 Urantijos Knygos pristatymas Obelių
centre.
15.00-15.30 Obeliai-Rokiškis
15.30-17.30 UK pristatymas Rokiškio centre.
Nakvynė miške prie Rokiškio.

Birželio 12 D. (pirmadienis)
9.30-10.00 Rokiškis-Pandėlys
10.00-11.00 Urantijos Knygos pristatymas
Pandėlio centre.
11.00-12.00 Pandėlys-Biržai
12.00-14.00 Urantijos Knygos pristatymas
Biržuose. Pietūs.
14.00-14.30 Biržai-Likėnai
14.30-15.30 Urantijos Knygos pristatymas
Likėnų ligoninėje. Nakvynė.
Birželio 13 d. (antradienis)
10.00-11.00 Urantijos Knygos pristatymas Likėnų centre.
11.00-11.30 Likėnai-Pasvalys
12.00-13.00 Urantijos Knygos pristatymas Pasvalio
centre.
17.30-20.00 Jeigu pavyks susitarti, susitikimas su
Pasvalio Urantijos jaunimo grupe.
Nakvynė Pasvalyje.
Birželio 14 d. (trečiadienis)
11.00-11.30 Pasvalys-Joniškėlis
11.30-12.00 UK pristatymas Joniškėlio centre.
12.00-13.00 Joniškėlis-Pakruojis
13.00-14.00 Urantijos Knygos pristatymas Pakruojo
centre.
14.00-15.00 Pakruojis-Radviliškis. Pietūs pakeliui.
15.00-16.30 Urantijos Knygos pristatymas Radviliškio
centre.
Nakvynė Radviliškyje.
Birželio 15 d. (ketvirtadienis)
10.30-12.00 Radviliškis-Panevėžys
12.00-14.00 Urantijos Knygos pristatymas Panevėžio
centre ir dar kur nors prie prekybos centro
ar kitoje centrinėje gatvėje. Pietūs.
14.00-15.00 Panevėžys-Kupiškis
15.00-16.30 UK pristatymas Kupiškio centre.
Nakvynė pakeliui į Anykščius.
Birželio 16 (penktadienis)
11.00-12.00 Urantijos Knygos pristatymas Anykščių
centre.
12.00-13.30 Anykščiai-Utena. Pakeliui pietūs.
13.30-15.30 Urantijos Knygos pristatymas Utenoje.
18.00 Išvykimas atgal į Vilnių.
-------------
Tai mano orientacinis tvarkaraštis. Jis gali keistis, priklausomai nuo aplinkybių. Tačiau jis man leidžia orientuotis, kada ir kur turiu stengtis atvykti kiekvieną dieną. Planavimas reikalingas man pačiam. Ir jeigu šituose kelionės vietose kas nors iš jūsų, kurie skaitote Urantijos Knygą ir dalyvaujate mūsų svetainės Forume, gyvenate, tai aš labai norėčiau su jumis susitikti ir pabendrauti. Man galite paskambinti mobilaus telefono numeriu 869944059.
---------------
Mielieji, šiai kelionei man reikalinga ir jūsų parama tiek lėšomis, tiek ir malda. Jeigu jaučiate, kad toks mano tarnavimas yra jums suprantamas ir artimas, tuomet ir paremsite mane. O kiek remti, tai klauskite savo sielos, kuri ir girdi ir jaučia Tėvo meilės virpesius. O kur pervesti paramą, jūs sužinosite atsidarę mūsų svetainės langą-puslapį "Rėmimas." Ten yra ir mano sąskaitos numeris, kuris kai kam labai užkliūna. Dėl to mano prašymas yra skirtas visiems, bet į jį atsilieps tiktai pajutę manosios sielos virpesius, o ne savojo proto pragmatinius samprotavimus.
Ir jūsų malda man, kaip ir jums, reikalinga bus per šitą visą kelionę. Už jus visus aš meldžiuosi kasdien ir jau ne vienerius metus. I rneprašomas. tiesiog pati siela trokšta melstis už visus. Kaip ir dabar ji trokšta astiliepti į Tėvo pakvietimą vykti į šitą kelionę, kuri yra mano ruošimasis tolimesniam tarnavimui. Tėvas mano dar neatskleidžia, kokia bus kitoji užduotis ir kur. Tik sako, kad ir šitos kelionės metu turiu ne tik nešti Jo žodį, betr taip pat ir pats įgyti naujų patyrimų ir dar labiau studijuoti žmogaus prigimtį, kas toliau pravers man ateities tarnavime.
Tą darau ir darysiu jausdamas GALINGĄ TĘVO VEDIMĄ IŠ VIDAUS.
Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,
Algimantas


Algimantas
2006-05-20 18:19:01

Komentarai

Neturite net parasčiausių psichologinių pagrindų, p.Algimantai... Žmones nepamatuotas gerumas erzina... Net tikrai, tyrai ir nuoširdžiai tikinčius žmones.... Per saldu, net "šleikštu"...
O dar intensyvus to gėrio ir grožio "brukimas" prisideda....

ddd
2006-06-22 15:45:37



Mielieji, kiekvienas gyvename pagal savo išmintį. O žmogiškoji išmintis visada yra llinkusi skaidytis į tai, kas teisinga ir kals klaidinga. Ir ji mano, kad teisinga tik tai, ką suprantu aš ir mano bičiuliai, arba bent jau tie šaltiniai, kuriais aš ir vadovaujuosi. Ir gerai, jeigu eini vis prie gilesnių ir platesnių šaltinių. Tada pleti ir savo išmintį, ir keiti savo požiūrį net ir į tai, ką anksčiau neigei. Ir tik atradę Tėvą savyje, TIK TADA GIMĘS IŠ DVASIOS ir pajunti Jėzaus Tiesos žodį ir Urantijos Knygos apreiškimo perteikiamos tikrovės TIESĄ - VISA KŪRINIJA YRA DRAUGIŠKA IR VIENA ŠEIMA, TURINTI VIENĄ TĖVĄ, PIRMĄJĮ ŠALTINĮ IR CENTRĄ.
Būtent tokią evangeliją aš ir skelbiu tiek jums, tiek Lietuvos miestuose, tiek pernai Jungtinių Valstijų miestuose, irgi gatvėje - Tėvas yra vienas ir visiems, ir visi esame broliai ir seserys, ne tik žmonės, bet ir sielos ir dvasios, kurios yra tikros ir mums padedančios kaim mylinčios šeimos nariai. Dėl to ir visata yra draugiška, nes Tėvas yra meilės Šaltinis ir Centras. Dėl to ten, kur yra mylintis Tėvas, negali būti NEmylinčios šeimos. Ši šeima yra tik MYLINTI. Dėl to ir visata mums ir visiems kitiems yra draugiška, dėl to mūsų visų ir laukia vis didesnis ir didesnis meilės ir tarnavimo patyrimas keliaujant iš vieno pasaulio į kitą ir mokantis vis labiau ir labiau dalintis Tėvo meile su visais, kol pasieksime ir patį Tėvą kūrinijos centre - Rojuje.
Tiems, kuriems tokie mano teiginiai yra melas ir apgaulė, galite patys pasitikrinti. Tiesiog skaitydami juos, ar jūs jaučiate nors menkiausią virptelėjimą savyje, kad aš jus stengiuosi apgauti, sukelti skausmo, kančios, ar priešingai jus sustiprinti, išsditiesti, ir žengti šituo meilės ir laisvės keliu pas Tėvą. Ir jeigu tik būsite nuoširdūs su savimi, su savo siela, tada ir gausite atsakymą, ar aš meluoju.

Algimantas
2006-06-22 14:46:30



O as manau, kad Algimantas neskelbia evangelijos, bet meluoja, nes jo evangelija yra iskreipta.

Khamis al-Obaidi
2006-06-22 14:30:03



Mielieji, džiaugiuosi, visa kelione,kurios metu bendrauti teko su įvairiausiais žmonėmis, mylinčiais, piktais, nekenčiančiais, įbaugintais, skriaudžiamais, skriaudžiančiais, pilnais nerimo, trokštainčiais surasti Dievą, pasimetusiais, turinčiais įtikėjimą, ir daugybę daugybę kitokių. Visi buvo nuostabūs, net ir satanistai, kurie laiko Šėtoną savo šviesos dievu. Iš viso bendravau daugiau negu su trimis tūkstančiais savo sielos brolių, su vienais daugiau, su kitais labai trumpai, nes nevisi tam turėjo ir noro ir drąsos. Ir tai buvo mano dar gilesnis žmonių studijavimas, gilesnis jų supratimas, kuris turėjo nepaprastą poveikį ir man pačiam, kad galėčiau į žmogų pažvelgti iš vidaus, o ne tik iš išorės dar subtiliau, kaip į jį žvelgia ir Tėvas, ir kaip moko ir mus taip žvelgti. Šitjoji kelionė buvo ir mano mokymas, kurį man suteikė Tėvas su įvairiais epizodais ir patyrimais juose.
Prie numatyto kelionės maršruto pridėjau kelis papildomus miestus ir miestelius, tokius, kaip Šiauliai, Saločiai pasienyje su Latvija, Sudeikiai Utenos rajone, Šeduva, Sadūnai ir pan. ir kelionę pratęsiau. Ir visur buvo verta ten važiuoti, nes jau Tėvo buvo parengta kelias, kad sutikčiau tokių Jo ieškančių vaikų.
Apie visą kelionę pasidalinsiu patyrimais atskirame puslapyje. Tam man prireiks geros savaitės, kad susisteminčiau visus patyrimus ir paimčiau tik tuos, kurie jums gali atrodyti įdomiausi. Man visi patyrimai buvo ĮDOMIAUSI, nes kiekvienas ryšys yra pamokantis. Tik vienas labiau išreikštas išoriniu elgesiu, o kitas subtiniu vidiniu sielos virpėjimu, dėl to žodžiais sunkiai nusakomas. Būten vienas iš tokių ir buvo susitikimas su Pasvalio jaunimo grupe.
Būtent kelionės po Lietuvą metų, kada stovėjau su Urantijos Knyga Panevėžyje, užkalbinau vieną vyra, važiuojantį pro šalį su sportiniu dviračiu. Kalbą pradėjau nuo važinėjimo dviračiu, nes aš pats daug važinėju su sportiniu dviračiu, o tas vyras, kazimieras, irgi važaiavo su sportiniu dvsiračiu. Toliau pokalbį pasukau apie Urantijos Knygą, ir galiausiais apie Tėvą. Kazimieras labai susidomėjo mano aiškinimu tiek apie Urantijos Knygą, tiek apie Tėvą, kad paprašė, jog rudenį atvažiuočiau į Panevėžį ir susitikčiau su jų sveikuolių klubo nariais ir išsamiau pasidalinčiau savo patyrimais. Bet būtent Tėvo valia buvo tokia, kad tas susitikimas įvyktų ne rudenį, o vos keloms dienoms praėjus po mano susitikimo su Kazimieru Panevėžio centre.
Užvakar Kazimieras paskambino ir pakvietė atvažiuoti ir paskaityti paskaitą apie Urantijos Knygą į jų sveikkuolių klubą ne rudenį, o jau kitos dienos vakarą. Aš sutikau. Tad vakar tarsi manoji kelionė prasitęsė, nes nuvažiavau į Panevėžį ir nuo pusiaudienio dar buvau su Urantijos Knyga dviejose miesto vietose, o vakare susitikau su Panevėžioo sveikuolių klubu. Ir paskaita žmones tiek paveikė, kad jie nori dar ir dar naujų susitikimų. Ir jie bus. O pradžia buvo nuo Tėvo žodžio skelbimo ir Urantijos Knygos aiškinimo Panevėžio centre prieš keletą dienų. Taip Tėvas suveda žmones atrodytų per atsitiktinius susitikimus, kurie iš viso nėra atsitiktiniai. Ir kiekvienas iš jų turi pasekmes ir kitiems žmonėms, kurie pačiame susitikime gali ir nedalyvauti. Kaip mesto akmenuko į vandenį sukelti ratilai.
Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,
Algimantas

Algimantas
2006-06-21 10:36:20



Ačiū tau, mielas Vaidai. Pasirengimas užbaigtas. Rytoj į naują kelionę su Urantijos Knyga po Lietuvą ir su Tėvu viduje.
Susitiksime Forume jau po kelionės.
Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,
Algimantas

Algimantas
2006-06-07 23:10:57



Sekmes, dziaugiuosi kad tai tampa imanoma.

Vaidas
2006-06-07 20:59:04



yra pastebėta ir daugiau klaidų: ne tik telefono numeris, na, svarbu, kad nebūtų atitrūkta nuo esmės...

kas svarbu
2006-05-24 21:35:27



prasmės būtų daugiau,jeigu maršrutą Tėvas tau parinktų iš šito žemėlapio http://www.zalieji.lt

Algimantui
2006-05-24 18:47:56



Jėzus apaštalams aiškino:
"Kūno lempa yra akys; todėl, jeigu jūsų akys yra dosnios, tada ir visas kūnas bus pilnas šviesos. Bet, jeigu jūsų akys yra savanudiškos, tada ir visas jūsų kūnas bus užpildytas tamsos. Jeigu visa toji šviesa, kuri yra jūsų viduje, yra atsukta į tamsa, kokia didžiulė yra toji tamsa." 1577-06


Algimantas
2006-05-24 17:59:50



gerai, kad čia tik sugedęs telefonas: vienam gale žmogus kankinas, o kitame kas? atsimerk

keistuolei
2006-05-23 22:19:04




[Prisijunkite ir parašykite savo komentarą]
Spausdinti
Grįžti atgal